N dad Themawandeling centrum-west (WIJK JVH Gaming hoofdsponsor Topsportklas Tilburg TYappers Universiteit van Tilburg begint aan nieuw academisch jaar £AKEN STAND Hertenloop in Oisterwijk SPORT KORT Wandeltocht van Amsterdam naar Tilburg Baanrecord Sebastiaan Reijnen bij 10 km zwemmen Rauwbraken 4e open veteranentennistoemooi op tot ook nog n? Op de nerft Twee mensen in College van UvT DONDERDAG 1 SEPTEMBER 2005 - PAGINA 25 UE IILBUHGSE KOEHIEH den dat zijn wortels in Tilburg heeft. Daar zijn we bijzonder blij mee." ger. i in de ide 168an smode fleurig Super vlooienmarkt in Tilburg AIE Circlesquare: 'stimulate your senses' dies) Robert Bool nieuwe directeur Diamant-groep ISTEN Actie Combi Foto de Heuvel Willy van Rooij, duvelskunstenèèr van 10.1 op d. gratis Marie-José Swolfs Bruidsmode Couture met uniek concept Open dag Arendse Health Club Tilburg Net geen finale voor Lourens Willem II loot AS Monaco Sebastiaan Reijnen.Maarten van der WeijdenMaarten van der Weijden huur imte met van projec vestin rond. die <i chrij- sbsite g van de aan de zonne- >702218 g Reïntegratie s geselecteerd sgio 2 r cursus, ssen. Inte- met Els Wilt u de sociëteit De Nieu- Harmonie, kijk op erg dichtbij", in desondanks Amsterdam. dat de Tilburgse ging deze tocht organiseert. ■RS TE HUI toon huis, op I centrur laatste zich voor c irdat het de voorrone League niet over- JUR in loopaf- im 06- Zondag 4 september de Gilzerbaan tege Aanvang om 14.30 is gratis. Het JUR etage keuken 06-28372014 en [s) Valkenierstr. f €250 06-12391969 Loijens Coaching Reïntegratie 'topcoach' regio zuid ÏLIJK te woonruir i centrum >06-22691794 EZORGER 'erhuur 013-5" 1BER 2005 - PAGINA 24 FJE bouwen onthouden! Bel 013- 72. Verhuur van: bar krukken, tafels, overkapping, feest- ting, glaswerk e.v.a. geheel verharde 1 uvelnemers naar ie Oisterwijkse bos- en tie zich naar tevredenheid van beide partijen ontwikkeld, is het niet uitge sloten dat de overeenkomst zal wor den verlengd twee leden. Dat mede omdat er afgelopen jaren enkele bek projecten op het gebied v! ting en infrastructuur zi 1 Per 1 september wordt daarvoor verantwoorde! vice-voorzitter prof.dr.ir. wen, academie director voor en Non profit sector bij Tias school. siteit Kees augustus wordt afscheid genomen van secretaris drs. Jef van de Riet die die functie aan de Radboud Universiteit Nijmegen gaat vervullen. Kees Mouwen chool, niet langer t. College- jecten op het gebied v chot wordt infrastructuur zijn afg "ranci- - ICT- ant-groep, heeft Joost-.Jt, ember 2005 met pensioen te gaan. Hij zal MBA, momenteel adjunct-directeur In het kader van de opening van een Op zaterdag 3 september van 10.00- unieke nieuwe Beeldwinkel van de 17.00 uur kunnen kinderen op deze bekende fotozaak Tuerlings op het tweede locatie van Tuerlings gratis op adres Heuvel 27 in Tilburg, direct om de foto met "Donal Duck". Deze foto de hoek van de Heuvelstraat, wordt wordt extra mooi als de kinderen een een ludieke foto-actie georganiseerd, leuke knuffel meebrengen. ij met u vanaf het centraal station (boven - en onder 't spoor) door het "Pollet- ilburg. Op zon- hoekske", de Noordhoek (met Mariet- gestart met de je Kessels via de Stijlwoning in de Uw gids is Accaciastraat langs de begraafplaats It Bredaseweg en de wijk St Anna. Een Rector Magnificus Frank van der Duyn Schouten wordt tevens verantwoorde lijk voor het bibliotheek- en automati seringsbeleid. Op 27 september zwaait de universiteit Kees Mouwen uit, eind augustus is afscheid genomen van secretaris drs. Jef van de Riet, die secre taris wordt van de Radboud Univer siteit Nijmegen. Op 1 september treedt tevens de nieu we secretaris van de Universiteit van Tilburg aan, drs. Wilma de Koning. Zij was tot heden directeur van de Faculteit Economie en Bedrijfsweten schappen. De secretaris van de uni versiteit zal tevens gaan optreden als algemeen directeur voor de centrale diensten van de universiteit. selectie uit tientallen