J Stads-VVV heeft nieuw agentschap nten !£8 rr DONDERDAG 29 JANUARI 2004 - PAGINA 9 DE TILBURGSE KOERIER 2004 - PAGINA 8 Dit is een publicatie van het gemeentebestuur van Tilburg rilburg can ïeks mingsf balie Adressen, openingstijden Meldingen neente Tilburg) Beschikkingen Ontwerpbeschikkingen mifeer en Stads VVV Tilburg Publieksvoorlichting ,50. voor opfokpaarde igen aan Vraag van de week Bestemmingsplannen 542 8811 Gemeente Tilburg Infolijnen 213 1313 Wet milieubeheer Algemene Wet Bestuursrecht 542 33 17 532 60 00 540 83 00 Bezoekadressen Kapvergunningen I Gemeentelijke telefoonnummers De Stads-VVV heeft sinds kort een agentschap in winkelcentrum De Rooi Pannen aan de Reitse Hoevenstraat. Daar is het volledige assortiment te krijgen. Vorig jaar opende de Stads-VVV al verkoop punten in Berkel-Enschot en Udenhout. De hoofdvestiging blijft aan de Spoorlaan 364. punt Udenhout re bibliotheek Tongerlo- emeester en wet- eve vergunningen beF Ru 1 hulst In zijtuin; 1/04. esdoorn in ac' isselt); vergur Ruimt Gedej ling leente 50 te Tilburg, Willem II, besluit horeca- sport- en i milieubeheer. jB te Tilburg, Auto Gemeentelijke informatie vindt u ook op internet: http://www.tilburg.nl Raad vanS beroepschr bestemmin Alle voornoemde kapvergunningen zijn aan aanvragers bekend gemaakt op 29 januari 2004. >ten voor ïrs i.v.m. [gen over rkeer rijdt via informatie Tilburgse 7 (ingang naast Paleis Raadhuis), di, wo en vr 10-18 uur, iSpaandonk 1 spar in achtertuin; 72/04. m donderdag r, vrijdag 08.30 miuiiiiauepunt !r/bouwarchief :s Afval Team lestrating. van aanslui- k opgeheven. Wie de kapvergunning niet de bijbehorende tekeningen wil inzien en wie vragen heeft, kan contact opnemen met dhr. P. de RooiJ, Beleidsontwikkeling, tel. 542 87 24. In week 05 hebben burgemeester en wethou ders de volgende kapvergunningen verleend: 6. Amarantstraat 48, 1 vergunningnummer 5072, 7. Lambert de Wijsstraat 13, 1 conife. 1 esdoorn in achtertuin (Begraafplaats Hasselt); vergunningnummer 5073/04. zijn. ingang va geworder mingsplan Gémeenteli. winkel Centrum en I Wonen in Stadswinl Op dit terrein in de wijk ‘t Zand is een appartementencomplex gepland. (Foto Publieksvoorlichting gemeente Tilburg) burg, 1 gedag- 16 weken igediend Publiekshal Sociale Zaken Koningsplein 8 Open maandag t 08.30- 16.00 uur 12.30 uur. Burgerzaken en Belastingen 542 92 00 Bouwen en Wonen 542 87 72 Parkeerbalie 542 88 11 Sociale Zaken zogenaamde Steden- ïrplan. Het gebied aangewezen als toe- errein voor relatief irdige bedrijvigheid, goedkeuring zijn td bij de Afdeling i de Raad van Hotelgids Nederland 12,! Goedkoop overnachten in Nederland 6,95. ig 13.00- 18.00 uur, nsdag en vrijdag donderdag Adres Publiekszaken Stadskantoor 2, Koningsplein 8, 5038 WG Xln^^rX^^00- afspraak) tevens van 17.00-20.00 uur. Voor inzage tijdens avonduren, of voor vragen, bel de afdeling Bedrijven en Milieu telefoon 013- Waar kan ik krijgen over bedrijven? Kerkenbosi Zelfde oper winkel Noo Stadswinkel Reeshof splaats 2 mingstijden als Stads- >ord. Brabants Leesplenkske Op het Brabants leesplenkske zijn afbeeldingen met een Brabants dialect rechtstreeks op het hout gedrukt. Het ‘plenkske’ kost 13. Nadere eisen meldingen AMvB Ten aanzien van de volgende melding hebben BenW besloten om nadere eisen op te leggen: Besluit Horeca-, sport- en recreatieinrich- tingen milieubeheer voor zijn bedenkingen