1 Bosgebieden in Blaak gesnoeid s op er 1 1 BïïEEEs... ABER 2004 -PAGINA 8 DE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 11 NOVEMBER 2004 - PAGINA 9 Dit is een publicatie van het gemeentebestuur van Tilburg Tilburg Ontwerpbeschikkingen ie; Meldingen Beschikkingen De Vaartlaan. (Foto Publieksvoorlichting gemeente Tilburg) Op de agenda onder meer: Op deze plek in de Textielstraat stonden tot voor kort taxushagen. (Foto Publieksvoorlichting gemeente Tilburg) eente Tilburg >n 01.00 uur oenen tafet- Stads-VW Tilburg Publieksvoorlichting 16 innerspad Vraag van de week ovei het Brochure gratis verkrijgbaar bij het informatiecentrum. Wet milieubeheer/Algemene Wet Bestuursrecht 542 8811 Gemeente Tilburg Infolijnen Bestemmingsplannen Commissies 532 60 00 540 83 00 Bezoekadressen Subsidies Gemeentelijke telefoonnummers november aan ;en elf uur in de >ussen volgen den om. de gemeente een ing is op zoek Aanmelden is Openbare Werken snoeit in de komende winter de zogeheten bos singels in de wijk De Blaak. Het gaat om de singels aan het Slingepad, Bernissepad, Vaartlaan en Roerpad. Ze fungeren als afscherming langs wegen. tunt Udenhout e bibliotheek Tongerlo- 'eningstijden als Stads- mtrum. ed een loudt van 532 60 532 60 ;ging .rordt jsteld ...na.iepunt ouwarchief fval Team 10.0( Open dinsc 10.0( 10.0( woensdag en’..., uur, donderdag van cu dinsdag aan J- orde zijn ue begrotings- de raad, liggen t gemeentelijk im. De afdeling waaror Gemeent ook op in http://w\ ctMteiten die niet in het te maken lingsplar--- Raadsstukken Alle stukken Gemeentelijk Informatie centrum in Stadswinkel Centrum, tel. 0900 -202 50 10. Zelfde opei winkel Cen itelijke informatie vindt u internet: www.tilburg.nl Informatiecentrum 10 25 cpm) Stadhuisplein 128 (inga r Geopend: ma 13-18 uur; di, Internet: www.tilbur Stadswinkel Reeshof Kerkenbosi Zelfde opei winkel Noo irkbe- voor in het m donderdag r, vrijdag 08.30 Dit jaarlijkse evenement van de Carnavalsstichting Tilburg is op 20 november in het Willem II Stadion. Kaarten kosten 8 per stuk. 542 92 00 542 87 72 Parkeerbalie 542 88 11 Sociale Zaken splaats 2 mingstijden als Stads- >ord. gs Sportgala aat 7 Afgewezen Biljartvereniging DGP Herpt (district Waalwijk), promotie NK, hoofdklasse driebanden klein, gevraagd 1.000. Copy Co Hart van Brabantloop, ests teloop van 100 km, gevraagd 250. Blèrconcours De Stads-VVV verzorgt de voor verkoop voor het Blèrconcours. n in het Tilburgse tiszakken, bloem rzoek bleek dat prang-Capelle De reinigings eert de daders te kan dit kwijt bij nseweg) en de •n wordt aange- ngeleverd. •ning daarop is het gemeente gericht, ïrordening staan het beleid. Aan mder meer hoe ivergunning moet v raagd en hoe die v« ;kend wordt gemaal dijk om bezwaar men tegen een kapt r het behoud van monumen- uomen is subsidie beschik baar uit het Bomenfonds.