r Alcohol- en samenscholingsverbod omgeving Wilhelminapark verlengd !lll! óók jj| A 'V rW! DE TILBURGSE KOERIER •DONDERDAG 4 DECEMBER 2003 - PAGINA 13 2003 - PAGINA 12 Dit is een publicatie van het gemeentebestuur van Tilburg J HetWilhelminapark. (Foto Publieksvoorlichting gemeente Tilburg) iftis Adressen, openingstijden zicht et prin- Stads-VVV Tilburg tijdelijke woonunit en woonhuis hapenmelkerij Vraag van de week stijden: jrond 542 8811 Gemeente Tilburg Infolijnen Bestemmingsplannen 532 60 00 540 83 00 Bezoekadressen 1.00 uur. FIETSKAART 2 Gemeentelijke telefoonnummers Wethouder Janssen bezoekt 'Bedrijf van de maand’ Het alcoholverbod voor het Wilhelminapark en het parkeerterrein aan de Jan Heijnsstraat en directe omgeving is met ingang van 4 december 2003 voor onbepaalde tijd ingesteld. Daarnaast is het samen scholingsverbod verlengd van 4 december 2003 tot 4 juni 2004. 532 60 532 60 jen van asbest /3768/11/01) Fiets knooppunten' netwerk o juders. Een 't dient binnt ■■rzendi uur, )9.00 - urgemeester en tijdelijke bouwver- Stadswinkel Reeshof Kerkenbosj Zelfde oper winkel Noo dsplein I30 (ingang naast Paleis Raadhuis), 13-18 uur; di, wo en vr 9-18 uur, do 9-20 uur. urgemeester en sloopvergunningen t/m donderdag ur, vrijdag 08.30 dergelijk verzoek kan pas worden gedaan als het bezwaarschrift is ingediend. andeling idelijk afval, traat, urgemeester en fictieve vergunnin- 542 33 17 542 88 11 Bedri 542 94 70 Publieksvoorlichting splaats 2 mingstijden als Stads- )ord. Lees- Het Gt centrum h lees- en d< Gemeentelijk Informatie centrum in Stadswinkel Centrum, tel. 0900 202 50 10. Zelfde openingstijden als Stads winkel Centrum. Winterefteling De Winter Efteling is een feeste lijke wereld met sfeervolle licht jes, entertainment en gezellige muziek. Het park is open tijdens diverse weekenden in december en januari en in de kerstvakantie. Toegangskaarten zijn verkrijg baar bij de Stads-VVV en kosten 21. Kinderen't/m 3 jaar gratis. en met teke- ié vragen heeft, ■net dhr. P. de ig, tel. 542 8724. ian 4 ged. vergro- 70/01) en woning ie bekendmaking n dient tenminste irijving van de i het bezwaar is onden van het ,n bij de voorzie- rzoek om voorlo- len ingediend, kan pas worden rschrift is inge- le kapvergun- k worden e dag van bekend- ;er. Indien binnen ken een bezwaar gemeester en nd en tevens een >pige voorziening srechtbank is e vergunning pas ikt, nadat op het >pige voorziening Ton Hindriks is op zijn 55e een jonge ondernemer. Hij startte toen hij begin 2003 het koeriersbedrijf EKD te Berkel-Enschot overnam. Hij heeft er toen bewust voor gekozen om met zijn personeel om te gaan zoals hij als werknemer altijd zelf behan deld had willen worden. Meer over Hinlogics op: www.tilburg.nl/janssen Back to the 8O’s Stads-VVV verzorgt de voor verkoop van de Radio 8 FM back to the 80’s party op 17 januari in de Maaspoort te Den Bosch. Met een live optreden van master mixer Ben Liebrand die vervlogen jaren laat herleven. Kaarten kosten 15. Die is verkrijgbaar bij het Gemeentelijk Informatie centrum en de stadswinkels. Er zijn overigens ook deel- plattegronden. Bedrijf van de maand 4tÉ*i - -1 na° r nlet de goedlowste^n mwr we»l betrouwbaar en Ik heb een plattegr van de gemeente Tilburg nodig, waar kan ik die krijgen? icours VV Tilburg verzorgt de koop voor het Blèr- rc Dit jaarlijkse evene- irnavalsstichting iterdag 13 decem- 8 per stuk. BlèrConc^" Stads-VVV voorverkoop Concours. E ment van de Carr Tilburg is op zah ber. Kaarten kosten Nieuw paspoort, identiteitsbewijs