I I1 Festiviteiten rondom 80-jarige Piushaven KI Wethouder Janssen bezoekt ‘Bedrijf van de maand’ Bevolkingsonderzoek naar borstkanker ëssr"' -i *1 Schaatscursussen vanaf 6 oktober S3Bs»’!KSSSs: - X=ES gvan 09.00 tot 12.00 >0 tot 20.00 uur. R 2003 PAGINA 12 ■DONDERDAG 11 SEPTEMBER 2003 - PAGINA 13 DE TILBURGSE KOERIER *1 i schoon! De Piushaven. (Foto Publieksvoorlichting gemeente Tilburg) Losloopzones honden in Berkel-Enschot 'Stijden ;en- ein, Ma aarktst )0 Monu- ners Beschikkingen e uws Meldingen leb- van Ontwerpbeschikkingen luit ,an T.lboro Tr*u«t XI WWW. Verkeersbesluiten Werken aan de weg Wet milieubeheer/Algemene Wet Bestuursrecht Mandaatbesluiten Nog een paar dagen en de deuren van strandbad Rauwbraken en het buitenbad van Stappegoor gaan op slot voor een lange winterslaap. Maar vanaf 29 september kan er weer dagelijks geschaatst worden in het ijssportcentrum aan de Stappegoorweg. Stichting Thuishaven Tilburg organiseert in samenwerking met de gemeente op zondag 14 september een aantal feestelijke activiteiten in het parkje aan de Vendeliersstraat. Aanleiding is het 80-jarig bestaan van de Piushaven. Verder zijn er onder meer roei- en kano- wedstrijden in de haven. Het programma begint om twee uur ‘s middags en duurt tot tien uur in de avond. De gemeente legt drie losloopzones voor honden aan in Berkel- Enschot. Er komt zo’n zone tussen de Vlierlaan en de Lijsterbeslaan. Verder vervangt de gemeente het hondentoilet in De Kraan door een losloopzone. De zone in het Akkerpark aan de Kruisakker wordt vergroot. ‘Bedrijf van de maand’ is een onderdeel van de internetsite van wethouder Hans Janssen. Kriskras door Tilburg bezoekt hij bedrijven. Bijzondere, innovatieve of interessante ondernemingen kunnen de titel ‘Bedrijf van de maand’ krijgen. Verlenging van inspraaktermijn plannen verkeer en binnenstad fspraak 13 Werkzaamheden in de J. M. van Nassaustraat. (Foto Publieksvoorlichting gemeente Tilburg) »ot het voor onder ileinen, J Gemeente- Stadswinkel website van nl staat deze t, Alex n ll-str elegraafstr van 9.00 tot 18.00 09.00 tot 20.00 uur. De groenstrook tussen de Vlierlaan en de Lijsterbeslaan in Berkel-Enschot. (Foto Publieksvoorlichting gemeente Tilburg) straat d september bouwrijp - ~sen Spakenburglaan en Meer informatie: www.tilburg.nl/Janssen Leliestraat Tot begin oktober rioleringswerk- zaamheden en herbestrating. leuk dat ie langskomt. Je kunt hier meer vinden over wie Ik ben en wat ik doe jen ussen Antonie 2 is gratis mtelijk itadswinkels. i beeld van de n gemeente, tvoering iformatie ;t gemeente- rjaarverslag lak, de etten en de Het verslag e van de Vrouwen uit de gemeente die geboren zijn in de jaren 1928 tot en met 1953 kunnen deelnemen aan een bevolkingsonderzoek borstkanker. Alle vrouwen die hiervoor in aanmerking komen, krijgen een uitnodi ging thuisgestuurd. De mobiele onderzoekseenheid staat van 18 september tot half december in de Lambert de Wijsstraat. uk je met in de bak Onderstaande zaken (vergunningen Wet milieubeheer, het opleggen van nadere ei sen en meldingen 8.19) liggen ter inzage bij Publiekszaken. kTongerloplein 15, idag, woensdag, don- Abcovenseweg Aanleg toegangsweg naar Primagaz, ter hoogte van werkzaamheden is de weg tot 22 september afgesloten. Deze moe het college van bur_ ders van Tilburg, p/a i ontwikkeling, Postbus burg. Degene die s 1 indient kan - ir verzoeken om niet te vermelden, tieve beschikkir door deger gebracht te, de adviseur van hun adviesbevoegdhei langhebbenden aan wie ree kan worden verweten dat 7 kingen tegen de ontwerp-be ben ingebracht. Als de defir king afwijkt van de ontwerp t