Kreek wil strijd bij Willem II 5 ‘Wij zijn geen brave pineg dit jaar’ Un nuuw seznen PAPIER HIER! I p/aa e Fvrl ^terpoZ/j 95 Fanshopaanbieding UW FC Den Bosch - Willem II 27 augustus 20.00 uur Willem II verlengt contract Hadnuir Studenten iHietsen stadiën g g 5 Uw gevel is ook toe aan een FACELIFT GIGAI zonl Seizoenkaartverkoop ïjtontour Koopavond Fanshop Herpoli F DE TILBURGSI DE TILBURGSE KOERIER L T Braderii Com FOTO: FOTOBURO TOIN DAMEN COMPUT1 bel 013-581 COMPUT1 MEN? Bel Cu Mi Bel: 013-4638286/06-53183624 Hierl van *invull< Sooike Aanbieding is geldig tot 1 week na verschijning in deze krant of zolang de voorraad strekt. Faxei De pa rïcolpres S ti open 9. 35 69 91 puW.nl Fax. 013 - 535 19 48 Stappegoorweg 229 Werken als vrijwilliger... dat wil jij toch ook? De echte Cyperus papyrus Percamentus. Zeg maar PAPIER HIER! rDeze papyrusplant (70 cm hoog) staat maar al te graag met zijn ‘voeten’ in het water (bak of teil) en kan in het najaar naar binnen. Van 8.95 voor Van 16 tot en met 29 augustus 2004 is de Vacaturebank gesloten. Maar vanaf 30 augustus staan we weer voor iedereen klaar! En zoeken wij voor jou een geschikte vrijwilligersbaan! vrijdi tere Aanvoerder Na het vertrek van Geert De Vlieger One mie Blauwe drinkbeker en broodtrommel voor 10,- Dezf in ee de si (pag. te is, is NAA ADR Post LET Brie> of dé o ZOI open 9.0 aanwez langere DONDERDAG 19 AUGUSTUS 2004 - PAGINA l{| Tilburg Tel. 013-535 Elkezaterc Zandsche SN U F F F 12 sept. E Tilburgsewe beek van Entree €1,: 5054263. groep. Dat ondanks de vele nieuwe lingen. kelijke aanpassing ge voel me lekker bij Wil voor vrijwilligerswerk VRIJWILLIGERSWERK ig pikken c Als ik iets signa- voor het c aan bijvoorbeeld geweest. He profvoetbal. Gelukkk Iers het wel snel op. uit, 1 gev nu weer in Nedf Veel mensen denken bij vrijwilligers werk aan koffie schenken in een verzorgingshuis of wandelen met iemand in een rolstoel... Maar er is nog veel meer! 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Wie geen seconde van de wedstrijden van Willem II wil missen kan nog voor de eerste thuiswedstrijd tegen Feyen- oord een seizoenkaart aanschaffen. Voor kaartverkoop, seizoen- en club- kaarten kunt u van maandag tot en met --ijdag tussen 09.00 uur' en 16.30 uur recht bij de administratie van Willem II. Informatie over buskaartverkoop van supportersclub vind je op teletekst j. 818) ofwww.willem2.org. dé organisatie vo --VRIJDAG KOOPAVOND TOT 20.00 UUR tuincentrum tïïburg ziïïcJbv Naa zè'k unne meens die liever vur, dan aachterööt kèkt. Alle gróte eve nementen liggen weer aachter ons, Wimbledon, de Toer de Fraans en natuurlijk nie te vergeten ut EK. Ut toernooi waor mir geaawbèt wier dan gevoetbald. De toendertètse bondscoach is daor dur dezelfde lulpraoters die tijdens de moorda- onslag op Pim Fortuyn hullieje mond nog vol hadde over normen en waarden as unne soort van krimineel zonder compassie meej de grond gelèèk gemaokt. 