as ■’ll emeente? U kunt terecht as en een servicepunt, hof in het Dit is een publicatie van het gemeentebestuur van Tilburg UnP SIÜE Vier legale plakplaatsen voor posters in centrum Wijziging inzameling van huisvuil rond feestdagen Bestrijding gladheid taak voor gemeente en Tilburgers jTiTjl ■«■■re itie m ?rl pee DE TILBURGSE KOERIER 03 - PAGINA 1 2 ;WOENSDAG 24 DECEMBER 2003 - PAGINA 1? iag- Foto Publieksvoorlichting gemeente Tilburg (straat lleenhc jis Foto Cebiedsontwikkeling gemeente Tilburg. Stads-VVV Tilburg Publieksvoorlichting ■ft u vol e horen in Vraag van de week Kapvergunningen 542 8811 Gemeente Tilburg Infolijnen 532 60 00 540 83 00 Bezoekadressen in 130 (ingang naast >.00 uur. Gemeentelijke telefoonnummers De gemeente strooit bij gladheid zout in een groot aantal straten en op fietspaden. Maar ook de individuele burger heeft zijn verplich tingen. Volgens bepalingen in de Algemene Plaatselijke Verordening moeten bewoners trottoirs in hun omgeving sneeuwvrij maken. hi 27 m. 'G m kijken straat traat), nheuvelenweg enlaan (straat), 532 60 532 60 lijk verzot bezwaar noemat worden gf bekendma 3 te Tilburg, Ie het besluit ie- inrichtingen traat (straat), wenstraat traat, ide Rielseweg MX Gemeentelijke informatie vindt u I ook op internet: 1 http://www.tilburg.nl rijbaan en uari 2004. Tilburg, ing gen, betreffende n en installaties UDENHOUT 1. Langenhof. I pand Groenstraat 03/1943. Stadswinkel Reeshof Kerkenbosj Zelfde oper winkel Noo dsplein 130 (ingang naast Paleis Raadhuis), 13-18 uur; di, wo en vr 9-18 uur, do 9-20 uur. te Tilburg, Gall >esluit detail- ijven milieube- zningen wil Wie de kapvergunningen met teken! inzien en wie vragen heeft, kan com opnemen met dhr. P. de Rooij, Beleidsontwikkeling, tel. 542 87 24. idelijk afval, traat, 1 eik in plantsoen naast it 28; vergunningnummer Publiekshal Sociale Zaken in 8 dag t m donderdag d )0 uur, vrijdag 08.30- ig 13.00 -18.00 uur, nsdag, vrijdag 09.00 - irdag 09.00- itaviaplein. f Bosscheweg er wordt an. Gemeentelijk Informatie centrum in Stadswinkel Centrum, tel. 0900-202 50 10. Zelfde openingstijden als Stads winkel Centrum. In week 52 hebben burgemeester en wethou ders de volgende kapvergunningen verleend: Winkelen bij de geme bij vier stadswinkels Op de foto de Stadswinkel Reeshc wijkcentrum Heyhoef. Koningsplein Open maand: 08.30- 16.0G 12.30 uur. wt winkel var, 24 december dicht en op 31 12.00 uur. nummer 464 39 11 GGD Mi igenummerd te betreffende het r motorvoer- splaats 2 mingstijden als Stads- >ord. inzage van 24 et 22 januari teling, afdeling ihaving, 1, 5038 TK 9.00 tot 16.00 avonduren, of ling Handhaving 54 71 03. 1 berk op terrein; 1950. 1 iep in bestrating; 1932. Openingstijden De winkel van de Stads-VVV is op vanaf 16.00 uur 11 december vanaf te Tilburg, de Rots’. toon- en ubeheer. Tilburg, ringen B.V.; 10 te Tilburg, betreffende het ortbedrijven Bladeren door Tilburg Bladeren door Tilburg js een prachtig document met vijftig impressies van Tilburgse bomen, gefotografeerd door Mark van den Hoven. Het boek kost 21,50. Stadswinkel Noord Brucknerlaan 20a Open maandag 13.00 - 18.00 uur, dinsdag, woensdag, donderdag 09.00 - 