Opnieuw Demo Motorraces Moergestel lt Van der Struijk en Kolsi tot 2008 Willem H’er y^RENDSE STAND 7 AKEN E Kledingzaak Latenzo SPORT KORT 'g 50 deelneemsters gezocht De HypoxiTrainer La Sala in de prijzen één kledingmaat minder. 45 72 illem-ii.nl Dressuur-clinic Anky van Grunsven Slank de zomer in met een maatje minder? Mega vlooienmarkt in Tilburg DE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 1 JULI 2004 - PAGINA 17 o o o o o .o o o O o Ruime keus in topmerken Het circuit in Moergestel werd in 1973 en 1974 door de Nederlandse Motorsport Bond gebruikt als wegrace circuit. >.00 tot 22.30 uur FOTOBURO TOIN DAMEN J. v.d. Hooff vijs gaaf vond voor de clinic de Koedijk, Maud van de Anky van Grunsven ’ilbure/ Onderwaterhockeyploeg TRB-RES landskampioen ebben en de wedstrijd ir www.arendse.nl www.hypoxi.nl die, tegen een gereduceerde prijs aan ’s werelds meest effectieve vacu-training willen deelnemen. De informatiebijeenkomst is van 19.00 - 20.00 uur in onze locatie: Slim Up T opcenter Tilburg Koningsplein 1 5038 WG Tilburg Tel.: 013 - 543 22 49 intact opnemen is van maandag Nederlander n tweeën of in wijze de keer per week over heel W nieuws of 'kkelijk niet om 'en techniek Muziek Natuur ap en beroep kijken op raak.nl. TILBURGS DAMHOEKJE ndt u het leuk irswerk? sing van de s echter niet sgeleiding, imaakte kosten. Suzanne van d~ .Voorste rij: Mauc Gorissen. graag Een jong ambitie, toen hij met Ank litief 'fTv.r waarbij z ~t verder ding was d. 1. Tenmins*» jaar leiding het Hoofd ning over de ver- ■■■et voor istraat 80 De vlooienmarkt is open van 10.00 tot 17.( per persoon. Kinderen tot 10 jaar hebben Donders, tel. 5363502. Van 1 tot en met 4 juli vindt de derde editie van Breda Hippique plaats op Landgoed De Prinsenhoeve in Breda. Vier dagen lang is dit het centrum van de Nederlandse paardensport. lour binnenhuis Melden ubadour, (tel. iaan de Meeuwis en Van Kouwen naar VVV Jeugd- Latenzo biedt onder meer een stijlvolle collectie damesmode. FOTO: SUSAN HERMENS tot 2 daarvoor naar 013-5051138. '.00 uur en de entree bedraagt 2,50 euro i gratis toegang. Meer informatie: Bart aangespannen rijden <L_ et zadel zit. Maar ook graag loopt en aan wild water Op de vraag of Werner Ulrich wilde rijden in een clinic bij Anky van 1 sport- Jrg zijn ti geval- Marcel Meeuwis FOTO: i i Willem II een vaste waarde realiseerbaar', aldus ische zaken Gerard Willem II heeft het contract met Frank van der Struijk opengebro ken en verlengd tot medio 2008. De 19-jarige jeugdinternational debu teerde afgelopen seizoen in het eer ste elftal van de Tricolores. In 12 behandelingen van 30 minuten wordt overtollig vet H in billen, buik en benen afgebroken. Het resultaat is: In deze clinic zal Anky aan h?* -L"- gaan met een bijzondere groep deemv- mers: namelijk vierspanmenners. Maar voordat ze aan de slag gaat met de vierspanmenners zal Anky zeer waarschijnlijk de Breda Hippique Junior Club bezoeken en handtekenin gen uitdelen aan de kinderen die daar aan het spelen zijn. Training Therapie Darttoernooi De Schouw Plezanterij De Schouw, Schouwburg- ring 190 in Tilburg, organiseert iedere zondag een 501-darttoernooi. Inschrij ven vanaf 13.00 uur, start toernooi om 14.00 uur. Op