p 1 i ;rs Kinder agenda Studio loo series in TV Tojs Museum k Onavai buurthuis Soewne^aar Kindercarnaval in de C°^manderie Kenderstoet trekt door de stad s Leuke actie in Ronde van Vlaanderen in De Wouwer bet fchowaaire viert feest :els €2,99 6 Kohn ooK- D33i* het Boe) ie K^Iie pist ING k Ooavaisrnjdda^ in t uatjeaan I pannenkoekenrestaurants voor Noud Game 0,59 DONDERDAG 3 FEBRUARI 2005 - PAGINA 7 terdam niet i aradiso >eum iuctie liet be iaillor r lanaf 15.00 Uil r het feest Iroelie Fist op het Piusph in obt cursushuis Cursusaankondigingen last van cellulitis Stichting IMET glas in lood ssers.nl 52 :RIE EES €0,99 I alléén loten itermarkt een 1 mooie i'oor de iseert Buurthuis jaar voor het 15.00 - Sponge Bob, Ned. gesproken ND VORBEI min. KTIONAL lm itte doek in een igeven film over eenzaamheid en in de tijd die voor k voor de echte €7,50 i in Dieren kun je onder andere spullen zien die gebruikt Gen ZATERDAG 5 FEBRUARI Apollo Theater 15.00-The Incredibles, Ned. gesproken 15.00/18.45-Floris Cinema Heuvelpoort t Kwispel wil racen je Bob, originele versie doe je mis op dinsdag- 14.30 -Sponge Bob 14.30 -Lepel Korte Heuvel 15.00-Dreumesflst Midi Theater 14.30 Sponge Bob, Ned gesproken Piusplein 1500-Boelie Kroelie Fist a. 5 jaar va. 8 jaar Aanvt voor r gespecialiseerd behandelinstituut voor eet-, angst-, dwang- en identiteitsstoor- nissen. Voorlichtingsdagen 15 jan. en 12 feb. 2005. Start cursus 5 maart 2005. Info: www.imet.nl of tel. 071-5.234.234 odre vertelt het i broers die door steeds verder komen te staan, waarin mensen i innerlijke gevoe- 5041 GL Tilburg www.kwidam.nl In het TV Toys Museum zijn in de serie Samson DINSDAG 8 FEBRUARI Apollo Theater 15.00 - The Incredibles, Ned versie 15.00/18.45-Floris Centrum Tilburg 13.30-Kènderstoet Cinema Heuvelpoort spirituele tocht in jezelf Je persoonlijke proces in beweging brengen, door het ontzichtbare in jezelf zichtbaar maken. Kortom 'n ontdek kingsreis in jezelf. M.b.v. intuïtief schil deren, mandale tekenen en meditatief boetseren. Dit alles kan een versterken de en helende werking hebben (geven) Info: Pia van Rijthoven Tel. 0161- 454547. Carnav carnava. dag zijn de kinderen een beetje de ervoor datje volop kunt genieten. ningen, poste sing en tekstei ken in het mi O rugscholing en ontspanning Eind februari starten bij Moveo Fysiotherapie de cursussen: 1. Ontspannen kun je leren en 2. Blijf je rug de baas. Onze praktijk is te vinden aan de Nistelrodestraat 50 (Reeshof, Tilburg). Voor informatie over onze cursussen kunt u bellen met 013 - 5712035. 15.00/lo.w-r Cinema Heuvel 14.00 Plop 41 14.00-Streep v.. 14.30 Sponge E 14.30-Lepel Grand-café‘t Vaticaan 14.00-Camavalsmiddag Het Echowaalke 14.00-Kindercarnaval Midi Theater 13.45 16.00 - Sponge Bob, Ned. gesproken 1GERIE LECTIE ETALEN UARI 2005 - PAGINAl DE TILBURGSE KOERIER 1 Ga je tijdens carnaval ook kijken naar de Kènderstoet? Of d schien zelf mee? Het belooft in ieder geval gezellig te worden op middag vanaf 13.30 uur als de vrolijke stoet voorbij trekt. doorbraak naar je droombaan Op straat gezet? Wat nu? Neem jij elke baan die je kunt krijgen of grijp je deze kans aan om de baan van je leven te vin den? Niet tevreden met je baan? Geen uitdaging meer? Een