I URG r Br, r Samenscholingsverbod op Verdiplein ig KI i ■p, RIL 2004- PAGINA 10 DE TILBURGSE KOERIER Dit is een publicatie van het gemeentebestuur van Tilburg Tilburg Op het Verdiplein geldt sinds 1 verleden is er veel overlast De nieuwe speelplek op het Rubensplein. (Foto Publieksvoorlichting gemeente Tilburg) gemeente Tilburg Het Verdiplein. (Foto Publieksvoorlichting gemeente Tilburg) Buitenbaden 1 mei open Stads-VVV Tilburg Publieksvoorlichting ikkapel m dakkapellen str 18 plaatsen ser- Vraag van de week is n, concerten i kost 2,25. 542 8811 Gemeente Tilburg Infolijnen Werk Kapvergunningen Kennisgeving Wet bodembescherming (Wbb) 532 60 00 ÏTilburg 540 83 00 464 39 11 Bezoekadressen - in 128 (ingang naast Gemeentelijke telefoonnummers blijft een halfjaar van kracht. Eerder stelde de gemeente al De deuren van buitenbad Stappegoor gaan op 1 mei open. Van twaalf uur tot half zes vinden allerlei feestelijke activi teiten plaats en zijn er optre dens van verschillende arties ten onder wie de Tilburger Wesley en Henry Huijsmans. Stadswinkels en Stads-VVV gesloten naast Paleis Raadhuis), 18 uur, do 13-20 uur. neester en wethouders ngen verleend: Informatie over de Kijk ook op de webs Op Koninginnedag vrijdag 30 april en op bevrijdingsdag woensdag 5 mei zijn de stadswinkels en de Stads-VVV gesloten. 532 60 532 60 'eningstijden als Stads- mtrum. )0 tot 18.00 uur, vrij- uur. april sta. Landelij' Verder s leukste t films. Dt Voor- t 189 :rland. ischrij- 5 sa ng jebruik Irugs inde :h op Gemeentelijke informatie vindt u ook op internet: http://www.tilburg.nl stip van de fel- ingswerkzaam- rlijk tien werk- Gemeentelijk Informatie centrum in Stadswinkel Centrum, tel. 0900 -202 50 10. Zelfde opei winkel Cen r worden dan n de staat elders jaar datum in de Openingstijden: 'vtilburg.nl. Stadswinkel Reeshof Kerkenbosi Zelfde oper winkel Noo nomen dat de verzameling verband houdt met het gel van of de handel in harddi of herhaaldelijk aangetooi overlast. Men dient ziel bevel van een ambtenaar van politie uit zo’n verzameling te verwijderen en zijn weg te vervolgen. Het alcoholverbod houdt het iiiiui maiiCpUnt ïr/bouwarchief ts Afval Team gemeente? nsite www.tilburg.nl idelijk afval, traat, In week 18 hebben burgeme de volgende kapvergunning groep iten van 1 t/m /m donderdag r, vrijdag 08.30 Alle voornoemde kapvergunningen zijn aan aan- yragers bekend gemaakt op 29 april 2004. plein 128 (ingang na tr; di, wo en vr 10-11 rtilburg.nl/informatiecentrum ischot g 2, openingstijden 18.00 uur, dinsdag m 10.00 tot 12.00 □t 20.00 uur. irgerzaken en ilastingen bijbehorende te- vragen heeft, kan con- de Rooij, Beleidsontwik- Publiekshal Sociale Zaken Koningsplein 8 Open maandag t 08.30 - 16.00 uur 12.30 uur. 213 13 13 Burg Bela 542 92 00 Bouwen en Wonen 542 87 72 Parkeerbalie 542 88 11 Sociale Zaken splaats 2 mingstijden als Stads- >ord. ongerloplein 15, g, woensdag, don- tur, dinsdag 10.00 van 17.30 tot Stadswinkel Berkel-Enschot Gen. Eisenhowerweg 2 Open maandag 13.00 - 18.00 uur, dinsdag, woensdag, donderdag 10.00 -12.00 uur, vrijdag 13.00 - 20.00 uur. :g 15,20 vogelkersen, 1 achterterrein; vergunning- isjes Ook itst. jratis itelijk Als ik wat wil weten over raadsvergaderingen, bouwplannen e.d., waar kan ik dan terecht? klinkers