Jaaroverzicht 2004 I Willem II - FC Twente 22 januari - 10.30 uur Willem II gaat vuur een vuile bak Verkoop halve seizoenkaarten Willem II gestoten tussen Kerst en Oud 0 Nieuw Willem II Aa Tomas Galasek genomineerd mBEj zunne punt naor vurre Alle vakken €5,- (m.u.v. hoofdtribune! zoekt vrijwillig^5 3 S. S uq fb 5 Vrijwillige Thuishulp DE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 23 DECEMBER 2004 - PAGINA 20 Stadionkrant OPLAGE Willem II Huisnu \l\terpoZZj Hoofdsponsor FOTOBURO TOIN DAMEN FOTO FRANS VANAARLE toger En wat we doen, doen we goed! Sooike. Huisnu maandelii me wetensxl en een van wl bedrijf! Midd Vak Tarief Totale wi kosten: letitie. En wat is er nu Zillem II biedt alle sei- n Van der Struijk en )00ste seizoenkaart. Op mark van Oist< ment. H< (top)verd opgezet a beschikki achtergel ment bes aan de ac met met toiletruin de. Oper en ruime balkon ai uitzicht 1 Tevens p van <ou- De Vrij» thuis. I verst 27 (•ontour dé organisatie voor vrijwilligerswerk ian. i (8 Momenteel woi huurd. Daarbij euro, de zogena de huurprijs ni< €99,- €91,- €77,- €71, €60, 135,- 122,- 107,- €94,- €85,- contract van Hadouir o we verbintenis loopt zomer van 2008. Mourad Mghizrat wordt voor de rest van het seizoen verhuurd aan FC Den Bosch. "ezichten te zien, jginnen Maaskant, Van der Haar aan De Huisi »re mate geschoold om het itvoeren. En word je begeleid heej ze al op vurhaand gesneeje. Maar 't mot gezeed L van De Ti Contour is gesloten van 27 december 2004 t/m 2 januari 2005). Prettige feestdagen en 'n gezond 2005! Onkostenvergoeding Je krijgt een basisvergoeding van €50,- per halfjaar. Maak je meer reiskosten, dan kun je deze declareren. ijwillige Thuishulp biedt hulp i Dit doet de Vrijwillige Thuishul mantelzorg-, sodale- en opvoedingsui en winnende treffer van de avond achter zijn naam te zetten. Tarik Sektioui wordt op geplaatst. Eerder werd hij zet naar de 2e selectie gebrek aan inzet en motivatie. Rotterdam. Willem II breekt deze maand het open. De nieu- it door tot de treft Willem II BV Veendam. De wet jurad Mghizr Buddy gevraagd (m/v) Een buddy is een vrijwilliger die chronisch zieke mensen met een klein sociaal netwerk ondersteunt, zowel in emotioneel als praktisch opzicht. Een buddy is een praatpaal. Een luisterend oor. Maar ook een doener. Iemand die er wil zijn! Sta jij met beide benen op de grond? En ben jij minimaal een dagdeel per week beschikbaar? afscheid nemen. Interim-coach André Wetzel en de spelers Geert De Vlie ger, Dmitri Shoukov hebben allen voor het laatst het rood-wit-blauw verde digd. Ondanks een roerig half jaar eindigt Willem II op een welverdien de 7e plaats. Oscar Moens tekent een contract voor drie jaar en volgt daarmee De Vlieger op. t/m 12 jaar en 65+ t/m 12 jaar en 65+ t/m 12 jaar en 65+ t/m 12 jaar en 65+ t/m 12 jaar en 65+ senioren en rolstoel Hebt u belangstelling voor dit boeiend vrijwilligerswerk? Bel (tussen 9.00 - 13.00 uur) en vraag naar de Vrijwillige Thuishulp van Contour. 013 - 543 45 72 St. Annaplein 21, 5038 TV Tilburg - www.contourtilburg.nl - info@contourtilburg.nl Deskundigheidsbevordering Als vrijwilliger word je in meer of mindere vnjwilbgerswerk nog beter te kunnen uitvc door professionele beroepskrachten. Siendereklaos heej z'n hiele aamper gel Marie gao as unne raozende roelaand te kiet om te Juli Willem II en Interpolis hebben de bestaande sponsor-overeenkomst met twee jaar verlengd. De verzeke raar steunt de Tricolores dus in elk geval tot medio 2006. Willem II vindt in Martijn Reuser opnieuw versterking voor het nieuwe seizoen. Reuser tekent een contract Oktober voor drie jaar. Op de eerste training Marko Kolsi maakt met