Cadeau! zoveel smaken, keukens Wij heffen het glas op uw keuken II van tilburg KEUKENS Keurige, IceukenuteKsen, Filmfoyer 8 Vossenberg F. c 1 SI APollO CINecittA Nu kopen is geld verdienen HEUvelpoorT NIEUWbijCVT! Gratis advies van onze binnenhuisarchitecte 5000m2 DONDERDAG 6 JANUARI DE TILBURGSE KOERIER luenos uit Colom- New York Nicolas Cage in National Treasure. emoe, r gewijs hun liel 1 zijn held ^aterd Bas van Tilburg FILMAGENDA WEEK Deze actie is tot standgekomen in samenwerking met Mimi Kook-tafelcultuur en geschenken. Adres: Tilburgseweg 88a - 5051 AJ Goirle Tel. 013-534 87 96 (min. bestedings- bedrag€ 4000,-)* Een keuken koopt u bij een keukenzaak waar u een creatief voorstel krijgt van een perfect functionerende keuken voor de beste prijs. Kortom, het “goede gevoel” moet er zijn voordat u tot zaken overgaat. Al 35 jaar kopen klanten bij CVT zekerheid, een zaak met een historie, expertise en een stevige basis. U hebt vast wel eens gehoord van keukenzaken die zogenaamd de meest fantastische garanties geven, onduidelijke voor waarden hebben of opeens niet meer bestaan. Als u bij ons koopt zult u tevreden zijn, nu en in de toekomst. Dat garandeer ik u hoogstpersoonlijk. Eén proost op het nieuwe jaar met veel geluk, gezondheid en vooralveel keukenplezier. In de actieperiode koopt u een keuken tegen prijzen van 2004 voor prijsvaste levering tot juni 2006. Daarbij krijgt u een prachtig servies gratis! Als u keukenplannen heeft die u in elk geval voor juni 2006 gerealiseerd wilt hebben, twijfel dan niet en koop nu! Een goed gevoel over onze manier van adviseren en een voorlopige keuze uit kleur, opstelling en materialen is voldoende om nu te reserveren tegen de oude prijs. U bent van harte welkom! 6 t/m 12 januari By Hornbach, hoek Dongenseweg/ Burg. Baron van Voorst tot Voorstweg. Telefoon 013- 5839797 Bart van Bav< Keuken Centrum Riet i Complete keukens incl. apparatuur vanaf 4.900 n of the Opera of the Opera is beroemt :e plegc erdam lienen ze twwfc- faMt uJjuw m xtwheaktH bij aankoop van een keuken 24-delig glasservies cadeau (kristal) elkaar uit het oog verlie. twee elkaar twaalf jaar la’ weer tegenkomen, blijkt stig ziek te zijn. overwinningen en vero' 1 hij op 32-jarige leeftijd jj een rijk onder zich dat d rog nooit had gezien. Hestiastraat 12, Tilburg Smaak van o.a.: Bulthaup Poggenpohl Snaidero Hebaform Bax CVT Huismerk fertvoorei maag vol leven dat 1 meer biedt. chaafde idoor riekse 5 ter klei uit- het 1 werkt klauwhamer. Maar achter het een verhaal schuil over van pure hartstocht en mde passie tot verboden 1 van schuldgevoel tot rnnen besteden tot rig zijn. Als ze 1 n wonen, een ver id, komen ze er t hij achter hun geld j briljante Benjamin Franklin Gates -1 schatzoeker. Gates zoekt al z'n en naar een schat waarvan niemand dacht dat hij bestond: de schat die alle continenten heeft gezien en door de eeuwen heen steeds groter is geworden, zo groot dat het de grootste schat is die de wereld ooit heeft gekend. De Founding Fathers (de stichters v“ J' !