I Brabant I Werkt.nl SI Op bezoefc in het fcasteeC van Q^apunzei Streetdance in de bieb Kinder agenda ice Jonge judoka's winnen prijzen in België Medewerkers Telemarketing m/v parttime Prijswinnaar Beekse Kasteeltjestocht Cursus Realistische Zelfverdediging vendor Zes medailles voor turnsters Kunst en Kracht iurt OOP V )0 tot 14.00 uur U.NL o.56@olympiagroep.nl I gespr Rapunzel wil liever niet op de foto. De winnaars met hun medailles. EEL nctie boer@latourbv.nl Bij De Schakel leer je je weerbaarheid te vergroten. *1 Tj et Disponent >ok en ervaring jelijkheden. ijk zovei ting als je ker B.V., t.a.v. t op prijs gesteld. Blink jij ook uit? Meer informatie: www.safaripark.nl - info@beeksebergen.nl - Tel: 013 - 54 91 100 Enthousiast personeel gezocht voor Vakantiepark, Speelland en Safaripark de Beekse Bergen! www.vendor.nl www.vendorinternational.com Vendor is al 45 jaar Dé Toilethygiënespecialist en is toonaangevend als producent, leverancier en adviseur van unieke producten in de zakelijke marktVendor is de snelst groeiende speler in deze branche en zet daarom een eigen telemarketing afdeling op. Hiervoor zoeken wij: Speciaal voor iedereen die op zoek is naar een spannende (vakantie)baan organiseren we op zondag 29 januari tussen 12.00 en 16.00 uur een banenmarkt in het Safarirestaurant op Safaripark Beekse Bergen. Er zijn tal van vacatures voor zowel het gehele seizoen als voor vakantieperioden en weekenden. De afdelingen waar we onder andere versterking voor zoeken zijn; horeca, attracties, winkels, facilitaire dienst, rondleidingen, animatie, bootsafari (schippers) portier en receptie. Iedereen die gemotiveerd is om ons team te komen versterken is van harte welkom! u gaat om nderdeel van de rtzendingen te root de functies: topdrachten perationeel iige instelling n hoorlijke kennis ift ied van e stoffen en Ier- VISIE OP UW TOILETHYGIËNE HENKER Logistics lling Rapunz of los via p Tilburg. van Spaendonk is natuurlijk erg blij met haar gouden medaille. toverstaf, van in het cige telefoonstem tardig r Plop en het vioolavontuur elbus Jr en de vuurbeker, Ned gespr. -‘i vuurbeker o v gesproken VRIJDAG 20 JANUARI Apollo Theater 18.45 -De Griezelbus 18.45- Harry Potter en de vuurbeker, Ned. gespr 21.45- Harry Potter en de vuurbeker, o.v Cinema Heuvelpoort 14.00 19.00 - The Chronicles of Narnia, o v 14.00 18.30 21 00 - Harry Potter en de vuurbeker, originele versie Vacatures bij jou in de buurt WIJ BIEDEN Een uitdagende functie in een vast team van enthousiaste collega’s, waarbij inhoud en kwaliteit voorop staan. Flexibele werktijden binnen een vaste planning op werkdagen tussen 09.00 - 17.30. Goede arbeidsvoorwaarden en een salaris in over eenstemming met functie en profiel. g en bij htauto’s dan wel DE FUNCTIE Als Medewerker Telemarketing heb je een afwisselende functie waarbij je bestaande en potentiële klanten telefonisch benadert om ze te informeren over onze producten en mogelijkheden. Na een gedegen inwerkperiode ga je van start met verschillende interessante projecten, zoals het maken van afspraken voor de vertegenwoordigers, het nabellen van mailings diverse acties, het opvolgen van leveringsafspraken en het uitvoeren van klanttevredenheidsondt zoek. Je werkt nauw samen met je collega’s van de buitendienst en de klantenservice. igsbedrijf, ieterrein lerd in de achines am het GEÏNTERESSEERD? Stuur binnen 14 dagen een korte motivatie en een recent CV naar Rob van Gemert, Hoofd P&O, postbus 2207,5001 CE TILBURG of PenO@\fendor.nl. Geef daarbij aan voor