onmiddellijke zijn veel nieuwe gezichten te zien, ingang de overstap van Jong Willem Naast Reuser beginnen Maaskant, II naar de 1e selectie. Hij is Kreek, Moens en Van hun carrière in Tilburg. Tomas Galèsek; voormalig speler van Willem II en de huidige aanvoerder van Ajax, is een van de kandidaten voor de titel 77/- burgs Sportman 2004. De Tsjech heeft een belangrijke rol gespeeld in het behalen van het landskampioenschap door de Amsterdammers. Daarnaast was hij afgelopen zomer voor zijn land actief tijdens het EK voetbal in Portugal. Tomas Galasek woont nog steeds in Tilburg. Vanavond, 23 december, wordt bekend gemaakt wie Tlburgs Sportman 2004 wordt. voor aan de gemeente niet meer in actie komen. Op basis van deze Achter de schermen is kledingspon- It Willem II ingedeeld sor UMBRO al druk bezig met het van financieel meest nieuwe uittenue voor volgend sei zoen. De supporters kunnen op inter net stemmen in welk shirt ze de Tri colores volgend seizoen het liefst zien voetballen. Willem II sluit de eerste helft van het niet de seizoen af op een tiende plaats. Het kabinet wil l gen op de vrije uiterlijk 1 juli 20 25%. In de regel huuraanbod doo liteit, qua groott kingsniveau en instrument van 1 te hanteren vrijl stelling, ook d< Het ziet er echte uit de markt' behoefte aan h kwaliteit gegever Zo stijgt in Tilb huurwoningen i maken met de corporaties, die i gen en kosten v terug willen zier Ook is verhuur- eerd aan de huui de gemeente bij ling. Wat nu o springt is de ro laars en vastgoec me van huuraat maken met de analyses die dc worden gemaak ontwikkelaar di< bouw in de 'oud tot een jaar gel van circa 80 t 180.000 euro v. baar, nu is men Rechter zoekt hand (m/v) Voor mensen met een klein sociaal netwerk en een draagkracht. Om boodschappen te doen, in huis of 'n tuintje te onderhouden. s En stel jij je een paar uurtjes per week of per maand beschikbaar? Februari Joris Mathijsen, Kew Jaliens en Tarik Sektioui spelen met ingang van vol gend seizoen voor AZ. De drie teke nen een contract voor vier seizoenen en worden in Alkmaar herenigd met ex-ploeggenoot Denny Landzaat en oud-Willem ll-trainer Co Adriaanse. In deze maand wordt ook bekend dat Dmitri Shoukov Willem II gaat verla ten. Hij geeft te kennen elders een nieuwe sportieve uitdaging aan te willen gaan. Het Willem II kamp lijkt leeg te lopen, maar het tij keert snel. Albert van der Haar heeft probleemloos de medi sche keuring doorstaan en komt per 1 juli van FC Zwolle naar Tilburg. Geheugen zoekt steun! Voor mensen met dementie en hun eventuele mantelzorgers. De steun is erop gericht om de dementerende zolang mogelijk thuis laten wonen en om de mantelzorger te ontlasten. Samen leuke „en ondernemen of gewoon 'er zijn' als de dementerende niet tot dit alles in staat is. Wil jij 'er zijn' voor de dementerende en zijn of haar mantelzorger voor minimaal een dagdeel per week? Januari Het jaar 2004 begint roerig voor Wil lem II. Trainer Mark Wotte, directeur voetbalzaken Barry Hulshoff en direc teur commerciële zaken Alex de Con- inck maken, om uiteenlopende rede nen, bekend hun functie neer te leg gen. Willem II trekt meteen een nieu we trainer aan. Robert Maaskant zal per 1 juli André Wetzel opvolgen, die tot dan de taken van Mark Wotte waarneemt. Ook in de spelersgroep is het onrustig. AZ toont interesse in Denny Landzaat. 