cU ILO www.sportintilburg.nl S Ge meen te mi g u ws TW TILBURG M j ifficië Wettelijke procedure voor c 1 Te weinig ruimte? Expositie posters in stadswinkel Referendum Europese grondwet op 1 juni Vraag nu een grotere papiercontainer aan! Verklaring Omtrent Gedrag •totstandgekomen na AB w woen Op de agenda onder meer: - Cultuurnota. Adressen, openingstijden -Tilburg Trakteert - Project ‘Mooi zo, goed zo’ Obrechtstraat Tot begin juli bouwrijp maken. ssen en H( Stads-VVV Tilburg gemeente Tilburg ■lentie in Tilburg Berkel-Enschot Udenhout Postcode: O Ja, ik wil graag een grotere papiercontainer. Commissies Bestemmingsplannen GRONDWETEU touwrubriel Sportbedrijf Tilburg Kennisgeving \Net bodembescherming (Wbb) j Werken aan de weg Stadspark Oi Kapvergunningen INVULLEN IN BLOKLETTERS Turbocursus: zwemdiploma in drie weken Zwembad Drieburcht komt met een uniek aanbod. Kinderen vanaf 6 jaar kunnen een turbocursus volgen en in drie weken het zwemdiploma A halen. De deelnemers krijgen van 11 tot en met 29 juli elke werk dag van negen uur tot kwart over elf zwemles. De Europese grondwet is het onderwerp van een referendum op woensdag 1 juni. De Europese Unie bestaat uit 25 lidstaten die samen meer dan 450 miljoen inwoners hebben. De EU heeft voor alle lidstaten een verdrag opgesteld met daarin regels voor de inrichting van de unie en voor de grondrechten van de burgers. Voor het aanvragen van een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) bestaat een wettelijke procedure. Zo’n verklaring kan nodig zijn bij sollicitaties op banen waarbij gewerkt wordt met vertrouwelijke gegevens. De sollicitant kan alleen zelf een VOG aanvragen. De nationale straat: van Nederland zijn Kinderen kunnen er Vul de bon in, en stuur hem uiterlijk vrijdag 3 juni 2005 terug naar het volgende adres: Brabants Afval Team, Postbus 3223, 5003 DE Tilburg. stem- van Bij he 13 me Jdla’ nuiiting in nacht Xtilburgse koerier p Straa gemeente Tilburg Maandag 30 mei van 12.00 tot 14.00 uur in de raadzaal. istructie tussen rlaan. Alle voornoemde kapvergunningen zijn aan aanvragers bekend gemaakt op 26 mei 2005. - TOP wil meer geld voor ontspanning ouderen In week 21 hebben burgemeester en wethou ders de volgende kapvergunningen ver leend: Om te bepalen met dit ‘verdrag een groiiuwci 'r-veede v- Blaakweg Tot eind juni moet in twee westelijke of i Meer info commissies: www.tilburg.nl/raad Siriusstraat Tot half juli onderhoud tussen Wegastraat en Gelrebaan. Bestemmingsverkeer mogelijk. Commissie voor de bezwaarschriften Info aanvangstijden: tel. 542 89 72 opge moeten voor uuik en rug. deelnemen >0 euro inclu- Ledeboerstraat Herinrichting tussen Swaardvenstraat en Henri Blomjousstraat. Kruisingen met zijstraten dicht. in het werkt en con- richtii teld. lijke c mei 20C matiece informs ‘t Sant aan den: maar tot 12.00u_.. ..j schriftelijk inspraakreactie» muici kunt u richten aan de directeur dienst Beleidsontwikkeling, Postt, 5000 AS Tilburg, onder vermelding ‘Inspraak herinrichting omgeving West’. - Conchita bv, gericht tegen aan vergunning verbonden voor waarden. Wie de kapvergunningen met de bijbehoren de tekeningen wil inzien en wie vragen heeft, kan contact opnemen met dhr. P. de Rooij, Beleidsontwikkeling, tel. 542 87 24. Donderdag 