EUGemeenteH/euws F EL en Meer geld voor fietspaden TILBURG Cer Plakverbod posters centrum I ;;e Dit is een .publicatie van het gemeentebestuur van Tilburg Al Hulp voor minima bij invullen formulieren Sportsubsidie verenigingen Subsidie incidentele kunstactiviteiten Subsidieplafond 2006 Is >ede (Foto team Media gemeente Tilburg) Meldingen Adressen, openingstijden Gemeentelijk informatiecentrum )en ik hun iet pla te (Foto team Media gemeente Tilburg) Burgemeeste (Foto team M Brochure gratis verkrijgbaar bij het informatiecentrum. Wtef milieubeheer/Algemene liter Bestuursrecht Bestemmingsplannen T Hulp bij het invullen van formulieren Sportverenigingen kunnen tot 1 maart stimuleringssubsidie aanvragen. Zij moeten voldoen aan de voorwaarden die in een brochure staan, alle door NOC-NSF erkende sporten komen in aanmerking. Vier won energiek zij hiervi raties he lijkhedei Inwoners van Tilburg met een inkomen tot 130 procent van het min mumloon kunnen hulp krijgen bij het invullen van formulieren. Een groep medewerkers van de gemeente komt op afspraak bij mensen thuis. Deze zogeheten formulierenbrigade geeft informatie over ve zieningen en helpt bij de aanvraag ervan. :hikking; jkerwijs zwenkingen Keurmerk Camerato Burgemee s winkels ste?d de iopen? Huwt G iderin; ielige ining wor- een nieuwe De fietsroutes in Tilburg krijgen de komende jaren meer onder houd. Het budget hiervoor wordt verdubbeld. Dat blijkt uit een nieuw fietsplan van de gemeente. Zij gaat routes aanleggen naar Berkel-Enschot, Udenhout en Reeshof West. Er komen meer moge lijkheden om fietsen te stallen bij onder meer winkelcentra en in de binnenstad. overheden, zorgaanbieders en verzekeraars. Zij kunnen contac ten leggen met lotgenoten.* TV13is te o Baarle-Nass; ;s belangrijke _:ide fietspaden aod asfalt. Dat nfort en een goec id. Op rotondes idies Incidentele kuns positieve, vernieuwen. tot en met donderdag van 10.00 tot 1 uur, vrijdag van 13.00 tot 20.00 uur. ericht aan «i van de 1, 2500 EA De geen schor- at, ondanks irlngsbesluit "ermijn in de be- i voorlc-- De gemeente wil met de subsic ten stimuleren waarvan een po stellen van de allerlei for- mstactiviteiten (IKA) culturele activitei- •nde en versterkende werking uitgaat. Stadhuisplein 128 (ingan- Geopend: ma 13 18 uur; Stadswinl Reeshof(K (Bruckne Wanneer zijn milleustraten 10005)1 ITIPJ t 5)IW^I'/U'J1| DE TILBURGSE KOERIER--- DONDERDAG 9 FEBRUARI 2006 - PAGINA, W Pafeis Raadhuis). 503» TC Tilburg, tel. 0900 202 50 10 (25 epm). r; di, wo en vr 10-18 uur, do 13-20 uur, f-mailt puinfo&tilburg.hl Internet: www.tilburg.nl/mfvrfntstiecentrum Podiumkunsten en kleine festivals Deze subsidie is bedoeld voor professionele activiteiten op het gebied van muziek, to neel, dans, mime en audiovisuele media. Met het r voldoen WonenBr TIWOS ei wettelijk de kwalii voorraat! Investeri terugver energiev hebben t jvatii Hope parer gebrs zoge Meer informatie: Carla van Asten, tel. 013 542 95 54. E-mail: carla.van.asten@tilburg.nl. Servicepunt Udenhout Openbare Bibliotheek Tongerloplein 15, openingstijden maandag, woensdag, don derdag 14.00 tot 16.00 uur, dinsdag 10.00 tot 12.00 uur en vrijdag van 17.30 tot 19.30 uur. Controle h Tilburgse hl vanaf maani hondenbela Zij hebben e zich. Als de aantreft die dan vult hij aangifteforr thuis is en d dat er niet-a aanwezig zi formulier in om dit teruj doen kan bi “71 In een bestemmingsplan kan dat de raad of het college van en wethouders een bepac is opgenomen in een best gen wijzigen. Dit gebeurt om toch vestigin gen of bouwplannen mogelijk te maken die niet zonder meer binnen het geldende be stemmingsplan