Opvolger Landzaat is oude bekende sr Math ytiterpo/^ Vrijwilligers gezocht Jtontour Stoere Kerels Rico S fanshopaanbieding Uitslagenreeks OOK TOE AAN EEN NIEUWE GEVEL? Frans Schollen jr. SPOREL SP0RTPW2EN SAR zoekt versterking DE TILBURGSE I DE TILBURGSE KOERIER tadionkrant Willem II Hoofdsponsor FOTO: FOTOBURO TOIN DAMEN Teun van Uijtregt Bel: 013-4638286/06-53183624 Bierland Willem II - ADO Den Haag Seizoen Thuis Uit 4-0 2-3 2-2 3-1 Doelsal. 31-10 56-41 ^organisatie voor vrijwilligerswerk Harrie Verhoeven Steunpunt Vrijwilligerswerk Vrijwillige Thuishulp SOS-Hulpcentrale Gew. Gel. 8 8 5-0 2-0 trainer I beroep )e gebo- jeweest, ser ik." strijd hem Kapelmeesterlaan 112 5049 NL Tilburg Uitshirt seizoen 03/04 Junior maten van 50 voor 35 Senior maten van 60 voor 45 35 14 3-3 1-0 0-3 4-0 6-1 0-0 0-1 0-0 0-3 1-0 0-2 0-1 3- 0 4- 0 2-2 0-1 0-0 0-0 1-0 0-0 Op zondag 8 fel derde Rico Salvi afstand van naai zetting van de w werd. zes j de club Willem II ions League- dat voorlopig Huis-' Eén avoi buurt. Tel. 013-45611 99 Fax 013-455 08 01 E-mail: sporel@planet.nl ,r speelt al huurbasis Ja zes wed- an zoeken. De a verdediger trijden in het zoek naar een vrijwilliger, die samen larant, een terrasje wil 'pikken' of wil bezoeken. Bij voorkeur op de veertien en zestien jaar. "Met Nederland onder zestien heb ik op Old Trafford tegen Engeland ge- spelers van bi 1954-1955 1958- 1959 1959- 1960 1960- 1961 1961- 1962 1962- 1963 1965- 1966 1966- 1967 1979- 1980 1980- 1981 1981- 1982 1984- 1985 1985- 1986 1987-1988 1989- 1990 1990- 1991 1991- 1992 2003-2004 Uit Totaal 18 6 6 6 25-31 ■DONDERDAG 5 FEBRUARI 2004 - PAGINA 2(f Steunpilaar In Venlo keert Meeuwis langzaam terug op het niveau uit zijn jeugdperi ode. Hij ontwikkelt zich in korte tijd tot een steunpilaar waarop trainer Wim Dusseldorp "Marcel Me longen Wielaer de bij Willem II, t op via sar@wil- (en Willem II) is gebaat dat de leden zoveel lijk verspreid zitten in het sta- Daarom hebben we momen teel vooral behoefte aan nieuwe deelnemers uit de vakken: E, F, G, H/J, O en P. is-aan-huis voor Amnesty! vond collecteren voor Amnesty International in jouw Oogkwetsuur Alsof Willem II nog niet genoeg zor gen aan het hoofd heeft, besluit AZ doodleuk om ook middenvelder Tarik Sektioui aan de selectie toe te voe gen. De Marokkaanse middenvelder, die het contractvoorstel van Willem II resoluut van de hand wees, heeft dit seizoen voor de Tricolores nog maar acht wedstrijden gespeeld waarin hij éénmaal doel treft. Een slepende oogkwetsuur, opgelopen in de wed- Vrijwilligerswerk doe je niet alleen voor anderen. Vrijwilligerswerk doe je ook voor jezelf! opgenomen. plein 21. isdag en woensdag bel dan even voor bieding. 'Aan het einde van dit seizoen contract af en ik wil graag op een hoger niveau mijn □baan kan voortzetten,' laat van het Jaar in oktober Willem II feyemmnl 23 febr Kaartverkoop via Ticketbox start op 7 februari. Met een seizoen- of club- kaart kunt u maximaal één kaartje kopen. De kassa's zijn op de wed strijddag gesloten. WIIKinis De Wil Kings is een fanclub! speciaal voor kinderen van 0 t/m 12 jaar. Word lid voo( slechts €15,- dan hoor je ef helemaal bij. Vraag snel hef speciale inschrijfformulier aanl Harmonie zoekt duizendpoot! Sociëteit Nieuwe Koninklijke Harmonie zoekt een vrijwilliger voor het verrichten van allerlei secretariële taken, zoals notuleren, bijhouden ledenbestand enz. Het afgelopen v mant Trappers strijden in de st Lage Landen. E een goede afsli competitie tuss tie en de strijd oenschap. De den heeft mi gebracht wat ik Voor de toescl waar een wi geweest op een tonige compel teams, maar vo groep is het geweest. Voora fessionele uitst Belgische ver tegenvaller. Je in een hok van demotiverend Iers, maar zekei die toch verwac vol tegenaan ga toch alle lof v die zich na het verbeterd. Willem II ADO Den Deeg 8 febr Kaartverkoop via Ticketbox loopt t/m 7 februari. Met een seizoen- of club- kaart kunt u maximaal één kaartje kopen. De kassa's zijn op de wed strijddag gesloten. In de Vacaturebank van het Steunpunt Vrijwilligerswerk zijn