aanmeldingen van Coaching Nederland voor de regio Zuid. Charles Loijens: "Zaken komen nu samen. Onze benadering sluit aan bij de veranderende visie van arbodiensten en bedrijven op ver zuimbegeleiding en reïntegratie. Snel en effectief handelen staat nu voorop. Natuurlijk worden zij getriggerd door een aantal wettelijke maatregelen, maar ze zien ook het resultaat. We verwachten de komende jaren het aantal medewerkers fors uit te brei- in de regio en de juiste keuzes Na een dienstverband van vijfendertig jaar bij de gemeente Tilburg, waar van dertien jaar bij de Diamant-groep, heeft Joost van Huijgevoort beslo ten om met ingang van 1 december 2005 met pensioen te gaan. Hij zal wor den opgevolgd door Robert Bool MBA, momenteel adjunct-directeur/con- troller bij de Diamant-groep. langrijke van huis- zijn afge- dt de man slijk was, Kees Mou- ën, b 'orde Public infr ._s Business prof.c Arendse Health Club Tilburg houdt op zondag 11 september een open dag. Bezoekers zijn tussen 10.30 en 14.30 uur welkom aan het Koning splein 1 om kennis te maken met de vele faciliteiten en mogelijkheden. VOAB Thuiswedstrijden 3 september: VOAB D2-EDN56 Dl 11.00; VOAB D4-Hilvaria D6 09.30; VOAB El- 'Iburgse Koerier "Wat onze zaak zo bijzonder maakt, is het 'one-stop-shopping' concept", zegt Marie-José Swolfs. "Aanstaande brui den kunnen hier namelijk niet alleen hun droomjapon vinden, we kleden ze van top tot teen aan. Dus ook voor accessoires, lingerie, hoeden, sluiers, schoenen in verschillende kleuren en hakhoogten, handschoenen, kleding voor bruidsmeisjes en-jonkers, een .vvatcoupe en passende make-up kun- "<*n ze bij ons terecht. We verhuren D_r„ wk smokings voor bruidegoms en plann “«sten in maat 42 t/m 64. Onze kracht ander om te genieten Op zaterdag 3 harte welkom op de open dag, doorlopend bruidsjaponnen g< worden. Meer informatie via 5440704. Openingstijden: di-wc 10.00-17.00 uur/do 10.00-21 uur/za 10.00-16.00 uur. Verder op afspraak. Sarto-SBC speelt Sarto aan sgen SBC uit Son. v.JO uur en de toegang verdere seniorenpro gramma is als volgt: Sarto 2-Madese Boys 2, 12.30 uur; Sarto 3-Longa 2, 14.30 uur, Sarto 4-Merlijn 2, 10.30 uur; Sarto 11-SET 8, 10.30 uur; Sarto 13-White Boys 2,10.30 uur. w.toemooi.nl. Er kunnen niet meer dan 350 deelnemers meedoen! Ook dit jaar zijn er dezelfde hoofdsponsors als vorig jaar, namelijk makelaardij Lau- reijssen, Broeken en Van den Berg en Assurantiën bv Van Son. Heemkundekring De Vyer Heertganghen in Goirle organiseert tot en met zondag 11 september een tentoonstelling met werk van Willy van Rooij. De tentoonstelling Willy van Rooij, duvelskunstenèèr is te zien in Heemerf De Schutsboom, Nieuwe Rielseweg 41-43 in Goirle. Te zien zijn schilderijen en aquarellen, maar ook een overzicht van de culturele activiteiten in Goir le die van Rooij ontwikkelde. De tentoonstelling is te bezoeken op vrijdag tot en met zondag van 13.00 tot 17.00 uur. De toegang is gratis. Op zaterdag 10 september organi seert Triathlon Vereniging Oister wijk (TVO) voor de 8e keer in suc cessie de Hertenloop. Nadat de start en finish de laatste driejaren plaats hebben gevonden in het centrum van Oisterwijk, gaat TVO nu terug naar de oude vertrouwde locatie en wel de atletiekbaan in sportpark Gemullehoeken. Het College versiteit van r de 1 september, na uv rijke voorzitter prof.dr. naar Tias Business uit drie, maar uit twee leden, voorzitter mr. Hein van Oorsch tevens verantwoordelijk voor fina~ 'j, bouw, facilitaire zaken en ICx- uifrastructuur. Rector Magnificus ~rof.dr. Frank van der Duyn Schouten wordt tevens verantwoordelijk voor het september zwaait de univer- bibliotheek- en automatiseringsbeleid. Kees Mouwen uit, op 29 Ook treedt de nieuwe secretaris van de universiteit aan, drs. Wilma de Koning. De interne bedrijfsvoering binnen de Universiteit van Tilburg is in de voor bije jaren zodanig gestroomlijnd, dat groep - met ruim 2500 medewerkers een van de