tiwos nieuws Waanzinnige actie in Witbrant-West! q 9 tiwos In de werpers Bereikbaarheid Tiwos lllllll Bij Tiwos leent u gratis een boedelbak WITBRANT west IQ IC 0) 3 O O 3 lllllll De Hof van Huygens: over de metamorfose van een buurt actie pE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 16 DECEMBER 2004 - PAGINA 20 Moussa Ba 54 90 890 54 9° 777 Moussa neemt ook deel aan een promotie- faxnummer internet e-mail email@tiwos.nl 5038 EO Tilburg Een kalender naar wens op uw deurmat Volgende trekking 20 januari. fyPlUS, Van de Water Makelaardij, Tel: 013-59 52 952, www.vandewatergroep.nl Voor meer informatie over Witbrant-West kijkt u op: Veel plezier ervan. EHBO-pakket www.witbrant-west.nl. Ruime gezinswoningen van alle gemakken voorzien en een groene rustige omgeving in Tilburg. Dat is comfortabel wonen in Witbrant-West. De woningen zijn inmiddels bijna allemaal verkocht. De geïnteresseerden in de woningen die nog wel beschikbaar zijn bieden we ook in december extra comfort met de fantastische WonenPlus actie. Elk jaar biedt Tiwos haar bewoners een exclusief presentje aan dat te maken heeft met wonen. Dit jaar ontvangt u een praktische kalender met een setje ansichtkaarten. Kavel 140 m2 Inhoud 475 m3 Zeer ruime woonkamer van 54 m2 Luxe badkamer Neem zelf een kijkje in de Centaurus modelwoning. Inhoud 455 m3 Zeer ruime woonkamer van 42 m2 3 Slaapkamers type Andromeda Prijs vanaf 250.100,- v.o.n. type Centaurus Centaurus-2 Prijs vanaf 249.900,- v.o.n. reparatieverzoeken 54 90 700 na kantooruren alleen spoedeisende klachten! Bruggenbouwer Al vrij snel kwam hij terecht in een opvanghuis voor minderjarige asielzoekers in de Reeshof. Sinds hij meerderjarig is woont hij zelfstandig in het centrum van Tilburg. Hij volgt nu een opleiding tot verpleger in hetTweesteden- ziekenhuis.'Deze opleiding is echt wat ik wil en hiermee wil ik later in de internationale hulp verlening mijn bijdrage leveren. Om zo een brug te slaan tussen wat ik hier heb geleerd en mijn roots’, zegt Moussa enthousiast. Het bouwen van bruggen ...dat lijkt een rode draad voor Moussa te zijn. Hij is in zijn functie als jongerenambassadeur steeds op zoek naar het positieve in de jeugd en de manier waarop In zijn kleine maar gezellige woonkamer zie je direct dat zijn roots in Africa liggen. Grote spanningen tussen twee volkeren in Mauretanië hebben deze jongen doen besluiten op zijn 17e zijn vaderland te verlaten. Zijn familie liet hij daar achter. Verhuist u naar een Tiwoswoning of moet u door revitalisering van uw buurt verhuizen? Dan kan u vanaf nu kosteloos van een boedelbak met huif gebruik maken. Deze extra service is bedoeld om onze klan ten bij te staan in de vaak hectische periode van verhuizen. Tijdens het overhuizen is het regelmatig een probleem hoe u huisraad Gratis verhuizing door erkend verhuisbedrijf Uw eigen klusjesman, voor de nodige klusjes na de oplevering je dat kunt omzetten in daden.’Kijk, je kunt boos worden als je vanwege je huidskleur wordt geweigerd bij een disco. Maar je kunt deze energie ook gebruiken om aan anderen te laten zien watje waard bent! Laat zien datje lef en zelfvertrouwen hebt. Dat levert zoveel meer op.’ Als 24 jarige is Moussa het levende bewijs van een jongere wiens inzet voor twee telt door zich met enthousiasme in te zetten voor een multiculturele en leefbare samenleving. team voor intercultureel talent op het R0C. Zij leggen jongeren uit dat het volgen van een opleiding bijdraagt een gelijke kansen en regelen stageplekken bij bedrijven. Omdat deze wijze van het in contact komen met jongeren zo goed gaat, komen er binnen 2 jaar alleen al in Brabant 20 van deze promotieteams. U bent van harte welkom in de volledig ingerichte modelwo ning aan de Wijboschstraat 68 in Tilburg. De modelwoning is iedere zaterdag van 11.00 tot 13.00 uur te bezichtigen of op afspraak met de makelaar. De WonenPlus actie loopt nog tot en met 31 december 2004. Mocht u meer informatie willen, neemt u dan contact op met Naber Makelaardij (013 - 5444 333Zij vertellen u graag meer over dit unieke project. Ook vindt u op www.hofvanhuygens.nl meer informatie en in het buurthuis aan de Piet Heinstraat kunt u zelfs een virtuele wandeling door de nieuwe buurt maken. Dacht u dat metamorfoses alleen waren weggelegd voor de mens? Ook een woonomgeving kan een complete verandering ondergaan. Dat bewijzen de plannen voor