E Bal Gemeen te wfew ws srss aanbied Kruikez halen, t €4,75). kost eei Tilburg! plaats v gen geit ber. Nat Vrijwilligers vieren feest CSEE Stads-VVV geeft aan bedrijven cadeautips Sxe vingsgrenzen’ KI Discozwemmen in Reeshof DE TILBURGSE ;edagte weker Op de agenda onder meer: De De Uitvinder Ontwerpbeschikkingen treffer rtbedr Op de agenda onder meer: Werkzaamheden in de Enschotsestraat. (Foto Publieksvoorlichting gemeen te Tilburg) cruising Beschikkingen iefinitieve beschikl Meldi irtikel 8.41) Adressen, openingstijden vembe doorlc Commissies Kapvergunningen Wet milieubeheer/Algemene Wet Bestuursrecht Bestemmingsplannen ■g bouw- Rie’l, De Stads-WV heeft een aantal goede tips voor bedrijven die hun perso neel of zakenrelaties een leuk cadeau willen geven tijdens de feest dagen. Natuurlijk is het moeilijk om het iedereen naar de zin te maken. Daarom heeft de Stads-VW diverse geschenkbonnen in het assortiment. Maandag 22 november om 19.00 uur in de raadzaal. aaide in de i eenieder v 5038 WG i 9.00- Voor vragen, u telefoon Ceram: Tot einc zaamht DE TILBURGSE KOERIER - - DONDERDAG 18 NOVEMBER 2004 - PAGINA 8 Dit is een publicatie van het gemeentebestuur van Tilburg Commissie voor de bezwaar schriften Info aanvangstijden: tel. 542 89 72 ppen: het vergun- ..istraat ind januari onderhoudswerk- iheqen. Wie de kap™ de tekenii..,^. kan contact Beleidsontwik progran boekje i wandel; organisi variërer kilomet land. Ve Openbare hoorzitting inzake bezwaarschriften van: Auteurslaan Tot eind januari herbestrating van rijbaan en parkeerhavens. ergun- ischot. beschikkinger 2004 ter inz»o< afzonderlijk ui "5 beroep w wordt de innen de 1 Commissie Maatschai Voorzitter: J. Rebbe Secretaris: J. Hamer (hans.hamers@tilbi tel. 542 84 12) e Algemene wiens be- Openbare hoorzittir bezwaarschriften v< UDENHOUT 1. Groenstraat achtertuin; vergt kapvergunningen met de bijl lingen wil inzien en wie vrac ópnemen met dhr. P. de 'ikkeling, tel. 542 87 24. Postbus 90006, 4800 PA k om voorlopige voorzie- Jiend. Een dergelijk ver ten gedaan als het be- iiend. Van voornoemde nan pas gebruik worden na de dag van bekendma- Inwerkingtreding Op grond van het bepaa wet bestuursrecht kan Oude Maasje Tot einde van het jaar herbestrating, evenals in Ekkersrijt. ing inzake /an dhr/mw. Kruisvaardersstraat Tot eind december werkzaamheden tussen Fatimastraat en Havendijk. Wintert De Wint deuren Baden Powelllaan Tot mei 2005 reconstructie tussen Taxandriëbaan en Karei Boddenweg. Commissie Economie Voorzitter: A. van Zijl (AB) Secretaris: M. van de Loo, Raadsgriffie (marjo.van.de.loo@tilburg.nl tel. 542 82 84) Gershwinstraat Tot eind november aanleg riolering. Jac van Vollenhovenstraat en Gershwinstraat zijn enkele dagen afgesloten. Alle voornoemde kapvergunningen zijn aan aanvragers bekend gemaakt op 18 november 2004. Dr. Ahausstraat Tot eind november dicht bij Ringbaan West, behalve tijdens spits uren. In week 47 hebben burgemeester en wethou ders de volgende kapvergunningen ver- Enschotsestraat Tot eind december werkzaamheden tussen Ringbaan Oost en Lovense Kanaaldijk. Rijk Ro Dit boel over he zoals di kan woi staan ei mystiek vertelle het ver! ra»" t 10, 1 eik en 2 sierkersen in gunningnummer 5297/04. Donderdag 25 november vanaf 9.30 uur in de bestuursvleugel. Tot eind december aanleg nieuwe bestrating, aansluitingen en verlich- http://openbarewerken.tilburg.nl Slecht weer kan leiden tot wijzi gingen. Nieuwstraat Tot eind december rioleringswerk- zaamheden. Udenhoutseweg (Berkel Enschot) Van zaterdag 20 november 21.00 uur tot zondag 21 november 12.30 uur is de overweg bij de Udenhoutseweg afgesloten i.v.m. overwegvernieu- wing. i, 