zijn toegestaan. Een wijzi- gingsplan heeft meestal de goedke dig van Gedeputeerde Staten van I Brabant. Tegen het goedkeurings' nen belanghebbenden beroep i Afdeling Bestuursrechtspraak i van State. Huweiijksdatagids Iedereen die wil gaan trouwen of een andere samenlevingsvorm officieel wil bezegelen, vindt veel tips en ideeën in de Huweiijks datagids. Om alles voorspoedig laten verlopen, is een gedegen voorbereiding noodzakelijk. Deze gids kan daarvoor het startsein zijn. Aan de orde komen onder meer de ondertrouw, de toe spraak door een gemeente ambtenaar, het vaststellen t datum, parkeren en alkiki maliteiten.* Onderstaande zaken (vergunningen Wet mi lieubeheer, het opleggen van nadere eisen en meldingen 8.19) liggen ter inzage bij Pu- bliekszaken. Albion: maandag t/m vrijdag 10-17 uur, zaterdag 8 17 uur. Hoolstraat (Berkel Enschot) vrijdag 16 -19 uur, zaterdag: 9-16 uur. Melding (artikel 8.19 Wm) Indien een bedrijf met een milieuvergun ning een wijziging wil laten plaatsvinden en deze wijziging is niet in overeenstemming met de vergunning, maar de verandering leidt niet tot andere of grotere nadelige ge volgen dan door de milieuvergunrt' W^n toegestaan, hoeft hiervoor gee gehad. Ze gijn te herkennen aar het legitimatiebewijs dat ze bij zich dragen. De formulierenbri- gade werkt samen met hulpverle- Ontw®J'P w ners in de stad. De brigade is tele- Het col*eSe fonisch te bereiken via het nummei om geld gev (013) 542 96 53 van een gez voor de wijl I Besterd. Hei gepland Bl|s|irsl<'(i<' De bouw vai ,oo onderdeel v Waarschijnl lopig ontwe houdt rond bijeenkoms begint de bc die is dan in klaar. Aanvragen voor de tweede helft van 2006 moeten worden ingediend voor 1 april. Onaf hankelijke deskundigen adviseren het college. Een aanvraagformulier staat op internet: www.tilburg.nl -> De stad, cultuur eh vrije tijd -> cultuur -> subsidies cultuur. Meer in formatie: Caia Oortwijn, tel. 013 542 96 05. E-mail: caia.oortwijn@tilburg.nl. Vakantie senioren De stichting Senior Vakantie Plan is een instelling die vakantie reizen organiseert voor ouderen. De stichting bereidt de reizen zo voor dat leeftijdsgenoten samen van een onbekommerde vakantie kunnen genieten. Extra aandacht wordt besteed aan de wensen en kleine problemen van senioren. Het reisprogramma voor 2006 biedt een grote hoeveelheid mogelijkheden. Het zijn allemaal vakanties met veel aandacht voor natuur, cultuur, landschap en bezienswaardigheden.* Stadswinkel Berkel-Enschot Generaal Eisenhowerweg 2, openingstijden maandag van 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag Nieuwe bouwmap De nieuwe bouwmap met informa tie over woningbouwplannen en nieuwbouwhuizen (koop en huur) is onlangs uitgekomen. De map is gratis verkrijgbaar bij het infor matiecentrum en de stadswinkels. Geïnteresseerden kunnen zich voor de huur- en koopwoningen inschrijven bij makelaars en woningcorporaties. Bij het meren deel van de projecten zijn foto’s en tekeningen opgenomen.* i zijn bepaald ge van burgemeester zalde bestemming die stemmingsplan mo- eurt om toch vestigin- te maken die le be- wijzi- keuring no- t Noord- gsbesluit kun- instellen bij de van de Raad De gemeente wil dat inwoners die nu geen gebruik maken van voor zieningen, deze toch krijgen als ze er recht op hebben. In andere gemeenten lopen inmiddels succesvolle projecten, daarom komt er nu ook in Tilburg een formulierenbrigade. De medewer- denkingen wordt de uitei: king opgesteld en vervolg- Beroep tegen de definitieve be staat alleen open voor: - degenen die bedenkingen hebben 1 bracht tegen de ontwerpbeschikking - de adviseurs die