ingebracht. De beschikking is wel inhoudelijk gewijzigd t.o.v. de ontwerpbeschikking. Het WV-agentschap in winkelcentrum De Rooi Pannen. (Foto Publieksvoorlichting gemeente Tilburg) Activiteitenkalender Amsterdam Dagje Amsterdam? Een kleurige folder met 366 tips voor 2004 is gratis af te halen bij de Stads- VVV. Servicepunt Udenhout Openbare Bibliotheek Tongerloplein 15, openingstijden maandag, woensdag, donderdag 14.00 tot 16.00 uur, dinsdag 10.00 tot 12.00 uur en vrijdag van 17.30 tot 19.30 uur. verzoek kan pas worden gedaan als het bezwaarschrift is ingediend. Van voor noemde kapvergunningen kan pas gebruik worden gemaakt 3 weken na de dag van bekendmaking aan de aanvrager. Indien binnen deze termijn van 3 weken een bezwaar bij het college van burgemeester en wethouders is ingediend en tevens een verzoek om een voorlopige voorziening bij de arrondissementsrechtbank is ingediend kan van deze vergunning pas gebruik worden gemaakt, nadat op het verzoek om een voorlopige voorziening afwijzend is beslist. Inwerkingtreding Op grond van het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht kan eenieder wiens belang rechtstreeks door afgifte van deze kapvergunning wordt getroffen, daartegen bezwaar aantekenen bij het college van burgemeester en wethouders van Tilburg, Postbus 90155, 5000 LH Tilburg. Een g tekend bezwaarschrift dient binnen 6 na deze bekendmaking te worden inge en dient tenminste te bevatten: een omschrijving van de beschikking waartegen het bezwaar is gericht, alsmede de gronden van het bezwaar. Daarnaast kan bij de voor zieningenrechter van de Rechtbank Breda, sector bestuursrecht, Postbus 90006,4800 PA Breda, een verzoek om voorlopige voor ziening worden ingediend. Een dergelijk Rock Around De Werft Stads-VVV Tilburg verzorgt de voorverkoop voor Rock Around De Werft op 27 maart in Kaats heuvel. Met optredens van o.a. The Animals, The Lennerockers, The Shakin’ Arrows, The Firebirds en Magic Dave the Wheelers. Kaarten kosten 16. milieubeheer kunnen om diverse redenen -op verzoek of ambtshalve- geheel of gedeeltelijk worden ingetrokken. De vergunninghouder heeft verzocht om gedeeltelijke intrekking hebben besloten om tot gedeeltelijke intrek king van de vergunning over te gaan. Tegen de ontwerpbeschikking zijn geen beden kingen ingebracht. De beschikking is niet inhoudelijk gewijzigd t.o.v. de ontwerpbe- Kruikezeiker en het Tilburgs Leesplenkske. Het winkelcentrum heeft ruime openingstijden: maandag 13-18 uur, dinsdag t/m donderdag 9-18 uur, vrijdag (koopavond) 9-20 uur en zaterdag 9-17 uur. Bezoekadres: Dr. Ahausstraat 1, ingang Reitse Hoevenstraat. Tel: 013-850 40 95. Internet: www.derooipannen.nl en www.stadsvvvtilburg.nl. Vakantie Vrije Tijd In Nederland is altijd wat leuks te doen. De krant Vakantie Vrije Tijd bevat honderden tips voor een dagje lekker weg in eigen land. Zo wordt een bezoek aan evene menten telkens weer een leuke ervaring. De krant kost 2,25. 'Ik ga naar school' Wanneer u kinderen hebt die dit jaar voor het eerst naar de basis school gaan, dan kunt u bij het Gemeentelijk Informatiecentrum en de stadswinkels terecht voor een handige brochure. In 'Ik ga naar school' 2004 staat alle infor matie die ouders voor die eerste schoolgang van hun kinderen nodig hebben. BERKEL - ENSCHOT 1. Wilhelminaplantsoen 12, 1 berk in voortuin; vergunningnummer 5070/04. 