B Gemeenteir/ewws TILBURG jeugdvoorzieningen dicht rtweg Kamperen KI miJCemeente stopt met Japarte inzameling van GFT-afval in hoogbouw Nieuwe internetsite met veel informatie ,:r^d£ UARI 2005 - PAGINA Gemeentelijk Informatiecentrum rs een taal Vraag van de week Brochure gratis verkrijgbaar bij het informatiecentrum. gstijden De Foto team Media gemeente Tilburg Stads-VVV Tilburg papier en vijf stuks. lijke afsluiting sche Heideweg the Werft Aroui Kapvergunningen Gemeentelijke telefoonnummers 542 8811 Gemeente Tilburg Infolijnen 213 1313 583 93 93 532 60 00 Drank- en horecavergunningen 536 74 75 540 83 00 Bezoekadressen op hetplatteland\ Illegale storter afval Witbrant- West bekeurd eken dicht ten nodig voor de weg (Noordwest- lelegd. De gemeente stopt volgende week met de inzameling van groente-, fruit-, en tuinafval (CFT) in de hoogbouw. Uit onderzoek is gebleken dat er weinig van dit afval in flats wordt ingezameld en dat de kwali teit slecht is. Maar liefst 85 procent is gemengd met ander afval waardoor het niet meer apart verwerkt kan worden. Een bewoner uit de nieuwbouw wijk Witbrant-West heeft op 26 januari een bekeuring gekregen van 260 euro. De reinigingspo- litie trof zijn afval aan op een braakliggend terrein aan de Weerselostraat. 'natieve route htauto 's naar der ■eningstijden als Stads- jntrum. 532 60 532 60 punt Udenhout ire bibliotheek Tongerlo- erleend: ■>p vrij- .00 tot el-Enschot :iw€ 3.0C donderde agvan 13.«* Open dinsc 10.0( ratie rings- tper- rden gedie esluit ekTongerloplein lil mdag, woensdag, V >t 16.00 uur, dinsdffl en vrijdag van 17.fl smgen. tge- ;n, die 1 berk en unning- anstaandf innen wor i worde lergron 464 39 1-1-2 n gedaan als het iend. Een kopie ■it dient te wor- Gemeentelijk Informatie centrum in Stadswinkel Centrum, tel. 0900 -202 50 10. Zelfde oper winkel Cen i aan de Felixhof te eve van de realise- i. Het voorberei- oor de termijn van (ingang naast Paleis Raadhuis), 5038 TC Tilburg. 'o 13-20 uur. iurg.nl/informatiecentrum ik opvoe- rafbaar lening jugd In week 6 hebben burgemeester en wethc ders de volgende kapvergunningen verlc splaats 2 mingstijden als Stads- >ord. Stadswinkel Reeshof Kerkenbosi Zelfde oper winkel Noo In de Willem verwijderd. im II straat worden J. (Foto team Media >urg inbare Werken >urg mant-groep iweer rs. In de struiken t de Jeroen (tel. 0900-202 50 10 25' Geopend: ma 13-18 uur; di, E-mail: puinfo@tilburg.nl 1 542 542 0800 1920 542 88 11 542 88 542 93 549 55 55 schriftel ir maken I meester en weth Tilburg, Pos Als belangh aangemerkt de vergunningaanvr houder, de ondernemers waarme desbetreffende instel worden in concurrent de, in voo'rkomer digers van oro^n van de betrol denlijk de hartigen. site wil dat veran- jrden op vragen In Tilburg-West en de Blaak worden nieuwe bushaltes aangelegd. Enkele stopplaatsen vervallen. De werkzaamheden beginnen maandag en ze duren tot 11 maart. Onder de naam T Bus krijgt het lokale openbaar vervoer in april een nieuwe opzet. 