krachtige en prak tische manier om de beste job te vinden is de thans populaire methode: Bereik wat je wilt in 33 stappen van De Graaf en Van Zwieten (2003). Tips en advie zen die hun waarde in de praktijk heb ben bewezen. Neem je leven in eigen hand, pas de aanpak van deze methode toe en vind de baan die op je lijf geschreven is! Een zeer ervaren loop baancoach is uw gids op deze inspire rende dag in het bijzonder gastvrije Atelier van Boer Gondieje, kosten 75 euro met een niet- goed-geld-terug- garantie. Op 16 of 17 februari 9.00 uur- 17.00 uur, inclusief boek en versnape ringen. Info en aanmelden: gerard@courtbois.nl www.courtbois.nl interieurarchitectuur basis Een nieuwe impuls voor uw woonom geving! Leer basistechnieken en vooral kijken en kiezen. Een pittige cursus met zowel theorie als praktijk onder bege leiding van een ervaren binnenhuisar chitect. Start 23 februari (10 lessen), 150. Inschrijven: cursushuis@obtmb.nl en 013-4648570 apart worden betaald. Het lidmaat schap van De Hellevègers kost 15 euro per jaar/per gezin. Wil je nog snel lid worden, bel dan naar telefoon nummer 013-5344402. Je vindt de Commanderie aan de Rielseweg 861 in Tilb" VRIJDAG 4 FEBRUARI Cinema Heuvelpoort 14.00-Plop Kwispel 14.00 - Streep wil racen, v.a. 6 jaar 14.30 - Sponge Bob, originele versie 14.30-Lepel kwaliteit ielig! UcKKer carnavallen tijdens lyeurnes-r/st ADRESSEN Apollo Theater Peperstraat 25 Kaatsheuvel Cinema Heuvelpoort Heuvelpoort 365 Tilburg Fllmfoyer Louis Bouwmeesterplein 1 Tilburg Grand-café't Vaticaan Heuvel 2 Tilburg Het Echowaalke Griegstraat 475 Tilburg Jongerencentrum Vision Bosstraat 1b Moergestel Midi Theater Heuvelring 108 Tilburg Poppentheater De Witte Lelie Gemullehoekenweg 147 Oisterwiik - Reserveren ZONDAG 6 FEBRUARI Apollo Theater 15.00 - The Incredibles, Ned. gesproken 15.00-Floris Cinema Heuvelpoort 14.00 -Plop Kwispel 14.00-Streep wil racen 14.30 - Sponge Bob, originele versie 14.30 -Lepel Het programma is leuk voor jong en oud, dus neem vooral je ouders, familie en vrienden mee. Je kunt kijken en luisteren naar optredens van Twan Lij- ten, Dj Ron, de spectaculaire nieuwe meidenact Djumbo (bekend van Fox- kids en hun hitsingle Hide Seek) en tot slot een knallend partyhouse optre den van Starkoo. Twan Lijten presen teert zijn nieuwe single Dj .Ron maakt er dit jaar een extra groot feest van met cadeautjes voor de kids en leuke liedjes voor iedereen. Koud zul je het in ieder geval niet krijgen. Zorg dat je mee kunt zingen en luister de liedjes vast op www.djumbo.nl en www.starkoo.nl. nataraja yoga met andrea feldhoffer 'Ongeremde levensenergie die lichaam en geest verfrist en veijongd, is de basis voor meer stilte en tevredenheid.' Hatha Yoga lessen s'maandags/dinsdags 20.30 uur, voor zwangeren dinsdags 19.00 uur. Info: 013-4560332, www.yogaendans.nl. computergebruik Voor elk wat wils: voor beginners, voor gevorderden, voor het maken van web site, voor videobewerking, voor fotobe werking, voor internetgebruik. Schrijf in voordat de cursus vol zit! Start op verschillende data. Snel inschrijven: cursushuis@obtmb.nl en 013-4648570 de muis, het monster en ik Vrijdag 18 februari start de bemoedi- gingstraining voor kinderen. De muis, het