tiwos nieuws I Ho|laj?A<L tiwos Appartement ind. Tuinman z* 1 k b- In de werpers Bereikbaarheid Tiwos HBO: gefeliciteerd! J 5 mat een Hï Inn ma m De Reit gaat milieuvriendelijk ■5’ A nober RF -I V Huis nummerf UUINUUnUAU MEUEMOCh ZUUO - TAUHNA £U Huisnummeri De heer en mevrouw Reparon tilburgse woonstichting 54 90 890 54 9 0 777 faxnummer internet e-mail email@tiwos.nl riizipinp Volgende trekking 22 december 2005. Vra Vra ISO 9001:2000 VBO Gezellig en ruimtelijk wonen in het bruisende hart van Tilburg n Vn Telefonisch zijn we elke werkdag bereikbaar van 8.30 -17.30 uur, behalve op vrijdag; dan kunt u ons bellen tot 12.30 uur. Afgelopen weken heeft weer elke Tiwos-bewoner een Tiwos-kalender 2006 in de bus gekregen. Veel plezier ermee! reparatieverzoeken 54 90 700 na kantooruren alleen spoedeisende klachten! De heer en mevrouw Reparon besloten mee te doen met deze actie, hoewel ze eigenlijk alles al hebben. Voor hen geen nieuwe toi- letbril of een buitenlamp! Nee, zij kozen voor iets waar vooral anderen van konden genieten. Hun wens was gebak voor alle bewoners en verzorgers van zorgcentrum Zonnehof aan de Professor Gimbrèrelaan. Bij Zonnehof was dan ook iedereen blij ver rast toen begin oktober ineens gebak werd gebracht. De reacties waren geweldig, iedereen kon dit gebaar zeer waarderen. Een extraatje Maar waarom nu juist deze wens? Ze von den dat alle bewoners en verzorgers iets extra's hadden verdiend. Op deze manier Wij houden u graag op de hoogte! Wij houden u elke maand (met uitzondering van augustus) op de hoogte van zaken die voor u van belang zijn. Heeft u vragen of suggesties? Neem dan contact op met Hannie Spierings 013 - 54 90 884 Dinsdag 13 december zijn door het bestuur van de Huurders Belangen Organisatie Tiwos de statuten ondertekend, waarmee de oprichting een feit is. Onder het toeziend oog van notaris Eliëns hebben alle bestuursleden een handtekening gezet onder het document. Hij lichtte op luchtige wijze de officiële tekst toe. Na de ondertekening gaf Tiwos-directeur Rob Suurmeijer aan dat de samenwerking met het huidige bestuur steeds prettig en opbouwend van aard is. Hij hoopte dat de partijen op deze manier nog lange tijd hun vruchten kunnen plukken van de samenwerking. Bovendien zal in januari de samen werkingsovereenkomst ondertekend worden. Jaap wilden de heer en mevrouw Reparon hun blijk van waardering geven aan het leuke en gezellige leven daar. Ze zijn vol lof over Zonnehof en haar bewoners, over de medewerkers en over de gezellige goede buurt. Kortom, uitstekend. Landzaat nam als voorzitter een cadeau in ontvangst: een voorzittershamer. Rob Suurmeijer hoopt dat de voorzitter hier niet al te vaak gebruik van hoeft te maken. Ten slotte nam Guus Claessens als oud-voorzitter van de voormalige huurdersbelangenorganisatie en als spreekbuis van het Platform het woord. Hij vond dat er afgelopen jaar kei-hard is gewerkt en ziet een mooie toekomst voor de HBO-Tiwos. Wilt u meer weten over het werk van de HBO? U kunt ze mailen via HBO@tiwos.nl of per post: HBOTiwos, Postbus 10051,5000 JB Tilburg. en echte levensgenieters (ze gaan ook regelmatig op reis, o.a. naar hun zoon in Canada) is het goed toeven in het Tilburgse. 