2 juni vanaf 16.00 uur in stadskantoor 1, bestuurs- vleugel. Openbare hoorzitting inzake bezwaarschrift van: Donderdag 2 juni vanaf 14.00 uur in de Nassauzaal. Sportinfolijn (013) 532 60 00 www.tilburg.nl. De minister van Justitie bepaalt óf de verklaring wordt afgegeven. Hij beslist positief als uit onderzoek blijkt dat de aanvrager geen straf bare feiten op zijn naam heeft staa die van belang zijn voor de functie waarvoor de VOG wordt aange vraagd. het Lande- van .it uitgezet beken en rijving is in gbaar bij 50 per naar een le route {ilvaren- Servicepuni Openbare Bit ningstijden 14.00 tot 11 uur en vrije Stadswinkel Centrum Stadhuisplein 128, openingstijden maandag van 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag, woensdag 18.00 uur, donder- Door werkzaamheden is een aantal wegen geheel of gedeeltelijk afge sloten. Bel voor meer informatie tel. 549 55 67. Zie ook internet: http://openbarewerken.tilburg.nl Slecht weer kan leiden tot wijzi gingen. Vul de bon in Inwoners die graag I container kunnen dat via onderstaande bon speciaal bedoeld voor die huishoudens waar Deze mogelijkheid geldt niet voor flatbewoners. Scheiding en pen Bij een echtscheid diging van geregis schap hebben beic recht op de helft v domspensioen dat huwelijk is opgebc gen hun deel apart door de pensioenu Pensioenverdeling wikkelde zaak zijn I zinvol om contact met een verlener v stand, zoals een bt rechtshulp of een i nTilburg hebben ver juürthuizen, wijkorg asisscholen zich aar tenement vraagt op Lnier aandacht vooi triendelijke inrichtin Lnstraten. De actie di Ijbuurtbewoners en Lrsom hun verkeers Ee loep te nemen. Hel todeze wijze gelegd Lijken en gemeenten Verbeteringen zoals s Lrkende maatregelei dekplaatsen en mee Bat blijkt uit voorgaat Homohuwelijk Twee mannen of tv kunnen sinds april in Nederland. Toer openstelling huwe Ons land kende al geregistreerd partr maakte het voor p; geslacht mogelijk i een wettelijk gereg vingsvorm, die gre waardig is aan het kunnen zij ook tro gangspunt van gel ‘mg was hierbij do Curatele Sommige volwasse standelijk gehandi mer-patiënten en v kunnen niet altijd zelf zorgen. De we Inwoners van Tilburg kunnen hun papiercontainer gratis omruilen voor een grotere container. Uit een onderzoek dat is gehouden blijkt dat een aantal Tilburgers de groene minicontainer voor papierafval van 140 liter te klein vindt. Daarom heeft de gemeente besloten grotere papier- containers van 240 liter beschikbaar te stellen. De inzamelfrequt (één keer in de vier weken) blijft gelijk, evenals de inzameldag. Gemeen Donderdagavond op Regio TV - dhr. Van Beek, inzake verleende bouwvergunning voor uitbreiding woning Middenhofstraat 6; - Van Berkel Geers en van dhr. van Berkel, inzake verleende bouwver gunning voor uitbreiding woning Poststraat 1 - dhr. Van Groeninge, inzake verleende bouwvergunning voor berging aan de Enschotsestraat 150. hun 140-liter container willen omruilen voor een 240-liter i aangeven. De maatregel is arbij de papierbak vaak te vol zit. Station West Bij de gemeente is een verzoek ingediend voor het verlenen van vrijstelling van het huidige bestemmingsplan voor het uitbrei den van de parkeerplaatsen bij Station Til burg Westhet verleggen van het fietspad bij het station