2. Wijk Bosscheweg, 19 bomen in plant soen; vergunningnummer 04/1953. 3. Frits Zernikelaan, 7 essen in plantsoen az nr 1 t/m 13; en Petrus Debijelaan, 3 esdoorns in plantsoen az nr 1 t/m 11 vergunningnummer 04/1954 king kan tot en met 16 maart 2004 beroep worden ingesteld. De beschikking wordt de dag daarna van kracht tenzij binnen de termijn beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning is ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (voor adres zie algemeen). Aanvraag om Wm-vergunning BenW hebben vergunning verleend voor: Enschotsebaan 2A te Berkel-Enschot aan A.Bertens voor een inrichting voor het houden van paarden, rundvee en schapen met daarnaast een calamiteitenopvang voor varkens (M/03/0038). Tegen de ontwerpbe schikking zijn geen bedenkingen ingebracht. De beschikking is niet inhoudelijk gewijzigd t.o.v. de ontwerpbeschikking. 542 88 11 Beleidsontwikkeling 542 92 85 Economie 542 87 67 Ruimtelijke Ordening 542 98 95 Onderwijs en Jeugd 542 95 71 Maatschappelijke Ontwikkeling Stadswinkels Reeshof, Noord Reeshof (Kerkenbosplaats 2) en Noord (Brucknerlaan 20a), openingstijden maandag van 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag tot en met donderdag van 10.00 tot 18.00 uur, vrijdag van 13.00 tot 20.00 uur. Algemeen De procedures voor het nemen van beschik kingen in het kader van de Wet milieubeheer (Wm) bestaan uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning of nadere eisen (de ontwerpbeschikking) en vervolgens het nemen van de beschikking. Tegen de ontwerpbeschikking kunnen met redenen omklede bedenkingen worden ingebracht bij burgemeester en wethouders van Tilburg (zie adres Publiekszaken). Dit moet afhankelijk van de procedure binnen 2 of 4 weken. Schrijf een aparte brief als u verzoekt persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Na afweging van alle ingebrachte bedenkingen wordt de uiteindelijke beschikking opgesteld en vervolgens gepubliceerd. Beroep tegen de definitieve beschikking staat alleen open V<iegenen die bedenkingen hebben ingé bracht tegen de ontwerpbeschikking; - de adviseurs die advies uitgebracht hebben over de ontwerpbeschikking; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen t.o.v. de ontwerpbeschikking; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerpbe schikking. Beroep tegen de definitieve beschikking kan worden ingesteld bij de Afdeling bestuurs- Trekkershuttengids De Trekkershuttengids 2004 is binnen. Trekkershutten zijn een voudige houten huisjes waarin wandelaars en fietsers kunnen overnachten tijdens meerdaagse tochten. Deze gids geeft een com pleet overzicht voor de hele Benelux en kost 2. »g en of verwijderen ten, welke zijn in- >e de Monumenten- s (beschermde mo- d van artikel 11 en vergunning gemeester en wët- at bij de dienst Be- ;ende aanvraag om is binnengekomen, enhout. De aan ren en wijzigen De plannen liggen an 29-01-04 tot 12- 'deling Ruimtelijke eleidsontwikke- u op de 3e verdie- kantoor aan het g. Gedurende deze telijk bedenkingen i het voornemen houders om mede- Ie wijzigingen. De orden aan de direc- ■ontwikkeling, >urg. Bezwaarma- ictie op hun inge- VVV Vakantiegidsen De nieuwe vakantiegidsen zijn verkrijgbaar: Hotelvakanties, Bungalowvakanties en City Breaks 2004. Verder is de Waddenreis gids 2004 binnen. Daarin staan heel veel verrassende arrange menten. De gidsen zijn gratis af te halen. De Stads-VVV kan reser