18.00 uur, vrijdag 09.00 - 20.00 uur. Het BAT verzoekt bewoners om de containers om acht uur in de ochtend buiten te zetten. Dit geldt voor zowel de duobak als de papierbak. De Milieustraten Albion (Tilburg) en Hoolstraat (Berkel- Enschot) zijn op beide kerstdagen en nieuwjaarsdag gesloten. U kunt daarvoor terecht in het Gemeentelijk Informatiecentrum en de stadswinkels. Voor openingstijden zie het colofon op deze pagina. Waar moet ik zijn voor de afvalwijzer en de JA-NEE sticker voor de brievenbus? >unt kadaster Bouwen en Wonen in de ikels is ook servicepunt >r het kadaster. Klanten kun- i daar direct een kadastraal .rtje krijgen of een eigendoms- vijs. Daar zijn kosten ó.idti.. Voor andere "ens, zoals i naar erfdiei »n de baliem aanvraag naar kadaster werkt Meer informatie: 547 Brochure galeries Een aantal Tilburgse galeries ten noorden van het spoor hebben gezamenlijk een brochure uitge geven. Daarin stellen zij zichzelf voor. Ook het Nederlands Textiel museum en De Pont, die in de buurt zijn gevestigd, worden in deze uitgave belicht. De brochure is gratis verkrijgbaar bij de Stads- VVV. I, Berkelseweg (straat, fietspad ook al),De Kraan (straat), Inwerkingtreding Op grond van het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht kan eenieder wiens VVV Vakantie gidsen De nieuwe vakantiegidsen zijn verkrijgbaar: Hotelvakanties, Bungalowvakan-ties en City Breaks 2004. Verder is de Waddenreisgids 2004 binnen. Daarin staan heel veel leuke, verrassende en spor tieve arrangementen. De gidsen zijn gratis af te halen. De Stads- VVV kan reserveringen verzorgen. Brabants Leesplenkske Nieuw bij de Stads-VVV: het Brabants lees plenkske. Op dit plankje zijn afbeeldingen met een Brabants dialect rechtstreeks op het hout gedrukt. Het Brabantse Leesplenkske kost 13. Verlenging kapvergunningen 1. Lovense Kanaaldijk az Melis Stokestraat 32, 24 bomen op terrein; vergunningnummer 4760/02. Het Brabants Afval Team (BAT) haalt op eerste kerstdag geen luisvuil op. In plaats hiervan rijden de vuilniswagens op zaterdag !7 december. Op tweede kerstdag (26 december) gaat de inzame ling normaal door. De inzamelronde van donderdag 1 januari is verplaatst naar zaterdag 3 januari. 8.41) lijn ontvangen de werkings- ubeheer vallen: 8 te Tilburg, Servicepunt Udenhout Openbare bibliotheek Tongerlo- plein Open maandag, woensdag, donderdag 14.00 -16.00 uur. Dinsdag 10.00 -12.00 uur en vrijdag 17.30 - 19.30 uur. Alle voornoemde kapvergunningen zijn aan besiist° 2003. Tilburg Abcovenseweg (fietspad), Academielaan (straat), Albionstraat (straat), Aletta Jacobsweg (straat), Alleenhouderstraat (straat), Apoilostraat (straat), Aresstraat (straat), Bachlaan (straat), Baden Powelllaan (straat, fietspad), Bakkumpad (fietspad), Bakkumstraat (fietspad), Baroniebaan (straat, fietspad), Beeklaan (straat), Beelaerts V Bloklandstr (fietspad), Beneluxlaan (straat), Bergeijkstraat (fietspad), Berglandweg (straat, fietspad), Berkdijksestraat (straat), Besterdring (straat), Bijsterveldenlaan (straat, fietspad), Bisschop Zwijsenstraat (straat), Blaakweg (straat), Bladelpad (fietspad), Blaricumparklaan (straat, fietspad), Boedijnpad (fietspad), Bolswardstraat (straat), Bonaventurastraat (straat), Boogpad (fietspad), Boomstraat (straat, fietspad), Bosscheweg (straat, fietspad) ook Ventwegdelen Tot Druiventros, Brakman (straat), Bredaseweg (straat, fietspad), Broekhovenseweg (straat, fietspad), Brucknerlaan (straat), Brugstraat (straat), Bruinissestraat (straat), Brummenpad (fietspad), Brummenweg (fietspad), Burg Baron Van Voorst tot Voorstweg (straat, fietspad), Buurmalsenlaan (straat), Campenhoefdreef (straat, fietspad), Centaurusweg (straat), Ceramstraat (straat), Charles Stulemeijerweg (straat), Clara Zetkinweg (straat), Componistenlaan (straat), Conservatoriumlaan (straat, fietspad), Dalemdreef (straat), De Nobelstraat (straat), De Regenboogstraat (straat), De Schans (straat), Deltalaan (straat), Diepenbrockpad (fietspad), Diepenstraat (straat), Dijksterhuisstraat (straat), Dillenburglaan (straat), Dirigentenlaan (straat), Dongensekanaaldijk (fietspad), Dongens (straat, fietspad), Dongepad (fietspad), Dongewijkdreef (straat, fietspad), Dr ing Ahausstraat (fietspad), Dr Deelenlaan (straat, de fietspad), Dr Hub Van Doorneweg (straat, fietspad), Dr Paul Janssenweg (straat), Dubbeldampad (fietspad), Dubbeldamstraat (fietspad), Duijnsbergseweg (straat), Duurswoudelaan (straat), Eifelweg (straat, fietspad), Emma Goldmanweg (straat), Enschotsebaan (straat), Enschotsestraat (straat), Fatimastraat (straat), Franz Lisztstraat (fietspad), Galgenpad (straat, fietspad), Gasthuisring (straat, fietspad), Gelrebaan (straat, fietspad), Geminiweg (straat), Genemuidenstraat (fietspad), Generaal Smutslaan (straat, fietspad), Generaal Winkelmanstraat (straat, fietspad), Gennepstraat (fietspad), Gentiaanlaan (straat), Gershwinstraat (straat), Gesworenhoekseweg (straat), Gilzerbaan (straat, fietspad), Gluckstraat (straat), Goirkekanaaldijk (straat, fietspad), Goirkestraat (straat, fietspad), Goirleseweg (straat, fietspad) Ventweg, Groenlostraat (straat), Groenstraat (fietspad), Grootvenstraat (straat), Haendelpad (fietspad), Hart Van Brabantlaan (straat, fietspad), Hassf Itrotonde (straat), Hasseltstraat (straat), Havendijk (straat), Hazennest (fietspad), Hazenpad (fietspad), Heereveldendreef (straat, fietspad), Heleinde (straat), Heikantlaan (straat, fietspad), Heliosstraat (straat), Henri Blomjousstraat (straat), Hermesstraat (straat), Heusdenlaan (straat), Heuvelring (straat, fietspad), Heuvelstraat (straat), Heyhoefdreef (st fietspad), Hillegomlaan (straat), Hilvarenbeekseweg (straat, fietspad), Hoefstraat (straat), Hoekse Pad (fietspad), Hoevensekanaaldijk (fietspad), Hoevenseweg (straat), Hoffmannlaan (straat), Hoflaan Stads VVV Spoorlaan 364, 5038 CD Tilburg. Tel. 0900-202 08 15 35 cpm. Openingstijden: ma 13-18 uur; di t/m vr 9-18 uur, za 10-16 uur. Internet: www.vvvtilburg.nl. Verkooppunt Berkel-Enschot Bruna Verrijt, Eikenbosch 41 -42, 5056 CB Berkel-Enschot, tel. 013 - 533 14 87. Verkooppunt Udenhout Nogmaals, Kreltenmolenstraat 39, 5071 BA Udenhout, tel. 013 - 503 92 67. Openingstijden verkooppunten ma 13-18 uur, di t/m do 9-18 uur, vr 9-20 uur, za 9-17 uur. een echte i kinderen deel 1. n 20.00 uur 5,00 per n 13.00 en meedoen een 3 