918 ‘BRABANTSÉ i' ^ALMANAK Tilburg Aanleg van nieuwe bushaltes in Zuid ARI 2005 - PAGINA! DONDERDAG 24 FEBRUARI 2005 - PAGINA 9 Dit is een publicatie van het gemeentebestuur van Tilburg s< Intid twee eek formatiecentrum. Het Cenakel. (Foto team Media gemeente Tilburg) tangen wikkelt Ontwerpbeschikkingen Stads-VVV Tilburg 4 i I Ai van 2005 15/3 ia 13-1 Gemeentelijke Kapvergunningen telefoonnummers 542 8811 Gemeente Tilburg Infolijnen Ontv Milit Commissies Werken aan de weg Bestemmingsplannen Wet milieubeheer Algemene Wet Bestuursrecht in 128 (ingang naast Sta gerust stil Ontdek het gemak Parkeergarages schoonste stad land? punt Udenhout ire bibliotheek Tongerlo- bij aanslui- voor schertweg. Mi DeS. bonr mee Stemmen kan van 21 februari tot 20 maart. 5042 EK 350 40 95 van het che ont- ïmeester en wet- apvergunningen >ver i voor Vaartlaan Tot eind februari aanpassing van drempels. -VVV en t f Tilburg ten. I beste op at Huibevendreef Tot half maart aanleg bushalte bij rotonde met Heereveldendreef. :ind zerkzaam- iftelijk hikking indag elijk- en tot bedenkingen i uitwerking liertoe is ‘Surfpl van recr ogeren op de ni Stadswinkel Centrum Stadhuisr’-1-- van 13.0 en vrijda dag van ag 3 maart vanaf 14.00 Nassauzaal. hoorzitting inzake :hriften van: trating 5/2061. agbeuk in lingnum- >weg aanleg bushalte bij Broekhovensev Tot eind maart at Leijeburgh. iurg.nl rijzi- tussen Karei Boddenweg. eg van twee Stations Tot half. Harmoni Professor van Buchemlaan Tot eind maart aanleg bushalte. Van 7 t/m 9 maart volledig afgesloten. In week 8 hebben burger houders de volgende kaf verleend: -weg 2 [3.00 -18.00 uur, iag, donderdag vrijdag 13.00 - Win één van de prijzen en help schoonste stad van het land te U maakt kans op het winnen van twee schoonmakers van schoonmaakbedrijf Hectas. Zij komen een dag lang gratis uw huis schoon maken! n Hart van Brabantlaan Aanleg bushaltes bij Beukenstraat. Tot begin maart is slechts één rijstrook beschikbaar. isstraat f juni reconstructie tussen üeterrein en Spoorlaan. van parkeren in Tilburg! Heikantlaan Aanleg bushaltes bij Massenetlaan. Tot eind februari is slechts één rijstrook beschikbaar. Vierwindenlaan 'r“t eind april aanleg van sternet- ln Tilburg-Zuid worden een aantal nieuwe bushaltes aangelegd. Enkele stopplaatsen vervallen. De werkzaamheden beginnen maandag en ze duren tot 25 maart. Vekabo gids De liefhebbers van recreëren, kamperen en logeren op het platteland kunnen de nieuwe gids van Vekabo Nederland goed i—‘1-—Het boekje geeft een t van mogelijkheden om in een landelijke omgeving te genieten. De gids kost 4. Cobbenhagenlaan Aanleg bushaltes. Tot begin maart wegversmalling bij belastingkan toor. Tot eind maart omleiding bij universiteit. jke Ordening js en Jeugd -lelijke Onderstaande zaken (vergunningen Wet mi lieubeheer, het opleggen van nadere eisen en meldingen 8.19) liggen ter inzage bij Pu- bliekszaken. Meer informatie staat op http://openbarewerken.tilburg.nl en op www.tilburg.nl stad,cultuur en vrije tijd -> openbaar vervoer. Wenskaarten Cees Robben Aan de hand van de bekende ‘Prent van de week' van Cees Robben zijn 29 verschillende wenskaarten samengesteld 1,95 per stuk). Er zijn kaarten voor verschillende gelegenheden zoals zwangerschap, huwelijk en ziekte. zaken, ngen en