Concertzaal wordt opnieuw expositieruimte R I Bergland” Tilburg Tambor 2006 jubileum vol verrassingen Studenten Dansacademie geven voorstellingen KM EN= LEN SP stelt vragen over WAO'ers in bijstand La Troupe Saaba behouden blijven. "Als wij deze stad op zomertournee SP: Autoloze zondag Tilburgse Kermis en Zilveren Camera 2005 VVD kritisch over drugsbestrijding LST: Snel optreden tegen schade aan bomen :tie 'Belastingen kleine ondernemer kwijtschelden' alen ETALE it BACIO Hoefstr. 179 Tilburg Ie Afspraken ziekenhuis en CZ over herniaoperaties DONDERDAG 15 JUNI 2006 - PAGINA3 ie Volwaardig Organisatie De Tilburgse Kermis in 1965 op de Heuvel rondom de lindeboom. FOTO: PERSBUREAU VAN EUNDHOVEN stellen', straat o in hi Tatoeage Verwijdering |MfcurgseK*erier )urg ETALEN In Theater de TT i Grave Qnnp )GTE ïau w Financieel Memo 2006 van Randstad loopavond. avond. chtmode Tel. 013-5355384 met de geavanceerde Sinon laser deskundigheid: door geregistreerde huidtherapeuten service: korte wachttijd en bereikbaarheid tussen 8.oo en 20.00 uur (werkdagen) j Cultuurhistorische Stadswandeling Oisterwijk 13e Jaarmarkt in Poppel spring i (van 20 cm dik). Zhateau de DIRECTIE JAJ.M. de Beer 9 -17.00 u. 12.00 en 13.30 -17.00 u. PANTALON PROBLEMEN? telefoon 013 539 36 00 www.berglandkliniek.nl communie- >de, casuals. 0135426431 :ding ganzen-dcm x 108,- >158,- 198,- SPECTIAI SIZES FOP MFri >*7 of or geen fracti (LST). Links, jaren onder is in- en ii hier het vc advertenties Sluitingstijd voor advertenties dinsdagavond 18.00 uur. E-mail: advertentie@tilburgsekoerier.nl zeg Buijs ombudsman a over 2005 de :onden lasten kwi erschijningsdatum. tberichten. RBOUWING ilburgsekoerier.nl ekoerier.nl zorg op maal samen met het St. ESsabetl ard. Eventuele naams- fotograaf dient bij et gemeld te wor kmen kosten voor de aanbieder. FOTOGRAFIE Peter Ligtenberg ing over de ook dit jaar op het ;oncert- 1 initia- eniging ét beste dse fotojouma- Camera 2005 nieuwsfoto's: end, maar ook KOPIJSLUITING Vrijdag 12.00 yur, voorafgaand aan ver Uitgezonderd sportbi maandag 12.00 uur. school éiden op ssionele vragen TOEN -25% ER, RETOUR) winkel met alle nnep te kunnen ductie van mari- Het co ren dat heel veel overlast en crir...- naliteit samenhangt met drugshan del en dat alleen een harde, conse quente aanpak de problemen kan verminderen. Dat stelt de fractie van de VVD in haar vragen aan burgemeester en wethouders over growshop annex smartshop Flower Power aan de Leonard van Vechel- straat in de Besterd. het I juli Oxfam/Novib (am- besloten Tilbur cieeltec REDACTIE Aldert van der Burg Peter van Oirschot Petra Jansen g kunnen mensen die een bijstandsuitkering ontvangen, kwijt- .^.iv.uing krijgen voor gemeentelijke belastingen. Een ondernemer met een inkomen op het bijstandsniveau of daaronder krijgt die kwijtschelding niet. De SP heeft daarom gisteren een initiatiefvoorstel ingediend om hier aan een einde te maken. Volgens de fractie voelen de kleine ondernemer en zelfstandige als eerste de effecten van zwaar economisch weer. klachten over de bezorging? Bel tijdens kantooruren (013)582 11 08 of stuur uw klacht naar bezorging@tilburgsekoerier.nl Vblgens de fractie zijn er bij bouw werkzaamheden op het terrein in de LAY-OUT Peter Ligtenberg Ruud Verploegen Patty Ypelaar Volgens Divosa zal zo'n 40 proce van de bijstandsontvangers nooit me aan een normale baan komen. L staat op gespannen voet met het domi nante 'uitstroom-streven' van de gemeente en het afschaffen