Nu al m uw woning nieuws ’m Nu al 1 rM ÖH NG in. tiwos ZZjjfTj WITBRANT www.witbrant-west.nl a Bereikbaarheid Tiwos van start west IAAT1 Uitbreiding van onze service aan woning zoekenden en bewoners WATER ■BT 1 'j in de buurt Huurders Belangen Organisatie Bezoek de modelwoning elke zaterdag 11.00 uur- 13.00 viir* In de werpers s "ii UARI 2005 - PAGINA DONDERDAG 17 FEBRUARI 2005 - PAGINA 13 DE TILBURGSE KOERIER SIRING 77 56 48 44 ‘Wij zien het als ons doel om te ritsen.’ tilburgse woonstichting 54 90 890 54 9 0 777 faxnummer internet email@tiwos.nl e-mail 5038 ED Tilburg 9.00 - 20.00 uur Gratis boedelbak te leen Volgende trekking 24 maart 2005. Wist u dat u bij Tiwos gratis een boedelbak kunt lenen? na/ use Kijk voor de voorwaarden op www.tiwos.nl (zoek op boedelbak) of M. van de Pas bel met een van onze medewerkers. Heeft u interesse in de woningen van Witbrant-West neemt u dan contact op met een van onderstaande makelaars, of kijk op De modelwoning is iedere zaterdag geopend van 11.00 tot 13.00 uur. :om ilburg en” nr. 4285) en.com niet staan! nodel 2004 lar wel met metselwe badkame kozijn Adriaens reparatieverzoeken 54 90 700 na kantooruren alleen spoedeisende klachten! Mirjam is via allerlei vrijwilligerswerk in de buurt uiteindelijk de trekker geworden van een groep bewoners.“De kracht van de klankbordgroep zit ‘m in de verschei denheid. Wij zijn er niet alleen voor de bewoners van een te slopen woning, maar ook voor hen die een renovatie of groot onderhoud meemaken en niet te vergeten de eigenaar-bewoners in de buurt. Want deze laatste groep bewoners wordt wel eens vergeten." Zelf is Mirjam een bewo ner van een koopwoning in het gebied. Dat verklaart voor een deel haar betrok kenheid. "Als Klankbordgroep hebben wij een adviesfunctie en proberen we het beleid te vertalen van Tiwos en de gemeente. Daarnaast weten wij als geen ander wat bewoners zelf vinden. Wij zien het als ons doel om deze twee te ritsen. Het mes Wij houden u graag op de hoogte! Op deze nieuwspagina vindt u elke maand (met uitzondering van juli en augustus) informatie omtrent zaken die voor u van belang kunnen zijn. Heeft u vragen of suggesties? Neem gerust contact op met Inge van Horen (013 - 54 90 882) snijdt zo aan twee kanten. Hierdoor krijg je een veel breder draagvlak en dat merk je!" zegt een bevlogen Mirjam. Op vrijdag 18 februari ontmoet de klank bordgroep een delegatie uit Helmond. In een Helmondse buurt vindt op termijn een herstructurering plaats. In september is een hele bus actieve bewoners uit Tilburg naar Helmond geweest om daar een kijkje te nemen. Nu een halfjaar later is het vice versa."De Helmondenaren hopen wat van onze aanpak op te steken. Hoewel de omvang van een andere orde is, zou ik ze willen meegeven dat het begint bij overleg en vertrouwen. Belangrijk is dat alle partijen zijn betrok ken. Dus niet alleen die bewoners die gedwongen moeten verhuizen. Vooral de achterblijvers zijn belangrijk, omdat die hier verder moeten met hun leven." Algemene vergadering in april De Huurders Belangen Organisatie nodigt huurders één of twee keer per jaar uit voor een Eigenlijk is het eenvoudig, betoogt Mirjam. "Luister naar eikaars wensen en zorg datje die niet uit het oog verliest. En als je iets niet begrijpt, dan vraagje het gewoon, want niet iedereen is thuis in deze materie." Als u al eerder informatie wilt, kunt u con tact opnemen met Hannie Spierings, beleidsad- viseurliwos, telefoon 013 - 5490 884 of hanniespierings@tiwos.nl algemene vergadering. De eerste vergadering is in april. Meer informatie daarover vindt u in de maart-editie van Tiwos-nieuws in de Tilburgse Koerier. Houd deze dus goed in de gaten! De uitwisseling van kennis en ervaring van bewoners en professionals van beide steden past goed bij het Jaar van de Ontmoeting. Door van elkaar te leren zijn we nog beter in staat vitale en leefbare buurten te realiseren, waar het prettig wonen voor iedereen is! Tiwos vertelt u nóg meer op haar website. De wens van veel woning zoekenden was om te zien waar vrijkomende woningen in Tilburg liggen en wat karakteristiek is voor hun toekomstige buurt. Vanaf nu biedt Tiwos deze service aan. Dus... meer informatie over een Tlwoswoning of buurt? Kijk