~J‘ hebben desr. voor onze ogen aanwijzingen achter gelaten over de locatie ervan. Aanwij zingen zijn te vinden door heel Ame rika, zelfs in de symbolen op het dol larbiljet. Om 's werelds grootste schat te beschermen moet Gates iets ondenk baars doen. Hij moet het belangrijk ste en best bewaakte document van de Amerikaanse geschiedenis zien te Nu ko] gld verdienen Tijdloze keuken n MDF front in kers kleur afmeting 33 cm. Deze modern keuken komt helt tot zijn recht door roestvrijstalen apt kunststof werkblc Deze keuken is in The Motorcycle Diaries In 1952 trokken twee jonge Argentij nen, Ernesto Guevara en Alberto Gra- .2.1 op reis door Zuid-Ameri- ka om de echte wereld buiten Bi Aires te verkennen. Emesto is een 23- jarige student geneeskunde die gespe cialiseerd is in lepra-onderzoek en op het punt staat zijn diploma te halen. De film vertelt niet alleen de beleve nissen van het avontuurlijke duo, maar ook hun confrontatie met de onrechtvaardigheden van een onver biddelijk klassensysteem. de nederlandse it de onw; 1 tussen de tasjdealer f homosekse ent Camiel. Old Boy Zonder precies te weten waarvoor zit Oh Dae-su vast in een speciale gevan genis. Na vijftien jaar wordt hij vrij gelaten en start zijn zoektocht naar Nederland in de Middeleeuv wraak. Er wordt een levende octopus junjor (Michiel Huisman) verorberd en een gebit wordt bewerkt vader bewijzen J met een klauwhamer. Maar achter het zjjn r geweld gaat een verhaal schuil over beroemde de liefde: van pure hartstocht en gen (]at bét heilig eeuwigdurende passie tot verboden dWijke krachten liefde, en van schuldgevoel tot handen terecht sadisme en manipulatie. pj (Birgit Schi het op teJ Van De Passievrucht Verfilming van de gelijknamige roman van Glastra van Loon. Armin Minderhout werkt als korrektor voor een wetenschappelijke uitgeverij. Hij heeft een zoon, Bo, met zijn eerste grote liefde Monika. Armin woont nu samen met Ellen en ze willen graag trmin ontdekt echter, der- wel te ontsnappen aan hun vorige slachtoffer, de casinobaas Terry Benedict (Andy Garcia), en een mysterieuze Franse rivaal. Zullen wvean en zijn handlangers slagen in hun acties of vallen zij ten prooi aan de wraak van Benedict? Ocean's Twelve Drie jaar na de spectaculaire overval op drie casino’s in Las Vegas brengt Daniel Ocean (George Clooney) zijn bende weer bij elkaar. Het merk waardige gezelschap reist naar Euro pa om daar drie overvallen te plegen: een in Rome, een in Amsterdam en een in Parijs. Ondertussen die Simon Centraal in de nederlandse komedie Simon staat de onwaarschijnlijke vriendschap tussen de amsterdamse oer-hetero/hasjdealer Simon en de schuchtere, homoseksuele tandheel- van kundestudent Camiel. Ondanks hun Gilk bijna onoverbrugbare verschillen kun nen de twee het zeer goed met elkaar vinden. Tijdens een vakantie in Thai land wordt hun vriendschap echter zwaar op de proef gesteld, waarna ze The Phantom of the Opera The Phantom of the Opera is de film versie van de beroemde musical van Andrew Lloyd Webber, met Gerard stapt in en ziet nog Butler en Emmy Rossum in de hoofd- hun pyjama. Hij j rollen. N J Edge of Seventeen Van Boy George tot de Eurythmics en van fluorescerend overhemden tot snoeiharde haargel: de zomer van 1984 was zo jaren tachtig als de jaren tachtig ooit zouden worden. De jonge Eric heeft een baantje in de bediening van een fastfoodrestaurant. Zijn colle ga Rod kan zijn babyblauwe ogen niet van Eric afhouden... Publieksfavoriet op diverse gayfilmfestivals. Erik of het Klein Insectenboek Erik is een jongen van tien jaar die lie ver fantaseert over zijn geheime liefde Rosalie dan zich voorbereidt op een spreekbeurt voor school. Eriks opa wil hem wel helpen met de spreekbeurt en stelt voor om insecten als onderwerp te nemen. Erik vindt het maar saai en valt tijdens het lezen in slaap. In zijn droom komt hij terecht in de wonder baarlijke insectenwereld, waarin hij spannende avonturen beleeft. Erik leert veel over insecten, maar nog meer over zijn eigen leven. 