rbalie uouwen en Wonen Sociale Zaken Ondernemerszaken Noord ts 2) en Noord tingstijden rnaan- tsdag tot en J.00 uur, vrij- lisplein 128, openingstijden maandag .00 tot 18.00 uur, dinsdag, woensdag dag van 10.00 tot 18.00 uur, donder- n 13.00 tot 20.00 uur. DE TILBURGSE KOERIER s Wandelboslaan Tot half maart afgesloten i.v.m. aanleg bushaltes bij 2College West en moskee. Tilburg van het ladurodam ie Stads-VVV heeft gratis kortings- uitnen voor Madurodam. Daar nee krijgen twee personen tien procent korting aan de kassa van de kleinste stad in Nederland. De bonnen zijn geldig tot 31 december 2005. Stadswinkel Berkel-Enschot Generaal Eisenhowerweg 2, openingstijden maandag van 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag tot en met donderdag van 10.00 tot 12.00 uur, vrijdag van 13.00 tot 20.00 uur. Vertel ons hot schoon u Tilburg vindt! Breng uw slem over Tilburg uit of> Door werkzaamheden is een aantal wegen geheel of gedeeltelijk afge sloten. Bel voor meer informatie tel. 549 5 5 6 7. Zie ook Internet: http://openbarewerken.tilbi Slecht weer kan leiden tot wi gingen. Generaal Eisenhowerweg Tot begin maart aanleg bushaltes. Rijbaan versmald, tijdens laatste fase werkzaamheden volledig afge sloten. bij de gemeente Tilburg Graag verwelkomen wij u in onze stad! Kom daarom GRATIS PARKEREN in de parkeer garages van de gemeente Tilbuq Elke DINSDAG VAN 9.00 TOT 12 Deze actie loopt tot 1 mei 2005. Stappe goor weg Aanleg halte T Bus. Tot eir februari ter hoogte van we heden afgesloten. Stads-VW Tilburg Spoorlaan 364 (naast de ANWB) telefoon 0900 -202 0815 Open: maandag 13.00 - 18.00 uur, dinsdag, t/m vrijdag 09.00 -18.00 uur, zaterdag 10.00 16.00 uur. Spoorlaan Aanleg bushaltes bij Interpolis. Tot begin maart is slechts één rijstrook beschikbaar. ■dag, woensdag, 14.00 -16.00 uur. ).00- 12.00 uur en Fietsideeënkaart De Fietsideeënkaart geeft in de vorm van een grote plattegrond een overzicht van het enorme aanbod recreatieve fietsmogelijk- heden in Nederland. De kaart bevat allerlei tips, adressen en websites. De editie 2005 is nu te koop bij de Stads-VW voor 3,30. /^Bus loopt warm Servicept Openban plein Open maandag donderdag 14. Dinsdag 10.00 vrijdag 17.30- 19.30 uur. .cHoonst^ stad 213 13 13 Burgerzs Belasting Parkeerb 542 92 00 Bouw°" 542 88 11 21323 23 Publiekshal Sociale Zaken Koningsplein 8 Open maandag t m donderdag 08.30 -16.00 uur, vrijdag 08.30 12.30 uur. Stadswinkel Berkel-Enschot Gen. Eisenhowerwt Open maandag 13.' dinsdag, woensdag 10.00 -12.00 uur, vrijdag 20.00 uur. Beethovenlaan Aanleg halte T Bus Beethovenlaan, ter hoogte van Wagnerplein. Tot eind februari is in Beethovenlaan slechts één rijstrook beschikbaar. Citytour De Stads-WV organiseert in samenwerking met de BBA op zaterdag op 19 maart een Citytour door Tilburg. Tijdens de drie uur durende rondrit geeft een deskundige gids veel achtergrondinformatie. De Stads-VW heeft een gratis folder beschikbaar en verzorgt ook de boekingen. Kijk voor locaties, openingstijden E en tarieven op www.tilburg.nl/ I wonen wijk milieu/parkeren of bel 013 -213 13 13. Meer informatiemateriaal ligt voor u klaar in de stadswinkels. I Stadswinkel Noord Brucknerlaan 20a Open maandag 13.00 -18.00 uur, dinsdag, woensdag, donderdag 10.00 -18.00 uur, vrijdag 13.00 - 20.00 uur. Loonsche Heideweg Tot eind april afgesloten ting Midden-Brabantweg vc aanleg Burgemeester Letse Donderdag uur in de N Openbare hc bezwaarsef Fluessenronde en Lauwersland- ronde. Deze gids bevat ook adressen voor overnachtingen en beschrijvingen van beziens waardigheden. Verkoopprijs 7,95. nei paieis; Open maandag 13.00 - 18.