tiwos nieuws tiwos peurneuzen In de werpers Bereikbaarheid Tiwos Aanwijzingen om uw huur op te zeggen >uw schip litief van zeven en 3cht jdcJr gezocht iOIRLE” Scouts leggen wereldwijd contact tijdens JOTI en JOTA Blob in Poppentheater De Dwerg De puntjes op de ‘i’ in de nieuwe woning ÖO Nieuwe animatiefilm El Cid in de bioscoop I ei. ADRESSEN MHI I iER 2004 - PAGINA 4 DE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 14 OKTOBER 2004 - PAGINA 5 zijn plotseling toch vandaan JOTA Op zondag naar de bieb erie/Markten Bart de Graauw Servicebeurt zorgt voor keurige oplevering tilburgse woonstichting “Het is richting de klant een hele goede vorm van dienstverlening” 54 90 890 54 90 777 faxnummer 54 26 500 internet www.tiwos.nl e-mail email@tiwos.nl 5038 ED Tilburg 9.00 -12.00 uur 9.00 -16.30 uur 9.00 - 20.00 uur Een nieuwe wereldburger? Volgende trekking op 11 november in de Tilburgse Koerier 4 2 Stuur een geboortekaartje naar: Tiwos, Postbus 10051, 5000 JB Tilburg. n, badkamer U ontvangt een leuk T-shirtje met opdruk (maat 104). "Ik voer de servicebeurt niet zelf uit. Dat doen onze vakmensen. Wat ik doe is het aansturen bij dit soort werkzaamheden”, vertelt Bart (36), “dat houdt onder andere in dat ik aangeef wanneer een servicebeurt uitgevoerd moet worden.” Een servicebeurt kan plaatsvinden op twee momenten: na oplevering van een ‘grote mutatie’waarbij een aannemer bijvoorbeeld stucwerk heeft aangebracht in een woning of- andere wat grovere werkzaamheden heeft verricht. Of na een ‘kleine mutatie’ waarbij er kleinschalige werkzaamheden plaatsvinden. Oogt heel anders "Tijdens de tweede opname van de woning die ikzelf uitvoer, maak ik een inschatting van de tijd die ik denk dat de vakman nodig heeft om de servicebeurt uit te voeren. Dit kunnen we gebruiken bij de planning van de werk zaamheden.” Over de aard van de werkzaam- Sinds medio juli hanteert Tiwos hanteert Tiwos de zogenaamde ‘Servicebeurt’ (zie artikel hiernaast). Bart de Graauw, bouwkundig opzichter van Tiwos, heeft tijdens zijn werkzaamheden regelmatig met de servicebeurt te maken. Volgens hem is het een goede zaak dat Tiwos op deze manier met nieuw te verhuren woningen omgaat. U kunt de huur iedere werkdag opzeg gen. In tegenstelling tot wat veel bewoners denken, bent u dus niet gebonden aan de ie of 15e van de maand! automatische incasso loterij Iedere maand verloot TlWOS drie maal 50 onder haar huurders die hun huur automatisch laten incasseren Dit zijn de gelukkigen in deze maand: HJ.M.M. van Lieshout H. Kabir E. Kolsteren - de Bresser Als u ook kans wilt maken op 50, kunt u via telefoonnummer 54 90 777 een incassomachtiging opvragen. heden tijdens de servicebeurt zegt Bart: “Dit is per woning verschillend en geheel afhankelijk van manier waarop een woning is achter gelaten. Het kan gaan om het vervangen van een kapotte toiletbril, maar ook om het smeren en repareren van binnendeuren. Het zit'm ook in de kleine dingen: even een lapje over het aanrecht en de vensterbanken halen zodat deze stofvrij zijn. Dat oogt heel anders!” De eerste opname van uw woning wordt gepland binnen 3 werkdagen na uw huur- opzegging.Wij willen u vragen hiermee rekening te houden. Heeft u nog vragen? Neem dan gerust contact op met een 7a n onze medewerkers van buro Woonservice, tel: 54 90 777. Vergeet niet om een kopie van uw legi- tamtiebewijs mee te sturen bij uw opzeg ging. Als u de huur persoonlijk komt opzeg gen, dan maken wij op kantoor een kopie. voorbereidingstijd gehad."Zoals alles kent ook dit een aanloopperiode”, vertelt Bart.