542 33 17 542 88 11 Bet 542 94 70 Re n vanaf volgende week verkeerd gestalde fietsen ia gemeente Tilburg) Publiekshal Sociale Zaken Koningsplein Open maand: 08.30- 16.0G 12.30 uur. 542 98 542 95 Stadswinkel Noord Brucknerlaan 20a Open maandag 13.00 - 18.00 uur, dinsdag, woensdag, donderdag 10.00 -18.00 uur, vrijdag 13.00 - 20.00 uur. besparing van 25 euro op de afval stoffenheffing gerealiseerd. Als de doelstelling van hergebruik wordt gehaald, kan dit in de toekomst e besparing opleveren van maxime een miljoen euro. Sociale zekerheid 2005 Een brochure van het ministe rie van Sociale Zaken geeft een beknopt overzicht van de sociale verzekeringen en voorzieningen zoals.die gelden vanaf januari 2005. Iedereen die hier woont De nieuwe Stadsgids is onlangs huis aan huis bezorgd maar ik heb hem niet ontvarn™ Waar kan ik de gids krijgen? in 8 dag t m donderdag )0 uur, vrijdag 08.30 komen bekijken op 4 maart, 1 april en 13 mei, telkens van drie tot vijf uur in de middag. Van het kunstwerk is een ansicht kaart gemaakt die in een beperk te oplage gratis verkrijgbaar is bij het informatiecentrum. Groen opgeknapt Openbare Werken geeft de komende weken op verschillende plaatsen het groen een opknapbeurt. Het plantsoen in de Obrechtstraat maakt plaats voor heesters. In de Diepenbrocklaan worden vervangen door gazon. In Boschlaan en de Vincent van Goghlaan’(Berkel-Enschot) gaan versleten struiken en vijf bomen weg. Er komen nieuwe planten en bomen voor in de plaats. In de Dolomietenlaan en omgeving beginnen volgende week uitge breide groenwerkzaamheder duren tot begin april. lijke afsluiting vestelijke afrit en Brabantweg N.O. tangent in •lijke richting) lijke nieuwe luiting (één- ing) Subsidieboekje Het Subsidieboekje 2005 is on langs verschenen. Tilburgers met ideeën, activiteiten of projecten op het gebied van cultuur, sport, vrije tijd, onderwijs, wonen, multiculturele samenleving of welzijn kunnen hiervoor subsidie aanvragen. In het boekje staat een overzicht van de zogenoem de stelposten waaruit de gemeen te eenmalig een bijdrage kan verstrekken. Het Subsidie’ 2005 is te downloaden oj www.tilburg.nl -> Producten en Diensten -> Subsidies.* De Stadsgids is gratis verkrijg baar bij het informatiecentrum, de stadswinkels en het service punt in Udenhout. ANWBgidsen De Stads-VVV heeft de editie 2005 van de ANWB Campinggids M Nederland 9,95) en de gids n Kleine Campings 8,95) op Ej voorraad. Verder is de ANWB Er Hotelgids te koop voor 12,50. Bed Breakfast Nederland kost 14,95. Het moet verbrand worden tegen a duur tarief. Het Brabants earn verwijdert de containers et GFT-afval. Flatbewoners „.‘.al voortaan in >r restafval gooi deze inzamelinj 7/euvi/s Madurodam Ook voor Madurodam heeft de Stads-VVV gratis kortingsbon nen. Daarmee krijgen twee per sonen tien procent korting aan de kassa van de kleinste stad in Nederland. De bonnen zijn geldig tot 31 december 2005. In Madurodam zijn grachten, sfeer volle geveltjes en allerlei typisch Hollandse taferelen zorgvuldig nagebouwd in een schaal van 1:25. vergunningen worden de Vol- jerkingen en/of voorschriften Kamerexpositie bij Vreeman Op de kamer van burgemeester Vreeman in stadskantoor 1 hangt een kunstwerk van Arno Mertens. Het is een kleurig ‘coral reef’ van 110 bij 220 centimeter. Belang stellenden kunnen het werk Wenskaarten Cees Robben Aan de hand van de bekende ‘Prent van de week’ van Cees Robben zijn 29 verschillende, wenskaarten samengesteld 1,95 per stuk). Er zijn kaarten voor verschillende gelegenheden zoals zwangerschap, huwelijk en ziekte. bushaltes bij Ottergraaf; - Postelse Hoeflaan, verwijderen bushalte bij