kan, voor zover het deze wijz treft, door iedereen beroep w stëld. Polluxstraat Tot eind september riolerings- en asfalteringswerkzaamheden op bedrijventerrein Vossenberg Zuid West. Polluxstraat wordt doorge trokken, aanleg Hectorstraat. Berkenrodelaan Op 16 september snoeien van 4 bomen op parkeerplaats tussen Berkenrodelaan en Baardwijkstraat. Door werkzaamheden is een aantal wegen geheel of gedeeltelijk afge sloten. Bel voor meer informatie tel. 549 55 67. Zie ook Internet: http://openbarewerken.tilburg.nl Slecht weer kan leiden tot wijzi gingen. wwlun (en boun) we ha Geminiweg Tot 22 september verlengen van damwand langs terrein van Versteijnen. l a-'-^ iP™'"' J HF' I Afres Mtp //www Sportinfol lifbr Hans Janssen; Ij' \eoiinreuïde\ kiisoonujk] contact Onderstaande beschikking ligt vanaf 15 september 2003 ter inzage. Tegen de be schikking kan tot en met 28 oktober 2003 beroep worden ingesteld. De beschikking wordt de dag daarna van kracht tenzij bin nen de termijn beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (voor adres zie alge meen). Aanvraag om Wm-vergunning BenW hebben vergunning verleend voor: Kreitenmolenstraat 151 te Udenhout aan Brameco.Zon voor een wijzigingsver- gunning voor het wijzigen van de produc tie van mengvoedersoort (M/02/0056). Te gen de ontwerpbeschikking zijn bedenkingen ingebracht. De beschikking is niet inhoudelijk gewijzigd t.o.v. de ont werpbeschikking. De vorige keer heeft in Tilburg 80,48% van de uitgenodigde vrouwen deelgenomen. Het onder zoek heeft als doel borstkanker in een zo vroeg mogelijk stadium op te sporen. De kans op genezing is dan groter. Daarom vindt het onderzoek om de twee jaar plaats. Vrouwelijke Algemeen De procedures voor het nemen van be schikkingen in het kader van de Wet mi lieubeheer (Wm) bestaan uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de ver gunning of nadere eisen (de ontwerpbe schikking) en vervolgens het nemen van de beschikking. Tegen de ontwerpbeschik king kunnen met redenen omklede beden kingen worden ingebracht bij burgemees ter en wethouders van Tilburg (zie adres Publiekszaken). Dit moet afhankelijk van de procedure binnen 2 of 4 weken. Schrijf een aparte brief als u verzoekt persoonlij ke gegevens niet bekend te maken. Na af weging van alle ingebrachte bedenkingen wordt de uiteindelijke beschikking opge steld en vervolgens gepubliceerd. Beroep tegen de definitieve beschikking staat al leen open voor: - degenen die bedenkingen hebben ingé bracht tegen de ontwerpbeschikking; - de adviseurs die advies uitgebracht he ben over de ontwerpbeschikking; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen t.o.v. de ontwerpbeschikking; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkin gen te hebben ingebracht tegen de ont werpbeschikking. Beroep tegen de definitieve beschikking kan worden ingesteld bij de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ‘s-Gravénhage. Wandelbos Tot half oktober aanleg 30 km-zone tussen Baden Powelllaan, Zwartvenseweg, Reeshofdijk en B.B. van Voorst tot Voorstweg. Wegen alleen ter hoogte van werkzaam heden afgesloten. Tijdens werk zaamheden aan Zwartvenseweg is kruising met Antoon Coolenlaan afgesloten. Lees meer Aanvulling Mandaatbesluit Het college van burgemeester en wethouders van Tilburg maakt bekend dat het in zijn ver gadering van 21 juli 2003 heeft besloten tot aanvulling van het Mandaatbesluit. Aan de di recteur van de dienst Gebiedsontwikkeling wordt'de bevoegdheid gemandateerd om te beslissen tot het direct toepassen van be stuursdwang en het effectueren hiervan en in verband daarmee sluiten van overeenkom sten met personen of bedrijven om die han delingen te verrichten die nodig zijn ter uit voering van de bestuursdwang (artikel 125 de Gemeentewet en afdeling 5.3 van de .