zaterdag 3 juli zal Anky van Gruns- Grunsven ven aan het einde van de dag een clinic ja heel gr verzorgen tijdens Breda Hippique. Deze clinic zal worden gehouden na afloop van de Royal Cosun Marathon van de vierspanwedstrijden en voor aanvang van het Spanjaarsgat concert. doel om bij te worden nog manager technis Jeugdteam S-xpres met v.l.n.r: achterste rij: Sanne Goewie, Jazz de Pina, Sanne de LaatA Donk, Jordy Sparidaens, Kirsten Haens en Nikki i Drie streetdanceteams van centrum La Sala uit Tilbur zondag 27 juni in de prijzen len op het Veghel open air dancefestival. La Sala nam deel met'drie teams waarvan de twee 30-25? Soms wordt de tekst belangrijker dan de diagrammen. Laten we dan toch maar eerst het diagram nemen. De ruil 14-20x20 kan wel eens voor verrassin gen zorgen. De achterloop 20-25 gaat dreigen en als zwart nu maar 30-25 kan verhinderen. De hint is: dam geven en dam halen. Dan even wat tekst: Theo van der Hoek is de nieuwe Brabants Damkampioen 2004. Hij kreeg hem in de schoot geworpen van wege het Zwitsers systeem doordat dit aangaf de slotwedstrijd Theo-P. Jon kers. Piet had zich definitief afgemeld na het klokincident met Wim van Geloven en na de uitslagen: Wim vd Kooy-A. v. Tilborg 1-1 J. v.d. Hooff- Edgar Haagh 1-1, waarbij zijn beide medekoplopers niet verder kwamen als een puntendeling was de nieuwe kampioen bekend. Tenminste, zo stel de de nieuwe wedstrijdleider. Frank Teer, als er niet opnieuw een protest komt. 8 TV Tilburg rtilburg.nl Jeu-de-boules Op zondag 4 juli organiseert de afde ling Jeu-de-Boules van Were Di op het vw.nplex aan de Usclubweg haar tradi tionele "Open Toernooi". Elk jaar neemt de belangstelling voor dit eve nement toe. Dit jaar hebben meer dan 100 deelnemers ingeschreven. Het evenement duurt van 10.00 uur tot circa 18.00 uur. Toeschouwers zijn van harte welkom. De onderwaterhockeyploeg van TRB-RES is afgelopen zondag in zwembad De Drieburcht bij het laatste jeugdtoemooi tot landskampioen gekroond. Het spel, waarbij tien tegen tien wordt gespeeld, wordt gespeeld op de gehele bodem van het zwembad. Een puck moet in een drie meter brede en 30 cm hoge goal geslagen worden. Uiteindelijk bleek TRB-RES ook tijdens de wedstrijd letterlijk de langste adem te hebben en de wedstrijd in z’n voordeel te beslissen. en antwoordde hij: "Geweldig, ja heel graag. Wie zou dat niet willen. Les krijgen van de beste dressuurama- zone ter wereld.” Darten Zondag 4 juli vindt bij De Troubadc de finale plaats van het binn darts rankingtoumooi (501). A vóór 13.30 uur bij café De Trout Capucijnenstraat 54 in Tilburg 013-5423438). Kent Andersson I "Mr. AraiFerry Brouwer zal aanwe- I zig zijn met een echte 50cc fabrieksra- I eer van Yamaha, namelijk de Yamaha I FB302. Uit Zweden komt even over- I vliegen ex-wereldkampioen 125cc Kent Andersson die de wereldkai oensmachine Yamaha C zal berijden, thans ook eigendom van Ferry Brouwer. ills TH II Oud Nederlands Kampioen Jan Dek- Op zondag 4 juli organiseert de stichting Jong Nederland weer een gigantisch grote vlooienmarkt op het parkeerterrein van de grote vestiging van Albert Heijn aan de Jan Heijnsstraat te Tilburg. Het doel van de stichting Jong Nederland, Albert Schweitzer Gilde, is