'Willem II tegen NAC is altijd close' I 3 I éL** ■H, dk III ■ijivillig^ s e Bf \0terpo/z\ Fanshop lieve Sint FIFA WK Weetjes fanshopaanliieding zoektvril Willem II NAC Breda 21 november 14.30 nor Willem II Neerenveen 5 december 14.30 nor Willem II - FC Utrecht 11 december 19.30 uur ADO Oen Haag Willem II 27 november 19.30 uur Tifositeam collecteert bij Willem II - NAC ■o G G G o MllemllM ML 3 O O 3 G (Bontour lllllll ■WillemlIW A FIFA u TlLUUJiÜ 1 grote kcf/tmarkt I 0 O ^tuincentrum tilburg.zuicM Vrijwillige Thuishulp a 'i' DE TILBURGSE KOERIER Hoofdsponsor FOTOBURO TOIN DAMEN onlanc Teun van Uijtregt org. 1/7 r DeTiltjyrgseKeerier S' Sooike e Meld je aan^ls^bezorffEr! TILBURG HOST OF THE FUTURE FIFA WORLD YOUTH CHAMPIONSHIP HOST CITY Willem II mini kit voor €12.95 punten en lonken ook zij nadrukkelijk naar Europees voetbal. achttal de van De s Brec jgege- ien, de jandoe- laffen dStadionkrant 013 - 543 45 72 St. Annaplein 21, 5038 TV Tilburg - www.contourtilburg.nl - info@contourtilburg.nl Je bent 14 jaar of ouder en wilt extra geld op zak? beide Vraag jse defensie stand ietal Lurling, Bous- Je krijgt de kranten bij je thuis, je werkt alleen op Bel nu vaar meer info! 013-5821107 een goede uitslac meer. Wat de ook mogen is en blijft WORLD YOUTH JLX INETHERLANDS2OO5 Hebt u belangstelling voor dit boeiend vrijwilligerswerk? Bel (tussen 9.00 - 13.00 uur) en vraag naar de Vrijwillige Thuishulp van Contour. irly'es CO1 :i'?r, in de twaalf zijn de Tricolores sloos weggespeeld. Stapje meer Wat er in de aanloop naar een derge- Kaartverkoop via Ticketbox tot en met zaterdag 20 november. Clubkaartver- plichting, maximaal 1 kaart per seizoen- of clubkaart. De kassa's zijn op de wedstrijd- i dag gesloten. OMGEVING DE BLAAK of meer gelijkwaardig, met aan beide zijden sterkhouders als Raymond Vic toria en Arne Slot of Tamas Petö. In de voorhoede doet het drietal Hadou- ir, Bobson en Quinn zeker niet onder voor het Bredase aanvalstrio. onovereenkomst. Daarmee is de samenwerking tussen het stadion van Willem II en NeXXt 2005 voor het FIFA WK voetbal tot 20 een feit. In Afrika zijn nog acht landen in de race voor een plaats in het deelne mersveld van het FIFA Wereldkampi oenschap voetbal tot 20 jaar. Het plaatste zich voor de eindron- het Afrikaans kampioenschap in Benin in januari 2005. De beste vier landen mogen komende zomer afrei zen naar Nederland. De Afrikaanse deelnemers aan het eindtoernooi in Benin zijn: Lesotho, Marokko, Egypte, Nigeria, Mali, Ivoorkust, Angola en gastland Benin. 'n onvurwèèrdelek vertrouwe in oewe wèshèd as Goedheiligman. Al euwe stikte gij opzichtig d'n draok meej 't geleuf, mar ge zèt toch altij de grote vriend van zowel de klèènmanne alsook de groote meense gebleeve. Jouw fundamentalisme heej nog nóót kaot bloed gezet. Integendeel gij brengt al tijjelang vrolekhèd en blije smoeltjes. Op men verlang lijstje dees jaor nou 's ginne rood-wit-blauwe sjaal, ginne toe ter of Willem ll-klak, Nèe Beste Sint gèèf men en al d'aander meense of ze nou wit, zwart, gruun of gèèl zèn unne grote zak vol verdraogzaomhèd, saomho- righèd en vertrouwen. En doe wèt dèt leste betreft 'n dubbel portie vur onze Tricolores, waant die hebbe ut elk jaor in novem ber toch al extra zwaor en dees novembermaond in't bezunder. Naast het bezoek van de traditio