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag 10.00 -18.00 uur, donderdag 13.00-20.00 uur. Dagtochten Bij de Stads-VV zijn dagtochtei reserveren naar c Huishoudbeurs, de Negenmaandenbeurs (Amster dam) en de Keukenhof in Lisse. Reserveren is mogelijk op maan dag van een tot vijf uur en dinsdag tot en met vrijdag van negen tot vijf uur. Wijziging voorschriften Het bevoegd gezag kan de aan een vergun ning verbonden voorschriften en beperkin gen wijzigen, aanvullen of intrekken als dit Noordwesttangent Het college van burgemeester en wethou ders van Tilburg maakt, ingevolge het be paalde in art. 23 van de Wet op de Ruimtelij ke Ordening, bekend dat van 25 februari 2005 tot en met 24 maart 2005 het ontwerp- bestemmingsplan ‘Noordwesttangent: ge deelte A58 -Bredaseweg' en het ontwerp be stemmingsplan ‘Noordwesttangent: Natuurcompensatie gedeelte A58-Bredase- weg’ voor een ieder ter inzage liggen. Het ontwerp-bestemmingsplan ‘Noordwesttan gent: gedeelte A58 -Bredaseweg’ omvat het weggedeelte van de Noordwesttangent van af de aansluiting op Rijksweg A58 tot aan de kruising met de Bredaseweg, en heeft be trekking op de realisering van de Noord westtangent. Het ontwerp bestemmingsplan ‘Noordwesttangent: Natuurcompensatie ge deelte A58-Bredaseweg’ omvat percelen met >or iedereen ter in dijk Informatiecen- Centrum. Adres en olofon. Genoemde jnische afspraak te- afdeling Grondbe- ebiedsontwikkeling, Tot eind april aanleg amer 519 (tel.: 013- fietsroute De Blaak. 1619). Ingevolge de irsrecht kunnen be- 1 dit voorhemen •mijn hun zienswij- tdeling kenbaar ma- schriftelijke ziens- Ie gemeenteraad tadhuisplein 130, >r het mondeling lan de zienswijze, ifspraak worden f - r 013-5428460 c Servicepunt Udenhout Openbare Bibliotheek Tongerloplein 15, openingstijden maandag, woensdag, don derdag 14.00 tot 16.00 uur, dinsdag 10.00 tot 12.00 uur en vrijdag van 17.30 tot 19.30 uur. Leijpark, Cenakel Het college van Burgemeester en wethou ders heeft ingestemd met het voorontwerp- bestemmingsplan ‘Het Leijpark, Cenakel, partiele herziening’. Dit voorontwerp be stemmingsplan heeft betrekking op het Ce nakel, gelegen op de hoek van de Ringbaan Zuid en de Kempenbaan. Het doel van de be- stemmingsplanherziening is om het laten gebruiken van met name de kapel in strijd met de gegeven bestemming (culturele doel einden) strafbaar te stellen. Om belangheb benden de gelegenheid te bieden hun me ning te geven over dit plan, wordt het voorontwerp-plan van vrijdag 25 februari tot en met donderdag 10 maart 2005 ter in zage gelegd in het Gemeentelijk Informatie centrum in Stadswinkel Centrum. Schriftelij ke reacties op het voorontwerp plan kunnen gedurende genoemde termijn ingediend worden bij de Directeur van de dienst Be leidsontwikkeling, Postbus 717, 5000 AS Tilburg onder vermelding van 'inspraak ïntrum is de jlein gaat jgbaar. te: iet. Baden Powelllaan Tot mei reconstructie Taxandriëbaan en K Bij Paletplein