het organiseren van allerlei activiteiten op het gebied j van sport, spel en creativiteit voor kinderen in de leeftijd van 4 t/m 16 jaar. Veel van deze activiteiten vinden plaats in het clubhuis aan de Vredeman de Vries- j straat 38 te Tilburg. Om activiteiten te kunnen financieren wordt deze vlooien-1 markt georganiseerd. De opbrengst wordt aangewend voor de aanschaf van extra spelmaterialen voor de buitenactiviteiten. Tijdens het evenement staan ruim 250 marktkramen opgesteld, waarbij particu lieren uit Tilburg e.o. hun gebruikte overtollige huisraad zullen verkopen. Er is van alles te vinden: antiek, speelgoed, cd’s aardewerk, kristal, kleding, gereed schappen, dvd-spelers, boeken en meubilair. Te veel om op te noemen. Het ter rein zal vol liggen met duizenden artikelen. ;en de samenwer- partijen tevreden aar door willen, is in. Dit past perfect eiding en de door- elftal één van dé dere jaren kunnen nen de technische aen die binnen dé n Loon zijn keuze.. Op zondag 4 juli zullen op het circuit Akkerpad - Servennenstraat - Molen- akkerstraat - Donkhorst te Moergestel demowedstrijden met klassieke weg- racemotoren worden gehouden. Aan de start komen de klassen 50cc, 125cc, 250cc, 350cc en 500cc. Bovendien is er een oldtimerklasse. Op het voorma lige NMB-circuit (1973 en 1974) wordt dit evenement voor de 8e keer geor ganiseerd. Sinds 2003 is dat onder auspiciën van Motorsport Organisatie Nederland (M.O.N.). riVITEITEN: labo 1 lids Plaza JL. okkelbaan abrioschieten ulaire Demo Show et spelen Coca-Cola &*eix Perspresentatie De Tilburgse club bereikte verder overeenstemming met VVV Venlo over de overgang van Marcel Meeuwis (23) en Frank van Kouwen (23) naar de club uit de Gouden Gids divisie. Meeuwis wordt in Venlo aanvoerder en gaat een sleutelpositie innemen in het elftal. Hoe de talentvolle midden velder die rol gaat vervullen zal ook door Willem II nauwgezet worden gevolgd omdat de club het recht heeft hem aan het einde van de komende twee seizoenen terug te kopen. 'Op deze manier komt Meeuwis wekelijks i aan spelen toe en kan hij zich verder ontwikkelingen. Bovendien fs''Ztjn Wielaert. Frank van Kouwen die bij Willem II nog tot medio 2005 onder contract stond, tekent bij VVV Venlo een contract voor drie jaar. Wie stijlvolle kleding van topmerken wil, hoeft niet verder meer te zoeken. Kledingzaak Latenzo in Udenhout heeft een ruime keus in zowel heren- als damesmode. En wie na zijn werk nog even binnen wil lopen, komt niet v“—- een gesloten deur te staan. Het Latenzo-Iiliaal aan de Kreitenmolenstraai <>v is namelijk van maandag tot en met vrijdag tot 20.00 uur geopend. Een andere vierspanmenner die met plezier zal deelnemen aan de dressuur clinic van Anky van Grunsven is Koos de Ronde. Hij was pas 22 jaar hij in ■8 in Breda deel uitmaakte van het eren team, logisch dat deze presta- naar meer smaakte. jong ventje reed Koos al op zijn 7 Pauline. Later heeft Koos nog meegedaan aan springwedstrij- maar de mensport bleef trekken. t marathon is altijd zijn specialiteit oeweest en als jong aanstomend talent Eén van de vierspanmenners die al bewees hij zich keer op keer op dit heeft toegezegd aan de clinic te zullen onderdeel. Dat ook de dressuur en