NEEEEEÜ I ALS NIEU DROOMKEUKEN r 4^ p BouwbedrijL TEGELS BADKAMERS Thuis Gordijnen r BOUWERS O VERBOUWERS rsuissen Wqrkshops F 1 kar Di op Tegels Sanitair FLORESSTRAAT1 U1S VAN WEE Vloerbedekking Tapijten ar geen voorrijkosten!^< r geen arbeidsloon! Repareer zelf uw wasautomaat. Wij hebben de onderdelen. k fSERVICE-SHOP.nl) detilburgse koe DONDERDAG 14 APRIL 2005 - PAGINA4 DE TILBURGSE KOERIER Thu 1 Klassiek en legklaar parket Cursusaankondigingen Laminaat - Bamboeparket Vakkundig plaatsen Herschuren - herstellen van parket Kleuren - impregneren plastificeren rengen i van aa Iml Kan de b tis proefles. CNGO, tel5770261. Website’ Bouwers met ruim 35 jaar ervaring VERZETSTR. 1-3 (IND.TER. DE KETS) 5171 PT KAATSHEUVEL TEL. 0416-277717 VRIJDAG KOOPAVOND Heeft u er al eens aangedacht om uw eigen keuken te veranderen zónder een nieuwe keuken aan te schaffen? Dus ook zonder al het hak- en breek werk dat een nieuwe keuken met zich meebrengt? Wij vervangen namelijk alle delen van de keuken die u wilt. Deurtjes, ladevoorstukken, verouderde apparatuur, alles wat u wilt. Zodat Z I uw eigen keuken weer I een droomkeuken wordt, voor elk ke met de modernste apparatuur. Kapelstraat 6 Baarle-Nassau 00 32 14 69 90 02 www.vandersluis.be maandag gesloten Gooi uw oude keuken niet zomaar weg. Wij maken van uw bestaande keuken weer een Bel voor informatie of bezoek onze showroom!!! 1500 m2 gordijnen, tapijten, linoleum, laminaat, traplopers, behang, binnenzonwering, slaapcomfort, en badmode. Een ervaren team adviseurs, naaisters en plaatsers zorgen voor een perfect eindresultaat... TILBURG 013-544 48 44 Wippelberg 120,2370 Arendonk Tel. en fax: 014/07.87.36 GSM 0475 003440 vanuit Nederland: 0032 1407 87 SB OPENINGSUREN: werkdagen 10 tot 18 uur - zaterdag 10 tot 16 uur woondecoratie Oordeelsestraat 20-22 «5111 PB Baarle Nassau Telefoon: +31 (0)13 5078146 Fax: +31 (0)13 5077773 E-mail: info@tegelsensanitair.nl Website: www.tegelsensanitair.nl De lenti te ontgi In De Bc de musi< de bruili TOONZAAL: Koeistraat 41 - 2370 Arendonk Tel. 0032 14 67 84 81 Fax (014) 670725 info@tegels-vanbergen.be - www.tegels-vanbergen.be vloer - wandtegels - natuursteen Tegels Van Bergen n.v. Voor de doehetzelver of met plaatsingdienst Een zeer grote keuze voor de complete badkamerinrichting. Van de eerste schets tot en met de installatie. Het is het kast niet. led weer. K bruidsU verwerk bruidsju lijke ca' en hoo S'i Klaagm M E U BELS TO F F E R I N G sportdocent worden? Voor het beroep van sport- of zwemdo- cent moet je gevoel en talent hebben. Daarnaast is een gedegen opleiding met vakkennis van groot belang. Er bestaat een grote behoefte aan goed opgeleide sport- en zwemdocenten. Dus na je opleiding kun je vaak snel aan de slag. Opleidingen 2000 biedt verschillende opleidingen en cursussen op recreatief en sportief gebied. Werk en studie valt, mede door de praktijkgerichtheid van de opleidingen, goed te combineren. Inmiddels is Opleidingen 2000 één van de toonaangevende opleiders van Nederland voor de rijkserkende oplei ding Fitnesstrainer A B, Aerobicstrainer A, zwemonderwijzer en Manager Sport, Fitness en Leisure. Naast bovengenoemde "droge"oplei- dingen wordt er ook binnenkort gestart met een basisopleiding Aquafit. Opleidingen 2000 heeft locaties in Breda, Tilburg, Nieuwegein en SintNiklaas (B). Voor meer informatie bel tel.: 076-5714000 of kijk op:www.opleidingen2000.nl Tel: 013-5712606 Langendijk 146 Tilburg Dhr.van der Pol