ni Is ti mo i r !r TYPE A 14 bijzondere appartementen en 2 penthouses Pieter Vreedestraat Tilburg Minister Dekker ondersteunt starters op de woningmarkt Bereil Tiwos en ASVZ realiseren Tiwos Wonen in het centrum van Tilburg www.pietervreedeplein.com gesion zorgappartementen aan Wilhelminapark Traprenovatie geeft interieur nieuw gezicht Staat uw huis ook te koopp maar nog niet met een advertentie in Huisnummer 1? tiwos MEEÜS naber Informeer bij uw makelaar naar de mogelijkheden. Diverse types vanaf ca. €162.500,- v.o.n. Woonoppervlaktes ca. 60 m2 - 125 m2 DONDERDAG 18MEI2QQ6., het eerst A/Pn “t Een traprenovatie geeft uw interieur snel een ander gezicht. Voor informatie: Ontwikkeling van: Op dom vrijdag 2 in verbal TILBURG/REd T Spoorlaan 410, Tilburg 013 549 06 90 Spoorlaan 400, Tilburg 013 544 43 33 De vernieuwde Uitvindersbuurt is een buurt waar nieuwbouw en renovatie hand in hand gaan en koop- en huurwoningen elkaar afwisselen. Wonen in Hof van Huygens betekent genieten van een groene en ruim opgezette buurt centraal in Tilburg. TRAAT 37 eet gemodei Telefonisch zijl behalve op vr tilburgse woonstichtiri[ Goed geregeld dus. ZXK'.". Diepe achtertuin met ber algemeen nu informatieni reparatiever; na kantoorure faxnummer internet bezoekad Stationsstra; maandag en dinsdag, woi GARANT1EMAKELAARS laatste toets vindt plaats na 15 jaar waarna het eventuele recht op vervolgsubsidie wordt afgekocht. Nog 3 luxe appartementen te huur Hof van Huygens Voor meer informatie kunt u bellen: Tiwos, Vivian Voncken 013 - 549 07 64 of kijk op www.tiwos.nl De luxe appartementen hebben een ruime woonkamer, een gesloten keuken, 3 slaapkamers, 2 badkamer en een balkon. De huur bedraagt 655. Dit is inclusief een parkeer plaats en exclusief 33,49 service kosten. Subsidie De koopsubsidie Bevordering Eigen Woningbezit (BEW) is een maandelijkse De 3 appartementen liggen op de hoek van de Oerlesestraat en de Gerard Mercatorsstraatinfc karaktervolle Uitvindersbuurt. bouwfonds mab ontwikkeling subsidie aan huishoudens die voor een woning kopen. De hoogte van de subsi die is afhankelijk van de hoogte van het inkomen en van de lening. Het doel van het initiatiefwetsvoorstel BEW-plus van de Kamerleden Duivesteijn, Hofstra en Van Bochove is ondermeer het verruimen van de huidige BEW-regelingdoor een verhoging van de inkomens- en koopprijsgrenzen uit de huidige wet. Met de middelen die de minister wil vrijmaken, kunnen tot 2011 7500 starters worden ondersteund die - indien nodig - ook na 2011 zullen worden bijgestaan. Met de BEW-plus kunnen huishoudens met een bruto inkomen tot 38.000 en een maximale lening van 171.000 in aan merking komen voor koopsubsidie. Na iedere 5 jaar wordt het subsidiebedrag aan gepast aan de hoogte van het inkomen. De ,«niinimer| - Om in aanmerking te komen voor de luxe appartementen hanteren wij een (bruto)- gezinsinkomen van minimaal 132.500 per Jaar. U hoeft niet ingeschreven te staan als woningzoekende. hoewel van een echte renovatie eigenlijk geen sprake is. Het gaat in dit geval om het drastisch vernieuwen en verfraaien van je bestaande trap. De vakman, want het is echt specialistisch meet- en maatwerk, voorziet je bestaan de trap van zogeheten overzet-treden, gemaakt van een speciaal ontwikkelde CPL met aluminium legering. Dit zorgt veilige stroeve en praktisch g van uw 'nieuwe' 24-uurszorg nodig hebben. Het ont werp voor de restauratie is van Van het Wilhelminapark den Hout en Kolen Architecten. Dt verbouwing is uitgevoerd door ’drijf Vermeulen. De ope- van de zorgappartementen ni plaatsvinden vandaag, donderdag 18 mei, om 15.00 uur. De feestelijkhe- I boven den beginnen in Wilhelminapark I 118. Vervolgens zal wethouder! Marieke Moorman een toespraak houden op het adres Wilhelmina-1 I narlz Aanbod De problemen voor starters op de woning markt zijn op dit moment groot, zeker op bepaalde plekken in het land. Minister Dekker is van mening dat alleen het bouwen van meer woningen een structurele oplos sing kan bieden voor starters. Zij streeft naar een ruimere en ontspannen woningmarkt in 2010. Daarvoor is het van