Ni in Pie-zjet* met Pipo pel les Kinderen krijgen kookles Kinder agenda Eendjes in Tilburg en Hilvurenbeek Bouw Klimmen en Vrijw Kakelen met Kakelbont Basisschool Yore zamelt geld in Tentc Altijd de scherpste deal! Foppentïleater Peterselie Geen dure locatie, geen dure showroom, dus altijd de scherpste deal voor uw keuken! De Dunne Deur in Kasteel Heeswijk Arties verkh Gentiluomo sponsort F1 Jong Brabant Duizenden euro’s voordeel voor u! klauteren tijdens het Kieltjesbal ij ,DE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 16 FEBRUARI 2006 - PAGIKj DE TILBURGS l-r «tp laarge- De wethouder geniet samen met de kinderen van een gezond driegangenmenu. IS of Namla, orig. versie en het vloolavontuur ^de 9e kinderen van de Lieven de Keystraat hebben zich prima vermaakt. I I 'fe._■*- KW k jonge talenh Het wordt lachen met De Dunne Deur. Speelgoed of spelletjes lenen? nbetaling! Spoorweide 3, Riel, telefoon 013 - 518 18 42. Geopend di t/m vr van 9.00 -17.30, do koopavond tot 20.00, za van 10.00 -17.00. Ja u leest het goed. We zetten de boel op stelten. We hebben een grote hoeveelheid kwaliteitskeukens in kunnen kopen, zodat we deze u goedkoop kunnen aanbieden. En dat is natuurlijk erg voordelig. Want u profiteert hiervan. Kortingen kunnen namelijk oplopen tot duizenden euro’s. Dat mag u niet missen. Kom ook naar Keuken Centrum Riel en profiteer! ,-i voor ib.nl. DINSDAG 21 FEBRUARI 14.00 Dreamer: mi|n droompaard. Ned. gesproken Het Textielm groeiende po ren met de 1 duurd. Deze ii met 4 juni te ren de vuurbeker, orig vers, tie, Ned. gesproken 15.00 Dreamer: mijn droompaard, Ned. gesproken 15.00 - Kabouter Plop en het vloolavontuur originele versie 14.30 Harry Potter en de vuurbeker, orig versie Jongerencentrum Vision 13.30 Carnavalsknutselen, vanaf 6 jaar Midi Theater 15.00 Nanny McPhee, Ned. gesproken Poppentheater De Bonte Engel 15.00 - Pleurt, een trol In Drakeneltenland Poppentheater De Dwerg 15.00-Hoteldebotel, 4tot8jaar Poppentheater 't Groene Land 15.00 - Het bosvrouwtje en de manestralen 4 toten met7 jaar Het nieuwe seizoen kan niet mooier beginnen. De voetballertjes van de Fl van voetbalclub Jong Brabant uit Berkel-Enschot kregen van de sponsor nieuwe shirtjes. Gentiluomo, die al een grote sponsor is bij Jong Brabant, wil ook investeren in de jeugd en deze een extra impuls geven. Vandaar dat ook de F1 nieuwe shirtjes ontving met het logo van Gentiluomo erop. Op de foto laten de spelers dan ook trots hun nieuwe shirts zien. VRIJDAG 17 FEBRUARI Apollo Theater 18.45 - The Chronicles of Narnia, orig. versie 18.45-De Griezelbus 21.30 Harry Potter en de vuurbeker, orig versie Cinema Heuvelpoort 14.00/18.30 - Oreamer: mijn droompaard, Ned. gesproken Midi Theater 15.30 - Nanny McPhee. Ned. gesproken F Op donderdag 9 februari is wethou der van Volksgezondheid Els Aarts- i Engbers op bezoek geweest bij het I project Kinderkoken in wijkcen- trum de Poorten in Tilburg. Samen met de kinderen die hebben gekookt, genoot zij van een driegan genmenu met veel groenten en fruit. WOENSDAG 22 FEBRUARI Apollo Theater 13.30 - Kabouter Plop en het vloolavontuur sststsr..— 20.00 - Harry Potter en -•- 13.30 -Chicken Little, Cinema Heuvelpoort 15.00 Dreamer: miln droompaard Ned Pipo Pelles heeft woensdag 8 februari de kinderen van de Lie ven de Keystraat in Til burg een leuke middag bezorgd. Kinderen konden zich laten schminken en de clown maakte ook mooie ballonfiguren voor ze. Pipo Pelles kwam langs, omdat de Lieven de Keystraat de eerste prijs had gewon nen bij een activiteit van het project Verrijk je wijk. In de zomer wordt er ook nog een leuk feest gevierd in de straat. Geëxposeerd product-, siera Eeuwenlang uitsluitend ges en vrijetijdsbt Terwijl de tec scoort als tijd woordig ook ontwerpers aa passingen zijn De