veringen verzorgen. Carnavals- artikelen Bij de Stads-VVV zijn verschillende carnavalsartikelen te koop, waaronder het stads embleem met het Tilburgse motto ‘Mokt dèget goed mókt’ voor 2,50. Verder is een kleine vlag verkrijgbaar voor 18 en de carnavalsstickers kosten 0,50 per stuk. Een rugembleem is te koop voor.5. De nieuwe cd met Tilburgse carnavalsliedjes is net uit en deze kost 6. Aanvraag om Wm-vergunning Aanvraag is ingediend voor: Zevenheuvelenweg 45 te Tilburg door van der Breggen voor een wijzigingsvergunning voor het uitbreiden van de inrichting met een negerzoenenlijn en de opslag van koolzuur, chocolade en glucose in een tank (M/03/0059). BenW willen de gevraagde Stadswinkel Centrum Stadhuisplein 128, openingstijden maandag van 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 10.00 tot 18.00 uur, donderdag van 13.00 tot 20.00 uur. Onderstaande zaken (vergunningen Wet milieubeheer, het opleggen van nadere eisen en meldingen 8.19) liggen ter inzage bij Sector Burgerzaken Belastingen Sector Bouwen en Milieu 542 89 22 Bodem informatiepunt 542 91 98 Kadaster 583 93 93 Brabants om.: huishoudelijk afval, milieustraat, ongediertebestrijding Grofhuisvuillijn 542 88 11 Bedrijven 542 94 70 Regionaal Historisch Centrum Tilburg Sportbedrijf/ Sport-infolijn 532 60 44/ 532 60 43 Verhuur sport accommodaties 536 74 75 Nederlands Textiel museum 542 94 63 Facilitair Bedrijf Tilburg Openbare Werken Tilburg 542 87 72 Parkeerbedrijf 464 19 11 Diamantgroep 532 63 26 Brandweer 09008844 Centraal telefoon nummer politie 464 39 11 GGD Midden Brabant 1-1-2 Alarmnummer 'Vijfjaar sociale veiligheid in Tilburg van 1998 tot 2003’, een inventarisatie van problemen, maatregelen en resultaten van de hand van Monique Bruinsma. et bestuursrecht g rechtstreeks door nnen zes weken na is verzonden te- t een gemotiveerd Het bezwaarschrift in het college van Iers van Tilburg, Tilburg. Tevens kan >e voorziening morzieningenrech- jr bestuursrecht, ireda. Een dergelijk jedaan als een be- Uittreksels via internet Het is mogelijk om online een aantal uittreksels aan te vragen. Wie exact wil weten wat de gemeente via internet aanbiedt, kan kijken bij Producten en Diensten op www.tilburg.nl. Klanten kiezen een product en typen de gevraagde gegevens en het sofinummer in. Betaald kan worden met Visa, Euro card Mastercard, bankoverschrijving, Rabobank Direct Betalen en acceptgiro. Wanneer de betaling akkoord is, verstuurt de gemeclll het product met de post. ‘t Zand Het college van burgemeester en wethou ders van Tilburg maakt ingevolge het ‘tepaalde in art 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant het bestemmingsplan '“t Zand, partiële herziening bouwklasse C.z.” 8 juli 2003 hebben goedgekeurd. Het plan is op 9 december 2002 vastgesteld door de raad. Het plangebied is gelegen in het westen van Tilburg en wordt begrensd door de Lage Witsiebaan, de Jagerslaan, het Amazonepad en de Postelse Hoeflaan. Het plan maakt het bouwen van een apparte mentencomplex in vier bouwlagen met ongeveer 40 woningen en eventueel twee praktijk-ruimten mogelijk. Tegen de goed keuring zijn geen beroepschriften inge diend bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. Het bestemmings plan is hiermee met ingang van 20 september 2003 onherroepelijk geworden. Vanaf vandaag ligt het bestemmingsplan voor iedereen ter inzage bij de balie Bouwen en Wonen