januari ad. deeld over verschillende ruimtes. Het Wisseldiner biedt deelnem""’ de mogelijkheid om een maal...,_ samen te stellen met gerechten uit meerdere restaurants. Dit kan gecombineerd wórden met een wandeling door het centrum. halig Werk' Idhulp- .Strooizout is verkrijgbaar bij bouw markten en (gratis) bij de inzamel punten voor klein chemisch en elek trisch afval. De strooiauto’s kunnen niet overal tegelijk zijn en ze moeten ook geregeld zout bijvullen. Het kan dus enige tijd duren voordat alle straten uit de lijst hieronder behan deld zijn. Bewoners kunnen bij sneeuwval het beste eerst vegen. Daarna is het voldoende om rondom het huis een handje zout per vier kante meter te strooien. De werking is pas te zien na tien minuten. In dc buurt van bomen kan beter niet gestrooid worden. Op de volgende wegen en fietspaden wordt geheel of gedeeltelijk gestrooid. Overzichtsplattegronden liggen in de stadswinkels. Zie ook internet: www.tilburg.nl. kapvergunnin. sn wie vragen Back to the 80’s In de Maaspoort te Den Bosch is op 17 januari de Radio 8 FM back to the 80’s party met een live optreden van mastermixer Ben Liebrand. Kaarten kosten 15 en zijn te koop bij de Stads-WV. Parkeerkaart gehandicapten Wanneer u een Europese gehandicaptenparkeerkaqrt nodig heeft, kunt u terecht bij de gemeente. U hebt hebt hiervoor een recente pasfoto nodig (niet uit de automaat). De kosten voor de keuring bedragen 45 en de leges 24,55. Bij de Parkeerbalie in de Stadswinkel Centrum en bij de balie Bouwen en Wonen in de overige stadswinkels is een aan vraagformulier verkrijgbaar. Meer informatie: tel. 542 87 72. Wisseldiner Het VVV Wisseldiner, dat te boeken is bij de Stads-VVV, heeft een nieu we deelnemer: Minos Pallas. Dit Griekse restaurant aan de Heuvel ring heeft 150 zitplaatsen, ver- Servicepi De balie E Onderwijsbrochure stadswinl Een brochure met informatie over voor het 1 het voortgezet onderwijs in nen daar direct een kadastraal Tilburg en omgeving voor 2004 is kaartje krijgen of een eigendor nu al verkrijgbaar. Deze brochure bewijs. Daar zijn kosten aan onder de titel ‘2004 die kant op’ verbonden. Voor andere kadaster- bevat informatie over zaken als gegevens, zoals inmeten en onder- schoolkeuze, toelatingsregelingen, zoek naar erfdienstbaarheden; basisvorming, schoolsoorten en mailen de baliemedewerkers de leerplicht. De meeste informatie is aanvraag naar het kadaster. Het voor zowel ouders als leerlingen kadaster werkt het dan verder af. belangrijk. De brochure is gratis Meer informatie: 542 92 00. verkrijgbaar bij het Gemeentelijk Informatiecentrum en de stads winkels. Winterefteling De Winter Efteling is een feeste- :mers lijke wereld met sfeervolle licht- altijd jes, entertainment en gezellige muziek. Het park is open tijdens diverse weekenden in december en januari en in de kerstvakantie. Toegangskaarten zijn verkrijg baar bij de Stads-VVV en kosten 21. Kinderen t/m 3 jaar gratis. wommen Op 22, 23 ?en. Op 29, nega- nuari begint m van 19.00 gbaar aan Cadeautips De allerlaatste Iris-geschenk- muntensets van 2003 zijn nu verkrijgbaar. Voor 19,95 heeft een uniek cadeau. Een emmer v« popcorn en een Nationale Bioscoopbon van 7,50. Deze leuke combinatie is bij de Stads-VVV te koop voor 10. Gemeentelijk Informatiecentrum (tel. 0900-202 50 10 25 cpm) Stadhui 5038 TC Tilburg. Openingstijden: ma I E-mail: puinfo@tilburg.nl Brochure kerststallen Net als voorgaande jaren heeft de Stads-WV een brochure uitge bracht met daarin beschrijvingen van kerststallen in de omgeving Tilburg - Turnhout. Tot en met Driekoningen zijn de stallen te bezichtigen. 