1 DE TILBURGSE K Polar Express Een jongen ligt stil in zijn bed. Het is kerstavond en hij hoopt dat hij de ren dieren van de Kerstman op zijn dak hoort galopperen. Maar dan opeens hoort hij een heel ander geluid. Het klinkt als een trein terwijl hij helemaal niet bij het spoor woont. Snel doet hij zijn badjas aan en gaat naar buiten om te kijken wat het is. Daar ziet hij een enorme trein Een conducteur stapt uit en vertelt hem dat dit de polar express is en vraagt of hij mee op reis gaat. Hij -—g meer kinderen in hun pyjama. Hij vertrekt naar de Noordpool en beleeft de droom van elk kind dat nog in de Kerstman gelooft. zijn tijd Stand van de Maan National Treasure rijwel het Een Indonesische familie van drie De briljante Benjamin Franklin Gates generaties bouwt een brug tussenhoop is een schatzoeker. Gates zo en geloof. Het verhaal van weduwe hele leven naar een schat Rudmidja, haar zoon Bakji en haar niemand dacht dat hij bestond: kleindochter Tari geeft een beeld van schat die alle continenten heeft gez «et dagelijks leven op het eiland Java, en door de eeuwen heen steeds groter -groot dat het de schat is die de wereld ooit :kend. De Founding Fathers vliegtuigongelui bergafwaarts ge1 Ze kan niet o»c komen en v haar man. werken bez chiater Dr. vertelt haar dat haar gebaseerd op waa zoon nooit heeft dat dit niet het gevalv.. verleden van haar zoon, blijkt dat alle bewijze: bestaan van haar zoon z" In haar Zoektocht naar 1B stuit ze op een vader die precies Het zelfde doormaakt. Samen proberen ze dit mysterie te ontrafelen. Princess Diaries 2 Princess Diaries 2 begint waar het eer der onvergetelijke avontuur van Prin ses Mia is geëindigd, Mia is er klaar voor Prinses van Genovia te worden. Maar als zij samen met haar oma, koningin Clarisse, verhuist naar het koninklijk paleis, komt zij erachter dat haar dagen als prinses zijn geteld. Mia moet namelijk onmiddelijk haar tiara inruilen voor de kroon. Alsof het nog niet genoeg was om te leren een land te besturen staat er ook nog eens in de Genoviaanse wet dat prinsessen moe ten trouwen voordat ze de troon mogen bestijgen. Mia gaat dus drin gend op zoek naar een leuke man. Er zijn genoeg mannen die zich aanbie den maar zal er een tussen zitten die Mia’s prins op het witte paard wordt? Bridget Jones 2 Renée Zellweger, Hugh Grant en Colin Firth zijn weer bij elkaar voor de romantische komedie Bridget Jones: The Edge of Reason. In dit ver volg ontmoeten we Bridget waar we haar hadden achtergelaten, geheel ver rekt in de armen van de fantastische jurist Mark Darcy. Mark is beheerst, behulpzaam en tolerant wat (bijna) alle jaloezietjes van Bridget betreft. Zodra de dreiging van een andere vrouw opkomt, verschieten de roze wolken van Bridget naar grijs door haar aanvallen van twijfel die haar relatie met Darcy zwaar belasten. En net wanneer de baren niet woeliger kunnen worden, komt Bridgets vorige baas, rokkenjager Daniel Cleaver aan zeilen. keukens en interieur Zatoichi Zatoichi is een befaamde Japanse zwaardvechter. Hij is oud, en hij is blind. Toch gaat hij de strijd aan met rivaliserende bendes. Een audiovisu eel spektakel, met een virtuoze ritmi sche montage. De film eindigt als een musical in een tapdance-ballet, waardoor je in opperste euforie de zaal verlaat. an's 12 jaar na de spectaculaire overval irie casino's in Las Vegas brengt iel Ocean (George Clooney) zijn weer bij elkaar. Het merk- rdige gezelschap reist naar Europa om daar drie overvillen te plegen: een in Rome, een in Amsterdam en een in twijfelt aan Parijs. Ondertussen dienen ze wel te Sylvia die ontsnappen aan hun vorige slachtoffer, l”'"'de