in Stadswinkel Centrum. Stads-VVV Tilburg Spoorlaan 364 (naast de ANWB) telefoon 0900 -202 0815 Open: maandag 13.00 - 18.00 uur, dinsdag, t/m vrijdag 09.00 -18.00 uur, zaterdag 10.00 -16.00 uur. Nieuw paspoort, identiteitsbewijs of rijbewijs nodig? Maak een afspraak en bel met 2 13 13 13. Ijshockey arrangement De Diamant Trappers spelen op vrijdag 30 januari om 20.30 uur een ijshockeywedstrijd tegen de Turnhout White Caps. De Stads- VVV heeft hiervoor een uniek arrangement gemaakt. Dat bestaat uit een entreekaart, een presenta- tiegids van de Diamant Trappers en een consumptiebon voor de prijs van slechts 7,50 (normale prijs 15). :n aparte brief kunt u persoonlijke gegevens niet 1 te maken. De melding/akkoordver- wordt de dag daarna van kracht tenzij i üc termijn bezwaar is gemaakt en een k tot het treffen van een voorlopige voorziening is ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (voor adres zie algemeen). lefonische 74), ter inzage mer 301. Op van de irsrecht kan rechtstreeks uiten is binnen zes rop het aange- I is gemaakt (de icatie), een tien bij het iet besluit heeft ijkbezwaar- isseren aan: het wijs, Cultuur JZ t.a.v. de ezwaar- 6, 2700 ML >te een kopie moet bij het en toegevoegd. AGT ook op internet Het tv-programma 'Afzender Gemeente Tilburg' is ook op de internetsite van de gemeente www.tilburg.nl te bekijken. Van elke nieuwe aflevering zijn drie of vier onderwerpen via de zogeheten streaming video beschikbaar. AGT brengt op een gevarieerde manier nieuws, actua liteiten en discussie over de stad. De uitzending is elke donderdag avond tussen zes en een uur meerdere malen te zien op Regio TV. Iedere nieuwe aflevering wordt een week later herhaald. Tilburg Magazine Het nieuwste nummer van Tilburg Magazine is gratis verkrijgbaar bij het Gemeentelijk Informatie centrum en de stadswinkels. In deze editie onder meer een interview met 'veiligheidsprof' Cyrille Fijnaut. Ook de nieuw- bouwplannen voor de Quirijn- boulevard in Tilburg-Noord staan in het blad. Verder laat Tilburg Magazine weer allerlei kanten van stad en omgeving zien. Melding (8.19 Wm) Indien een bedrijf met een milieuvergunning een wijziging wil laten plaatsvinden en deze wijziging is niet in overeenstemming met de vergunning, maar de verandering leidt niet tot andere of grotere nadelige gevolgen dan door de milieuvergunning worden toege staan, hoeft hiervoor geen nieuwe vergun ning te worden aangevraagd, maar kan volstaan worden met een melding ‘verande- college van burgemeester en wethouders wordt vervolgens een akkoordverklaring opgesteld. De akkoordverklaring is een besluit waarin staat of de melding wel of niet wordt geaccepteerd. Onderstaande melding is geaccepteerd en ligt vanaf 2 februari 2004 ter inzage, Grootvenstraat 14 te Tilburg door Beckers Tilburg B.V.: dë verwijdering van een invriescel met freon als koelmiddfel, de plaat sing van een derde ammonlakspiraalvriezer en de plaatsing van een temperatuursluis. Tegen de akkoordverklaring kan tot en met 16 maart 2004 bezwaar worden gemaakt. De bezwaarschriften moeten worden gericht aan burgemeester en wethouders van Tilburg, per adres directeur Publiekszaken, Koningsplein 8, Gemeentelijk Informatiecentrum (tel. 0900-202 50 10 25 cpm) Stadhuisplein 1301 5038 TC Tilburg. Openingstijden: ma 13-18 uur; c do 13-20 uur. E-mail: puinfo@tilburg.nl Als de hele bestemmingsplanprocedure