aanlej bushaltes. Adres Publiekszaken Stadskantoor 2, Koningsplein 8,-5038 WG Tilburg. Openingstijden: werkdagen 9.00- 12.00 en 14.00-16.00 uur, dinsdag (op af spraak) tevens van 17.00-20.00 uur. Voor in zage tijdens avonduren, of voor vragen, bel het team Milieu telefoon 013-5429074. Brabantse Almanak De Brabantse Almanak 2005 bevat onder meer het weer per maand, een liturgische kalender, de maanstand en informatie over gemeenten. Verkrijgbaar bij de Stads-VW voor 3,90. Elfstedenroute De Elfstedenroute is een beweg- wijzerde fietstocht van circa 240 kilometer lang. Hij is aangevuld met drie eendaagse ‘rondjes’: de Sneekermeerronde, Ook op andere plaatsen in de stad komen nieuwe bushaltes. De exacte locaties staan elders op deze pagina's bij het overzicht van de wegwerkzaamheden. Het comfort op de haltes verbetert: het over stappen en wachten wordt zo aantrekkelijk mogelijk gemaakt. In Tilburg-Zuid zijn werkzaamheden op de volgende locaties. Dr. Hub van Doorneweg, aanleg twee haltes bij Blaakweg; Dr. Hub van Doorneweg, aanleg twee bushavens en trottoir bij Charles Stulemeijerweg en Dr. Paul Janssenweg; -Gen. Winkelmanstraat, aanleg halte bij Laarveld-West en wijzigen verhoogd plateau bij huisnummer 70; - Broekhovenseweg, aanleg haltes bij Meesstraat en Zwaluwstraat; - Berglandweg, aanleg twee bushaltes bij Visserijplein; - Visserijstraat, verwijderen bushokjes bij Pater van den Elsenplein; - Stappegoorweg, verwijderen twee bushokjes bij Apennijnenweg; - Abcovenseweg, aanleg twee haltes bij huisnummer 47A. Verder wordt in de Hart van Brabantlaan een bushokje verwij derd bij de Pijnboomstraat. De werkzaamheden duren per locatie enkele dagen. Op de meeste plaatsen is er tijdens de werkzaam heden een halve wegafzetting. de gemeente n voor ellenden cht bij ;oor. het lieuwste voet. Zo gevarieerde gens de ien. Wie ieteren, lillende t aquatrim onder meer n aquavaria.* in het belang van de bescherming va milieu noodzakelijk is, als technisch wikkelingen op milieugebied daartoe aanlei ding geven of als er ontwikkelingen zijn met betrekking tot de kwaliteit van het milieu. De vergunninghouder heeft verzocht om wijziging van de voorschriften danwel be perkingen, behorend bij Polluxstraat 29 te Tilburg betreffende een inrichting voor het produceren, bottelen, opslaan en verhande len van alcoholhoudende dranken van Jon kers Destillers B.V. (78846). BenW zijn voor nemens om het verzoek om wijziging van de voorschriften danwel beperkingen te hono reren. Daartoe is een ontwerpbeschikking opgesteld. Deze ligt met bijbehorende stuk ken vanaf 28 februari 2005 ter inzage. Tot en met 29 maart 2005 kan men schriftelijk bedenkingen tegen de ontwerpbeschikking inbrengen. Op verzoek wordt op maan 21 maart 2005 om 15.00 uur de mogeli heid geboden tot gedachtewisseling er het indienen van mondelinge bedenkingen, waar de aanvrager bij kan zijn. Een verzoek hiervoor moet minstens een week van tevo ren worden ingediend (telefoon 5429074). Berkdijksestraat Tot april herinrichting tussen J. van Zantenstraat en J. v.d. Mortelstraat. zoekt persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Na afweging van alle ingebrachte be denkingen wordt de uiteindelijke beschik king opgesteld en vervolgens gepubliceerd. Beroep tegen de definitieve