honderden verschillende vrijwilligersbanen o™ Interesse? Loop dan eens binnen, St. Annapleü De Vacaturebank is geopend op maandag, dins van 13.00 tot 17.00 uur. Kun je overdag niet, een afspraak, 013 - 543 45 72. Meer weten? Bezoek ook eens www.vrijwilligerscentrale.nl/tilburg. Samen activiteiten ondernemen ...dat is toch leuker dan alleen? Amarant Laarstraat is op zoek naar ee; met een bewoner van Amar"‘ bijvoorbeeld een concert wil- vrijdagavond van 19.00 tot 22.00 uur. Huilend zaten ze in het kleedlo kaal na het verloren duel met FC Twente. De vorstelijk betaalde stoere kerels van Willem II kon den maar niet begrijpen dat mensen die honderden euro's betalen voor een seizoenkaart hun ongenoegen uitten over een collectieve wanprestatie. De trainer ad interim kon het voor de camera van Studio Sport zelfs niet nalaten de trouwe aan hang nog een schopje na te geven. Als er iemand reden tot huilen heeft na zo'n wanverto ning is het wel de Tricoloor in hart en nieren. Die begrijpt namelijk niet dat spelers en trai ner in elk interview met stoere taal afgeven öp het beleid van hun werkgever en klagen over het aangeboden salaris, maar in de eerstvolgende wedstrijd op het veld nadrukkelijk niet thuis geven. Worden ze dan nooit wij zer denk ik bij het lezen van een interview met Mathijsen, Jaliens of Wetzel. Zelfs Joske deed een duit in het zakje toen hij eindelijk weer een kans kreeg als basis speler. Jaliens betichtte zijn Dit weekend st van de terugkt Met Sjon erbij breedte wat stei er nu meer n combineren m mist nog wat w mee ook snél maar ik heb al 1 dit snel weer I van de komst i J plaatsje minder spelers, die het ste team betn Ook heeft er ee plaatsgevondei Als coach heb problemen mee degene die mc resultaten wore mens vind ik gun elke speler en heb daarbi voorkeur. Voor coach echter tegen RBC Roosendaal, houdt al geruime tijd aan de kant. Door het aantrekken van dit Willem ll-trio zijn er binnenkort 'Tilburgers' werkzaam bij van Dirk Scheringa. Bij leverde het Champior"' voetbal op, bij AZ is nog even afwachten. speler, die meer kansen ziet bij een andere werkgever. Het zijn bestuur, management en techni sche staf die ervoor moeten zor gen dat spelers het een eer vin den om het rood-wit-blauw te mogen dragen en dat ook op het veld laten zien. Dan is onvoor waardelijke steun van de twaalf de man gegarandeerd. Bij het personeelsbeleid, dat de afge lopen jaren gevoerd is, kunnen grote vraagtekens gezet worden en als het gaat om de financiële situatie is het mij wat al te gemakkelijk om steeds naar onverwachte externe factoren te verwijzen. Als de clubleiding nu ook eens ruiterlijk zou toegeven dat er fouten gemaakt zijn, heb ik alle vertrouwen in een nieuwe start en een zonnige toekomst. Kijk alleen maar naar de aanstor mende jeugd. Spelers, techni sche staf én bestuur zullen ech ter één ding moeten beseffen. Ook in de toekomst hoeft bij wanprestaties niet gerekend te worden op staande ovaties. Gevel reinigen kalkzandsteen ■•LLUwTll I F Gevel impregneren kalkzandsteen 1 Ind 10-jarig garantiecertificaat Stewards Willem II zoekt stewards (m/vjI die, tegen een passende onkostenvergoeding, de sup porters bij thuis- en uitwed-; strijden willen begeleiden. Old Trafford In de jeugdopleiding van Willem II staat Meeuwis als jongeling te boek als één van de grootste talenten die speeld. We verloren met 1-0, maar de club ooit in handen had. In de C- 14.000 mensen op de tribunes, die al jeugd wordt hij topscorer en geselee- een gek tekeer gingen, dat was teerd voor nationale selecties onder geweldig." Toch stokt zijn ontwikke ling. Deels door zijn eigen spel, deels door de houding van Willem II dat luiten aantrekt als de ploeg Europees voetbal afdwingt. In het jaar 2000 ti, de trainer van c groep. Sindsdien interlopen weer c mage werd de noemd. De organisatie i gelegen om de 1< maken. De omge werkt in dat opz neer men het star het sportcomplex laten, komt men bosrijke natuurg feit dat men doe 90% van het pa wie er op uit is or na een wat mind periode op te vijz cours prima aan ook de wat mine custe, recreatie' genieten van de Als de traditie zi weer op prachtig Maar ook wat mii tieve deelnemer den om van het genieten. De verdedigers J Kew Jaliens en a; tioui spelen met i seizoen voor AZ een contract vooi worden in Alkir ex-ploeggenoot E oud Willem II-trs Bovendien treffei van technisch dit Geel een andere De linksbenige Ji gaf in oktober al I pende contract in lengen. De Spele aanvankelijk teleu bieding van Wille aan een nieuwe aan te willen gaan. afkomstig uit de e van Willem II. Kew Jaliens (25) Sparta naar Willet 150 wedstrijden ir de Tricolores. 