advies uitge' over de ontwerpbeschikking; - degenen die bedenkingen hebben tegen >or in- wijzigingen t.o.v. de ontwerpbeschikking 1, bel - belanghebbenden aan wie redelijker niet kan worden verweten geen beder te hebben ingebracht tegen de ontwerpbe schikking. Beroep tegen de definitieve beschikking kan verklaring(en) worden ingesteld bij de Afdeling bestuurs- bezwaar wordt t milieubeheer rechtspraak van de Raad van State, Postbus i: het opstel- 20019, 2500 EA ‘s-Gravenhage. Adres Publiekszaken Stadskantoor 2, Koningsplein 8, 5038 WG Tilburg. Openingstijden: werkdagen 9.00- 12.00 en 14.00-16,00 uur, dinsdag (op af spraak) tevens van 17.00-20.00 uur. Voor zage tijdens avonduren, of voor vragen, het team Milieu telefoon 013-5429074. krijgen fietsers geen voorrang meer. Op dit moment zijn de voorrangsregels nog verschil lend, wat kan leiden tot gevaar lijke situaties. Op rotondes waarbij fietsers voorrang moeten geven, gebeuren veel minder ongevallen. Dat blijkt uit récente gegevens. Bromfietsers moeten zo veel mogelijk de rijbaan gebruiken, behalve op de ringbanen. Tilburg wil bij nieuwe grote bouwplannen voortaan fietsen- stallingsnormen hanteren, zoals nu ook al gedaan wordt met parkeernormen. Als bewoners een verzoek indienen voor het plaatsen van fietsbeugels, probeert de gemeente hieraan zo veel mogelijk te voldoen. Op het nieuwe Pieter Vreedeplein komt een grote fietsenstalling. De raad bespreekt het fietsplan op 10 april. gemeente heeft het onderhouds budget verdubbeld van 0,6 miljoen naar 1,2 miljoen euro per jaar. Ook komt er meer onder houd langs de fietspaden. De gemeente onderzoekt hoeveel het kost om de verlichting te verbe teren. Het is verboden om posters te plakken in de binnenstad. Het mag op de legale plakplaatsen in de Veemarktstraat, op het Koningspl bij het hoekpand van de Willem II straat - Tuinstraat, onder het spoorwegviaduct Besterdplein (meerdere borden), bij het station (tegenover de fietsenstalling) en bij Juliana Staete aan de Heuvelring. I De borden hebben een totale oppervlakte van circa 125 m2. Onlangs I werd een wildplakker betrapt in de Gerard van Swietenstraat. De rechter bepaalt de hoogte van de boete. Ook de schoonmaakkosten I komen voor rekening van de overtreder. Meer informatie: Centraal Meldpunt: 0800 1920. Tilburg staat in de brochure ‘Die kant op'. Dit boekje geeft een overzicht van alle onderwijs instellingen, met uitleg over de verschillende soorten en rich tingen. De meeste scholen houden in het eerste kwartaal van het jaar open dagen.* ontvangen. De aanvraagformu lieren moeten worden ingeleverd bij Sportbedrijf Tilburg, afdeling Beleid, Postbus 90155, 5000 LH Tilburg. Verenigingen die geen formulieren hebben ontvangen, het kunnen contact opnemen met jd. De Angelique Vaartjes, ièüi- tel. 532 60 95. E-mail: angelique.vaartjes@tilburg.nl. Stadswinkel Centrum Stadhuisplein 128, openingstijden maandag van 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 10.00 tot 18.00 uur, donder dag van 13.00 tot 20.00 uur. Noordwesttangent Het college van burgemeester en wethou ders van Tilburg maakt ingevolge het be paalde In art. 28, zesde lid, van de Wet Ruimtelijke Ordening, bekend dat Gedepu teerde Staten van Noord-Brabant op 24 Janu ari 2006 de bestemmingsplannen ‘Noord westtangent; gedeelte A58 Bredaseweg’ en ‘Noordwesttangent; Natuurcompensatie; ge deelte A58 - Bredaseweg' hebben goedge keurd. Deze plannen zijn op 4 Juli 2005 door de raad gewijzigd vastgesteld. Het bestem mingsplan ‘Noordwesttangent: gedeelte A58 - Bredaseweg' omvat het weggedeelte van de Noordwesttangent (Burg. Letschertweg) van af