Westerpark en twee bushokjes aan Isidorusstraat; - Wandelboslaan, verwijderen twee bushokjes bij Augustinnusstraat; - Rueckertbaan, verwijderen twee bushokjes bij Kruisherenstraat; - Vaartlaan, aanpassen verhoogd plateau bij Ottergraaf en Slingepad. De werkzaamheden duren per locatie enkele dagen. Op de meeste plaatsen is er tijdens de werkzaam heden een halve wegafzetting. Meer informatie staat op http://openbarewerken.tilburg.nl en op www.tilburg.nl -> stad,cultuur en vrije tijd -> openbaar vervoer. Vekabo gids De liefhebbers van recreëren, kamperen en logeren op het platteland kunnen de nieuwe gids van Vekabo Nederland goed gebruiken. Het boekje geeft een uitgebreid overzicht van moge lijkheden om in een landelijke omgeving te genieten. Op dan 150 pagina’s zijn vele modaties gerubriceerd. De kost 4. De internetsite www.jeugdwijzer-brabant.nl is sinds kort in de lucht. Het is een sociale kaart voor ouders en hulpverleners die met kinderen en jongeren werken. Op de site staat veel informatie over jeugdvoorzieningen in Midden-Brabant. ytour Stads-VVV organiseert in nenwerking met de BBA jaar weer op een aantal zaterdagen een Citytour door Tilburg. De eerste rit is op 19 februari. Tijdens de drie uur durende rondrit geeft een des kundige gids veel achtergrond informatie. De Stads-VVV heeft een gratis folder beschikbaar en verzorgt ook de boekingen. informatiecentrum Veel mensen kennen het infor matiecentrum van de balie in Stadswinkel Centrum. Daar kan iedereen terecht met vragen over allerlei gemeentelijke aangele.- genheden. Maar het informatie centrum beantwoordt niet alleen vragen via de telefoon, internet of aan de balie. De medewerkers verzorgen ook vaak groepsont- vangsten en rondleidingen. Zij stellen informatiepakketten samen voor nieuwe inwoners. Verder organiseert het informa tiecentrum exposities en presen taties. Inwerkingtreding Op grond van het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht kan eenieder wiens belang rechtstreeks door afgifte van deze kapvergun- ning wordt getroffen, daartegen bezwaar aan tekenen bij het college van burgemeester en wethouders van Tilburg, Postbus 90155, 5000 LH Tilburg. Een gedagtekend bezwaarschrift dient binnen 6 weken na deze bekendmaking te worden ingediend en dient tenminste te be vatten: een omschrijving van de beschikking waartegen het bezwaar is gericht, alsmede de gronden van het bezwaar. Daarnaast kan bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank Breda, sector bestuursrecht, Postbus 90006,4800 PA Breda, een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan als het bezwaarschrift is ingediend. Van voornoemde kapvergunningen kan pas gebruik worden gemaakt 3 weken na de dag van bekendmaking aan de aanvrager. Indien binnen deze termijn van 3 weken een bezwaar bij het college van bürgemeester en wethouders is ingediend en tevens een ver zoek om een voorlopige voorziening bij de ar rondissementsrechtbank is ingediend kan van deze vergunning pas gebruik worden gemaakt, nadat op het verzoek om een voorlopige voor ziening afwijzend is beslist. Wie de kapvergunningen met de bijbehoren de tekeningen wil inzien en wie vragen heeft, kan contact opnemen met dhr. P. de RooiJ, Beleidsontwikkeling, tel. 542 87 24. Fietsen Willem II straat weg Verkeerd gestalde fietsen in