A tiwos nieuws Wa tiwos Wagner Partners nu ook in Tilburg! WAGNER y BOUWERS B VERBOUWERS EU In de werpers uw Bereikbaarheid Tiwos Lenen van een stoomapparaat: handig! Life Style Innenfarbe de latex met het grootste rendement Grót Kt PARTNERS Verfhandel Willy Pijnenborg bv 20°/ Ook in het nieuwe jaar: ‘Wonen naar Wens’ Me tilburgse koerier -DONDERDAG 11 DECEMBER 2003 - PAGINA 1 Klassiek en legklaar parket Laminaat - Bamboeparket Vakkundig plaatsen Herscharen - herstellen van parket Kleuren - impregneren - plastificeren Voor ’t zelfde geld... meer verf- en kleuradvies Waarom? I...: 4 J J Bel 013 - 580 03 60 Het persoonlijk financieel plan van Wagner Partners. Op alles berekend. Her toef Trees van den Noort tilburgse woonstichting 54 90 890 54 9 0 777 faxnummer 54 26 500 internet www.tiwos.nl e-mail email@tiwos.nl reparatie@tiwos.nl inschrijvingen@tiwos.nl bezoekadres Tiwos 5038 ED Tilburg Stationsstraat 24 Tiwos sluit tijdens de feestdagen: Tiwos sluit 24 december vanaf 15.00 uur, 25 en 26 december gehele dag. Verder 31 december vanaf 15.00 uur, Dit zijn de gelukkigen in deze maand. P.C. van Baast De winnaars hebben inmiddels bericht gekregen. 1 en 2 januari gehele dag. De Keukenf Paul van Roo "Het is ook een heel gezellig straatje!” reparatieverzoeken 54 90 700 na kantooruren alleen spoedeisende klachten! St. Josephstraat 93 5017 GD Tilburg Telefoon: 013 - 580 03 60 Internet: www.wagner-partners.nl Steeds meer mensen kiezen voor het persoonlijk financieel plan van Wagner Partners. Neem gerust contact op met een van onze medewerkers, tel: 5490 777. dan kunnen wij met u afspreken wanneer u het apparaat wel kunt gebruiken. fltaki Maak nu een afspraak en ontvang naast het beste financiële advies ook het prachtige woonboek van VT Wonen. "Als iemand een paar weken geleden zou vragen waar de Ooftbouwstraat ligt, zouden de meeste mensen geen antwoord kunnen geven”, lacht Trees van den Noort (59)-“Veel mensen hebben in de krant gelezen dat wij deze prijs hebben gekre gen, dus nu weten ze ons wel te vinden!” De straatprijs die de Ooftbouwstraat heeft gewonnen, is onderdeel van de jubileum- campagne 'Tilburg eeuwig schoon’. Criteria van de prijs waren onder andere het op tijd aanleveren van kliko’s, opruimen van restafval en het schoonhouden van de trottoirs. Bent u bezig met klussen of verhuizen, dan kan een stoomapparaat om het behang te verwijderen heel gemakkelijk zijn. Via Tiwos kunt u er een lenen. Altijd handig! Bel even om na te vragen of er een stoomapparaat beschikbaar is. Mocht dit niet het geval zijn, aangevraagd hadden via ‘Vrolijk de Straat op’. Heel erg mooi, het geeft de straat iets leven digs!” Niets dan positieve woorden dus, over het straatje in Groenewoud. Een straatje dat schoon is en vooral ook schoon moet blijven. Hoe? Volgens Trees is het heel simpel: "Als iedereen zijn eigen afval of rotzooi opruimt, dan is het altijd overal schoon. En daar kan iedereen van meegenieten!” Zeker nu de rente historisch gezien zeer laag slaat, kunnen wij 11 veel vootdeel bieden. De dagen worden alsmaar korter, de temperatuur ligt rond het vriespunt en het einde van het jaar is in zicht. Tijd voor een terugblik en een gedachtesprong naar het nieuwe jaar. ►Ons kantoor is tijdens de feestdagen gesloten. Daarnaast moet u rekening houden met gewijzigde openingstijden. Linksonder op deze pagina kunt u lezen wat de wijzigingen zijn. Namens iedereen bij Tiwos wensen wij u een goed en gezond 2004 toe. En: hele fijne feestdagen! Wippelberg 120,2370 Arendonk Tel. en fax: 014/67.87.86 GSM 0475-003440 vanuit Nederland: 00321407 07 00 FEES DAGE GESLO TOONZAAL: Koeistraat 41 - 2370 Arendonk Tel. 0032 14 67 84 81 - Fax (014) 670725 info@tegels-vanbergen.be - www.tegels-vanbergen.be Bloembakken “Ik vind dat de straat er ook vrolijk uitziet door de mooie lichtjes bij de voordeur en de bloembakken. Deze bloembakken heeft Tiwos vorig jaar geplaatst nadat wij deze Het afgelopen jaar was voor Tiwos wederom een jaar vol met uitdagingen. Het woongenot van u en al onze andere bewoners stond daarbij voorop. Wij hebben nog meer dan voorheen kritisch gekeken naar haar dienstverlening, zijn samenwerkingsvormen aangegaan en in overleg getreden met diverse klantgroepen. De samenwerking met Amarant en de participatie in het overlegorgaan Wonen-Zorg-Beleid zijn enkele voorbeelden