grootste werkgevers in Midden-Brabant - initieerde hij ver schillende veranderingstrajecten. Zo verzakelijkte hij de bedrijfsvoering en veranderde hij de organisatie in een breed werkgelegenheidsbedrijf voor meerdere doelgroepen. Zijn meest recente verdienste is de inmiddels vol tooide reorganisatie, waardoor de Dia mant-groep nu tot de top 15 van de ruim 90 sociale werkvoorzieningen in Nederland behoort. Afgelopen zaterdag vormde de Water- sportbaan Tilburg nabij Speelland Beekse Bergen het toneel voor de Open Water Wedstrijd TRB-RES en de 10 van Tilburg. Daarnaast telde de 10 km afstand als Open Nederlands Kam pioenschap. Zonder WK-ganger, baan- recordhouder en winnaar van vorig jaar, Maarten van der Weijden, wist Sebastiaan Reijnen de Nederlandse titel te veroveren en het baanrecord met een dikke minuut te verbeteren. Reijnen, die vorig jaar achter Maarten van der Weijden genoegen moest nemen met de tweede plaats, toonde zaterdag in het Wtlhelminakanaal aan heer en meester te zijn op de 10 km vrije slag. Stadion aan de Goirlesev burg. De opbrengst van markt zal aangewend wor aanschaf van extra speh voor de buitenactiviteiten, ook materiaal voor de zomerkampen. Tijdens het evenement zullen er ruim 250 marktkramen opgesteld staan, waarbij particulieren uit Tilburg e.o. hun gebruikte overtollige zullen verkopen. De openi zijn van 10.00 tot I entree bedraagt 2,50 Kinderen tot 10 j< gang. van Bestuur van de Uni- het ook in de ogen van het Stichtings- i Tilburg (UvT) bestaat per bestuur mogelijk is de taken van het - ia het vertrek van vice- College van Bestuur uit te voeren met ir. Kees Mouwen twee leden. Dat mede omdat er de School, niet langer afgelopen jaren enkele belangrijke pro- -i_-, van huisvesting en j.. -fgerond. Per 1 sep tember wordt de man die daarvoor ver antwoordelijk was, vice-voorzitter prof.dr.ir. Kees Mouwen, academie director voor de Public en Non profit sector bij Tias Business school. Zijn taken komen voor een deel onder de hoede van de voorzitter van het Colle ge van Bestuur, Hein van Oorschot. Hij wordt vanaf september tevens verant woordelijk voor financiën, bouw, faci litaire zaken en ICT-infrastructuur. Stichting Jong Nederland houdt zich bezig met het organiseren van allerlei activiteiten voor kinderen in de leef tijd van 4 t/m 16 jaar. Alles wat te maken heeft met sport, spel en creati viteit vindt plaats in het clubhuis aan de Vredeman de Vriesstraat 38 te Til burg. In Tilburg bestaat deze stichting al ruim 35 jaar en mede dankzij de tal loze vrijwilligers binnen de stichting bruist het van de activiteiten. Om de diverse activiteiten te financie ren zal stichting Jong Nederland een grote vlooienmarkt organiseren op zondag 4 september bij het Willem II Joost van Huijgevoort (59) heeft lei ding gegeven in verschillende direc tiefuncties binnen de gemeente Til burg, waar zijn bijdrage groot is geweest aan het Tilburgs model, een managementmodel voor de over heidsorganisaties dat binnen en buiten delands-grenzen bekend is geworden. Bestuurskundige Tops omschreef hem ak 'geëngageerd no-nonsense ambte naar1 die vooraan stond bij de ingrij pende veranderingen in de Tilburgse gpmeenteorganisatie. Bij de Diamant- Eerste luitenant Virginia Lourens is er seert op 3 en 4 septe onlangs tijdens het sterk bezette inter- deltochten Amsterdar nationale taekwondo-toemooi in 125 kilometer en Nieut Kopenhagen net niet in geslaagd de burg over een afstand v finale te bereiken in de gewichtsklas- Zaterdagmiddag 3 sept se tot 59 kg. In de halve eindstrijd 15.00 uur starten de langi kwam er, na een 4-4 gelijke stand, pers vanaf de Jaap tegen de Noorse Julia Frieler een sud- Amsterdam. Het is vi den death aan te pas die door de com- municatie-officier van de Koninklijke Militaire Academie werd verloren. De kwartfinale werd nog overtuigend gewonnen met 15-4 van de Deense Anna-Maria Murtola. "Jammer. Ik was er e> aldus Lourens. "Ik kan terugkijken op