Gemeente lieuws 1 Ouirijnboulevard: g I I rustige ruimte in levendig Tilburg 5 a TILBUR J I JP o tn i 1 1 - - I flMI LU Schriftelijke enquête veiligheid in Tilburg Kunstwerk te bezichtigen op kamer van Vreeman Qj UI =1 00 Q i I •i f www.quirijnboulevard.nl DONDERDAG 31 MAART 2005 - PAGINA 1| DE TILBURGSE KOERIER Ontwerpbeschikkingen ;en die itebe- Foto team Media gemeente Tilburg. <ers jreken Park Noord Koopprijs: v.a. 295.000 v.o.n. 6 Patiowoningen Eikenpage Koopprijs: v.a. 290.000 v.o.n. Koopprijs: v.a. 297.500 v.o.n. io Patiowoningen Morgenrood Koopprijs: v.a. 289.000 v.o.n. 490 m3 Koopprijs: v.a. 305.000 v.o.n. Koopprijs: v.a. 297.500 v.o.n. i iiif IIRIIiii» gemeente Tilburg Wet mileubeheer/Algemene Wet Bestuursrecht T Werken aan de weg De gemeente laat een extern bureau een schriftelijke enquête houden over veiligheid. Het bureau benadert hiervoor vanaf begin april een aantal Tilburgers. Doel van het onderzoek is het verbeteren van de leefbaarheid. tussen laan. randen van dit park en aan de Nobelstraat en Obrechtstraat worden ruime, moderne stads woningen gebouwd. Het park en die woningen stellen wij u graag voor. Maak op uw gemak kennis met de koopwoningen in deellocaties I Park Noord. Op de kamer van burgemeester Vreeman in stadskantoor 1 hangt een kunstwerk van Tilburger Arno Mertens. Het is een kleurig ‘coral reef van 110 bij 220 centimeter. Belangstellenden kunnen het werk komen bekijken op vrijdagmiddag 1 april van drie tot vijf uur. Als zijn agenda het toelaat, is de burgemeester zelf aanwezig. Stations: Tot half ji Harmoni Richt u voor meer informatie tot: Meeüs makelaars (013) 549 06 90 Laureijssen Broeken Van den Berg Makelaars (013) 590 11 00 WonenBreburg Makelaardij (013) 539 97 00 I naar de ier De architectuur van het twee-onder-één-kap woningtype Zilverstreep is uitgesproken en vernieuwend. De toepassing van de chique kleur antraciet en het vele glas geven de woningen extra cachet. Aan de achterkant (parkzijde) bevindt zich de ruime tuin. Deze is bereikbaar vanaf de naast de woning gelegen straat. Opvallend is de uitsparing op de begane grond. Beneden bevinden zich de hal die toegang biedt tot de ruime woon-/eetkeuken, het toilet en het trappenhuis en de grote berging. De gehele eerste verdieping is gereserveerd voor een werkelijk royale woonkamer. De tweede verdieping herbergt de slaapkamers (naar keuze twee of drie) en een complete badkamer. 3OTTE: 268 m2 Stat* Tot F West para pari Cobl Totl omk acht hebben kennismaken met ._n. De aanwezige TnfómerenugraaS^ rom veilig- ichting tussen Coba Slimstraat Aanleg bushalte. Wegversmalling tot half april. Professor van Buchemlaan Tot half april aanleg bushalte. jurg.nl zijzl- Voltstraat Tot begin april afgesloten i.v.m. aanleg halte T Bus ter hoogte van Oeverstraat. Reitse Hoevenstraat Tot half april aanleg bushalte. tationsstraat f juni reconstructie 1 üeterrein en Spoork PARK NOORD Architect: DKV architecten KAVELGROOTTE: ca. 225 m2 INHOUD: 464 m3 Architect: Architectenbureau JMW KAVELGROOTTE: ca. 195 m2 INHOUD: 550 m3 10 Parkwoningen lepenpage PARK NOORD Architect: Architectenbureau JMW KAVELGROOTTE: ca. 243 m2 INHOUD: 558 16 Parkwoningen Pijlstaart PARK NOORD Architect: DKV architecten KAVELGROOTTE: ca. 230 m2 INHOUD: 573 m3 Werkzaamheden in de Henri (Foto team Media gemeente j bushalte bij Rijbaan versmald, jij flats en deel van Henri Verbuntstraat Tot begin mei herbestrating. Spoorlaan Aanleg bushaltes bij Interpolis. Tot begin april is slechts een rijstrook beschikbaar. Broekhovenseweg Tot half april aanleg bushalte bij Leijeburgh. Groen wonen Ouirijnboulevard wordt een prachtig, nieuw stukje Tilburg. Tegen het buitengebied aan, vlakbij het oude centrum worden de wijken Ouirijnstok en Heikant straks verbonden door een levendig park. Aan de I CU 03 E «n •5 <u <u Hulteneindseweg Tussen 8 april en 12 mei is fietspad in Dalem-Zuid afgesloten voor aanleg duiker en faunapassage. Woningtype lepenpage is gebouwd op royale kavels die onderling variëren in grootte. De gevels aan de straat- en tuinzijde zijn ópgetrokken in de kleur antraciet wat de woning een bijzondere uitstraling geeft. De vele grote ramen bieden de woning bijzonder veel licht. Op de begane grond bevindt zich de entree die toegang biedt tot de ruime woon-/eetkeuken, het toilet, de berging met wasmachine- en drogeraansluiting en het trappenhuis. De werkelijk royale woonkamer is gelegen op de eerste verdieping, net als de pantry- keuken en een inbouwkast. De tweede verdieping herbergt drie slaapkamers en een complete badkamer. 