of rijbewijs nodig? Maak een afspraak t bel met 2 13 13 13. Toezichtlijsten Uit de toezichtlijsten van de politie komt naar voren dat aanhoudingen en verwijderingen op grond van de verboden veelvuldig worden toegepast. Bewoners geven aan dat er verbete ring is, maar dat er nóg steeds veel overlast is. Het instellen van een alcoholverbod voor onbepaalde tijd en het verlengen van het samenscholingsverbod in het gebied in en om het Wilhelminapark en de Jan Heijnsstraat (het gebied 5041) biedt de politie de mogelijk heid krachtdadig op te treden. Een andere maatregel die recent is ingesteld, is het aanwijzen van een beperkt gebied rond de Lochtstraat als veiligheidsrisicogebied waarin preventief gefouilleerd mag worden. gestand Bewerken Bee# Favorieten Betre Help J 8 d -V -> BT het bezwaarschrift is ingediend. Een kopie van het bestreden besluit dient te worden meegezonden. 'Voor het grondgebied van de gemeente gelden verschillende bestemmings plannen. Als een initiatief wordt voorge steld dat afwijkt van een bestemmings plan, is het onder voorwaarden mogelijk om een procedure (artikel 19 lid 3 Wet op de Ruimtelijke Ordening) te voeren, die leidt tot vrijstelling van het betreffende bestemmingsplan. Wanneer de vrijstelling wordt verleend, kan tevens een eventuele bouwvergunning worden verleend. Kerstdagtochten Verschillende kerstdagtochten kunnen worden gereserveerd bij de Stads-VVV. Zo zijn er onder meer reizen naar de kerstmark ten in Düsseldorf, Oberhausen, Keulen en Maastricht. Ook een driedaags arrangement naar Londen behoort tot de mogelijk heden. Het uitgebreide program ma staat in een gratis folder. Stadswinkel Berkel-Enschot Generaal Eisenhowerweg 2, opening stijden maandag van 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag tot en met donderdag van 09.00 tot 12.00 uur, vrijdag van 13.00 tot 20.00 uur. Meer informatie; R. Reuvekamp, Gebiedsteam Oude Stad, tel. 542 94 64. E-mail: Radboud.Reuvekamp@tilburg.nl. Stads-VVV Tilburg Spoorlaan 364 (naast de ANWB) telefoon 0900 -202 0815 Open: maandag 13.00 -18.00 uur, dinsdag, t/m vrijdag 09.00 -18.00 uur, zaterdag 10.00 -16.00 uur. jke Ordening js en Jeugd tg 'et bestuursrecht ig rechtstreeks door innen zes weken na is verzonden tegen n gemotiveerd be et bezwaarschrift an het college van ders van Tilburg, Tilburg. Tevens kan ge voorziening voorzieningenrech- or bestuursrecht, Breda. Een dergefijk gedaan als een be- StadsVVV Spoorlaan 364, 5038 CD Tilburg. Tel. 0900-202 08 15 35 cpm. Openingstijd—.: ma 13-18 uur; di t/m vr 9-18 uur, za 10-16 uur. Internet: www.vvvtilburg.nl. Verkooppunt Berkel-Enschot Bruna Verrijt, Eikenbosch 41 - 42, 5056 GB Berkel-Enschot, tel. 013 - 533 14 87. Verkooppunt Udenhout Nogmaals, Kreitenmolenstraat 39, 5071 BA Udenhout, tel. 013 - 503 92 67. Openingstijden verkooppunten ma 13-18 uur, di t/m do 9-18 uur, vr 9-20 uur, za 9-17 uur. Voor het grondgebied van de gemeente gelden verschillende bestemmings plannen. Als een initiatief wordt voorge steld dat afwijkt van een bestemmings plan, is het onder voorwaarden mogelijk om een procedure (artikel 19 lid 1 juncto lid 4 Wet op de Ruimtelijke Ordening) te voeren, die leidt tot vrijstelling van het betreffende bestemmingsplan. Wanneer de vrijstelling wordt verleend, kan tevens een eventuele bouwvergunning worden verleend. Centaurusweg Door de heer V.A.M. Stalpers is een verzoek ingediend om in het tennispavil joen aan de Centaurusweg 142 te Tilburg op beperkte schaal detailhandel te mogen bedrijven. Het