Week van de waarheid E K Vok u \^rpolis Vitesse - Willem II5 maart 20.00 uur Willem II - FC Den Bosch 12 maart 19.30 uur Gilde Tilburg tiï ra Bedrog r si sa HRMENIE Willem II FC Den Bnsch Amstelcup kwartfinale 2 maart 18.45 uur Willem II - AZ 27 februari 14.30 uur -Jl 013-543 45 72 HfA WK Weetjes DE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 24 FEBRUARI 2005 - PAGItd 109.10 Willem II {uisnumme Hoofdsponsor Staat uw jeholf ook te ko maar nog met ee advertent Huisnumr mogelijkhe vin - Danny Mathijssen in actie tijdens de vorige Willem-AZ. FOTOBURO TOIN DAMEN tege Frar Vraagf Huisnummer 1 Fanshopaanbieding met nieuwl van woningen bedrijfspandei I Wetenswal iNETHERLANDS^OO5 TILBURG HOST OF THE FUTURE FIFA WORLD YOUTH CHAMPIONSHIP HOST CITY Willem II stadion Goirleseweg 34 - Tilburg Dinsdag 29 maart 2005 Aftrap: 19.30 uur Informeer b makelaar ru De volge Huisnurm verschijn 24 mac Kaartverkoop via Ticketbox. Vrije verkoop, dus geen sei zoen- of clubkaartverplichting. De kassa's zijn op de wedstrijd dag geopend vanaf 13.00 uur. jing. Man of the die er als balaf- tot 7-0. hun af op de ;ke actie de twee Willem II Tilburg shawl voor 11,95 In plan “H ruime twe< onderhout een vrijsta; bedraagt 2 715m3! H waardig af gebouwd Indeling: tuindeurei ingerichte inrichting fetkast. M ge verdiep kamers en voerd met design-wa vaste trap creëren va maal geïs< ten. Bega vloer met geen radi; scholen, Meer weten? Neem dan contact op met Marianne de Groot van Contour via het onderstaande telefoonnummer of via mgroot@con- tourtilburg.nl. U kunt ook kijken op www.contourtilburg.nl of op www.gilde-samenspraak.nl. maandelijkse wod de regio Midden-Brat wetenswa ardigll St. Annaplein E-mail: gild* Na de ongelukkige onverdiende nederl sendaal staat Willem week die beslissend kan zijn voor het lopende seizoen. Zater dag komt AZ uit Alkmaar naar Tilburg en op woensdag ontvan gen de Tricolores in de strijd om de Amstel Cup FC Den Bosch in het stadion aan de Goirleseweg. van De Tilburgse Stadionkrant Iplage en een ruim aal vatie nodic hebben in het verleden een flinke krijgen ze F stempel gedrukt op het succes van Administratie en organh Hobby tn en om het huis Kunst en cultuur Muziek Sport en ontspanning Talen Vakmanschap en bero Gilde Tilburg is een onderdeel van (•ontour janisatie Doe-het-zelf en techniek Kunst en cultuur Muziek Natuur :roep gullere zonda, net FIFA WK rting vanuit de live op Neder ricolores 2 kaarten per kassa's zijn o pend varia. zijde ken €12.50, Hoofdtribune €20,-. Kinder- vak €10,- (ouder) en €5,- (t/m 12 jaar). op een teleurstellende laatste en wisten in 22 duels amper e. het doel te vinden. Met vijf punten achterstand op RBC Roosendaal in de strijd om lijfsbehoud, heeft Den de Tricolores hun opdrachten uitvoe ren, compact spelen en geen moment verzaken, behoort een stun- tje zeker tot de mogelijkheden. Wilt u uw horizon verbreden? Bent u geïnteresseerd in andere culturen? Vindt u het leuk om met mensen te praten? Wilt u graag anderen helpen? En zoekt u vrijwilligerswerk? Als u deze vragen met een volmon dig ‘ja’ heeft beantwoord, dan is Samenspraak iets voor ui Weerzien Willem II. Daarnaast stapten in de De chauffeur van de Alkmaarder spe- zomer ook Tarik Sektioui, Kew Jaliens en moeite en Joris Mathijsen over naar de club jen; gidsen van de puissant rijke 