actie voo project Het V succes gewoi is de naam v waarmee de Hulp Kinder maakt voor i deren in Oek Veel Tilburge schappelijk a, gerswerk. Oo hulp krijgt vri weg naar Co maar dit aant£ om iedereen nodig heeft, te steeds groeiei gen te kunnei Contour nog nodig! Vandi Thuishulp op burgse publie heeft gezet me Valentijnsdag voor vrijwillig ge Thuishulp'. Het doel hiei mensen beken willige Thuisl enthousiasmei kenen als vrijs dragen dat el harte welkom beschikbare ui financiële mi< om een dergel steunen, had Zaterdag 18 februari zijn alle peu ters en kleuters welkom in biblio theek Hilvarenbeek. Ze kunnen dan kijken naar een leuke voorstelling over het eendje K. eendje uit het prente jij, Kiki!. Ook in hoofdbibliotheek is er een voorstelling over het boek, dan op zondag 19 februari. De vrijwillig Humanitaire 1 zet zich ondei ger en Braba Piet Spijkers, kinderprojectf rend wordt ai om hulpgot middelen in t< kansarme kir Stichting Hur Oekraïne one doveninstituui derziekenhui: zwerfkinderet weeshuizen ei voorlichting ven en opvar kinderen die HÏV-besmet z Een van de lar Spijkers en zi tie van een 1 Karpaten, eer in Oekraïne Warme Nest De inmiddel jonge Turkse wiviitvolle m< Crew Enterta ce act Many I aan het gevarl de verkiezing PvdA organise in La Vida aa in Tilburg. De TS nog meer actlelg^L- De verkiezing twee kleurrijki die om 12.30 wijkcentrum I wijkcentrum Parades komei het Wilhelmin van de Toeko men door drui Jagers, drum drumfanfare Gamberro, de bands Vibratie Brass Band ei gengroepen va In het Wilheln siegroep Djen Fame het publ "Ritme van de Bezoekers wor sleden van de warme soep. Hamming zal h spectaculaire Daarna zal een lende PvdA Pa een muzikale wijken Theresi in La Vida, wa spetterend pro met verrassend ken. Het publie nismaken met overgewicht een halt toe te Op www.moveyourheart.nl iformatie over deze acti- vinden. Op camavalsmaandag kun je onder toezicht vrijblij vend rollebollen, springen en spelen in de ingerich te 'kieltjesspeeltuin' of dansen in de Stadssporthal Tilburg. Je kunt spelen op de klautertoren, de kin^ derzeephelling, het circusluchtkussen, een survives1- baan van twintig meter, de klimwand, glijhellj een kasteelluchtkussen en een ballenbak vooi allerkleinsten. Als klap op de vuurpijl staat er de i ketlift waarin je via een elastiek afgeschoten wo Daarnaast staan er diverse spelletjes, waaronder handkop van jut, de kabouterpuzzel, de kabouter zenuwspiraal, muishakken, ringwerp-pinokkiospel, I rol 'm over, stuurwiegelspel, goofy kleefspel, kikker mepspel en het kabouter valkuil spel. Bij inlevering i van een volle spelkaart, die ieder kind bij binnen- 1 komst gratis krijgt, verdien je een heerlijke suiker- 1 spin. Tijdens dit gezellige kindercamavalsfeest wordt er natuurlijk carnavalsmuziek gedraaid. De dj van deze middag is zanger en entertainer Michael Humble. Je ouders kunnen ondertussen iets eten en drinken in het Grand Café van de Stadssporthal. i Achter het Willem II stadion (Goirleseweg 44) op i de gratis parkeerplaats is er voldoende parkeergele genheid voor iedereen. Bestel je kaarten in de voor verkoop, voor zaterdag 25 februari, door te bellen naar de Kieltjesinfolijn: 013-5423888. Of haal je kaarten bij de Stadssporthal. ADRESSEN Apollo Theater Peperstraat 25 Kaatsheuvel Bibliotheek hilvarenbeek Schoolstraat 1 Hilvarenbeek Cinema Heuvelpoort Heuvelpoort 365 Tilburg Fllmfoyer Louis Bouwmeesterplein 1 Tilburg - reserveren: 013-5432220 Hoofdbibliotheek Koningsplein 10Tilburg Jongerencentrum Vision Bosstraat 1 b Moergestel Kasteel Heeswijk Kasteel 4 Heeswijk-Dinther Midi Theater Heuvelring 108 Tilburg Poppentheater De Bonte Engel Enschotsestraat 136aTilburg - reserveren: 013- 5425360 Poppentheater De Dwerg Afrikalaan 96 Drunen -reserveren: 0416-383913/0416-383955 