„imene wet bestuursrecht) bij spoedeisen de situaties, in geval dat aan de directeur Ge biedsontwikkeling mandaat is gegeven tot het besluiten om bestuursdwang toe te pas sen. De directeur van de dienst Gebiedsont wikkeling kan ondermandaat verlenen voor het uitoefenen van deze bevoegdheid. Dit be sluit werd reeds gepubliceerd in het gemeen en ieder schriftelijk over het voeren van de lingsprocedure ken- college van Burge- Sneeksti Tot eind __r maken tussen Spake Scharwoudestraat. schrift indienen. Dit bezwaarschrift kan gericht worden aan: burge meester en wethouders van Tilburg, p/a directeur Gebiedsontwikkeling, postbus 90157, 50Q0 LL Tilburg. Daarnaast kan bij de voorzieningt rechter van de rechtbank, sector bestuursrecht, Postbus 90006, 480( PA Breda, een verzoek van voorlo pige voorziening worden ingediend. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan als het bezwaar schrift is ingediend. Meer informatie: Gebiedsteam Noord, tel. 542 90 68. Adres Publiekszaken Stadskantoor 2, Koningsplein 8, 5038 WG Tilburg. Openingstijden: werkdagen 9.00- 12.00 en 14.00-16.00 uur, dinsdag (op af spraak) tevens van 17.00-20.00 uur. Voor inzage tijdens avonduren, of voor vragen, bel de afdeling Bedrijven en Milieu tele foon 013-5429074. Mee Na klachten van omwont legt de gemeente eind di zestien extra parkeerplat op de parallelweg van de Ringbaan Zuid. Bij gebre’ ruimte zetten automobil hoogte van de kruisi Hellebaardstraat hui een groenstrook. Die digd door de auto’s en woi eveneens rond de jaarwiss hersteld. Aanvraag om Wm- en Wvo-vergunning Als vergunning nodig is op grond van zo wel de Wet milieubeheer (Wm) als de Wet verontreiniging oppervlaktewateren (Wvo), dan moeten de procedures op elkaar afge stemd worden. Aanvragen om een vergun ning Wm en om een vergunning Wvo zijn ingediend bij BenW van Tilburg en voor: Heieinde 1 te Tilburg door Agristo N.V. voor een revisievergunning voor het uit breiden, Veranderen van de inrichting voor de productie van voorgebakken frites en aardappelspecialiteiten (M/03/0014). BenW en het dagelijks bestuur van het Wa terschap de Dommel zijn van plan de ge vraagde vergunningen te verlenen en heb ben ontwerpbeschikkingen opgesteld. Deze liggen met bijbehorende stukken vanaf 15 september 2003 ter inzage bij Pu bliekszaken en bij het Waterschap de Dom mel, Postbus 1001 te Boxtel. Tot en met 14 oktober 2003 kan men schriftelijk beden kingen tegen de ontwerpbeschikking (Wm) inbrengen bij BenW en tegen de ontwerp beschikking (Wvo) bij het dagelijks bestuur van het Waterschap de Dommel. Op ver- latiecentrum formatiekrant irkrijgbaar. nzicht in de binnenstad. atie?entrum is zien. Verder p de website Telefonische laboranten maken röntgenfoto’s van de borsten. Het onderzoek neemt ongeveer een kwartier in beslag. Meer info: Informatiepunt Bevolkingsonderzoek Borstkanker, tel. (013)463 45 38 ma t/m vrij 9.00-12.00 uur. ‘Schiedamse Lederwarenfabriek’ maar inmiddels is Rosti een techno- van dt logisch hoogstandje in de medische Algem industrie. Verbindingsweg Dalem Tussen het zuidelijk en noorde lijk deel van Dalem (Reeshof) komt een verbindingsweg. De aanleg begint op 1 oktober en duurt ongeveer vijf weken. De nieuwe weg verbindt de kruising Spaarnwoudelaan - Schipluiden laan met de kruising Reuverlaan - Renkumlaan. Alleen stadsbussen en langzaam verkeer mogen straks gebruikmaken van de nieuwe straat. J Ringbaan Oost Tot 24 september auto’s tussen Enschotsestraat en Gelrebaan in twee’richtingen over oostelijke rijbaan. Dijksterhuisstraat en Van Meterenstraat afgesloten. Enschotsestraat richting centrum open. Fietsers in twee richtingen over fietspad aan oostzijde. hof, Noord plaats 2) en Noord openingstijden maan- .00 uur, dinsdag tot en )9.00 tot 18.00 uur, t 20.00 uur.