3 veldesdoorns in de Van Oosterzeestraat ;nummer 04/2039. eik in plantsoen thv lummer 04/2040. Donderdag 25 november vanaf 14.00 uur in de paleiszaal. Rheastraat Tot begin december aanleg riolering en verharding op bedrijventerrein Vossenberg-Zuidwest. - dhr. Yildiz, inzake sluiting van café’s Thomas van Aquinostraat 57 en 59; -dhr. I café aa Stadswinkel Berkel Enschot Generaal Eisenhowerweg 2, openingstijden maandag van 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag toten met donderdag van 10.00 tot 12.00 uur, vrijdag van 13.00 tot 20.00 uur. Oswin de Windt toont de prijs voor de vrijwilliger van het jaar aan circa drieduizend organisatie van het jaar ging naar de borstkankervereniging Tilburg. Ruim tweeduizend Tilburgers brachten de afgelopen weken hun stem uit. Voor de vierde keer werd het evenement georganiseerd om de vele vrijwilligers van Tilburg te bedanken voor hun inzet. Dit jaar heeft de gemeente het feest voor het laatst betaald. Volgend jaar nemen sponsors het eerbetoon voor hun rekening. (Foto Beleidsontwikkeling gemeente Tilburg) Bernardusplein Tot eind december herinrichting. Brands, inzake sluiting van tan de Spoorlaan 316. - P. Kolen- de Bruijn, inzake verleende bouwvergunning Merkske 19; - J. de Roy, inzake weigering vergunning Wijboschstraat 2 - K. Jasper, L. Melis en R. v. R inzake bouwvergunning Stappegoorweg/A58; - J. op ‘t Hoog, inzake bouwver ning Donatusstraat Berkel-Ens Holland ders f 3,95. 4,99. Nationa certbon verpakk coupun Stads-VVV Tilburg Postbus 456 5000 AL Tilburg Tel: 0900 202 08 15 Fax: 013 545 36 63 www.vvvtilburg.nl Onderstaande zaken (vergunningen Wet milieubeheer, het opleggen van nadere ei sen en meldingen 8.19) liggen ter inzage bij Publiekszaken. Isnotitie Beheer landbouw gronden gemeente Tilburg; - nationaal winkelmarktonderzoek 2004 en antwoord van college op vragen ex artikel 47 van de SP; Rapportage projecten optimalise ring grondexploitatie 2004. Drempels i In de Frieze Frankenlaar verkeersdre snelheid in kilometer pi hebben bij c over de hog hun straten beginnen ne de nabijgele Die krijgt or en een buss Maandag 22 november om 9.00 uur in de raadzaal. De veelzijdige Irischeque (VVV- geschenkbon) is in verschillende bedragen te verkrijgen en in veel winkels door het hele land besteed baar. De Dinercheque is goed voor een lekker avondje uit eten. En de liefhebbers van een spannende film zullen blij zijn met de landelijke bioscoopbon. Die is ook verkrijg baar in eert leuk filmblik als verpak king. Muziek, dans en cabaret wor den een echte traktatie met de Theater- of de Musicalbon. Uiteraard zijn de bonnen niet alleen voor bedrijven'verkrijgbaar maar voor iedereen. Ondernemers kunnen geschenkbonnen bestellen met een speciaal formulier dat Fietsroute Berkel-Enschot Tot eind november aanleg fietspad in Koningin Julianastraat. Bij het college op 1 novembei ven, namens B 2aon5e;:nTnpbudrg gen de ingedie weken ter inza matiecentrum, zage legging z ren gebracht. I college vastgei - vast te stellet aanvulling is o tember 2004 n Wbb/2004/20, - vast te stellet VII sprake is v< demverontreir - vast te stellei VII sprake is v< saneren, - te bepalen da gemelde voorr worden begon te van deze be - indien zich b ring feiten of c als gevolg waa ken van het sa der hiervan on ding moet mal< de gemeente T - dat één werkt grond van artikel 19 lid 1 juncto lid 4 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Voordat de procedure wordt voortgezet, wil het college eerst inzicht krijgen in de inspraakreacties op het principebesluit en het bouwplan. Deze stukken liggen daarom met ingang van 19 november tot en met 2 december 2004 ter inzage bij de balie Bouwen en Wonen in Stadswinkel Centrum. Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een leder schrifte lijk zijn inspraakreactie over het voeren van de voornoemde vrijstellingsprocedure ken baar maken aan het college van Burgemees ter en wethouders van de gemeente Tilburg, postbus 90155, 5000 LH, Tilburg. Voor het grondgebied van de gemeente gel den verschillende bestemmingsplannen. Als een initiatief wordt voorgesteld dat afwijkt van een bestemmingsplan dat ouder is dan 10 Jaar, is het onder voorwaarden mogelijk om een procedure (artikel 19 lid 1 Jo lid 4 Wet op de Ruimtelijke Ordening) te voeren, die leidt tot vrijstelling van het betreffende bestemmingsplan. Wanneer de vrijstelling wordt verleend, kan tevens een eventuele bouwvergunning worden verleend. Veemarktstraat Tot eind november inrichting rond Het Gebouw. - Aanbesteding 2005 Reïntegratiebeleid; - Raadsnotitie Parkmanagement op de bedrijventerreinen; - Evaluatienota Tilburgse kermis 2004 en raadsvoorstel tot wijzi ging van de ‘Verordening vaststel ling plaatsen en tijden kermis 1997’; - Raad; gron -Nat Vierwindenlaan Tot eind april aanleg van sternetfiets- route De Blaak. Tot eind december afgesloten tussen B. v. Lamsweerde- laan en Zouavenlaan. Onderstaande beschikkingen liggen vanaf 22 november 2004 ter inzage. Tegen elke beschikking afzonderlijk kan tot en met 4 januari 2005 beroep worden ingesteld. De beschikking wordt de dag daarna van kracht tenzij binnen de termijn beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State (voor adres zie algemeen). Stadswinkels Reeshof, Noord Reeshof (Kerkenbosplaats 2) en Noord (Brucknerlaan 20a), openingstijden maandag van 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag tot en met donderdag van 10.00 tot 18.00 uur, vrijdag van 13.00 tot 20.00 uur. Groenstraat Tot december werkzaamheden tussen Broekhovenseweg en kruicir Winkler Prinsstraat. Eenrichtingsverkeer aangrenzende straten opgeheven. Kempenbaan Afslag richting Breda vanuit Tilburg tot eind november afgesloten i.v.m. werkzaamheden van de provincie. Door een ‘voorbereidingsbesluit’ te nemen geeft de raad aan dat voor een gebied een bestemmingsplan wordt gemaakt. Een voor- bereidingsbesluit heeft tot doel: - bouwactiviteiten die niet in het te maken bestemmingsplan passen tegen te gaan: - realisering mogelijk te maken van bouw plannen die zullen passen in het nieuwe bestemmingsplan. - Burgerinitiatief van Stichting Cantoraat Tilburg; - Stand van zaken Wijkvereniging Zorgvlied m.b.t. wijkorganisatie Nieuwe Stijl; - Sluitende jeugdketen, de organi satie van gemeentelijke taken op het gebied van jeugdzorg en preventie; - Informatie Fonds Culturele Vernieuwing en Cultuurnota stand van zaken Tilburgse Kunststichting; - Eindnota ‘Terra Nova’; - Raadsvoorstel Huisvestingsprogramma en -over zicht 2005; - Raadsvoorstel tot instemming met afgifte van 'Verklaring hoogte subsidie openbare biblio theek conform instap- en richtlij nenniveau’. 1. Jules Verneweg ongenummei burg, Van Neerbos Bouwmateri; B.V., betreffende het besluit opsla transportbedrijven milieubeheer. 1. Slimstraat 78 te Udenhout, A drijf van Nunen, betreffende het inrichtingen voor motorvoertuiger beheer. 