e-mail: prmbouwbedrijf@home.nl Openingsuren: Dinsdag tot vrijdag van 17.00 tot 21.00 Zaterdag van 10.00 tot 17.00 Vrijblijvend op afspraak. Korvelseweg 201, Tilburg Tel. 013-5436401 ^^^^vvww.service-shop.nl^^^" Onderhoudswerken aya Verbouwingen Nieuwbouw voelt u zich niet fijn, dan moet u bij het cngo zijn Bij ons kunt u via Oosterse bewegings leren effectief werken aan het verbete ren van uw lichamelijk èn geestelijke gezondheid. Met yoga, Taijiquan, Chinese Beauty Dance, Stok- of Zwaardvormen, Kung Fu voor kinde ren, speciale bewegingslessen voor ouderen met Qi Gong. Dit laatste bestaat uit gezondheidsoefeningen die ook in Chinese ziekenhuizen als thera pie worden gebruikt. U zult verstelt staan van de resultaten, vele chronische klachten zullen verminderen of ver dwijnen. Kom eens langs voor informa tie of neem geheel vrijblijvend een gra tis proefles. CNGO, Groeseindstr. 91, tel 5770261. Website www.cngo.nl een la vol knipsels, foto's, gedichten, gedachten Ook wel eens stilgestaan bij die verza melingen en gedacht wat doe ik ermee? Annemarie Kloeg weet er nog een kunstzinnige manier raad mee. Als pro fessioneel boekbinder en lid van de Nederlandse Handboekbindersliga, weet zij als geen ander om te gaan met mooie papiersoorten en hoe daar op een kunstzinnige en ambachtelijke manier boekjes, een bundel of mappen van te maken. Dat mooie gedicht, die bijzon dere foto's kunnen nu wel een zeer aan trekkelijke en creative omslag krijgen. Door deelname aan deze workshop begeleidt zij u in het maken van dum mies waarin een bron van inspiratie en informatie zal worden opgeslagen om later zelf aan de slag te gaan. Met behulp van de durnrne leert zij u op een handige manier om te gaan met papier, karton, lijm en draad. Let wel, deze workshop voorziet niet in het professio neel boekbinden. Daarvoor moet men andere wegen bewandelen. Tijdens de workshop krijgt u de benodigde materi alen aangereikt en kunt u een zeer handzame verrassing tegemoet zien ter wijl een voortreffelijke lunch tussen de middag voor u klaar zal staan. Kortom laat u verassen en beleef een bijzonder creatief weekend in Villamedia samen met Anniemarie. Mogen we u begroeten op zaterdag 16 en zondag 17 april? Annemarie Ploeg, Len Janssens. De Universiteit op zaterdag 16 2230 uur in he Tilburg de derd universal white time healing Op vrijdag 15 april van 20.00 tot 21.30 I uur wordt een gratis informatieavond I gehouden over de weekendcursus I Universal White Time Healing in de Van Goorstraat 67 in Tilburg. UWTH is een liefdevolle en krachtige vorm van genezing. Deelnemers leren hoe zij zichzelf en anderen kunnen genezen en hoe zij de aura en chakra’s in balans kunnen brengen. Ook wordt aandacht besteed aan afstandbehandeling en I meditatie. Regelmatig zijn er cursussen, I altijd op zaterdag en zondag van 10.00 I tot 18.00 uur.Data: 23-24 april, 7-8 en I 28-29 mei, 11-12 juni. Kosten: 250. Bel voor meer info: Marianne Haans tel. 5451858/06-23270022 of kijk op I www.annecha.nl. voor een vrijblijvende offerte last van cellulitis en vetrolletjes? Arendse Health Club heeft de oplos sing; in de speciale Slim Up afdeling kunt u zich nu aanmelden voor de Hypoxicursus. Wetenschappelijk onder zoek heeft aangetoond, dat een slechte doorbloeding van buik, billen en boven benen de oorzaak hiervoor is. De HypoxiTrainer maakt hieraan een einde. De HypoxiTraining bestaat uit het fietsen of lopen in een onderdruk pak of cabine. Tijdens een lichte