van bij zondere banen en regelingen. "Deze mensen vallen tussen wal en schip, we DIGITAAL BEELDMATERIAAL Digitaal fotomateriaal en fotoafdruk- ken dienen vrij van rechten te wor den aangeleverd. Eve vermelding van de fc aanlevering expliciet den. Bij verzuim kon tekening van de reografieën wordt via een gokmetho- de door het publiek bepaald. F k cialisatie Danstheater toont de pro- duktie Give us a word, een danspro- ject van Einat Tuchman in samenwer- 17 juni om 15.00 ut king met Eddy Becquart. De individu- Jazz en om 20.30 uw ele inbreng van de dansers was essen- Informatie en reser tieel voor het maakproces. Het stuk 878 188. Kijk verwijst in de verte naar een uit de op www.fontysj b heeft mede daarom n Tilburg Tambor 2006 finan- ondersteunen. DETILBURGSE KOERIER BV NS plein 14,5014 DA Tilburg Postbus 10001, 5000 JA Tilbu Telefoon 013-5368805 Fax 013-5359985 E-mail: redactie@tilb Site: www.tilburgsek OPENINGSTIJDEN KANTOOR Maandag 9.00 -18.00 uur. Dinsdag 9.00 - 22.00 uur. Woensdag, Donderdag 9.00 Vrijdag 9.00-12.00 en 13.30 s«s»aB KLINIEK TILBURG Zilveren Camera 2005 I Naast de fototentoonstelling ILniisisnet als vorig |aar o IL Zilveren Camera te zien c I Mimen in de zaal van de con I El.De tentoonstelling is een I Lef van de Nederlandse Verer I Ivan Fotojournalisten en laat het Den van de Nederlandse fotojx istiek. De Zilveren C bestaat uit winnende t baanbrekend, verrasser L’ille g liane de llancs H >,75 liter >er doos: j bezorging@tilburgs fej I II) kunt voor uw exemplaar van De Til- J I teiqjse Koerier ook terecht bij ons kan- Maan het NS-plein 14 in Tilburg. IM \ta«dien kunt u De Koerier in Tilburg 3 I1 athakn bij de stadswinkels aan het Bririnerlaan (noord) en de Kerkenbos- Jf iitts (Heyhoef) en Berkel-Enschot. In Ubenhout bij het Servicepunt. In Oister- |«i]i is de Koerier af te halen bij Tiliander. la Loon op Zand bij De Wetering i - tel. 013-53691811 tel. 01 3 - 5282626 het mogelijk om nog dezelfde dag naar het verpleegkundig spreekuur te gaan en de voorbereidende onderzoeken voor de operatie te doorlopen. In de meeste gevallen wordt op die dag de datum van de operatie bekend. De ope ratie is vervolgens altijd binnen vier weken. De kortere wachttijden kunnen worden gerealiseerd door onder meer betere verwijsafspraken van het zie- De SP heeft afgelopen dinsdag aan aandacht op een groot milieuprobleem het college gevraagd om een autolo- in Tilburg, de slechte luchtkwaliteit, ze zondag te organiseren. 'Gezien maar geeft ook de straten voor één dag het feit dat de landelijke autoloze terug aan spelende kinderen, voetgan- zondag dit jaar plaatsvindt op 17 gers en fietsers en het spoort de Tilbur- september, is wel enige haast gebo- gers aan de auto in te ruilen voor ande- den'aldus de fractie. re vervoersmiddelen zoals de bus." In de schrifteljjke vragen die Buijssen vandaag stelt, roept de fractie ook op om tijdens de autoloze zondag het openbaar vervoer te promoten. "Ik wil dat het college met de BBA gaat onderhandelen over een promotieactie op de autoloze zondag, bijvoorbeeld het voor één dag gratis aanbieden van openbaar vervoer voor alle inwoners van Tilburg, Berkel-Enschot, Uden- hout en Goirle." Het beleid van Theaters Tilburg nadrukkelijk op gericht om de certzaal de komende jaren als waardige tentoonstellingsruimte c kaart te zetten. Er wordt dan ook veel aandacht besteed aan de v waarop de foto's worden tentoo steld. De panelen zijn speciaal va concertzaal ontworpen en gever -Idmateriaal