hiervan. Het was ook een jaar waarin er veel is gebeurd op het terrein van leefbaarheid en zorg. Plannen maken en vervolgens uitvoeren. Wat bij veel mensen nog vers in het geheugen ligt is de start van de sloop in de Uitvinders- Zeeheldenbuurt. Een behoorlijk grote opgave die ook de komende jaren nog een behoorlijke inspanning vraagt van Allerlei partijen. Kortom: het afgelopen jaar was een jaar waarin wij vanuit onze positie wederom veel konden betekenen voor‘wonen in Tilburg’. Duit in het zakje U als bewoner kunt ook in 2004 weer rekenen op onze inzet. Wij zullen wederom ons best doen voor uw woongenot. Symbolisch doen wij alvast een duit in het zakje met een cadeautje dat een bijdrage levert aan de‘winterse gezelligheid’. Wat het is, houden we nog even geheim! U vindt het presentje binnenkort in uw brieven bus. Onze partners en relaties hebben wij gevraagd om schenking aan het Ariënsfonds, in plaats van het toesturen van een relatie geschenk. Dit fonds ondersteunt minderbedeelden in Tilburg met een klein bedrag voor een concreet doel. Elke bijdrage is welkom. Als u een donatie wilt doen, kan dat via bankrekeningnummer: 15.12.34.310 (Rabobank Tilburg) Hartelijk dank voor uw gift! ons ir he colk bii verf behang autolak Reparé Onderdele inbouwapf KORTIh op all deure M f ENIGE VERDELER IN DE KEMPEN algemeen nummer informatienummer reparatieverzoeken info over inschrijvingen Goirkestraat 40, 5046 GK Tilburg Telefoon 013 - 542 05 37 Stoep vegen De bewoners uit het straatje doen goed hun best om ervoor te zorgen dat het er altijd keurig uitziet. Het is zelfs zo dat de mensen elkaar erop aanspreken als iemand iets verzaakt. "En als ik bijvoorbeeld bladeren op de stoep sta te vegen, dan is er altijd wel iemand die me even komt helpen”, vertelt Trees. Trees meent dat de betrokkenheid voor een groot deel te dan ken is aan het feit dat veel mensen al heel lang in de straat wonen. De bereidheid om iets te doen voor elkaar en om de straat ordelijk te houden, is daardoor wat groter volgens de bewoonster. “Het is ook nog eens een heel gezellig straatje. Vooral in de zomer, want dan komen de stoeltjes te voorschijn en gaan we lekker bij elkaar zitten!” De Oofbouwstraat is een prachtig, klein straatje, gelegen in de wijk ‘Groenewoud’. De witgeschilderde Tiwos-huizen zijn bijna 50 jaar oud en liggen en keurig bij. Onlangs riepen de gemeente en het Brabants Afval Team deze straat uit tot ‘Schoonste’ straat van de stad. Een gesprekje met bewoonster Trees van den Noort maakt duidelijk dat deze titel dik verdiend is. OPENINGSUREN: werkdagen 10 tot 19 uur - zaterdag 10 tot 16 uur vloer - wandtegels - natuursteen Tegels Van Bergen n.v. 0 Voor de doehetzelver of met plaatsingdienst Openingsuren: Dinsdag tut vrijdag van 17.00 tut 21.00 Zaterdag van 10.00 tot 17.00 Vrijblijvend op afspraak. Financieel dit I planning en 1 93 in Tilburg landelijk netv Wij houden u graag op de hoogte! Op deze nieuwspagina vindt u elke maand (met uitzondering van juli en augustus) informatie omtrent zaken die voor u van belang kunnen zijn. Heeft u vragen of suggesties? Neem gerust contact op met Saskia Smets (013 - 54 90 884) Oudere keu Het grootsti onderdelen probleem is moderner, i Vaak wordt gekocht ten materiaal w Jammer, w; Meest optimale hypotheek Lagere maandlasten Hypotheekvorm die bij u past Zeer scherpe rente Inzicht in al uw financiële zaken Beleggingen Pensioen Verzekeringen Wensen en doelstellingen als uitgangspunt Eerder stoppen met werken Opbouwen van financiële reserves Goede zorg regelen voor nabestaanden En... Wagner Partners is in het bezit van het keurmerk van de Stichting Keurmerk Hypotheek Bemiddeling. Uitgeroepen door het tijdschrift Money tot beste intermediair en opgenomen in Quote als één van de 10 beste financiële planners van Nederland. Kantoormanaj I nu het econor I hebben mens< een goed finar liseren van hui kopen of verb I is, het opbouw I fiscaal vrienc I vermogen. Bi I merken wij d I inent graag ee gaat dan alleen gaan wij in ee automatische incasso loterij Iedere maand verloot TÏWOS drie maal 50 onder haar huurders die hun huur automatisch laten incasseren A.W. van de Aa MJ.M.T van der Wegen Als u ook kans wilt maken op 50, kunt u via telefoonnummer 54 90 777 een incassomachtiging opvragen.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2003 | | pagina 14