tiwos nieuws 5 Zit er wel ’n 4x4 in je huis? tiwos KENNIS I J B 1 M I3 u 06 BBBMMBBBBBBBBBflMBMB^^ In de werpers Bereikbaarheid Tiwos M? cent Reactie Tiwos op alarm onveilig stroomnet ft Üli Agenda Fü WonenBreburg Kennis Hypotheken. Weten wat kan en wat niet kan. Nieuwbouwprojecten Goirke West Tiwos start deze maand met een nieuw bouwproject in Goirke West. Er worden 32 eengezinswoningen (zowel huur als koop), 6 seniorenappartementen en 12 woonzorg- appartementen gebouwd. Samen met het grootonderhoud van 6sTiwos-woningen wordt hiermee het vervolg van het her structureringsprogramma Goirke West uit gevoerd. DONDERDAG 16 FEBRUARI 2006 - PAGINA 23 Huisnummer Mevrouw Spaan tilburgse woonstichting 54 90 890 54 9 0 777 Schriftelijk uw huur opzeggen? faxnummer internet email@tiwos.nl e-mail - k.k. Een nieuwe wereldburger 3 UUR Volgende trekking 16 maart 2006. AKELAARS 'hal www.povamii.com www.povamii.com 'ONEN kindje Dit zijn de gelukkigen in de maand februari: G.L. Baldwin Makelaardij reparatieverzoeken 54 90 700 na kantooruren alleen spoedeisende klachten! De definitieve plannen zijn op 24 januari tij dens een inloopavond aan de wijk gepre senteerd. Bezoekers konden de gedetailleer de plattegronden en tekeningen bekijken en zich laten informeren over huur- en koopprijzen van de nieuwbouwwoningen. Opvallend veel belangstelling ging uit naar de koopwoningen. renoveerd. Hoogste tijd iernisering slechts mond- JTE .006 Telefonisch zijn we elke werkdag bereikbaar van 8.30 -17.30 uur, behalve op vrijdag; dan kunt u ons bellen tot 12.30 uur. Wij houden u graag op de hoogte! Wij houden u elke maand (met uitzondering van juli en augustus) op de hoogte van zaken die voor u van belang zijn. Heeft u vragen of suggesties? Neem dan contact op met Hannie Spierings 013 - 54 90 884 In de jaren 80 heeft er een renovatie in de woning plaatsgevonden."De plafonds zijn toen vernieuwd en er is een nieuwe keuken geplaatst. Maar dat is eigenlijk het enige. Verder wilden we het laten zoals het was toen we er kwamen wonen in 1949.” Verhuizen Mevrouw Spaan doet alles nog zelf in haar woning. Ze lapt de ramen, verft het tuinhek en maakt schoon.Toch merkt ze dat het traplopen en het tuinieren steeds moeiza mer gaat."Ik heb daarom maar besloten een aanleunwoning van Stichting St. Petrus in Rijen te accepteren.” Het vertrek uit de Twentestraat valt haar zwaar."lk heb lief en leed gedeeld in dit huis en mijn kinderen zijn hier opgegroeid. Ik zie erg op tegen het moment dat ik de deur definitief achter me dicht moet trekken. Ik hoop dat de volgen de bewoners zuinig op dit huis zullen zijn.” De wijk Jeruzalem zal mevrouw Spaan niet echt missen. De oorspronkelijke bewoners zijn bijna allemaal vertrokken. Dat ze Tilburg inruilt voor Rijen vindt ze ook geen probleem.“Mijn dochter woont in Rijen, dus dat is fijn." In het Brabants Dagblad van 4 februari heeft u een artikel kunnen lezen met de kop "Alarm over onveilig stroomnet”. In dit artikel waarschuwt Essent dat de aarding van de elektrische installaties van veel woningen in Berkel-Enschot en Udenhout onbetrouwbaar zijn en mogelijk zelfs onveilig.Tiwos heeft in reactie hierop overleg gehad met Essent. Wij zijn er namelijk als verhuurder verantwoorde lijk voor dat u in een veilig huis woont. Actie Tiwos In goed overleg met Essent, de Tilburgse Watermaatschappij (TWM) en de andere Tilburgse woningcorporaties zijn onze woningen (voor al de oudere