st Tricolores Stad ten kra nt i sL Willem II tankt zelfvertrouwen L I j f l We gaan verrassen vanavond Willem II - AZ Kargbo eerste Reisburo Disma Man of the Match de prijsvraag... Vrijwillige Thuishulp NEC Willem II i www.willem-ii.nl Willem lij Wil je gratis naar de wedstrijd tegen RKC Waalwijk? 3 ïjtontour Doe mee aan DONDERDAG 26 OKTOBER 2006 - PAGINA 16 FILBURGSE KOERIER jtilburgse koe istrijd g en k do. 26 okt 20.00 uur FOTO: FOTOBURO TOIN DAMEN 13.00 Meer 1 Alex Dankers i/r. 3 hoi/ 20.15 uur FOTO: FOTOBURO TOIN DAMEN En wat we doen, doen we goed! lp door het bieden van praktische hulp, indersteuning en terminale- en buddyzori Pas Hein Wilsens Gewoon kloppen die hap Sparta - Willem II zo. 29 oktober 14.30 uur Nu tot 250,-1 bij vele relaxte e ver- llem II geachte gewoon De Vrijwillige Thuishulp biedt veel, veel meer dan de naam doet vermoeden... es geven of he ekvereniging C we klanten bij de ortaan wordt er name- gen per klant- (<ontour I i mijn komj vorig nist, 1 Tilburg Het succes pie steekt methodes stoppen m Radboud l Wil jij gastvrouw/-heer worden? Voor de ontmoetingsruimte van Zo: is een representatieve vrijwilliger n te serveren. De werktijden zijn van 13.00 tot 17.00 uur en/of Vau Heb je Hebt u belangstelling voor dit boeiend vrijwilligerswerk’ Bel (tussen 9.00 -13.00 uur) en vraag naar de Vrijwillige Thuishulp van Contour. 013 - 543 45 72 St. Annaplein 21, 5038 TV Tilburg - www.contourtilburg.nl - info^contoarti^j^ gewerkt kunnen we klanten 40 uur per edere klant voldoende tijd besteden en vol- Marleen ter 't speelt zo 1 novem nen padi Vacaturebank nieuwe Vanaf 1 septerr Vacaturebank te lijk 'op afspraak' ge week vonden veel vriéndelijk. Maar liefst 4i jaarnog stee< roken. Dit in de andere me nicotinepleisi enZybandie van de rokers het roken afh op eigen krac maar met 4-6 Kijk, das bos. Ze 2 het bos zi toch aan bezig? Hi en vindt i en dan... je meedc speurtocl Samen m o Zorgcentrum Tilburg Zuid ger nodig om koffie en thee in op zaterdag en/of zondag van 18.30 tot 21.00 uur. Sportsplaza is beset mobiele operate een mobiel at kan het probt Sportsplaza moet je te!e staan. Kijk or meer inf ment, je alle inforr porti beze Kaarten voor vrij vervoer kosten 17.50 en zijn verkrijgbaar bij de receptie van Willem II en op de wed strijddag aan de kassa op vertoon van een geldige (seizoen)clubcard. Heb jij een onderwijsachtergrond? Missionair Servicecentrum zoekt een docent voor het geven van Nederlands als tweede taal. Ben jij flexibel en heb je minimaal twee dagdelen per week tijd? in het doel en de huidige ar vlak voor, beschikt Wilier Tijd rijp speelde Met Sengier i kunnen wij dedigers daar een reischeque ter waarde van 20 euro, aan geboden door Reisburo Disma. Reisburo Disma stelt aan het einde van het seizoen de hoofdprijs beschikbaar; een volle dige vliegvakantie voor 2 personen naar een zonnige bestemming ter waarde van €1500,-. Iedereen die zijn stem uitbrengt voor de verkiezing maakt kans op deze prijs. Door het sturen van een SMS naar nummer 4414 met de code ‘WH’, gevolgd door een spatie en het rugnummer van de speler, bepalen de supporters wie tot Man of the Match wordt gekozen. Stemmen kan tot vijf minuten voor het einde van de wedstrijd. Na afloop van de wedstrijd wordt de speler met de meeste stemmen op het veld gehuldigd met een bos bloemen en een fles champagne. ‘Reisburo Disma Man ofthe Match: Ibrahim Kargbo!’