'Grensoverschrijdend kerststallen kijken 2003' kost i. €1,75. Udenhout Achthoevenstraat (straat), Berkelseweg (straat), Brabantsehoek (straat), Energieweg (straat), Gommelsestraat (fietspad), Groenstraat (straat), Groenvelde (straat), Handelsweg (straat), Heidestraat (straat), Hoevenstraat (fietspad), Hofstraat (straat), Industrieweg (straat), Kreltenmolenstraat (straat, fietspad), Kuil (straat, fietspad), Lange Trekke (straat), Langenhof (straat), Loonsehoek (straat), Molenhoefstra Nijverheidsweg (straat), Perweidc Schoorstraat (straat, fietspad), Slimstraat (straat, fietspad), Spoorakkerweg (straat), Stationstraat (straat), Van Heeswijkstraat (straat), Waalwijksewég (straat), Zeshoevenstraat (straat). Afvalzak vuur- werkresten Om ongelukken X X te voorkomen - zijn er gratis afvalzakken voor vuurwerkresten verkrijgbaar bij de verkoop punten van vuurwerk, de stads winkels, bibliotheken en de politiebureaus. De vuurwerk- afvalzak kan van 7 tot en met 13 januari tijdens de inzameldagen van huisvuil naast de duobak op straat worden gezet. Zie ook elders op deze pagina's. 542 88 11 Beleidsontwikkeling 542 92 85 Economie 542 87 67 Ruimtelijke Ordening 542 98 95 Onderwijs en Jeugd 542 95 71 Maatschappelijke Ontwikkeling (straat), Hogeschoollaan (straat, fietspad), Houtsestraat (straat), Huibevendreef (straat, fietspad), Hultensepad (fietspad), iepenpad (straat, fietspad), iepenpad (fietspad), Ijpelareweg (straat), Ingenhovenlaan (straat), J Asselbergsweg (straat), Jac Van Vollenhovenstr (fietspad), Jan Heijnsstraat (straat), Jan Van Beverwijckstraat (straat), Joke Smitweg (straat), Jozef Platteweg (straat), Jules'Verneweg (straat), Julianapark (straat, fietspad), Kamerikpad (fietspad), Kamerikstraat (fietspad), Kapelmeesterlaan (straat), Kapitein Hatterasstraat (straat), Kapitein Nemostraat (straat), Karei Boddenweg (straat), Kasterenlaan (straat), Katsbogte (fietspad), Katwoudestraat (fietspad), Kempenbaan (straat), Ketelhavenstraat (straat), Kijkduinlaan (straat, fietspad), Klundertplein (fietspad), Koestraat (fietspad), Koningshoeven (straat)tot Trappistenklooster, Koningsplein (straat), Koolwijkstraat (fietspad), Koopvaardijstraat (straat), Korte Schijfstraat (straat, fietspad), Korvelseweg (straat, fietspad), Kraaivenstraat (straat, fietspad), Kranenberg (straat), Kronosstraat (straat), Kruisvaardersstraat (straat), Kwaadeindstraat (straat), Laarstraat (straat), Lage Witsiebaan (straat), Lange Schijfstraat (straat), Langendijk (straat, fietspad), Laurent Janssensstraat (straat), Ledeboerstraat (straat), Leharstraat (straat), Lisztpad (fietspad), Lombardijenlaan (straat), Loonsche Heideweg straat, fietspad), Loui Bouwmeesterplein (straat), Lourdesstraat (straat), Lovensekanaaldijk (straat, fietspad), Maasstraat (straat), Mascagnistraat (straat), Meierijbaan (fietspad), Melis Stokestraat (fietspad), Mgr. Goossenweg (fietspad), Middeldijkdreef (straat), Midden-Brabantweg (straat, fietspad) +Busbaan, Mlddendorpstraat (straat, fietspad), Middenhofstraat (fietspad), Middenschouwenstraat (fietspad), Mina Krusemanweg (straat), Moerse Dreef (straat, Berkel-Enschot fietspad), Moerse Pad (fietspad), Molenstraat Berkakkerstraat (straat), I (straat, fietspad), Mozartlaan (straat), (fietspad), Bosscheweg (s Nassauplein (straat), Nieuwe Bosscheweg ventwegdelen tot Kanaal), (straat), Nieuwlandstraat (straat), Durendaelweg (straat fietsr__„ Nijkerkstraat (fietspad), Noórdhoekring Eikenboschweg (straat), Enschotsebaan (straat, fietspad), Noordstraat (straat), Ns (straat fietspad), Generaal Eisenhowerweg Plein (straat, fietspad), Oerlesestraat (straat), (straat fietspad), Heikantsebaan (straat), Offenbachstraat (straat), Oud Lovenstraat Kerkstraat (straat). Molenstraat (straat, (fietspad), Oude Goirleseweg (straat, fietspad), Oranjesingel (straat), Pastoor Van fietspad), Oude Lind (straat), Oude Rielseweg Tilborgstr (straat), Pieter Zeemanlaan (straat), (straat), Oudenstaart (straat), P F Puccinilaan (straat, fietspad), Bergmansstraat (straat), Paleisring (straat), Rauwbrakenpad (fietspad), Rauwbrakenweg Paletplein (straat), Pallasstraat (straat), Pater (straat, fietspad). Sint Josephstraat (straat), Geurtjensweg (straat), Pater Van Den Sint Willibrordstraat (straat), Streepstraat Elsenpleln (straat), Perosistraat (straat),(fietspad), ‘t Hoekske (straat), ‘t Zwaantje Persephonestraat (straat), Petrus (straat), Torenhoekstraat (straat, fietspad), Canisiusstraat (straat), Philips Udenhoutseweg (straat, fietspad), Vingboonsstraat(straat), Pieter Vreedeplein Vlierakkerweg (straat, fietspad). (straat, fietspad), Piusplein (straat, fietspad), Piusstraat (straat, fietspad), Poseidonpad (fietspad), Postelse Hoeflaan (straat). Primus Van Gilsstraat (straat), Prinsenhoeven (straat), Prof Cobbenhagenlaan (straat, fietspad), Prof Van Buchemlaan (straat, fietspad), Puccinistraat (straat, fietspad), Reedijkdreef (straat), Reeshofdijk (straat, fietspad), Reeshofweg (straat, fietspad), Reitse Hoevenstraat (straat, fietspad), Rene Norenburgstraat (straat), Renkumlaan (straat), Renswoudestraat (straat), Reuverlaan (straat) alleen eerste Deel Busroute, Rlddershofpad (straat), Rielseweg (straat), Ringbaan Noord (straat, fietspad), Ringbaan Oost (straat, fietspad), Ringbaan West (straat, fietspad). Ringbaan Zuid (straat, fietspad) +Ventweg, Rodenberg (straat), Rosmolenplein (straat, fietspad), Rossinistraat (straat), Rueckertbaan (straat, fietspad), Schouwburgring (straat, fietspad), Silvrettapad (straat, fietspad), Siriusstraat lat), (straat, fietspad), Smidspad (fietspad), Sneekstraat (straat), Spoordijk (fietspad), at Spoorlaan (straat, fietspad), St Ceciliastraat (straat), Stadhuisplein (fietspad), Stappegoorweg (straat, fietspad), Statenlaan (straat, fietspad), Stokhasseltlaan (straat, fietspad), Strausslaan (straat), Stroomlaan (straat), Swaardvenstraat (straat, fietspad), Sweelincklaan (straat, fietspad), Tatraweg (straat, fietspad), Taxandriebaan (straat), Telegraafstraat (straat), Textielpiein (straat), Thomas Van Aquinostraat (straat), Tivolistraat (straat, fietspad), Tongerlose Hoefstraat (straat, fietspad), Transvaalplein (straat, fietspad), Troelstrastraat (straat), Trouwlaan (straat), Tuinstraat (straat, fietspad), Vaartlaan (straat), Valentijnstraat (fietspad), Van Anrpoylaan (straat), Van Kalmthoutlaan (straat), Van Limburg Stirumlaan (straat, fietspad), Van Meterenstraat (straat, fietspad), Van Vollenhovenstr (straat), Veldhovenring (fietspad), Verdiplein (straat), Vierwindenlaan (straat), Visserijplein (straat), Visserijstraat (straat), Vlashoflaan (straat, fietspad), Voltstraat (straat, fietspad), Von Weberpad (fietspad), Von Weberstraat (straat, fietspad), Waalstraat (straat), Waal wij ksebaan (fietspad), Wandelboslaan (straat, fietspad), Warandelaan (straat), Waterhoefstraat (straat), Westerpark (straat, fietspad), Weteringlaan (straat), Wilhelminapark (fietspad), Willem De Rijkestraat (straat), Willem II straat (straat), Winkler Prinsstraat (straat, fietspad), Wolterbeekstraat (straat), Zeusstraat (straat), Zevenheuvelenweg (straat, fietspad), Zouavenlaan (straat), Zuiderkruisweg (straat, fietspad), Zwartvenseweg (straat). Stadswinkel Centrum Stadhuispleii het paleis) Open maandag dinsdag, woens 18.00 uur, dondei 20.00 uur. belang rechtstreeks door afgifte van deze kapvergunning wordt getroffen, daartegen bezwaar aantekenen bij het college van burgemeester en wethouders van Tilburg, Postbus 90155, 5000 LH Tilburg. Een -gedag tekend- bezwaarschrift dient binnen 6 weken na deze bekendmaking te worden ingediend en dient tenminste te bevatten: een omschrijving van de beschikking waar tegen het bezwaar is gericht, alsmede de gronden van het bezwaar. Daarnaast kan bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank Breda, sector bestuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda, een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend. Een derge- ‘,F verzoek kan pas worden gedaan als het uez-waarschrift is ingediend. Van voor noemde kapvergunningen kan pas gebruik i gemaakt 3 weken na de dag van making aan de aanvrager. Indien binnen deze termijn van 3 weken een bezwaar bij het college van burgemeester en wethouders is ingediend en tevens een verzoek om een voorlopige voorziening bij de arrondissementsrechtbank is ingediend kan van deze vergunning pas gebruik worden gemaakt, nadat op het verzoek om een voorlopige voorziening afwijzend is TILBURG 1. Van Anrooylaan, Averkampstraat en Lootstraat, 4 esdoorns in bestratingen plantsoen; vergunningnummer 03/1929. 2. Bosscheweg 7/9, 6 berken in voor- en achtertuin; vergunningnummer 5058/03. 3. Leijweg, 3 populieren en het knotten van 2 wilgen in berm; vergunningnummer 03/1949. 