vetver- branding in de onderdrukkamer wordt, door middel van vacuüm, de doorbloe ding in de genoemde probleemzones bevorderd. Zo wordt er gericht vet ver brand en heeft u al gauw een maatje minder. Interesse in deze Hypoxicursus? Breng dan vrijblijvend een bezoek aan onze Health Club. Arendse Health Club, Koningsplein 1 te Breda, tel.: 013-5432249. www.arend- se.nl en www.hypoxi.nl Filosofen, kuns wetenschappers teren op en di thema 'overvlo Deelnemers zijn anne van Breden Nelleke Noorder en Rudy Kousbr Tijdens deze da; vragen als: is i Freud ons nog te Herstofferen van duurzame meubelen is bij ons in vertrouwde handen. Wij hebben een schitterende collectie kwaliteits- stoffen en bieden een grote kennis van materialen en toepassingsmogelijkheden. Ook op zaterdag geopend van 10.00 13.00 uur gezond, schoon en slank in de lente nte is de beste tijd om het lichaam tgiften voor nieuwe energie. Dit doet u met onze "Universal Contour Wrap”. Het gehele lichaam wordt inge pakt in windsels van dode zeeklei met toegevoegde mineralen. Het ontgift het lichaam en bevordert de werking van nieren en lever. Door de afslankende en huidverzorgende werking is de methode ook in de cosmetische sektor beland. De 'wrap' verstrakt, reinigt en ontgift de huid en maakt littekens, striemen en cellulitis minder zichtbaar. Daarnaast zult u behoorlijk afslanken. Wij garan deren een verlies van 15 cm in omvang (gemeten op meerdere plaatsen), anders hoeft u niet te betalen. Voor info of fol der: CNGO, Groeseindstr. 91, tel. 5770261 Web: www.cngo.nl vipassa meditatie Donderdag 28 aprill start in De Blikopener een kursus Vipassana Meditatie, een inzichtsmeditatie waarin je gedachte-klusters uitwerkt door er telkens een woord voor te vinden om dit dan los te laten. Ook de adem speelt hierbij een rol. De methode geeft een natuurlijke en ontspannen levenshou ding en kan t.a.t. worden toegepast. Aandacht, hier en nu besef en een ste- ds stiller worden van binnen. Begeleid. Hans 't Hart. Er zijn 6 avonden van 19.30 tot 22 uur: 28 apr., 19 mei, 2-16- 30 juni en 1 sept. Opgave voor 1 apr.: 013-5356137/5350760, plaats: Leo XHIstr. 55, Tilburg. Een ruime sortering wand- en vloertegels en natuursteen. Zowel het nieuwste op het gebied van tegels als verouderde materialen. zomer-opfris-kaart bij bogaers taleninstituut bogaers taleninstituut heeft een te gekke zomeraanbieding voor u! de ‘Zomer- opfris-kaart’ van 20 uur in ons Talenpracticum te Tilburg Deze aanbie ding is geldig van 18 april tot 18 juli 2005. U betaalt slechts 125,- (i.p.v. het normale tarief 250,- Voor meer informatie of voor een gratis proefles (om samen met de docent uw niveau te bepalen): 013-5362101 of www.bogaerstalen.nl Wat is een Talenpracticum? In een Talenpracticum kunt u een taal leren in uw eigen tempo, individueel begeleid door een docent. U werkt met speciale geluidsapparatuur, waarbij u vooral oefent in het luisteren naar de goede uitspraak en in het correct spreken. De kaart is in genoemde peri ode 's morgens, 's middags en 's avonds geldig. (Zie onze openingstijden). Dagelijks aanvang! Uw uitspraak wordt continu opgenomen, zodat u ook nader hand uw uitspraak kunt vergelijken met hef voorbeeld. Een docent luistert op gezette tijden mee en verbetert waar nodig uw uitspraak. U krijgt te horen waar u op moet letten. Er is gelegenheid om vragen te stellen en uitleg te krijgen. Schrijven wordt geoefend door middel van een bescheiden hoeveelheid huis werk. ’(exclusief