Hf I IIW n\\ l\W ill ia I 1 200.000+ ik tel tot tweehonderdduizend TILBURG TELT... 200.000+ Ml llllll I 200.000! DONDERDAG 26 JANUARI 2006 - I Ruud Vreeman burgemeester van lilburg TILBURG TELT Sophie van Schaik Nick J. Swarth Er zijn bloemen die ’s nachts ontluiken Er is een stad die telt, haar zegeningen telt en vooroordelen velt: Ik ben niet die ik was, die men verwacht Er zijn bloemen die 's nachts ontluiken In het donker zijn alle katjes grijs Er is een reden om er niet aan te ruiken ze geven hun stek niet prijs magische grens van 200.000 inwoners overgegaan, maar je bent en blijft jezelf. Gefeliciteerd! eerder distel met roos, stengel in doos schiet prijs, mijn lief, schiet prijs Ik tel tot tweehonderdduizend - wie niet weg is, is gezien, is te schikken boeketjes gedruis in geuren en kleuren kakelbonte vlaggetjes, mild geurend, hartverscheurend, soms ronduit onfris Ochtend in de stad, de stad die telt, haar neuzen telt (tweehonderdduizend) haar zielen telt (tweehonderdduizend) haar koppen bij elkaar steekt en begint De 200.000ste inwoner is dinsdag 24 januari onthaald in het Stadhuis van Tilburg. Dat was het startpunt van de campagne 'Tilburg telt.200.000+' die Tilburg voert ter gelegenheid van het behalen van deze mijlpaal. In de campagne staan Til burgers centraal. Juist in de alledaagsheid van Tilburg zit ook het bijzondere van de stad: de mensen maken dat Tilburg telt! De campagne in een notendop: Reclamespots op Omroep Brabant en landelijke televisie. Mupi-campagne door de hele stad. Vrijdag 10 februari: feestelijke huldiging voor 200 inwoners van Tilburg die dichtbij de 200.000ste zaten. In de loop van het jaar wordt de campagne voortgezet door aan te sluiten bij grote evenementen die in de stad plaats vinden en die ook weer het bijzondere van Tilburg karakteriseren. Meer informatie over de campagne en de student is te vinden op www.tilburg.nl Sophie van Schaik heet ze, de 200.000ste inwoner van Tilburg. Tilburg viert feest, een mijlpaal is bereikt. Sophie van Schaik is 18 jaar en studente aan de Fontys Rockacademie. Tilburg is een echte studenten stad en daarom is ervoor gekozen om een student symbool te laten zijn door deze als 200.000ste inwoner van Tilburg aan te merken. I i gezien in mij, tikkend op een ei (de dag is nog maar net begonnen DE TILBURGSE KOERIER c 1 I I

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2006 | | pagina 24