hoeveel uur per week en vanaf wanneer je beschikbaar bent Voor meer informatie kun je bellen naar 013-5786666 of kijk op www.vendor.nl MAANDAG 23 JANUARI Apollo Theater 20.00 - Harry Potter en de vuurbeker, o v Cinema Heuvelpoort 14.00 - The Chronicles of Narnia, o.v. 14.00 19.30 - Harry Potter en de vuurbeker, originele versie Zondag 22 januari gaat het dak eraf bij de hoofdbieb aan het Koningsplein in Tilburg. Die dag kun je je uitleven met streetdance. Dat wordt swingen dus! Ben je tussen de zes en tw aalf jaar, dan ben je van 14.30 tot 15.30 uur welkom bij deze gratis activiteit. niveau 7) en Sofia Letova (Jeuj 1 niveau 5 op balk). ben zich hiermee gep iorDjenice völgwedstrijden. au 6 Jeugd, toch door zijn: f 'gaan bers, Bowir laaiuie van den Heuvel huis. De isie 3 niveau 8), Kimber- (Pupillen II divisie 2 .etova (Jeugd divisie r Deze turnsters heb- i hiermee geplaatst voor alle ver- istrijden. Geen medaille, maar zijn: Noami Tol, Evie Huij- rie Berkers en Wietske Hof- eerste voorrondes voor de Nederlandse Kampioenschappen wor den gehouden in februari. Streetdance is een verzamelnaam voor verschil lende vormen van dans. Invloeden van jazzdans, hiphop en passen die ook bekend zijn bij aero bics, worden achter elkaar gezet en zo ontstaat er een dans. Naast het uitvoeren van de dans wordt er ook aandacht besteed aan de telling en het ritme van de muziek. Bij streetdance is het mogelijk om op een eenvoudige manier een dans te maken, onder andere door het gebruik van herhaling. Streetdance is een vorm van dans die voor iedereen toegankelijk is. Ook mensen met weinig danservaring kunnen deze manier van bewegen snel leren. Het allerbelangrijkste daarbij is dat je plezier hebt in het dansen. De technische uitvoering van de passen en de tel ling op de muziek zijn dingen die aangeleerd kunnen worden, maar het hoeft niet allemaal perfect te zijn om goed te kunnen dansen. Dan sen is namelijk zoveel makkelijker en geeft meer ontspanning als je het doet met een lach op je gezicht! Afgelopen zondag is sportschool Anita van der Pas met enkele van haar leerlingen naar Gruitrode- Meeuwen in België geweest om daar deel te nemen aan een inter nationaal judotoernooi. De jonge judoka’s deden goed hun best en mochten verschillende prijzen mee naar huis nc- De dames van turnvereniging Kunst en Kracht uit Tilburg hebben afge lopen weekend goed gepresteerd tij dens de regiokampioenschappen in Oisterwijk. In deze belangrijke wed strijd hebben de turnsters zich kun nen plaatsen voor de voorronden van het Nederlandse Kampioen schap, de Brabantse Kampioen schappen en de toestelfmales. Verdeeld over de verschillende catego rieën hebben de dames van Kunst en Kracht zes medailles mee naar huis genomen. In de eerste wedstrijd op zater dag kwamen de jongste deelneemsters in actie. In de categorie Instap, divisie 2 niveau 9, lukte het de achtjarige Sylvana van Spaendonk een gouden medaille te Sylvana winnen. Zij is hiermee regiokampioen van de regio Brabant Oost. Haar teamge- nootje Carlijn van den Heuvel greep net naast het eremetaal en werd vierde. Zil veren medailles zijn er gewonnen, in divisie 2 niveau 5, door Junior Djenice Haumahu en in divisie 3 niveau L door Maxime Somers. Met brons naar Tilburg: Lisanne J~ T Pupillen n, divisie ley Lammers DINSDAG 24 JANUARI Cinema Heuvelpoort 14.00 - The Chronicles of Narnia, o.v. 14.00 - Harry Potter en de vuurbeker, o.v deren gingen met een eerste prijs naar huis: Thao Bui-Hoang (10) en Myrthe van Mol (10). Een ver diende tweede prijs was voor