alle ruimte. De exj jimte heeft een eigen café wa; - ieker een drankje kan nuttige Niti Ranjan Biswas uit Bangladesh. De muzikale stijl van dit optreden kan worden omschreven als ambient, loungy tabla grooves. Slagwerkgroep Avant-Garde is een fanatieke jonge groep met een repertoire, dat zich uit strekt van samba's tot Keltische wer ken. De Ghanese topgroep Yama Yama zal Tilbuig Tambor 2006 op zondag afsluiten. Yama Yama comb ineert traditionele percussiemuziek met moderne Afrikaanse pop en high life. Yama Yama staat garant voor een mooie wervelende show. Het publiek krijgt in Theater de NWE Vorst de gelegenheid verschillende stromingen van de dans te bekijken. De dansproducties zijn gemaakt door choreografen vanuit verschillende segmenten van de dans. De choreo grafen zijn de uitdaging aangegaan om, vanuit hun eigen cultuur, visie en ideeën over dans en choreografie met de jonge dansstudenten te werken en te zoeken naar theatrale vormgeving. Het resultaat is te zien in een aantal bijzondere voorstellingen. uciiini. ijv .oulolv choreogra- Studenten van de Fontys Dansacademie laten zien wat ze kunnen. Tien documenten van denkpro- 1. Tijdens het maakproces werd Jazz -onfronteerd met het feit dat de De afdeling Jazzdans is te zien in Oce an's Seven, een voorstelling geïnspi reerd door de film Ocean Eleven en vormgegeven door vier choreografen. Deze voorstelling bevat zeven ver schillende choreografieën bestaande uit duetten, trios en kwartetten. De chronologische volgorde van de cho- men van wietplantages inmiddels al zes weken lang onbeantwoord zijn -r offj_ gebleven. 'Niet alleen is daarmee de édrijf is, een voorgeschreven termijn van vier sfeer waarin weken overschreden, ook heeft het college niet de moeite genomen een college. Ook bericht van vertraging op te aldus de fractie. de foyers van de concertzaal is de ueke tentoonstelling Tilburgse Ker- MS- een eeuw vermaak in beeld' te Ja. Stadsmuseum Tilburg coördin- ert deze tentoonstelling die is samen- esteld uit onder andere de collecties an het Regionaal Archief Tilburg en Hsbureau van Eijndhoven. De ten- jonstelling begint met souvenirfoto's an rond 1900 en maakt een reis door eujd tot aan de hedendaagse kermis, beeldt, losülgische kennisbeelden die bij tieruir tlenherinneringen op zullen roepen, bezoel ezoekers toen en nu, flitsende attrac ts, suikerspinnen en travestieten op loze Maandag: alle aspecten van de ijburgse Kennis komen aan bod en Kjk de verhalen bij de foto's zullen aet ontbreken. Kortom, een tentoon- telling voor jong en oud. Een must roorelke Tilburger en elke kermisfan. ra is in de handen van Brabants I blad en Theaters Tilbuig. Samen Fuji Photo Film B.V. Tilburg, museum Tilburg en Persburea Eijndhoven organiseren zij tevi tentoonstelling 'Tilburgse Kerm eeuw vermaak in beeld'. In 200 Tilburg 200 jaar stadsrechten. I tentoonstelling kan gezien worde opmaat naar het feestjaar Til 2009. De exposities zijn te bezi gen van dinsdag tot en met zate van 12.00 tot 20.00 uur en zonda; 12.00 tot 17.00 uur. Maandag g ten, behalve Roze Maandag 24 De toegang bedraagt 3 euro, meer informatie: www.theate. burg.nl of stadsmuseum.tilburg.nl Zo kunnen patiënten in het St. Elisa beth Ziekenhuis binnen twee weken terecht voor een eerste afspraak bij de neuroloog. Indien nodig kunnen ze binnen twee weken naar de neurochi- rurg en als die een operatie adviseert, is De SP komt met haar verzoek naar aanleiding van uitspraken van PvdA- wethouder Marieke Moorman (Milieu) in het Milieucafé van vorige week woensdag. Zij gaf hierin aan een autoloze zondag te willen organiseren. "Wij vinden de autovrije zondag een ”d initiatief dat zeker navolging in idburg verdient", zegt SP-raadslid Maijolein Buijssen. "Het vestigt de in de straatarme stad Koudougou gelegen in het Westafrikaanse Burk ina Faso. In Koudougou heerst grote armoede en werkloosheid. Veel jonge ren blijven verstoken van educatie, onderwijs of een beroepsopleiding. Benebnooma ontplooit daarvoor diverse activiteiten zoals kinderop vang, basisonderwijs, diverse vormen van beroepsopleidingen. De tournee Jtreden in een razend van La Troupe Saaba biedt een con- uct veel energie en des- crete mogelijkheid om de kansen op educatie, onderwijs en beroepsoplei dingen te vergroten. De optredens van La Troupe Saaba deze zomer leveren daarmee een directe bijdrage aan het bestrijden van armoede. La Troupe Saaba is beschikbaar voor optredens érzorgen van workshops. meer informatie en/of „ringen contact op met Hans van ^t, 06 22 93 83 45, of hans.v.vugt riome.nl. Zij alleen maar volbouwen en het groen 1 de steeds meer laten weghalen (bewust deze of onbewust) door projecten, blijft er 1 leefbare stad meer over", zegt groef tievoorzitter Hans Smolders half T). "Met alle respect voor Groen- naar cs, maar die heeft de afgelopen n alleen maar geroepen en er ertussen geen zak aan gedaan. Het 1 intriest dat juist de LST ook voortouw in moet nemen." v donderdag 22 juni tot en met schokkend en hard. Foto's die 'a20 augustus 2006 verandert een verpletterende indruk achter I iertzaal Tilburg opnieuw in een Alle belangrijke gebeurtenissen mtetentoonstellingsruimte. Gedu- 2005 komen aan bod, waarondi »nde deze periode zijn er twee foto- brand op cellencomplex Schi ^toonstellingen te zien: 'Tilburgse verdachte pakketjes in de trein e tennis: een eeuw vermaak in beeld' en 'Zilveren Camera 2005'. binnenstad werkzaamheden verricht die een bedreiging voor enkele van de monumentale bomen vormen. 7 baseert zich op bevindingen van Stichting Stadsbomen. Volgens stichting is vorige week donderdag machinaal een sleuf gegraven onder de kroon van een- kastanjeboom, dwars door de wortels. Ook zou er zijn gegraven onder de kroon van de verplaatste taxus. Deze bomen staan op de lijst van monumentale bomen en zijn beschermd door het bestem- Ruim één op de tien kleine onderne mers en zelfstandigen moet leven van digen nergens uit. Minister Zalm 11 een inkomen op of zelfs onder het bij- onlangs weten dat kwijtschelding ks standsniveau. Waar bijstandsgerech- - tigden kwijtschelding voor gemeente lijke belastingen krijgen, geldt dit voor de armere ondernemers niet. "De SP vindt dit onterecht en stelt voor de regels voor kwijtschelding op te rek- het rijk kan de gemeente 1 ken", zegt initiatiefneemster Marjo- belastingen kwijtschelde lein Buijssen van de SP. "Zelfs de verslaggeving, ombudsman adviseert in zijn verslag lingen, index- over 2005 de gemeenten ook om deze p te noe- armere ondernemers te helpen door de die zich lokale lasten kwijt te schelden." 