monster en ik is een bemoediging- straining voor kinderen van 5 tot 12 jaar. Kinderen gedragen zich soms als muisjes en soms als monsters. Tijdens de bemoedigingstraining leren ze om zich zelf te zijn. Ook leren ze om zich zelf aardig te vinden en hun eigen talen ten en sterke kanten te ontwikkelen. Andere onderwerpen zijn; waar ben ik bang voor, hoe ga ik met kritiek om en ik hoef me niet met anderen te vergelij ken. De training is zeer afwisselend vormgegeven. Er wordt gebruik gema kt van fantasiereizen, oefeningen, spel en plezier. Voor informatie en/of aan melding kunt u kontakt met mij opne men. Monique Fransen Encouragingtrainer en logopediste Tel.: 06-52 666 577 www.moniquefransen.nl reiki-weekend Op 5 6 maart. Zoek je rust en ont spanning dan is Reiki 1 iets voor jou! Beide dagen beginnen om 10.00 tot 18.00 uur. en zijn geheel verzorgd inch lesmateriaal en een certificaat. Voor info: tel. 013-5082197 Annemie Peters. digitale fotobewerking Foto’s bijwerken, oude foto's restaure ren, foto's geschikt maken voor website of brochure. Het kan allemaal. Leer hoe je met de computer je afbeeldingen maakt zoals je ze wilt hebben. Er starten groepen voor beginners en gevorder den. Start in maart maar schrijf nu al in! 150 en 160. Inschrijven: cursus- huis@obtmb.nl en 013-4648570 over de wijnproefclub® Zoals de naam al doet vermoeden orga niseert De wijnproefclub wijnproeverij en. Uit het zeer uitgebreidde assorti ment van Nederlandse en Belgische importeurs is een selectie samengesteld van de mooiste en meest representatie ve wijnen in alle prijsklassen. Mooie wijnen, op een eerlijke manier gemaakt, representatief voor hun afkomst en da rbij ook nog betaalbaar. Nieuwsgierig geworden naar wat De wijnproefclub nog meer voor u kan betekenen? Bezoek onze website; www.dewijnproefclub.nl mail; info@dewijnproef club.nl of bel; 013-5713100. Natuurlijk zijn er ook dit jaar weer bekende artiesten die optreden. Zo is er op zondag de show van Bart Juwet op maandag de Jeroen's jeugdshow en op dinsdag clown Erico. Er treden verder nog allerlei gezellige cama- valsorkesten op en een dj draait leuke muziek. Ben je zelf lid van de Helle vègers, dan krijg je tijdens carnaval ook nog allerei voordelen, zoals gratis limonade, chips of een kroket bij aan koop van een bakje friet. Aan het eind van de middag is er een grote loterij met prachtige prijzen. Als je lid bent, krijg je gratis loten. Leden van De Hellevègers hebben gratis toegang tot de carnavalsfeesten en worden elke middag verwend met limonade, lek kers en hebbedingetjes. Ben je geen lid, dan betaal je twee euro per dag/per kind. Voor alle extra activitei ten zoals garderobe en de loterij moet in.™ nvt magische medaillon', risieten uit Kabouter Plop, de s van Assepoester, het bed en wiegje van Doornroosje en nog veel meer spullen kun je dan bewonderen, vaka bioscoop en het TV-Kafé zijn ken smaal omgetoverd tot sprook- van Schildersbedrijf Noud Game, Berkel- seweg 3 in Berkel-Enschot, is eind januari onderscheiden door de Stich ting Erkenningsregelingen voor het Afwerkingsbedrijf (STAF). Noud Game glas- en schilderwerken behoort tot het selectieve gezelschap van 18 uit de 1600 AF-erkende bedrijven in Nederland, die