81 KOOPAPPARTEMENTEN Holland Staete heeft 81 koopappartementen in de prijsklasse van 187.500,- tot 347.500,-. Inmiddels zijn 32 appartementen verkocht. Iedere woning beschikt over een eigen unieke uitstraling. De eerste appartementen worden in de tweede helft van 2006 opgeleverd en begin 2007 is het complex voltooid. Holland Staete wordt gebouwd met GIW Garantie en er wordt uitsluitend gebruik gemaakt van hoogwaardige en duurzame materialen. Hebt u vragen over ons milieubeleid, dan kunt u contact met ons opnemen: 013 - 54 90 890 Tiwos heeft samen met de andere corporaties uit Tilburg, de gemeente en energieleverancier Essent het Tilburgse Energieconvenant getekend. Hierin is ondermeer afgesproken dat we samen kijken welke energie besparende maatregelen we in Tilburg kunnen nemen. Eén van die maatregelen is het plaatsen van zonnepanelen, waarmee zonne-energie kan worden opgewekt. Groene stroom Tiwos heeft op het dak van twee portiekflats in De Reit - Abdij van Averbodestraat en Abdij van Oosterhoutstraat - zonnepanelen geplaatst afgelopen najaar. Deze vorm van energieopwekking uit zonlicht is zeer schoon en milieuvriendelijk. Er komen geen schadelijke stoffen vrij bij het omzetten van (zon)licht in elektriciteit; een vorm van ‘groene stroom’dus. Ook de andere corporaties plaatsen deze zonnepanelen. In totaal gaat het om ruim vijfhonderd panelen die verschijnen opTilburgse daken. Hiermee werken we samen aan een schoner milieu in Tilburg, zodat de generaties na ons ook nog van een gezonde omgeving kunnen genieten. Postbank 1138550 vervalt aan het einde van dit jaar. U kunt uw huur overmaken op Rabobank 15 1216 800. Verhuizing Waarom dan toch verhuizen? Samen met haar man Andries met wie ze volgend jaar 70 jaar is getrouwd, woonde ze tot voor kort in zorgcentrum Zonnehof. Omdat zij en haar man ondanks hun leeftijd wat groter wilden wonen, zijn ze vorige week verhuisd naar woonzorgcentrum Koningsvoorde aan de Generaal Smutslaan. Als allochtone Brabanders komende vanuit de Randstad Meer informatie: www.hollandstaete.nl, of neem contact op met Naber Garantiemakelaars, Spoorlaan 400,5038X0 Tilburg,Tel.: (013) 54 44 333, Email: nieuwbouw@naber.nl met als onderwerp Holland Staete. Verlichting van algemene ruimtes Als bewoner merkt u verder weinig van de .zonnepanelen op uw dak. Ze zijn vanaf de straat niet of nauwelijks te zien en er is weinig onderhoud nodig. Bovendien wekken ze geen straling op, trekken geen bliksem aan en zijn stormbestendig. Deze panelen sluiten we aan op de centrale installatie van het gebouw, waarmee Tiwos de algemene ruimtes verlicht. 7 Tilb Inbond (m Sfeerv in Tilbun Inhoud (r in Vr« algemeen nummer informatienummer reparatieverzoeken info over inschrijvingen 54 26 500 www.tiwos.nl reparatie@tiwos.nl inschrijvingen@tiwos.nl bezoekadres Stationsstraat 24 Tilburg maandag en vrijdag 8.30 -12.30 uur dinsdag, woensdag en donderdag 8.30 -17.30 uur In 2004 sta uit Tilburg Sint Cecilias Het project 100 huurap partementer rein voor r begrip is he Staete gelere; Vanwege ons 10-jarig bestaan hebben we een prijsvraag uitgeschreven waarbij Tiwos-bewoners hun woonwens(en) konden insturen voor drie verschillende catego rieën: tot 5000, tot 500 en tot 100. Mevrouw Engelina Reparon-Haverkamp (91 jaar) is met haar.woonwens in de laatste categorie een van de 50 gelukkigen. Vanwege haar originele en sociale wens willen wij haar en haar man Andries Reparon (94) graag in de schijnwerpers zetten. Ti Inhoud (m Zee gemot Bezoek 27 december Holland Staete aan de Hart