* jke Ordening js en Jeugd lelijke ig -Jaarrekening 2003 Afwikkelingsfonds Beekse Bergen. - Rekening en verantwoordings- proces 2004; - Opdrachtgeverschap Rekeningcommissie - Deloitte. - Plan van aanpak rechtmatigheids- toetsing. - Vaststellen groslijst en besluit over nieuw beleidsonderzoek. Stadswinkels Reeshof, Noord Reeshof (Kerkenbosplaats 2) en Noord (Brucknerlaan 20a), openingstijden maandag van 13.00 tot 18.00 uur, dins dag tot en met donderdag van 10.00 tot 18.00 uur, vrijdag van 13.00 tot 20.00 uur. Adres Publiekszaken Stadskantoor 2, Koningsplein 8, 5038 WG (op afspraak) tevens van 17.00-20.00 uur. Voor inzage tijdens avonduren, of voor vragen, bel de afdeling Bedrijven en Milieu telefoon 013-5429074. Stads-VVV Spoorlaan 364, 5038 CD Tilburg. Tel. 0900-202 08 15 35 cpm. Openingstijden: ma 13-18 uur; di t/m vr 9-18 uur, za 10-16 uur. Internet: www.wvtilburg.nl. Agentschap Rooi Pannen Dr. Ahausstraat 1, 5042 EK Tilburg. Tel. 013-850 40 95 Openingstijden: ma 13-18 uur; di t/m vr 9-18 uur, za 9-17 uur. Verkooppunt Berkel-Enschot Bruna Verrijt, Eikenbosch 41 - 42, 5056 CB Berkel-Enschot, tel. 013 - 533 14 87. Verkooppunt Udenhout Nogmaals, Kreitenmolenstraat 39, 5071 BA Udenhout, tel. 013 - 503 92 67. Openingstijden verkooppunten ma 13-18 uur, di t/m do 09-18 uur, vr 9-20 uur, za 9-17 uur. alig Werk Ihulp- Diverse voorbereidingsbesluiten Het college van burgemeester en wethou ders van Tilburg maakt, ingevolge art. 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de raad in zijn vergadering van 1 november 2004 heeft verklaar. bestemmingsplannen worden voorbe het tracé van de Noordwesttangent. Dit voorbereidingsbesluit geldt voor de ter mijn van 1 jaar; het perceel gelegen aan de Generaal Ei- senhowerweg 7 te Berkel-Enschot ten be hoeve van de verbouwing van een sport- grondinformatie. De Stads-VVV heeft een gratis folder beschik baar en verzorgt ook boekingen. X”- 1 voorkomen dat de verkeerde bomen worden omgezaagd. De werkzaamheden zijn conform de flora- en faunawet voor 1 maart klaar. Dan begint namelijk het broedseizoen van de vogels. Tijdens de werkzaamheden h< een uitvoeringscoördinator Openbare Werken dagelijks toezicht. Stadswinkel Noord Brucknerlaan 20a »n maandag 13.00 - 18.00 uur, sdag, woensdag, donderdag 10 -18.00 uur, vrijdag 13.00- 20.00 uur. Onderstaande zaken (vergunningen Wet milieubeheer, het opleggen van nadere eisen en meldingen 8.19) liggen ter inza ge bij Publiekszaken. Opleiding kiezen Voor veel jongeren is het moeilijk om de juiste opleiding te kiezen. Elke school heeft leraren die gespecialiseerd zijn in studie- en beroepskeuze. In bijna alle grotere plaatsen is een adviesbureau voor opleiding en beroep. Ook daar zijn' jongeren welkom. Als een school doorverwijst naar een advies bureau, betaalt de onderwijs instelling het grootste deel van kosten. De school kan een oude Wanneer zijn er koop zondagen in Breda, Den Bosch, Eindhoven en Tilburg? Style Style City Magazine geeft informa tie over winkelen, evenementen, recreatie, bezienswaardigheden en cultuur in Brabant en Vlaanderen. In de nieuwste editie onder meer artikelen over Marco Borsato, architectuur in Tilburg en theater in Den Bosch. Style Magazine is gratis verkrijgbaar bij de Stads- VVV. De werkzaamheden zijn nodig om de planten voldoende groeiruimte en licht te kunnen geven. Zo wil Openbare Werken voorkomen dat er straks geen gesloten beplanting meer staat langs de Baroniebaan en verkeersknooppunt het Laar. Een aantal bomen moeten gerooid worden. Zij krijgen vooraf een stip op de stam. Dit gebeurt om te aantal periodes. De zomervakantie duurt een week langer dan op de basisschool. Het eerste jaar begint met de basisvorming. Daarna kun nen de leerlingen een bepaalde richting kiezen.