de deelnemen is Wemer Ulrich. Werner vaardigheid een kolfje naar zijn hand werd tijdens de WEG in Rome (1998) werden, bewees Koos de Ronde tij- wereldkampioen bij de vierspannen, dens de afgelopen Pinkste"1-J*“ Hij traint zijn paarden regelmatig Nederlands kampioen te onder het zadel. In het dagelijks leven sedert mei vorig jaar opger heeft Ulrich de leiding over de aange- A kader vormde de nation spannen afdeling van het Zwitsers kroon op het werk. nationaal hippische centrum in Bern. In het dagelijks leven is De Ronde Al in (985 won deze veelzijdige bezig met paarden, van 's ochtends paardenman zijn eerste wereldtitel: vroeg tot 's avonds laat. Daarnaast teamgoud tweespannen in Sandring- helpt hij af en toe nog een handje als ham. In 1991 werd hij wereldkampi- transporteur. Zijn vrije tijd is voor oen bij de tweespannen. Daarnaast dochter Anna en zoon Pietertje. Op de heeft hij onafgebroken in het A kader vraag wat hij het mooiste vond dat van Zwitserland gereden. hem tot nu toe gebeurt was aarzelde hij Eerst met een tweespan, later met een geen moment: Toen Marie "Ja" zei en V OI IC OU I S vierspan. Een sportman pur sang, die natuurlijk de kinderen Anna en Pieter- naast het aangespannen rijden dus tje. Maar ik zou toch ook wel heel III POICIUC graag in het zadel zit. Maar ook graag graag wereldkampioen willen worden. T marathons loopt en aan wild water Een jonge menner dus die barst van de I flpiT 11(11 it zwemmen doet. ambitie, en die het 'onwijs gaaf vond ij gevraagd werd voor de clinic Op zondag 4 juli organiseren de Lan delijke Rijvereniging St. Lambertus en de Ponyclub St. Lambertus een con cours hippique. Dit concours hippique wordt gehouden onder auspiciën van de Koninklijke Nederlandse Hippische Sportbond. In totaal komen ongeveer 500 ponycombinaties aan de start bij de diverse onderdelen. Aan dit con cours doen 25 ponyverenigingen mee en dit levert bij de parade een schitte rend schouwspel op. Het bijzondere van dit concours hippi que is gelegen in het feit dat dit de laat ste wedstrijd is waar de ruiters en ama zones strijden om het kringkampioen- schap. Na afloop van zullen dan ook de kringkampioenen bekend worden gemaakt. De kringkampioenen mogen in augustus gaan strijden om het Bra bantse kampioenschap. Het concours hippique wordt gehouden aan de Waal- wijkseweg te Udenhout. De toegang is gratis. Dagprogramma: 09.30 uur individuele dressuur en Springen; 13.00 uur afde- lingsdressuur; 14.30 uur bestgaande rijpony; 14.45 uur formeren parade; 15.00 uur opstellen parade; 16.00 uur prijsuitreiking individuele dressuur; 16.30 uur huldiging kringkampioenen. De trainingen beginnen om 10.00 uur en daarna zijn er twee demowedstrij den per klasse tot 17.30 uur. De toe gang tot het evenement is gratis. Ook het rennerskwartier is vrij toeganke- „rlijk. Allerlei consumpties en snacks wereldkampi- zijn verkrijgbaar op dit rennerskwar- OW15 125cc tier. Op circa 100 meter van het circuit eigendom van is voor voldoende parkeergelegenheid gezorgd. De kosten hiervoor bedragen, inclusief programmaboekje 3,50 euro. jeugdteams S-xpres en S-xtra met het zilver naar huis gingen. Het vol wassenenteam van La Sala, S-XL, prolongeerde haar titel van vorig