H COATS 7900 i I- h AANBIEDING c^faison Claire SURPRISE Mode verzorging: met oog voor schoonheid Winterwelzijn: luister naar je lichaam E c ijnc'n - WM i €89,- €79,- en DONDERDAG 20 NOVEMBER 2003 - PAGINA 18 DE TILBURGSE KOERIER DE TILBUR Alleen de huid en het onderhuidse weefsel worden verdoofd. l KRZ LI PC Aesd van 115,00 DIVERSE Korvelseweg 245 Tilburg tel. 5425690 www.pijnenburgschoenen.nl Korvelseweg 6, 5025 JH Tilburg vcx FRC Met afknoopbare bontkraag In de kleuren beige en zwart Vibro-Liposculptuur beoogt het realiseren van drie cruciale elementen van een medische behandeling: Buiten de ingreep zelf bestaat de medische behandeling uit de navolgende componenten: voor de behandeling na de behandeling Vibro-Liposculptuur heeft als doel het verwijderen van overtollig vet (vetkussentjes) ter hoogte van buik, taille, rug, schouderbladen, benen, kuiten, armen etc., en dit onder locale anesthesie. Zoals U uit het bovenstaande kunt afleiden wordt door een, in België en Nederland geregistreerd chirurg, vanuit een particuliere praktijk, een medische behandeling aangeboden ter correctie van het figuur, welke evident weefselvriendelijk en dus patiëntvriendelijk is, medisch verantwoord, minimaal belastend en uitdrukkelijk niet is geassocieerd met enige commerciële instelling. Consult op afspraak. (telefoneren kan vanaf 10 uur ‘s morgens) Uitsluitend Vibro-Liposculptuur. 1het streven naar een optimaal resultaat, 2. op een zo veilig en verantwoord mogelijke wijze, 3. op een zo comfortabel mogelijke manier met een minimum aan ongemak. 1. uitsluitend lokale anesthesie volstaat, hetgeen intraveneuze verdoving (in de bloedvaten) overbodig maakt en dus de daaraan verbonden risico’s complicaties uitsluit. 2. geen bloedingen, weinig of geen hematomen (blauwe plekken): het betreft een weefselvriendelijke methode. 3. pijnloze ingreep: de pijnloosheid houdt ca een zestal uren aan, na de ingreep. Nadien ervaart men een lichte, zeurende pijnsensatie welke overgaat in een licht stijf gevoel (zoals bijv, na sportbeoefening). 4. elegante verwijdering van het inactief, onesthetisch vetweefsel. 5. snel herstel na de ingreep: U mag meteen naar huis (liefst niet zelf rijden!) en U krijgt duidelijke richtlijnen en/of instructies mee. Er kan altijd nader contact worden opgenomen indien nodig. 6. snelle werkhervatting en snelle hervatting sportactiviteiten. verzorging De Tilburgse Koerier schenkt regelmatig aandacht aan de thema’s mode en verzorging. Belangrijke onderwerpen voor de moderne mens. Op deze pagina wordt plaats ingeruimd om onze lezers op de hoogte te brengen van de allerlaatste nieuwtjes en aanbiedingen op dit gebied. Zorg dat u erbij bent... Behandelend chirurg: Dr. F. Vancoppenolle, geregistreerd in België nr 1/16174/32/140 en in Nederland BIG nr. 19049367001 Turnhoutsebaan 264 B- 2400 Mol België MEDISCHE VIBRO-LIPOSCULPTUUR FIGUURCORRECTIE ONDER LOCALE ANESTHESIE Chirurgische begeleiding Conclusies na 8 jaar ervaring dins woe spec vrije zate De combinatie van sondevibraties en tumescente locale verdovingstechniek leidt tot belangrijke verbeteringen: oosterde groenten in plaats van een ‘vette hap’. Je lichaam zal je dankbaar zijn, niet alleen voor de nieuwe energie maar ook voor een versterkt immuun systeem om het hoofd te kun nen bieden aan die winterse verkoudheden. Zo natuurlijk mogelijk eten en drinken hoort daar ook bij en dat betekent gezonde, voedza me maaltijden met veel verse ingrediënten. Oké, als het ijs