* Melding (artikel 8.19 Wm) Indien een bedrijf met-- ning een wijziging wil 1 en deze wijziging is niet in overeenstem ming met de vergunning, maar de veran dering leidt niet tot andere of grotere nsdoiio» ««volgen dan door de milieu-. gunning worden toegestaan, hoeft hiei voor geen nieuwe vergunning te worden aangevraagd, maar kan volstaan worden met een melding ‘verandering inrichting’ aan het bevoegd gezag (artikel 8.19 Wet milieubeheer). Door het college van bur gemeester en wethouders wordt vervol gens een akkoordverklaring opgesteld. De akkoordverklaring is een besluit waar in staat of de melding wel of niet wordt geaccepteerd. Onderstaande melding is geaccepteerd en ligt vanaf 15 november 2004 ter inzage Stokhasseltlaan 39 te Tilburg door Groenrijk Tilburg: het ver plaatsen van een tussenwand tussen de vuurwerkverkoopruimte en de vuurwerk bewaarplaatsen (2004/1235). Tegen de akkoordverklaring(en) kan tot en met 28 december 2004 bezwaar worden ge- Fietsknooppuntenkaart De Stads-VVV heeft diverse zoge heten fietsknooppuntkaarten te koop. Door dè unieke opzet bepaalt de fietser zelf de route en het aantal kilometers. Het netwerk is in Nederland circa 450 kilome ter lang. In de lente verschijnt de knooppuntenkaart van Tilburg en omgeving. Als de kaart verkrijg baar is, staat dat in deze rubriek. Gemeentelijk (tel. 0900-202 50 1 5038 TC Tilburg. Geopend: E-mail: puinfo@tilburg.nl 1 213 13 13 Burgerzaken en Belastingen. Bouwen en Wonen Dementieconsulent Dementie is een groeiend maat schappelijk probleem. Steeds meer mensen krijgen hiermee te maken. Nederland telt meer dan een kwart miljoen dementeren den. Tweederde van deze mensen woont thuis en is in belangrijke mate aangewezen op zorg door partners, familie, buren en vrij willigers. Dementieconsulenten kunnen hulp bieden in de thuis situatie. Zij zijn makkelijk bereik baar voor informatie, advies en het regelen van diverse zaken.* Aanvraag om Wm-vergunning Aanvragen zijn ingediend voor: Jules Verneweg 98 te Tilburg door Colo- rite Holland B.V. voor een revisievergun ning voor het wijzigen en uitbreiden van de modificatieprocessen en de opslag van stoffen (M/03/0058). Niftrikplein 3 te Tilburg door J.P.R.H.Baak voor een oprichtings'"”-»”’’- ning voor een tandtechnisc*- - um (M/04/0049). BenW wil. de vergunningen verlenen. ontwerpbeschikkingen liggen met bijbe horende stukken vanaf 15 november 2004 ter inzage. Tot en met 14 december 2004 kan men schriftelijk bedenkingen tegen de ontwerpbeschikkingen inbren gen. Op verzoek wordt op maandag 6 de cember 2004 om 15.00 uur de mogelijk heid geboden tot gedachtewisseling en tot het indienen van mondelinge beden kingen, waar de aanvrager bij kan zijn. Een verzoek hiervoor moet minstens een nadelige gevol week van tevoren worden ingediend (tele- gunning worde tgen. lulieren met uitge- onder meer over n de kampioenen zijn verkrijgbaar Servicepu Openbare plein Open maandag, woensdag, donderdag 14.00 16.00 uur. Dinsdag 10.00 - 12.00 uur en vrijdag 17.30 - 19.30 uur. ing naast Paleis Raadhuis), wo en vr 10-18 uur, do 13-20 uur. irg.nl/informatiecentrum Winter Efteling De Winter Efteling opent zijn deuren op 11 december. Een