is voltooid wordt een bestemmingsplan onherroepelijk. Het bestemmingsplan is vastgesteld door de raad en geheel of gedeeltelijk goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant. Tegen de gehele of gedeeltelijke goedkeu ring van Gedeputeerde Staten kan in bepaalde gevallen beroep worden ingesteld bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de - i State. Deze beslist hriften en bepac, ingsplan onherr Arrangement Sportbedrijf Het Sportbedrijf heeft voor zondag 15 februari een aantrek- kelijk winterarrangement ge maakt. Voor slechts 7 kan er eerst worden geschaatst in het ijs- sportcentrum, waarna er een kop koffie met versnapering klaarstaat bij Bosch en Duin in Udenhout. Als afsluiting volgt een wandeling door de duinen onder begeleiding van een gids. Een folder met meer informatie ligt bij de Stads-VVV. Veiligheid Sociale veiligheid is een belang rijk thema binnen de gemeente. Als u daarin bent geïnteresseerd dan kunt u terecht bij het Gemeen telijk Informatiecentrum. Daar liggen de volgende boekwerkjes ter inzage: 'De sociale (onveilig heid in Tilburg' van de Com missie Veilig Samenleven onder leiding van professor Fijnaut en Gemeentelijk Informatie centrum in Stadswinkel Centrum, tel. 0900-202 50 10. Zelfde openingstijden als Stads winkel Centrum. Stadswinkel Berkel-Enschot Generaal Eisenhowerweg 2, openings tijden maandag van 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag tot en met donderdag van 10.00 tot 12.00 uur, vrijdag van 13.00 tot 20.00 uur. Nieuw formulier bouwvergunnin- gen X X Voor bouw- - vergunningen is sinds 1 januari een nieuw aanvraagformulier in gebruik. Aanvragen die worden ingediend met het oude formulier, kan de balie Bouwen en Wonen niet meer in behandeling nemen. Het nieu we formulier is te downloaden op de internetsite www.tilburg.nl. Onder de knop Producten en Diensten staat het bij de zoek term Bouwvergunning. Uiteraard is een papieren versie verkrijg baar aan de balie Bouwen en Wonen in de stadswinkels. De Tilburgse Bedrijvengids is gratis verkrijgbaar bij het Gemeentelijk Informatie centrum. De openingstijden staan in het colofon op deze pagina. worden ir :htspraak st over de zalt daarmee of het rroepelijk wordt. Stadswinkel Centrum Stadhuisplein 128 (ingang naast het paleis) Open maandag dinsdag, woem 10.00 -18.00 uur, 13.00-20.00 uur. In winkelcentrum De Rooi Pannen zijn onder meer wandel- en fiets routes, plattegronden en ansicht kaarten verkrijgbaar. Uiteraard zijn ook diverse cadeaubonnen te koop, waaronder de VVV-Irischeque, de Nationale Bioscoopbon en de Nationale Dinercheque. Verder verkoopt het agentschap typisch Tilburgse producten zoals Kruikezeikerdrop, beeldjes van de 5038 WG Tilburg. In eer verzoeken om uw perso bekend te maken. De klaring wore binnen de te verzoek tot I ANWB gidsen Bij de Stads-VVV zijn de volgende ANWB gidsen 2004 verkrijgbaar. Campinggids Nederland, Belgie, Luxemburg 9,95. Kleine campings voor Nederland en omliggende landen 8,95. Korvelse Kerkdijk Het college van burgemeester en wethou ders van Tilburg maakt ingevolge het bepaalde in art 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant op 8 juli 2003 het bestemmingsplan Korvelse Kerkdijk en de hoogte, partiële herziening) hebben goedgekeurd. Dit plan is op 12 mei 2003 door de raad vast gesteld. Het bestemmingsplan omvat het gehele plangebied van bestemmingsplan ‘Korvelse kerkdijk en de hoogte’ gelegen in het zuidelijk deel van Tilburg en heeft betrekking op het vervallen van de geluidszone voor grote lawaaimakers. De zone ligt er op grond van art 59 van de Wet geluidhinder en komt door deze plan- herziening te vervallen. Tegen de goed keuring zijn geen beroepschriften inge diend bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. Het bestemmings plan is hiermee met ingang van 20 september 2003 onherroepelijk geworden. Vanaf vandaag ligt het bestemmingsplan voor iedereen ter inzage bij de balie Bouwen en Wonen in Stadswinkel Centrum. Bakertand Het college van burgemeester en wethou ders van Tilburg maakt ingevolge het u-aaide in art. 31 van de Wet op de atelijke Ordening, bekend dat iputeerde Staten van Noord-Brabant het bestemmingsplan Bakertand gedeelte lijk hebben goedgekeurd. Het plan is op 22 april 2002 gewijzigd vastgesteld door de raad. Het bestemmingsplan omvat het gebied dat globaal wordt omsloten door de A58 aan de noordzijde, de Rillaerse- baan aan de zuidzijde, de gemeentegrens tussen Goirle en Tilburg aan de westzijde en zuidzijde en de gemeentegrens tussen Hilvarenbeek en Tilburg aan de oostzijde. Bakertand maakt onderdeel uit van het gebied Surfplas-Boschkens-Bakertand. Voor dit gebied hebben de provincie en de gemeenten Goirle en Tilburg in het ver leden gezamenlijk één stedenbouwkundig plan gemaakt, het zo"0' bouwkundig Master,.. Bakertand is daarbij aar komstige bedrij venten, kleinschalige hoogwaar Tegen de gedeeltelijke j beroepschriften ingediend bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. De Afdeling Bestuursrechtspraak heeft beslist dat de beroepen ongegrond Het bestemmingsplan is hiermee met /an 14 januari 2004 onherroepelijk en. Vanaf vandaag ligt het bestem- i voor iedereen ter inzage in het lijk Informatiecentrum in Stads- i bij de balie Bouwen en tkel Centrum. Brabantse Almanak De Brabantse Almanak 2004 bevat onder meer het weer per maand, de liturgische kalender, de maan stand en informatie over de gemeenten. Verkrijgbaar bij de Stads-VVV voor 3,80. inschalig Werk Ihulp- TILBURG 1. Hogendriesstraat 16, 1 sierkers in achtertuin; vergunningnummer 5068/04. 2. Bachlaan 10, 1 slangenden in voortuin; vergunningnummer 5069/04. 3. Dussenpad, 2 elzen in plantsoen az Ekkersrijt nr 12; vergunningnummer 03/1942. 4. Bunschotenstraat, 3 berken in plant soen naast nr 56; vergunningnummer 03/1952. 5. Kasteel Rhoonhof 3, 1 vergunningnummer 5071/( Stads-VVV Spoorlaan 364, 5038 CD Tilburg. Tel. 0900-202 08 15 35 cpm. Openingstijden: ma 13-18 uur; di t/m vr 9-18 uur, za 10-16 uur. Internet: www.vwtilburg.nl. Agentschap Rooi Pannen Dr. Ahausstraat 1, 5042 EK Tilburg. Tel. 013-850 40 95 Openingstijden: ma 13-18 uur; di t/m do 9-18 uur, vr 9-20 za 9-17 uur. Verkooppunt Berkel-Enschot Bruna Verrijt, Eikenbosch 41 -42, 5056 GB Berkel-Enschot, tel. 013 - 533 14 87. Verkooppunt Udenhout Nogmaals, Kreitenmolenstraat 39, 5071 BA Udenhout, tel. 013 - 503 92 67. Openingstijden verkooppunten ma 13-18 uur, di t/m do 09-18 uur, vr 9-20 uur, za 9-17 uur. Melding AMvB (artikel 8.41) De volgende meldingen zijn ontvangen van bedrijven, die onder de werkingssfeer van een AMvB milieubeheer vallen: 1. Goirleseweg 5 betreffende het be recreatie-inrichtingen m 1. Kraaivenstraat 3OB1 Oisterwijk B.V.; 2. Goirkestraat 6 te Tilburg, Willemse Auto's, betreffende het besluit inrichtingen voor motorvoertuigen milieubeheer. 