initiatief past niet binnen het èeldepde bestemmingsplan Tilburg Noord Quirijnstok. Er kan daarom niet zonder meer aan worden meegewerkt. Om toch medewerking te verlenen aan het initiatief heeft het college op grond van artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening de mogelijkheid om na een zorgvuldige afweging vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan. Op dit moment is de procedure hiertoe geheel doorlopen en is aan alle wettelijke verplichtingen voldaan. Het college maakt daarom bekend dat bij besluit van 2 december 2003 t.b.v. het bovengenoemde initiatief vrijstelling is verleend van het geldende bestemmingsplan Tilburg Noord Quirijnstok. Het vrijstellingsbesluit is op 2 december 2003 naar de aanvrager verzonden. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kan eenieder wiens belang rechtstreeks bij dit besluit is Veestraat, J. v. Riebeeckstraat Door TIWOS is een verzoek ingediend vóór het slopen van 17 eengezinswo ningen en het bouwen van 24 apparte menten en 4 stadswoningen. Er komen 32 parkeerplaatsen, waarvan 16 op het achterterrein en 16 in de openbare ruimte. Dit verzoek past echter niet binnen het bestemmingsplan ‘Korvelse kerkedijk en de hoogte’ op grond waarvan het plange bied de bestemming ‘eengezinshuizen en middenstandwoningen in ten hooggte twee bouwlagen’ heeft. Er kan daarom niet zonder meer een bouwvergunning worden verleend. De bouw van de appartementen en stadswoningen levert echter een kwali teitsverbetering van het woonmilieu in de Zeeheldenbuurt op. Ook draagt het plan bij aan de differentiatie van het wonin gaanbod in de wijk en sluit het aan op de woonvisie van de gemeente. Om toch medewerking te verlenen aan het bouwplan dient vrijstelling ex artikel 19 lid 1 Juncto lid 4 Wet op de Ruimtelijke Ordening verleend te worden. De vrijstel- lingsprocedure maakt het na zorgvuldige afweging mogelijk om een bouwvergun ning te verlenen in afwijking van het geldende bestemmingsplan. Het college van burgemeester en wethouders heeft op 25 november 2003 in principe ingestemd met het doorlopen van de vrijstellingspro- cedure. Voordat de procedure wordt voortgezet, wil het college eerst inzicht krijgen in de inspraekreacties op het prin cipebesluit en het bouwplan. Deze stukken liggen daarom met ingang van Decemberzegels De decemberpostzegels zijn binnen. Een vel van twintig zegels kost 5,80. Wie drie vellen koopt, krijgt gratis een agenda voor 2004, zolang de voorraad strekt. Nieuwe verkooppunten De Stads-VVV heeft verko^ punten in Berkel-Enschot c Udenhout. Daar is een bas pakket VVV-artikelen verk. Dat bestaat uit onder meer Iris-cheque en diverse ges.. Het samenscholingsverbod geldt voon-het gebied begrensd door het Wilhelminapark (noordzijde), de Dr. Nolensstraat tot en met de Kardinaal Alfrinkstraat, de Veldhovenring tot aan de Nijverstraat inclusief dé Deken Botsstraat, de Groeseindstraat tot de Houtstraat, de Nijverstraat tot aan de Schaepmanstraat, de Buitenstraat, de Lange Nieuwstraat, de Fraterstraat, de Gasthuisring tot aan de Spoorlaan inclusief het skateparkje, ‘Bedrijf van de maand’ is een onderdeel van de internetsite van wethouder Hans Janssen. Kriskras door Tilburg bezoekt hij bedrijven. Bijzondere of innovatieve onderne mingen kunnen van hem het predikaat ‘Bedrijf van de maand’ krijgen. Deze keer staat Hinlogics uit Berkel Enschot in de schijnwerpers. 