. Dat schalde afgelopen vrijdag door de speakers in het Willem ll-stadion. Iedere thuiswedstrijd kunt u via een SMS door geven wie u de beste van het veld vond en ZOen want de verdediger uit Sierra-Leone was de eerste goed team, winnaar van deze verkiezing. Het lukte nota bene hekkensluiter ADO Den Haag om in Alkmaar een puntte pakken. Na afloop van de persconferentie gaf Louis Gaal aan zijn collega-trainer Frans AJ_. toe dat de Alle Willem II goals op je mobiel! ...en win twee kaarten voor de eerstvolgende thuiswedstrijd. Voor taan kunt u voor elke thuiswed strijd van de Tricolores meedoen aan de prijsvraag op de officiële website van Willem II www.willem- ii.nl Onder de prijswinnaars wor den drie keer twee kaarten wegge geven. Ga snel naar de website en doe mee, u maakt nu kans op kaar ten voor Willem II - Feyenoord op ^zondag 12 november. Hoe krijg ik Sportsplaza op mijn mobiel? thikbaar bij alle ators, dus iedereen met abonnement of prepaid "••oberen. Om de diensten van lota te kunnen ontvangen telefoon wel goed ingesteld ijk op www.sportsplaza.nl voor iformatie over een abonne- telefooninstellingen en voor anc ..„ormatie over deze dienst. Sup porters die de site van Willem II willen bezoeken op hun mobiel kunnen CLUB WIL sms’en naar 5454. over een solide defensie die de laatste :n erg weinig weggeeft. Op het midden- heeft trainer Dennis van Wijk diverse opties en gelukkig beschikt hij ook weer over spitsen die weten hoe het voelt om te sco ren. Door hard te werken aan vaste patro nen, routine en fysieke kracht, moet Willem II een stap vooruit kunnen zetten. De tijd is er rijp voor. Een goede wedstrijd tegen AZ kan daarbij enorm helpen. Als iedereen kalm is en zich focust en we ons eigen Spelletje spelen dan komt het goed. Het is niet altijd het beste team dat wint maar het gelukkigste. Dat blijkt dit sei- wij hebben ook gewoon een o alleen te weinig punten. Daar gaan we vanavond iets aan veranderen. Ik verwacht zeker dat we kunnen verrassen, ik geloof in dit team.’ stijl ember is de wijze waarop 1 .e woord staan, veranderd. Voor gewerkt. De 'open-inloop' op drie middage veel (potentiële) vrijwilligers onvoldoende Kun jij les geven of helpen met sporttrainingen? Gymnastiekvereniging Olympia zoekt een enthousiaste vrij williger die gymnastiek- of dansles kan geven aan kinderen of volwassenen. Heb jij daar zin in? Stem ook op de Reisburo Disma Man of the Match Tijdens iedere thuiswedstrijd kunt u bepa len wie zich Man of the Match mag noe men. Iedereen die per SMS zijn of haar stem uitbrengt, maakt kans op twee kaarten voor de eerstvolgende thuiswedstrijd van Willem II. Tevens wint de wedstrijdwinnaar organisatie voor vrijwilligerswerk I VRIJWILLIGERSWERK Kaartverkoop via internet, alle Ticketbox voorverkoopadressen en de recep tie van Willem II. Men kan maximaal 2 kaarten per (seizoen)dubcardaan schaffen. De kassa’s zijn op de wedstrijddag geopend vanaf 18.30 uur. Wil jij meisjes in de leeftijd van 8 tot 12 jaar begeleiden? Team Zuid West van De Twem zoekt twee begeleidsters voor een meisjesgroep van 8 tot 12 jaar voor elke derde vrijdag avond van de maand. Met voorbereiden en uitvoeren van taken behoren tot jouw werkzaamheden. Of je nu in het café zit, op de bank naast je trainer, thuis in je luie stoel of in het stadion: als je je mobiele tele foon bij de hand hebt, kun je altijd op de hoogte blijven van het laatste Wil lem II nieuws. Een paar minuten na een doelpunt van Willem II kun je deze al op je