nele top 3 mag de thuiswedstrijd tegen NAC Breda ook gerust één van de krenten in de voetbalpap worden genoemd. Waar Willem II tegen die top 3 dit seizoen nog geen punt wist te pakken, mag men zondag toch meer verwach ten van onze jongens. De prijzen van de wedstrijdkaarten voor het FIFA Wereldkampioenschap voetbal tot 20 jaar zijn bekend gemaakt. De goedkoopste kaartjes kosten €10,-. De finale is al bij te wonen vanaf 20,-. Het startsein werd afgelopen week in het Willem II stadion gegeven door Louis van Gaal. Dit werd bekend gemaakt nadat Harry Been, toernooidirecteur van NeXXt 2005, en Jan Vullings, voorzit ter van Willem II, hun handtekening zetten onder de zogenoemde stadi- Kaartverkoop via Ticketbox. Maxi maal 1 kaart per seizoen- of club kaart. De kassa's zijn op de wedstrijd dag open vanaf 18.00 uur. Oewe afgelaoje bóót leej wir "vèèleg" aongemeerd in de Pius- haove. In de korte tèt dèt ge wir in ons midden zèt, za't oe wel nie ontgaon zèn, dèt ons laand z'n èège nie mir is. We zèn meej z'n alle beheurlek van slag geraokt, naodèt op de twidde van d'n elfde unne dodelijke aonslag is gepleegd op de cineast, schrèe- ver en columnist Theo van Gogh, in èèn aojem óokwel genoemd "de moord op 't vrije woord". In luttele minuten verloor 't zowèt toleraantste laand ter wèèreld zunne onschuld. De traone van Neder- en Medelaanders zèn saomegestróómd in un dal van onbegrip, onmaacht en vertwèf- feling. Vanuit Den Haog kraait 't oproer "We zèn in oorlog". Tot schaand van alles wèt zich Nederlaander is en vuult, braand ons laand. Lieve Sint! Ons Marie en ikke zèn echte femieliemeense, en hebbe Omdraaien Enkele kilometers westwaarts klinkt nagenoeg een zelfde geluid; ook in Breda sputtert de motor. De elf van trainer Ton Lokhoff slagen er maar niet in een consistente lijn van prestaties neer te zetten. Dit is met name te wijten aan de weinig impo sante verdediging van de geel-zwar- ten. Nieuwbakken keeper Davy Schollen had zich na drie wedstrijden al tien keer moeten omdraaien. Daar valt als ploeg bijna niet tegenop te scoren. Slechts éénmaal, thuis tegen het Limburgse Roda JC, wist NAC Breda het doel schoon te houden. Uitgesproken topspelers heeft Lok hoff niet tot zijn beschikking, waardoor NAC Breda het, net als onze Tricolores, vooral als eenheid moet waarmaken. Het is wekelijks wisselvallig maar net als Willem II hebben de geel-zwarten zeventien M /tapp*9oofw«9 M9 SOtt d« Hlbufs td; OU-SS3699I A www.tuincentrumtilburgzuid.nl ft" Willem II opereert dit seizoen tot dus ver met wisselend resultaat. Begrij pelijk, gezien het grote aantal nieuwe spelers dat zich dit seizoen aan de Goirleseweg meldde. Het is niet zo dat de nieuwelingen individueel niets brengen, het probleem schuilt in de teamprestatie. Automatismen, snelle barcirculatie en het ongrijpbare 'elkaar blindelings aanvoelen' ont beert dit team nog. Toch staat Willem II keurig achtste met maar drie pun ten achterstand op een UEFA-cuptic- ket. En belangrijker gespeelde duels zijr niet éénmaal kansh International supporters van Willem II en NAC ;da laten zich tijdens onderlinge confrontaties nadrukkelijk horen. Eens Tricolore, altijd Tricolore. Op het veld ligt dat wel eens anders. Aan Bredase zijde vinden we twee oud- Willem ll'ers terug. Mark Schenning speelde van 1996 tot 2000 in het