seizoen in Veghel door de eerste plaats te veroveren. Het Latenzo-filiaal aan de Kreitenmolenstraat heeft 700 m2 verkoopvloer. Naast herenkleding verkoopt Latenzo sinds vijf jaar ook damesmode. De collectie bevat zowel sportieve shirtjes als nette blouses van bijvoorbeeld Esprit en Mexx. Ook vind je er spijkerbroeken en linnen rokken. De maten voor de dames begin- u:; 34 en lopen tot 48. De zaak biedt naast kleding ook leuke accessoires in jpassende kleuren, zoals oorbellen, ringen en kettingen van kwaliteitsmerken. Of u bij Latenzo nu kleding koopt of iets anders, de medewerkers voorzien u graag van een deskundig advies. meer de topmerken Van Gils, Peter van Holk pakken op maat gemaakt worden. Hierbij is I Ook voor casual kleding, onder meer van de i nen mannen heel goed slagen. De winkel biedt polo's en andere vrijetijdskleding in modieuze kit maten voor herenkleding lopen van 44 tot 62. En riemen en schoenen bent u bij Latenzo aan het jui ^Jtletstore -st een regulier filiaal in Udenhout en Dongen beschikt Latenzo ook over een outletstore aan de Slimstraat 90 in Udenhout. Hier vindt u een ruime collectie A- merken tegen sterk gereduceerde prijzen. Deze zaak heeft maar liefst 25.000 arti kelen voor heren en dames met 50 tot 70% korting. De collectie is maximaal een halfjaar oud en dus nog heel hip. De outletstore is open op vrijdag van 10.00 tot 21.00 uur en op zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. Jeugdbiljarttoernooi Hilten tennistoernooi Het biljartseizoen 2003/2004 wordt Zoals ieder jaar organiseert TC Hilten zaterdag 3 en zondag 4 juli afgeslo- weer haar gezellig dubbeltoernooi. ten met een toernooi voor de jeugd, Iedereen kan hieraan deelnemen, ook het Sjef Hamers toernooi. De ein- niet KNLTB-leden. Dit Hilten Open dwedstrijd vindt beide dagen plaats wordt gespeeld van 10 tot en met 18 vanaf 11.00 uur bij Biljartclub Roo- juli op binnen- en buitenbanen in Hil- theart aan de DJ Jittastraat 2 in Til- warenbeek. Men kan inschrijven voor burg. Aan dit toernooi doen jeugdbil- heren-.dames-, en gemengddubbel in jatters mee uit de districten Tilburg de klassen 4 t/m 8. Er wordt gespeeld en Waalwijk. Vanaf februari 2003 in poulevorm en er wordt rekening zijn vijf voorronden gespeeld. De gehouden met opgegeven verhinderin- acht overgebleven spelers strijden gen. Inschrijven kan tot 2 juli. Bel komend weekend. De finale wordt n' gespeeld op zondagmiddag om 15.00 uur. Geïnteresseerden zijn het hele weekend welkom om te komen kij ken. ners uit het ker zal rijden op de Yamaha 250cc diverse rij- TD3. Vice-weteldkampioen 125cc 1972 Jos Schurgers brengt zijn origi nele Bridgestone 125cc machine aan de start en of het niet op kan zijn Jan en Marco Kostwinder aanwezig met hun NSU sportmax 250cc en 350cc. De Fercy Brouwer renstal is dit jaar uitbereid met de originele fabrieksra- 250cc YZ635 en de 350cc YZ 634 „ereden door Jamo Saarinen, iney Gould, Kei Carruthers en ixenny Roberts Sr.) Deze machines zullen ongetwijfeld enkele ronden over het circuit maken. Tot slot bereikte Willem II overeen stemming met de Fin Marco Kolsi. De 19-jarige aanvallende middenvelder tekent een contract tot medio 2008 en start het seizoen in het beloftenteam. Kolsi