“Maar ik met zeggen dat alles lekker loopt. Nu is het afwachten of ook de klant deze service opmerkt. We zullen het zien, want alle nieuwe bewoners krijgen een enquête waarin ze hun mening kunnen geven over de oplevering van de woning!" Tijdens deze servicebeurt controleert een vakman van Tiwos de woning. Dat wil zeggen dat hij elke ruimte in de woning doorloopt en in detail inspecteert: van de scharnieren in het aanrechtblok tot de ventilatieroosters in het toilet. Er wordt gekeken of de onderde len werken en of alles er netjes uitziet. Als de vakman zaken tegen komt die niet deugen, dan worden die hersteld. Afhankelijk van de grootte van de woning neemt de servicebeurt 2 tot 4 uur in beslag. JIENMARKT ON OP ZAND -16.30 - 559 471 reparatieverzoeken 54 90 700 na kantooruren alleen spoedeisende klachten! Als u heeft besloten om te gaan verhuizen, dan zijn er een aantal zaken waar u reke ning mee moet houden. Hieronder hebben wij enkele punten voor u op een rij gezet. Op onze website www.tiwos.nl kunt u uitgebreide informatie terugvinden. Dienstverlening "Ik vind het een goede zaak dat we met deze servicebeurt zijn gaan werken.. En het is prak tisch gezien een goede vooruitgang, omdat het voor een mutatieopzichter alleen bijna niet te doen is om alles heel gedetailleerd te bekij ken. Tijdens de servicebeurt van de vakman komen details juist wel aan bod.” Het invoeren van de servicebeurt heeft uiteraard de nodige De opzegtermijn bedraagt minimaal 30 dagen. U kunt er ook voor kiezen om de huur eerder op te zeggen (tot max. 3 mnd). U heeft dan meer tijd om de woning goed achter te laten en Tiwos kan makkelijker een nieuwe bewoner zoeken. Alle woningen waar een nieuwe bewoner intrekt, worden vooraf door Tiwos bezocht om te kijken of alle zaken in orde zijn en wat er eventueel gerepareerd of vervangen moet worden. Sinds medio juli hanteert Tiwos de zogenaamde ‘Servicebeurt’, waarbij de woning nog eens extra wordt nagelopen. Dit om er zeker van te zijn dat de nieuwe bewoner een keurige woning kan betrekken. Bloemetje Nadat de servicebeurt is uitgevoerd, laat de vakman een plantje achter als ‘welkomstgeschenk’ met een kaartje waarop staat dat de woning is gecontroleerd. Ditzelfde kaartje kan de bewoner gebruiken om eventuele gebreken te noteren die over het hoofd zijn gezien. Als dit het geval is, komt Tiwos uiteraard snel in actie om zaken naar tevredenheid op te lossen. iten <en, terras ilburg-Tumhout) 23 >99 ARENBEEK raam €17,- tot 16.30 uur 5 uur-Shark Tale t magische medaillon 1 Vision aday-v.a.6jaar. 9.00-16.00 uur. 5/0162-455776. Reserveer tijdig. reparatieverzoeken info over inschrijvingen bezoekadres Stationsstraat 24 maandag en vrijdag dinsdag en woensdag donderdag algemeen nummer informatienummer reparatie@tiwos.nl inschrijvingen@tiwos.nl idere acti- johartvan- t opnemen foonnum- kan ook: delijk ;rkre- sgneren. 