rood-wit-blauw voor hij, via Den Bosch, naar Breda verhuisde. Spits Bart Van den Eede werd door NAC verhuurd aan de Tllburgers, keerde terug en treedt komend weekeinde weer aan in het geel-zwart. In het Til- burgse kamp vinden we ook twee spelers die in het verleden hun wed strijden speelden in het Mycom-sta- dion. Reserve-doelman Peter Zois en de van Espanyol overgekomen Kevin Bobson. Hij scoorde tot dusver al drie doelpunten en wil dat aantal tegen zijn oude ploeg zeker bijstellen. De Vrijwillige Thuishulp biedt veel, veel meer dan de naam doet vermoeden... Buddy gevraagd (m/v) Een buddy is een vrijwilliger die chronisch zieke mensen met een klein sociaal netwerk ondersteunt, zowel in emotio neel als praktisch opzicht. Een buddy is een praatpaal. Een luisterend oor. Maar ook een doener. Iemand die er wil zijn! Sta jij met beide benen op de grond? En ben jij minimaal een dagdeel per week beschikbaar? Geheugen zoekt steun! Voor mensen met dementie en hun eventuele mantelzorgers. De steun is erop gericht om de dementerende zolang moqelijk thuis te laten wonen en om de mantelzorger te ontlasten. Samen leuke dingen ondernemen of gewoon er zijn als de dementerende niet tot dit alles in staat is. Wil jij er zijn voor de dementerende en zijn of haar mantel- zorger voor minimaal een dagdeel per week? Rechter zoekt hand (m/y) Voor mensen met een klein sociaal netwerk en een beperkte financiële draagkracht. Om boodschappen te doen, een klusje op te knappen in huis of 'n tuintje te onderhouden. Hak jij vandaag de knoop door? En stel jij je een paar uur per week of per maand beschikbaar? Gevraagd: Home-Starter (m/v) Ieder gezin (met een kind tot 7 jaar) maakt wel eens een periode door, waarin het allemaal niet zo lekker loopt. Home-Start biedt dan uitkomst door vriendschap, ondersteuning en praktische hulp aan ouders te bieden door de inzet van ervaren vrijwilligers in de thuissituatie. Ben jij iemand die uit eigen ervaring weet hoe zwaar het soms is om kinderen op te voeden? Ben jij geen hulpverlener met een werkplan en een drukke agenda? En wat we doen, doen we goed! Deskundigheidsbevordering Als vrijwilliger word je in meer of mindere mate geschoold om het vrijwilligerswerk nog beter te kunnen uitvoeren. En word je begeleid door professionele beroepskrachten. Onkostenvergoeding Je krijgt een basisvergoeding van €50,- per halfjaar. Maak je meer reiskosten, dan kun je deze declareren. De Vrijwillige Thuishulp biedt hulp door de inzet van vrijwilligers bij mensen thuis. Dit doet de Vrijwillige Thuishulp door het bieden van praktische hulp, mantelzorg-, sociale- en opvoedingsondersteuning en terminale- en buddyzor Remise Aanstaande zondag staan er dus voorlopig twee middenmoters tegen over elkaar. De laatste keer dat Wil lem II in eigen huis van NAC won, was op 15 november 1998. De Breda- naars maakten daarop een uitstapje naar de Eerste Divisie, maar behaal den bij terugkomst (in april 2001) wel een klinkende 1-3 overwinning. De laatste drie ontmoetingen eindigden telkens in een gelijkspel, en ook zon dag lijkt een remise het meest logisch. Bij NAC ligt het zwakke punt achterin en ook bij Willem II gaat er nog te vaak achterin het een en ander fout. In die linie ontlopen teams elkaar dus niet veel. blijft of de Tilburgs houdt tegen het drie saboun en