1. Verdiplein 13-14 te Tilburg, Islamia, betreffende het besluit di del en ambachtsbedrijven milieubi 1. Vermeulenstraat 30 te Tilbui sisschool d'n Hazennest, betref! besluit woon- en verblijfsgebouwe De meldingen liggen ter inzage van 18 no vember 2004 tot en met 16 december 2004 bij Gebiedsontwikkeling, afdeling Handha ving. Adres Handhaving, Schouwburgring 107-111, 5038 TK Tilburg. Openingstijden: 9.00 tot 16.00 uur. Voor inzage tijdens avonduren, of voor vragen, bel de afdeling Handhaving telefoonnummer 013-464 71 03. Stadswinkel Centrum Stadhuisplein 128, openingstijden maandag van 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 10.00 tot 18.00 uur, donder dag van 13.00 tot 20.00 uur. Renkumlaan Tot eind februari aanleg rotonde bij Renesselaan. Omleiding voor fietsers door gebied de Ster. Voor auto’s wordt een noodweg aangelegd. Last onder dwangsom Het horecabedrijf café ‘Sky’ aan de Koe straat 137 te Tilburg is in werking zon der dat dit ooit gemeld is aan het college van burgemeester en wethouders. Bij de melding moet de exploitant een rapportage van een akoestisch onderzoek voegen. De exploitant heeft dus niet voldaan aan haar verplichting ingevolge artikel 6 van het Be sluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtin- gen milieubeheer. Het college heeft aan de exploitant verzocht om de melding in te dienen. Hieraan heeft zij echter geen ge volg gegeven. Om te bewerkstelligen dat de exploitant een melding indient compleet met een rapportage van een akoestisch on derzoek heeft het college van burgemees ter en wethouder van Tilburg besloten aan haar een last onder dwangsom op te leggen van 5.000,- voor elke week na 15 decem ber 2004 dat zij in gebreke blijft, met een maximum van 50.000,-. De beschikking gedurende van 19 november tot en met ecember 2004 ter inzage bij de afde- Handhaving van de dienst Gebiedsont- kellng, Schouwburgring 107 te Tilburg, elke werkdag van 09.00 uur tot 16.00 uur. Voor inzage buiten kantooruren, of voor eventuele vragen, kunt u bellen met de af deling Handhaving, telefoonnummer 013- 4 71 33 of 013-464 71 31. Gedurende de mijn van ter inzage legging kan alleen or belanghebbenden aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten dat zij geen bedenkingen tegen de ontwerpbeschikking hebben ingebracht, beroep worden inge steld bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ‘s-Gravenhage. Zij kunnen daar naast bij de Voorzitter van de Afdeling Be stuursrechtspraak een verzoek indienen tot het treffen van een voorlopige voorzie ning. Dit kan echter alleen worden gedaan als ook een beroepschrift bij de Afdeling is ingediend. Rodenberg Tot half december onderhoudswerk zaamheden tussen Brakman en Heleinde. Op 27 november is kruising Heleinde - Rodenberg dicht. Ontwerp-dwangsombeschikking Het college van burgemeester en wethou ders van Tilburg is voornemens Maat schap Brekelmans, Groenstraat 119 te Udenhout, een last onder dwangsom op te leggen wegens overtreding van voorschrift 15.4 van de revisievergunning en voor schrift 1.5 van het Besluit mestbassins mi lieubeheer. Wij zijn van plan Maatschap Brekelmans een dwangsom op te leggen van 300,- per week dat voorschrift 15.4 van de revisievergunning niet of niet volle dig worden nageleefd, tot een maximum van 3.000,-. Voorts zijn wij van plan Maatschap Brekelmans een dwangsom op te leggen van 500,- per week dat voor schrift 1.5 van het Besluit mestbassins mi lieubeheer niet of niet volledig wordt nage leefd, tot een maximum van 5.000,-. De ontwerp beschikking ligt van 19 november 2004 tot en met 2 december 2004 ter inza ge bij de afdeling Handhaving van de dienst Gebiedsontwikkeling, Schouwburg ring 107 te Tilburg, elke werkdag van 9.00 tot 16.00 Uur. Voor inzage tijdens de avond uren, of voor eventuele vragen kunt u bel len met de heer C. Borchardt, afdeling Handhaving, telefoonnummer 013-464 71 78. Gedurende de termijn van ter inzage- legging kunnen door.iedereen schriftelijk bedenkingen tegen de ontwerp-beschikking worden ingediend. Deze moeten worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Tilburg, p/a directeur Gebiedsontwikkeling, Postbus 90157, 5000 LL Tilburg. Degene die schriftelijke beden kingen indient kan verzoeken dat zijn per soonlijke gegevens niet worden vermeld. Beroep tegen de definitieve beschikking kan worden ingesteld door degenen die be denkingen hebben ingebracht tegen de ont- werp-beschikking, de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van hun adviesbevoegd heid, en door belanghebbenden aan wie re delijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen tegen de ontwerp beschikking te hebben ingebracht. Als de definitieve be schikking afwijkt van de ontwerp-beschik- king kan, voor wat betreft deze wijzigin gen, door iedereen beroep worden ingesteld. Rectificatie Noordwesttangent Het college van burgemeester en wethouders van Tilburg maakt, ingevolge art 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de raad in zijn vergadering van 1 november 2004 heeft verklaard dat een bestemmings plan wordt voorbereid voor het tracé van de Noordwesttangent. Dit voorbereidingsbe- sluit geldt voor de termijn van 1 jaar. Het voorbereidingsbesluit treedt in werking met ingang van vrijdag 5 november 2004. De voorbereidingsbesluiten mét de daarbij be horende tekeningen liggen met ingang van 5 november 2004 voor iedereen ter inzage in het Gemeentelijk Informatiecentrum in Stadswinkel Centrum en bij de balie Bouwen en Wonen in de Stadswinkels Centrum, Noord, Reeshof, Berkel-Enschot en Service punt Udenhout. Tegen een voorbereidings besluit staat de mogelijkheid van bezwaar en De procedures voor het nemen van be schikkingen in het kader van de Wet milieu beheer (Wm) bestaan uit twee stapp opstellen van een ontwerp van de v ning of nadere eisen (de ontwerpbe king) en vervolgens het nemen van de be schikking. Tegen de ontwerpbeschikking kunnen met redenen omklede bedenkingen worden ingebracht bij burgemeester en wethouders van Tilburg (zie adres Publieks zaken). Dit moet afhankelijk van de proce dure binnén 2 of 4 weken. Schrijf een apar te brief als u verzoekt persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Na afwe ging van alle ingebrachte bedenkingen wordt de uiteindelijke beschikking opge steld en vervolgens gepubliceerd. Beroep tegen de definitieve beschikking staat al leen open voor: - degenen die bedenkingen hebben ingé bracht tegen de ontwerpbeschikking; - de adviseurs die advies uitgebracht heb ben over de ontwerpbeschikking; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen t.o.v. de ontwerpbeschikking; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkin gen te hebben ingebracht tegen de ont werpbeschikking. Beroep tegen de de de Spoorlaan 364. Het bestelformu lier staat tevens op internet: www.vwtilburg.nl/bestel/bestel.htm Stads-VVV is ook het juiste adres voor leuke Tilburg-aftikelen en arrangementen. De internetsite geeft een compleet overzicht. Het bestelformulier kan worden ingele verd door het te mailen, op te sturen, faxen of in te leveren in de winkel. Servicepunt Udenhout Openbare Bibliotheek Tongerloplein 15, ope ningstijden maandag, woensdag, donderdag 14.00 tot 16.0Ó uur, dinsdag 10.00 tot 12.00 uur en vrijdag van 17.30 tot 19.30 uur. TILBURG 1. Hogeschoollaan 235, 3 berken in voor tuin en 3 berken in achtertuin; vergunning- nummer 5294/04. 2. Pastoor van Beurdenstraat 67, 1 ker senboom, 1 iep en 2 populieren in achter- tuih; vergunningnummer 5295/04. 3. Burg. Jansenstraat 24, 1 ceder in voor tuin; vergunningnummer 5296/04. 4. Dr. Lovinkstraat, 2 sierperen in plant soen thv nr 23 en 39; vergunningnummer 04/2037. 