1. Jules Verneweg 76 te Tilburg, Koeltransport Tilburg B.V.; 2. Hestiastraat 10-12 te Tilburg, C.V.T. Keukens, betreffende het besluit opslag- en transportbedrijven milieubeheer. 1. Witbrant West Witbrantlaan te Tilburg, Essent Netwerk Brabant B.V., betreffende het besluit voorzieningen en installaties milieubeheer. 1. De Kraan 37 te Berkel Enscl Bouwbedrijf Gebroeders van S B.V.; 2. Perosistraat 52 5A te Tilburg, Jon Dieren Interieur en Timmerwerk, betreffende het besluit bouw- en houtbe drijven milieubeheer. 1. Stadhuisplein 132 te Tilburg, Jan Ackermans, betreffende het besluit detail handel en ambachtsbedrijven milieubeheer. 1. Schout Backstraat 37 te Tilburg, Midden Brabant College, Locatie Zorg Welzijn, betreffende het besluit woon- en verblijfsgebouwen milieubeheer. De meldingen liggen ter inzage van 29 januari 2004 tot en met 26 februari'2004 bij Gebiedsontwikkeling, afdeling Handhaving. Adres Handhaving, Schouwburgring 107-111, 5038 TK Tilburg. Openingstijden: 9.00 tot 16.00 uur. Voor inzage tijdens avonduren, of voor vragen, bel de afdeling Handhaving tele foonnummer 013-464 71 03. Stadswinkel Noord Brucknerlaan 20a Open maandag 13.00 - 18.00 uur, dinsdag, woensdag, donderdag 10.00 -18.00 uur, vrijdag 13.00 - 20.00 uur. Stadswinkel Berkel-Enschot Gen. Eisenhowerweg 2 Open maandag 13.00 - 18.00 uur, dinsdag, woensdag, donderdag 10.00 - 12.00 uur, vrijdag 13.00 - 20.00 uur. Servicepi Openbare plein Open maandag, woensdag, donderdag 14.00 -16.00 uur. Dinsdag 10.00 -12.00 uur en vrijdag 17.30 -19.30 uur. vergunning verlenen. De ontwerpbeschikking ligt met Bijbehorende stukken vanaf 2 februari 2004 ter inzage. Tot en met 2 maart 2004 kan men schriftelijk bedenkingen tegen de ontwerpbeschikking inbrengen. Op verzoek wordt op maandag 23 februari 2004 om 15.00 uur de mogelijkheid geboden tot gedachtewisseling en tot het indienen van mondelinge bedenkingen, waar de aanvrager bij kan zijn. Een verzoek hiervoor moet minstens een week van tevoren worden inge- 542 95 72 Milieu 542 88 11 Gebiedsontwikkeling 542 91 41 Gebiedsteam Oude Stad 542 90 88 Gebiedsteam Noord 542 98 07 Gebiedsteam Binnem stad 542 82 20 Gebiedsteam West 542 88 66 Grondbedrijf 0800 1920 Centraal Meldpunt 542 88 11 Publiekszaken 542 88 11 Sector Sociale Zaken 542 91 43 Sector Werk en Scholing 542 93 03 BuroKleii 549 55 55 Bureau Schuldl verlening 542 99 11 Bureau WVG 549 99 54 Klantenservice Deeltaxi 542 88 11 542 88 11 Sector 542 88 11 Intrekking van de vergunning Vergunningen verleend ingevolge de Wet milieubeheer kunnen om diverse redenen -op verzoek of ambtshalve- geheel of gedeeltelijk worden ingetrokken. De vergunninghouder, Snijders Beheer B.V., heeft verzocht om gehele intrekking van de vergunning, Gebr. Salastraat 38 te Tilburg betreffende de voormalige inrichting, genaamd FTW Transport en Procestechniek (2004/1002). Gebr. Salastraat 40 te Tilburg betreffende de voormalige inrichting, genaamd Mieratex (2004/1003). BenW zijn voornemens om de verzoeken om Intrekking van de vergunning te honoreren. Daartoe zijn ontwerpbeschikkingen opge steld. Deze liggen met bijbehorende stukken vanaf 2 februari 2004 ter inzage. Tot en met 17 februari 2004 kunnen schriftelijk beden kingen worden ingebracht tegen de ontwerp beschikkingen.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2004 | | pagina 9