de Uitvindersbuurt. Met het startsein op een regenachtige middag in november is de eerste fase van de metamorfose van start gegaan. In de toekomstige buurt ontwikkelt Tiwos een verscheidenheid aan woningen die aansluit bij de wensen van de nieuwe bewoners. U vindt hier vanaf 2006 een aantrekkelijke mix van eengezins woningen en appartementen die u zowel kunt kopen als huren. dl verplaatst. Om het u gemakkelijker te maken kunt u vanaf nu als klant van Tiwos gebruik maken van de boedelbak. U betaalt Tiwos een waarborgsom van 50. Als u de boedelbak weer in goede staat aflevert, krijgt u dit bedrag van ons terug. Als u interesse heeft in het gebruik van de Tiwos-boedelbak, belt u met ons op 54 90 890 om zo een reservering vast te leggen. ‘Laat zien datje lef en zelfvertrouwen hebt. Dat levert zoveel op.’ Karaktervol en groen Bij het startsein voor de bouw hebben wethouder Jan Hamming en directeur Otto van der Meulen van Tiwos, in hun toespraken duide lijk gemaakt dat de nieuwbouw een forse kwaliteitsverbetering inhoudt voor de Uitvindersbuurt. Wat blijft is dat de bewoners niet naast elkaar, maar met elkaar leven in een buurt met karakter. Het project draagt de naam Hof van Huygens en verwijst daarmee naar de zorg en aandacht die er is voor groen in deze nieuwe buurt. Genodigden en bewoners van nu en het eerste uur ontvingen in een bijzondere brochure informatie over de verkoop. De prijzen voor de koopwoningen en appartementen starten bij 120.000 v.o.n. en lopen tot ongeveer 200.000. Alle eengezinswoningen en appartementen hebben een eigen parkeerplaats op een afgesloten binnenterrein. Dichtbij het Tilburgse centrum Omdat het plan een groot gebied omvat dat op de schop gaat en waarbij zowel Tiwos als de gemeente zijn betrokken, werd het mogelijk het project een geheel nieuw gezicht te geven. Een gezicht dat echter wel past bij de bestaande bouw. Waar modern en gevarieerd wonen in een ruim opgezette buurt met veel aandacht voor groen en speelruimte binnen handbereik ligt. Voeg daaraan toe de ligging van dit woongebied op enkele minuten afstand van het centrum. Een woonconcept met veel potentie! Trots ‘Dat vind ik mijn taak als jongerenambassa deur. Daarnaast levert het bijzondere ervaringen op, zoals de ontmoeting met Willem-Alexanderen Maxima tijdens haar inburgeringstraject, de goede contacten met wethouder Jan Hamming en de deelname aan allerlei projecten zoals Festival Mundial en de Derde Kamer (een schaduwparlement dat de regering adviseert over internationale onderwerpen, red.). Ik ben er best trots op wat ik heb bereikt.’ VAN DE WATEE< tilburgse woonstichting ïxtra wooncomfort Comfort-pakket Voordeelpal bezoekadres Stationsstraat 24 maandag en vrijdag dinsdag en woensdag donderdag algemeen nummer informatienummer reparatieverzoeken info over inschrijvingen 9.00 -12.00 uur 9.00 -16.30 uur 9.00 - 20.00 uur reparatie@tiwos.nl inschrijvingen@tiwos.nl 54 26 500 www.tiwos.nl Koop nog dit jaar een woning van het type Centaurus, Centaurus-2 of Andromeda en ontvang een van de twee actiepakketten t.w.v. 5.000! Met je 24e jaar heb je de nederlandse taal geleerd, rondde je een opleiding tot sociale dienstver lening af en volg je inmiddels een tweede opleiding die werken en wonen combineert en ben je bovendien een van de jongerenambassadeurs die Tilburg rijk is. We hebben het hier over Moussa Ba die op zijn 17e is gevlucht naar Nederland. automatische incasso loterij Iedere maand verloot TiwOS drie maal 50 onder haar huurders die hun huur automatisch laten incasseren. Dit zijn de gelukkigen in deze maand: A.M.C.J. de Heumakers J. Mollen J. Zuurhout| Als u ook kans wilt maken op 50, kunt u via telefoonnummer 54 90 777 een incassomachtiging opvragen. Een alarminstallatie voor uw huis Een extra keukencheque t.w.v. 1.500,- Uw badkamer uitgevoerd in de luxere Sphinx Linate 340 serie Wij houden u graag op de hoogte! Op deze nieuwspagina vindt u elke maand (met uitzondering van juli en augustus) informatie omtrent zaken die voor u van belang kunnen zijn. Heeft u vragen of suggesties? Neem gerust contact op met Inge van Horen (013 - 54 90 882) Servicepakket ‘Eerste Hulp Bij Oplevering’ tiwos Neem voor de actievoorwaarden contact op met de makelaars: Meeüs Makelaars, Tel: 013-54 90 690, www.meeus.com Goed geregeld dus. Kavel 160 m2

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2004 | | pagina 20