en het aanleggen van een nieuwe fietsverbinding tussen de rotonde op het kruispunt Wandelboslaan en Postelse Hoeflaan en het Kwekerijpad Het initiatief past niet binnen het geldende bestemmings plan ‘Het Zand’. In het bestemmingsplan heeft de locatie de bestemmingen ‘Spoorwe gen’, ‘Openbare Wegen en Pleinen’, ‘Volkstui- North Sea Jazz Het Nederlands congrescentrum te Den Haag staat van 8 tot 10 juli helemaal in het teken van North Sea Jazz, in dertig jaar tijd is het uitgegroeid tot het grootste indoor jazzfestival ter wereld. Het is een van de hoogtepunten van het Euro pese culturele seizoen. Bij de Stads- VW is een gratis magazine over het festival verkrijgbaar. Prinsenhoeven Tot 27 mei kanaalbrug afgesloten voor auto’s. Van 27 mei tot 2 juni brug volledig dicht. Omleiding via Havendijk en Piushaven. Burgemeester Bechtweg Tot en met 15 juli in richting A 65 dicht vanaf kruising met Nederlandweg. Verbreding voor- sorteervakken. Vanaf A 65 richtinf Noord niet dicht, behalve in nacl.i 11 -12 juni en 9 t/m 13 juli. Regio TV zendt vanavond een nieuwe aflevering uit van Afzender Gemeente Tilburg. Het programma is tussen zes en een uur meerdere malen te bekijken. In de uitzen ding zitten onder meer de volgende onder werpen. Gospelconcert In de Heilige-Kruiskerk aan de Sinopelstraat is op 26 juni een gospelconcert. De entree bedraz 12,50 en de Stads-VVV verzorgt de voorverkoop. The Inspirational Community Gospel Choir verzorgt met et een swingend optreden. Gastsolis- Ze bev te is Linda Wagenmakers, bekend kaarten van musicals, het songfestival en schikkin televisie. per stn=. Miouder Els Aarts iparkOude Dijk offi Mn van het park h mroenontwerper vi pndageen wandeling iet heeft tussen de in; üoosterstraat en het n >unt Udenhout Bibliotheek Tongerloplein 15, ope en maandag, woensdag, donderdag 16.00 uur, dinsdag 10.00 tot 12.00 jdag van 17.30 tot 19.30 uur. Lwaanvragen I foorhet bouwen en veranc lurken is meestal een verg I ragen hierover kunt u tere i ibliekszaken (telefoon 54 1 igevanburgemeester en v I ekenddatin week 20 - 21 i enen Wonen de volgende («vergunning binnenge ACSI Campinggids De Stads-VVV verkoopt de editie 2005 van de ACSI Campinggids Europa 18,95) en de ACSI Package gids met cd-rom 24,95). In de twee delen van de Camping- aagt gids Europa staan ruim 8.200 >rgt Europese campings uitgebreid 1 beschreven. De gidsen werken een eenvoudig zoeksysteem, evatten veel land- en regio- “n en een duidelijke rang- king van kampeerterreinen treek en per plaats. Bij het college van de gemeente Tilburg is op 13 mei 2005 door Tritium Advies B.V., na mens Parochiebestuur Lidwina Gerardus Ma- „1.1, een melding ‘Besluit Uniforme Sar--‘- gen’ (BUS) ingediend op grond van artl». 28, lid 1 Wbb, met het voornemen de bodem te saneren op de locatie Generaal Koek- straat 2-4 in Tilburg. Aanvraag en bijbeho rende stukken liggen vanaf 27 mei 2005 ge durende twee weken ter inzage in het Gemeentelijk Informatiecentrum. Adres en openingstijden: zie colofon. Belanghebben- Goirleseweg Tot eind september aanleg sternet fietsroute. Eén parallelweg is afge sloten. Fietsers rijden via andere parallelweg. ervoor :maakt via In Stadswinkel Centrum is tot en met 3 juni een expositie van posters met de leerplicht