Tricolores Stadi®nkrant G II E Nieuwe ronde, nieuwe kansen Hésièr' L I I BA ir a Korte berichten Willem II Alti Oisterwijk JJ 1 Geen zoekt vrijl www.willem-ii.nl ‘Willem II is fris en fruitig' I [tontour Vrijwillige Thuishulp ;|UH:< aTAAHBlEBIHC» «39,- ivoordf of Loon op Zand 5 Brabant^^ (rttgrpolis) pE TILBURGSE KOE DONDERDAG 17 AUGUSTUS 2006 - PAG|NA4 DE TILBURGSE KOERIER 013-582110, DeTifcurgseKserier Vacatures bij jou in de buurt X. Guido Holman Tarieven en sinds 225,00 285,00 igen: :erpla; 345.00 Thomas Rensen op ‘t Nuuwsblad week 33 Stappegoorweg 229 5022 DE Tilburg 013-5356991 www tumcentrumttlburgzuxl nl Bierland Willem II FC Utrecht, za. 19 aug. 19.30 uur Vxterpo/fc De voorbeschouwing van de volgers Uw personeelsadvertentie in deze krant? Wij plaatsen deze GRATIS op brabantwerkt.nl Op 6 september 2006 start Coaches4Juniors weer met een voor- bereidende cursus. Ben je geïnteresseerd geraakt in dit boeiend 1 vrijwilligerswerk, neem contact op Contour en vraag naar I Ingrid van Dijk. Zij kan jou hierover meer vertellen. zoen verwacht je dat, maar ik heb nu meer argumenten om er in te geloven.’ De Vrijwillige Thuishulp biedt veel, veel meer dan de naam doet vermoeden... Nog enkele spectacuk s ticket. na een zich pas met een ?n. Cedric van der Eerstgenoemde n.oo uur bij het - ,J tegen FC uur. De bussen na het laatste van van Deze Dahlitisl vernoemd naar del bisschop van Llandaftl en bloeit vanaf junil tot aan de eerstel vorst. Deze Dahlia is bijzonder door zijn I donkere bladkleur en I helder rode bloemen. I o Potmaat23cm,| I hoogte c.a. 70 cm. I 234,00 178,00 149.00 156,00 126,00 Kreitenmolenstraat 41a Udenhout - Tel. 013-5114918 www.deleeuwsport.nl Openingstijden: Ma 10:00-18:00, Di Vm Do 9:00-18:00, Vr 9:00-20:00, Za 9:00-17 de >pen. (/oei in is van aal op iZoe- NAC. 5 voor F/C en sle fan- f alleen ikt! Ja, ik wil...een jongere coachen Een jongere uit Goirle zoekt een vrijwilliger waaraan hij 1 eens zijn verhaal kwijt kan. Op school is het een en ander misgegaan. Heb jij tijd vrij in de weekenden? nagenoeg Mohamed jes, maar kun- r'r"en. ‘Ik n.n Cor- (knie) en 5. Bovendien wedstrijden t aantrekken van spelers. Bjorn Sengier, Ibrahim omas Baelum, Kristof Imschoot, 149.00 218,00 perstuk Bij re. Best ki terlijk Dan 01 tieve e de Bro aantal waarop ven. D schillet 499.00 275,00 156,00 126,00 178,00 B vaste plaats (65+ en t/m 12 jr.) 185,00 248,00 202,00 84,00 198,00 62,00 129,00 156,00 LS (65+ en t/m 12 jr.) 126,00 405.00 190,00 175.00 reken de nicu. Kargbo, Mohami doui zijn de gelederen komen versterken. Aan de zijde van FC Utrecht komen we twee oude bekenden teger Gun en Tom Caluwé. tekende enkele weken geleden een driejarig contract. Van der Gun kwam over van Borussia Dortmund. Vorig seizoen speelde de Met de bus naar Willem II - FC Utrecht Dat is makkelijk! BBA en Willem II bie den de Willem ll-supporters een makke lijke én goedkope manier om naar het stadion te gaan. Vanuit Udenhof1- Oisterwijk, Dongen en de Reeshof rijden speciale busdiensten naar het Willem II- stadion. Volwassenen betalen slechts €3,- voor een retourtje en kinderen €1,50. Alle