ttoirs uetegeling. Verder mte extra parkeer- i de straten. Vakantie Vrije tijd In Nederland is altijd wat leuks te doen, zo laat de krant Vakantie Vrije Tijd zien. De uitgave van -nril staat in het teken van de L-anuelijke Fietsdag op 8 mei. J*T staan in deze krant de beurzen, concerten en )e krant kost 2,25. Brochure adoptie Wie een kind uit het buitenland adopteert, krijgt met een groot aantal regels te maken in Neder land en het land van herkomst. Postbus 51 heeft een duidelijke brochure gemaakt over alle wette lijke voorschriften. De folder geeft informatie over de belang rijkste regels en de adoptieproce- dure wordt in grote lijnen door genomen. De brochure is gratis verkrijgbaar bij het Gemeentelijk Informatiecentrum. - in te stemmen met het saneringsplan. Beschikking en bijbehorende stukken liggen vanaf 30 april 2004 gedurende zes weken ter inzage in het Gemeentelijk informatie centrum. Adres en openingstijden: zie colo fon. Binnen zes weken na de dag waarop de beschikking is bekend gemaakt, kunnen be langhebbenden tegen dit besluit op grond van artikel 87 Wbb juncto artikel 20.1 Wet milieubeheer Juncto artikel 7:1 Algemene wet bestuursrecht (Awb), een bezwaarschrift indienen bij het college van de gemeente Tilburg, Postbus 90155, 5000 LH Tilburg. Het bezwaarschrift moet zijn ondertekend en moet ten minste bevatten: - naam en adres van de indiener; - de dagtekening; - de gronden van het bezwaar. Bij de voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2 500 EA ‘s-Gravenhage, kan eventu eel een verzoek om voorlopige voorziening worden Ingediend. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan als het bezwaar schrift is ingediend. Gemeentelijk Informatiecentrum (tel. 0900-202 50 10 25 cpm) Stadhuisph 5038 TC Tilburg. Geopend: ma 13-18 uur; E-mail: puinfo@tilburg.nl Internet: www.t. volgende in. Het is verboden om op de weg alcoholhoudende drank te nuttigen of aange broken flessen, blikjes en dergelijke met alcoholhou dende drank bij zich.te hebben; en op de weg drinkglazen of flessen bij zich te hebben die kennelijk bestemd zijn voor het nuttigen van drank op de weg. Stads VVV Tilburg Spoorlaan 364 (naast de ANWB) telefoon 0900-202 0815 Open: maandag 13.00 - 18.00 uur, dinsdag, t/m vrijdag 09.00 - 18.00 uur, zaterdag 10.00 -16.00 uur. Rommelmarkten In het boekje Gevonden V werpen staan maar liefst I rommelmarkten in Nederl Van elke markt is een besi ving opgenomen en zijn gegevens als adres en telefoonnummer ver meld. Ook alle kringloopwinkels staan erin. De gids kost 9,90. verzoek om voorlopige voorziening worden in gediend. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan als het bezwaarschrift is ingediend. Van voornoemde kapvergunningen kan pas gebruik worden gemaakt 3 weken na de dag van bekend making aan de aanvrager. Indien binnen deze termijn van 3 weken een bezwaar bij het college van burgemeester en wethouders is ingediend en tevens een verzoek om een voorlopige voor ziening bij de arrondissementsrechtbank is in gediend kan van deze vergunning pas gebruik worden gemaakt, nadat op het verzoek om een voorlopige voorziening afwijzend is beslist. American Dream. De dinershows hebben allemaal een eigen karak ter. Een folder is verkijgbaar bij de Stads-VVV. Wie de kapvergunningen