'Ons Marie' durft t meejelèèje nog gin avvekötje mir te vatte. We staon naaw wir aon de vuraovend van 'n FEESTJE Dan onze den!! Dri Superstar, jong en 22068891 "eelde ij is blij ♦e zijn. waan georgani- strijden die we in Engeland speelden. er bij het We kunnen de strijd aangaan. Niet alleen als individuen, maar ook als gezien zal er weinig veranderen. Of ik band speel, ik club aan velen n« Voor iedereen is het een mak- coach toch wel tijdens wedstrijden en beleven. Met die jt jeweest en ook ik trainingen. Ik ben toch ge 'illem II.' het evenwicht in stand te zodat de groep niet te jong er varen wordt. Het is een vrij jon en ik heb vijftien jaar ervar /en van spelers niucLc.i net natuurlijk zelf doen maar ik kan ze wel een duwtje in de rug geven. Willem II heeft een hoop talentvolle jongens. Niet iedereen is er nu al klaar voor maar ik denk dat de nog veel plezier gaat e jeugd en de jonge"" jehaald om die nu terugkomen uit het buitenlé te houden, vormen we een mooie mix. Die nieu- -- an oner- we jongens zijn toch even uit het hij j jong elftal gezichtsveld geweest en willen zich mis iring in het nu weer in Nederland bewijzen. Dat veel plezier aan hem gaan belever eigen ervarine allemaal posi imago wat de mee. Ik TTTt.tt Gevel reinigen kalkzandsteen Gevel impregneren kalkzandsteen JHf 1 Ind. 10-jarig garantiecertifkaal Vk Frans Schollen jr. MOHA N Nagelstudk en opleidin; ons cursusai www.mohai bel 06- 22 Loosjesstrai Tilburg NIEUW! goed(koop) ren)= 5332z Denk bijvoorbeeld aan het verzorgen van de dieren bij een kinderboerderij, meehelpen in een peuterspeelzaal, geven van administratieve ondersteuning, begeleiden van scoutinggroepen, allochtone vrouwen leren fietsen, scheidsrechter zijn bij tafeltennis voor blinden, begeleiden bij het maken van huiswerk, een tuintje opknap pen of rondleiden van publiek in een museum. Kortom: vrijwilligerswerk is verrassend veelzijdig. Voor Michel Kreek (33) was het afgelopen weekeind maar zwaar. Wekenlang ging alles goed in de voorbereiding bij Willem II, hij was zelfs tot aanvoerder geko zen. Maar door een kuitbeenbles- sure moest hij in Nijmegen aan de kant blijven. De nederlaag tegen NEC maakte hem niet vro lijken Dus moet het aanstaande zondag tegen Feyenoord gebeu ren. Kreek: "Dan ben ik er hope lijk gewoon weer bij." I Veel mens< Stadionkrant illende vrijwilligersbanen opgenomen, naandag, dinsdag en woensdag van el dan even voor een afspraak. Maaskant over Kreek "Ik heb voor Kreek gekozen als aan- jp voerder omdat hij veel ervaring heeft is en veel belangrijke wedstrijden heeft gespeeld. Ook blijft hij altijd rustig onder grote druk. Daarnaast speelt hij jens op een centrale positie. In de voorbe land reiding groeide hij langzaam naar zijn vorm. Het is dan ook erg jammer dat u:j de wedstrijd tegen NEC moest missen maar ik weet zeker dat we nog sn.' Kaartverkoop t/m 27/8 via Ticket box €10,-. Kassa voor Willem II supporters op wedstrijddag open. Vrijwillige buscombi, vertrek bussen om 18.30 uur, vanaf het stadion. Prijzen: BPP-houders 6,00, leden €15,50 en niet leden €19,50. Verkoop buskaarten op zondag 22/8 tussen 11.15-12.15 uur en 14.15 uur -14.45 uur en op maandag 23/8 van 18.30 tot 19.30 uur. Verkoop alleen in het kan toor van dé supportersclub onder vak M. Geen pinbetaling mogelijk. Positieve klank De afgelopen twee seizoenen spet Kreek voor AEK Athene maar hij is om weer in Nederland terug te 'In Griekenland leven ze bij de w van de dag. Hier is het veel c- seerder. In Nederland zit er voetballen tenminste weer een gedachte achter. Dat vind ik een stuk prettiger. De eerste indrukken bij Wil lem II zijn goed. De verwachtingen die ik had bij de club komen wel uit. Je kent natuurlijk het imago van de club voordat je tekent. De naam Wil lem II heeft een positieve klank, bij iedereen. Daarom