1 ij Rand- De Uitvoeringsregeling Invorderings- Op zondag 18 juni organiseert fanfare De Verenigde Vrienden uit Poppel de 13e jaarmark in deze gemeente. Deze markt duurt van 10.00-17.00 uur en vindt plaats in de Pastorijstraat in Pop pel .Naast het shoppen bij de verschil lende marktdeelnemers is er ook de mogelijkheid uw dorst te lessen op goed een van de terrasjes. Iedereen is van Tilbu harte welkom. De toegang is gratis. Op zaterdag 1 en zondag 2 vindt in Cultuurbos Bosvreugc 5e editie plaats van Tilburg T bor. De toegang is op beide dagen gratis. De organisatie van Tilburg hand gelopen feest. In Theater de Tambor heeft zich ingezet om het De spe- NWE Vorst in Tilburg worden op 16 publiek een gevarieerd en kwalita- juqi om 20.30 uur de specialisaties tief hoogstaand programma aan te Danstheater en Modem getoond, op bieden. Met behulp van sponsoren enwer- 17 juni om 15.00 uur Danstheater en en subsidiënten zoals onder andere Jividu- Jazz en om 20.30 uur Jazz en Modem, de gemeente Tilburg, Tilburgse Informatie en reserveringen via 0877- Koerier en Oxfam Novib en vele 878 188. Kijk voor meer informatie anderen is dit gelukt. s.nl/dansacademie. wet sluit kwijtschelding voor zelfstan digen nergens uit. Minister Zalm liet ...langs weten dat kwijtschelding kan worden verleend onder bepaalde voorwaarden. Buijssen: "Dat is wat technisch, maar veruit de meeste klei ne zelfstandigen in Tilburg zullen daar zeker aan voldoen. Oftewel, volgens -n. 1.j-*e ondernemers tingen kwijtschelden, maar dat gebeurt niet. Ondernemers krijgen geen kwijtschelding omdat ze onder nemers zijn. Die onrechtvaardigheid willen wij graag zo snel mogelijk de wereld uit hebben. Om te beginnen uit Tilburg." Zorgverzekeraar CZ heeft met het St. Elisabeth Ziekenhuis in Tilburg concrete afspraken gemaakt over het snel helpen van klanten, goede service en kwalitatief goede zorg voor een scherpe prijs. De afspra ken richten zich specifiek op patiën ten die een herniaoperatie moeten ondergaan. Z^^^^LTburgse KOERIER De organisatie is er trots op dat gelukt is om voor zaterdagavond 1 u de populaire groep Slagerij van Kam pen te contracteren. In het voorpro gramma maakt slagwerkgroep El Nino z'n opwachting met een wervel wind aan Latijns-Amerikaanse ritmes. Het programma wordt afgesloten met een gezamenlijke en verrassend optre den van Slagerij van Kampen en El Nino. Stichting Samenwerking Tilburg Nicaragua (SSTN) is nadrukkelijk aanwezig op Tilburg Tambor en zal op een attractieve manier aandacht schenken aan de problematiek van koffieboeren in Latijns Amerika. Lan delijke ontwikkelingsorganisatie Studenten van het tweede en derde jaar van de Opleiding Theaterdans Uitvoerend van de Fontys Dansaca demie geven vrijdag 16 en zaterdag 17 juni drie voorstellingen in Til burg. Dit ter afsluiting van het stu diejaar. In elke voorstelling is het werk te zien van twee van de drie afstudeerrichtingen De vereniging van directeuren van sociale diensten (Divosa) bracht onlangs een rapport uit over de Wet Werk en Bijstand (WWB), waarin onder meer wordt gesteld dat een kwart van de bijstandsont- jaar vangers eigenlijk in de WAO thuis in kt hoort. De directeur van Divosa, Tof Thissen, is onlangs benoemd tot voorzitter van de Taskforce Armoede in Tilburg. De SP-fractie vraagt aan het college in hoeverre het Divosa-rapport hierin een rol gaat spelen. GESPROKEN KOERIER Voor mensen met een leeshandicap verschijnt een selectie uit De Tilburgse Koerier ook op cd-rom. lol.: FNB (Federatie van Nederlandse Blindenbibliotheken) Postbus 24,5360 AAI Telefoon: 0486 - 486 486 Be Tilburgse Koerier is lid van organisatie van lokale nieuwsmedia Schouwburgring 125 Tilburg Tel. 013-5426847 e-mail: Gspecial@xs4all.nl ma. gesloten - do. koopavond Het publiek kan ook deelnemen aan diverse workshops of heerlijk genie ten van een van de gezellige en sfeer volle terrassen of markten in Bos