de aansluiting op Rijksweg A58 tot aan de kruising met de Bredaseweg en heeft betrek king op de realisering van de Noordwesttan gent. Het bestemmingsplan 'Noordwesttan gent: Natuurcompensatie gedeelte A58- Bredaseweg’ omvat percelen met agrarische grond direct ten zuiden van de Bredaseweg en ten oosten van de (kruising met de) Noordwesttangent (Burg. Letschertweg). Dit plan heeft betrekking op de ontwikkeling gebracht' hebben van ongeveer 4.8 hectare nieuw natuurge bied (bos) als compensatie voor niet te ver mijden schade aan bestaande natuur- en landschapswaarden door de aanleg van het eelte A58 - Bredaseweg van de Noord- ttangent en ongeveer 5.2 hectare nieuw natuurgebied ten behoeve van andere plan nen. Het goedkeuringsbesluit met de daarbij horende stukken liggen voor een ieder van 10 februari 2006 tot en met 23 maart 2006 ter inzage in het gemeentelijk informatie centrum in Stadswinkel Centrum en bij de balie Bouwen en Wonen in de Stadswinkels Centrum en Reeshof. Tegen dit goec ringsbesluit kan, gedurende de termijn1 terinzagelegging, beroep worden ingest door een belanghebbende die: - tijdig tegen het vastgestelde bestemmings plan bedenkingen heeft ingebracht bij Gede puteerde Staten, - tijdig bedenkingen heeft ingebracht bij Ge deputeerde Staten tegen de wijzigingen die de raad ten opzichte van het ontwerp plan heeft aangebracht, - aantoont dat hij hiertoe redelijkerwijs niet in staat is geweest. Het beroepschrift moet worden gerit de Afdeling Bestuursrechtspraak var Raad van State, Postbus 20019,1 Haag. Het beroepschrift heeft ge. sende werking. Dit betekent dat, het beroepschrift, het goedkeur, daags na afloop van de beroepstern werking treedt, tenzij gedurende de roepstermijn een verzoek om een voorlopi ge voorziening bij de Voorzitter van de Af deling Bestuursrechtspraak is ingediend. In dat geval treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Het college heeft het fietsplan vorige week goedgekeurd. Wethouder Els Aarts-Engbers (Verkeer en Vervoer): “We zetten de komende jaren sterk in op onderhoud en beheer van de ster- netroutes en besteden extra aandacht aan fietsenstallingen. Daarvoor wordt een apart fi stallingenplan opgesteld”. Rood asfalt Om te zorgen dat Tilburgers Tilburg wil langs blijven fietsen, is een goed stelsel wegen vrijliggenc van fietspaden noodzakelijk. Van aanleggen in root de zogenoemde sternetroutes is zorgt voor comfu ruim 70 procent aangelegd. De herkenbaarheid eindelijke beschik- vergunning te worden aangevraagd, maar eigens gepubliceerd. kan volstaan worden met een melding ‘ver- - beschikking andering inrichting' aan het bevoegd gezag (artikel 8.19 Wet milieubeheer). Door het college van burgemeester en wethouders wordt vervolgens een akkoordverklaring op gesteld. De akkoordverklaring is een besluit waarin staat of de melding wel of niet wordt geaccepteerd. Onderstaande melding is ge- e” accepteerd en ligt vanaf 13 februari 2006 z iso ter inzage. Heleinde 13-18 te Tilburg door Brokx-Schalken B.V./Joy Toy B.V.: het ver groten van de opslagcapaciteit van de in richting (TR2006/1017). Tegen de akkoord- klaring(en) kan tot en met 27 maart 2006 „zwaar worden gemaakt. De bezwaar schriften moeten worden gericht aan burge meester en wethouders van Tilburg, per adres directeur Publiekszaken, Koningsplein 8, 5038 WG Tilburg. In een aparte brief kunt u verzoeken om uw persoonlijke gegevens wijzer niet bekend te maken. De melding/ akkoord- puteei verklaring wordt de dag daarna van kracht tenzij binnen de termijn bezwaar is gemaakt Prinsenhoef en een verzoek tot het treffen van een voor- Het college van