542 88 11 Beleidsontwikkeling 542 92 85 Economie 542 87 67 Ruimtelijl 542 98 95 Onderwijs 542 95 71 Maatschappe Ontwikkeling Gemeentelijk Informatiecentrum Het Gemeentelijk Informatie centrum zit in de Stadswinkel Centrum. De ingang is aan het Stadhuisplein naast het paleis. Iedereen kan er terecht met aller lei vragen over de gemeente. Bij deze balie zijn natuurlijk ook klanten welkom die bijvoorbeeld voor Burgerzaken, Bouwen en Wonen of voor de Parkeerbalie in de stadswinkel zijn. Stadswinkel Noord Brucknerlaan 20a Open maandag 13.00 -18.00 uur, dinsdag, woensdag, donderdag 09.00 -18.00 uur, vrijdag 09.00 - 20.00 uur. Fietskaart Antwerpse Kempen De Fietsknoop- puntenkaart Antwerpse Kempen deel 2 is vers van de pers. Deze kaart neemt de fietser mee voor een kennis- makingstocht door een bijzonder Belgisch gebied: de Antwerpse Kempen. Momenteel telt het netwerk in dit deel van België 2700 km. De fietser kan onder meer starten in Hoog-straten, Brecht en Baarle-Nassau. De kaart kost 4,50. Stadswinkel Centrum Stadhuisplein 130, openingstijden maandag van 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur, donderdag van 09.00 tot 20.00 uur. Servicepunt Udenhout Openbare bibliotheek Tongerlo- plein Open maandag, woensdag, donderdag 14.00 - 16.00 uur. Dinsdag 10.00-12.00 uur en vrijdag 17.30- 19.30 uur. Gemeentelijke informatie vindt u ook op internet: http://www.tilburg.nl Openingstijden De winkel van de Stads-VVV is op 5 en 24 december vanaf 16.00 uur dicht en op 31 december vanaf 12.00 uur gesloten. Autokaart Nederland De nieuwste editie van de Autokaart Nederland is te koop voor de aantrekkelijke prijs van 9,95. De kaart is met een schaal van 1:250.000 zeer gedetailleerd maar toch goed leesbaar. De Stads- VVV verkoopt ook het Stratenboek Nederland, eveneens voor 9,95. Het ruim 400 bladzijden dikke boek bevat een overzichtskaart en plattegronden van alle kernen met meer dan 3500 inwoners. Donatusstraat, Berkel-Enschot Burgemeester en wethouders van Tilburg maken, ingevolge art. 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 24 november 2003 heeft verklaard dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor een perceel gelegen aan de Donatusstraat te Berkel-Enschot ten behoeve van-de realisering van 2 woningen op de achter- percelen van de woningen aan de St. Willibrordstraat 36 en 38. Het voorberei- dingsbesluit treedt in werking op vrijdag 5 december 2003 en geldt voor de termijn van 1 jaar. Het voorbereidingsbesluit met de daarbij behorende tekening ligt met ingang van vrijdag 5 december 2003 voor iedereen ter inzage in het Gemeentelijk Informatiecentrum in Stadswinkel Centrum en bij de balie Bouwen en Wonen in de Stadswinkels Centrum, Noord, Reeshof, Berkel-Enschot en Servicepunt Udenhout. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kan een ieder wiens belang rechtstreeks door dit besluit wordt getroffen, daartegen bezwaar aantekenen bij de gemeenteraad, postbus 90155, 5000 LH Tilburg. Een -gedagtekend- bezwaarschrift moet binnen 6 weken na de bekendmaking worden ingediend en moet, naast naam en adresgegevens van de indiener, ten minste bevatten: een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht, alsmede de gronden van het bezwaar. Daarnaast kan men bij de Voorzieningenrechter van de rechtbank, sector bestuursrecht, postbus 90006, 4800 PA Breda, een verzoek om voorlopige voorziening indienen. Een toop- )t en asis- rkrijgbaar. •er de ïschenk- B. v.d. Mortelplein, Swaardvenstraat, Reeshofdijk Het college van burgemeester en wethou ders van Tilburg maakt, ingevolge art 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de