heb ik ook voor deze club gekozen. Als er aanbiedin gen komen van diverse ploegen dan kijk je naar de mensen die er binnen de vereniging rondlopen en naar je "'"ring met de club. Dat was lositief. Zelfs het brave v.e club toch heeft valt me Willem II heeft het contract met Anouar moet zeggen dat we best veel Hadouir opengebroken. De nieuwe ver bintenis loopt nu door tot en met de zomer van 2008. De 21-jarige aanvaller die afkomstig is uit de jeugdopleiding speelde al 42 wedstrijden voor de Tri colores en staat daarmee aan de voor avond van zijn definitieve doorbraak. 'Anouar heeft het afgelopen seizoen aangetoond dat hij een eredivisie waardige speler kan worden. Hij zal zich op een aantal punten nog verder moeten ontwikkelen. Door zijn contract open te breken geven wij aan dat Willem II daar alle vertrouwen in heeft', aldus manager technische zaken Gerard Wielaert. lores ginne invloed op 't puntento- taol, waant ak al die Heere Vurzit- ters wir mot geleuve èndige ze alle- maol meej d’r elftal onder de top drie, en lopen wij daordur de kaans bij de onderste vèftien te belaande. Ook de pers lekt'r hillemaol klaor vur te zèn. Ze hebbe de potlooikes al wir vlèmscherp geslepe, d'r pen nen in azijnzurige zwarte inkt gedompeld, en zulle zich as't nodig is bij 't eerste beste akkefieke wel wir gaon verschuilen aachter 't recht van de persvrijhèd. Het trai- nerslegioen goochelt wir aawer- wèts meej allerlei moeleke termen, 4-4-2, 5-3-2, 4-3-3, ruit met de punt Woensdagavond 25 augustus is de laatste speciale koopavond bij Willem II. Een tweetal spelers zal op die avond achter de balie van de fanshop plaat snemen. Supporters kunnen bij hen een seizoenkaart aanschaffen en uiteraard geven zij kledingadviezen bij het passen van de nieuwe wedstrijds hirts. Vrijwilligerswerk is er voor iedereen: mannen eh vrouwen, jong en oud, met veel of weinig opleiding, met of zonder betaalde baan. Iedereen is welkom! ngeveer 100 studenten van de acade- ie Diedenpoort stroopten deze week de mouwen op. Zij hebben de bijna 15.000 stoelen in het Willem ll-stadion een flinke schrobbeurt gegeven en veegden de tribunes zodat bij de eerste thuiswedstrijd van Willem II tegen Fey enoord op zondag 22 augustus het sta dion brandschoon is. De schoonmaakactie maakt onderdeel uit van de introductieweek die de 1e- jaars studenten Facility Management houden in Gilze Rijen. Woensdagoch tend om 9.00 uur gingen ze aan de slag. Onder leiding van een aantal ouderejaars begeleiders hoopten zij de klus tegen de klok van vieren te klaren. nuuw voetbalsezoen. Unne compe- tisie waor zowèt elke club meej 'n uitgedunde speulersgroep zal aon- treeje, omdèt ze net as 'Ons Marie' en ikke ginne cent te makke hebbe. De aonkoomende maonde worre 't draoikesvlêes en de toetjes bij ons thuis uit èèremoej vervangen dur tietjesspek en griesmèèlpudding. Onze sezoenskaorte motte naaw èènmaol terugverdiend worre. Ok 'Ons Lief Vraawke' in de Hasseltse Kapel zal't wèt ons betreft om dieje reeje vurlöopeg wekelijks motte stelle meej mar êen kèrske. Hope- lek kan ze hier èènig compassie vur opbrengen, en heej 't vur ons Trico- In de Vacaturebank zijn honderden verschille Belangstelling? Loop dan eens binnen op ma< 13.00 tot 1700 uur. Kun je overdag niet, bel Meer weten? Kijk op de website vrijwilUgerscenUalp.nl/tilbnH». 