Poppentheater 1 Groene Land Van Trenhovenl 4 Oisterwijk - reserveren: 013-5284008 In Tilburg doen drie basisscholen mee met het nieuwe project, namelijk de Vtjfhoeven, de Hasselt en 't Goir- ke. De leerkracht van groep 7 geeft vier lessen over groenten en fruit. En de kinderen koken drie keer in de keuken van het wijkcentrum, onder leiding van kookdocenten. Zo wil men hen enthousiast maken voor koken en voor groenten en fruit, én hen laten proeven hoe lekker groen ten en fruit kunnen worden klar-~~ maakt. Het kinderkoken is één van de activiteiten van de voedingscampag- ne Move your heart, eat smart. Dit is een gezamenlijke campagne van GGD West-Brabant en GGD Hart voor Brabant, dat ervoor moet zorgen jongeren van 0-19 jaar gezonder gaan bleem c eten en meer gaan bewegen. Met roepen. deze campagne zetten de twee GGD- is meer inf. en alles op alles om het groeiend pro- viteiten te vi Heb je zin om met carnaval lekker te klimmen, klauteren en glijden? Zorg dan dat je op maan dag 27 februari tussen 13.00 en 17.00 uur in de Stadssporthal in Tilburg bent. Daar kun je je de hele middag vermaken tijdens het Kieltjesbal. Kent jij speel-o-theek De Duizendpoot in Tilburg al? De speel-o-theek is een stich ting waar je speelgoed, spelletjes en puzzels kunt lenen. De speel-o-theek is bedoeld kinderen in de leeftijd van anderhalf tot en met twaalf jaar. Maar ook vol wassenen kunnen er puzzels en spelletjes lenen. Of opa's en oma's die hun klein kinderen te logeren hebben of oppasmoeders die leuk speelgoed voor hun oppas- kindjes willen hebben. Op deze manier kun je elke drie weken nieuw speelgoed in huis hebben voor weinig geld, handig toch? Bij de speel-o-theek kun je populaire gezelschapsspellen lenen, zoals Kolonisten van Catan, Monopoly en Scrabble. Maar er zijn ook puzzels, dozen lego en een poppenhuis. De Duizendpoot is gevestigd op de eerste etage van Wijkcentrum Heyhoef in de Reeshof. De ope ningstijden zijn van 10.30 tot 12.00 uur en op vrijdag van 14.45 tot 16.15 uur. Je kunt ook even bellen naar 06-27508199 of buiten openingstijden naar 013- 5700962. Kijk ook eens op de website home.tiscali.nl/sot.duizendpoot. ZATERDAG 18 FEBRUARI Apollo Theater 18.45 - The Chronicles of Namla, orig. versie 13.30 - Kabouter Plop en het vloolavontuur 15.15/18.45-De Griezelbus 15.15 - Harry Potter en de vuurbeker Ned gespr 21.30 Harry Potter en de vuurbeker, orig vers 13 30-Chicken Little, Ned gesproken Bibliotheek Hilvarenbeek 10.00/11.00 - Dat ben Jij, Klkll, tot6jaar Cinema Heuvelpoort 14 30/18 30 - Dreamer: mijn droompaard Ned. gesproken 14 00 - Harry Potter en de vuurbeker, orig vers. 14.30 Kabouter Plop en het vloolavontuur Jongerencentrum Vision 14.00 - Sfeerilchtjes maken (glazen potje meenemen), vanaf6jaar Midi Theater 13.30/16.00 - Nanny McPhee, Ned gesproken ZONDAG 19 FEBRUARI Apollo Theater 20.00 - The Chronicles of Namla, orig. versie 13.30 - Kabouter Plop en het vloolavontuur 15.15 De Griezelbus 15.15 Harry Potter en de vuurbeker, Ned gesproken 13.30 - Chicken Little, Ned. gesproken Cinema Heuvelpoort 13.30 16.00 - Dreamer: mijn droompaard Ned. gesproken 14.00 - Harry Potter en de vuurbeker, orig versie 13.00 Kabouter Plop en het vloolavontuur Fllmfoyer 13.00 De Grote Vriendelijke Reus, vanaf 5 jaar 15.00-Zaflr, vanaf 8 jaar Hoofdbibliotheek 14.00 15.00 Dat ben jij, Klkll, tot 6 jaar Kasteel Heeswijk 13.25/14.15/15.15 -De Dunne Deur Midi Theater 13.30 - Nanny McPhee, Ned. gesproken Poppentheater De Dwerg 11.00 - 't Hoedje van Pa Pier, 2,5 tot 5 jaar Apollo 1 20.00-1 Copal, bij velen bekend van de Mol en „.„..o- van het beertje Olivier, speelt zaterdag n.