feestelijke wereld met sfeervolle lichtjes, entertainment en gezellige muziek. Het park is open tijdens diverse weekenden in december en januari en in de kerstvakantie. Toegangskaarten zijn te koop bij de Stads-VW en ze kosten 23. Kinderen t/m 3 jaar gratis. Brugklas Scholieren van de basisschool hebben vaak veel vragen over het voortgezet onderwijs en de brug klas. In een handige brochure van Postbus 51 staan de antwoorden «verzichtelijk op een rijtje. In uct voortgezet onderwijs is voor elk vak een andere leraar en zijn er verschillende leslokalen. De schooljaren zijn verdeeld in een Melding AMvB (artikel 8.41) De volgende meldingen zijn ontvangen van bedrijven, die onder de werkings- sfeer van een AMvB milieubeheer val let een milieuvergun- len: vil laten plaatsvinden 1. Floresstraat 1 te Tilburg, Van Ree niet in overeenstem- Meubel- en Revalidatiestoffeerde- rij, betreffende het besluit bouw- en houtbedrijven milieubeheer. ïuver 1. Noordstraat 51 te Tilburg, Boule lier- vard Café, betreffende het besluit ho- reca- sport- en recreatie-inrichtingen milieubeheer. 1. Ringbaan Oost 275 te Tilburg, Eerste Jan Ligthartschool; 2. Kreitenmolenstraat 26 te Uden hout, Rabobank Berkel-Enschot/ Udenhout, betreffende het besluit woon- en vérblijfsgebouwen milieube heer. De meldingen liggen ter inzage van 11 november 2004 tot en met 9 decem ber 2004 bij Gebiedsontwikkeling, afde- Tilburg. Openingstijden: 9.00 tot 16.00 uur. Voor inzage tijdens avonduren, of voor vragen, bel de afdeling Handha ving telefoonnummer 013- 464 71 03. Museumgids De nieuwste editie van de museumgids 8,95) geeft een overzicht van maar liefst 1250 Nederlandse musea, oudheid kamers, kastelen, dierentuinen en hortussen. Ook alle grote musea van Vlaanderen zijn ver meld. Adressen, openingstijden, collecties, websites, bereikbaar heid en nog veel meer gegevens zijn overzichtelijk gerangschikt op bijna vijfhonderd bladzijden. bestemmingsplan wordt gemaakt. Een is betrokken hiertegen een met redenen Voorzitter M Verstraeten (VVD) voorbereidingsbesluit heeft tot doel: omkleed bezwaarschrift indienen. Bin- Secretaris: J. van lersel, Raadsgriffie - realisering mogelijk te maken van bouw- zwaarschrift aan de gemeenteraad van plannen die zullen passen in het nieuwe Tilburg, Postbus 90155, 5000 LH Tilburg bestemmingsplan. te zijn toegezonden. Het indienen van Maandag 15 november om 9.00 het bezwaarschrift schort het genomen uur ln Stadskantoor 3 kamer voorbereidingsbesluit niet op. Bij de 215. voorzieningenrechter van de rechtbank Breda, sector bestuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda kan eventueel een -----■» verzoek om een voorlopige voorzienin- -K daa gen worden ingediend. Een dergelijk ver ■bereid ZOek ^an pas wortjen gedaan als het be zwaarschrift is ingediend. Een kopie van het bestreden besluit dient te worden meegezonden. Vastgesteld Stg. Intern. Warandeloop, Warandeloop 2004, gevraagd 6.000, toegekend TSV Rochade, Nederlands kampioen schap schaken kinderen tot tien jaar, ge vraagd 1.435, toegekend 400. Tilburgse Dart Vereniging, hulpverie- ningskosten Open Tilburgs Darttoernooi, gevraagd PM, toegekend 878. maakt. De bezwaarschriften moeten wor den gericht aan burgemeester en wethou ders van Tilburg, per adres