5. Ingenhovenlaan, plantsoen achterzijde nr 6; vergunningnumi 6. Borodinstraat, I nr 102; vergunningnummer 04/ Adres Publiekszaken Stadskantoor 2, Koningsplein 8, 5 Tilburg. Openingstijden: werkdagen 9 12.00 en 14.00-16.00 uur, dinsdag (op spraak) tevens van 17.00-20,00 uur. V inzage tijdens avonduren, of voor v bel de afdeling Bedrijven In Milieu 013-5429074. iPPÜ Robben (CDA) lers, Raadsgriffie lburg.nl Kapitein Hatterasstraat Bij de gemeente is een verzoek ingediend voor het oprichten van drie bedrijfsverza melgebouwen aan de Kapitein Hatterasstraat op industrieterrein Loven te Tilburg. Deze aanvraag bouwvergunning past echter voor wat betreft de bestemming niet binnen het bestemmingsplan. Er kan daarom niet zon der meer een bouwvergunning worden ver leend. De planlocatie is gelegen in het ge bied, dat behoort tot bestemmingsplan ‘De Loven IV’ uit 1982. In dit bestemmingsplan heeft de locatie aan de Kapitein Hatteras straat op industrieterrein Loven te Tilburg de bestemming 'Tuincentrum’. Het vestigen van een bedrijfsverzamelgebouw past niet als zodanig In deze bestemming. Er bestaan echter geen planologische bezwaren tégen het plan, mede gezien de reedsppgestelde voorschriften in het beheersbestemmings- plan en de structuurvisie. Om toch medewer king te verlenen aan het bouwplan dient vrij stelling op grond van artikel 19 lid 1 juncto lid 4 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening verleend te worden. Omdat het bestem mingsplan ouder is dan 10 jaar dient de ge meenteraad in het kader van deze procedure een voorbereidingsbesluit te nemen. Deze vrijstellingsprocedure maakt het na zorgvul dige afweging mogelijk om een bouwvergun ning te verlenen in afwijking van het gelden de bestemmingsplan. Het college van burgemeester en wethouders heeft op 10 no vember 2004 in principe ingestemd met het uwilopen van de vrijstellingsprocedure op mie oreda, sector s 90006,4800 PA en verzoek om een n worden ingediend, n pas worden ge- rift is Ingediend, iient te Jules de Beerstraat Tot half december herinrichting drie kruisingen. Aansluitende straten afgesloten. Kreitenmolenstraat 151 te Udenhout aan Brameco. Zon yoor een wijzigingsvergun- ning voor het wijzigen van de opslag van milieugevaarlijke stoffen door uitbreiding met een nieuwe opslagruimte (M/04/0020). Tegen de ontwerpbeschikking zijn geen be denkingen ingebracht. De beschikking is niet inhoudelijk gewijzigd t.o.v. de ont werpbeschikking. Intrekking van de vergunning Vergunningen verleend ingevolge de Wet milieubeheer kunnen om diverse redenen op verzoek of ambtshalve- geheel of gedeel telijk worden ingetrokken. De vergunning houder heeft verzocht om gehele intrekking van de vergunning, behorend bij Ringbaan Noord 205 te Tilburg betreffende een bak kerij van P B Bakkerij B.V. van Bakkersland B.V. (2004/1194). Ringbaan-Noord 205 te Tilburg betreffen de een bakkerij van Smarius Bakkerijen B.V. van Bakkersland B.V. (2004/1193). BenW hebben besloten om tot gehele intrek king van de vergunningen over te gaan. Te gen de ontwerpbeschikkingen zijn geen be denkingen ingebracht. De beschikkingen zijn niet inhoudelijk gewijzigd t.o.v. de ont werpbeschikkingen. lang rechtstreeks door afgifte van deze kap- vergunning wordt getroffen, daartegen be zwaar aantekenen bij het college van burge meester en wethouders van Tilburg, Postbus 90155, 5000 LH Tilburg. Een gedagtekend bezwaarschrift dient binnen 6 weken na deze bekendmaking te worden ingediend en dient tenminste te bevatten: een omschrij ving van de beschikking waartegen het be-- zwaar is gericht, alsmede de gronden van het bezwaar. Daarnaast kan bij de voorzie ningenrechter van de Rechtbank Breda, sec tor