met de bijbel keningen wil inzien en wie vr tact opnemen met dhr. P. del keling, tel. 542 87 24. Dan kunt u terecht bij het Gemeentelijk Informatie centrum in de Stadswinkel Centrum, maar ook de website van de gemeente biedt u alle informatie: www.tilburg.nl Reistips >^-4 Al vastomlijnde I jr plannen voor de X X zomervakantie? - Denk dan tijdig aan uw paspoort en maak een afspraak wanneer u een nieuw nodig heeft. Hebt u schoolgaande kinderen dan dient u in het kader van de leerplicht rekening te hou den met de onderwijsvakanties van 17juli tot en met 5 septem ber. En voor tips en adviezen voor reizen in het buitenland is er een handige uitgave van het ministerie van Buitenlandse Zaken: ‘Wijs op Reis’. Bel voor meer informatie het Gemeentelijk Informatiecentrum (zie colofon). Inwerkingtreding Op grond van het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht kan eenieder wiens belang recht streeks door afgifte van deze kapvergunning wordt getroffen, daartegen bezwaar aantekenen bij het college van burgemeester en wethouders van Tilburg, Postbus 90155,5000 LH Tilburg. Een -gedagtekend- bezwaarschrift dient binnen 6 weken na deze bekendmaking te worden inge diend en dient tenminste te bevatten: een om schrijving van de beschikking waartegen het be zwaar is gericht, alsmede de gronden van het bezwaar. Daarnaast kan bij de voorzieningen rechter van de Rechtbank Breda, sector be stuursrecht, Postbus 90006,4800 PA Breda, een vijdering schoolge- :n asbesthoudende 262 10 en 264-01 deren asbesthou- 26/11/01) Gids van Noord-Brabant De Gids van Noord-Brabant bevat alles wat de provincie te bieden heeft: natuurgebieden, kastelen, vestingsteden, musea, jachtha vens, attracties en nog veel meer. Dit dikke boek telt vijfhonderd pagina’s vol achtergrondinfor matie, plattegronden, foto’s en nuttige adressen. Prijs: 19,95. Eikenbosch 41 - 42, 5056 CB Berkel-Enschot, tel. 013 - 53314 87. t Udenhout Kreitenmolenstraat 39, 5071 BA Udenhout, tel. 013 - 503 92 67. tijden verkooppunten 09-18 uur, vr 9-20 uur, za 9-17 uur. Hondenpoepschepjes gratis Het zou mooi zijn wanneer honden hun behoefte niet zomaar overal doen en dat de honden poep wordt opgeruimd. Daarom zijn er diverse plaatsen in de stad gereserveerd als losloop zone: plaatsen waar honden los mogen rondlopen als hun baas de hondenpoep opruimen. C zijn er poepemmers geplaat Hondenpoepschepjes zijn gr verkrijgbaar bij het Gemeent Informatiecentrum en de stads winkels. Speelplek op Rubensplein Op het Rubensplein is een nieuwe speelplek aangelegd. De gemeente heeft de oude speeltoestellen en een aantal betonnen blokken verwij derd. Er zijn vier nieuwe toestellen geplaatst. De speelplek heeft een extra uitgang met daarlangs struiken. Servicepunt Udenhout Openbare bibliotheek Tongerlo- plein Open maandag, woensdag, donderdag 14.00 -16.00 uur. Dinsdag 10.00 -12.00 uur en vrijdag 17.30 - 19.30 uur. Voor de kinderen is er in het Wilhelminapark van tien tot een uur vrijmarkt. Ook in het cen trum en in diverse wijken zijn er festiviteiten. Meer informatie staat elders in dit blad. Stadswinkel Noord Brucknerlaan 20a Open maandag 13.00 -18.00 uur, dinsdag, woensdag, donderdag 10.00 -18.00 uur, vrijdag 13.00 - 20.00 uur. lurgemeester en sloopvergunningen Straten opgeknapt