is afkomstig van FC Jokerit en speelde in het nationale team onder 19 jaar en onder 21 jaar. Wielaert: 'Kolsi is één van de grotere talenten in Fin land. Er was veel interesse van Euro- ling J pese clubs voor hem maar hij heeft comp voor Willem II gekozen vanwege de positieve ervaringen van zijn landge noten Hyypia, Kolkka en Koskinen en de mogelijkheid die Willem II aan jeugdspelers biedt om in het eerste elf tal te komen.' Kolsi is transfervrij van wege het faillissement van FC Jokerit. Geïnteresseerd? Geef u op voor een informatiebijeenkomst op één van de volgende dagen: dinsdag 6+13 juli 19.00 - 20.00 uur donderdag 8+15 juli 20.00 - 21.00 uur •vrijdag 9+16 juli 19.00 - 20.00 uur plezier clinic i het wérk de Ro> epdeelne- 1998 ii zilver tie na Als j. P""k De m geweest en als jong aan bewees hij zich keer onderdeel. Dat ook de vaardigheid een kolfje werden, bewees Koos de R dens de afgelopen Pinksterdagen door lioen te worden. Al enomen in het male titel een Het 2e diagram is iets ingewikkelder. Zwart moet twee schijven verdedigen, 27 en 29, maar als je een goede com puter bent lukt je dat aardig. Na 37-31 -J-rJ- komt b.v. 1-7 31x22 24-30 35x33 19- nen bij 34 en lopen tot 48- 23 28x19 17x37 i.p.v. 37-31 kan bijpassende kleuren, zoals oorbellen, ook 37-32 niet door de meerslagcom- Of u bij Latenzo nu kleding koopt o binatie met 29-33 38x20 27x49. graag van een deskundig advies. Als wit in diagramstand vervolgt met Heren die op zoek zijn naar een maatpak kunnen bij Latenzo kiezen uit onder 34. 43-39 om met 39-34 de aanval te meer de topmerken Van Gils, Peter van Holland en Jaguar. Bovendien kunneri openen op schijf 29 komt 9-14 en dan pakken op maat gemaakt worden. Hierbij is keus uit legio kleuren en stoffen. 35. 37-31? 1-7 29-34 12x34 met de Ook voor casual kleding, onder meer van de merken Camel en Pall Mall, kun redding voor wit via 36-31 17x28 44- nen mannen heel goed slagen. De winkel biedt een ruime collectie sweaters, I 39 34x43 42-38 43x32 31-27 32x21 polo's en andere vrijetijdskleding in modieuze kleuren als oranje en groen. De 26x16. Wat de stand exact waard is maten voor herenkléding lopen van 44 tot 62. En ook voor bijpassende sokken, mag u zelf even uitzoeken. Bijvoor- riemen en schoenen bent u bij Latenzo aan het juiste adres. beeld het offer 36-31 38-32 met Outlei schijfterugname via 28-22 of 44-39 Naast met de terugruil 40-34. Als u al deze mogelijkheden in een stand bij elkaar telt beseft u wel waarom zo'n partijtje zo'n 4 uur duurt. op r >orca JULI 2004 - PAGINA 16 Onder de ca. 200 deelnemers uit gehele land bevinden zich diverse rij- TD3. ders uit de regio: Frans Rooth uit 1972 Oisterwijk op Villa 125cc en Yamaha TZ 250cc; Jan op 't Hoog uit Moerge stel op Yamaha TZ 250cc en Yamaha TR3 350cc; Ad van Heel uit Haaren op Yamaha 250cc TD3 en Yamaha 350cc TR3; Louis van Rooij uit Oisterwijk op BMW 500cc R50S; Mike van der cers250ccYZ635ende350cc I Kruijs uit Oisterwijk op Honda RS125 (ook bereden door Jamo Sa en Yamaha 250cc TD3; en Kees van Rodne - der Kruijs, Oisterwijk op Yamaha Kenny 250cc TD3 en Yamaha YZ634 350cc en Yamaha 500cc 3-cylinder. Kei Sr.) ,40

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2004 | | pagina 17