de Willem II straat worden vanaf maandag verwijderd. De fietsbeu- gels bij de kruising met de Heuvelstraat zijn onlangs verplaatst richting de Tuinstraat. Een maand lang verwijdert een beheerploeg twee tot drie keer per week fietsen. De ploeg verwijst mensen ook naar de stallingen en de fietsbeugels. De komende weken hangen er borden in de Willem II straat die voorbijgan gers attenderen op de actie. Ook worden enkele fluorescerende fietsen geplaatst. sonen. De nieuwe s deren met antwoor als de volgende. Waar kunnen mijn kinderen terecht voor buitenschoolse opvang? Mijn kind is meervoudig gehandicapt, zijn er speciale kinderdagver blijven? Bij welke instanties kan aankloppen voor hulp bij de ding? Mijn kind heeft een straLo feit gepleegd, kan ik bij het Veiligheidshuis terecht met mijn vragen? of werkt, valt verplicht onder de volksverzekeringen. Er zijn uit zonderingen. Wie niet verplicht is verzekerd, kan onder voorwaar den voor bepaalde risico's een vrijwillige verzekering afsluiten. In de folder staat informatie ieboekje over onder meer de AOW, ANW, jp de site ZW, WAO en de WW. Per voorzie ning zijn tabellen met bedragen opgenomen. DE TILBURGSE KOERIER ---- DONDERDAG 10 FEBRUARI 2005 - PAGINA 9 I. Areodlaan S3,1 den In achtertuin; ver- tertuin; vergunningnummer 5359/05. 3. Dokkumstraat 1, I acacia in achtertuin; vergunningnummer 5360/05. 4. Oud Lovenstraat 2A, 4 Canadese popu lieren in zijtuin; vergunningnummer 5. Goirkestraat 77, 1 meidoorn in voor- ^SXTlKipaard. kastanje in voortuin en 1 acacia in achter tuin; vergunningnummer 5365/05. ■um openingstijden I tot 18.00 uur, dins- rijdag van 10.00 tot agvan 13.00 tot 1 De bewoner beging een overtreding hoewel de gemeente een speciale regeling heeft voor grote nieuw- B worden huis aan huis gratis bonnen Nieuwe bushaltes uitgedeeld voor de milieustraat. Als aan illegaal storten dan treedt de in West en Blaak gemeente ook Zonder pardon op. Illegaal storten is strafbaar, de over treder riskeert een boete die kan oplopen tot 765 euro. Daarbij komen dan ook nog de kosten van het opruimen. De gebruikers van de bonnen voor het gratis storten van afval moeten zich wel kunnen legiti meren met een milieupas. Die kost 5 euro aan borg. 1 in een extra fe’ Afval Teai-- ssluito voor het GFT-afval. Fk wn kunnen hun GFT-afval de containers voor restafval gooien. Het stoppen met deze inzameling in hoogbouw is een maatregel in het nieuwe afvalbeleid van de gemeente. Dit jaar wordt nog onder zocht of op alle hoogbouwlocaties papiëreontainers kunnen worden ingevoerd. Verder bekijkt de gemeente of buitenstaande flatcon tainers binnen kunnen worden geplaatst of kunnen worden vervangen door ondergrondse opslag. De gemeente wil maatregelen nemen zonder extra kosten voor de bewoners. Zij heeft afgezien van gedifferentieerde afvaltarieven. Ook in de toekomst Jjetaalt ieder huishouden in Tilburg hetzelfde afvaltarief. Voor 2005 is al een Inloopavond Piushaven In het projectbureau aan de Hoevenseweg 2 is maandag tussen vijf en acht uur een inloopavond. Een werkgroep met daarin de gemeente, bewoners en marktpar tijen heeft een plan gemaakt voor de oevers van de Piushaven. Dat wordt maandag besproken. De werkgroep heeft een aantal eisen geformuleerd waaraan een zoge heten waterpark zou moeten voldoen. Dit park moet