casinobaas Terry Benedict (Andy Garcia), en een mysterieuze Franse rivaal. Zullen Ocean en zijn handlan gers slagen in hun acties of vallen zij ten prooi aan de wraak van Benedict? The Forgotten Meer dan een jaar geleden is het 8- van Telly Paretta (Juli- omgekpmen bij een 'luk. Sindsdien is het gegaan met haar leven, over haar verdriet heen i vervreemdt steeds meer van Om haar problemen te ver- Oliver Stone's Alexander is gebaseerd jzoekt ze regelmatig de psy- op het ware verhaal van één van de r. Munce (Gary Sinise). Hij meest verlichte en invloedrijke leiders >ar dat haar gedachten zijn uit onze geschiedenis - een man die vaanbeelden en dat haar toen hij 25 jaar was al 90% van de bestaan. Telly voelt toen bekende wereld had veroverd, jval is en duikt in het Alexander leidde zijn nagenoeg on. Maar dan onoverwinnelijke Griekse, Macedoni- jzen van het sche en later Oosterse legers in een zijn uitgewist, achtjarige veldtocht van 22.000 mijl ar opheldering vol overwinningen en veroveringen. 1:” precies het- Toen hij op 32-jarige leeftijd stierf had hij een rijk onder zich dat de wereld nog B Der Untergang H De laatste dagen van de Tweede nado, samen 1 M Wereldoorlog zijn aangebroken. De legertroepen van Adolf Hitler worden in snel tempo uitgedund. Hitler beseft dat hij de strijd heeft verloren en dat zijn dagen zijn geteld. Hij brengt zijn laatste dagen door in een Berlijnse bunker, waar hij wordt vergezeld door zijn vriendin Eva Braun en een aantal volgelingen. Terwijl de Russische grondtroepen optrekken, neemt de vrees en onrust in de bunker toe. liezen. Als de weg in de tijd, hoe lichter en meer gei- later toevallig dealiseerd wordt de vorm. 'd Simon em- The Grudge Een Amerikaanse vrouw die in Tokyo werkt, is geïnfecteerd geraakt door een mysterieus virus. Steeds meer mensen raken er door besmet, wat het begin is van een reeks vreemde gebeurtenissen. 5 X 2 - Cinq Fois Deux Vijf maal twee gaat over de vraag: hoe het leven met iemand te delen? In vijf fasen belicht Francois Ozon de relatie n een hedendaags stel, Marion en vj.lles. De regisseur begint bij het einde, hun scheiding, en vertelt staps- ijs terug naar de teloorgang van mui liefde, de geboorte van hun kind, hun huwelijksfeest en uiteindelijk de aanzet tot hun romance. Hoe verJ‘ Lemony Snicket Klaus en Sunny Baudelaire zijn drie weeskinderen en komen uit een wel gesteld gezin. Het zijn vindingrijke, intelligente, aardige kinderen en ze zijn leuk om te zien. Alleen hebben ze buitengewoon veel pech. Violet is veertien jaar en heeft een waar talent voor uitvinden. Klaus is twaalf jaar, draagt een bril en heeft een passie voor lezen. Sunny is de jongste, ze is nog een baby en is erg klein voor haar leef- j tijd, ze is een bijter en heeft vier vlijm- scherpe tanden. Hun ouders hebben I hen een enorm fortuin nagelaten, dat ze echter niet kunnen besteden tot ze allen meerderjarig zijn. Als ze bij Graaf Olaf gaan wonen, een ver en inhalig familielid, komen ze er al gauw achter dat Comme Une Image aanzit. Het verhaal over vier mensen die heel goed weten wat ze zouden doen als ze Oceai in de schoenen van anderen zouden orje j staan, maar die zich minder weten te op redden zodra het om hun eigen leven Dame gaat. Zo is daar Lolita die snakt naar bende de aandacht van haar vader, maar die waardij andere mensen niet ziet staan omdat hij alleen maar naar zichzelf kijkt. En Pierre, een schrijver die twijfelt zichzelf, en zijn vrouw zeker is van het talent van haar man, maar niet van zichzelf. Maria Full of Grace De zeventienjarige Maria