bussen komen om 19.00 stadion aan. De wedstrijd Utrecht begint om 19.301 vertrekken een kwartier fluitsignaal om u weer veilig thuis te brengen. Het doel van het project is deze jongeren te ondersteunen in I hun dagelijks functioneren en daarmee het zelfbeeld en de zelfredzaamheid van deze jongeren positief te beïnvloeden. I hij slechts enkele wedstrijden door een knieblessure. Tom Caluwé is in Tilburg nog beter bekend. De Belgische middenvelder TK kunststof hockeystick Junior €^9^5 «35,- Senior €>6^0 €79,- Stag hockeyschoenen" maten32tot46 o A Route Reeshof 18.30 uur vertrek winkel centrum Heyhoef bij "bibliotheek FC Utrecht gaat ook dit seizoen voor een plaats in het linkerrijtje, waardoor het kan meestrijden voor een Europees Willem II trainer Dennis van Wijk is r moeizaam seizoen waarin de ploeg in de play-offs veilig speelde, blij r klassering tussen de zesde en elfde plaats. De van KSV Roeselare overgekomen trainer is begonnen met de bouw van een nieuw team. Het belangrijkste uitgangspunt is het spelen van attractief voetbal. Hiermee is Vandaag is rood Fanshopaanbiedng Wilem II - FC Utrecht Willem II handdoek van 8,95 €7,50, verkrijgbaar bij vak B, vak F/ vak M in de rust en bij de mobiele shop. De Vrijwillige Thuishulp biedt hulp door de inzet van vrijwilligers bij mensen thuis. Dit doet de Vrijwillige Thuishulp door het bieden van praktische hulp, mantelzorg-, sociale- en opvoedingsondersteuning en terminale- en buddyzorg. Je kunt tijdens leiding, naar I stormbaan, het polines, in de d bak. Op zaterc kun je meedoet wedstrijd. Teg kleurplaat krijg en een polsbar van Landal E langs. Ze delen regenponcho’s om 17.00 uur van de kleurw 1942 lid van Willem II ‘Ik heb nog een beetje gemengde gevoelens na de voorbereiding. Goede wedstrijden werden afgewisseld met mindere optredens. Van de wedstrijden tegen amateurclubs vond ik het optreden tegen SC ’t Zand veel belovend. Met spelers als El Hamdaoui en Messoudi zijn we er voetbaltechnisch duide lijk op vooruit gegaan. Maar daarna kwamen wedstrijden tegen Fortuna Sittard en RBC en die vond ik tegenvallen. Ik miste de automa tismen nog in de ploeg. Maar het perspec tief is goed, de prestaties zullen zeker beter zijn dan vorig jaar. Natuurlijk, bij ieder sei- jan Vullings, oud-voorzitter ‘Ik verwacht wel dat het beter gaat dan vorig seizoen. Ik heb de wedstrijd tegen Roeselare gezien en Willem II speelde toch weer 4-3-3 hè. Het spel was goed en de 6-0 was een mooie uitslag, al zegt dat natuurlijk ook niet alles. Het is de enige wedstrijd die ik gezien heb in de voorbereiding dus ik ga me niet aan een voorspelling wagen. Met mij zelf gaat alles goed, al mis ik Willem II wel. Ik drink nu kopjes koffie om mijn tijd door te komén, haha.’ Hans Verbunt, voorzitter ‘Fris en fruitig, dat is Willem II dit jaar. Heb je gezien hoe snel wij kunnen omschakelen? Ik denk dat we nog heel wat teams gaan ver rassen met onze counter dit jaar. In het team zit net zoals vorig jaar veel voetbal maar we hebben ook enkele andere kwaliteiten toege voegd. Ik denk dat deze spelers beter met mogelijke tegenslagen kunnen omgaan dan de groep die er vorig jaar stond. Zelfs als we een paar wedstrijden achter elkaar onver hoopt verliezen, is er geen reden tot paniek. Als ik zo er naar kijk, vind ik dat elke linie sterker is geworden. Dus denk ik dat we gewoon weer in het linkerrijtje zullen eindi gen. Met mooi combinatievoetbal maar ook met snelle counters. Ja u leest het g stelten. We heb kwaliteitskeuke we deze u goec En dat is natuui profiteert hierva oplopen tot duizE missen. Kom ot Riel en profiteei Dit zijn de vertrektijden en opstapplaat sen: Route Udenhout 18.20 uur Udenhout, vertrek halte Tongerloplein, 18.40 uur Tilburg Noord, busstation Wagnerplein, -18.50 uur ‘t Goirke, halte Goirkestraat (textielmuseum) Je bent 14 jaar of ouder en wilt extra geld op zak? Meld je aan^lsjgbezorger! Je krijgt de kranten bij je thuis, je werkt donderdag en je verdient méér dan je den! Bel of mail voor meer info Trainer Dennis van Wijk heeft geen problemen. Iwan Redan en Messoudi hebben lichte pijntje nen naar verwachting wel spelen. Zijn colle ga Foeke Booy heeft veel meer zorgen mis met Sander Keller (buikwand), Tim nelisse (knie), Etienne Shew Atjon Alje Schut (knie) vier verdedigers. is Edson Braafheid voor drie v geschorst naar aanleiding van een rode kaart in het laatste play-offduel. Gelukkig heeft het bestuur afgelopen weekend toegezegd dat er geld beschikbaar is om de defensie te ver sterken. Het is echter nog maar de vraag of dit lukt voor het begin van de competitie.’ Ja, ik wil...een jongere coachen Een jongere uit de wijk de Stokhasselt zoekt een vrij- I williger die haar eens uit de dagelijkse sleur haalt en I een goed gesprek met haar wil voeren. Heb jij de capa- citeiten? Q Ja, ik wil...jongeren begeleiden Coaches4Juniors is een project van de Vrijwillige Thuishulp van Contour en richt zich op jongeren tussen de 7 en 18 1 jaar. Het gaat dan vooral om jongeren die om wat voor S reden dan ook ouderlijke aandacht missen die zij zo hard nodig hebben 4n hun ontwikkeling tot volwassene. SeizoenClubCard aanschaffen? Wilt u nog een SeizoenClubCard aan schaffen? Kom dan naar de receptie1 Willem II, op werkdagen geopend 8.30 uur -12.30 uur en 13.00 uur -17.00 uur. Of ga naarwww.willem-ii.nl en volg de instructies voor het bestellen van eerr SeizoenClubCard. U ontvangt de Sei zoenClubCard per post en krijgt tot die tijd een los kaartje voor de wedstrijd. Eindelijk gaat het seizoen weer beginnen. Na de wedstrijd tegen FC Utrecht is het wat duide lijker wat we van Willem II mogen verwachten dit seizoen. Enkele Willem ll-volgers blikken alvast vooruit Route Dongen: 18.20 uur Dongen (ver trek parkeerplaats Sportpark W Don gen, Minister Goselinglaan), 18.40 uur Wandelbos (halte winkelcentrum Palet- plein), 18.50 uur het Zand (halte Wester- markt/Statenlaan) Jeroen Latijnhouwers, RTL nieuws presenta tor ‘Het spel tegen Roeselare heeft me erg ver rast. Ik moet zeggen, dat belooft heel veel. Het is zeer verfrissend. Er wordt mooi gecombineerd, snel gevoetbald en die El Hamdaoui heeft alles in zich om de sensatie van het seizoen te worden. Ik kom regelma tig bij Willem II, vorig jaar heb ik toch zo’n tien wedstrijden meegepakt. Mijn hele fami lie is voor Willem II. Wij verwachten allemaal dat het een stuk beter zal gaan dan vorig sei zoen. Ik gok op de negende plaats. Nee, schrijf maar de zevende plek op. Hoewel... nou ja, ergens tussen plaats zeven en negen.’ Kinderen die opgelet! Van voor jullie eer het paardensf vast op de eerste sportpagin; keken we met spanning uit extra voetbalkrantje, dat in voor het begin van de comf brievenbus viel met veel aar de vlaggendrager van sport. Ik zal wel weer zeuren, maar vroeger was vrijwel alles beter: het onderwijs, het weer, het brood en voor al Het Nuuwsblad van het Zuiden. Willem II - FC Utrecht za. 19 augustus, 19.30 uur Kaartverkoop via alle Ticketbox voorver koopadressen en de receptie van Willem II. Er geldt een (seizoen)dubcardver- plichting waarbij 1 kaart per (s)cc kan worden aangeschaft. De kassa is op de wedstrijddag geopend vanaf 18.00 uur. FOTO: F0T0BUR0 TOIN DAMEN Willem II opent de competitie zaterdagavond om 19.30 uur met een thuiswedstrijd tegen FC Utrecht Beide ploegen stonden ook de laatste wedstrijd van het vorige seizoen tegenover elkaar in de Galgenwaard. Willem II won met 4-1 en Utrecht verspeelde haar kansen op Euro pees voetbal. Maar dat wil uiteraard niets zeggen over het resultaat van deze wedstrijd. Want was in mei door bondscoach Rene Vande- het spreekwoord luidt ‘nieuwe ronde, nieuwe kansen’. reijeken bij de nationale ploeg gehaald, maar kreeg geen uitnodiging voor de EK-kwalifica- ïning gehouden bij het aantrekken van tiewedstrijd tegen Kazachstan. “Toen ging nieuwe spelers. Bjorn Sengier, Ibrahim het vooral in het begin best lekker, daarom -lt, Thomas Baelum, Kristof Imschoot, hoopte ik er opnieuw bij te zijn. Nu ik ben Mohamed Messoudi en Mounir El Hama- afgevallen, is dat voor mij een extra motiva tie om bij FC Utrecht goed te presteren. Ik zit tegen de Belgische selectie aan. Met enige regelmaat stuurt de bondscoach een scout naar Utrecht om mij aan het werk te zien. Die zal ik er met mijn spel van moeten over tuigen dat hij niet om mij heen kan’, reageert Ie middenvelder. Hebt u belangstelling voor dit boeiend vrijwilligerswerk? sóg A I Bel (tussen 9.00 - 13.00 uur) en vraag naar de Vrijwillige Thuishulp van Contour. 013 - 543 45 72 St. Annaplein 21, 5038 TV Tilburg - www.contourtilburg.nl - infogcontourtilbg^ Route Oisterwijk: 18.20 uur Oisterwijk (vertrek halte Gemullehoekenweg), 18.40 uur Berkel-Enschot (halte Druive- tros) Hebt u dat ook wel eens, dat u twijfelt aan uw eigen ogen? Afgelopen zater dag overkwam me dat weer eens. Hal verwege mijn ontbijtje sla ik het Bra bants Dagblad open. Op de dag van de 110e verjaardag van Willem II, de dag van de Open Dag van de dub en van de laatste serieuze test voor het begin van het nieuwe voetbalseizoen, blader ik snel door naar het sportka- tem. Wat zal vriend Hack te melden hebben over de stand van zaken bij Til- burgs voetbaftrots. Welke opstelling mogen we verwachten in het oefendu el tegen Roeselare? Want dat zou best eens de basisopstelling kunnen wor den voor de openingswedstrijd tegen FC Utrecht. Misschien