van Brabantlaan, hoek St. Cecilliastraat en overtuig u van de unieke aspecten van dit project! U vindt de ingang naar de model woning aan de Hart van Brabantlaan automatische incasso loterij Iedere maand verloot TÏWOS drie maal 50 onder haar huurders die hun huur automatisch laten incasseren. Dit zijn de gelukkigen in de maand november: P.M. Hondeman K. Souhayle P.J. Langeslag Als u ook kans wilt maken op 50, kunt u via telefoonnummer 54 90 777 een incassomachtiging opvragen. JM AJVfVf-WONI A - GARANTIEMAKELAARS 1 KNIPOOG NAAR ROMANTIEK Holland Staete wordt gebouwd in een eigentijdse bouwstijl met een knipoog naar romantiek. De woningen beschikken over een loggia of een exclusief ruim buitenterras, afgezet met prachtig vormgegeven balustradehekken. De woonoppervlakte van de twee- tot vierkamer appartementen varieert van 76m2 tot 176m2 en ze zijn uitermate luxe afgewerkt met ondermeer sanitair van Villeroy Boch. U heeft een eigen parkeer plaats en berging in de parkeerkelder. En om het gevoel van veiligheid nog eens extra te verhogen is de parkeerkelder voorzien van een zeer snel sluitend hek (speedgate). Zeker het ap ete wordt g< kenmerken, functies op grootste sup en vindt de 1 vervoer bij d oogspringen 3.600 m2. E in carré vor plex. Vanw biedt hij aan ten in hoge een ambianc de avohdur bewoners en 27 DECEMBER OPEN HUIS U wilt zich overtuigen, kom dan op 27 december tussen 11.00 en 15.00 uur naar ons ‘Open Huis’ en laat deze kans niet aan uw neus voorbij gaan. In Holland Staete hebben wij door Van der Meijs interieurs een modelwoning laten inrichten waar u het gevoel van rust, ruimte en comfort kunt proeven. Maar meer nog, waar u de enorme ruimte lijkheid van onze binnentuin zult ervaren. Op de laatste vraag of de heer en mevrouw Reparon met een leuke foto in de krant wil len, antwoordde meneer Reparon heel reso luut: "Ik heb eens gezegd dat er twee din gen zijn die ik nooit wil: dat is burge meester worden en met een foto in de krant. En dat geldt nog steeds zo. Ook mijn vrouw wil niet met een foto in de krant.” OP DE KOFFIE BIJ DE BUREN Uw buren zijn de vele cafés en restaurants in het stadscentrum, waar u op mooie zomerse dagen even een tenasje pikt en in de late avondzon van een heerlijk kopje koffie, een koel biertje of een fruitige rode wijn geniet. En uw boodschappen, die doet u om de hoek, want daar zit de grootste supermarkt van Tilburg. Al met al is de keuze voor het kopen van een appartement in een stadscentrum nog nooit zo aantrekkelijk geweest. In het centrum van Tilburg word je aangenaam verrast. Aan de Hart van Brabantlaan verreist het unieke appartementencomplex Holland Staete, gelegen op het Holland Terrein. In Holland Staete vindt u rust, ruimte en comfort. Maar bovenal geniet u van een grote fraai aangelegde tuin van maar liefst 3.600m2, het groene hart van Holland Staete. Een tuin die wel voor u maar niet voor anderen toegankelijk is. De tuinman van ons hoveniersbedrijf zorgt er voor dat de binnentuin in een perfecte staat wordt gehou den. Omdat deze een semi-openbaar karakter heeft is hij ‘s-avpnds alleen toegankelijk voor bevoegden, voor u als bewoner dus en dat geeft een heel veilig gevoel. Rust en ruimte worden op deze wijze gecombineerd met de gemakken van een bruisend stads hart om de hoek. ■7 1

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2005 | | pagina 20