op basis van hun techr nische inspectie 2004 de hoogste score hebben behaald. Noud Game scoorde niet alleen hoog op het uitgevoerde werk, maar ook de offerte zag er vol gens de jury goed verzorgd uit. dag van kleine troepen, grote troepen, knots- I van vier grote troepen). Spannend is ook wie jaar het zótste klütje wordt. Het zótste klütje is het meest camavales- leukst verklede, aandoenlijke, vro lijke kind, gekozen uit alle deelnemer- tjes uit de Kènderstoet. Prins Mark d'n Irste zal de winnaar bekend maken op de Kiosk op de Heuvel. MAANDAG 7 FEBRUARI Apollo Theater 15.00 - The Incredibles, Ned. gesproken 15.45/18.45-Floris Cinema Heuvelpoort 14.00- Plop Kwispel 14.00-Streepwil racen 14.30 - Sponge Bob, originele versie 14.30-Lepel Het Echowaalke 14.00-Kindercarnaval Midi Theater 14.30 - Sponge Bob, Ned gesproken vaarbewijs Het Klein Vaarbewijs (KI) is voor iets grotere en snellere boten op rivieren, kanalen en meren. Het KA-bewijs is voor varen op groot water zoals Ijsselmeer of Waddenzee. Aan bod komen onder meer reglementen en va- rregels, navigatietechnieken, kompas (peilen), passer, plotter, stroming, getij den, weerkunde. Starten beiden 15 februari, 80.Nu inschrijven: cursus- huis@obtmb.nl en 013-4648570 en vetrolletjes? Arendse Health Club heeft de oplos sing; in de speciale Slim Up afdeling kunt u zich nu aanmelden voor de Hypoxicursus. Wetenschappelijk onder zoek heeft aangetoond, dat een slechte doorbloeding van buik, billen en boven benen de oorzaak hiervoor is. De HypoxiTrainer maakt hieraan een einde. De HypoxiTraining bestaat uit het fietsen of lopen in een onderdruk pak of cabine. Tijdens een lichte vetver- confri branding in de onderdrukkamer wordt, te kon door middel van vacuüm, de doorbloe- L ding in de genoemde probleemzones bevorderd. Zo wordt er gericht vet ver brand en heeft u al gauw een maatje minder. Interesse in deze Hypoxicursus? Breng dan vrijblijvend een bezoek aan onze Health Club. Glasatelier Garagoski heeft op woens- Arendse Health Club, Koningsplein 1 te dag en donderdag nog plaatsen vrij. Breda, tel.: 013-5432249. www.arend- Kom langs op ons atelier in de Jan se.nl en www.hypoxi.nl Aartestr. 102 Tilburg of bel 5422891 sportdocent worden? Voor het beroep van sport- of zwemdo- cent moet je gevoel en talent hebben. Daarnaast is een gedegen opleiding met vakkennis van groot belang. Er bestaat een grote behoefte aan goed opgeleide sport- en zwemdocenten. Dus na je opleiding kun je vaak snel aan de slag. Opleidingen 2000 biedt verschillende opleidingen en cursussen op recreatief en sportief gebied. Werk en studie valt, mede door de praktijkgerichtheid van de opleidingen, goed te combineren." Inmiddels is Opleidingen 2000 één van de toonaangevende opleiders van Nederland voor de rijkserkende oplei ding Fitnesstrainer A B, Aerobicstrainer A, zwemonderwijzer en Manager Sport, Fitness en Leisure. Naast bovengenoemde "droge"oplei- dingen wordt er ook binnenkort gestart met een basisopleiding Aquafit. Opleidingen 2000 heeft locaties in Breda, Tilburg, Nieuwegein en SintNiklaas (B). Voor meer informatie bel tel.: 076-5714000 of kijk op:www.opleidingen2000.nl Natuurlijk is het volgende week in Het Echowaaike in Tilburg-Noord ook