Duyen Bui-Hoang (7). Hien Bui- Hoang (6), Plonie Ottens (10) en Ivo Hageluken (9) brachten ook nog enkele bronzen plakken mee nemeti. Twee kin- naar Tilburg. Ken jij het sprookje van Rapunzel? Rapunzel is een prinses je met twee hele lange vlechten, dat door een boze heks wordt vastgehouden in een hele hoge toren. Op zondag 22 januari wordt dit sprookje van Grimm in en om het paleis-raadhuis in Tilburg opgevoerd. Er zijn drie voorstellingen: om 17.00, 19.30 en om 20.45 uur. Activiteitencentrum De Schakel in Gilze biedt ook in 2Gw «w. w sus Realistische Zelfverdediging voor jongeren. Het is géén cursus je een zwarte band kunt halen. Je leert er niet vechten. Wél ir v actieve cursus die je weerbaarheid vergroot en je steviger in je star laat staan. Je leert aandacht schenken aan je communicatie. Want j" is natuurrijk je beste 'wapen'. Je houding zegt veel over wie je be... daar wordt aandacht aan besteed. Je leert hoe je je in een moeilijk: tie' zou kunnen gedragen en verdedigen. Het versterkt je zelfvertrouv Je raakt minder snel in paniek, je kunt zelf je grenzen aangeven en inc nodig zelf actie ondernemen. Je bijvoorbeeld leren bevrijden uit Daarnaast leer je ook nog hoe je je eigen lichaam kunt gebruiken, sus bestaat uit acht trainingen en is bedoeld voor jongeren tr‘ en brugklassers. Op verzoek zijn ook andere doelgroepen welkom. E cursus wordt gegeven op dinsdag in de Schakel, van 19.00 tot 20.00 ut Binnenkort zal De Schakel het cursusaanbod voor het komende jaar bekend maken. Opgeven kan al wel voor deze cursus bij De Schakel, Kerkstraat 104 in Gilze, tel. 0161-452009. ADRESSEN Apollo Theater Peperstraat 25 Kaatsheuvel Cinema Heuvelpoort Heuvelpoort 365 Tilburg Cultureel Centrum Jan van Besouw Thomas van Diessenstraat 1 Goirie - reserveren: 013-5343400 Filmfoyer Louis Bouwmeesterplein 1 Tilburg - reserveren 013-5432220 Hoofdbibliotheek Koningsplein 10 Tilburg Jongerencentrum Vision Bosstraat 1b Midi Theater Heuvelring 108 Tilburg Poppentheater De Dwerg Afrikalaan96Drunen- reserveren: 0416-383913/0416-383955 Poppentheater 't Groene Land Van Tienhovenlaan 4 Oisterwijk reserveren: 013-5284008 Textielmuseum Goirkestraat 96 Tilburg Louis Bouwmeesterplein 1 Tilburg - reserveren: 013-5432220 ZATERDAG 21 JANUARI Apollo Theater' 13.30 - Kabouter Plop en het vioolavontuur 15.15/18.45 - De Griezelbus 15.15- Harry Potterendevuurbeker.Ned. gespr. 18.45 21.45 - Harry Potter en de vuurbeker, originele versie 13.30 - Chicken Little, Ned. gesproken Cinema Heuvelpoort 19.00 -The Chronicles of Narnia, o.v. 14.00 The Chronicles of Namia, Ned. gespr. 14.30 -De Griezelbus 18.30/21.00 Harry Potter en de vuurbeker, originele versie 14.00 - Harry Potter en de vuurbeker, Ned 14.30 - Chicken Little, Ned. gesproken Cultureel Centrum Jan van Besouw 14.00/16.00 - Nijntje is er weer, vanaf 3 jaar Jongerencentrum Vision 14.00 -Bingo, vanaf 6 jaar Midi Theater 13.30 15.30 - Kabouter Plop en het vioolavontuur Theaters Tilburg 20.15 - Jan, Jans en de kinderen PROFIEL Goede communicatieve en commerciële vaardigheden Leuk vinden om zakelijke telefoongesprekken te voeren Goede beheersing van de Nederlandse taal en een prettij Ervaring met computers (Outlook, MS Office) en typevaa Outbound belervaring is een must Wil jij het paleis van Rapunzel wel eens van binnen zien, kom kaartjes voor volwassenen kosten vijf euro. Kaarten zijn ver- dan voorafgaand aan de voorstellingen zondag om 12.00 uur krijgbaar bij de Theatershop van Theaters Tilburg (tel.013- naar het Willemsplein in Tilburg. Voorlezer