een goed toemc pak dit leermoment weer mee. wedstrijden vormden de laatste tests in de voorbereiding naar de Europese lopen kampioenschappen die zullen worden dat di gehouden in de eerste week van okto- ber in Riga, de hoofdstad van Letland. Expositie met werk Marianne de Jong In atelier De Kunstkamer in Oisterwijk wordt zondag 4 september een ten toonstelling geopend met werk van Marianne de Jong uit Tilburg. Naast portretten en landschappen in diverse technieken, is, sinds een aantal jaren, het strand met alles wat daar te zien en te vinden is aan materialen voor Mari anne een bron van inspiratie. Thom Geurts, theoloog, opent de expositie Wek om 13.30 uur. De expositie is verder te diver zien op de zondagen 18 september ,2 oktober en 16 oktober en iedere dag tot en met 21 oktober. De ope ningstijden zijn van 13.00 uur tot 17.00 uur. Bezoek op afspraak is ook moge lijk. De Kunstkamer is gevestigd aan de Gasthuisstraat 31 in Oisterwijk. “et College van Bestuur van de Universiteit bestaat per 1 septem ber niet langer uit drie, maar uit twee leden. Dit gebeurt na het ver trek van vice-voorzitter prof.dr.ir. Kees Mouwen naar Tias Business School. verantwoordelijk voor het biblio theek- en automatiseringsbeleid. Ook treedt de nieuwe secretaris van de uni versiteit aan, drs. Wilma de Koning. Zij was tot op heden directeur van de Faculteit Economie en Bedrijfsweten schappen. De secretaris van de uni versiteit zal eveneens optreden als algemeen directeur voor de centrale diensten van de universiteit. De interne bedrijfsvoering binnen de Universiteit van Tilburg is in de voor bije jaren zodanig gestroomlijnd dat het ook in de ogen van het Stichtings bestuur mogelijk is de taken van het College van Bestuur uit te voeren met 18.30 uur. De gehee pronde voert de deel bijzonder mooie vennengebied. De afgelopen jaren kende de Herten loop steeds een internationaal deelne mersveld, met vooral veel Belgische deelnemers. Winnaars vorig jaar waren Jan Hendricks bij de heren in 1.13.48 en Alemitu Bekele bij de dames in 1.17.53. Deze laatste tijd is tevens het parcoursrecord bij de dames. De organisatie van de Hertenloop heeft ieder jaar weer een bijzonder leuke en smaakvolle herinnering en voor de eerste drie dames, heren seni oren en heren veteranen bij de wed strijd over 21,1 km zijn er geldprijs Het is mogelijk om een voorinscl: ving te doen en wel via web www.hertenloop.nl De ingang atletiekbaan bevindt zich a Kivitslaan in Oisterwijk Meer informatie: Willem de Jong, tel. 06-20543443 of e-mail willemde- erige jong@lycos.com (tot 29 augustus); aeter. Joost Smetsers, tel. 06-51153538; e- mail joost.smetsers@zonnet.nl (na 29 augustus). Toonaangevend Dankzij de bijdrage van JVH Gaming is Tilburg Trappers in staat om opti maal gebruik te blijven maken van de faciliteiten van de Topsportklas en dat zorgt voor continuïteit in de jeugdop leiding van Trappers, die toonaange vend is in het Nederlandse ijshockey. De club stelt het bijzonder op prijs dat het Tilburgse bedrijf JVH Gaming hierbij komend seizoen de kar gaat trekken. "Het blijkt steeds weer dat vooral echte Tilburgse bedrijven Til burg Trappers willen steunen", aldus Trappers-voorzitter Cees Oerlemans. "Na Destil hebben we in JVH Gaming opnieuw een partner gevon- word. officieel i tio- publiek is de te proeven van Circlesquare - mcoi Speciaal voor deze Derrick Skyva» ion Beggar, een f Betrokkenheid JVH Gaming wil door de sponsoring van Tilburg Trappers het signaal afgeven, dat het als Tilburgse onder neming betrokken is bij de stad. Directeur Frans van Dommelen van JVH Gaming: "Wij zijn van mer: dat Tilburgse organisaties ell meer moeten vinden om de stad s te maken. We willen onze social, maatschappelijke betrokkenheid tonen en samen met anderen het belang van de stad dienen. Tilburg Trappers is daarbij een uitstekende partner. De club is al decennia lang voorloper in het Nederlandse ijshoc key. Het is een van de