een combi natie worden van natuur, recreatie, haven en verblijfsgebied. gelegen in het plan uctureringsvisie oeve van de realise- jk woningbouw. Hei lit geldt voor de ter Stadswinkel Berkel-Enschot Gen. Eisenhowerweg 2 r*“-»n maandag 13.00 -18.00 uur, sdag, woensdag, donderdag )0 -12.00 uur, vrijdag 13.00 - 20.00 uur. shof, Noord rplaats 2) en Noord openingstijden tot 18.00 uur, dins- ierdag van 10.00 tot ran 13.00 tot j Burgemeester en wethouders maken be kend dat zij voornemens zijn om op grond van artikel 3 van de Drank- en Ho- recawet voor het uitoefenen van het ho recabedrijf als bedoeld in artikel 4, eer ste lid, van de Drank- en Horecawet, een drank- en horecavergunning te verlenen aan: Korfbalvereniging ‘O.J.C, ‘98’, Rauwbra- kenweg 38, 5056 EJ Berkel-Enschot; T.H.J.C. Were Di, Ijsclubweg 25018 AC Tilburg; Tennis Club ‘De Rauwbraken’, Rauwbrakenweg 38, 5056 EJ Berkel-En schot; Katholieke Sportvereniging ‘Broek hoven', Matterhornhoek 20, 5022 PK Til burg; Tafeltennisvereniging ‘Irene’, Insulfndestraat 3a, 5013 BA Tilburg; Stichting ‘Petank2000’, Bladelstraat 8, 5043 CZ Tilburg en Atletiekvereniging ‘Atilla’, Goirleseweg 42a, 5026 PC Til burg. esluiten treden i van vrijdag 11 f rbereidingsbesluit- rende tekening.... mil februari 2005 zage in het Gemeen- trum in Stadswinkel alie Bouwen en Wo- els Centrum, Noord, chot en Servicepunt n Voorbereidingsbe- ijkheid van bezwaar grond van de Alge- echt kan iedereen treeks bij het besluit ;en een met redenen hrift indienen. Bin- Lag waarop het be- lakt dient het be- gemeenteraad van 155,5000 LH Tilbuij Het indienen van schort het genomen uit niet op. Bij de er van de rechtbank irsrecht, Postbus da kan eventueel eet o B Tuinidee De beurs Tuinidee is van 16 tot en met 20 februari in de Brabanthallen te onverkort van kracht, deze luiden: Artikel 28 eerste lid, onder a; een inrich ting: een voor het publiek toegankelijke ruimte: waarin de werkzaamheid, be staande uit het anders dan bedrijfsmatig en anders dan om niet verstrekken van alcoholhoudende drank voor gebruik ter plaatse wordt uitgeoefend. Artikel 29, vierde lid; het is de houder van een in richting als bedoeld in artikel 28,,eerste lid, onder a, welke uitsluitend of in hoofdzaak in gebruik is bij een sport- of jeugdorganisatie of -instelling, dan wel in gebruik is als buurt- pf wijkhuis, ver boden deze voor bezoekers geopend te houden: op maandag tot en met donder dag van 24.00 tot 06.00 uur en op dag, zaterdag en zondag van 01,0( 06.OCf uur. De ontwerpbeschikkingen en bijbehoren de stukken liggen vanaf 10 februari 2005 tot en met 10 maart 2005 ter inzage bij het informatiecentrum in Stadswinkel Centrum. Adres en openingstijden: zie colofon. Belanghebbenden die zich niet kunt verenigen met het verlenen van bo venstaande vergunning, kunnen gedu rende de hiervoor genoemde termijn van inzage, schriftelijk hun bedenkingen kenbaar maken bij het college van burge- thouders van de gemeente ostbus 90155, 5000 LH Tilburg, ’hebbenden dienen te worden /rager of- nee de elling geacht kan ntie te treden alsme- end geval, vertegenwoor- irganisaties die de belangen okken instelling onderschei- ie betrokken ondernemers be- Maandagenda Fontys Het gemeentelijk informatie centrum heeft de februariagenda van de Fontys Hogeschool voor de Kunsten klaarliggen. Bijna