als onderwerp. De affiches zijn het resultaat van een ontwerpwedstrijd voor basisschoolleerlingen. Winnaar van deze wedstrijd was basisschool Fatima. Die kreeg tijdens de dag van de leerplicht op 19 april een cheque van 750 euro uit handen van onderwijswethouder Hugo Backx. De posterwedstrijd was onderdeel van een lesbrief, waarin de scholieren meer verteld werd over het belang van de leerplicht. Deze wet bepaalt dat alle kinderen tussen 5 en 17 jaar naar school moeten. Leerplichtambtenaren handhaven de wet. Deze handha ving speelt een belangrijke rol bij het terugdringen van spijbelen, voortijdig schoolverlaten en zelfs crimineel gedrag. Alle ingezonden posters zijn te zien in de stads winkel. Commissie Maatschappij Voorzitter: J. Robben (CDA) Secretaris: J. Hamers, Raadsgriffie (hans.hamers@tilburg.nl tel. 542 84 12) i verbreding. Verkeer richtingen over de oostelijke rijbaan. TILBURG 1. Centaurusweg 142, 16 berken en 9 den nen op terrein van R.T.V. Quirijn tennispark; vergunningnummer 5421/05. 2. Stratinghpad 15, 1 den en 1 conifeer in achtertuin; vergunningnummer 5422/05. 3. Debussylaan 2, 1 grove den in achter tuin; vergunningnummer 5423/05. 4. Debussylaan 25, 1 den in achtertuin; vergunningnummer 5424/05. 5. Ravellaan 4, I den in voortuin; vergun ningnummer 5425/05. 6. Mablerstraat 95, 3 berken, 1 valse Christusdoorn en 1 acacia in achter-, zij- en voortuin; vergunningnummer 5426/05. 7. Kruizemuntweg 32,1 spar in achter tuin; vergunningnummer 5427/05. 8. Auteurslaan 96, 2 coniferen in achter tuin; vergunningnummer 5428/05. 9. Marie Koenenlaan 16, 1 berk in achter tuin; vergunningnummer 5429/05. 10. Dintel 37, 6 dennen, 2 berken en 3 gro ve dennen in achtertuin; vergunningnum mer 5430/05. 11. Slot Mathenessestraat 16, 1 conifeer (inrit); vergunningnummer 5432/05. 13. Leidschendamstraat 93, 1 berk in ach tertuin; vergunningnummer 5433/05. wet bestuursrecht kan eenieder wiens be lang rechtstreeks door afgifte van deze kap- zwaar aantekenen bij het college van tekend bezwaarschrift dient binnen 6 weken na deze bekendmaking te worden ingediend en dient tenminste te bevatten: een om schrijving van de beschikking waartegen het bezwaar is gericht, alsmede de gronden van het bezwaar. Daarnaast kan bij de voorzie ningenrechter van de Rechtbank Breda, sec tor bestuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda, een verzoek om voorlopige voorzie ning worden ingediend. Een dergelijk ver zoek kan pas worden gedaan als het be zwaarschrift is ingediend. Van voornoemde kapvergunningen kan pas gebruik worden gemaakt 3 weken na de dag van bekendma king aan de aanvrager. Indien binnen deze termijn van 3 weken een bezwaar bij het col lege van burgemeester en wethouders is in gediend en tevens een verzoek om een voor lopige voorziening bij de arrondissementsrechtbank is ingediend kan van deze vergunning pas gebruik worden gemaakt, nadat op het verzoek om een voor lopige voorziening afwijzend is beslist. Dat moet bij de gemeente waar de persoon in kwestie staat inge schreven. In Tilburg kan hiervi een afspraak worden ger telefoonnummer (013) 2 13 13 13. Via dit nummer is ook informatie verkrijgbaar. Het aanvraagformulier kan gedownload worden bij het Digitaal Loket op Ouders kunnen hun kinderen