mobieltje bekijken. Dus kun je niet bij een wedstrijd.van Willem II zijn, meld je dan snel aan zodat je geen doelpunt mist! Alle doelpunten in foto of video direct op je mobiel met de exclusieve MMS Goal Alert service. Nu er op afspraak wordt 1 week ontvangen en aan iec doende privacy bieden. Met iedere geïnteresseerde wordt direct een afspraak gemaakt op een tijdstip dat hem of haar het beste uitkomt. Dus geen wachttijden! Daarnaast hebben we sinds de zomer een 'intemetitiosk' in onze hal staan, waar bezoekers vrijwilligersvacatures kunnen raadplegen. Ja, ik wil...anderstaligen helpen met de Nederlandse taal (Samenspraak) Samenspraak: Nederlandse taal voor anderstaligen is een onderdeel van Contour. Samenspraak brengt Nederlandse vrijwilligers en anderstaligen bij elkaar. Met als doel de Nederlandse taal te oefenen. Samenspraak is geen ';i Nederlandse les, maar gewoon Nederlands praten met elkaar. Óver heel alle- I daagse dingen. Met z'n tweeën of in een klein groepje. Wekelijks minimaal één I uur op een zelf te kiezen tijd of dag. Bij de anderstalige of bij de vrijwilliger J Samenspraak is op zoek naar nieuwe vrijwilligers. Op dit moment zoeken wij I onder andere vrijwilligers voor: Een vrouw woonachtig in de wijk de ReeshofZij is oorspronkelijk afkomstig uit I Vietnam. Deze jonge moeder van een kind van drie jaar heeft Nederlandse les gehad. Zij beheerst de Nederlandse taal dan ook al in redelijke mate. Graag zou I deze vrouw in contact komen met een vrouw met wie zij kan praten over de Nederlandse samenleving, de politiek en andere onderwerpen. Een jonge Poolse vrouw woonachtig in Tilburg-Noord. Zij woont zo'n 3,5 j Nederland en heeft Nederlandse les gehad. Ook zij spreekt al redelijk goed j Nederlands. Toch zou zij nog graag de taal wat beter onder de knie willen krijgen Omdat zij in ploegendienst werkt, is zij op zoek naar een vrouw die over een fieri- 1 W bele agenda beschikt. Een man woonachtig in de wijk Hasselt. Deze man van 42 jaar is oorspronkelijk afkomstig uit Iran. Hij woont echter al sinds 1994 in Nederland, alwaar hij een uni versitaire opleiding heeft afgerond. Met behulp van een vrijwilliger wil hij graag zijn Nederlands op een hoger niveau brengen. Mij spreekt al vrij goed Nederlands, maar voelt zich daar zelf nog wat onzeker over. Een moeder van twee kinderen woonachtig in de wijk Tilburg-Noord. Deze vrouw, j oorspronkelijk afkomstig uit Servië, wil graag met een vrouw bij haar thuis de Nederlandse taal beter leren spreken. Zij krijgt momenteel nog drie keer per week Nederlandse les. Omdat zij verder met weinig mensen Nederlands spreekt, wil zij daar naast nog graag met iemand extra de Nederlandse taal oefenen. Wij zoeken verder nog vrijwilligers die op een vaste locatie, het Kursuscentrum Noord (een afdeling van het ROC) in Tilburg-Noord, wekelijks tijdens schooltijd één, twee of drie anderstaligen willen begeleiden. Meer weten ja Neem dan contact op met Marianne de Groot van Contour via het onderstaande tele- J foonnummer of via info@contourtilburg.nl. U kunt ook kijken op www.contourtrl- a burg.nl of www.gilde-samenspraak.nl. Willem II heeft tegen Heracles Almelo het doel weer gevonden en door de 2-0 zege van afge- ons sPe' n'®* optimaal spelen en kunnen we lopen vrijdag is een einde gekomen aan een serie wedstrijden van hard werken en toch geen fouten maken, zei van Gaal. ADO had het weken goed resultaat Donderdagavond komt topper AZ op bezoek. Een