1/ I SinHvaat Coharinno Aio rlo Trir» ministerraad is c iting, Ruimtelijke avullende voorstel 06 valt 20% van i 1 gematigde huur iximale huurprijs nijn vrijlaten van d ijk van het terugdri h ontspannen woi een start met de hei Vrijwilligers gezocht! Van vrijwilligers verwachten wij allereerst dat zij de Nederlandse taal goed beheersen. Zij hoeven echter geen docent Nederlands te zijn. Geduld, enthousiasme en een gezonde dosis inlevingsvermogen vinden wij veel belangrij- ker. Voorts moeten zij minimaal één uur per week beschik baar kunnen zijn. Vrijwilligers krijgen van ons begeleiding, ondersteuning en een vergoeding voor de gemaakte kosten. s en toch ook rlaag in Roo- II voor een Samenspraak Samenspraak: Nederlandse taal voor anderstaligen is een onderdeel van Contour. Samenspraak brengt Nederlandse vrijwilligers en anderstaligen bij elkaar. Met als doel de Nederlandse taal te oefenen. Samenspraak is geen Nederlandse les, maar gewoon Nederlands praten met elkaar. Over heel alledaagse dingen. Met z'n tweeën of in een klein groepje. Wekelijks minimaal één uur op een zelf te kiezen tijd of dag. Bij de anderstalige of bij de vrijwilliger thuis. Ook bestaat de mogelijkheid om op het Kursuscentrum Noord bijeen te komen (Samenspraak op locatie: uitsluitend voor vrouwen). Willem II behaalde in Roosendaal een regelmatige 3-0-overwinning op RBC. De Tricolores bleken op alle fronten een maatje te groot voor de degradatiekan- pakker didaat. De Tilburgse verdediging onder leiding van een soevereine Michel Kreek gaf weinig weg. Oscar Moens maakt de enige RBC-kans met een katachtige terugkeer in de sel tond Victoria hield Donny Kolsi biedt ook de thuiswedstrijd tegen AZ volop per fectief. a mooiste dromen zijn bedrog. Ik word wakker met geluid van Omroep Brabant. Die doen verslag 1 acties van protesterende Willem ll-supporters. Ik in 21 -5038 TV Tilburg Je@contourtilburg.nl Kaarten voor eigen vervoer a €15,- via administratie Willem Tijdens de voorverkoop geldt geen seizoen- of clubkaartv plichting. De kassa's zijn op de wedstrijddag voor Willem ll-s| porters geopend. Dan uitsluitend kaartverkoop op vertoon (s)cc. De supportersclub organiseert een vrijwillige buscorr vertrek 18.00 uur vanaf het stadion. Prijzen: Passe-partouthi ders €9.-, leden €21,- en niet-leden €25,-. Verkoop buskaarteno zondag 27 februari van 13.15tot 14.15 uur en 16.15tot 16.45 ui en op maandag 28 februari van 18.30 tot 19.30 uur in het kant» van de supportersclub. Pinnen is niet mogelijk. KNVB Kaartverkoop vindt dagelijks vanaf 28 februari plaats via de administratie van Willem II. Prijzen: Hoofdtribune 9,-. Overige vakken 5,- (in de voorverkoop betaalt u slechts 4,- bij afname van minimaal 5 kaarten). Tevens is er kaart verkoop aan de stadionkassa op 2 en 12 maart vanaf 18.00 uur.Tegen inlevering van uw ticket kunt u na het EK kwalificatieduel tussen 30 maart en 1 mei 2005 ook nog eens een gebruik maken van een kortingstarief in Zwembad Stappeg- oor. U betaald dan slechts 2,85 in plaats van 4,15 voor vrij zwemmen! kwartfinale door achtereenvolgens amateurclubs UNA, Quick '20, Vites se en FC Dordrecht te verslaan. De Bosschenaren staan in de competitie te plaats elf maal punt idaal Amstel Cup Een andere stunt die Willem II deze week kan uithalen, is het bereiken van de halve finale in het Amstel