tot 1 juli ir ischrij ven bij de receptie van zwembad Drieburcht. Zij worden in juni opge roepen voor een zwemtest want alle deelnemertjes moe de cursus ‘watervrij’ zijn en kunnen drijven op hun buik De resultaten van deze test bepalen of een kind mag dec aan de cursus. De kosten van de turbocursus zijn 35C sief het diplomazwemmen en diplomagarantie. Meer informatie: zwembad Drieburcht, telefoon (013) 455 74 79. Stationsstraat Tot eind juni recons Poststraat en Spoorl Dierentuinen De Nederlandse dierentuinen bie den bezoekers in juni een kijkje achter de schermen. Er zijn ver schillende thema’s en activiteiten die anders zijn dan anders. Zo kan de bezoeker meelopen met de dierenarts, een kijkje nemen in de keukens of meer te weten komen over de bouw van dierenverblij ven. Bij de Stads-WV ligt een gra tis folder. Veldhovenring Bouwwerkzaamheden. Aangepaste verkeersregeling tussen Nijverstraat en Groeseindstraat. nen en Kwekerijen' en ‘Openbaar Groen en Vijver'. Het college wil aan het plan meewer ken en is een vrijstellingsprocedure gestart. Een vrijstellingsprocedure maakt het moge lijk om een bouwvergunning te verlenen in afwijking van het geldende bestemmings plan. Het college heeft in het kader van de vrijstellingsprocedure een concept ruimte lijke onderbouwing opgesteld. Voordat de procedure wordt voortgezet, wil het college eerst uw mening weten. Het college zal na melijk na afloop van deze stap beslissen het bouwinitiatief ongewijzigd verder in proce dure te brengen, het plan aan te passen of - et uiterste geval - geen verdere mede- king aan het plan te verlenen. De herin- tingsvoorstellen en de concept ruimte- onderbouwing liggen daarom van 27 2005 tot en met 9 Juni 2005 voor in- ter inzage in het gemeentelijk infor- centrum in Stadswinkel Centrum en de natiewinkel West in wijkcentrum uur. Tijden, deee periode Hum o bezwaarschriften van: jraakreacties indienen. Deze lirecteur van de eling, Postbus 717, vei melding van station- Benatzkystraat Tot eind mei aanleg vier parkeer vakken bij hoek met Von Suppéstraat. ÜLBURG LSesterdring 40 vergrot, 4 «8(2005/15 59/7(5/01) (JÜjsterveldenlaan 290 j nis(2005/1579/60/01) IJoerhaavestr 32 verant I 1005/1567/60/01 l.tosscheweg 25 IA plaal I Ü05/1536/70/01) Daendelsstr 45 plaatse: I BdS/1549/60/01) - .Dongenseweg 98 bouw yraimte (2005/15 84/70/t .Genemuidenstr 2 plaat ing (2005/15 50/60/01) ■l4oirleseweg 60 vergrot —«35/1537/70/01) I.Goirleseweg (sectie Z den kunnen, gedurende de termijn van te- FMnlluis <2005/1588/70/ rinzagelegging, hun zienswijze schriftelijk I bij het college van de gemeente Tilburg, de f eSanerin- afdeling Milieu, Postbus 717, 5000 AS Til- UI 11^. IC artikel burg of mondeling bij het bodeminformatie- punt (tel. 013-54289 22) naar voren bren- gen. Van hetgeen mondeling naar voren is I fj gebracht, wordt een verslag gemaakt. De mogelijkheid om te zijner tijd beroep in te stellen tegen het besluit, bij de Afdeling Be stuursrechtspraak van de Raad van State, staat voor eenieder open. Balistraat Tot eind juni herinrichting. Eenrichtingsverkeer in omgeving opgeheven. tl of Nederland instemt t ‘verdrag tot vaststelling van mdwet voor Europa' heeft de Tweede Kamer tot dit raadplegend referendum besloten. - De oproepingskaart