groot feest. Op zaterdag 5 en maandag 7 februari kun je lekker car naval vieren. Alle kinderen tot en met 12 jaar zijn van harte welkom. Beide middagen beginnen om 14.00 uur en eindigen om 19.00 uur. De zaal zal er ook dit jaar weer gezellig uitzien en natuurlijk zal er ook knotsgekke muziek gedraaid worden. Bovendien krijgt de best verklede carnavalsvier ders een prijs. De toegang is gratis, maar je kunt wel een consumptiebon kopen voor twee euro. Dat is voor twee keer ranja of één keer fris, één keer schminken, chips en een snoep- zak. Je vindt Het Echowaaike aan de Griegstraat 475 in Tilburg. Kijk ook op www.hetechowaaike.nl. bij je kans maakt op cketten en tickets vc Plopshow, het Studio 100 Zomerfestival en een concert van K3. In Tilburg kun je terecht bij De Pan- nekoekenbakker aan de Heuvelstraat 40 en in Haaren bij Pannenkoeken huis Belveren aan de Oisterwijkse- dreef 4 in Haaren. WOENSDAG 9 FEBRUARI Apollo Theater 15.00 - The Incredibles, Ned. gesproken 15.00/18.45-Floris Cinema Heuvelpoort 14 00- Plop Kwispel 13.30 Streep wil racen 16.00 - 5 kids en ik, v.a. 6 jaar 14.30 - The Incredibles, originele versie 15.00 - Sponge Bob, originele versie 13.30-Lepel Filmfoyer 13.00-Het levende bos, v.a.! 15.00 - Loenatik de moevie, Jongerencentrum Vision 13.30 - Valentijnsknutselen, v.a 6jaar Midi Theater 13.30/16.00/18.30 - Sponge Bob, Ned. gesproken Poppentheater De Witte Lelie 14.30 1000 en één nacht, v.a. 4 jaar Op dinsdagmiddag is er veel te doen voor de kinderen die carnaval willen vieren. Je kunt kijken naar de Kènder stoet en daarna swingen bij het Boelie Kroeliefist op het Piusplein. Maar ook op de Korte Heuvel kun je die middag leuke dingen doen. Van 15.00 tot 17.00 uur vindt daar namelijk een Dreumesflst plaats. Deze kindermid- dag wordt georganiseerd door enkele horecaondernemers van de Korte Heuvel, zoals Tribunaal, Stoffel, Polly Maggoo en Clochard in samenwer king met de Camavalsstichting Til burg. De allerkleinsten kunnen zich uitleven op springkussens en aange paste carnavalsmuziek. Er zijn ver snaperingen, ballonnenblazers en je kunt je laten schminken. Kom dus gezellig naar de Korte Heuvel. avalsvereniging De Hellevègers organiseert dit jaar een spetterend ivalsfeest in de Commanderie in Tilburg. Zondag, maandag en dins- jjn de kinderen een beetje de baas en de carnavalsvereniging zorgt Volgende week barst het carnavalsfeest weer los. Natuurlijk is er voor kin deren ook van alles te beleven in de stad. Op dinsdagmiddag kun je genie ten van spetterende optredens tijdens het Boelie Kroeliefist. Na de Kèn derstoet barst vanaf 15.00 uur het feest los en kun je je op komen warmen bij het Boelie Kroelie Fist op het Piusplein. Dat mag je niet missen! Tot 1 juli is het voor kinderen extra leuk om bij een erkend pannekoeken- restaurant te gaan eten. Wan dan staan Kabouter Plop. Piet Piraat en K3 I daar centraal. Speciaal voor kinderen serveren de pannenkoekenrestau- I rants lekkere pannenkoekenmenu's met leuke cadeautjes en wedstrijden, I waarbij mooie prijzen te winnen zijn. musicals, zoals Samson dan eens aan je ouder Museum in Dieren. Daa. i producties zijn gebruikt. q de film K3 en het magiscl 0 I Er draait sinds begin oktober 2004 al jesachtige