directeur Pu bliekszaken, Koningsplein 8, 5038 WG Tilburg. In een aparte brief kunt u ver zoeken om uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. De melding ak koordverklaring wordt de dag daarna van kracht tenzij binnen de termijn bezwaar is gemaakt en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is inge diend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (voor; „,,e„ die maandag X X en dinsdag aan --- de c gekomen tijdens de besprekingen in ter inzage in'het informatiecentrum. De afdeling Publieksvoorlichting, waaronder ook het informatiecentrum valt, heeft tijdens de raadsbesprekin- gen documenten overhandigd op de publieke tribune. Op verzoek gaven de medewerkers belang stellenden een toelichting op de gang van zaken. Algemeen De procedures voor het nemen van be schikkingen in het kader van de Wet mi lieubeheer (Wm) bestaan uit twee stap pen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning of nadere eisen (de ont werpbeschikking) en vervolgens het ne men van de beschikking. Tegen de ont werpbeschikking kunnen met redenen omklede bedenkingen worden ingé bracht bij burgemeester en wethouders van Tilburg (zie adres Publiekszaken). Dit moet afhankelijk van de procedure binnen 2 of 4 weken. Schrijf een aparte brief als u verzoekt persoonlijke gege- Onderstaande beschikking ligt vanaf vens niet bekend te maken. Na afweging 15 november 2004 ter inzage. Tegen de van alle ingebrachte bedenkingen wordt beschikking kan tot en met 28 december de uiteindelijke beschikking opgesteld 2004 beroep worden ingesteld. De be en vervolgens gepubliceerd. Beroep te schikking wordt de dag daarna van kracht gen de definitieve beschikking staat al- tenzij binnen de termijn beroep is inge- leen open voor: - steld en een verzoek tot het treffen van - degenen die bedenkingen hebben inge- een voorlopige voorziening is ingediend bracht tegen de ontwerpbeschikking; bij de Voorzitter van de Afdeling be- - de adviseurs die advies uitgebracht stuursrechtspraak van de Raad van State hebben over de ontwerpbeschikking; (voor adres zie algemeen). degenen die bedenkingen hebben tegen Intrekking van de vergunning wijzigingen t.o.v. de ontwerpbescfiik- Vergunningen verleend ingevolge de Wet king; milieubeheer kunnen om diverse redenen belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen beden- 'A «Pk kingen te hebben ingebracht tegen de Mklwl B, ontwerpbeschikking. HlfiUWS Beroep tegen de definitieve beschikking kan worden ingesteld bij de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ‘s-Gravenhage. Bomen verordening Bomen sparen, daarop beleid van de gemeentt In de Bomenverordening de regels voor het beleid, de orde komt onder meer een kapvergunning moet worden aangevraagd en hoe die vergun ning bekend wordt gemaakt. Het is mogelijk om bezwaar aan te tekenen tegen een kapvergunning. bijdrage vragen. Wie op eigen ini- Voor he 1 1 tiatief een adviesbureau bezoekt, tale bor moet hiervoor wel betalen.* Onbetaald verlof Het opnemen van onbetaald ver lof leidt tot een terugval in het inkomen. Dit heeft niet alleen gevolgen voor het huishoudbud get maar ook voor de huursub sidie, kosten van kinderopvang n de en studiefinanciering. Ook voor Ier- de sociale verzekeringen en het pensioen kunnen er consequen -x ties zijn. De Wet Onbetaald Verlof neemt belemmeringen weg in de sociale verzekeringen. Maar de verlofganger bouwt geen sociale- zekerheidsrechten op tijdens de vrije maanden.