8 Parkwoningen Sleedoornpage PARK NOORD Architect: Architectenbureau JMW Kavelgroc 202 m2 - 2 INHOUD: II Griegstraat Tot half april herbestrating. Berkdijksestraat Tot eind april herinrk VanLennepstraat en Pulskenslaan. I Verbuntstraat. Tilburg) Vierwinc Tot eind 1 fiets Obrechtstraat Tot begin juli bouwrijp maken. dag 25 april 2005 om 15.00 uur de mogeljj) heid geboden tot gedachtewisseling en tot het indienen van mondelinge bedenkingen 'f waar de aanvrager bij kan zijn. Een verzot) I hiervoor moet minstens een week van tevo ren worden ingediend (telefoon 5429074). I 0) ‘E ai "O c s s aan bod: leefbaarheid, gebruik van voorzieningen in de wijk, veilig heid en criminaliteit, uitgaan in Tilburg en wijkactiviteiten. Met de antwoorden krijgt de gemeente een beter inzicht in de opvattingen die in Tilburg leven. Het gemeentebe stuur hoopt dat iedereen die benaderd wordt, aan de enquête wil meewerken. «SU, i i werking tijden, an tape iterialen Door werkzaamheden is een aantal wegen geheel of gedeeltelijk afge sloten. Bel voor meer informatie tel 549 55 67. Zie ook Internet: http://openbarewerken.tHbi Slecht weer kan leiden tot wi gingen. tenlaan half april aanleg I stermarkt. Rijbaai rallelweg bij flats en di rkeerterrein afgeslote! De moderne geschakelde patiowoningen van het type Eikenpage bestaan uit één bouwlaag over de volle breedte van de kavel. Op een deel van de woning komt een verdieping. Op de begane grond bevindt zich de hal die toegang biedt tot de ruime woonkamer annex keuken, een zeer royale berging, een toilet en het trappenhuis. Aan de achterzijde van de woning zijn een complete badkamer en ouderslaapkamer gelegen. De eerste verdieping herbergt een slaapkamer en een extra ruimte. Aan de achterzijde ligt een zeer ruime patiotuin (57,5 m2) met een praktische, vrijwel vierkante indeling. 10 Parkwoningen Zilverstreep PARK NOORD Architect: architectenbureau cepezed KAVELGROOTTE: 215 m2 INHOUD: 572 m3 Dr. Hub van Doorneweg Aanleg vier bushaltes en tr Tot begin april een beschikbaar. Tijdens at tussen Charles Stuleme Dr. Paul Janssenweg afgt idenlaan I mei aanleg van sternet- tsroute De Blaak. IJg^WonenBreburg nmurg i.s.m Stichting 't Tracééke xuu/ Woningtype Pijlstaart is gebouwd op een royale kavel. Aan de voorzijde bevinden zich een carport (optioneel) en een fietsenberging. Op de begane grond bevindt zich de hal die toegang biedt tot het toilet en de grote woonkamer (circa 60 m2). Door de grote hoeveelheid glas is er bijzonder veel lichtinval en aan de achterzijde direct contact met de tuin en het park. De tuin is via een achterom bereikbaar. De eerste verdieping herbergt een hal, twee ruime slaap kamers en een complete badkamer. Op de tweede verdieping zijn nog eens twee royale slaapkamers gelegen en een aparte was-/droogruimte. Adres Publiekszaken Stadskantoor 2, Koningsplein 8, 5038 WG Tilburg. Openingstijden: werkdagen 9.00- 12.00 en 14.00-16.00 uur, dinsdag (op af spraak) tevens van 17.00-20.00 uur. Voor in zage tijdens avonduren, of voor vragen, bel het team Milieu, telefoon 013-5429074. Hart van Brabantlaan Aanleg bushaltes bij Beukenstraat. Tot begin april is slechts een rijstrook beschikbaar. Loonsche Heideweg Tot eind april afgesloten bij aanslui ting Midden-Brabantweg voor aanleg Burgemeester Letschertweg. Kuiperstraat Tot eind april werkzaamheden aan riool en bestrating. Tot begin april tussen Dudokhof en Wilhelminapark dicht. bracht tegen de ontwerpbeschikking - de adviseurs die advies uitgebracu over de ontwerpbeschikking; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen t.o.v. de ontwerpbeschikking; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerpbe schikking. Beroep tegen de definitieve beschikking kan worden ingesteld bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ‘s-Gravenhage. Algemeen De procedures voor het nemen van beschik kingen in het kader van de Wet milieubeheer (Wm) bestaan uit twee stappen: het opstel len van een ontwerp van de vergunning of nadere eisen (de ontwerpbeschikking) en vervolgens het nemen van de beschikking. Tegen de ontwerpbeschikking kunnen met