is nodig om aan het referendum mee te kunnen doen. Op de kaart staat ook een stembureau vermeld. Er zijn 68 stembureaus in Tilburg. Informatie over de oproepingskaart: tel. (013) - 542 84 94. - Kiezers die de oproepingskaart kwijt zijn, kunnen toch stemmen. Zij moeten met een geldig identi teitsbewijs naar hun eigen stembu reau. Hier zijn lijsten aanwezig met alle kiezers uit het desbetreffende Enschotsebaan Tot eind juni werkzaamheden aan rijbaan en fietspad. Schiphollaan Bij de gemeente is een verzoek ingediend voor het verlenen van vrijstelling van het huidige bestemmingsplan voor het bouwen van 18 eengezinswoningen en 48 apparte menten in de koopsector. Het initiatief past niet binnen het geldende bestemmingsplan ‘Het Zand’. In het bestemmingsplan heeft de locatie aan de Schiphollaan de bestemming ‘Scholen en gebouwen voor openbare en bij zondere doeleinden'. Het college wil aan het plan meewerken en is een vrijstellingsproce- dure gestart. Een vrijstellingsprocedure maakt het mogelijk om een bouwvergunning te verlenen in afwijking van het geldende bestemmingsplan. Het college heeft in het kader van de vrijstellingsprocedure eer cept ruimtelijke onderbouwing opgeste__ Voordat de procedure wordt voortgezet, wil het college eerst uw mening weten. Het col lege zal namelijk na afloop van deze stap be slissen het bouwinitiatief ongewijzigd ver der in procedure te brengen, het plan aan te passen of - in het uiterste geval - geen verde re medewerking aan het plan te verlenen. De gemeentelijke randvoorwaarden voor de be bouwing, het bijbehorende voorlopige bouwplan Èn de concept ruimtelijke onder bouwing liggen daarom van 27 mei 2005 tot en met 9 juni 2005 voor inspraak ter inzage in het gemeentelijk informatiecentrum in Stadswinkel Centrum en de informatiewin- kel West in wijkcentrum ‘t Sant aan de Bene- luxlaan 74. Openingstijden: maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. Tijdens deze periode kunt u schriftelijk inspraakre- acties indienen. Deze kunt u richten aan de van 13.00 tot 18.00 uur, u. directeur van de dienst Beleidsontwikkeling, en vrijdag van 10.00 tot li Postbus 717, 5000 AS Tilburg, onder vermei- dagvan 13.00 tot 20.00 uur. ding van ‘Inspraak Project Herontwikkeling Schiphollaan 45-47'. Stadswinkels Reeshof, Noord Reeshof (Kerkenbosplaats 2) en Noord (Brucknerlaan 20a), openingstijden maan dag van 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag tot en met donderdag van 10.00 tot 18.00 uur, vrij dag van 13.00 tot 20.00 uur. Stadswinkel Berkel-Enschot Generaal Eisenhowerweg 2, openingstijden maandag van 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag tot en met donderdag van 10.00 tot 12.00 uur, vrijdag van 13.00 tot 20.00 uur. Ronde van Nederland De Ronde van Nederland is een unieke fietsroute, die voor de liefhebber een ware uitdaging vormt. De ronde is samengesteld uit zes delen van de Landelijke Fietsroutes. De tocht voert langs de kust en door het oosten en zuiden van het land. Onderweg kan de fietser genieten van aller- :men in de lei prachtige landschappen. Ver en komen koopprijs 17,50. Stads-VVV Spoorlaan 364, 5038 CD Tilburg. Tel. 0900-202 08 15 35 cpm. Openingstijden: ma 13-18 uur; dl t/m vr 9-18 uur, za 10-16 uur. Internet: www.wvtilburg.nl. Agentschap Rooi Pannen Dr. Ahausstraat 1, 5042 EK Tilburg. Tel. 013-850 40 95 Openingstijden: ma 13-18 uur; di t/m vr 9-18 uur, za 9-17 uur. Verkooppunt Berkel-Enschot Bruna Verrijt, Eikenbosch 41-42, 5056 CB Berkel-Enschot, tel. 013 533 14 87. Verkooppunt Udenhout Nogmaals, Kreitenmolenstraat 39, 5071 BA Udenhout, tel. 013 - 503 92 67. Openingstijden verkooppunten ma 13-18 uur, di t/m do 09-18 uur, vr 9-20 uur, za 9-17 uur. Afhankelijk van het aantal aanvragen zullen de containers tussen eind juni en eind augustus omgeruild worden. De wisseling zal een dag na de normale papierinzameling plaatsvinden. Voordat de papiercontainer wordt omgewisseld krijgen alle aanvragers een bewonersbrief met daarin meer informatie over de maatregel en de datum en manier van omwisselen. Landelijke Fietsdag Op zaterdag 28 mei is lijke Fietsdag. In de omgeving Hilvarenbeek is een tocht uitge langs Brabantse bossen, bJ vennen. De routebeschrij"" de voorverkoop verkrijgbar de Stads-VW voor 3,50 P' stuk. De opbrengst gaat nas goed doel. Op 28 mei is de alleen bij startpunt VW Hil beek te koop. Vaar-fietstochten In de Piushaven vertrekt van 7 juli tot en met 1 september elke don derdag een rondvaartboot naar Oirschot. Iedere vrijdag van 8 juli tot en met 2 september is er een afvaart naar Oosterhout en Geer- truidenberg. De fietsen gaan mee aan boord voor de terugweg via een leuke route. Bij de Stads-VW is nu al een gratis folder verkrijg baar. Schepersdijk Tot half juli werkzaamheden op hoek met Dongenseweg. Aanleg nieuw deel bedrijventerrein Vossenberg, district. - Om ervoor te zorgen dat iedereen kan stemmen, rijdt er op de verkie zingsdag een gratis stemtaxi. samenvatting van de grondwet en Mensen die door handicap of de GrondwetKrant zijn verkrijgbaar ouderdom moeilijk naar het stem- bij de stadswinkels. In Stadswinkel bureau kunnen komen, kunnen van Centrum ligt de volledige grondwet deze service kosteloos gebruik ter inzage. Ook de speciale verkie- maken. Zij moeten wel tijdig een zingssite op www.tilburg.nl. biedt telefonische afspraak maken via veel informatie. telefoonnummer (013) - 549 99 99. Inde stad staan op zo’n dertig - De stembureaus zijn op woensdag plaatsen verkiezingsborden. Die 1 juni open van ‘s morgens half acht zijn alleen bestemd voor posters tot ‘s avonds negen uur. Tussen tien die te maken hebben met het refe- en twaalf en tussen twee en vier uur rendum. Andere ‘plakkers’ krijgen is het niet zo druk en zijn er nauwe- een waarschuwing om hun posters lijks wachttijden. te verwijderen. Gebeurt dit niet dan - Brochures over het referendum, de wordt een dwangsom opgelegd. Oisterwijk Sculptuur In Oisterwijk is van 3 tot en met 19 juni een openluchtexpositie met sculpturen van kunstenaars uit binnen- en buitenland. Vorig jaar trok Oisterwijk Sculptuur 155.000 bezoekers. Deze exposi tie is gratis toegankelijk als vrije wandeling. Er zijn ook georgani seerde rondleidingen. Die begin nen bij het informatiepunt in het voormalig VW-kantoor aan De Lind. Meer informatie staat op www.oisterwijksculptuur.nl. DE TILBURGSE KOERIER ---DONDERDAG 26 MEI 2005 - PAGINA# Dit is een publicatie van het gemeentebestuur van Tilburg

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2005 | | pagina 8