Frank van Pame- 5432220) en bij OBT Bibliotheek Midden-Brabant (tel.013- len zorgt voor een sprookjesachtige sfeer en er is een heuse 4648511) Op zondag zelf zijn de kaarten vanaf een uur voor voorleeskoningin aanwezig. Kinderen kunnen in groepjes het aanvang verkrijgbaar op het Willemsplein. Kaarten voor de kasteel van Rapunzel (het paleis) bezoeken, luisteren naar voorstelling Rapunzel zijn te verkrijgen via www.factoriumtil- gezang en zien hoe de acteurs van de voorstelling geschminkt burg.nl of los via platenzaak Sounds, Nieuwlandstraat 33 in worden. Alle kinderen van vier jaar en hun begeleiders zijn welkom. Iedereen onder de achttien jaar mag gratis meedoen, idingen e (buitenlandse) WOENSDAG 25 JANUARI Apollo Theater 13.30 - Kabouter Plop en het vioolavontuur 15.15/18.45-De Griezelbus 15.00 - Harry Potter en de vuurbeker, Ned. gespr. 21.00 - Harry Potter en de vuurbeker, o.v 13.30 Chicken Little, Ned. gesproken Cinema Heuvelpoort 19.30 The Chronicles of Narnia, o.v. 14.30 The Chronicles of Narnia, Ned. gespr. 15.00 -De Griezelbus 14.30-Harry Potter en de vuurbeker Ned gespr. 15.00 - Chicken Little, Ned. gesproken Jongerencentrum Vision 13.30 - Videomiddag. vanaf 6 jaar Midi Theater 13.00/15.00 - Kabouter Plop en het vioolavontuur Poppentheater De Dwerg 15.00 - Nisse, 4 tot 9 jaar Poppentheater 't Groene Land 15.00 - Het bosvrouwtje en de manestralen 4 tot en met 7 jaar Theaters Tilburg 11.15- PeuterfestivalHou je vast, vanaf 2 jr. 13.00 - Peuterfestival: Van wie is dit?, vanaf 2 jr. ZONDAG 22 JANUARI Apollo Theater 13.30-Kabouter PI: 15.15-De Griezelbi 15.00-Harry Pottere 20.00 - Harry Potter en de vi 13.30 -Chicken Little, Ned. Cinema Heuvelpoort 15.30 - The Chronicles of Narnia, o.v. 13.00 - The Chronicles of Narnia, Ned. gespr. 13.15 -De Griezelbus 19.30 - Harry Potter en de vuurbeker, o.v. 14.00 Harry Potter en de vuurbeker, Ned. gespr. 13.00-ChickenLittle, Ned gesproken Filmfoyer 13.00 - Pettson Findus, vanaf 4 jaar 15.00-Knetter, vanaf 7 jaar Midi Theater 13.30 - Kabouter Plop en het vioolavontuur Hoofdbibliotheek 14.30 - Streetdance, 6 tot 12 jaar Poppentheater De Dwerg 11.00 - De gouden bal2,5 tot 4 jaar Textielmuseum 13.30 15.15 - (Winterkoningen knutselen Theaters Tilburg 14.30 - Jan, Jans en de kinderen Willemsplein, Tilburg 12.00 - Frank van Pamelen en Kasteel Rapunzel Simons Verhoe ven hypotheken en verzekeringen in Hilvarenbeek orga niseerde onlangs voor de tweede keer de Beekse Kasteel tjestocht. Tijdens deze winterse wan deling werd aan de deelnemers tot twaalf jaar gevraagd, met in het bos gevonden spul len een Tïta Toverstaf te maken. Diege- bos gevonden rommel, zoals een stuk ne die met zijn of haar toverstaf de orga- plastic zeil, lege blikjes, boterhamzak- nisatoren het meest wist te betoveren, jes en een jerrycan. Eveline maakte niet kon kaartjes winnen voor de musical alleen een hele originele creatie, maar Tita Tovenaar in het Efteling Theater, zorgde zo ook dat rommel die niet in het Uit meer dan veertig ingeleverde crea- bos thuis hoort, werd opgeruimd. Op de ties werd die van Eveline Teunissen uit foto krijgt Eveline samen met haar zus Rijen gekozen als winnende toverstaf. Angelica de prijs overhandigd door Ber Deze toverstaf werd gemaakt van in het Simons en Mare Verhoeven. 12006 weer een cur sus waar is het een sschoenen int je mond bent! Ook Jijke situa- lwen ndien it grepen. Jt. De cur- i uit groep acht n welkom. De uur. Jtot: kom X lergen

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2006 | | pagina 5