vreugd. Voor de jongste wereldbur gers is er een speciaal kinderplein met diverse activiteiten welke worden gecoördineerd door de Tilburgse kun stenaar Lee Chin Kok. Tilburg Tam- amba-reg- bor houdt rekening met een grote Vibration publieke opkomst. Bezoekers worden ;erd om vooral met de fiets of OPGELOST! G G SPECIAL SIZES verkoopt modieuze herenkleding in de grotere maten. Kleding voor heren die langer of zwaarder zijn, vs maat 53 t/m maat 75! Heren met een lengte van 2,18 m of met een gewicht van 200 kg zetten wij vlot in het pak. Buikomvang 170cm? Wij hebben een perfect passend overhemd en ook een das of riem die de goede lengte heeft. Alle maatproblemen worden opgelost door: zouden er juist alles aan moeten doen om die groep een concreet doel en vooruitzicht te bieden", zegt SP- raadslid Veerle Siegers. "Het werkge legenheidsplan dat de SP eind vorig jaar voorstelde, zou daar prima een rol 1. kunnen spelen. Dat ging juist over het bieden van perspectief voor pre cies deze groep mensen." Divosa stelt verder dat een groot deel van deze mensen (zo'n 60 procent) zodanig arbeidsongeschikt is dat zij eigenlijk in de WAO (of WIA) thuis hoort. De SP-fractie wil van het colle ge weten of zij ook gaat streven naar cent deze verhuizing. Siegers: "Dat gesol neer met mensen van de ene regeling naar Dat de andere is het gevolg van de WWB Die maakt gemeenten financieel ver antwoordelijk voor de bijstand, en een kwart daarvan laten wegvloeien naar de landelijk betaalde WIA is dan natuurlijk lucratief." kenhuis met huisartsen en c afstemming binnen het ziekermma. Behalve over kortere wacht- en door looptijden hebben het ziekenhuis en CZ ook afspraken gemaakt over de prijs en over het houden van een onderzoek naar de tevredenheid van met e< patiënten. Ook gaat het ziekenhuis Moler inzetten op een verdere verbetering Bema van de kwaliteit van de behandeling. VVV De bekende dans- en percussie- ep La Troupe Saaba komt van augustus tot half september Nederland voor een zomer tournee. De groep wil op deze manier geld inzamelen om de armoede in de stad Koudougou in Burkina Faso te bestrijden. Virtuoos Op zondag 2 juli staan vanaf 13.00 uur verspreid over drie podia de vol gende groepen op het programma: CaRamBa met samba en samba-reg- bor houdt rekening gae, Batucada Tropicana, Vibration publieke opkomst. Bezoekers wordt Brass Band, Grupo Capoeira Brasil, geadviseerd om vooral met de fiets Axé Brasil Dance Group, Batacuda het openbaar vervoer te komen. Santola, Os .Malandros, Shock Crew De presentatie van Tilburg Tambor Entertainment, slagwerkafdeling van 2006 wordt verzorgd stadsdichter Factorium Tilburg, El Nino Batucada Nick J Swarth. Wilt u meer weten en Bloco Coringa. De organisatie is over Tilburg Tambor 2006? Kijk dan trots op de komst van Tabla virtuoos op www.tilburgtambor.nl Modern Voor de moderne afdeling van de opleiding Theaterdans Uitvoerend choreografeerde Keren Levi This is not a Lovesong, Raymond Esterhui- zen Oblivious. Verder wordt werk getoond van Paul Estabrook en Sjoerd Vreugdenhil. De laatste choreogra feerde T cessen. dansers hun laatste jaar op doormaken en zich voorberei de grote stap naar het profess vak. In deze fase komen veel 1o naar boven. Deze vragen en het daar bij behorende gevoel heeft Vreugden hil omgezet in dansvocabulair. college lijkt zich niet te realise- Engeland gevestigde firma. Is het feit lat heel veel overlast en crimi- dat het bedrijf weliswaar wordt ihangt met drugshan- gerund