* -op verzoek of ambtshalve- geheel of ge deeltelijk worden ingetrokken. De ver gunninghouder heeft verzocht om gehele intrekking van de vergunning, behorend bij Enschotsebaan 2A te Berkel-En- schot betreffende een inrichting voor het houden van paarden, schapen en rundvee met daarnaast een calamiteitenopvang voor varkens van A.W.J. Bertens (TR2004/1196). BenW hebben besloten ichtingsvergun- om tot gehele intrekking van de vergun- sch laboratori- ning over te gaan. Tegen de ontwerpbe- illen de gevraag- schikking zijn geen bedenkingen inge- n. De bracht. De beschikking is niet inhoudelijk gewijzigd t.o.v. de ontwerpbeschikking. IJstraktatie Op zaterdag 27 november kan iedereen tegen inlevering van een kortingsbon voor slechts schaatsen bij het IJssportcentruu. aan de Stappegoorweg. De bon nen zijn gratis verkrijgbaar bij de Stads-VVV. Stads VVV Tilburg Spoorlaan 364 (naast de ANWB) telefoon 0900 - 202 0815 Open: maandag 13.00 18.00 uur, dinsdag, t/m vrijdag 09.00 - 18.00 uur, zaterdag 10.00 16.00 uur. Publiekshal Sociale Zaken Koningsplein 8 Open maandag t 08.30 -16.00 uur 12.30 uur. Servicepunt Udenhout Openbare Bibliotheek Tongerloplein 15, openingstijden maandag, woensdag, donderdag 14.00 tot 16.00 uur, dinsdag 10.00 tot 12.00 uur en vrijdag van 17.30 tot 19.30 uur. Beheerplan Kromhoutpark De politie gaat in het Kromhoutpark geregeld controleren op overlast door jongeren, fietsers en scooters. De reinigingspolitie kijkt dagelijks of er honden loslopen en of de uitwerpselen worden opgeruimd. Dit staat in een beheerplan van het college. Wethouder Aarts geeft vanavond om zeven uur een toelich ting in de Nieuwe Stede, Capucijnenstraat 156. De park heerder is verantwoordelijk vc het onderhoud. Het bamboe in park wordt jaarlijks gesnoeid. Een compleet overzicht staat op internet: www.koopzondag.com Stadswinkel Berkel-Enschot Gen. Eisenhowerweg 2 n~'m maandag 13.00 18.00 uur, sdag, woensdag, donderdag )0 -12.00 uur, vrijdag 13.00 - 20.00 uur. Adressen, openingstijden van de bouw van een appartementen complex voor begeleid wonen en de ver bouwing van 2 atelierruimten tot woon eenheden. Het voorbereidingsbesluit geldt voor de termijn van 2 jaar; het perceel Laarstraat 61 ten behoeve van uitbreiding van een autobedrijf. Het voorbereidingsbesluit geldt voor de ter- De voorbereidingsbesluiten treden in Stadswinkel Berkel-Enschot werking met ingang van vrijdag 12 no- Generaal Eisenhowerweg 2openingstij- vember 2004. De voorbereidingsbeslui den maandag van 13.00 tot 18.00 uur, ten met de daarbij behorende tekeningen dinsdag tot en met donderdag van 10.00 liggen met ingang van 12 november 2004. tot 12.00 uur, vrijdag van 13.00 tot voor iedereen ter inzage in het Gemeen- 20.00 uur. telijk Informatiecentrum in Stadswinkel Centrum en bij de balie Bouwen en Wo nen in de Stadswinkels Centrum, Noord, Reeshof, Berkel-Enschot en Servicepunt Udenhout. Tegen een voorbereidingsbe sluit staat de mogelijkheid van bezwaar en beroep open. Op grond van de Alge- Avondje Uit Cadeau Het Avondje Uit Cadeau bestaat uit een nationale