488 zieken en gehandi- Zonnebloemorgaan. ;t Zonnebloemvoor- p aanbesteding aan bekend welke werf r van 2005. Het varkentje Theodoor ontdekt in de voorstelling Blob hoe het zich moet wassen. Service Tiwos wil met deze servicebeurt nog meer vorm geven aan een goede dienstverlening richting haar nieuwe bewoners. ‘Wonen naar wens’ is in dit geval een woning die schoon wordt opgeleverd en vrij is van gebreken. Het is het begin van een stukje woongenot dat elke bewoner verdient. Wij zetten ons hier graag voor in! 7ooriHwagW!ja «TRA OPEN.- 28 november 2e Kerstdag I Wij houden u graag op de hoogte! Op deze nieuwspagina vindt u elke maand (met uitzondering van juli en augustus) informatie omtrent zaken die voor u van belang kunnen zijn. Heeft u vragen of suggesties? Neem gerust contact op met Saskia Smets (013 - 54 90 884) Repelsteeltje en Reus Finn Kinderen van vier tot tien jaar moeten op woensdag 20 oktober zeker naar De Dwerg komen. Dan krijg je name lijk twee voorstellingen voor de prijs van één! Voor de pauze speelt kun je kijken naar de sprookjesvoorstelling Repelsteeltje en na de pauze is er het sprookje van Reus Finn. De voorstel lingen beginnen om 15.00 uur. Pop pentheater De Dwerg vind je aan de Afrikalaan 96 in Drunen. Reserveren kan op telefoonnummer 0416-383913 of 0416-383955. Theodoor, het varkentje woont al jaren op de boerderij, da’s niks nieuws. Ook heeft hij al jaren een ver jaardag, ook niks nieuws. Maar dit jaar wil hij een feest, een GROOT verjaardagsfeest! Maar moet ons var kentje dan niet gewassen zijn? Lekker schoon op zijn eigen feest? Tja, hoe doe je dat eigenlijk? Met hulp van de dieren ontdekt hij allerlei manieren systeem waarmee je altijd kunt bepalen waar je bent en welke richting je moet volgen als je ergens heen wilt. Ook kun je bij de scouting opdrachten uitvoeren met behulp van een computer. OEGWERK ver lof uw gevels vér- AVAC is gespecia- 1: milieuvriendelijk dgen, voegwerkre- impreg 1-479 'ac.nl om zichzelf te wassen. Kinderen tus- sen de 2,5 en 5 jaar oud kunnen in 11.00 Poppentheater De Dwerg kijken hoe elling dit varkentje zich wast. •werg in aal over gespeeld door entheater Pili- VRUE MARKT? Contact Om via een radioverbinding contact met scouts van over de gehele wereld te kunnen leggen, heb je natuurlijk een zendmast nodig. Daarvoor geldt hoe hoger de mast des te verder het bereik. Vandaar ook dat bij de meeste deelnemende groepen de voorbereidingen al op vrijdag beginnen met het bouwen van een grote mast waarin de antenne komt te staan. Deze torens wor den over het algemeen gebouwd van hout en touw, zoals je dat bij de scouting mag verwachten. De apparatuur om daadwerke lijk de contacten mee te leggen worden beschikbaar gesteld door zendamateurs uit de omgeving en daar zijn de scoutinggroe pen hen uiteraard erg dankbaar voor. Ook computers vormen inmiddels een onder deel van scouting. 1 chatten scouts van over de gehele wereld er dan ook 48 uur lang lustig op los. Naast het zenden en chatten organiseren d'. groepen ook nog andere activiteiten om leden en eventuele bezoekers te vermaken. De scouting organiseert allerlei activiteiten waarbij communicatie een belangrijke rol speelt. Zo kun je een tocht maken met mer behulp van GPS. Dat is een automatisch info(< VRIJDAG 15 OKTOBER Apollo Theater 18.00 uur - K3 en het magische medaillon 18.30 uur -Garfield de film Cinema Hemelpoort 14.00 18.45 21.00 uur - Shark Tale ZATERDAG 16 OKTOBER Apollo Theater 15 XX) 18.30 uur - K3 en het magische medaillon Cinema Hemelpoort 14.00 18.45/21.00 uur - Shark Tale 14.00 uur -Yu-gi-oh! 14.30 uur-El