De Henri Verbunstraat (Korvel), de Kaapkoloniestraat en de Gen. Kockstraat (Oerle) krijgen dit ja een opknapbeurt. Een exacte dc is nog niet bekend. Het asfalt h. Kaapkoloniestraat en de Gen. Kockstraat maakt plaats voor paarse straatstenen. In de Henri Verbuntstraat worden de 1 opnieuw gelegd. Alle trott krijgen nieuwe betegeling legt de gemeei vakken aan in Informatiecentrum op internet Het Gemeentelijk Informatie centrum is ook op de gemeente lijke internetsite te vinden met een eigen domein: www.tilburg.nl/ informatiecentrum. Een grote hoeveelheid gegevens is onder gebracht in een overzichtelijke menustructuur. Jaarlijks komen duizenden bezoekers naar het Gemeentelijk Informatiecentrum in Stadswinkel Centrum. Openingstijden De winkel van de Stads-VVV is op 30 april en 5 mei de hele dag gesloten. 542 88 11 Beleidsontwikkeling 542 92 85 Economie 542 87 67 Ruimtelijke Ordening 542 98 95 Onderwijs en Jeugd 542 95 71 Maatschappelijke Ontwikkeling Wisseldiner Het Wisseldiner biedt iedereen de mogelijkheid om te genieten van het veelzijdige aanbod Tilburgse restaurants. Flanerend door de stad gébruiken de deelnemers in diverse eetgelegenheden één of meerdere geréchten. Over het Wisseldiner is onlangs een nieuwe brochure verschenen. Stads-VVV Spoorlaan 364, 5038 CD Tilburg. Tel. 0900-202 08 15 35 cpm. O.- ma 13-18 uur; di t/m vr 9-18 uur, za 10-16 uur. Internet: www.vwtii Agentschap Rooi Pannen Dr. Ahausstraat I, 5042 EK Tilburg. Tel. 013-850 40 95 Openingstijden: ma 13-18 uur; di t/m vr 9-18 uur, za 9-17 uur. Verkooppunt Berkel-Enschot Bruna Verrijt, E" Verkooppunt Nogmaals, I Openingsti ma 13-18 uur, di t/m do Gezond en veilig wonen Bij het Gemeentelijk Informatie centrum is een brochure verkrijg baar van het ministerie van VROM over gezond en veilig wonen. In de brochure staan tips over veiligheid van gas- en elektra- installaties, brandveiligheid, het omgaan met asbest, het voor komen van bacteriën als legio- nella en het verdrijven van vocht en schimmels. Meer informatie is ook te vinden op www.vrom.nl. Stadswinkel Centrum Stadhuispleit het paleis) Open maandag 13.00 - 18.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag 10.00 - 18.00 uur, donderdag 13.00 -20.00 uur. meldingsformulier 'start bodemsanering’; - indien zich bij de uitvoering van de sane ring feiten of omstandigheden voordoen als gevolg waarvan moet worden afgeweken van het saneringsplan, dat de uitvoerder hiervan onmiddellijk schriftelijk melding moet ma ken bij de afdeling Milieu van de gemeente Tilburg; - dat één werkdag voor het bereiken van de ontgravingsgrenzen de afdeling Milieu van de gemeente Tilburg hiervan schriftelijk op de hoogte gesteld dient te worden met mel dingsformulier ‘melding bereiken ontgra vingsgrenzen’. Indien de einddiepte van de grondontgraving binnen 24 uur na de start wordt bereikt, dient dit aangegeven te wor den op het meldingsformulier ‘melding start bodemsanering’; - dat het evaluatierapport uiterlijk 8 weken na beëindiging van de betreffende sane- ringswerkzaamheden bij het college moet worden ingediend; - dat de vorm van bodemgebruik ter plaatse van de Kommerstraat (sectie V, nummer 2 53) te Tilburg vastgesteld wordt als land bouw en natuur en dat Iedere wijziging naar een gevoeliger gebruik dan