-ijn in Hilvarenbeek het verhaal van Kiki leuke voorstelling na voor de kinderen. De voorstelling Kiki. Dat is het duurt ongeveer een half uur en wordt tenboek Dat ben twee keer gespeeld: om 10.00 en om i de Tilburgse 11.00 uur. Kaartjes voor deze kinder- mooie voorstelling zijn te koop bij de biblio- maar theek aan de Schoolstraat 1 in Hilva renbeek. In de hoofdbibliotheek aan het Koningsplein in Tilburg speelt het Poppentheater Peterselie op zondag i jij, 19 februari ook een vertelvoorstelling nv*r Kiki. Marjanne Peters zingt uvkende en minder bekende liedjes met de kinderen en begeleidt op de gitaar. Je kunt deze voorstelling twee keer bekijken: om 14.00 en om 15.00 uur. Je kunt kaartjes kopen bij de klan tenservice van de bieb. Kijk meer informatie op www.obtmb. Altijd al eens in een koor willen zingen? Kom dan eens een kijkje nemen bij Theaterkoor Kakelbont. Kakelbont is een musicalkoor voor kinderen van vier tot twaalf jaar. De leden van Kakelbont zingen, dansen, acteren en kake len er vrolijk op los. Op dit moment is de vereniging druk bezig met de voorbereidingen van de nieuwe musical die eind juni wordt opgevoerd. Lijkt het jou ook leuk om mee te doen? Kom gerust eens langs. Je bent van harte wel kom! Er wordt geoefend op dinsdagmiddag van half vier tot vier uur (leeftijd vier tot zeven jaar) en van vier tot kwart voor vijf (leeftijd zeven tot twaalf jaar) op basis school de Petteflet in de Kamerikstraat in Tilburg. Op donderdagochtend mogen trouwens ook volwassenen kakelen, van 9.00 tot 10.00 uur. Kijk voor informatie en aanmelding op www.theaterkoorkakelbont.nl. Deze voorstellingen sluiten aan bij 1 Prentenboek Van Het Jaar Dat ben jij, 19 fel Kiki!. Misschien ken je dit boek nog over van de Nationale Voorleesdagen een beker tijdje geleden. In een mooi doorzich tig decor gaat een klein eendje op ont dekkingstocht in de sloot. Maar hij vindt het maar wat fijn dat zijn moe der in de buurt is, als het een beetje te spannend voor hem wordt....Len In Kasteel Heeswijk, tussen Heeswijk- zowel in de zaal als op het podium. De Dinther en Berlicum, kun je zondag 19 optredens van De Dunne Deur begin- februari genieten van een leuke kinder- nen om 13.15, 14.15 en 15.15 uur en middag. Het wordt lachen gieren brul- duren telkens ongeveer dertig minuten, len met drie voorstellingen van de Alle kinderen tossen de vier en twaalf clown De Dunne Deur. Hij speelt sket- jaar zijn welkom. Bovendien kun je die ches, tovert de vreemdste zaken tevoor- dag een rondleiding door het kasteel schijn en maakt grap na grap. Daar- krijgen van een gids. De rondleidingen naast zingt hij liedjes mét en vóór zijn starten om 12.00, 13.00, 14.00, 15.00 publiek. En jij mag natuurlijk meedoen, en 16.00 uur. In november 2005 kreeg de oudervereniging van openbare basisschool Yore in Tilburg een bericht via de Tilburgse Stichting Het Goede Doel over grote hongersnood in Malawi, Afrika. Ouders, kinderen en leraren besloten om de mensen in Malawi te gaan helpen door geld in te zamelen. Het geld was bestemd voor de kinderen van de Ndirande Primary School, een basisschool in een sloppenwijk van Blantyre met 8000 leerlingen. Op 21 december 2005 hebben alle kinderen van OBS Yore een sponsor loop gehouden voor dit goede doel. Een dag later werd er een grote kerstmarkt georganiseerd op Yore, waar zelfgemaakte werk jes van de kinderen en zelfgemaakt eten werden verkocht. Alle kinderen van Yore hebben met grote inzet, toewijding, enthou siasme en veel plezier aan de acties meegedaan. De totale opbrengst van de actie was maar liefst 2800 euro. Het bedrag wordt vandaag in het bijzijn van wethouder Gon Mevis van Tilburg overhandigd aan Martijn de Ruijter van Stichting Het Goede Doel. MAANDAG 20 FEBRUARI Theater -- The Chronicles ol Namla, orig. versie Cinema Heuvelpoort 14.00 - Dreamer: mijn droompaard, Ned. gespr VASTE VOORDEELKEUKEN

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2006 | | pagina 4