goede wedstrijd tegen de geluk dat binnen vijf minuten een counter al veld hc Alkmaarders zal het zelfvertrouwen goed doen en stelt Willem II in staat een goede reeks succesvol was en het bij rust met een voor- neer te zetten. Kortom Dennis van Wijk en zijn team weten wat hen te doen staat sprong de kleedkamer in ging. AZ zette alles op alles, maar dankzij een erg attente Haag- was om AZ aan te pakken. Kortom Dennis se doelman, kwam AZ niet verder dan 2-2. van Wijk hoeft niet ver te zoeken. Het komt ouisvan alleen nog aan op de uitvoering. ADO speel- n zijn collega-trainer Frans Adelaar de met een 4-4-2 opstelling en speelde Je Haagse speelwijze de enige juiste direct fel en kort op de bal. ‘Dan Kargbo: ‘Ik wil nooit verliezen. Als ik het veld opga wil ik altijd winnen. Tegen Heracles was onze start heel erg goed maar na de rode kaart van Boakye viel onze organisatie weg. We wilden te graag scoren en vergaten de situatie uit te spelen. Ik heb heel vaak tien tegen elf gespeeld en dat is de moeilijk- ste situatie die er is. je moet de tegenstan der vastzetten en geduld hebben. Dat had den we niet want we voelden de druk. We moesten winnen, niet alleen van onszelf maar ook voor onze supporters natuurlijk. Voor Heracles was het gemakkelijk, dat team had niets te verliezen. Ik ben dan ook ontzettend blij dat we de punten hebben gepakt. We hebben dat met het hele team gedaan. Je kan niet in je eentje de wedstrijd winnen. Uiteraard ben ik wel vereerd dat ik tot eerste Man of the match ben gekozen. Ik heb hard gewerkt voor het team en samen hebben we kunnen winnen. Voor mezelf, voor Willem II en zeker ook voor de sup porters was dat erg lekker. Vanavond moeten we tegen AZ spelen. Nu hebben wij te maken met minder druk, zij moeten winnen. In België speelde ik altijd voor kleinere teams en als we dan tegen Anderlecht of Beveren moest spelen was het altijd lekker vrijuit. Dan speel je ook het beste. Niemand wil verliezen natuurlijk van avond en dat gaat dan ook niet gebeuren. Genieten geblazen, dat was het! De zenuwen gierden afgelopen vrijdag door de kelen en de adrenaline stoomde door de aderen. Toen Vink eindelijk aftloot - we vroegen ons op vak H al een beetje bangig af of hij zijn fluitje verloren was - waren we allemaal tien jaar ouder en drie pun ten rijker. Een voetbalavond kortom zoals een voetbalavond er behoort uit te zien. Wat ons allen in het bijzonder ver warmde - ik spreek nu even namens mijn kompanen van vak H - en wat we vorig seizoen zo node hebben gemist, was de tomeloze knoklust tot de allerlaatste seconde. Best mogelijk dat Willem II na de uittocht van zoveel talent behoorlijk aan kwaliteit heeft ingeboet, maar het heeft tegelijkertijd enorm aan strijdlust en mentaliteit gewonnen. Het is te merken dat het team onder de hoede staat van een voormalig Amsterdams straatschoffie. In Roe- selare wordt zijn naam nog altijd met liefde genoemd. Die Van Wijk zorgde daar toch maar mooi regel matig voor een uitverkocht ‘zotten kot’ en maakte van dat matige club je een effectieve knokkersploeg met een alom gevreesde thuisreputatie: vóór een wedstrijd tegen Roeselare gingen de tegenstanders altijd eerst te biecht Precies dezelfde reputatie zet Van Wijk nu ook aan de Goirle- seweg neer. En dat kunnen wij van vak H ten zeerste waarderen. I Op 25 november houdt Willem II een grootschalige ontruimingsoefening Help Willem II bij deze oefening. Speciaal voor die mensen die geen