voornoemd aan het college moet worden gemeld; - te willen instemmen met het sanerings-1 Beschikking en bijbehorende stukken vanaf 29 april 2004 gedurende zes we ter inzage in het-Gemeentelijk informatie centrum. Adres en dpeningstijden: zie colof on. Binnen zes weken na de dag waarop de beschikking is bekend gemaakt, kunnen be langhebbenden tegen dit besluit op grond van artikel 87 Wbb juncto artikel 20.1 Wet milieubeheer juncto artikel 7:1 Algemene wet bestuursrecht (Awb), een bezwaarschrift indienen bij het college van de gemeente Tilburg, Postbus 90155, 5000 LH Tilburg. Het bezwaarschrift moet zijn ondertekend en moet ten minste bevatten: - naam en adres van de indiener; - de dagtekening; de gronden van het bezwaar. Bij de voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, kan eventueel een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan als het bezwaar schrift is ingediend. vet bestuursrecht tg rechtstreeks door linnen zes weken na t is verzonden te- jk een gemotiveerd Het bezwaarschrift tan het college van idersvan Tilburg, Tilburg. Tevens kan ige voorziening voorzienlngenrech- tor bestuursrecht, Breda. Een dergelijk gedaan als een be- In del vast te stellen dat sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging; - vast te stellen dat geen sprake is van ur gentie om het geval te saneren; - te bepalen dat met de uitvoering van het gemelde voornemen tot saneren dient te worden begonnen binnen vier jaar na afgifte van deze beschikking; - dat de melding van het tijdst telijke aanvang van de sanerir heden moet geschieden ulterlij. dagen voor dat tijdstip met het adeautips loederdag et is bijna Moederdag en daarom heeft de Stads-VVV enkele cadeautips op een rijtje gezet. Kruikezeikerdrop in leuk blik: 4,75. Tilburgs Kookbuukske 18,95. Nationale Bioscoopbon met erpmer popcorn 10. Chocolaatjes met daarop in fijn suikergoed stadsgezichten van Tilburg 5,95. Nationale dinercheque en een bioscoop- of theater- en concertbon met cd in stijlvolle verpakking. Keuze uit diverse coupures. Vaar-fietstochten In de Piushaven vertrekt van 8 juli tot en met 2 september elke donderdag een rondvaartboot naar Oirschot. Iedere vrijdag van 9 juli tot en met 3 september is er een afvaart naar Geertruidenberg. De fietsen gaan mee aan boord voor de terugweg via een leuke route. Bij de Stads-VVV is nu al een gratis folder verkrijgbaar. Internetgebruik past in het beleid van de gemeente om de publieks voorlichting aan de inwoners zo goed mogelijk te stroomlijnen en waar mogelijk te verbeteren. Landelijke Fietsdag De Landelijke Fietsdag is dit jaar op zaterdag 8 mei. In de om geving van Tilburg zijn drie verschillende tochten. Route beschrijvingen zijn in de voor verkoop verkrijgbaar bij de Stads- VVV aan de Spoorlaan 364 en bij het VVV-agentschap de Rooi Pannen. Ze kosten 3 euro per stuk. De opbrengst gaat naar een goed doel. Op 8 mei zijn de route beschrijvingen alleen bij startpunt Hofstede De Blaak te koop. Junglespeeltuin aangepast De Junglespeeltuin aan de Korte Schijfstraat krijgt nieuwe beplan ting. De gemeente verandert de inrichting van de speeltuin gedeel telijk. De werkzaamheden zijn enkele weken vertraagd. Uiterlijk half mei zijn de aanpassingen klaar. De gemeente heeft in het verleden klachten ontvangen in verband met overlast van de speeltuin. Er zijn toen ook al wijzigingen aange bracht. TILBURG 1. Zevenheuvelenweg grove den en 1 eik op ach nummer 5133/04. 