013 - 543 45 72 St. Annaplein 21, 5038 TV Tilburg - www.contourtilburg.nl - info@contourtilburg.nl Willem II heeft de laatste jaren in thuiswedstrijden goed gespeeld tegen Feyenoord. In de laatste zeven seizoenen verloren de Tricolores slechts één keer. Dat weet Kreek ook: 'Je geeft als speler sowieso al wat extra's tegen een club uit de top drie en tijdens je eerste thuiswedstrijd al helemaal. Ik vind het een voordeel om een club uit de top drie zo vroeg te treffen. Je wilt je toch laten zien aan je eigen publiek. Je kan er veel goodwill binnen de groep mee kwe ken. Als je dit soort wedstrijden wint, blijft dat net wat langer hangen bij iedereen. Feyenoord heeft natuurlijk een hoop aan uitstraling gewonnen met hun nieuwe trainer Ruud Gullit. Verder heb ik ze niet veel aan het werk gezien, dus ik weet niet echt hoe ze ervoor staan. Net zoals ik eigenlijk niet weet hoe wij ervoor staan. Ik durf geen voorspelling te geven voor het komende seizoen. Iedereen om ons heen riep voor de start van de com petitie dat we Europees voetbal zou den gaan halen en natuurlijk probeer je als spelersgroep het hoogste bereiken. Alleen wat dat precies is, moeilijk aan te geven op dit moment. We hebben een vrij goed elftal maar wel met een hele smalle basis. We moeten dus niet teveel te maken krij gen met blessures en schorsingen bijvoorbeeld. De subtop bestaat uit een groot aantal clubs en die ploegen zullen heel dicht bij elkaar zitten. Eén blessure of schorsing kan dus al bepalend zijn.' naor veure of naor aachtere, inschuivende of opkomende backs. Speule op 3 of op 9, Ut lékt volgens 'Ons Marie' zowèt op hoogere wis kunde. Willem II verschènt meej un kompleet nuuw ploeg aon de start, Amsterdamse bluf, onverzettelij- khèd en jeugdig élan zèn de ingre diënten waor Sir Robert 'n aonval- lende oogstrelende knokmesjien van mot smeeje. En we gaon dan saome meej ons nuuw herrievak as unne echte twaolfde meens aach ter ons jong staon. De fanshop is geopend van maandag tot en met zaterdag van 13.00 uur tot 17.00 uur en op wedstrijddagen van drie uur voor aanvang van de wed strijd tot drie kwartier na de wedstrijd. Bovendien zijn dan ook de verkoop punten op de promenade bij vakken B, M en F/G geopend. bravoure in de selectie hebben. Er zit was de vacature van het aanvoerder- profvoetbal. Gelukkig pikken de spe- geldt ook voor mij. Twee jaar ben ik veel leven in het elftal. Natuurlijk schap open. Robert Maaskant testte Iers het wel snel op. Als ik iets signa- voor het grote publiek uit beeld komt dat onder andere door nieuwe- diverse spelers als aanvoerder en leer, leg ik het uit, aan bijvoorbeeld geweest. Het is aan mij dit seizoen ling Martijn Reuser die opvallend koos vervolgens niet verrassend voor Frank van Mosselveld, Het is altijd om te bewijzen dat ik er nog steeds izig is, maar ook spelers die al de oudste en meest ervaren speler prettig om dingen aan te geven van- ben.' e tijd bij de club zitten roeren van de selectie. Kreek: 'Ik ben zeer uit mijn eigen ervaring. De zich. Dat is natuurlijk alleen maar vereerd dat ik die band mag dragen, moeten het natuurlijk zelf doei goed. Dat zag je ook in de oefenwed- Als nieuwe speler is het bijzonder om «tritor, in Cnnninnzi onnnirior, meteen aanvoerder te zijn. Dan gaat strijd aangaan. Niet het vooral om de eer, want concreet linig v nou met of zonder

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2004 | | pagina 12