Cid 14.30 uur - K3 en het magische medaillon Jongerencentrum Vision 14.00 uur - Videomiddag, v.a. 6 jaar Midi Theater 13.30 16.00 uur - Shark Tale, Ned.gesproken ZONDAG 17 OKTOBER Apollo Theater 14.00/16.00 uur - Garfield de film 14.00 15.30 /18.30 uur - K3 en het magische medaillon Cinema Hemelpoort 14.00/20.00 uur-Shark Tale 14.00 uur-Yu-gi-oh! 14.30 uur-El Cid 14 30 uur - K3 en het magische medaillon Filmfoyer 13.00 uur - Kirikou en de heks, v a 5 jaar 15.00 uur Mirakel v.a. 8 jaar Midi Theater 13.30 uur-Shark Tale, Ned gesproken Poppentheater De Dwerg 11.00 uur-Blob, tot 5 jaar MAANDAG 18 OKTOBER Cinema Hemelpoort 14.00/20.00 uur-Shark Tale DINSDAG 19 OKTOBER Cinema Hemelpoort 14.00/20.00 uur-Shark Tale Deze week draait in de bioscoop de nieuwe tekenfilm El Cid. In deze film strijdt een dappere man samen met zijn vrienden om een boze koning te verjagen. In het Ecopark van De Kleine Aarde in Boxtel overal schoenen te vinden. Waar zouden ze I komen? En vooral, waar gaan ze heen? Voor kinderen van zeven en acht jaar en hun ouders zijn deze schoenen de wegwijzers voor een leuke en leerzame tocht door het park. Met ingang van zaterdag 16 oktober zijn alle Speurneuzen welkom om deze tocht te maken. ie Zonnebloem is een anisatie die zich inzet kte, handicap of leef- igen hebben. Jaarlijks rs meer dan een mil- k organiseert de Zon- nenten, excursies en aire boottochten. Het edt straks plaats aan lapten passagiers per meer dan met het hui- Zo'n half miljoen scouts van over de hele wereld leggen in het weekend van 16 en 17 oktober 48 uur lang contact met elkaar. Zij doen dit tijdens het jaarlijks terugke rende scoutingevenement Jamboree On The Air (JOTA) en Jamboree On The Internet (JOTI). Iedereen is welkom om te komen kijken en zelf mee te doen aan dit evenement. Met behulp van radio- en internetverbindin gen leggen duizenden Nederlandse scouts tij dens dit weekend contact met honderddui zenden andere scouts in binnen- en buiten land. Wereldwijd nemen zo'n half miljoen scouts in ruim honderd landen deel aan het evenement. De JOTI en JOTA vindt dit jaar alweer voor de 47ste keer plaats. In de nacht van vrijdag op zaterdag om 00.01 uur vindt ergens in Nederland de officiële opening plaats die live via de radiozenders is te vol gen. Het thema is dit jaar 'Weer Wereld Wijd'. Er doen ook verschillende groepen uit Midden-Brabant mee. -in Deelnemende groepen Hieronder vind je alle deelnemende scoutinggroepen in ‘”f Tilburg en omgeving. Bij al deze groepen ben je van harte -scouting mag welkom om aanstaande zaterdag en zondag de JOTI en JC’rA pparatuur om daadwerke- mee te maken. mee te leggen worden Scouting Pieter Jong, Jacob Romansstraat 4, Tilburg ld door zendamateurs uit Scouting Groenewoud, Jan Truijenlaan 9, Tilburg. zijn de scoutinggroe- Scouting Charles de Foucauld, Rueckertbaan 229, Tilburg. g dankbaar voor. Ook Scouting Rey de Carle, Bladelstraat 2,Tilburg. inmiddels een onder- Scouting Peerke Donders, De Schans 123, Tilburg Tijdens dit weekend Scouting Bolster, Oude Tilbuigsebaan, Riel /er de gehele wereld er Scouting Stanislaskostka, Zandstraat 6, Alphen i_. Naast het Scouting St Winebrordi willem Rotherlaan 12, Goirle diverse Scouting St. Adrianus, Bukkumweg 30, Hilvarenbeek iten om Wil je meer informatie over de JOTI/JOTA of anderi viteiten van de scouting, kijk dan