Cup-toernooi. Na de fortuinlijke zege in Deventer tegen de Go Ahead Eag les (0-1 door een eigen doelpunt van Sieme Zijm), wacht woensdag de thuiswedstrijd tegen FC Den Bosch. Het is hét cliché van de voetballerij, maar de bekercompetitie is nog altijd de kortste weg naar Europees voet bal. Als Willem II zich schaart onder de laatste vier, geeft dat het tot nu toe enigszins kleurloze seizoen alvast een beetje glans. Het is nog te vroeg om te dromen, maar een herhaling van 1944 en 1963 is nog steeds mogelijk. In die jaren wisten de Trico lores beslag te leggen op de nationa le cup, in de tijd KNVB-beker genaamd. FC Den Bosch heeft iets recenter nog een klein succesje geboekt op dit terrein. In 1991 haal den de mannen uit de provincie hoofdstad de finale, die nipt met 1-0 werd verloren van een tegenvallend Feyenoord. Den Bosch kwam in de - Op zondag 6 maart zal voorafgaand aan de regul avonduitzending van Studio Sport de loting van ht Voetbal tot 20 live worden uitgezonden. Deze lotin- Utrechtse Jaarbeurs zal van 18.10 tot 18.55 uur land 2 te zien zijn. - In de aanloop naar het FIFA WK Voetbal tot 20 in Tilburg vi;, op 21 april een B2B-congres plaats in het Willem II stadion. D| congres zal nadrukkelijk de koppeling maken met het toernoa in juni. Het thema luidt dan ook: Hoeveel kansen heeft een I jonge ondernemer om te scoren. Met diverse sprekers uit te voetballerij en het bedrijfsleven wordt de overeenkomst binnen deze bedrijfstakken geanalyseerd. - Als voorproefje op het FIFA WK Voetbal tot 20 zal Jong Orai je op 29 maart in het Willem II stadion spelen tegen Jong Armenië. Het team van Foppe de Haan speelt haar wedstrijd tegen Armenië op die dinsdagavond 29 maart om 19.30 uur. ank van Mosselveld en Danny Mathijssen zullen beiden zéérl waarschijnlijk in dit elftal mee spelen. Dus kom de Willem II spelers die dag aanmoedigen! Meer vragen? Bel: 013 5821 825 reflex onschadelijk. Raymc..~ de Groot knap uit de wedstrijd en schoof regelmatig spe< mee op naar het middenveld. De veelvuldig opko- De 1 mende Van der Struijk en Van der Haar zorgden tel- het kens voor een man-meer-situatie op de vleugels, van waar Ceesay en Bobson hun directe tegenstander laat het krantje maar voor wat het is. Op weg naar een moeilijke avond bezorgden. De Willem ll-doel- mijn werk denk ik na hoe ik het onderwerp Willem II punten waren van een grote schoonheid. Voor de uit de weg kan gaan. Dat zal niet meevallen met al pauze zette Caluwé een mooie een-twee-combinatie die PSV-supporters om me heen. En toch is er voor op met Redan, die de Belg beheerst afrondde. Vlak mij maar één club in Brabant. Tegen AZ maar weer na de hervatting knalde Redan raak na een fraaie Bloed Zweet en Goole! Jeetje Mina, wat heeft uw solo-actie. De derde treffer viel vlak voor tijd. Arvid columnist het er moeilijk mee. Ik ga deze week maar Smit kopte vallend binnen na een afgemeten voorzet eens een psycholoog opzoeken, maar dan wel één van Kevin Bobson, die Loran weer eens in de luren van de kouwe grond. Kaartverkoop via Tcketbox. Per seizoen- of clubkaart kunnen kaarten worden gekocht. De kassa's zijn op de wedstrijddag ge pend vanaf 18.00 uur. Barstjes AZ mag dan wel de huidige nummer twee van de Holland Casino Eredivi sie zijn, er verschijnen langzaamaan barstjes in het bastion. Nadat PSV in De Hout simpel