Cornelisse. In de thuis wedstrijd tegen Ajax werd nog maar eens duidelijk dat ongeconcentreerd verdedigen door snelle jongens, in dit geval Mauro Rosales, direct en genadeloos wordt afgestraft. Op het middenveld zijn beiden ploegen min Op zondag 21 november voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen NAC Breda houdt het Tifositeam een collec te voor de vakken A,B,C en N. Met de opbrengst wil men nieuwe span ken, vlaggen en banderi’s aanschi en grote sfeeracties opzetten. Vanaf een uur voor de wedstrijd tot een kwartier voor het begin, zullen de collectanten zich op eerder genoem de plaatsen bevinden. Verder zal er na de wedstrijd nog een collectebus staan in supporterscafé D'n Beitel. Het Tifositeam is een onderdeel van dé Stichting KingZine en beheert en onderhoudt alle spandoeken in het stadion. Verder heeft het Tifositeam de beschikking over 12 zwaaivlaggen en 6 banderi’s. Bijdragen kunnen ook worden over gemaakt op rekening 1812.69.740 ten name van Stichting KingZine onder vermelding van Tifositeam. De fanshop is geopend van maandag tot en met zaterdag van 13.00 uur tot 17.00 uur en op wedstrijddagen van drie uur voor aanvang van de wedstrijd tot drie kwartier na de wedstrijd. Bovendien zijn dan ook de verkooppunten op de promenade bij vakken B, M en F/G geopend. Kaartverkoop via Ticketbox. Vrije kaart verkoop dus geen seizoen- of club- kaartverplichting. De kassa's zijn op de wedstrijddag open vanaf 13.00 uur. Contractverlenging lijk duel ook wordt gezegd en geschre- NAC Breda verlengde onlangs het ven, een derby blijkt vaak toch een lopende contract met trainer Ton Lok- 'wedstrijd apart'. Het stadion aan de hoff tot 2007. Daarmee spreekt de Goirleseweg zal vollopen, de suppor- club haar waardering uit en geeft het ters van beide zijden smeren de kelen aan vertrouwen te hebben in de kwa- en zingen net even iets luider en lan- liteiten van Lokhoff. "Natuurlijk sterkt ger. De spelers zijn extra gebrand op je dat in de gedachte dat we op de een goede uitslag en doen een stapje goede weg zijn. Tegen AZ verliezen meer. Wat de posities op de ranglijst we ietwat geflatteerd (0-3), maar ook mogen zijn, Willem II - NAC Breda tegen FC Groningen en Vitesse heb- is en blijft een wedstrijd op zich. En ben we bewezen uitwedstrijden te daar gaan we zondagmiddag met zijn kunnen winnen. Beide ploegen heb- allen van genieten! ben zeventien punten en het gaat met vallen en opstaan. Als we ons eigen spel kunnen spelen waarbij iedereen zijn taken uitvoert, geloof ik dat we zondag met drie punten naar huis gaan. Dat NAC veel doelpunten tegen krijgt is waar, maar dat ligt niet aan ons spel. Er zijn fases waar het team niet goed staat en er domme, Verplichte buscombireis. Vertrek bus- ongelukkige goals worden weggege- sen om 17.3o uur vanaf het stadion, ven. Een derby is altijd beladen, de Prijzen: Buspassepartouthouders laatste ontmoetingen waren steeds 7joo, |eden €19,50 en niet leden erg close. Als wij scherp zijn, gaan €23,50. we winnen!" Verkoop buskaarten op zondag 21 november van 13.00 uurtot 14.15 uur en van 16.15 uur tot 17.00 uur en maandag 22 november van 18.30 uur tot 19.30 uur. Verkoop alleen in het kantoor van de supportersclub onder vak M. Pinnen is niet mogelijk

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2004 | | pagina 16