2. Diepenveenstraat 36,13 grove dennen, 3 beuken en 1 berk in achtertuin en zijtuin; ver- gunningnummer 5134/04. 3. Smijerstraat 66,1 berk in voortuin; vergun- ningnummer 5135/04. 4. Indigolaan 100,2 beuken en 1 Christus- doorn in achtertuin; vergunningnummer 5136/04. 5. Zevenheuvelenweg 60,5 acacia’s IFF Nederland BV; vergunningnumme Busdagtochten Allerlei leuke dagtochten kunnen bij de Stads-VVV worden gereser veerd. Een greep uit de mogelijk heden: de Keukenhof in Lisse, winkelen in Brussel, Antwerpen of Oberhausen en bezoeken aan steden als Lille, Straatsburg en Parijs. Alle tochten staan in een gratis folder. Vip Theater Bij de Stads-VVV zijn leuke diner- shows te reserveren van het Vip Theater. Het aanbod bestaat uit onder meer Glitter Glamour, Heidi und die Heino’s en The Het ging daarbij om geluids hinder, alcoholgebruik, hinder lijk verkeersgedrag en handels activiteiten. Het samenscholingsverbod geldt o de volgende tijdstippen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag van 18.00 uur tot d volgende dag 07.00 uur; vrijda van 20.00 tot de volgende dag 07.00 uur, zaterdag van 17.00 tot de volgende dag 07.00 uur en zondag de hele dag. Het samenscholingsverbod houdt het volgende in. Het aanwijzen van het plein en de omgeving als openbare weg in de zin van artikel 78 betekent dat het verboden is om daar deel te nemen aan een verzame ling van meer dan drie personen waarvan kan worden aange- Wethouder Loet Visschërs (sport) verricht de opening onder begeleiding van de synchroonzwemmers van de Tilburgse Watervrienden. Daarnaast geven Sportinstituut Ooms en SV de Blaak Streetdance demonstraties. De entreeprijs is slechts 2,50 waarvan 0,50 naar Villa Pardoes gaat. Het is verplicht om badkleding te dragen. Jongeren tot en met 15 jaar kunnen meedoen aan de volgende toer nooien: waterpolo, pannavoetbal en volleybal. Zij kunnen zich als opgeven bij de receptie van Recreatiebad Stappegoor. Abonnement voor het buitenbad van Stappegoor kosten in de voorverkoop 9 mei 40,35 exclusief 7 borg (kinderen t/m 3 jaar gratisL Beschikking op grond van artikelen 29, 37 en 39 Wbb Bij het college van de gemeente Tilburg is op 9 maart 2004 door W. Vissers B.V. een mel ding ingediend op grond van artikel 28, lid 1 Wbb, met het voornemen de bodem te sane ren op de locatie Ambachtsweg sectie E, nrs. 3784 en 3960 in Udenhout, gemeen te Tilburg. Vanaf 25 maart 2004 lag de aan vraag gedurende twee weken ter inzage in het Gemeentelijk Informatiecentrum. Ten aanzien van de aanvraag zijn geen zienswij zen naar voren gebracht. In de beschikking heeft het college vastgesteld: - dat er sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging; dat er geen sprake is van urgentie om het geval van bodemverontreiniging te saneren; - te bepalen dat met de uitvoering van het gemelde voornemen tot-saneren dient te worden begonnen binnen vier Jaar na afgifte van deze beschikking; - dat de melding van het tijdstip van de fei telijke aanvang van de saneringswerkzaam- heden moet geschieden uiterlijk tien werk dagen voor dat tijdstip met het meldingsformulier ‘melding start