decors. Er zijn spullen te T een tentoonstelling over Studio 100. zien uit de musicals Sneeuwwitje, vJ Tot nu toe kon je al originele teke- Assepoester, Pinokkio, Doornroosje, I nineen. nosters. foto's, merchandi- Robin Hood, Drie Biggetjes en de Studio 100 bekij- Kleine Zeemeermin. De kleding, de T bioscoop programmaboekjes, de posters wor- wor- den voor het eerst tentoongesteld. Je ouders kunnen zich in dit museum ook prima vermaken, want ook hun tv-helden zijn te zien in het TV Toys museum, zoals Swiebertje, Pipo en Paulus de Boskabouter. Je vindt het seum aan de Wilhelminaweg 21 in Dieren. Het museum is tot Pasen van woensdag tot en met zondag geopend van 10.00 uur tot 17.00 uur. Van Pasen tot 1 september en alle canties kun je het museeum bezoe- i van maandag tot en met zondag 110.00 uur tot 17.00 uur. gg™ wijnworkshops De wijnproefclub start een nieuwe reeks wijncursussen in Tilburg, Goirle, Oosterhout en Oisterwijk. Vanaf de eer ste week in maart wordt op een leerza me maar vooral gezellige manier alle aspecten van wijn proeven- en beoorde len uit de doeken gedaan. De avonden starten om 20:00u en eindigen rond 22:0Öu. De kosten bedragen 19.50 per avond. Meer informatie of inschrijven kan telefonisch; 013-5713100 of per mail; info@dewijnproefclub.nl. Elke avond wordt een thema besproken en tien wijnen geproefd. De thema's voor de vier opeenvolgende avonden zijn; Druivensoorten, Authenticiteit, Klassiek-Nieuw en Wijn-spijs. In een ontspannen sfeer wordt uitgelegd hoe de wijnen het best te proeven en te beoordelen zijn. Er zal worden inge gaan op de achtergronden van de betref fende streken en technieken van wijn bereiding. Op 5,11,16en 19 februari organiseert toneelvereniging De Plankeniers de voorstelling De Ronde van Vlaande ren in De Wouwer te Ravels. Aanvang telkens om 20.00 uur. Walter Van den Broeck toont in 'De Ronde van Vlaanderen' drie vrouwen van drie opeenvolgende generaties: oma, moeder en dochter. Het verhaal start met het gegeven dat oma, in samenspraak met de huisdokter, tegen haar zin in een bejaardenhuis opgeno men moet worden. Uit de loop van het verhaal zal blijken dat er veel meer aan de hand is. Hoewel deze vrouwen een hechte band blijken te hebben en zeer dicht bij elkaar leven, hebben zij geheimen voor elkaar! De toeschou wer zal geboeid blijven kijken hoe deze geheimen één voor één naar boven gespit worden. Het stuk is geschreven in een voor de auteur kenmerkende oer-vlaamse volkstaal. De prijs voor plaatsing van een cursus aankondiging wordt als volgt berekend: De kop van maximaal 40 karakters bedraagt 13,25. Voor elke regel (van 35 karakters) méér betaalt u 1,05 extra. Karakters zijn ook: spaties, pun ten, komma’s e.d. Het gebruik van het woord cursus /workshop in de kop is niet toegestaan. Een cursusaankon diging is niet hetzelfde als een adver tentie en draagt een redactioneel karak ter. Dit betekent dat alleen officiële afkortingen in de Nederlandse taal wor den gebruikt. De redactie behoudt altijd het recht tot het aanbrengen van wijzigingen of het weigeren van aangeleverd materiaal. In een cursusaankondiging worden in beginsel geen tussenkoppen geplaatst. Indien men toch tussenkoppen wil, wordt voor elke tussenkop