door een Tilburger, maar leen een harde, conse- cieel een buitenlands bedrijf is, ik de problemen kan teken van de schimmige Siwi dit soort ondernemingen opereren, zo vraagt de WD aan het cz':'- wil de fractie weten of er een onder zoek in het kader van Bibob (Bevor dering Integriteitsbeoordelingen door het Openbaar Bestuur) heeft plaatsge vonden. Verder vraagt ze hoe het met het Tilburgse beleid is te rijmen dat in Een growshop is een winkel met alle een urgentiewijk als de Besterd een spullen om thuis hennep te kunnen growshop wordt gevestigd en welke kweken voor de productie van mari- vergunningen zijn afgegeven voor (de huana. Een smartshop is een verkoop- verbouw van) deze winkel. punt van verschillende soorten drugs. Tot slot heeft de VVD vastgesteld dat Flower Power is volgens de gegevens haar vragen van 26 april over de van de Kamer van Koophandel een in wachtlijst van drie jaar voor het oprui- De LST wil dat het college snel optreedt om verdere schade aan de tomen op het Harmonieterrein te voorkomen. La Troupe Saaba neemt het publiek tijdens hun optreden in een razend snel tempo en met kundigheid mee op een gevarieerde en kleurrijke reis langs diverse Burk- inese culturen. Het plezier van de La Troupe Ss jonge artiesten is een lust voor het oog en oor. De kalebassen, djembés, doum-doum, maracas, fluiten en bel len vormen de ritmische basis waarop en/of het ver de dansers zich volledig uitleven. De Neem voor tournee is primair bedoeld om brood- boekingen contact nodige inkomsten te genereren voor Vugt, het centrum Benebnooma gevestigd @hor Een gids van Heemkundekring De Kleine Meijerij verzorgt zondag 18 door betere juni een cultuurhistorische stadswan- ikenhuis. deling door het centrum van Oister wijk. De wandeling start om 10.30 uur vanaf het cultuurcentrum Tiliander, ingang Lindeplein. De wandeling duurt ongeveer twee uur en eindigt een kopje koffie of thee in café 't ivivlentje. Bel voor inlichtingen naar nard Bekkers, 013-521 27 66 of /V Oisterwijk,013-528 23 45. Onlangs is de eerste editie van finan cieel memo van Randstad versche- In Tilburg nen. Dit handzame naslagwerk voor scheiding k boekhoudkundige medewerkers bevat nuttige informatie voor het financiële werkgebied. Floor Bink van Randstad Financieel te 's-Hertogenbosch: "Het financieel memo van Randstad is bedoeld als hulpmiddel voor de financiële functi onaris, die snel en effectief over een groot aantal basisgegevens wil beschikken met betrekking tot vraag stukken die veelvuldig in zijn functie voorkomen. Het bevat de voornaam ste feitelijke gegevens over onder werpen die liggen op het terrein van macro-economie, overheidsfinancie ring, renten, geldwezen, financiële kengetallen, externe fiscale en andere regelingen, cijfers, kortom: teveel om op men. Een financiële kracht dii voor 30 juni 2006 inschrijft bij stad Financieelontvangt een fmanci- eel memo van ons. Wij zitten aan de Visstraat 55 te's-Hertogenbosch." O Tl j 1 1 land en richt zich hoofdzakelijk op de -fl a 1 bemiddeling van boekhouders, finan- I ^PïlTPïTi RPF cieel medewerkers, medewerkers debiteuren en crediteuren en mede werkers salarisadministratie. Rand stad Financieel combineert de vak kennis van een specialist met de voor delen van een marktleider. énd en hard. Fot pletterende indruk „..j— gebeti komen aan bod, 1 op cellencomplex verdachte pakketjes in de bezoek van Bush aan Nederland. pde zeer rijze

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2006 | | pagina 3