5 dagen later is de transfer rond. Landzaat vertrekt met onmiddellijke ingang naar Alkmaar. April Mei In de wedstrijd tegen Volendam Willem II en de gemeente Tilburg debuteert Hans Denissen. Hij geeft ondertekenen een overeenkomst zijn debuut extra glans door de enige voor de huur van het stadion. Deze overeenkomst vormt het sluitstuk van het besluit van B&W om de non-actief investeringen die Willem II in het sta al terugge- dion heeft gedaan over te nemen. ie wegens De laatste wedstrijd van de competi tie tegen Ajax wordt er één van etwerk en een beperkte financiële >en, een klusje op te knappen Hak jij vandaag de knoop door? Gevraagd: Home-Starter (m/v) Ieder gezin (met een kind tot 7 jaar) maakt wel eens een periode door, I waarin het allemaal niet zo lekker loopt. Home-Start biedt dan uitkomst ft) door vriendschap, ondersteuning en praktische hulp aan ouders te "t bieden door de inzet van ervaren vrijwilligers in de thuissituatie. Ben jij iemand die uit eigen ervaring weet hoe zwaar het soms is om kin- deren op te voeden? Ben jij geen hulpverlener met een werkplan en een drukke agenda? door de inzet van vrijwilligers bij mensen ihulp door het bieden van praktische hulp, gsondersteuning en terminale- en buddyzorg. Augustus enige die deze maand debuteert. Tijdens een speciale koopavond in de Kevin Bobson wordt door Marco van Kew Jaliens, Joris Mathijsen en fanshop verkopen Van der Struijk en Basten geselecteerd voor Oranje. Delanoy de 10.000ste seizoenkaart. Ook op het veld wordt goed Iwan Redan komt met onmiddellijke gepresteerd. Uit 4 duels worden 10 ingang van RKC naar Willem II. Hij is punten gehaald. met de Tricolores een vierjarig Peter Zois geeft te kennen dat hij uit contract overeengekomen. Op het wil kijken naar een nieuwe club. Zijn veld doet hij meteen goede zaken. In oefenstage bij Torpedo Moskou gaat de strijd om de Amstelcup wordt SV op het laatste moment echter niet Meerssen met 5-0 van de mat door. Willem II heeft al wel uitgeke- geveegd. Redan opent in die wed- ken naar een vervanger voor Zois. De Juni strijd meteen de score. In de volgen- Fransman Dubourdeau komt mee- Willem II heeft het contract met Frank de ronde treffen de Tricolores Sparta trainen met de selectie. van der Struijk opengebroken en ver lengd tot medio 2008. De 19-jarige jeugdinternational debuteerde afge lopen seizoen in het eerste elftal van de Tricolores. De Tilburgse club bereikte verder overeenstemming met VVV Venlo over de overgang v Marcel Meeuwis en Frank van Kt wen naar de club uit de Gouden Gids divisie. Geert De Vlieger gaat voor twee sei zoenen naar Manchester C:" speelde sinds 1999 voor de Tricolores. De verkoop van halve seizoenkaarten is weer van start gega< Met een halve seizoenkaart kunt u alle thuiswedstrijden stuks) van Willem II na de winterstop bezoeken tegen een scherpe prijs. September De oefenwedstrijd tegen Borussia Dortmund mag, op last City. Hij gemeester, geen doorgang Ticolores. De Tricolores moeten uitwijkf Bocholt. De wedstrijd wordt r verloren. tegen ADO Den Haag zwaar Willem II legt deze maand de finahci- seerd. Hij kan de rest van het en de"'knvb. o- -- j— begroting wordt Willem in de categorie van financieel meest gezonde clubs. De administratie van Willem II en de Fan shop zijn tussen Kerst en Nieuwjaar geslo ten. Vanaf vrijdagmiddag 24 december 12.30 uur tot en met zondag 2 januari zijn de kantoren van Willem II gesloten. Willem II wenst u prettige feestdagen! Voor de aanschaf van een halve seizoen kaart kunt u tot vrijdag 24 december 12.30 uur terecht bij de administratie van Willem II. Vanaf maandag 3 januari gelden weer de normale openingstijden voor de administra tie en Fanshop. Kaartjes voor Willem II - FC Twente zijn alle dagen te koop via de Ticketbox verkoop- MM Ere Noord/Zuid F en G E en H B en M A en L €69,- LS en LR 68, N 62,- J 13 t/m 16 jaar €45,- J ouder €97,- K t/m 12 jaar €30,- K ouder 63, C €69, Op 22 januari begint de 2e helft van