sei- zoenclubcard hebben, geven wij een toegangsbewijs cadeau voor de wed- strijd tegen RKC Waalwijk. De enige taak die jij meekrijgt is het figureren als supporter tijdens de oefening (min. leeftijd 16 jaar). Figuranten worden tussen 12.30 en 13.00 uur verwacht bij de hoofdingang van het stadion voor ontvangst en briefing. De oefening eindigt om 16.00 uur. Speciaal voor jullie zal het supporterscafé dan geopend zijn. Er wordt voor een hapje en drankje gezorgd. Aanmelding kan vanavond tijdens de wedstrijd tegen AZ. Je kunt je aan melden bij de fanshop en bij de losse verkooppunten van de fanshop in de I ring bij de vakken B,F en M. Voor meer informatie of aanmelding kun je ook terecht op onze website (www.willem-ii.nl) en stuur een mail naar danny.berkers@willem-ii.nl. Heb je familie of vrienden die ook een keer naar een wedstrijd van Willem II willen, breng ze dan op de hoogte van deze oefening en laat ze zich inschrijven, jullie hulp wordt zeer op prijs gesteld. Iedereen is dagelijks tussen 9.00 en 17.00 uur van harte welkom om een kijkje te komen nemen. Wij hopen door deze nieuwe aanpak onze dienstverlening verder te optimaliseren in het belang van ons lokaal vrijwilligerswerk! In de Vacaturebank zijn honderden verschillende vrijwilligersbanen opgeno Belangstelling? Loop dan eens binnen op maandag, dinsdag en woensdag van 13.00 tot 17.00 uur. Kun je overdag niet, bel dan even voor een afspraak. 1 Meer weten? Kijk op www.contourtilburg.nl vacatures. Vacaturebank- jj 013 -543 45 72 St. Annaplein 21,5038 TV Tilburg www.contourtilburg.nl - infoOcontourtilbu Wil jij gezellige activiteiten ondernemen met zusters? De zusters van verzorgingsafdeling Huize Mater willen leuke activiteiten in de huiskamer doen op zondagmiddag van 14.00 tot 18.00 uur. Heb jij tijd op zondagmiddag en döe jij ook graag leuke dingen? Brutaliteit en werklust zullen we vanavond hard nodig hebben. Want AZ, da’s toch weer andere koek dan Heracles Almelo. Het is het verschil tussen een stevige Bastogne en een Mariakaakje dat in de thee wordt gesopt Er lopen heel wat klasbak ken in dat elftal rond en de coach is in al zijn eigenzinnigheid een topper. Toch oogt het elftal zo nu en dan wat kwetsbaar. Het is alsof er een zeker ongeloof binnen de gelederen ont sprongen is, een onbenoembare angst dat het allemaal net niet zal lukken. En onder die omstandighe den slaan de geheimzinnige psycho logische krachten in de voetbalsport genadeloos toe. Dan worden er pun ten gemorst. En daarom, lezer, wordt AZ vanavond geklopt. Kaarten voor vrij vervoer kosten 16,00 en zijn verkrijgbaar bij receptie van Willem II, de Tickëtbox voorverkoopadressen en op de wed strijddag aan de kassa en op vertoon van een geldige (seizoen)dubcard. Maximaal 2 kaarten per (seizoen)dubcard). De supportersclub organiseert een vrijwillige buscombi. De bussen ver trekken om 18.30 uur vanaf het sta dion. Prijzen: buspasse partouthou- ders 9,50, leden 16,00 en niet- leden 20,00. Verkoop rondom de wedstrijd Willem II - AZ en op maan dag 30 oktober van 16.00 uur tot 19.00 uur. Verkoop in de Willem 11 - fanshop. Pinnen is voortaan mogelijk! De Vrijwillige Thuishulp biedt hulp door de inzet van vrijwilligers bij mensen I thuis. Dit doet de Vrijwillige Thuishulp door het bieden van praktische hulp, I mantelzorg-, sociale- en opvoedingsondersteuning en terminale- en buddyzorg. 1 ZI

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2006 | | pagina 16