opnieuw 13,25 in rekening gebracht. Alle prijzen zijn exclusief btw. Cursusaankondigingen dienen uiterlijk vrijdag voor plaatsing om 12.00 uur in ons bezit te zijn. Ben jij ook een fan van al die leuke Belgische Studio 100 series, films en musicals, zoals Samson Gert, Kabouter Plop, Piet Piraat en K3? Vraag iders of ze je mee willen nemen naar het TV Toys lar kun je nu spullen bekijken die bij de Studio 100 Li, zoals het bed van Doornroosje en de scooters uit ische medaillon. yoga Yoga kan de kwaliteit van het leven, het zijn in het hier en nu verhogen. Dit jaar staat in het teken van het in balans bren gen van het autonome zenuwstelsel door toegespitste yoga-houdingen. Door onze jachtige maatschappij raakt dit stelsel nogal eens uit evenwicht, waardoor stress en' bijbehorende klach ten kunnen ontstaan. Nu ook de moge lijkheid tot yogales voor en na werktijd. Voor yogalessen in een rustige sfeer met persoonlijke aandacht: Gerrie van Veen-Maas, YANTRA, yoga en arpma- therapie/massage. Tel: 013-5347730 Traditiegetrouw organis Soekmekaar ook dit gehele gezin kindercarnaval. Elke middag tijdens carnaval is het buurt huis geopend van 13.30 tot 18.00 uur. Wie zich het mooist verkleedt, wint I een prijs. De toegang is 1,50 euro. 1 Kinderen tot vier jaar mogen gratis naar binnen. Buurthuis Soekmekaar is gevestigd aan de Generaal Kockstraat 2a in Tilburg. Op zaterdagmiddag 5 februari kun je in<grand-café 't Vaticaan weer terecht voor een gezellige kindermiddag, die natuurlijk helemaal in het teken staat van carnaval. Vanaf 14.00 uur tot 18.00 uur kunnen kinderen tussen de vier en de veertien jaar leuke spellet jes doen tijdens een spelletjeskermis. Je kunt sjoelen, spijkerpoepen, ring- gooien, spijkers slaan en hengelen. Als je honger krijgt, is er een heerlijk snoepbuffet. En het is natuurlijk hele maal leuk als je verkleed bent die middag. Wie het leukst verkleed is wint bovendien een mooie prijs. De toegang is gratis. Je kunt je aanmelden voor deze feestelijke middag op tele foonnummer 013-5357947. Je vindl grand-café 't Vaticaan aan de Heuvel 2 in Tilburg. enneagram Wie wil er niet meer te weten komen over zijn of haar eigen persoonlijkheid. - Overwieje werkelijkbentofwaaromje i vastloopt in het leven. Hoe we dingen )n(lerSChei(lIHg waarnemen, hoe we denken en voelen, kijken. Onze persoonlijke kwaliteiten en valkuilen. Op 5 en 6 Maart organise ren wij wederom een workshop Enneagram. Het is een wonderlijke en confronterende ervaring om uzelf tegen '..omen. Twee dagen incl. koffie/thee lunch en cursusmap 145. Info/aanmel- den: www.loijens-coaching.nl 0135054620. s begin oktol listening over F kon je al orij sters, foto'~ sten van Studio 1 «.ei ui Mti museum. In de en op verschillende monitoren den ook films gedraaid en bijvoor beeld afleveringen van Samson en Gert en Piet Piraat. Vanaf zaterdag 5 februari opent in de grote zaal een overzicht van de langstlopende Stu- Pauh I dio 100 series. De scooters uit de K3 muse Z I film 'Het magische medaillon', in Di I rekwii I koets 3 wiegje De t heler Inschrijving Grote Troepen en Knotsgrote Troepen kunnen op de dag van de Kènderstoet meer inschrijven, maar de overige categorieën zoals eenlingen, minitroe- i twee of