1 toonden interesse centraal in de maar Jaliens kan o de voeten. AZ maakte de se seizoen compleet van de Marokka Tarik Sektioui international kwa acht maal in actie en trof daarin eer pende oogblessur wedstrijd tegen houdt hem voorloj tioui speelde eerd AJ Auxerre en Xa Kaartverkoop Voor kaartverkoop, seizoen- en club- kaarten kunt u van maandag tot en met vrijdag tussen 09.00 uur en 16.30 uur terecht bij de administratie van Willem II. Informatie over buskaart- verkoop van de supportersclub vind je op teletekst (pag. 845) of www.wil- Iem2.org. loopt mijn i kijken of ik voetballoopl de Speler v weten. Kew Jaliens, wiens contract ook afloopt, besluit in januari om zijn heil ergens anders te gaar van Sparta afkomstige speelde ruim 150 wedstr eerste elftal van Willem II. Jaliens speelt zondag tegen ADO Den Haag overigens niet mee door een schor sing. De club verliest dus in één klap haar centrale verdedigingsduo. een team kan bouwen, leeuwis is het hart én de van deze ploeg." Gerard art, manager technische zaken I, ziet de 'blanke Edgar Davids' stapsgewijs groeien. "Hij presteert goed, is vrijwel wekelijks de beste speler bij WV en wordt daar jewijzigd zodat het beter aansluit enorm gewaardeerd." Tijdens een supportersbijeenkomst in oktober meldt het bestuur de terugkeer van naar Tilburg. Vreemd, Ie speler nog van niets weet, zelf niets gehoord, maar in fanshop De fanshop is geopend van maandag tot en met zaterdag van 13.00 uur tot 17.00 uur en op wedstrijddagen van drie uur voor aanvang van de wed strijd tot drie kwartier na de wedstrijd. Bovendien zijn dan ook de verkooppunten op de promenade bij vakken B, M en F/G geopend. 18 april: Stadion markt De supportersclub organiseert! op zondag 18 april 2004 de 16é Willem II Stadionmarkt. Wilt een kraam huren? Dan kunt d voor informatie terecht bij Martijn Pijnenburg op werkda-, gen tussen 18.00 uur en 20.00 uur (tel. 013-4561672). Be taal munten voor horeca Willem llstation Voortaan kan bij de supportersver- kooppunten(*) van het Willem ll-sta- dion alleen met betaalmunten wor den afgerekend. De munten hebben een waarde van €1,- en zijn 'breek baar' zodat halve munten ontstaan. Munten kunt u kopen bij een van elf automaten die in de omgeving van de verkooppunten en in het sup- porterscafé hangen. Het assortiment is gewijzigd zodat het beter aanJJ. op de wensen van de supporter. In het kindervak, waarvoor een specifiek assortiment geldt, kunnen Meeuwis de artikelen ook contant afgerekend omdat de worden. "Ik heb z "De keuze van winnaars" De 23-jarige middenvelder ruim anderhalf jaar op voor de ploeg uit Venlo. N< strijden in het eerste elftal van Willem II geeft toenmalig Mark Wotte te kennen weinig op Meeuwis te zullen doen. De ren Goirlenaar kiest eieren voor zijn geld en gaat ervaring opdoen in de Gouden Gids-divisie. Een schot in de roos blijkt al snel, want Meeuwis groeit in een paar maanden tijd uit tot één van de dragende krachten van het verjongde VVV. Hij komt in dat seizoen vijf maal tot scoren en wordt door de supporters uitgeroe pen tot Speler van het Jaar. Ook deze jaargang is Meeuwis weer de beste speler aan Venlose zijde. Zijn sterke prestaties gaan niet onop gemerkt voorbij want tijdens een supportersavond in oktober maakte Willem II bekend de speler in de zomer terug naar Tilburg te laten komen. Ondertussen kampt de middenvelder met een vervelende schouderblessure. Een operatie wordt meermaals uitgesteld, maar half december moet hij toch onder het mes. Een ingescheurde schou