raad in zijn vergadering van 24 november 2003 heeft verklaard dat bestemmingsplannen wórden voorbereid - het perceel Burgemeester van de Mortelplein 118a ten behoeve van het veranderen van een kantoorpand in een tandartsenpraktijk; - het Landgoed Charlotte (hoek Swaardvenstraat - Dongenseweg); - het perceel Reeshofdijk 1. De voorbereidingsbesluiten treden in werking met ingang van vrijdag 5 december 2003 en gelden voor de termijn van 2 jaar. De voorbereidings besluiten met de daarbij behorende tekeningen liggen met ingang van vrijdag 5 december 2003 voor iedereen ter inzage in het Gemeentelijk Informatiecentrum in Stadswinkel Centrum en bij de balie Bouwen en Wonen in de Stadswinkels Centrum, Noord, Reeshof, Berkel-Enschot en Servicepunt Udenhout, Tegen de voor bereidingsbesluiten staat de mogelijkheid van bezwaar en beroep open. Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan iedereen wiens belang rechtstreeks bij het besluit is betrokken hiertegen een met redenen omkleed bezwaarschrift indienen. Binnen 6 weken na de dag waarop het besluit is bekend gemaakt dient het bezwaarschrift aan de gemeen teraad van Tilburg, Postbus 90155, 5000 LH Tilburg te zijn toegezonden. Het indienen van het bezwaarschrift schort het genomen voorbereidingsbesluit niet op. Bij de voorzieningenrechter van de rechtbank Breda, sector bestuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda kan even tueel een verzoek om een voorlopige voorziening worden ingediend. Een derge lijk verzoek kan pas worden gedaan als betrokken, daartegen bezwaar aantekenen bij het college van Burgemeester en Wethouders. Een -gedagtekend- bezwaar schrift dient binnen 6 weken na de dag van verzending van het besluit te worden ingediend en moet, naast de naam en adresgegevens van de indiener, tenminste bevatten: een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht, alsmede de gronden van het bezwaar. Daarnaast kan bij de voorzieningen rechter van de rechtbank te Breda, sector bestuursrecht, postbus 90006, 4800 PA Breda, een verzoek om schorsing dan wel voorlopige voorziening worden inge diend. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan als het bezwaarschrift is ingediend. Meelstraat Door de heer F. van de Sande is een verzoek ingediend voor het uitbreiden van een bestaande pianowerkplaats aan de Meelstraat 61 te Tilburg. Het betreft een kleinschalige uitbreiding van ongeveer 40 m2. De werkplaats is ten behoeve van het repareren van pianos. Op kleine schaal vind detailhandel plaats. Dit verzoek past echter niet binnen het bestemmingsplan ‘St. Anna’ en ‘St. Anna eerste herziening’ op grond waarvan het perceel de bestemming ‘wonen’ heeft. Er kan daarom niet zonder meer een bouw vergunning worden verleend. Er bestaan echter geen planologische bezwaren tegen het plan. Het integreren van kleinschalige bedrijven in woonwijken past namelijk uitstekend in het beleid. Om toch mede werking te verlerien aan het bouwplan dient vrijstelling ex artikel 19 lid 1 juncto lid 4 Wet op de Ruimtelijke Ordening verleend te worden. De vrijstellingsproce- dure maakt het na zorgvuldige afweging mogelijk om een bouwvergunning te verlenen in afwijking van het geldende bestemmingsplan. Het college van burge meester en wethouders heeft op 11 november 2003 in principe ingestemd met het doorlopen van de vrijstellingspro- cedure. Voordat de procedure wordt voortgezet, wil het college eerst inzicht krijgen in de inspraakreacties op het prin- Iris geschenkmuntenset De Iris geschenkmuntenset