grote topsport- organisaties in de stad. Wat ons voor al aanspreekt is het feit, dat Trappers er altijd naar streeft om jongens uit de eigen jeugdopleiding door te laten stromen naar het eerste team. De Topsportklas speelt daarbij een belangrijke rol." W.S.V. Hart van Brabant organi- - itember de wan- v. Uam-Tilburg over - ':jwegein-Til- xisuiiiu van 67 km. - ‘ptember om ur lange afstandlo- p Eden Ijshal in rvoor de 42e maal hngs wandelsportvereni- laats En als de droomjapon er niet bijzit dan ontwerpen we er desgewenst zelf een en vervaardigen deze in eigen ate lier. Zodat elke bruid helemaal in de wolken en vol vertrouwen de deur uit gaat." De collectie telt namen van topont werpers in de bruidscouture. Stevies Gowns (Engeland), Eddy K (Italië), Creations Jolie (Nederland) en Envie Couture (Nederland) vervaardigen japonnen van hoogwaardige kwaliteit. verrassende en interessante stadsv deling, die ongeveer twee uur z.<u duren, van 12.00-14.00 uur. Voor meer informatie en/of reservering, bel 013- 4562653. Bezoek ook eens website www.stadsgidserij.nl. Easton. Voor lekker eten neem je de tijd. In zijn winkel streeft hij naar rust en ontspanning. Dat komt niet alleen tot uiting in de sobere Scandinavische design en aanvullende warme woon accessoires, maar ook in het moderne -an de lunchroom. Lifestyle Vandaar dat hij koos voor een retromodeme uitstraling. Juist die combinatie maakt Circlesquare - lifestyle lunchroom een locatie waar iedereen zich welkom voelt. Kortom: een unieke woonwinkel die niet op uw winkelroute mag ontbre- ken. tssenvan Op zaterdag 3 september om 12.00 accino of uur wordt Circlesquare's lunchroom geopend. Het winkelend dan van harte welkom om an de verfijnde sfeer van - lifestyle lunchroom. s gelegenheid geeft <van, zanger van Wealthy i piano-optreden. Eenmaal binnen bij de exclusieve bruidsmode- en couturezaak Marie-José Swolfs aan de Besterd- 2a te Tilburg waant elke aan- ande bruid zich een prinses. En daarbij blijft het niet bij de japon alleen. Marie-José Swolfs gaat nog een stapje verder... Bruidsshoppen bij haar is een feest. dijk op weg gaat naar Kaatsheuvel. Via Capelsestraat, Sweensestraat, Driestapelenstoel en Europalaan loopt men achter de Efteling door naar de oude rijksweg richting Loon op Zand. Daar komen de lopers rond 11.45 uur via Hogesteenweg, Van Salm Salm- straat, Venloonstraat aan bij ontmoe- •“gscentrum De Wetering. Hier is de laatste rust. De groep vertrekt om 12.45 uur voor de laatste 7 kilometer naar Tilburg. Via Moleneind en Kal- verstraal komt men Tilburg binnen. info] De laatste kilometer loopt via Sto- khasseltlaan en Vlashoflaan, daarna Strauslaan en Beethovenlaan naar sporthal De Drieburcht voor de finish. De eerste groep lopers wordt hier tus sen 13.15 en 13.30 uur verwacht. Daar ontvangen de lopers naast bloe men een diploma en een speciaal voor deze tocht ontworpen herinnering. Tijdens de tocht worden de lopers door een team van 20 leden van wan- delsportvereniging Hart van Brabant begeleid. Daarnaast is er een groep ervaren EHBO-mensen en zijn twee sportmasseurs aanwezig. loo- Willem II speelt in de eerste ronde van r het de UEFA Cup tegen AS Monaco. De loting in Monaco koppelde de Trico lores aan de Franse nummer 3 van het afgelopen seizoen. Een mooi affiche, maar ook een zware klus voor de Tri colores. Willem II speelt op 15 sep tember uit. Op 29 september volgt de return. AS UEI Het concept om winkelen en lunchen te integreren in een woonwinkel is uniek in Tilburg. De lunchroom ademt een sfeer van rust. Terwijl u rondkijkt s “j in de winkel geniet u ondertussen va- ir z een vers kopje koffie, cappucci. espresso van Illy. Desgewenst met een stuk home made cake - van traditi neel Engels recept - of een van heerlijke vers belegde broodjes. Het idee om een lunchroom te vesti gen in zijn woonwinkel sluit aan op de persoonlijke lifestyle van Simt Open dag De zaak is gevestigd in een sfeervol pand met een moderne touch. Een perfecte stek voor een bruidsmode- zaak. In de etalage wordt een fleurig palet aan prachtige, verleidelijke crea ties van topontwerpers uit, onder andere, Italië, Engeland en Nederland gepresenteerd. Dames die met trouw- lannen rondlopen, kunnen niet mixers dan er even naar binnen gaan “enieten van al dat moois. 