burgemeester en wethou- lopige voorziening is ingediend bij de Voor- ders maakt, ingevolge het bepaalde in art. zitter van de Afdeling bestuursrechtspraak 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, van de Raad van State (voor adres zie alge- bekend dat van 10 februari tot en met 23 fe- meen). bruari 2006 het ontwerp-wijzigingsplan 'Prinsenhoef 12’ voor een ieder ter inzage ligt. Dit is een wijziging van een gedeelte van het bestemmingsplan ‘Buitengebied Gil- ze-Rijen’Het wijzigingsplan omvat het per ceel Prinsenhoef 12 en heeft betrekking op wijziging van een agrarische bestemming naar een burgerbestemming. Het plan ligt ter inzage in het gemeentelijk informatie centrum in Stadswinkel Centrum en bij de balie Bouwen en Wonen in de Stadswinkels Centrum en Reeshof. Gedurende de termijn van terinzageligging kunnen belanghebben den schriftelijk hun zienswijzen kenbaar maken tegen het plan. De schriftelijke ziens wijzen moeten worden gericht aan directeur Beleidsontwikkeling, Postbus 717, 5000 AS Tilburg. In een bestemmingsplan kan zijn bepaald dat de raad of het college van burgemeester »n wethouders een bepaalde bestemming die .s opgenomen in een bestemmingsplan mo- - gen wijzigen. Dit gebeurt om toch vestigin- gedee gen of bouwplannen mogelijk te maken die westt niet zonder meer binnen het geldende be- stemmingsplan zijn toegestaan. Hiervoor wordt een ontwerp-wijzigingsplan opgesteld. Tegen een dergelijk wijzigingsplan kunnen belanghebbenden schrifteiijk zienswijzen kenbaar maken. Een wijzigingsplan heeft meestal de goedkeuring nodig van Gedepu teerde Staten van Noord-Brabant. De ziens- •■■‘‘■■en worden dan meegestuurd naar Gede- eerde Staten. Nadat een bestemmingsplan door de raad al dan niet gewijzigd is vastgesteld, gaat het naar Gedeputeerde Staten. Die kunnen het plan geheel of gedeeltelijk goedkeuren dan wel goedkeuring onthouden. Gedeputeerde Staten geven daarbij aan of en aan welke plandelen goedkeuring is onthouden. Vervol gens kan beroep worden ingesteld bij de Af deling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. Die doet een onherroepelijke uit spraak. Indien er geen beroep wordt inge steld, wordt het plan daags na de beroepster mijn onherroepelijk. Pieter Vreedeplein Het college van burgemeester en wethou ders maakt, ingevolge het bepaalde in art. 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat Gedeputeerde Staten van Noord- Brabant op 24 Januari 2006 het wijzigings plan ‘Bestemmingsplan Pieter Vreedeplein e.o., le wijziging (verbreding Magazijn- straat)’ hebben goedgekeurd. Het wijzi gingsplan is een wijziging van een gedeelte van het bestemmingsplan Pieter Vreedeplein e.o. en heeft betrekking op de Magazijn- straat en gronden gelegen ten westen van de de Magazijnstraat (een deel van het perceel an- Spoorlaan 340, delen van de percelen Maga zijnstraat 3 tot en met 27 en een deel van het perceel Telegraafstraat 23). De bestem ming wordt gewijzigd van 'Centrumdoelein- den 2' (uit te werken) naar ‘Verkeersdoelein- den’. Het wijzigingsplan en het goedkeuringsbesluit liggen van 10 februari 2006 tot en met 23 maart 2006 voor een ie der ter inzage. Het plan en het goedkeu ringsbesluit liggen ter inzage in het gemeen telijk informatiecentrum in Stadswinkel ikels Reeshof, Noord >f (Kerkenbosplaats 2) en Noord nerlaan 20a), openingstijden maan- van 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag tot en t donderdag van 10.00 tot 18.00 uur, vrij- van 13.00 tot 20.00 uur. Centrum en bij de balie Bouwen en Wonen in Stadswinkel Centrum. Gedurende de termijn van terinzageligging kunnen belanghebben den