- Piushaven en de Stichting Thuishaven Tilburg verstrekken informatie. Zij hebben ieder hun eigen ideeën over de ontwikkeling van het havengebied. Seniorenorkest Nieuwe Koninklijke Harmonie Tilburg en havenkoor de Brulboeien verzorgen ‘s middags de muzikale omlijsting. In de avond treden op: deejay Calypso, de Tilburgse band Het Gebaar en zanger Frank Smeekens. Korte Tuinstraat Tot eind oktober herbestrating en plaatsing nieuwe verlichting. De werkzaamheden beginnen bij de Telefoonstraat. >er parkeerruimte Ringbaan klachten van omwonenden gemeente eind dit jaar i extra parkeerplaatsen aan de --"irek aan nvóilisten ter ring met de in wagens op bescha- Jrdt iseling Het college heeft op 8 september besloten de inspraaktermijn voor het Masterplan Binnenstad Totaal en voor het Tilburgs Verkeers- en Vervoersplan (TVVP) Mobiliteit in Balans te verlengen tot 1 oktober 2003. Alle reacties die uiterlijk op 1 oktober 2003 zijn ontvangen, worden meegenomen bij de definitieve besluitvorming over het beleidsvoornemen TVVP en Masterplan Binnenstad Totaal door college en raad. Op 10 november is er een bespreking in de raadscommissie Fysiek. Volgens planning vindt defini tieve besluitvorming in de raad plaats op 24 november. zoek wordt op maandag 6 oktober 2003 om 15.00 uur de mogelijkheid geboden tot gedachtewisseling en tot het indienen van mondelinge bedenkingen, waar de aanvra ger bij kan zijn. Een verzoek hiervoor moet minstens een week van tevoren worden in gediend (telefoon 5429074). Excursie in Wandelbos De gemeente dunt in de herfst bomen en struiken in het Wandelbos uit. Deze onderhouds werkzaamheden zijn nodig omdat de bomen elkaar gaan verdringen. De gemeeitte organi seert zaterdagmiddag om twee uur een excursie door het bos. Deze rondleiding begint bij de kinderboerderij. Amerikaanse eiken verdringen de oudere dennen langzamerhand. Naaldbomen worden aan de onderkant kaal, doorkijkjes groeien dicht en langs de bosranden staan overhangende bomen. Melding (artikel 8.19 Wm) Indien een bedrijf met een milieuvergun ning een wijziging wil laten plaatsvinden en deze wijziging is niet in overeenstem ming niet de vergunning, maar de verande ring leidt niet tot andere of grotere nadeli ge gevolgen dan door de milieuvergunning worden toegestaan, hoeft hiervoor geen nieuwe vergunning te worden aange vraagd, maar kan volstaan worden met een melding ‘verandering inrichting’ aan het bevoegd gezag (artikel 8.19 Wet milieube heer). Door het college van burgemeester en wethouders wordt vervolgens een ak koordverklaring opgesteld. De akkoord verklaring is een besluit waarin staat of de melding wel of niet wordt geaccepteerd. Onderstaande meldingen zijn geaccep teerd en liggen vanaf 15 september 2003 ter inzage. Stokhasseltlaan 39 te Tilburg door Groenrijk Tilburg: het verplaatsen van de bewaarplaatsen voor vuurwerk (18939). Ledeboerstraat 31 te Tilburg door van Horen Galvano voor de inrichting Eco-Ch- room Zink: het plaatsen van enkele multi- boxen met zoutzuur en natronloog (18979). Tegen de akkoordverklaringen kan tot en met 28 oktober 2003 bezwaar worden gemaakt. De bezwaarschriften moeten worden gericht aan burgemeester en wethouders van Tilburg, per adres di recteur Publiekszaken, Koningsplein 8, 5038 WG Tilburg. In een aparte brief kunt u verzoeken om uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. De melding ak koordverklaring wordt de dag daarna van kracht tenzij binnen de termijn bezwaar is gemaakt en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State (voor adres zie algemeen). Ringbaan West Tot half september vernieuwen verkeerslichten op kruising met Van Limburg Stirumlaan en Rooseveltplein. Van Limburg Stirumlaan en Rooseveltplein afge sloten. ‘In mijn ogen is dit de beste manier om voeling te krijgen en te houden met Tilburgse ondernemers. Onze stad staat namelijk bol van diverse en interessante bedrijven’, aldus Janssen. Deze maand op de site: Rosti. Ooit begonnen als Niet alleen recreatief schaatsen is dan mogelijk, ook de acti viteiten zoals schaatsvaria, kinderfeestjes op het ijs, gezins- schaatsen en schaatslessen beginnen weèr. De schaatscur sussen voor volwassenen en kinderen starten in de week van 6 oktober. Inschrijven voor schaatslessen kan bij de receptie van het Sportpunt (telefoon 013-532 59 99) en vanaf 29 september bij de kassa van het ijssportcentrum. Meer informatie staat op de website www.tilburgsport.nl Losloopzones bestaan uit een grasveld met een hekwerk eromheen. Dit zijn de enige gebieden binnen de bebouwde kom waar honden onaangelijnd mogen rondlopen. Wel moeten hier net als elders de uitwerpselen opgeruimd Worden. Het college heeft deze stukken grond formeel aangewezen als losloopzone, op grond van artikel 57, lid 2 van de APV voor de gemeente Tilburg. Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden gedu rende zes weken na de bekendma king een gemotiveerd bezwaar- Melding AMvB (artikel 8.41) De volgende meldingen zijn ontvangen van bedrijven, die onder de werkingssfeer van een AMvB milieubeheer vallen: 1. Van Heeswijkstraat ongenummerd te Udenhout, Lokaal Centrum Uden hout, betreffende het besluit voorzienin gen en installaties milieubeheer. 1. Primus van Gilsstraat 16A te Til burg, Vishandel Hans Tol, betreffende het besluit opslag- en transportbedrijven milieubeheer. De meldingen liggen ter inzage van 11 sep tember 2003 tot en met 10 oktober 2003 bij Gebiedsontwikkeling, afdeling Handha ving. Adres Handhaving, Schouwburgring 107-111, 5038 TK Tilburg. Openingstijden: 9.00 tot 16.00 uur. Voor inzage tijdens avonduren, of voor vragen, bel de afdeling Handhaving telefoonnummer 013- 464 71 03. 1-Enschot Dongewijkdreef Tot begin november aanleg parkeer terrein bij nieuwbouw Beatrix College. Aanleg fietspad Kamerikstraat en verbreden middengeleider aan Campenhoefdreef. ende straten, wegen en pleinen erklaren voor voertuigen waar- oger is dan 8000 kilogram: at, Korte Schijfstraat, Fabriek straat, Utrechtsestraat, Sta- choolstraat, Frater Rombouts- hof, Vincentiuspad, Heuvelstraat, Bleshof, Kapelhof, Oude Markt, Langestraat, Ranken straat, Wingerdhoek, Mariastraat, Tuin straat, Poststraat, Roemerhof Telefoon straat, Stadhuisstraat, Alexanderstraat, Stadhuisplein, Willem 11-straat, Pieter Vree- deplein, Magazijnstraat, Heuvelring, Heuvel, Veemarktstraat, Telegraafstraat, Kerkpad, Monumentstraat, Hendrikhof, Juliana van Stolbei-gstraat; 4. De navolgende straten, wegen en pleinen gesloten te verklaren voor voertuigen en sa menstellen van voertuigen die met inbegrip van lading langer zijn dan 11 meter: Vincen- tiusstraat, Korte Schijfstraat, Fabriekstraat, Noordstraat, Utrechtsestraat, Stationsstraat, Schoolstraat, Frater Romboutshof, Vincenti uspad, Heuvelstraat, Bleshof, Kapelhof, Oude Markt, Langestraat, Rankenstraat, Win gerdhoek Mariastraat, Tuinstraat, Post straat, Roemerhof Telefoonstraat, Stadhuis straat, Alexanderstraat, Stadhuisplein, Willem 