beschikking staat alleen open voor: - degenen die bedenkingen hebben ingé bracht tegen de ontwerpbeschikking; - de adviseurs die advies uitgebracht hebben over de ontwerpbeschikking; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen t.o.v. de ontwerpbeschikking; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerpbe schikking. Beroep tegen de definitieve beschikking kan worden ingesteld bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ‘s-Gravenhage. Sint Willibrordstraat Bij de gemeente is een verzoek ingediend voor het verlenen van vrijstelling van het huidige bestemmingsplan om het perceel tussen de St. Willibrordstraat 50 en 52 ge schikt te maken voor de realisering van een woning. Het bouwverzoek past niet binnen het geldende bestemmingsplan 'Kommen Berkel en Enschot’. In het bestemmingsplan heeft de locatie aan de St. Willibrordstraat de bestemming ‘tuin, geen bebouwing toege staan'. Het college wil aan het plan meewer ken en is een vrijstellingsprocedure gestart. Koolhoven Het college van burgemeester en wethou ders heeft op 15 februari 2005 ingestemd met het ontwerp-uitwerkingsplan ‘Koolho ven, uitwerkingsplan fase la’ en een stand punt ingenomen over de reacties die in het kader van de inspraak over het voorontwerp zijn ingediend. Ten opzichte van het voor ontwerp zijn er in het definitieve ontwerp uitwerkingsplan geen wijzigingen aange bracht. Het ontwerp beoogt de realisatie van een deel van het gebied Koolhoven, onder deel van het bestemmingsplan De Wijk, mo gelijk te maken. Het deelgebied Koolhoven zal ongeveer 2.000 woningen omvatten. ‘Koolhoven-West’ maakt daarvan 1.450 wo ningen mogelijk en in ‘Koolhoven fase la’ worden daarvan ca. 400 woningen gereali seerd. Dit vindt plaats in een gedifferen tieerd woningbouwprogramma aangevuld met voorzieningen. Het uitwerkingsplan wordt aan de noordkant begrensd door de spoorlijn Tilburg-Breda, in het oosten en westen vindt de begrenzing plaats door mid del van nog aan te leggen wijkontsluitings- wegen (noord-zuid verbindingen), en aan de zuidkant door de Lange Laan. Het ontwerp- uitwerkingsplan Koolhoven fase la ligt van vrijdag 25 februari 2005 tot en met donder dag 10 maart 2005 voor een ieder ter inzage in het Gemeentelijk Informatiecentrum in Stadswinkel Centrum en bij de balie Bouwen en Wonen in de Stadswinkels Centrum, Noord, Reeshof, Berkel-Enschot en Service punt Udenhout. Gedurende de termijn van ter inzage ligging kan een ieder zijn ziens wijze schriftelijk kenbaar maken bij het col lege van burgemeester en wethouders van Tilburg, Postbus 717, 5000 AS Tilburg. Surfplas (Tradepark 58) De gemeente Tilburg wil ten zuiden van de A58 grenzend aan de Blaakweg/ Turnhout- sebaan een hoogwaardig kleinschalig bedrij venterrein ontwikkelen genaamd Tradepark 58 (Surfplas) Voor het bedrijventerrein is een verkavelings- en beeldkwaliteitsplan op gesteld. Om de ontwikkeling van het bedrij venterrein mogelijk te maken dient het op 9 oktober 2000 vastgestelde bestemmings plan 'Surfplas’ op 2 onderdelen gewijzigd te worden en dient een uitwerkingsplan vast gesteld te worden. Hiertoe is het vooront werp uitwerkingsplan 'Surfplas' en 2 wijzi- gingsplannen opgesteld. Het uitwerkingsplan kent de volgende bestem mingen: - bedrijfsdoeleinden voor de