de compe mooier dan in een uitverkocht huis spelen? Wi zoen- en clubkaarthouders de mogelijkheid om voor slechts 5,- één (extra) kaartje te kopen. Kortom een unieke kans om vrienden en familie een keer mee naar het stadion te nemen. Hebt u geen club- kaart? Geen probleem. Normaal betaald u 6 ,- voor de clubkaart maar in combinatie met deze actie krijgt u de kaart gratis. Zo kunt u ook in de toekomst kaartjes voor de wedstrijden van Willem II kopen. De kaartverkoop start op zaterdag 11 december via alle Ticketbox ver kooppunten. Een clubkaart aanvragen kan van maandag tot en met vrijdag tussen 8.30u-12.30u en 13.00u-17.00u bij de administratie van Willem II. Ook daar kunt u terecht voor toegangskaartjes. VOL VOL November In de derde ronde van de Amstelcup jd- strijd loopt uit op een doelpunten- festijn waarbij de Tricolores met 4-5 aan het langste eind trekken. Kemy Agustien maakt met onmiddellijke ingang de overstap van het beloftenteam naar de 1e van de bur- selectie. vinden. ten naar December met 1-0 Anouar Hadouir raakt in de wedstrijd gebles- seizoen dicht, of ons worre, "Ons Marie" is dees jaor in tegenstelling tot de i keer, om de leste jaore nie d'n irste die de kerstboom ha staon. Nee bouwe tot unne echte kersemesshow. Elf mèènse dieje eer gao meej vursprc kerstmennekes, dur ons vraaw liefkozend vernoemd aanse Die heej d'n humme, al hebbe naor onze huidige irste elftalspeulers kwèeke dur elka- ons Willem ll-ers zo geliefde spel or in onverstaonbaar meekaanies Engels 't een of 't sprankelend gienderwèèt in de All aander kersemeslieke. Zonder óordöpkes houde ut bij ons gin vèèf menute uit. Naaw is dèt op zich niks bezun- alle kaante en staot ie ook nog 's meej zunne punt naor ders, waant die dinge hedde' in 't gezelschap van ons vurre. Ons Marie zeej allegeduureg dèt sjeloershèd Marie toch wel nodig. Agge nog van plan zèt om langs unne verrekes slechte èègeschap is, en zeker in. de te koome,dan raaj ik oe aon, ook unne goeie zonnebril disémbermaond. De maond van verdraogzaomhèd, op te zette, waant aanders worde zeker en vaast ver- saomhöorighèd en vreeje. Ik heb me d'r dan ook mar blènd dur de duuzende knipperlichtjes die ze te paas en bij neergeleed, in de zekerhèd dèt we d'r de koomende te onpaas heej aongebraocht. 't Plafond is al verscho- jaore toch wel wir zulle staon, meej al dèt talentvol jong ten van kleur dur de zwarte kwallem van de kèrskes van grut wèt we zèlvers in höös hebbe. Meense allemaol unne wel erg bedenkeleke kwalitèt 't knèèn leej poedel- unne zaolege kèrsemes, un zaoleg ötende èn un goej *j nokt te blaawbekke in de pan meej azèèn, en de jöön begien, öok van ons vraaw De Vrijwillige Thuishulp biedt veel, veel meer dan de naam doet vermoeden... Maart Een maand van contracten. Toine van Mierlo wordt met ingang van het nieuwe seizoen assistent-trainer. Hij tekent een contract voor onbepaalde tijd. Willem II breekt het contract van 5 juli 2004: Oscar Moens maakt op de Ie trainingsdag kennis met collega-doelman Peter Zois. De andere nieuwe gezichten zijn van Kevin aanvaller Erik de Kruyk open en ver Bobson en Martijn Reuser. lengt dit tot medio 2007. Versterking voor het nieuwe seizoen wordt gevonden in de personen van Michel Kreek en Kevin Bobson. Kreek tekent een tweejarig contract tijdens een bliksembezoek aan Tilburg. Bob son tekent een contract voor vier jaar. gao hum rong naor Co Adri- ---a we't hier over 't bij ons Willem ll-ers zo geliefde spelsysteem, al maonde sprankelend gienderwèèt in de Alkmaarderhout staon, Aanders als bij ons Tricolores schittert ie konstaant van

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2004 | | pagina 20