een gelijkspel afdwong, hadden Co&co in Keulen grootste moeite met de Duitse jedeklasser Allemania Aachen. In beide duels wist de vlotscorende ploeg het vijandelijke doel niet te vin den. Afgelopen zondag kon ook Roda JC in eigen huis niet op een neder laag getrakteerd worden (1-1). Het ontbreken van clubtopscorer Ken- Kaartverkoop via Tlcketbox. Maximaal neth Perez en de geschorste spelma- seizoen- of clubkaart. De ker Barry van Galen zal hier zeker aan zijn op de wedstrijddag geo- hebben meegeholpen. Er liggen dus anaf 18.00 uur. Prijzen: Korte kansen voor Willem II. Zowel Aachen €10,-, Lange zijde €15,-, Hoekvak- als Roda JC hielden AZ ver van hun doel af en ontwrichten het swingen de voetbal van AZ waar mogelijk. Als had gelegd met een schaarbewegi match werd Frank van Mosselveld, op het middenveld voor zorgde dat RBC geen moment in zijn spel kwam. Trainer Maaskant sprak na afloop van een perfecte team prestatie. Met de fleet ie van Mathijssen, Reuser en lersbus zal zaterdag geer hebben het stadion te vinden; gidsen van de puissant rijke voorzitter Dirk genoeg. Adil Ramzi, Denny Landzaat, Scheringa. Als de Tricolores al moti- Co Adriaanse en Martin van Geel vatie nodig mochten hebben, dan het deze week op een pre senteerblaadje aangereikt. De uitne derlaag (3-1) moet en zal rechtgezet worden. Toegangsprijzen Hoofdtribune: 9, overige vakken: 5 Informatie over kaartverkoop: www.wiliem-ii.nl Goede serie Willem II zit op dit moment helaas in de hoek waar de klappen vallen. Toch lis het allemaal niet zo somber als .sommige supporters denken. De doelstelling voor dit seizoen was een plekje tussen de posities vier en acht. 'Onze Jongens' staan er met 25 pun- maar zes achter op de huidige nummer acht FC Twente. Kortom, een goede serie de komende weken kan in één klap een hoop goedma ken. Overmorgen kan een goede stap in die richting worden gezet als AZ op bezoek komt. Los van de competi- tieperikelen wordt het ongetwijfeld een heet avondje. Bosch waarschijnlijk iets meer aan het hoofd dan een bekerwedstrijd. Twee thuiswedstrijden in amper vijf dagen. In een kort tijdsbestek kunnen de Tricolores en trainer Robert Maas kant een hoop winnen; goodwill bij de supporters en resultaat op sportief gebied. Met andere woorden; een week van de waarheid. In De Kuip liep Willem II twee weken geleden een flinke zeperd op. Het door Ruud Gullit getrainde Feyen oord werd geen strobreed in de weg gelegd, waarna Nicky Hofs en con sorten makkelijk uitliepen Supporters koelden daarna woede over deze afstraffing spelersgroep. In een ludiek hielden ze de selectie voor korte tijd vast op het trainingsveld. Of het geholpen heeft weet niemand, maar feit is wel dat de elf van Robert Maas kant afgelopen vrijdag in Roosendaal degelijk en met vlagen goed voetbal :op de mat brachten. Vooral in de eer ste helft werd een aantal zeer behoor lijke kansen bij elkaar gespeeld, waar na het enkel wachten was op de 711- burgse openingstreffer. Maaskant leek diezelfde mening toegedaan en vertelde zijn spelers in de rust dat er niet getekend zou worden voor een gelijkspel. Een misstap in de defensie zorgde een kwartier na rust echter voor een 1-0 achterstand. Dat Ham mond in blessuretijd 2-0 maakte, telt alleen voor de statistieken.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2005 | | pagina 20