schriftelijk beroep instellen bij de Afde ling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Het beroepschrift heeft geen schorsende wer king. Dit betekent dat, ondanks het be roepschrift, het goedkeuringsbesluit daags na afloop van de beroepstermijn in werking treedt, tenzij gedurende de beroepstermijn een verzoek om een voorlopige voorziening bij de Voorzitter van de Afdeling Bestuurs rechtspraak is ingediend. In dat geval treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Beeldende kunst en vormgeving Deze subsidie is bedoeld voor beroepsmatig werkende kunstenaars, vormgevers en kunstenaarsinitiatieven die in Tilburg gevestigd zijn. Voor subsidie komen in aanmer king: tentoonstellingen en manifestaties beeldende kunst en vormgeving; aankopen en opdrachten beeldende kunst en vormgeving; activiteiten gericht op spreiding en pro motie van beeldende kunst en vormgeving. 1 TV 13 zendt 1 Tilburg. Het I onder meer Steunpunt zelfhulp Het Steunpunt Zelfhulp is een onderdeel van de informele zorg. Voortgezet onderwijs Het steunpunt biedt faciliteiten Elk jaar verlaat een groot aantal voor zelfhulpgroepen op het leerlingen de basisschool om de gebied van onder meer de geeste- overstap te maken naar het voort lijke gezondheidszorg, verslaving gezet onderwijs. Scholieren en en lichamelijke gezondheidszorg, ouders moeten dan een belangrij- De medewerkers zijn aanspreek- ke keuze maken. Een overzicht punt en informatiebron voor van het voortgezet onderwijs in Algemeen De procedures voor het nemen van beschik kingen in het kader van de Wet milieube1--- (Wm) bestaan uit twee stappen: het opsu, len van een ontwerp van de vergunning of nadere eisen (de ontwerpbeschikking) en vervolgens het nemen van de beschikking. Tegen de ontwerpbeschikking kunnen met redenen omklede bedenkingen worden ingé bracht bij burgemeester en wethouders van Tilburg (zie adres Publiekszaken). Dit moet afhankelijk van de procedure binnen 2 of 4 weken. Schrijf een aparte brief als u ver- zoekt persoonlijke gegevens niet bekend te volg maken. Na afweging van alle ingebrachte be- den De gemeente stelt elk jaar voor een aantal jectenfonds internationale samenwerking zogeheten stelposten een ‘subsidieplafond’ 15.218. Onderwijs: activiteiten HBO/WO in. Dat is het maximale bedrag dat beschik- 70.042; studentenactiviteiten hoger onder baar is. Hier staat een overzicht voor 2006. wijs 31.457; jongerenparticipatie 50.175. Bedragen in euro's. Kleurrijk Tilburg: minderheden 40.300. Cultuur: incidentele kunstactiviteiten, beel- Meer informatie staat in het Subsidieboekje dende kunst en vormgeving 60.450; inciden- 2006. Dat bevat ook de criteria waaraan een tele kunstactiviteiten, podiumkunst en klei- subsidieaanvraag moet voldoen. Het subsi- ne festivals 41.069; incidentele dieboekje is verkrijgbaar bij de stadswin- letterenactiviteiten 18.419. Economie: festi- kels. Het staat ook op internet: viteiten en evenementen 275.728. Sport: www.tilburg.nl -> Politiek en bestuur -> sportevenementen 10.075; kadersubsidies Organisatie en beleid -> Subsidies. 12.643. Zorg: gezondheidszorg 11.179; toe gankelijkheid openbare gebouwen 22.689. Mondiale Bewustwording: incidentele activi teiten mondiale bewustwording 20.824; pro- De subsidie omvat de volgende onderdelen. 1. Basissubsidie voor jeugdleden 4 t/m 17 jaar. 2. Plussubsidie voor jeugdleden, ouderen (55+) en mensen met een beperking. 3. Subsidie voor kaderopleidingen. Deze kan h hele jaar worden aangevraagd. De bij de gemeente bekende vereni gingen hebben een brochure 22-7h

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2006 | | pagina 10