drie deelnemers en Mcine troepen vier tot en met zeven J“lnemers kunnen nog op de dag ^.f inschrijven. Wil je je nog inschrij ven, kijk op www.kruikenstad.nl of bel naar de secretaris van de commis sie jeugdzaken van de Camavalsstich- ting Tilburg, Ankie Dekkers: 013- i. 4680191. opleiding tot aurareader en healer Volgens het Pleiadisch Lichtwerk. Zaterdag 19 maart start er in Yogacentrum Shanti in Tilburg, een basisopleiding aurareading-en healing. Deze opleiding is voor iedereen die kennis en vaardigheden op dit gebied wil op doen of uitbreiden. En meer inzicht wil krijgen en wil leren werken met zijn paranormale vermogens. De totale opleiding bestaat uit 4 blokken van 8 dagen. Op zaterdag 19 februari is er een introductieworkshop van 10.00 tot 16.00 uur Kosten 75 Euro, op basis hiervan kunt u besluiten door te gaan. Lesdata deel 119 en 20 maart, 16 en 17 tai chi en qigonq april, 21 en 22mei, en 11 en 12 juni '05 3 3 Bel voor meer info of folder: Hanneke bij de kraanvogel van Juchem 013-4556032 of e-maii: f- meditatiecursus EHAKT pi»» en vrij. Voor informatie kun je ^*n *n meditatie? Neem deel aan de bellen naar Jurre en Anja van der Loo beginnerscursus boeddhistische aan- O °p tel. Nummer 013 5445274. dachtsmeditatie bij Sati. 53 V V W Molenbochtstraat 32 in Tilburg. Aandachtsmeditatie is een oefening in J helder en ongekleurd naar jezelf en de wereld kijken. Je ontwikkelt zo inner lijke vrijheid, mededogen en wijsheid. De cursus omvat zes donderdagavon den (17,24 feb'., 3, 10, 17 en 24 maart), invullende specialistische opleiding Maximaal aantal deelnemers: 8. or therapeuten door Stichting IMET, Kosten: 40,- Plaats: Poststraat 7a in specialiseerd behandelinstituut voor Tilburg. Je’ bent van harte welkom. Inlichtingen en aanmelding: Engelien Donkers, tel. (013) 536 7293 of Jan Robben, tel. (013)455 3107. Of kijk op: www.sati.nl. lens carnaval is dinsdag de 1 kènderstoet voor de jeugd van vier grote veertien jaar. 's Middags staan de dit jat Inentende scholen, verenigingen en individuele kinderen te trappelen ke, ie van ongeduld tot het moment dat het lijke I startsein gegeven wordt. Om 13.30 uur start de Kènderstoet vanaf het Willemsplein. Opvallend is dat er dit jaar een nieuwe gezellige route gelopen gaat worden door het cen trum van Tilburg: Willemsplein, Stad- huisstraat, Schouwburgring, School straat, Heuvelstraat, Stadhuisplein Katterug Paleisring, Piusplein, Juli- ana van Stolbergstraat, Heuvel. Als de pen stoet uiteindelijk op de Heuvel aan- kleir komt ontvangt ieder deelnemertje een deelni ballon voor de ballonnenwedstrijd. De zelf ii Prins van Kruikenstad en Gevolg geven het sein voor het loslaten van de ballonnen en vervolgens vindt de prijsuitreiking plaats voor de diverse categorieën (eenlingen, minitroepen, De periode tot en met 6 maart staat in den waarbij het teken van Kabouter Plop opge- prijzenpakl volgd door Piet Piraat tot 22 april en Kabouter I K3 tot 16 juni. Bij bestelling van het Kabouter Plop, Piet Piraat en K3 pan nenkoekenmenu in één van de deelne mende pannenkoekenrestaurants krijg je een cadeautje. Ook kun je meedoen aan leuke kleur- en knutselwedstrij-

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2005 | | pagina 7