VLOEREN mfwinf.cisco-vloeren.nl CiSCO VLOEREN - IMPORT €32' □HJiiiis Thui €2Q 00 1 Zéér voordelig en direct leverbaar! Massief Grenen vloerdelen Nu ook in Tilburg! (Woonarena) Massief Eikenvloer 22 mm dik, v.a. OO perm2 «20,23 ind.) Laminaatvloer erg populair Laminaat V-groef €12.50 Molenvloer Eiken Laminaat breedstrook €fi 95 Kasteelvloer 18 cm breed, gestopt en geschuurd, per m2 I VROM stelt 2 miljoen beschikbaar voor energiebesparing bij huishoudens met lage inkomen; ^1 Piusplein 26 (Woonarena) Tilburg, Tel. 013-5800020 DE TILBURGSE KOERIER DE TILBURGSE KOERIER Thu; (€38,08 inch t’1.' maatregelen te treffen. 1 CiSCO DONDERDAG 11 MEI 2006 - PAG* Een laminaatvloer is te verkrijgen in vele verschillende hout-, kurk- en zelfs In llno- leumdessins. Het is ook mogelijk om lami- naatvloeren in marmer, travertin en gra nietachtige structuren te verkrijgen. Verbe terde foto- en productietechnieken hebben ertoe geleid dat laminaat haast niet meer van echt te onderscheiden is. Knoesten, nerven en spijkergaten, het is allemaal net echt. Naast bijvoorbeeld een vellingkant is de vloer meestal ook voorzien van een zichtbare en voelbare houtstructuur. Een laminaatvloer is niet aan te raden voor vochtige ruimtes zoals badkamers. De top laag van de lemineetvioer Is waterbesten dig, maar de onderkant kan na verloop van tijd gaan zweiien als het in aanraking komt met water. U kunt veel geld besparen door een parket of laminaatvloer zelf te leggen. Kliklami- naat is momenteel erg populair. Door een speciale verbinding die men heeft ontwik keld klikken de planken als het ware in elkaar en is lijm niet meer nodig. Kliklami- naat is eenvoudig zelf te leggen, direct belastbaar, bij bepaalde merken verhuis- baar en een beschadigd deel kan in som mige gevallen zeer gemakkelijk vervangen worden. Voordat u parket of laminaat gaat leggen, is het goed om over de legrichting na te denken. Meestal wordt parket gelegd in de richting van de lichtinval. Verder is het goed om te bedenken dat parket de kamer een langer aanzien geeft als het in de lengterichting wordt gelegd, terwijl u als het ware een bredere kamer krijgt als u de banen in de breedte legt. Verder is het van groot belang dat u zorgt voor een vlakke goede ondervloer alvorens de vloer te leg gen. Een laminaatvloer is eenvoudig schoon te houden door het te vegen, stof zuigen en/of te dweilen. Vlekken haalt u weg met water en een neutraal schoon maakmiddel. Minister Dekker van VROM stelt in 2006 2 miljoen euro beschikbaar voor VROM uitgevoerd door SenterNovem. Gemeenten, woningcorporaties en energiebedrijven, maar ook huurders- vem. Per project is er een plafond van 250.000 euro vastgesteld. De projec ten zijn bedoeld om huishoudens met een besteedbaar inkomen tot maxi maal 14.000,- euro per jaar te helpen met energiebesparing. Het dient om voor het jaar 2005. Met de verlening voor 2006 is tegemoet gekomen aan de motie van PvdA-Kamerlid Samsonvj In deze motie vraagt Samsom om een verhoogd bedrag van 2 miljoen euro vrij te maken voor deze regeling. De reden hiervoor is de hoge energieprijs Openingstijden: Ma. 13-18 uur Di.-wo. 10-18 uur Do.-vr. 10-21 uur Za. 10-17 uur De laminaatvloer mag rekenen op een grote populariteit. Dat is op zich niet zo vreemd, want dit type vloer kent vele voordelen. Een laminaatvloer is slijt vast, sterk, hygiënisch, kleurecht en goed en makkelijk te onderhouden. huis 1 perm2 f«14,88Mj deze huishoudens te informeren, advi seren en te helpen aan concrete aan passingen (bijvoorbeeld tochtstrips, radiatorfolie en spaarlampen). In 2002 is besloten tot deze tijdelijke regeling. Naar aanleiding van een eva- die de lage inkomens het sterkst treft, luatie in 2004 is besloten tot verlenging Bovendien levert de regeling een bij drage aan de energiebesparingdoel- stellingen van het klimaatbeleid. 18 mm breed per m2 E^F^(€34,51 ind.) per m2 J (€8,27 ind.) lage inkomens' heeft als doel projecten organisaties en buurtverenigingen kun- te starten waarmee deze huishoudens nen tot en met 1 augustus 2006 pro- projecten om lage inkomensgroepen te worden gestimuleerd om wel dergelijke jectvoorstellen indienen bij SenterNo- helpen bij energiebesparing. Deze groep huishoudens heeft geen geld om energiebesparende maatregelen te Deze regeling wordt in opdracht van treffen, maar krijgt wel een hoge ener gierekening. De 'Subsidieregeling energiebesparing huishoudens met

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2006 | | pagina 22