redenen omklede bedenkingen worden ingé bracht bij burgemeester en wethouders van Tilburg (zie adres Publiekszaken). Dit moet afhankelijk van de procedure binnen 2 of 4 weken. Schrijf een aparte brief als u ver zoekt persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Na afweging van alle ingebrachte be denkingen wordt de uiteindelijke beschik king opgesteld en vervolgens gepubliceerd. Beroep tegen de definitieve beschikking staat alleen open voor: - degenen die bedenkingen hebben inge- De houtkleurige panelen zorgen ervoor dat alle twee- onder-één-kap woningen type Sleedoornpage een eigen, onderscheidend karakter hebben. De combinatie met grote ramen op alledrie de verdiepingen geeft het geheel extra cachet. Op de begane grond bevindt zich de hal die toegang biedt tot het toilet, het trappenhuis en de ruime woon-/eetkeuken. De zeer royale woonkamer en de berging zijn gesitueerd op de eerste verdieping. De tweede verdieping herbergt een hal, drie slaapkamers, een complete badkamer en een aparte was-/droogruimte. Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de ruime tuin. Deze is bereikbaar vanaf de straat die naast de woning is gelegen. Deelplannen Park Zuid M Nobelstraat O Obrechtstraat H Scholen/wijkcentrum 1 Park Baden Powelllaan Tot mei reconstructie tussen Taxandriëbaan en Karei Boddenweg. Bij Paletplein aanleg van twee bushaltes. Meer informatie: www.tilburg.nl/vreeman, www.arnomertens.com. Stappegoorweg Tot 8 april diverse werkzaamheden evenals aan Abcovenseweg. Adriaan van Ostadelaan Tot half april vervanging riool. t.i trottoir, rijstrook aanleg halte ici.ieijerweg en fgesloten. Onderstaande zaken (vergunningen Wet milieubeheer, het opleggen van nadere eisen en meldingen 8.19) liggen ter inzage bij Publiekszaken. In ieder geval kunnen bezoekers vrijdag met de kunstenaar spreken tijdens deze ‘kamerexpositie’. Burgemeester Vreeman ontvangt veel gasten en hij wil hen kennis laten maken met het werk van jonge Tilburgse kunstenaars. Door de ruimte af en toe open te stellen, krijgt iedereen de kans een kijkje te nemen. Arno Mertens is de eerste kunstenaar in een reeks van drie die hun werk tentoonstellen. In de gang bij de kamer van Vreeman zijn ook uur en 14-O° uuT deze woningtypen, makelaars i--- De geschakelde patiowoningen van type Morgenrood bestaan uit één bouwlaag over de volle breedte van de kavel. Op het grootste deel van de woning komt een verdieping. Op de begane grond bevindt zich de hal die toegang biedt tot de ruime woonkamer annex keuken. Verder zijn het toilet, het trappenhuis en de gang 1 complete badkamer en hoofdslaapkamer vanaf hie bereikbaar. De eerste verdieping herbergt twee slaapkamers en een royale ruimte waar aansluitingen zijn voor de wasmachine en droger. Aan de achterzijde bevindt zich een zeer ruime patiotuin met een langwerpige en daar- door praktische indeling. Deze tuin is via "“"IK MM* een achterom bereikbaar. Aan de voorzijde I van de woning bevindt zich een fietsen berging. Het gemeentebestuur wil goed kunnen inspelen op wensen van bewoners en gebruikers van allerlei voorzieningen. Daarom houdt zij elke twee jaar een heidsonderzoek onder de Tilburgers. De onderzoekers stellen vragen over verschillende onderwerpen. Dit jaar komen onder meer de volgende aspecten portretten van oud-burgemeesters te bezichtigen. Geïnteresseerden kunnen zich vrijdagmiddag melden bij de receptie van Stadskantoor 1, Stadhuisplein 130. Ook op vrijdag middag 13 mei is het nog mogelijk het werk van Arno Mertens te bezichtigen. Aanvraag om Wm vergunning Aanvragen zijn ingediend voor: Hectorstraat (ong) te Tilburg door T*' Cartoseal voor het oprichten en in wei hebben van een inrichting voor het snij opnieuw oprollen en bedrukken van alsmede handel in verpakkingsmatenai (M/05/0008). Zevenheuvelenweg 14-16 te Tilburg door Diamant-Groep Industrie ZHW voor een revi sievergunning voor een sociale werkvoor ziening (M/04/0030). BenW willen de ge vraagde vergunningen verlenen. De ontwerpbeschikkingen liggen met bijbeho rende stukken vanaf 4 april 2005 ter inzage. Tot en met 3 mei 2005 kan men schriftelijk bedenkingen tegen de ontwerpbeschikkin gen inbrengen. Op verzoek wordt op maan- bbenhagenlaan begin april aanleg bushalte, leiding bij universiteit.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2005 | | pagina 12