dan op www.tiwos.nl Meeüs Makelaars, Tel: 013-54 90 690 www.meeus.com Van de Water Makelaardij Tel: 013-59 52 97° www.vandewatergroep.nl het recht om een voordracht te doen voor de benoeming van 2 leden van de Raad van Toezicht. Op dit moment loopt de sollicitatie procedure voor een lid, waarbij de HBO is betrokken. Bezoekerspiek op woensdag Nadere bestudering van de bezoekersstatistieken van de Tïwos-website laat ook zien dat de aangeboden informatie voorziet in een behoefte. Vooral op woensdag is een duidelijke piek waar te nemen. Op woensdag is bekend welke nieuwe woningen Tiwos in de verhuur heeft. De pagina van Tiwos met extra info over de geadverteerde woningen raadplegen bezoe kers het vaakst. Dit sterkt Tiwos in haar plannen om de informatie over Tiwoswoningen in de toekomst nog verder uit te breiden met in ieder geval foto’s maar eventueel ook met een plattegrond. MEEÜS Goed geregeld dus. VAN DE TILBURG Op onze website kunt u sinds april 2004 alle vrijkomende woningen van Tiwos vinden met extra informatie over de woning. Deze service breidt Tiwos uit: vanaf nu kunt u ook zien waar de woningen in Tilburg liggen. Als u klikt op de knop met het actuele aanbod ziet u direct een plattegrond van Tilburg. Op de plattegrond staat aangegeven waar de woningen liggen met behulp van een blauw huisje. Klikt u op het huisje dan leest u - naast de informatie die u ook via Woning in Zicht krijgt - extra informatie over deze woning en zijn directe woonomgeving. Bovendien kunt u met de platte grond inzoomen, zodat u exact kunt zien waar de geadverteerde woning ligt. En met één klik leest en ziet u meer over de buurt waar de woning ligt. algemeen nummer informatienummer 9.00 -12.00 uur 9.00 -16.30 uur reparatie@tiwos.nl inschrijvingen@tiwos.nl reparatieverzoeken info over inschrijvingen bezoekadres Stationsstraat 24 maandag en vrijdag dinsdag en woensdag donderdag 54 26 500 www.tiwos.nl Ruim wonen aan de groene kant van Tilburg. U vindt het in Witbrant-West. In fase 2 en 3 kunt u nog kiezen uit enkele woningen van de typen Centaurus-2 en Andromeda. Elke zaterdag kunt u in de praktijk kennis maken met uw nieuwe huis in de volledig m ingerichte Andromeda modelwoning aan de Wijboschstraat 86 in Tilburg. Voor u de ideale gelegenheid deze prachtige, ruime gezinswoningen goed te leren kennen. Maak kennis met de moderne architectuur en de praktische indeling. Beleef de ruimte, voel de sfeer. Buurtfoto’s Regelmatig terugkerende vragen van de klant vertellen ons dat niet alleen woningzoekenden behoefte hebben aan een meer nauwkeurige beschrij ving van de buurt. Ook bewoners zien graag meer informatie over hun woonomgeving. Vanaf nu vindt u naast een korte buurtkarakteristiek ook foto’s uit deze buurt en enkele handige links. Wanneer in de buurt interessante activiteiten plaatsvinden, kunt u hierover meer lezen. Sinds anderhalf jaar is Mirjam Antonise (49) voorzittter van de Klankbordgroep Trouwlaan Uitvindersbuurt. Op 18 februari ontmoet zij samen met circa 20 andere leden van deze klankbordgroep bewoners uit een herstructureringsproject in Helmond. Doel van deze middag is om ervaringen uit te wisselen tussen de Tilburgers en Helmondenaren. Deze ontmoeting is onderdeel van het programma dat Tiwos voor 2005 heeft opgesteld vanwege Het jaar van de Ontmoeting. Op 1 januari is de‘Huurders Belangen Organisatie’ (HBO) van start gegaan. Dit is de opvolger van de Tiwos Klankbordgroep. Het doel van de HBO is dat u uw mening kunt laten horen over zaken die alle bewoners aan het hart gaan. Uw stem wordt vertegenwoordigd door een bestuur dat het daadwerkelijke over leg met Tiwos voert. De Huurders Belangen Organisatie heeft ook IT open huis automatische incasso loterij Iedere maand verloot TÏW0S drie maal 50 onder haar huurders die hun huur automatisch laten incasseren Dit zijn de gelukkigen in deze maand: E.G.B. Gordebeke M. van de Pas Y. van Belkom Als u ook kans wilt maken op 50, kunt u via telefoonnummer 54 90 777 een incassomachtiging opvragen. Ledikant 119,- I ^Babykamer Setprr >OR uw bouwing, iststof isbedrijf >5978404 Mirjam Antonise Website van Tiwos voorziet in behoefte

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2005 | | pagina 13