bedrijfskavels; - verkeersdoeleinden voor de wegen; - natuur voor’een eikenbosje en een ecologi sche zone die van zuidwest naar noordoost door het plan loopt. Het wijzigingsplan ‘Surfplas, eerste wijzi ging’ heeft betrekking op gronden rondom de waterplas. Gronden met de bestemming ‘Water’ krijgen de bestemming Bedrijfsdoel einden, uit te werken’ en omgekeerd. Het wijzigingsplan ‘Surfplas, tweede wijziging’ (Essent) heeft betrekking op gronden rond om het Essent schakelstation. De bestem ming wordt gewijzigd van 'Nutsvoorzienin gen’ naar ‘Bedrijfsdoeleinden’. Om omwonenden en andere belanghebbenden de gelegenheid te bieden hun mening te ge ven, worden de voorontwerpplannen van vrijdag 25 februari tot en met donderdag 10 maart 2005 ter inzage gelegd. De voor ontwerp plannen liggen ter inzage in het Ge meentelijk Informatiecentrum in Stadswin kel Centrum. Schriftelijke reacties op de voorontwerp plannen kunnen gedurende ge noemde termijn ingediend worden bij de Di recteur van de dienst Beleidsontwikkeling, Postbus 717, 5000 AS Tilburg onder vermel ding van het betreffende uitwerkingsplan of wijzigingsplan. Verhuur sportaccommodaties Nederlands Textielmuseum Facilitair Bedrijf Tilburg Openbare Werken Tilburg Diamantgroep Brandweer Centraal telefoon nummer politie GGD Midden Brabant Alarmnummer Inwerkingtreding Op grond van het bepaalde in de Algeme ne wet bestuursrecht kan eenieder wiens belang rechtstreeks door afgifte van deze kapvergunning wordt getroffen, daarte gen bezwaar aantekenen bij het college van burgemeester en wethouders van Til burg, Postbus 90155, 5000 LH Tilburg. Een gedagtekend bezwaarschrift dient binnen 6 weken na deze bekendmaking te worden ingediend en dient tenminste te bevatten: een omschrijving van de be schikking waartegen het bezwaar is ge richt, alsmede de gronden van het be zwaar. Daarnaast kan bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank Breda, sector bestuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda, een verzoek om voorlopige voorziening worden inge diend. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan als het bezwaarschrift is ingediend. Van voornoemde kapvergun ningen kan pas gebruik worden gemaakt 3 weken na de dag van bekendmaking aan de aanvrager. Indien binnen deze ter mijn van 3 weken een bezwaar bij het *"ege van burgemeester en wethouders igediend en tevens een verzoek om irlopige voorziening bij de arron- sementsrechtbank is ingediend kan _j deze vergunning pas gebruik worden gemaakt, nadat op het verzoek om een voorlopige voorziening afwijzend is be slist. BERKEL ENSCHOT 1. Hazelaarlaan 29, 1 den in voortuin; vergunningnummer 5371/05. 2. Torenhoekstraat 23, 1 Catalpa in voortuin; vergunningnummer 5372/05. TILBURG 1. Ringbaan Zuid 500, 10 coniferen in voortuin; vergunningnummer 5370/05. 2. Schout Backstraat 6, 1 conifeer in achtertuin; vergunningnummer 5373/05. 3. Schout Backstraat 34, 2 coniferen in achtertuin; vergunningnummer 5374/05. 4. Hoevense Kanaaldijk 47, 1 berk in achtertuin;vergunningnummer 5375/05. 5. Valentijnstraat, 1 sierpeer in bestra ting thv nr 16 -18; vergunningnummer 05/2055. 6. Ringbaan West, 1 linde in bestr thv nr 322; vergunningnummer 05/ 7. Hart van Brabantlaan, 1 haaf plantsoen naast nr 177; vergunni mer 05/2062. 