bestuursrecht, P Breda, een verzoek t ning worden ingedienu. zoek kan pas worden g- zwaarschrift is ingedieu kapvergunningen kan p> gemaakt 3 weken na de i king aan de aanvrager. Indien binnen deze termijn van 3 weken een bezwaar bij het college van burgemeester en wethouders is ingediend en tevens een verzoek om een voorlopige voorziening bij de arrondisse mentsrechtbank is ingediend kan van deze vergunning pas gebruik worden gemaakt, nadat op het verzoek om een voorlopige voorziening afwijzend is beslist. Wijziging voorschriften Het bevoegd gezag kan de aan een vergun ning verbonden voorschriften en beper kingen wijzigen, aanvullen of intrekken als dit in het belang van de bescherming van het milieu noodzakelijk is, als technische ontwikkelingen op milieugebied daartoe aanleiding geven of als er ontwikkelingen zijn met betrekking tot de kwaliteit van het milieu. De vergunninghouder heeft ver zocht om wijziging van de voorschriften danwel beperkingen, behorend bij: Posthoornstraat 7 te Tilburg betreffende een inrichting voor de productie en ontwik keling van gevulde, zachte capsules voor dieet en farmaceutische industrie van Banner Pharmacaps B.V. (65264). BenW zijn voornemens om het verzoek om wijziging van de voorschriften danwel beperkingen te honoreren. Daartoe is een ontwerpbe schikking opgesteld. Deze ligt niet bijbeho rende stukken vanaf 22 november 2004 ter inzage. Tot en met 21. december 2004 kan men schriftelijk bedenkingen tegen de ont werpbeschikking Inbrengen. Op verzoek wordt op maandag 13 december 2004 om 15.00 uur de mogelijkheid geboden tot ge dachtewisseling en tot het indienen van mondelinge bedenkingen, waar de aanvra ger bij kan zijn. Een verzoek hiervoor moet minstens een week van tevoren worden in gediend (telefoon 5429074). beroep open. Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan iedereen wiens belang rechtstreeks bij het besluit is betrokken hier tegen een met redenen omkleed bezwaar schrift indienen. Binnen 6 weken na de dag waarop het besluit is bekend gemaakt dient het bezwaarschrift aan de gemeenteraad van Tilburg, Postbus 90155, 5000 LH Tilburg te zijn toegezonden. Het indienen van het be zwaarschrift schort het genomen voorberei dingsbesluit niet op. Bij de voorzieningen rechter van de rechtbank Bred- bestuursrecht, Postbus Breda kan eventueel een voorlopige voorzieningen Een dergelijk verzoek kan daan als het bezwaarschrift is ingediei Een kopie van het bestreden besluit di worden meegezonden. Wijziging voorschriften Het bevoegd gezag kan de aan een vergun ning verbonden voorschriften en beperkin gen wijzigen, aanvullen of intrekken als dit in het belang van de bescherming van het milieu noodzakelijk is, als technische ont wikkelingen op milieugebied daartoe aan leiding geven of als er ontwikkelingen zijn met betrekking tot de kwaliteit van het mi lieu. Op eigen initiatief gaan BenW over tot wijziging van de voorschriften danwel be perkingen, behorend bij: Kuil 2 7 te Udenhout betreffende een hove niersbedrijf van Tuinverzorging Beter groen B.V. (2002/1315). Tegen de ontwerp beschikking zijn geen bedenkingen ingé bracht. De beschikking is niet inhoudelijk gewijzigd t.o.v. de ontwerpbeschikking. aan Werken aan de weg Zwembad Reeshof. (Foto Publieksvoorlichting gemeente Tilburg) Sportinfolijn (013) Jongeren die zin hebben om lekker uit hun dak te gaan op swingende muziek, zijn bij zwembad Reeshof aan het goede adres. Op woensdagavond 2 7 november is er van zeven tot tien uur uur discozwemmen. Een professionele DJ verzorgt de muziek. De kosten zijn 3,20 per persoon.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2004 | | pagina 8