dagelijks zijn er interessante concerten en voorstellingen. Ze zijn voor iedereen gratis of tegen een geringe betaling toegankelijk. Ook in maart staan diverse voor stellingen op het programma. Sinds kort heeft de Hogeschool voor de Kunsten een website: www.fontys.nl/kunsten. Daarop staat onder meer informatie over de nieuwbouw die in het centrum van de stad komt. ‘belevingswerelden’. In elk deel vindt de bezoeker bijzondere tuinvoorbeelden en een uitge breid aanbod van diensten en producten. Bij de Stads-VVV is een kortingskaart verkrijgbaar die goed is voor twee keer drie euro korting op de entreeprijs. Gemeentelijke informatie vindt u ook op internet: http://www.tilburg.nl Ook op andere plaatsen in de stad komen nieuwe bushaltes. De exacte locaties staan elders op deze pagina’s bij het overzicht van de wegwerkzaamheden. Het comfort op de haltes verbetert: het over stappen en wachten wordt zo aantrekkelijk mogelijk gemaakt. In West en de Blaak zijn werkzaam heden op de volgende locaties. - Stroomlaan, aanbrengen bushalte en verplaatsen van parkeervak bij Agger; - Weteringlaan, aanbrengen twee bushaltes bij Reuselpad, een bushalte bij Aa of Weerijs én een bushalte bij Genderpad; - Beeklaan, aanbrengen twee Groenplan de Kuil De gemeente knapt in de lente het groen op in de wijk de Kuil (Udenhout). Diverse planten zijn moeilijk te onderhouden en zien er onverzorgd uit. Ze worden gerooid en er komt nieuw groen voor in de plaats. De gemeente heeft een plan gemaakt dat tot en met 18 februari ter inzage ligt in het Servicepunt aan het Tohgerloplein. Op 17 februari is er tussen half acht en negen uur een inloopavond in het oude gemeentehuis aan de Slimstraat 2. Dan wordt het groen plan besproken. Kruikezeikersdrop Op zoek naar een leuk Tilburgs cadeautje? De Stads-VVV heeft een speciale aanbieding: Kruikëteikersdrop in een fraai blik voor 4 (normaal 4,75), twee blikken voor 6,50. Servicept Openban plein Open maandag, woensdag, donderdag 14.00 -16.00 uur. Dinsdag 10.00- 12.00 uur en vrijdag 17.30- 19.30 uur. ?5 cpm) Stadhuisplein 128 (r di, wo en vr 10-18 uur, do 7 Internet: www.tilburc Enquête In een enquête heeft een groot aantal Tilburgers aangegeven over het algemeen tevreden te zijn over de afvalinzameling maar op een aantal punten verbetermogelijk heden te zj^n. De gemeente neemt dit jaar nog meer maatregelen. Zo wordt klein chemisch afval na een telefoontje voortaan ook aan huis opgehaald, net als grof huisvuil. Verder wordt textiel vaker huis aan huis ingezameld. Er komen meer controles op het verkeerd scheiden van afval. Er zal ook meer worden gecontroleerd op vervuiling van de openbare ruimte. 542 88 11 Beleidsontwikkeling 542 92 85 Economie 542 87 67 Ruimtelijke Orde~:- 95 Onderwijs en Jeug„ 71 Maatschappelijke Ontwikkeling 542 95 72 Milieu 542 88 11 Gebiedsontwikkeling 542 91 41 Gebiedsteam Oude Stad 542 90 88 Gebiedsteam Noord 542 98 07 Gebiedsteam Binnenstad 82 20 Gebiedsteam West 88 66 Grondbedrijf Centraal Meldpunt Publiekszaken iale Zaken irsadvies BERKEL ENSCHOT 1. Dom S. Dubuissonstraat 42, 1 een grove den in achtertuin; vergur nummer 5362/05. 