woningen) nu van een geschikte aarding voorzien. De aarding van elke woning is losgekoppeld van de waterleiding en apart geaard door middel van een zogenaamde "aardpen" in de grond. Als het nodig is, voeren wij ook bij groot onderhoudsprojec- ten dezelfde acties uit. In Berkel-Enschot en Udenhout zijn de meeste woningen van Tiwos gebouwd in de jaren 80 en 90. Deze zijn al apart geaard met een aardpen. Hier zijn dus geen problemen met de aarding te verwachten. Als u schriftelijk de huur opzegt, vermeld dan het volgende in uw brief: het adres waarvoor u de huur opzegt per wanneer u de huur opzegt (minimaal één maand van te voren opzeggen) uw telefoonnummer uw nieuwe adres of correspondentieadres uw rekeningnummer voor de eindnota Voeg ook een kopie van een geldig legitimatiebewijs toe. I I OF INGENI RD AG DER www.kennishypotheken.nl Spoorlaan 320 5038CC Tilburg Tel: 013 - 5445888 Fax: 013 - 5446061 Alles bij het oude Zodra we binnenkomen, valt ons direct op dat de deuren en kasten nog in de originele staat verkeren. Die zie je bijna nergens meer.Trots leidt mevrouw Spaan ons rond door haar huis. We treffen op de eerste ver dieping nog een lavet aan, een moderne badkamer ontbreekt! Ook haar gasfornuis gaat al bijna vijftig jaar mee.“Ik heb hier met mijn dochter nog koekjes staan bakken toen ze n was. Ze is nu inmiddels 60 jaar.” Mevrouw Spaan heeft samen met haar inmiddels overleden man deTiwos-woning altijd zeer goed onderhouden."Mijn man was bouwvakker en dus erg handig. Alles repareerde hij zelf." Bewonersvertegenwoordiging in 2006 In de afgelopen jaren zijn er verschillende werkgroepen opgericht die de belangen Informatie: WonenBreburg Makelaardij Ringbaan Noord 165, 5046 AA Tilburg T (013) 583 35 40 F (013) 583 35 80 E infoverkoop@wonenbreburg.nl www.wonenbreburg.nl Stuur een geboortekaartje naar: Tiwos, Postbus 10051, 5000 JB Tilburg. U ontvangt een leuk T-shirtje met opdruk (maat 104). .lomgc Hal/entr ten aan achter amers en betege.u iet voorzolder en vraagprijs 249.000,- k.k. algemeen nummer informatienummer bezoekadres Stationsstraat 24 Tilburg maandag en vrijdag 8.30 -12.30 uur dinsdag, woensdag en donderdag 8.30 -17.30 uur reparatieverzoeken info over inschrijvingen 54 26 500 www.tiwos.nl reparatie@tiwos.nl inschrijvingen@tiwos.nl van Goirke West vertegenwoordig de bedoeling dit jaar één gezar bewonersgroep te vormen die hele wijk gaat bezighouden. Het uitgangs punt is natuurlijk om samen te werken aan een goed woon- en leefklimaat in de wijk. igen. Het is imenlijke zich met de Heeft u als huurder van Tiwos de afgelopen maand een gekregen? Allereerst van harte gefeliciteerd! Ook wij willen u graag een cadeautje geven. Als u ons een geboortekaartje stuurt, ontvangt u een leuk T-shirtje met opdruk (maat 104). Jit 1999 >oie lei- kte pla- >epels in :htinval. els), istafel aapka- rapel, 'egge- ishof- gen; kor- 'ALLEUSSTRAAT 3 veling de Leiheide iet o.a. inpandige op totaal ca. 1.309 m1 keuken, op verdieping ie badkamer. vraagprijs 695.000,- k.k. gebouwen in gebouwen ntoet lak van de gebouwen Al oet al aan een aanzieril an de resterende onder# et zich mee. Dit staat* iderlandse regering omi node met ten minste! ministerraad besloten» oeren. Nederland onds ie richtlijn gecombined timulering van een bets id zal uiterlijk 1 janua de richtlijn. Al zevenenvijftig jaar huurt mevrouw Spaan (85) een woning bij Tiwos. In 1949 is ze met haar man en twee kinderen in de