bodemsa nering’; - indien zich bij de uitvoering van de sane ring feiten of omstandigheden voordoen als gevolg waarvan moet worden afgeweken van het saneringsplan, dat de.uitvoerder hiervan onmiddellijk schriftelijk melding moet ma ken bij de afdeling Milieu van de gemeente Tilburg; dat ÈEn werkdag voor het bereiken van de ontgravingsgrenzen de afdeling Milieu van de gemeente Tilburg hiervan schriftelijk op de hoogte gesteld dient te worden met mel dingsformulier ‘melding bereiken ontgra vingsgrenzen’. Indien de einddiepte van de grondontgraving binnen 24 uur na de start wordt bereikt, dient dit aangegeven te wor den op het meldingsformulier ‘melding start bodemsanering’; - dat het evaluatierapport uiterlijk 8 weken na belindiging van de betreffende sane- ringswerkzaamheden bij het college moet worden ingediend; - dat de vorm van bodemgebruik ter plaatse van de Ambachtsweg sectie E, nrs. 3784 en 3960 te Udenhout vastgesteld wordt als be bouwing en verharding en dat iedere wijzi ging naar een gevoeliger gebruik dan voor noemd aan het college moet worden gemeld; brengt advies uit jouwen, o.a. bij ende vergadering i 3, kamer 215. De mvragen (9.00- )e lijst met plannen unt u inzien op ir de vergadering op i deze bouwrubriek rans Haenen, Beschikking op grond van artikelen 29, 37 en 39 Wbb Bij het college van de gemeente Tilburg is op 15 maart 2004 door de Dienst Gebiedsont- wikkeling van de gemeente Tilburg een mel ding ingediend op grond van artikel 28, lid 1 Wbb, met het voornemen de bodem te sane ren op de locatie Kommerstraat, kada straal bekend sectie V, nummer 253 te Til burg. Vanaf 19 maart 2004 lag de aanvraag gedurende twee weken ter inzage in het Ge meentelijk Informatiecentrum. Ten aanzien van de aanvraag zijn geen zienswijzen naar en gebracht. e beschikking is door het college beslo- Koninginnedag Koninginnedag wordt morgen avond om tien uur afgesloten met een groot vuurwerk bij het Longa- terrein langs het kanaal. De beste plaats om er gratis van te genie ten is vanaf de Hoevense Kanaaldijk. Overdag zijn er natuurlijk ook diverse activitei ten. Zo is er van half een tot half zes het bekende Leyparkfestival. 542 95 72 Milieu 542 88 11 Gebiedsontwikkeling 542 91 41 Gebiedsteam Oude Stad 542 90 88 Gebiedsteam Noord 542 98 07 Gebiedsteam Binnen stad 542 82 20 Gebiedsteam West 542 88 66 Grondbedrijf 0800 1920 Centraal Meldpunt 542 88 11 Publiekszaken 542 88 11 Sector Sociale Zaken 542 91 43 Sector Werk en Scholing 542 93 03 Buro Kleinschalig Werk 549 55 55 Bureau Schuldhulp verlening 542 99 11 Bureau WVG 549 99 54 Klantenservice Deeltaxi 542 88 11 Sector Burgerzaken 542 88 11 Sector Belastingen 542 88 11 Sector Bouwen en Milieu 542 89 22 Bodem informatiepunt 542 91 98 Kadastei 583 93 93 Brabants om.: huishouc milieustr ongediertebestrijding 542 33 17 Grofhuisvuillijn 542 88 11 Bedrijven 542 94 70 Regionaal Historisch Centrum Tilburg Sportbedrijf/ Sport-infolijn 44/ 43 Verhuur sport accommodaties 536 74 75 Nederlands Textiel museum 542 94 63 Facilitair Bedrijf Tilburg Openbare Werken Tilburg 542 87 72 Parkeerbedrijf 464 19 11 Diamant-groep 532 63 26 Brandweer 09008844 Centraal telefoon nummer politie GGD Midden Brabant Alarmnummer

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2004 | | pagina 11