heeft de sport redactie ter gelegenheid van de noe verjaardag van mijn club wel de moei te genomen om weer eens een scher pe analyse op te stellen of wat hoogte en dieptepunten uit de rijke historie op een njtje te zetten. Misschien wat sta tistisch materiaal of een goed interview met voorzitter Verbunt. En hoe laat kan de Tilburgse schooljeugd vandaag terecht op het stadion om handteke ningen te verzamelen van hun favorie te spelers? Op pagina één van het sportkatern prijkt een foto van basket- ballmiljonair Smits op een crossmotor. Zeer interessant, maar gaat u verder, zou ik zo zeggen. Verder een analyse over de selectie voor het Nederlands elftal en niet te vergeten een artikel waarin Co Adriaanse wordt aangepakt Onze eigen Co, koning Co, die bij mij niet meer kapot kan. De sportredactie doet aan heiligschennis. Snel door naar de tweede bladzijde. Atleet Vroe- men die zich tegoed deed aan een toastje paling en zo ziek werd dat hij steeple-finale op het EK niet kon lopc Ik begin zelf ook een naar gevoe mijn buikte krijgen, want in plaats een Willem ll-verhaal prijkt centraal de pagina een interview met ene Z« tebier, de nieuwe keeper van Hoe is het mogelijk, denk ik. Het zal toch niet waar zijn. Maar dat is het wel. Een derde sportpagina is er niet. Gelukkig heeft Willem II zelf voor een grote advertentie gezorgd, zodat iede re lezer van het Brabants Dagblad in ieder geval op de hoogte is van het Open Dag-programma. Zal ik mijn abonnement op de eens zo Tilburgse krant dan toch maar gaan opzeggen. Want dit kan echt niet. De regionale kranten klagen over teruglopende oplagen. Ze zullen zich daarom echt moeten richten op regionaal nieuws. Alleen zo kunnen regionale kranten zich onderscheiden van de grote lan- delij ke en de concurrentie van het worl dwide web het hoofd bieden. Daarom is het des te onbegrijpelijker dat de club van Hack het op deze dag volledig laat afweten. Waar is de tijd gebleven, dat je niet hoefde zoeken naar het Wil lem ll-nieuws? Dat stond immers stee- ina. En wat naar het de week ipetitie in de indacht voor de Tilburgse Tricolores Loge Eretribune Noord/Zuid ABC ABC (65+ en t/m 12 jr.) B vaste plaats B vaste pltTtr (f E/H E H (65+ en t/m 12 jr.) F/G F G (65+ en t/m 12 jr.) J(t/mi6jr.) j ouder K (t/m 12 jr.) K ouder L LR LS l/lr/lt;:; -= Combipakket LR LS (Invalide begeleider) M M (65-1- en t/m 12 jr.) N N (65+ en t/m 12 jr.) N gezinspakket 1 ouder, 1 kind (t/m 12 jr.) N gezinspakket 1 ouder, 2 kinderen (t/m 12 jr.) N gezinspakket 2 ouders, 1 kind (t/m 12 jr.) N gezinspakket 2 ouders, 2 kinderen (t/m 12 jr.) O O (65+ en t/m 12 jr.) SC Heerenveen Willem II, za. 26 augustus, 19.OO uur Kaarten voor eigen vervoer verkrijgbaar hout v'a recePt'e Willem II 17, rijden SuPPortersclub organiseert vrijwillege =m II buscombi, vertrek om 15.00 uur vanaf het stadion. Prijzen passe-partouthou- ders 10,-, leden 22,- en niet-leden €26,-. Verkoop op zaterdag 19 augustus rondom de wedstrijd Willem II - FC Utrecht in de* fanshop van Willem II. (Pinbetaling is niet mogelijk)

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2006 | | pagina 4