2. St. Willibrordstraat 25, 1 den in achter tuin; vergunningnummer 5363/05. Alle voornoemde kapvergunningen zijn aan aanvragers bekend gemaakt op 10 februari 2005. Verhuur sportaccommodaties Nederlands Textielmuseum 542 94 63 Facilitair Bedrijf Tilburg Oper/u Tilbv 464 19 11 Diama 532 63 26 Brandi 09008844 Centraal telefoon nummer politie 11 GGD Midden Brabant Alarmnummer Stads-WV Tilburg Spoorlaan 364 (naast de ANWB) telefoon 0900 -202 0815 Open, maandag 13.00 - 18.00 uur, dinsdag, t/m vrijdag 09.00 -18.00 uur, zaterdag 10.00 -16.00 uur. Dit is een initiatief van acht gemeenten: Dongen, Gilze-Rijen, Goirle, Hilvarenbeek, Loon op Zand, Oisterwijk, Waalwijk en Tilburg. Ouders maar ook hulpverleners zien vaak door de bomen het bos niet meer. Er zijn ontzettend veel instanties die hulp en ondersteu- r„„, ning bieden op het gebied van veg 2, openingstijd onderwijs, welzijn en zorg Het is 10 tot 18.00 uur, met altijd makkelijk om informe nderdag van lO.Óil vlnden ™er activiteiten, opem 13 00 tot f//den en adressen van contactp 3 Around De Werft op 19 maart in Kaatsheuvel. Met optredens van .A.I The Rubettes, ReCartney Beatles Revival band, Jets, Shakin Arrows en Explosion Rockets. Kaarten kosten 18. I Afvalzakjes auto I Bij de Stads-VVV zijn handige afvalzakjes voor in de auto te koop. Ze heten Snelweg, ze zijn recyclebaar en biologisch afbreekbaar. De zakjes zijn gemaakt van zuurstof gebleekt papier en ze kosten 0,99 per Burgerzaken, Belastingen en Parkeerbalie 542 92 00 Bouwen en Wonen 542 88 11 Sociale Zaken 213 23 23 Ondernemerszaken Voorschriften en beperking Aan deze ve gende beper verbonden: a. De vergunningen gelden niét voor het houden van bijeenkomsten van persoon lijke aard zoals bruiloften en partijen. b. Het is de vergunninghouders verbo den de mogelijkheid van het houden van bijeenkomsten van persoonlijke aard te houden, openlijk aan te prijzen. c. In de inrichting mag slechts alcohol houdende drank worden verstrekt gedu rende een uur voor, tijdens en een uur na wedstrijden, trainingen, vergaderingen, verenigingsactiviteiten, stichtingsactivi- teiten, enz., afhankelijk van het soort in stelling. Daarnaast zijn de artikelen 28 eerste lid, onder a en 29, vierde lid, van de Algemene plaatselijke verordening Stadswinkel Centrum Stadhuisplein 128 (ingang naast het paleis) Open maandag 13.00 -18.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag 10.00 - 18.00 uur, donderdag 13.00 - 20.00 uur. Stads-VVV Spoorlaan 364, 5038 CD Tilburg. Tel. 0900-202 08 15/35 cpm. Openingstijden: ma 13-18 uur; di t/m vr 9-18 uur, za 10-16 uur. Internet: www.vwtilburg.nl. Agentschap Rooi Pannen Dr. Ahausstraat 1, 5042 EK Tilburg. Tel. 013-850 40 95 Openingstijden: ma 13-18 uur; di t/m vr 9-18 uur, za 9-17 uur. Verkooppunt Berkel-Enschot Bruna Verrijt, Eikenbosch 41 -42, 5056 CB Berkel-Enschot, tel. 013 -533 14 87. Verkooppunt Udenhout Nogmaals, Kreitenmolenstraat 39, 5071 BA Udenhout, tel. 013 -503 92 67. Openingstijden verkooppunten ma 13-18 uur, di t/m do 09-18 uur, 1, 03 BKW Starter Schuldhulpverlening 542 99 11 Team Voorziening Gehandicapten 549 99 54 Klantenservice Deeltaxi 542 88 11 Sector Burger- en Ondernemerszaken 542 89 22 Bodem informatiepunt 542 91 98 Kadaster/bouwarchief Brabants Afval Team huishoudelijk afval, milieustraat, ongediertebestrijding Grofhuisvuillijn Tedrijven legionaal Archief Tilburg Sportbedrijf/ Sport-infolijn 44/ 43 r

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2005 | | pagina 9