eens op www.regioibrabant.nl of www.scouting.nl. Je kunt ook contact o met regiovoorlichter Marcel van den Hoven, op telefo ~:r 013-5434804 of 06-23189299. Mailen ka uifo@regiohartvanbrabant.nl. 4ELMARKT 24 oktober van I 30 uur Bingohal aat Tilburg. Voor bel: 0618517106 017551 t. Dat biedt perspec- Eck. ”We hopen nu idwerkelijk iets doen lat we nog meer zie le vakantie van hun Rodrigo is een goede vriend doet is Rodrigo verbannen van kroonprins Sancho, uit Castilië. De dappere Sancho zal ooit de koning Rodrigo laat het er niet bij van Castilië worden, dus ziet zitten en trommelt zijn trou- de toekomst van Rodrigo er we maten op om onder de rooskleurig uit. Rodrigo's schuilnaam El Cid de strijd wereld stort echter in wan- aan te gaan. Zou Rodrigo er neer zowel de oude Koning in slagen om de boosaardige Fernando als Sancho komen koning te verjagen? In de te overlijden. Sancho's ake- kinderagenda kun je zien lige broer is nu de nieuwe waar en wanneer deze span- koning, en het eerste wat hij nende film draait. Zelf muziek en geluiden maken tij dens een theatervoorstelling? Dat kan zondag 17 oktober om 1’ uur tijdens de peutervoorstel Blob in Poppentheater De Dwer Drunen. Dit grappige verhaal een varkentje wordt gespeeld J het Vlaamse poppen.i.ca.c. Pili. al uw metsel- en ingswerkzaamhe- bedrij f Adriaensen >51 0655978404 ontstoppen of rioolinspectie, het :n van vet- of slib- Van Vught jen V.O.F., ;str. 45 Tilburg 569. Wist je dat de openbare bibliotheek aan het Koning- splein in Tilburg ook op zondag geopend is? Vanaf 17 X oktober kun je elke zondag van 13.00 uur tot 17.00 bij de bibliotheek leuke boeken uitzoeken. Je kunt boven dien iedere zondag meedoen aan speciale kinderacti- viteiten. Aanstaande zondag is er om 14.00 uur en om 15.00 uur een leuke vertelvoorstelling met liedjes en gedichten voor kinderen van vier tot acht jaar. Het prentenboek 'Het begin van de zee' van Annemarie van Haeringen neemt je mee naar het begin van de zee. De toegang is gratis. De Kleine Aarde is een centrum den of hoe bijen 'dansen’. De in Boxtel, waar je van alles te tocht duurt ongeveer anderhalf weten kunt komen over het uur. Na afloop van de tocht milieu en hoe je zuinig met krijg je een echt Speumeusdi- energie kunt omgaan. Voor de ploma. Het Speumeuzenpad jonge bezoekers is er nu het maak deel uit van de landelijke Speumeuzenpad. Met behulp Wetenweek, die van woensdag van een aantal schoenen die 20 tot en met woensdag 27 dienen als wegwijzer loop je oktober wordt gehouden. In met een werkboekje door het deze week kunnen alle kinderen park. Hier voer je ongeveer kennis maken met wetenschap twintig opdrachten uit. Zo leer en techniek. De Kleine Aarde je hoe gemakkelijk de leeftijd vind je aan Het Klaverblad 1 van een boom bepaald kan wor- in Boxtel. WOENSDAG 20 OKTOBER 15.00 18.30 uur-K3 en het magische K Cinema Hemelpoort I Jongerencentrum Vit I ST’* 15.00 uur Shark Tale Ned gesproken 1500uur De prinses en de slaaf - v a 4 jaar S^aeSSxFlnn’4“8'“r Fllmfoyer Louis Bouwmeesterplein 1 Tilburg Jongerencentrum Vision Bosstraat 1b 136 a Tilburg - reserveren: 06-55398503 Poppentheater De Dwerg Afrikalaan 96 Drunen - reserveren 0416-383913/0416-383955 Poppentheater De Witte Lelie Gemullehoekenweg 147 Oisterwijk reserveren I

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2004 | | pagina 5