derband levert na twee jaar teveel hinder op. "Als ik met die blessure verder blijf spelen, gaat het van kwaad tot erger. Dat is wel het laatste waar ik op zit te wachten." Einde contract Willem II heeft dus de opvolger van Landzaat in huis. De club zal echter ook op zoek moeten naar twee sterke centrale verdedigers. Het vaste duo van de laatste jaren, Kew Jaliens en Joris Mathijsen, verlaat de club aan het eind van het seizoen en tekende deze week bij AZ. Mathijsen, afkom stig uit de eigen jeugd van de Tricolores, geeft al voor de winterstop aan niet in te gaan op de gedane aan- Het begint er stilaan op te lijken dat Co Adriaanse Willem II naar Noord-Holland haalt. Nadat AZ eerder Denny Landzaat aantrok, heeft nu ook het trio Mathijsen, Jaliens en Sektioui getekend bij de Alkmaarders. Voor de positie van de vertrokken Denny Land zaat heeft Willem II de opvolger gelukkig al in huis. De aan VVV Venlo verhuurde Marcel Meeu wis keert terug in het stadion aan de Goirleseweg. Willem II is regelmatig op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die een handje willen helpen. Op www.willem-ii.nl vind je een overzicht van alle functies. Momenteel is Willem II op zoek naar een handige vrijwil liger die een aantal uren per week onderhoudswerkzaam heden en reparaties in en rondom het stadion kan uit voeren. Als je interesse hebt, kun je contact opnemen met Willem II, Dhr. E. Peterse op telefoonnummer 013-5490590 of mailen naar redactie@wil- lem-ii.nl Olé, si...toch liever meer! Dat kan bij Missionair Service Centrum. Dit Centrum vraagt een docent Spaans voor het les geven aan beginners/gevorderden voor 2 uur per week. Ijsclub Tilburg zoekt... Notulist voor het notuleren van de maandelijkse bestuurs vergadering van 20.00 tot 22.30 uur. En een vrijwilliger' die een database kan opzetten voor ongeveer 8 uur per week. Computervaardigheden en accuraat kunnen werken horen bij beide functies. De supportersadviesraad (SAR) zoekt supporters die actief willen meepra ten over hun club. De SAR houdt zich bezig met zaken als: de sfeer in het stadon, de faciliteiten voor suppor ters, veiligheid en communicatie. Uitgangspunt is het krijgen en behou den van een vol stadion met enthou siaste en tevreden supporters. Zes maal per jaar vergadert de SAR met de Willem ll-directie en worden opmerkingen, klachten en wensen besproken en wordt bekeken wat er kan worden gerealiseerd. Wilt u ook meepraten en meebeslis sen als actief deelnemer in de SAR? Neem dan contact lem-ii.nl. De SAR erbij gel mogelijk dion. E principe is het al lang bekend dat ik terugkom. Afgelopen zomer is mijn contract opengebroken en met twee jaar verlengd. Daar spreekt vertrou wen uit." Mark Wotte had dat vertrouwen in Meeuwis niet. In de pers verschenen berichten als zou Meeuwis niet met Wotte overweg kunnen. De midden velder wuift het eenvoudigweg van de hand. "Ik heb geen enkel pro bleem met hem of met zijn manier van werken", zegt hij in het Brabants Dagblad. "Wotte is hard gev maar wel eerlijk en dat waardee werkgever zelfs openlijk van wanbeleid. Blijft dit dan maar duren? Wordt het geen tijd voor de clubleiding om eindelijk eens in te grijpen, vraag ik me steeds weer af. Ik hoef het echt niet in mijn hoofd te halen in deze rubriek te gaan roepen dat mijn werkgever alles verkeerd doet. Dan sta ik binnenkort op de stoep van het CWI en moet ik nog maar afwachten of ik voor een uitkering in aanmerking kom. In de voetballerij of liever gezegd bij Willem II gelden ken nelijk andere wetten. En de oplossing voor het probleem is o zo gemakkelijk. Een simpele clausule in het contract gekop peld aan forse sancties doet wonderen. Eerste vergrijp: vijf procent korting op het maandsa laris, tweede vergrijp: tien pro cent. Voor recidivisten dreigt ontslag. Nog beter is natuurlijk een klimaat te scheppen, waarin het bij spelers niet in hun hoofd opkomt om negatieve uitspraken over de club te doen. Een kli maat ook, waarin niet getreurd wordt om het vertrek van een ïntt verze

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2004 | | pagina 20