4. Korte Hoefstraat 6H, vergunningnummer 03/1S 5. Langestraat az 25 A, 1 vergunningnummer 03/1S Stadswinkel Berkel-Enschot Gen. Eisenhowerweg 2 Open maandag 13.00 - 18.00.uur dinsdag, woensdag, donderdag 09.00 -12.00 uur, vrijdag 13.00-20. Stads-VVV Tilburg Spoorlaan 364 (naast de ANWB) telefoon 0900-202 0815 Open: maandag 13.00 - 18.00 uur, 1 dinsdag, t/m vrijdag 09.00 - 18.00 I uur, zaterdag 10.00 -16.00 uur. Rock Around De Werft Stads-WV Tilburg verzorgt de voorverkoop voor Rock Around De Werft op 27 maart 2004 in Kaatsheuvel. Met optredens van o.a. The Animals, The Lenne- rockers, The Shakin’ Arrows, The Firebirds en Magic Dave the Wheelers. Kaarten kosten 16. Wethouder Els Aarts heeft op 18 december in de Veemarktstraat de eerste legale plakplaats voor posters in gebruik genomen. Op vier locaties in de ,aQV, binnenstad zijn borden neergezet om het illegaal plakken te verminderen, efstraat (straat), Ook op de volgende plaatsen kunnen organisaties legaal hun boodschap side (straat), plakken: Koningsplein, hoek Willem II straat - Tuinstraat en het spoorweg- viaduct NS-plein (meerdere borden). De totale oppervlakte is circa 90m2 voor het hele centrum. Nieuw uitgaven Nieuw op de plank bij het Gemeentelijk Informatiecentrum en de stadswinkels zijn de huwelijksdatagids 2003-2004 en de map ‘Bouwen in Tilburg’. Ook nieuw is de brochure ‘Nooit te laat’ waarin opgenomen het cursusaanbod van de Open School, onderdeel van het ROC. Deze zijn gratis verkrijgbaar. In het Gemeentelijk Informatiecen trum in Stadswinkel Centrum is een maquette te bezichtigen met alle nieuwbouwprojecten in de binnenstad, zoals de ontwikke lingen in de spoorzone. 542 95 72 Milieu 542 88 11 Gebiedsontwikkeling 542 91 41 Gebiedsteam Oude Stad 542 90 88 Gebiedsteam Noord 542 98 07 Gebiedsteam Binnen stad 542 82 20 Gebiedsteam West 542 88 66 Grondbedrijf 0800 1920 Centraal Meldpunt 542 88 11 Publiekszaken 542 88 11 Sector Sociale Zaken 542 91 43 SectorWerken Scholing 542 93 03 Buro Kleinschali 549 55 55 Bureau Schuldm verlening 542 99 11 Bureau WVG 549 99 54 Klantenservice Deeltaxi 542 88 11 Sector Burgerzaken 542 88 11 Sector Belastingen 542 88 11 Sector Bouwen en Milieu 542 89 22 Bodem informatiepunt 542 91 98 Kadaster/bouwarchi^f 583 93 93 Brabants Afval Team om.: huishouc milieustr ongediertebestrijding 542 33 17 Grofhuisvuillijn 542 88 11 Bedrijven 542 94 70 Regionaal Historisch. Centrum Tilburg Sportbedrijf/ Sport-infolijn 44/ 43 Verhuur sport accommodaties 536 74 75 Nederlands Textiel museum 542 94 63 Facilitair Bedrijf Tilburg Openbare Werken Tilburg 542 87 72 Parkeerbedrijf 464 19 11 Diamantgroep 532 63 26 Brandweer 09008844 Centraal telefoon- ler politie fidden Brabant Alarmnummer 213 13 13 Burgerzaken en Belastingen 542 92 00 Bouwen en Wonen 542 87 72 Parkeerbalie 542 88 11 Sociale Zaken Duurzaam Bouwen Om zorgvuldiger om te gaan met het milieu heeft de gemeente Duurzaam Bouwen (DuBo) hoog in het vaandel staan. Voor de gemeente is naast het milieu ook de kwalitatieve verbetering van woningen belangrijk. De gemeente kan DuBo alleen maar stimuleren. De (ver)bouwer bepaalt hoe bewust wordt omgegaan met zaken als energie, materialen, afval, water en isolatie. Vaak zijn het overigens maatregelen die niet alleen het milieu sparen maar ook de portemonnee. Meer informatie: tel. 542 92 00. Hetcollef We^’ én er weer eekjMuan! Sperweer aar aató nieuwjaar! Ce,ukl

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2003 | | pagina 13