uit Colom bia reist op een dag naar New York met 500 gram aan bolletjes cocaine in haar maag. Maria hoopt dat zij met de beloning die daarvoor krijgt haar leven een draai kan geven. De regis seur noemt zijn hoofdpersoon niet voor niets Maria. Zijn zwangere smokkelaar wordt enkele keren Jbadend in het licht afgeschilderd als samen met F romance. Hoe verder een heilige die het lichamelijke opof- een kind. Armin een hoger doel. Zij stopt haar tien jaar na de geboorte van zijn zoon, jl cocaine en hoopt op een dat hij onvruchtbaar is. Zijn zoon Bo t haar geestelijk en financieel kan dus niet zijn zoon zijn. De enige -■* die met zekerheid de vader kan aan- mysl wijzen is Monika, de moeder. Maar Ocea Alexander Monika is al tien jaar dood. Armin Alexander de Grote, een van de groot- gaat op zoek naar de waarheid, ste militaire intellecten uit de wereld geschiedenis, veroverde in zij (356 tot 327 voor Chr.) vrijw: hele gebied dat toen als besch wereld bekend was. Er werd hem Aristoteles bijgebracht dat de griel beschaving de meest ontwikkelde wereld was. Alexander bouwde 1 eindelijk een imperium op dat bestond uit Macedonië, Egypte, Syrië en Per- zië. Twee steden die door Alexander werden gesticht zijn Alexandrië in Egypte en Bucephala in India Floris Nederland in de Middeleeuwen. Flo ris junior (Michiel Huisman) wil zijn vader bewijzen dat ook hij een hGJ kan zijn net als zijn grootvader, de beroemde ridder. Hij wil ervoor zor gen dat het heilige relikwie met won derlijke krachten nooit in de verkeer de handen terecht zal komen. Samen met Pi (Birgit Schuurman) neemt Flo ris het op tegen de Hertogin van Gelre, Van Rossum junior (Daan Schuurmans) en Kleine Pier. bemachtigen voordat het in verkeerde handen valt. In een race tegen de klok moet Gates niet alleen de overheden om de min leiden, hij moet ook zijn meedogenloze tegenstander één stap voor blijven, de overgebleven aan wijzingen zien te ontcijferen en het 2000 jaar oude mysterie dat ten grondslag ligt aan de grootste schat aller tijden zien te ontrafelen. Alexander Hij had veel verschillende gezichten voor heel verschillende mensen - hij was een wervelende krijgsheer, vol ambitie en moed die met een jeugdig elan ten strijde trok tegen een over macht aan Perzische legers. Een zoon die wanhopig probeerde de zegen te krijgen van zijn strenge en door vele veldslagen getekende vader. Een zoon verscheurd door de relatie met zijn moeder, die als meedogenloze veroveraar nooit een slag verloor en met zijn soldaten optrok naar de uiterste grenzen van de toen bekende wereld. Hij was een visionair wiens dromen, daden en lotsbestemming in alle eeuwigheid doorklinken en vorm gaf aan de wereld die wij nu kennen. Hij was dat alles en nog veel meer. ij was Alexander de Grote. Punch Drunk Love Kleurrijke romantische komedie van wonder-regisseur Paul Thomas Anderson. Barry Egan is een kleine ondernemer met zeven zusters. Door hun goedbedoelde bemoeizucht is hij eenzaam en alleen gebleven en niet in staat verliefd te worden. Als een har monium en een mysterieuze jonge vrouw, Lena Leonard in zijn leven verschijnen, begint zijn grote romanti sche avontuur. Floris Nederland ir junior (Mie twen. Floris tt) wil zijn swijzen dat ook hij een held 1 net als zijn grootvader, de .e ridder. Hij wil ervoor zor- -:,ige relikwie met won- ...n nooit in de verkeerde ri zal komen. Samen met ^huurman) neemt Floris .r tegen de Hertogin van Gelre, Rossum junior (Daan Schuur mans) en Kleine Pier. luari

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2005 | | pagina 4