3 september bent u van harte welkom op de open dag, waarop doorlopend bruidsjaponnen geshowd worden. Meer informatie via tel. 013- !L00 Collegevoorzitter mr. Hein van Oor schot en rector magnificus prof.dr. frank van der Duyn Schouten verde- ra de taken die Mouwen tot op heden Md. Van Oorschot wordt medeverant woordelijk voor financiën, bouw, faci- Htaire zaken en ICT-infrastructuur en Van der Duyn Schouten wordt mede- Hoeveel lopers er precies aan de start komen is nog niet bekend, omdat er tot aan de start ingeschreven kan wor den. Verwacht wordt dat er tussen de 60 en 70 personen in Amsterdam van nooi en start gaan. 5. Deze Vanaf Nieuwegein sluiten de deelne mers aan die vanaf hier mee gaan '—en naar Tilburg. Verwacht wordt dit 25 lopers extra zal opleveren. Gezamenlijk gaat men dan de nacht in. Via de pont in Dussen komt men rond 10.00 uur 's ochtends aan in Sprang Capelle, waar men via de Wendelnesseweg, Heistraat, Louise de Colingnystraat en Zuid Hollandse- Arendse Health Club is een allround club met talloze mogelijkheden. Kom tijdens de open dag langs en laat u verrassen door de moderne ingerichte Health Club, het brede aanbod aan activiteiten en de gezellige sfeer. Gedurende de open dag kunt u om 11.00 en 13.00 uur gratis kennisma ken met de groepsactiviteit Spinning. Heeft u interesse om hieraan gratis deel te nemen? Neem dan contact op met de Health Club in Tilburg om uzelf in te schrijven, telefoonnummer 3-5432249. Naast Spinning kunt u k een groepsles Pilates volgen of informatie krijgen over Nordic Wal king. Tevens is het mogelijk om uzelf in te schrijven voor een kennisma kingsles of een cursus. Verder kunt u die dag een gratis vetmeting laten uit voeren en kennismaken met een gezonde manier om uw figuur te ver beteren. Besluit u om in de maand ¥iar| september lid te worden van de Health Club dan betaalt u geerinschrijfgeld. Deze actie is alleen geldig bij inlever- rfaar| ing van dit artikel. Overigens is de Arendse Health Club ook met een eigen stand te vinden langs het par cours van de Tilburg Ten Miles, die op zondag 4 september plaatsvindt. NOAD lliuisprogramma zaterdag 3 septem ber: 14.30 uur NOAD Al-RKSV Heeze Al; 12.30 uur NOAD C2- „v Nemelaer C2; 12.30 uur NOAD C3- gevraagd. Er wordt de Raven Cl; 09.00 uur NOAD D2- Voor de gezelligheid Taxandria D2; 10.15 uur NOAD El- svTriborgh El; 11.15 uur NOAD F2- VCB Fl; 11.15 uur NOAD F4- Baardwijk F4. Thuiswedstrijden zon dag 4 september: 1115 uur NOAD 3- GSBW 3; 10.00 uur NOAD 5-Sarto 7; 12.00 uur NOAD 6-Oisterwijk 3; 09.30 uur NOAD 7-Zigo 7. Woensdag 7 september: 19.00 uur NOAD Bl- Baronie BI; 19.00 uur NOAD Dl- BaronieDl. SVG-nieuws Thuisprogramma voor zondag 4 sep tember: SVG 1-VCB, 14.30 uur; SVG 2-J.Brabant 3, 11.30 uur. Thuispro gramma van zaterdag: SVG 1-WSC 1,14.30 uur. SVG Al-JPS Al, 14.30 uur; SVG Cl-SSC'55 Cl, 12.30 uur; SVG Dl-SC. Olympus Dl, 9.30 uur; SVG F2-SC 't Zand F12, 10.00 uur. SVG G2-Zundert, 12.00 uur; SVG G3-Virtus, 13.00 uur. Ruim drie jaar is Circlesquare een begrip in Tilburg. De persoonlijke ambitie van eigenaar Simon Easton om een bijzondere woonwinkel te vestigen is inmiddels waargemaakt. Met de opening van Circlesquare - lifestyle lunchroom beleeft u de interieur van i warme en exquise smaak van zijn is tijdloos. Va persoonlijke levensstijl. Loijens Coaching Reïntegratie uit Hilvarenbeek is geselecteerd 'top coach' voor de regio Zuid. De lande lijke organisatie Coaching Nederland -voor grote landelijke retail organisaties de verzuimbegeleiding, coaching en reïntegratie. Loijens Coa ching Reïntegratie gaat deze vorm van begeleiding