Twentestraat (Jeruzalem) komen wonen. In ruim vijftig jaar is de woning maar op enkele onderdelen gere om eens een kijkje te gaan nemen in deze woning waar mode jesmaat heeft plaatsgevonden. lit aA,i aWIHU H februari Open huis Vredeburcht maart Tiwos Bijzondere Hobbydag Kijk voor meer informatie op www.tiwos.nl Onze Erkende Hypotheekadviseurs werken conform de normen van het Keurmerk Hypotheek Bemiddeling en zijn op geen enkele wijze verbonden aan financiële instellingen. Daarom adviseren wij nooit vanuit een financieel product, maar altijd vanuit jouw huidige èn toekomstige financiële situatie! Wij zien namelijk graag dat je niet alleen nu, maar vooral ook in de toekomst nog stevig achter het stuur zit. Bel gerust voor een afspraak. Dan vertellen we wat kan. Nu èn later. Metamorfose Huize Goirke en Maria Mavo Ook Huize Goirke en de Maria Mavo aan de Goirkestraat worden verder ontwikkeld. In Huize Goirke worden 23 duurdere huurap- partementen gerealiseerd. In het voormali ge pand van de Maria Mavo komen 8 koop- appartementen. De bouw start in april, de oplevering verwachten we volgend jaar rond de zomer. 16 FEBRUARI 2006 - PAGIN1 M I VERIKLAAN 10 bosrijke villawijk andhuis "volledig" inpandige garage, ge tuin op totaal ca. J uitzicht over de automatische incasso loterij Iedere maand verloot TiwOS drie maal 50 onder haar huurders die hun huur automatisch laten incasseren N.A.P. Mutsaers JJ.W. vd Pruijmboom-Brand Als u ook kans wilt maken op 50, kunt u via telefoonnummer 54 90 777 een incassomachtiging opvragen. Wat te doen als je altijd al zo’n prachtige Four Wheel Drive óp je verlanglijstje hebt staan? Een persoonlijke lening is tegenwoordig fiscaal oninteressant. Men vraagt ons ook vaak of de overwaarde van het huis hiervoor gebruikt kan worden... Even tot vier tellen nu! Want dat zou rentetechnisch een extra optie kunnen zijn! Laat je dus eerst goed informeren voor je vastloopt in het finan- deringslandschap. Wij brengen alles verantwoord in kaart. Slipjachtpad 2, Tilburg Vraagprijs: 149.000,- k.k. In Tilburg-West, op rustige locatie nabij alle voorzieningen gelegen tussenwoning. Entree/hal met trapopgang, trapkast en toilet. Gesloten keuken met eenvoudige keukeninrichting. Woonkamer met kleine schouw en tuindeuren. 1e verd.: Overloop met vaste kast, 3 slaapkamers en'een voudige doucheruimte met vaste wastafel. Via vlizotrap naar.. 2e verd.: Ruime bergzolder met opstelling c.v.-combiketel (1995). Het buitengebeuren omvat zeer ruime voortuin en patiotuin aan achterzijde met berging en ontsluiting. Bouwjaar: ca. 1960. Perceelopp.: 139 m2. Inhoud: ca. 340 m3. Aanvaarding op korte termijn. HYPOTHEKEN Amazone, Tilburg Huurprijzen vanaf 700,- per maand (inclusief servicekosten) PER DIRECT TE HUUR. Appartementen in een gloednieuw appartementencomplex aan de Lage Witsiebaan in Tilburg. De 3-kamerappartementen hebben een oppervlakte van ca. 104 m2. Open keuken met inbouwapparatuur en een modern ingerichte badkamer. De indeling bestaat verder uit een royale woonkamer met balkon en twee slaapkamers. De appartementen worden verhuurd inclusief eigen par keerplaats op het terrein buiten en een berging in de kelder. Frans de Basstraat 8, Tilburg Vraagprijs: 134.500,- k.k. Tussenwoning gelegen nabij woonwijk "Groeseind" voorzien van ruime achtertuin en stenen berging. Indeling: b.g.: Via entree toegang tot de hal, betegeld toilet, trapopgang, trapkelderkast v.v. meterkast. Separate keuken met eenvoudig keukenblok. Doorzonwoonkamer, tuindeuren naar betegeld terras en groenvoorzieningen. 