dinercheque en een bioscoop- of theater- en concertbon. De avond begint met een heerlijk diner in een restau rant naar keuze met aansluitend bezoek aan een bioscoop of theater. De bonnen zitten in een stijlvolle verpakking inclusief een cd met mooie muziek. Er is keuze uit diverse coupures. De verpak king kost 4,55. Camera op Bredaseweg Op de Bredaseweg komt een snel- heidscamera bij de kruising met de Ringbaan West. Uit onderzoek blijkt dat auto’s hier vaak te hard richting het centrum rijden. In overleg met de politie plaatst de gemeente nog dit jaar een flitskast die afkomstig is van de Nieuwe Bosscheweg. Daar staan nu vrij dicht bij elkaar twee kasten. Politie en gemeente vinden één camera op deze plek voldoende. Piusstraat en het ;eveer half twee e Heuvel aan. Daar iderfeest. uslijnen: Taxushagen weg Openbare Werken hef ft deze week de taxushagen in de Textielbuurt verwijderd. De struiken hebben veel overlast veroorzaakt en ze worden de komende maanden vervangen door hulst. De taxus kon slecht tegen overtollig regenwater en diverse planten gingen dood. De gemeente heeft de riolering aangepast en nieuwe exemplaren geplant. Toen ontstond een plaag van taxuskevers, die woningen binnendrongen. Chemische bestrijding is verboden en een biologische aanpak hielp niet. Kerstdagtochten Verschillende kerstdagtochten kunnen worden gereserveerd bij de Stads-VVV. Zo zijn er onder meer reizen naar de kerstmark ten in Keulen, Duisburg, Lille en Brugge. Ook een dagje naar het kerstcircus in Ahoy Rotterdam behoort tot de mogelijkheden. Het uitgebreide programma staat een euro in een gratis folder. centrum Citytour De Stads-VVV organiseert in samenwerking met de BBA op 4 december de laatste citytour door Tilburg voor dit jaar. Tijdens de drie uur durende rondrit geeft een deskundige gids veel achter- Stadswinkel Centrum Stadhuisplein 128 (ingang naast het paleis) m maandag 13.00 - 18.00 uur, sdag, woensdag en vrijdag )0 -18.00 uur, donderdag 13.00 -20.00 uur. 542 88 11 Beleidsontwikkeling 542 92 85 Economie 542 87 67 Ruimtelijl 542 98 95 Onderwijs 542 95 71 Maatschappe Ontwikkeling 542 95 72 Milieu 542 88 11 Gebiedsontwikkeling 542 91 41 Gebiedsteam Oude Stad 542 90 88 Gebiedsteam Noord 542 98 07 Gebiedsteam Binnen stad 542 82 20 Gebiedsteam West 542 88 66 Grondbedrijf 0800 1920 Centraal Meldpunt 542 88 11 Publiekszaken 542 88 11 Sector Sociale Zaken 542 91 43 Sector Werk en Scholing 542 93 03 Buro Kleinschali 549 55 55 Bureau Schuldh. verlening 542 99 11 Bureau WVG 549 99 54 Klantenservice Deeltaxi 542 88 11 Sector Burgerzaken 542 88 11 Sector Belastingen 542 88 11 Sector Bouwen en Milieu 542 89 22 Bodem informatiepunt 542 91 98 Kadaster/boi 583 93 93 Brabants Afv, om.: huishoudelijk afval, milieustraat, ongediertebestrijding 542 33 17 Grofhuisvuillijn 542 88 11 Bedrijven 542 94 70 Regionaal Archief Tilburg Sportbedrijf/ Sport-infolijn 44/ 43 Verhuur sport accommodaties 536 74 75 Nederlands Textiel museum 542 94 63 Facilitair Bedrijf Tilburg Openbare Werken Tilburg 542 87 72 Parkeerbedrijf 464 19 11 Diamantgroep 532 63 26 Brandweer 09008844 Centraal telefoon nummer politie 464 39 11 GGD Midden Brabant 1-1-2 Alarmnummer r.iuiin<i S' xJ'

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2004 | | pagina 9