koud is buiten krijg je nou niet meteen trek in een enorme, fris se salade, maar gebruik je ge zonde verstand en denk eens aan een lekkere, hete soep, Laten we eerst eens kijken hoe het komt dat we in de winter zo van slag zijn. Ons li chaam heeft een natuurlijke drang tot overwinteren. Voor ons oerinstinct betekent 1uitvoerig consult met verhelderende uitleg aan de hand van videobeelden; 2. indicatiestelling, beoordeling huidstructuur tonus; 3. bespreking van de mogelijkheden beoogd resultaat; 4. pre-operatief referentie-laboratoriumonderzoek (kan in Uw eigen omgeving) 5. controle en begeleiding na ingreep. nu volgens je bioritme, dat wil zeg gen: eet het overgrote deel van je eiwitten overdag en niet tij dens het avondeten, ‘s Avonds is het tijd voor koolhydraten, die het lichaam helpen bij het her stel van beschadigde cellen en de aanmaak van nieuwe cellen. Holistische gezondheidsdes- kundigen vinden dat dat niet al leen beter is voor je lichaam, maar dat je er bovendien beter door slaapt. Hoe voel je je in de winter? Lekker in je vel en ontspan nen? Of ellendig en gede primeerd? Voor veel men sen gaat helaas dat laatste op. De gevolgen van een ‘Seizoensgebonden Stoor nis’ zijn algemeen bekend, maar ondanks de aandacht hiervoor kan het nog steeds moeilijk zijn om wat ‘tijd voor jezelf’ vrij te ma ken. Wat is dan de oplos sing? Aktie loopt van 22-11 t/m 29-11 BIJ: Zorg er tenslotte voor dat je je zelf eens verwent. Maak van je badkamer je eigen kuuroord. Urenlang badderen en jezelf verzorgen en vertroetelen is niet voor niets momenteel ra zend populair: je voelt je erna niet alleen als herboren, je ziet er ook nog fantastisch uit. SCHOENEN Dr. F. Vancoppenolle, chirurg Turnhoutsebaan 264 B- 2400 MOL Tel 0032 (0)14-32 14 39 Fax 0032 (0)14-32 28 86 GSM 0032 (0)476 91 90 92 Em@il info@vibrolipo.be Webadres www.vibrolipo.be Nabij Eindhoven-Turnhout ‘duisternis’ ‘slaap’ en ‘je terug trekken in je hol’. Als je het zo bekijkt, is het dus helemaal niet raar dat dingen als nog steeds op je werk zijn als de zon on dergaat of moeten opstaan als het buiten nog stikdonker is, je gemoedstoestand volledig in de war sturen. Het zou natuurlijk ideaal zijn om alles zo natuurlijk mogelijk te doen, dus opstaan wanneer je lichaam dat aangeeft en niet je wekker, aan de slag gaan wan neer je daar zin in hebt en gaan slapen als je moe bent. Voor de meesten onder ons ziet het le ven er echter totaal anders uit: we leven volgens een strikt tijd schema en strakke deadlines. Toch hoeft de natuurlijke ma nier van leven niet helemaal terzijde te worden geschoven. Juist in de winter, wanneer de natuur ons al met zoveel onge- een gepofte aardappel of ger- makken bestookt, zouden we 1-- moeten proberen om meer in harmonie met de natuur te le ven in plaats van tegen haar in. Slaap is een goed item om mee te beginnen. Je kan dan nog wel op je werk zijn als de zon ondergaat, eenmaal thuis kan je dit helemaal goed maken door je lichaam voor te bereiden op een geweldige nachtrust. Een warm bad, een kopje kamillethee en minstens een uur lang geen TV voor het slapengaan zijn een aantal sim pele dingetjes die kunnen hel pen. Voedingsdeskundigen ra den bovendien aan om te eten DE STER Dames-, heren- en kinderkapsalon. KNIPPEN e 11,95 KINDEREN 10,- i van 8.00 tot 21.00 uur. ilburg, tel: 013 - 5452907 www.kapsalondester.nl 6 dagen open Wilgenstraat 67 Til Luxe behandeling

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2003 | | pagina 18