het grootste belang dat de nieuwbouwproductie omhoog gaat zodat er in totaal 445.000 woningen bijkomen. Zo daalt het woningtekort van 2,5% nu naar 1,5% in 2010. Het realiseren van meer woningen kost echter tijd. Om die reden ondersteunt minister Dekker starters tijdelijk met subsidies en leningen. Minister Dekker van VROM gaat starters op de woningmarkt financieel tegemoet komen. Daarvoor stort de minister nog dit jaar 40 miljoen euro in een speciaal fonds voor starters. Daarnaast wil zij op haar begroting vanaf 2007 tot en met 2011 25 miljoen euro ter beschikking stellen voor koopsubsidie voor mensen met een laag inkomen. Dit blijkt uit een brief die de minister naar de Tweede Kamer heeft gestuurd. BINGELRADESTRAAT 23 ■Ruimetussenwoning met Inhoud: ca. 240 m3 Peru Veiwaming: stadsverwarrr Ooooonwoonkamer met b Open keuken met eenvoui 2 ruime slaapkamers (ca. Badkamer met douche, w< Grote bergkast met motor ventilatie Vbortuin met gemetselde I Achtertuin-ZW met achterc Woning is optimaal geïsol Als er wor pen van 1 vaak uit we vloer, badkame.. gedacht aan het one van de trap. Terwijl us zen één van de meest gende onderdelen is. een traprenovatie in rieur een compleet verniet Op televisie zie je het ene programma na het andere dat zich stort op het opknappen van het huis. Met of zonder binnenhuisarchitect hebben we blijk baar van tijd tot tijd de lyhoefte om anders onze woning op te frissen of te verande- heeft, ii ren. In veel gevallen wordt er dan gegre pen naar de verfpot of de behangrol. Als net echt rigoureus wordt dan zetten we een nieuwe keuken of krijgt de badka mer een 'make-over'. Een nieuw fenomeen is de traprenova- De Stichting Stimuleringsfonds Nederland se Gemeenten SVn zal van minister Dekker de 40 miljoen euro ontvangen. Daarmee kan het fonds ongeveer 5000 extra starter- sleningen verstrekken. Een starterslening is een aanvullende lening bovenop een regulie re lening om de aankoop van het eerste huis mogelijk te maken. Momenteel verstrekken Tiwos heeft in samenwerking met ASVZ Zuid West twee monumenta le panden aan het Wilhelminapark grondig gerestaureerd tot twaalf zor gappartementen. In de panden zal Bouwbedri ASVZ een tweetal zorgvoorzienin- ning gen aanbieden. De appartementen in het pand op nummer 118 bieden begeleid wonen voor jongeren de 18 jaar. Het vernieuwde pand op nummer 52 is bestemd voor kinde ren in de leeftijd 12 tot 18 jaar met een licht verstandelijke handicap die park 52. zo'n 80 gemeenten startersleningen en dat aantal is groeiende. De hoogte van de lening en het maximale inkomen verschilt per gemeente. De minister roept alle gemeenten op aan het fonds deel te nemen. De starterslening is in het begin rente- en aflossingsvrij. Iedere drie jaar vindt een toets op het inkomen plaats. Bij inkomensgroei wordt voor een deel van de starterslening rente en aflossing betaald. Het renteloze deel wordt daarmee kleiner. Na 15 jaar vindt de laatste toets van het inkomen en vaststelling van de draagkracht plaats. De resterende lening moet dan bij verkoop of aan het einde van de looptijd (30 jaar) wor den terugbetaald. ci wordt gedacht aan het opknap- tie, hoev n het huis dan gaat de gedachte eigenlijk ik uit naar een nieuw behang, nieu- vloer, nieuwe keuken of een nieuwe Jkuner. Er wordt maar weinig 1 het onder handen nemen me Terwijl de trap in veel hui- de in het oog sprin- g~ Bovendien geeft C» één dag je inte- voor een veilige stro< euwd gezicht, onverslijtbare toplaag trap voor jaren. t op het Sinds een paar jaar houden diverse jf zonder bedrijven zich bezig met het vernieu wen van uw trap. Omdat elke trap anders is en iedereen andere wensen ceft, is een goed advies vooraf wel aan bevelen. Een traprenovatie kunt u Jtvoeren in diverse kleuren en hout- dessins. Het resultaat na een dag werk, zonder hak en breekwerk, is een com pleet vernieuwde trap die uw interieur een geheel ander gezicht geeft. 1 één van ide ondet appartementen verdieping: oppervlakte: le, 2e ca. 60 m2 - 68 m2 PIETER VREEDEPl Voorbeeld plattegrond

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2006 | | pagina 24