bestaat uit de acht euromunten van 2003, een speciale geschenk- penning en een Irischeque van 5. Dit alles in een prachtige cadeauverpakking. Er is nog een beperkt aantal sets te koop voor 19,95. en documentatiehoek Gemeentelijk Informatie- heeft een uitgebreide en documentatiehoek. Daar liggen onder meer bestemmings plannen en bouwvergunningen ter inzage. Ook is het mogelijk om er de stukken voor de diverse raads commissies en de gemeenteraads vergadering door te nemen. Grof huisvuil Het Brabants Afval Team (BAT) haalt grof huisvuil zoals meube len, huishoudelijke apparaten, en vloerbedekking gratis op. Voor het maken van een afspraak is er een speciaal telefoonnummer, de grofhuisvuillijn: 542 33 17. Het nummer is elke werkdag van 08.30 tot 17.00 uur te bereiken. Samen met kringloopcentrum La Poubelle bekijkt het BAT of de spullen nog te gebruiken zijn. Is dat het geval dan gaan ze naar La Poubelle voor een ‘tweede leven’. Geboorteaangifte Ouders van wie de baby in een Tilburgs ziekenhuis is geboren, kunnen daar ‘s morgens van 09.00 tot 10.00 uur de geboorteaangifte doen. Zij moeten het vooraf wel even doorgeven aan de verpleeg- Bodeminformatiepunt kundige op de kraamafdeling. Een De gemeente heeft voor milieu- bezoek aan een stadswinkel is dan vragen over bodem één aan niet nodig. In het Tweesteden- spreekpunt ingesteld, het ziekenhuis kunnen ouders voor zogenoemde bodeminformatie- geboorteaangifte terecht op maan- punt. Wie vragen heeft over een dag, woensdag en vrijdag en in het bodemonderzoek, een bodem- Elisabethziekenhuis op dinsdag en sanering en alles wat daarbij donderdag. hoort, kan bellen met 542 89 22. Stadswinkels Reeshof, Noord Reeshof (Kerkenbosplaats 2) en Noord (Brucknerlaan 20a), openingstijden maandag van 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag tot en met donderdag van 09.00 tot 18.00 uur, vrijdag van 09.00 tot 20.00 uur. Publiekshal Sociale Zaken Koningsplein 8 Open maandag t 08.30 -16.00 uui 12.30 uur. Stadswinkel Centrum Stadhuisplein 130 (ingang naast het paleis) Open maandag 13.00 -18.00 t dinsdag, woensdag, vrijdag 0( 18.00 uur, donderdag 09.00 - 20.00 uur. In het Sportpunt X X Tilburg werken - alle gemeente lijke instanties samen die zich met sport bezig houden. Of het nu gaat om het gemeentelijke beleid, sportaccommodaties, sportontwikkeling en sportstimu- lering, ondersteuning, belangen behartiging of adviezen, het Sportpunt Tilburg staat voor u klaar. Voor meer informatie bel met (013) 532 59 99, kijk op www.sportintilburg.nl of haal een brochure op bij het Gemeentelijk Informatiecentrum. 5 december 2003 tot en met 18 december 2003 ter inzage in het Gemeentelijk Informatiecentrum in Stadswinkel Centrum. Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder schriftelijk zijn inspraakreactie over het voeren van een vrijstellingsprocedure kenbaar maken aan het college van Burgemeester en wethouders van de gemeente Tilburg, postbus 717, 5000 AS, Tilburg. inschalig Werk Stadswinkel Berkel-Enschot Gen. Eisenhowerweg 2 Open maandag 13.00 -18.00 uur, dinsdag, woensdag, donderdag 09.00- 12.00 uur, vrijdag 13.00-20. bonnen zoals de diner-, theater- en bioscoopbonnen. De verkoop punten hebben ruime openings tijden. Handig voor wie bijvoor beeld op vrijdagavond snel een geschenkbon nodig heeft. de Alleenhoudersstraat tot en met de meest westelijke ingang van de Dr. Cuijpershof, de Philips Vingboonsstraat, de Gasthuisring en het Wilhelminapark (westzijde). Het samenscholingsverbod houdt in dat het verboden