inschrijfgeld 15,- en lesmateriaal) debatteren Degene met de grootste mond lijkt altijd gelijk te krijgen. Of niet? Wie zich oefent in debatteren, leert te luisteren naar de argumentatie van de tegenstan der, leert snel denken en leert zijn ide- ën krachtig onder woorden brengen. Na deze training is uw betoogtrant helder, u kunt tegenargumenten pareren en zwak ke plekken in de plannen van de ander aanwijzen. Datum: vrijdag 13 mei 2005 van 09.00-12.00u.Kosten: 150. i 10 voor taal Krijgt u wel eens commentaar op uw spelling of voelt u zich wel eens onze ker over hoe u iets moet schrijven? Dan kunt u wellicht een opfriscursus werk woordspelling gebruiken. Met een erva ren docent zet u de puntjes weer op de i. En dan blijkt dat de Nederlandse spel ling op logica berust! Datum: vrijdag 22 april 2005 van 09.00u tot 12.00u. Kosten: 150. verbeter uw schrijfvaardigheid Moet u voor uw werk uw gedachten op papier zetten, maar vraagt u zich af hoe u dat het beste kunt doen? In deze trai ning leert u enkele hulpmiddelen en krijgt u nuttige tips die ertoe bijdragen dat uw brieven en nota's helder van structuur worden. Datum: vrijdag 29 april 2005 van 09.00u tot 15.00u. Kosten: €300 (incl. lunch). Intensieve Training Frans in de Franse Vogezen Van 29 mei t/m 4 juni organiseert Bogaers Taleninstituut een intensieve training Frans in Marmonfosse in de Franse Vogezen! 's Ochtends volgt u Franse les,s middags heeft u vrij. Dan kunt u zich verdiepen in de cultuur en natuur van de omgeving of gebruiken voor rust of studie. Marmonfosse ligt midden in de vrije natuur, tussen beboste heuvels, meren en beekjes. In de directe omgeving kunt u ook moun- tainbiken. Prijs voor half pension f 395,- pp. Enige voorkennis van het Frans is wel een vereiste!. Laat bij ons op het instituut vrijblijvend een niveau- test afleggen, om te zien of e.e.a. aan sluit. Er is nog plaats voor slechts enke le personen. Voor meer info: Bogaers Taleninstituut: 013-5362101 of www.bogaerstalen.nl De prijs voor plaatsing van een cursus aankondiging wordt als volgt berekend: De kop van maximaal 40 karakters bedraagt 13,25. Voor elke regel (van 35 karakters) méér betaalt u 1,05 extra. Karakters zijn ook: spaties, pun ten, komma’s e.d. Het gebruik van het woord cursus /workshop in de kop is niet toegestaan. Een cursusaankon diging is niet hetzelfde als een adver tentie en draagt een redactioneel karak ter. Dit betekent dat alleen officiële afkortingen in de Nederlandse taal wor den gebruikt De redactie behoudt altijd het recht tot het aanbrengen van wijzigingen of het weigeren van aangeleverd materiaal. In een cursusaankondiging worden in beginsel geen tussenkoppen geplaatst. Indien men toch tussenkoppen wil, wordt voor elke tussenkop opnieuw 13,25 in rekening gebracht. Alle prijzen zijn exclusief btw. Cursusaankondigingen dienen uiterlijk vrijdag voor plaatsing om 12.00 uur in ons bezit te zijn. kom je er zelf niet meer uit? Soms is professionele hulp raadzaam. Deze unieke, individuele methode helpt je af te rekenen met emotionele blokka des, overmatige spanning, schuld- en minderwaardigheidsgevoelens, psycho somatische klachten en problemen in relatie en werk. De oorsprong ligt vaak in het verleden. M.b.v. deze methode kun je beter omgaan met "oude"litte- kens en neemt de kwaliteit van jouw leven toe! Telinfo: (tussen 18.30-19.15 uur) 013-4682040 (lid N.V.P.A.) A

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2005 | | pagina 4