1e verdieping: Overloop, drie slaapkamers, 2-tal inbouwkasten. Doucheruimte met wastafel. Via vlizotrap naar: 2e verdieping: Bergzolder v.v. voorzolder met opstelling combi-ketel, berg ruimte v.v. uitzetraam. Buitenterrein: Betegeld terras, groenvoorzieningen, stenen berging en achterom. Bouwjaar: ca. 1955. Perceeloppervlakte: 111 m2. Inhoud: ca. 275 m3. Aanvaarding op korte termijn. -aagprijs: vanaf 141.500,-k.k. igeving nabij het nieuwbouwplan Meulemansstraat, Tilburg Vra< Twee 4-kamer appartementen op 5e en 7e etage in goede woonomg. Quirijnboulevard en winkelcentrum Wagnerplein in Tilburg-Noord. Indeling: Entree/hal, gesloten aan galerij gesitueerde keuken voorzien van eenvoudige inrichting; ruime woonkamer met toegang tot balkon op het westen, twee slaapkamers aan galerijzijde, alsmede royale slaapkamer aan achterzijde en tevens toegang tot balkon; betegelde badkamer met douche, wastafel en wasmachineaansluiting, apart betegeld toilet met fonteintje, inpandige berging gelegen op begane grond. Geheel dubbele beglazing en liftinstallaties aanwezig, servicekosten ca. 144,- p.m. Bouwjaar ca. 1974. Woonopp. ca. 85 m2. Inhoud ca. 240 m3. Aanvaarding op korte termijn. Azuurweg, Tilburg Vraagprijs vanaf: 133.000,- k.k. Diverse 3-kamer appartementen met inpandige berging in het souterrain, gelegen in een rustige woon omgeving in Tilburg-West. B.g.: Entree/hal, middels trappenhuis toegang tot appartement op de etage: Indeling: Entree/hal, betegelde toiletruimte met toilet, twee slaapkamers, dichte keuken voorzien van een nette keukeninrichting. Via keuken toegang tot doucheruimte met vaste wastafel. Doorzonkamer met deur naar royaal balkon. Servicekosten ca. 123,00 p.m. Bouwjaar: ca. 1966. Woonoppervlakte: ca. 70 m2. Inhoud: ca. 200 m3. Aanvaarding op korte termijn. Corellistraat 69, Tilburg Vraagprijs: 149.500,- k.k. Royale tussenwoning gelegen in woonomgeving "Stokhasselt" in Tilburg-Noord voorzien van ruime achtertuin op zuidoosten. Indeling: Hal/entree met meterkast, toilet, trapkast en trapopgang. Doorzonwoonkamer. Gesloten keuken aan achterzijde met eenvoudige inrichting. 1e verdieping: Overloop met vaste kast, 3 slaapkamers en betegelde doucheruimte met wastafel en wasm. aansluiting. Middels vaste trap naar 2e verd. met voorzolder en bergzolder (slaapkamer mogelijk). Het buitengebeu ren omvat: voortuin en omsloten achtertuin met halfsteensteense berging en achterom. Bouwjaar: ca. 1967. Perceelgrootte: 166 m2. Inhoud: ca. 340 m3. Aanvaarding: op korte termijn. Ruynemanstraat, 58 Tilburg Vraagprijs: 171.000,- k.k. Op goede locatie in Tilburg-Noord, "Quirijnstok", gelegen royale tussenwoning met leuke tuin op het zuiden. Indeling: Entree/hal, m.k„ trapopgang, bergkast en betegeld toilet. Ruime, z-vormige woonka mer met half-open keuken aan achterzijde met eenvoudige keukeninrichting. 1e verdieping: Overloop, 4-tal slaapkamers met inbouwkasten, betegelde badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. Via vaste trap naar 2e verdieping: Open zolderverdieping met opstelling c.v.- combiketel (1986). Het buitengebeu ren omvat omsloten achtertuin met halfsteense berging en achterom. Bouwjaar: ca. 1974. Perceelopp.: 153 m2. Inhoud: ca. 410 m3. Aanvaarding op korte termijn.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2006 | | pagina 23