is op of aan wegen die door de burgemeester zijn aangewezen omdat het belang van de bescherming van de openbare orde dit naar zijn oordeel nodig maakt in verband met het gebruik van en/of de handel in harddrugs, of herhaaldelijk aangetoonde overlast, deel te nemen aaneen verzameling van meer dan drie personen, van wie redelij kerwijs kan worden aangenomen dat deze verzameling een bedreiging van de openbare orde met zich meebrengt. Voor het alcoholverbod geldt dat het verboden is om op de weg alcoholhoudende drank te nuttigen of aangebroken flessen, blikjes en dergelijke met alcoholhoudende drank bij zich te hebben en op de weg drink glazen of flessen bij zich te hebben die kenne lijk bestemd zijn voor het nuttigen van drank op de weg. Servicepunt Udenhout Openbare Bibliotheek Tongerloplein 15, openingstijden maandag, woensdag, donderdag 14.00 tot 16.00 uur, dinsdag 10.00 tot 12.00 uur en vrijdag van 17.30 tot 19.30 uur. cipebesluit en het bouwplan. Deze stukken liggen daarom met ingang van 5 december 2003 tot en met 18 december 2003 ter inzage in het Gemeentelijk Informatiecentrum in Stadswinkel Centrum. Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder schriftelijk zijn inspraakreactie over het voeren van een vrijstellingsprocedure kenbaar maken aan het college van Burgemeester en wethouders van de gemeente Tilburg, postbus 717, 5000 AS, Tilburg. Pas 65+ De Pas 65+ is een kortingskaart voor ouderen. Met de kaart beta len zij minder voor bijvoorbeeld de schouwburg, een museumbe- zoek of bij gebruik van trein, bus of taxi. Aan deze kaart kunnen geen rechten worden ontleend maar wel gunsten. Deze gunsten zijn afhankelijk van de bedrijven en instellingen zelf en niet van de gemeente. De Pas 65+ is te koop bij de stadswinkels. Nodig zijn een geldig legitimatiebewijs en een pasfoto. Dooreen ‘voorbereidingsbesluit'te nemen geeft de gemeenteraad aan dat voor een gebied een bestemmingsplan wordt gemaakt. Een voorbereidingsbesluit heeft tot doel: bouwactiviteiten die niet in het te maken bestemmingsplan passen tegen te gaan: realisering mogelijk te maken van bouw plannen die zullen passen in het nieuwe bestemmingsplan. 542 95 72 Milieu 542 88 11 Gebiedsontwikkeling 542 91 41 Gebiedsteam Oude Stad 542 90 88 Gebiedsteam Noord 542 98 07 Gebiedsteam Binnen stad 542 82 20 Gebiedsteam West 542 88 66 Grondbedrijf 0800 1920 Centraal Meldpunt 542 88 11 Publiekszaken 542 88 11 Sector Sociale Zaken 542 91 43 Sector Werk en Scholing 542 93 03 BuroKleii 549 55 55 Bureau Schuldl verlening 542 99 11 Bureau WVG 549 99 54 Klantenservice Deeltaxi 542 88 11 Sector Burgerzaken 542 88 11 Sector Belastingen 542 88 11 Sector Bouwen en Milieu 542 89 22 Bodem informatiepunt 542 91 98 Kadaster/bouwarchief 583 93 93 Brabants Afval Team om.: hulshout milieustr ongediertebestrijding Grofhuisvuillijn Bedrijven Regionaal Historisch Centrum Tilburg Sportbedrijf/ Sport-infolijn 44/ 43 Verhuur sport accommodaties 536 74 75 Nederlands Textiel museum 542 94 63 Facilitair Bedrijf Tilburg Openbare Werken Tilburg 542 87 72 Parkeerbedrijf 464 19 11 Diamantgroep 532 63 26 Brandweer 09008844 Centraal telefoon nummer politie 464 39 11 GGD Midden Brabant 1-1-2 Alarmnummer 213 13 13 Burgerzaken en Belastingen 542 92 00 Bouwen en Wonen 542 87 72 Parkeerbalie 542 88 11 Sociale Zaken Gemeentelijk Informatiecentrum (tel. 0900-202 50 10 25 cpm) Stadhui. 5038 TC Tilburg. Openingstijden: ma 1 E-mail: puinfo@tilburg.nl

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2003 | | pagina 13