nu verzorgen voor de regio Zuid. Het jaar 2005 is absoluut een topjaar voor het Beekse Loijens Coaching Reïntegratie. Was er begin van het jaar al een nominatie 'coach van het den, een mooie ontwikkeling voor jaar', in augustus kwam daar ook de werkgelegenheid in de regio i nominatie voor 'consulent van het bevestiging dat we J 1 jaar' bij. Nu weer gevolgd door de hebben gemaakt." Bridge Hilten Hal Eind september wordt in de Hilten Hal in Hilvarenbeek weer gestart met bridge. Er wordt gespeeld op de dins dag -, woensdag- en donderdag- avond. Zeker op de woensdagavond 1 zijn er nog extra spelers welkom. Men kan zich allen opgeven of per koppel. Reserves worden eveneens 1 Er wordt alleen gespeeld vwx uv gezelligheid en er zijn geen kosten aan verbonden. Heeft u belangstelling en wilt u meedoen, bel dan naar P.van Oosterhout, tel. 013- 5050585, of naar de Hilten Hal, tel. 013-5051138. Inschrijving TTM in bieb Zondag 4 september wordt de c de editie van de Brabants DagbLu <«- burg Ten Miles gehouden in en om het centrum van Tilburg. U kunt digitaal De cur inschrijven op de website www.til- resse? burgtenmiles.nl, maar ook op de start dagen zelf. De hoofdbibliotheek aan het Koningsplein fungeert op zaterdag 3 september als na-inschrijfbureau Hilvaria El 09.30; VOAB E4-SETEl 09.30; VOAB E5-Hilvaria E5 09.30; VOAB F2-SVSOS Fl 10.30; VOAB F3-Riel F2 10.30; VOAB F4-Hilvaria F5 10.30; VOAB F5-Willem II F2 11.30; VOAB F8-Groen Wit F4 11.30; VOAB Al-SC 't Zand Al 14.30; VOAB BI-Den Dungen BI 14.30; VOAB B3-Bavel B3 13.00; VOAB C2-SC Olympus 2 13.00; VOAB C3-UNA C4 13.00; VOAB ZAl-Were Di 1 14.30 uur. Zondag 4 september: VOAB 1-RCS 1 14.30; VOAB 2-Brabantia 2 12.00; VOAB 6-RKTVV 4 12.00; VOAB 7-Jong- Brabant/SBA4 12.30; VOAB 8- RKTW 5 10.30; VOAB 9-SVG 5 10.00 uur. De organisatie doet dat niet zomaar. Op dezelfde dag vindt namelijk de opening plaats van de geheel ver nieuwde atletiekbaan. Na een periode lening van 4 jaar beschikt Oisterwijk nu over rikaar een moderne kunststof baan. 1 sterk De Hertenloop is onderdeel van de >ciaal- festiviteiten rondom de officiële ope ning, die zal plaatsvinden om 18.00 uur. De internationaal bekende regio nale hardloper Greg van Hest zal aan wezig zijn bij de opening. De afstanden van de Hertenloop zijn gewijzigd ten opzichte van voorgaan de jaren. De officiële wedstrijd kent een afstand van 21,1 km; de overig" afstanden zijn 5, 10 of 15 kilome.__. Alle deelnemers (wedstrijdlopers en rereanten) starten gelijktijdig om Koninklijke Harmonie In september (week 38) start bij soci ëteit De Nieuwe Koninklijke Harmo nie, Stationsstraat 26 te Tilburg, het nieuwe bridgeseizoen. De bridgeclub zoekt nog een aantal bridgers voor de maandagavond en/of woensdagmid- J"; om de club compleet te maken, ere maandagavond van 19.30 tot 23.00 uur en woensdagmiddag van 13.30 tot 17.00 uur wordt er bridge gespeeld in de Harmonie. Men heeft nog wat leden nodig om een nieuwe impuls aan de bridgeclub te geven. Heeft u interesse? De contributie is gratis voor socië- teitsleden en bedraagt 60 euro per jaar voor niet-leden. Eind september start bij voldoende belangstelling op dins dagavond een bridgecursus voor dertien- beginners (deel 1). Half oktober start blad Til- op maandagavond een vervolgcursus (deel 2). Kosten 115 euro per De cursus bestaat uit 12 lesser Neem dan contact op n Eijsermans, tel. 06-53862709. meer weten over d- we Koninklijke www.nkhtilburg.nl Vernieuwing Robert Bool (45) werkt sinds 2002 als adjunct-directeur/controller bij de Diamant-groep. Hij was sturende kracht in de meest recente veranderin gen die het bedrijf slagvaardiger en efficiënter hebben gemaakt. Hij heeft ervaring in verschillende manage- ool (jjt organiseert Stadsgidserij mentfuncties, zowel in het bednjfsle- Tilburg weer maandelijks een thema- ven (o.a. Deloitte, BMC Bestuur en stadswandeling door Tilburg. Op zon- Management Consultants, Van Geel jag 4 september wordt