8. Juralaan, 1 lijsterbes in plantsoen en 1 esdoorn in bestrating tegenover nr 39; vergunningnummer 05/2063. 9. Boxmeerstraat, 3 elzen in bestrating naast pand Biggekerkstraat 24; vergun ningnummer 05/2060. Stadswinkels Reeshof, I Reeshof (Kerkenbosplaats (Brucknerlaan 20a), openingstijde dag van 13.00 tot 18.00 uur, dinsc met donderdag van 10.00 tot 18.6 dag van 13.00 tot 20.00 uur. Stadswinkel Reeshof Kerkenbosplaats 2 Zelfde openingstijden als Stads winkel Noord. Gemeentelijk Informatie centrum in Stadswinkel Centrum, tel. 0900-202 50 10. Zelfde openingstijden als Stads winkel Centrum. Gemeentelijke informatie vindt u ook op internet: http://www.tilburg.nl 542 82 20 Gebit 542 88 66 Gror 0800 1920 542 88 11 542 88 11 Sector Socit 542 93 03 BKWStartei 549 55 55 Bureau Schuldhulpverlening 542 99 11 Team Voorziening Gehandicapten Klantenservice Deeltaxi Sector Burger- en Ondernemerszaken Bodem informatiepunt Kadaster/bouwarchief Brabants Afval Team huishoudelijk afval, milieustraat, ongediertebestrijding Grofhuisvuillijn Bedrijven Regionaal Archief Tilburg Sportbedrijf/ Sport-infolijn Algemeen Deprocedures voor het nemen van beschik kingen in het kader van de Wet milieubeheer (Wm) bestaan uit twee stappen: het opstel len van een ontwerp van de vergunning of nadere eisen (de ontwerpbeschikking) en vervolgens het nemen van de beschikking. Tegen de ontwerpbeschikking kunnen met redenen omklede bedenkingen worden ingé bracht bij burgemeester en wethouders van Tilburg (zie adres Publiekszaken). Dit moet afhankelijk van de procedure binnen 2 of 4 weken. Schrijf een aparte brief als u ver- Stads-VVV Spoorlaan 364, 5038 CD Tilburg. Tel. 0900-202 08 15 35 cpm. Openingstijden: ma 13-18 uur; di t/m vr 9-18 uur, za 10-16 uur. Internet: www.wvtilburg.nl. Agentschap Rooi Pannen Dr. Ahausstraat 1, Tilburg. Tel. 013-85 Openingstijden: ma 13-18 uur; dl t/m vr 9-18 uur, za 9-17 uur. Verkooppunt Berkel-Enschot Bruna Verrijt, Eikenbosch 41 -42, 5056 CB Berkel-Enschot, tel. 013 - 533 14 87. Verkooppunt Udenhout Nogmaals, Kreitenmolenstraat 39, 5071 BA Udenhout, tel. 013-503 92 67. Openingstijden verkooppunten ma 13-18 uur, di t/m do 09-18 uur, vr 9-20 uur, za 9-17 uur. Wandelroutes Oirschot Het Wandelroutenetwerk Oirschot bestaat uit een gids en een platte grond. Ze geven informatie die de wandelaar nodig heeft om zelf een aantrekkelijke route uit te kunnen stippelen. De wandelgids met uitgebreide beschrijving van de bezienswaardigheden en natuurgebieden kost 6 en de plattegrond 3,50. agrarische grond direct ten zuiden van de Bredaseweg,ten oosten van de (kruising met de) Noordwesttangent. Dit plan heeft betrek king op de ontwikkeling van ongeveer 4.8 hectare nieuw natuurgebied (bos) als com pensatie voor niet te vermijden schade aan bestaande natuur- en landschapswaarden door de aanleg van het gedeelte A58 - Breda seweg van de Noordwesttangent en onge veer 5.2 hectare nieuw natuurgebied ten be hoeve van andere plannen. De ontwerp- bestemmingsplannen liggen ter inzage in het Gemeentelijk Informatiecentrum in Stadswinkel Centrum en bij de balie Bouwen en Wonen in de Stadswinkels Centrum, Noord, Reeshof, Berkel-Enschot en Service punt Udenhout en in het gemeentehuis van Gilze en Rijen, Raadhuisplein 1, Rijen. Op verzoek kunnen de ontwerp-bestemmings- plannen ook gedurende de termijn van ter inzage legging gedurende drie aaneengeslo ten uren per week buiten werkuren worden ingezien in de stadsbibliotheek aan het Ko ningsplein. Hiervoor kunt u contact opne men met mw. mr J.M. Smet, telefoonnum mer 542 89 68. Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze omtrent de ontwerp-bestem- mingsplannen kenbaar maken aan de Raad, Postbus 717, 5000 AS Tilburg. 542 88 11 Beleidsontwikkeling 542 92 85 Economie 542 87 67 Ruimtelijl 542 98 95 Onderwijs 542 95 71 Maatschappelijke Ontwikkeling 542 95 72 Milieu 542 88 11 Gebiedsontwikkeling 542 91 41 Gebiedsteam Oude Stad 542 90 88 Gebiedsteam Noord 542 98 07 Gebiedsteam Binnenstad biedsteam West jndbedrijf Centraal Meldpunt Publiekszaken iale Zaken irsadvies Een vrijstellingsprocedure maakt het moge lijk om een bouwvergunning te verlenen in afwijking van het geldende bestemmings plan. Het college heeft in het kader van de vrijstellingsprocedure een concept ruimte lijke onderbouwing opgesteld. Voordat de procedure wordt voortgezet, wil het college eerst uw mening weten. Het college zal na melijk na afloop van deze stap beslissen het bouwinitiatief ongewijzigd verder in proce dure te brengen, het plan aan te passen of - in het uiterste geval - geen verdere mede werking aan het plan te verlenen. De con cept ruimtelijke onderbouwing ligt daarom van vrijdag 25 februari tot en met donder dag 10 maart 2005 voor inspraak ter inzage in het Gemeentelijk Informatiecentrum in Stadswinkel Centrum en bij de balie Bouwen en Wonen in Stadswinkel Berkel-Enschot. Tijdens deze periode kunt u schriftelijk in- spraakreactles indienen. Deze kunt u rich ten aan de directeur van de dienst Beleids ontwikkeling, Postbus 717, 5000 AS Tilburg, onder vermelding van ‘Inspraak bouwinitia tief St. Willibrordstraat 52'. Commissie voor de bezwaarschriften Info aanvangstijden: tel. 542 89 72 nge Voltstraat oft( Tot eind februari afgesloten i.v.m. lanleg halte T Bus ter hoogte van )everstraat. Alle voornoemde kapvergunningen zijn aan aanvragers bekend gemaakt op Het college van burgemeester en wethouders bereidt een ontwerp-bestemmingsplan voor, dat door de raad wordt vastgesteld. Voor die vaststelling wordt het ontwerp plan geduren de 4 weken ter inzage gelegd en kan een ie der, gedurende die termijn, schriftelijk zijn zienswijze omtrent het ontwerp kenbaar ma ken. In een speciale commissie kan men de ingediende zienswijzen mondeling toelich- De raad zal bij de vaststelling van het ■stemmingsplan tevens een besluit nemen de ingediende zienswijzen. Wie de kapvergunningen met de bijbeho rende tekeningen'wil inzien en wie vragen heeft, kan contact opnemen met dhr. P. de - fam. Niesink en Van Dongen, gericht tegerj verleende bouwver gunning Kinderdijkstraat 14; - de heer Cruijssen gericht tegen weigering bouwvergunning Kapelstraat 40; - dhr./mw. Lie, gericht tegen verleende bouwvergunning voor hekwerk Goirleseweg, hoek Ringbaan Zuid; - div. omwonenden, gericht tegen verleende bouwvergunning apparte menten aan de Molenstraat 98 100. larnaast orzieningenrec eda, sector best )06, 4f Hlopig gedier weker aar J mijn collej is ing een voor disse Kooij, beien 532 60 00 540 83 00 Stadhuis)

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2005 | | pagina 9