gestart met de Group BV) als bij de overheid (o.a. centrum-westwandeling. Uw gids is Sociale Zaken gemeente Tilburg, Dia- jan Annie Jonkergouw. Zij wandelt mant-groep). Terugkerend element daarin is de focus op organisatieveran dering en vernieuwing. Robert Bool behaalde zijn MBA aan de universitei- ten van Nijenrode en Rochester, New York. Hij is getrouwd, woont in Kaatsheuvel en heeft drie kinderen. voor I feestee nen z. ook - gaster. schuilt in 'laten zien wat we bedoelen'. laten de bruid door het passen van rte diverse modellen zelf aanvoelen 2 welke japon het beste bij haar past, iedere vrij- Aan het passen besteden we veel aan- r> dacht, alles moet perfect naar wens van de bruid zijn. Onze medewerk sters zijn volleerd coupeuses, dus elke japon wordt exact passend gemaakt. Vlak voor de zomervakantie heeft de eerste lichting sporters uit de Til burgse Topsportklas met succes examen gedaan. Onder de geslaagden ook een aantal jonge talenten van ijshockeyclub Tilburg Trappers. De ver wachting is dat een aantal van hen de komende jaren door zal stromen naar het eerste team Destil TYappers. De Topsportklas zorgt ervoor dat jong sporttalent zich zo optimaal mogelijk kan voorbereiden op het bedrijven van topsport op nationaal niveau. Naast extra trainingsfaciliteiten wordt echter ook een vol waardige opleiding aangeboden, die deze leerlingen met een bijzondere status voorbereiden op hun maatschappelijke toekomst. Om jeugdspelers in de Topsportklas te kunnen plaatsen dient Tilburg Trap pers de nodige middelen te investeren in de opleiding van jong ijshockeyta- lent. Daarbij krijgt de club komend seizoen steun van JVH Gaming Entertainment BV. Deze Tilburgse onderneming is namelijk hoofdspon sor geworden van de Topsportklas Tilburg Trappers. Op woensdag 31 augustus hebben beide partijen hier toe een 1-jarige sponsorovereen komst getekend. Als de sponsorrela- voor de verschillende afstanden. Van 12.00 tot 16.00 uur kunt u hier nog inschrijven. De bibliotheek is c~ zaterdag geopend. Op zondag kunt bij het Ten Miles irischrijfbureau het Koningsplein vanaf 09.30 uur t een half uur voor elke start ook nog In de week van 17 tot en met 25 sep- een afvalschema met verliezerronde. U inschrijven. Wilt u meelopen? Op de tember wordt op tennispark De Rauw- speelt minstens twee wedstrijden. Alle site www.tilburgtenmiles.nl vindt u braken in Berkel-Enschot het 4e open wedstrijden die u speelt tellen mee voor meer informatie. De bibliotheek is veteranen tennistoernooi gehouden, het Dynamisch Speelsterkte Systeem geopend van maandag t/m donderdag Dit wil zeggen dat iedereen die een (DSS). De inschrijvingen moeten voor 11.00 tot 20.00 uur, vrijdag en zater- pasje heeft van de KNLTB en aan 30 augustus binnen zijn bij Aijan Enne- dag van 11.00 tot 17.00 uur. Zie ook onderstaande eisen voldoet deel mag mann, P. v.d. Elzenstraat 6, 5056 ES www.obtmb.nl nemen. Het toernooi heeft een tweetal Berkel-Enschot. U kunt ook inschrijven leeftijdcategorieën, namelijk 35+ op arjan@ennemanjil of.aanmelden op Bridge Nieuwe (geboren voor 1/1/1971) en55+ (gebo- www.toemooi.nl. Er kunnen iz-,u.ren v00r 1/1/1951) Er wordt gespeeld J met heren dubbel, dames dubbel en gemengd dubbel vanaf speelsterkte 5. Afhankelijk van het aantal deelnemers wordt gespeeld in een poulesysteem of open ruden. ■n die een B en deel 1 n um. Monaco pla EFACup doorc van de Champions League io. leefde. Real Betis uit het Spaanse verzorgt Sevilla was daarin te sterk voor de Monegasken. AS Monaco werd in het verleden 7 maal kampioen van Frank rijk. Voor het laatst grepen zij de titel in 2000. In 2004 bereikte AS Monaco nog de finale van de Champions Lea gue. zich t de v sweg te Til de vlooien eden voor de lelmaterialen ■u, waaronder zomerkampen. uilen e esteld Tilburg :~e huisraad openingstijden 17.00 uur en de 1 euro per persoon, jaar hebben gratis toe-

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2005 | | pagina 25