11-straat, Pieter Vreedeplein, Maga zijnstraat, Heuvelring, Heuvel, Veemarkt straat, Telegraafstraat, Kerkpad, Monument straat, Hendrikhof, Juliana van Stolbergstraat; 5. eenrichtingsverkeer in te stellen in de Heuvelstraat op zodanige wijze dat verkeer, anders dan voetgangers, in westelijke rij richting tussen de Heuvel en Nieuwland- J. M. van Nassaustraat Tot eind september vervange riolering en herbestrating tus Simon van der Stelstraat en A van Diemenstraat; tot eind november tussen Oisterwijksebaan en Simon van der Stelstraat, inclu sief beide kruisingen. Kloosterstraat Tot medio september hoek met L. Bouwmeesterplein afgesloten wegens verbouwing Schouwburg. Klooster Oude Dijk bereikbaar via L. Bouwmeesterplein. Achterzijde Schouwburg bereikbaar via Oude Dijk. kennisgeving ontwerp beschikking last onder dwangsom Hotel-Café-Restaurant De Postelse Hoeve B.V. (verder: De Postelse Hoeve), Dr. Dee- lenlaan 10 te Tilburg, valt onder het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieubeheer (verder: het Besluit). Het be drijf is al diverse malen aangeschreven in verband met het niet naleven van voor schrift 1.2.1 van het Besluit (overleggen energieonderzoek en plan van aanpak). Ondanks herhaalde sommaties wordt dit voorschrift nog steeds niet nageleefd. Bur gemeester en wethouders zijn daarom van plan over te gaan tot het opleggen vari de volgende last onder dwangsom aan De Pos telse Hoeve: 1.500,- per week na 15 no vember 2003 dat voorschrift 1.2.1 van het Besluit niet wordt nageleefd, met een maximum van 15.000,-. De ontwerp-be- schikking ligt van 11 tot en met 24 septem ber 2003 ter inzage bij de dienst Gebieds ontwikkeling, Schouwburgring 107 te Tilburg, elke werkdag van 09.00 tot 16.00 uur. Voor inzage tijdens de avonduren, of voor eventuele vragen, kunt u bellen met de afdeling Handhaving (West), telefoon nummer 013 -464 71 66. Gedurende de termijn van ter inzage legging kunnen door iedereen schriftelijke bedenkingen tegen de ontwerp-beschikking worden in gediend. Deze moeten worden gericht aan "ege van burgemeester en wethou- i Tilburg, p/a directeur Gebieds- stbus 90157, 5000 LLTil- schriftelijke bedenkingen in een afzonderlijke brief - m zijn persoonlijke gegevens n. Beroep tegen de defini- ing kan worden ingesteld enen die bedenkingen hebben in tegen de ontwerp-beschikking, urs die gebruik hebben gemaakt eid, en doorbe- edelijkerwijs niet it zij geen beden- j-beschikking heb- Initieve beschik- n-beschikking ijzigingen be- worden inge- Bezoekers kunnen een tochtje maken in een 80 jaar oude wherry- boot. Op de kade kunnen zij hun uithoudingsvermogen testen door droog te roeien op ergometers. Wethouder Hans Janssen en een aantal ambtenaren die betrokken zijn bij het Piushavenproject, doen mee aan een prominentenrace. Voor de kinderen is er onder meer een springkussen en een stoomtreintje. De projectgroep Piushaven van de gemeente, het Bewoners Platvorm erverbod aan de noordzijde van jmpéweg; melheid van 30Jcm/uur in de loldmanweg/Mina Kruseman- Wijkplan Oud-Noord Het wijkplan voor Oud-Noord staat 16 september centraal tijdens de wekelijkse internet- chatsessie van wethouder Jan Hamming. Surfers kunnen hiervoor tussen zeven en acht uur inloggen op www.tilburg.nl/hamming. Het plan is deze week besproken op twee inloopbijeenkomsten. De afgelopen maanden heeft de gemeente wensen en ideeën uit Oud-Noord vertaald in een toekomstvisie en een maatrege lenprogramma. Gelet op het bepaalde in de Wegenverkeers wet, het Besluit administratieve bepalingen en de besluiten van de gemeenteraad d.d. 2 januari 1997, van burgemeester en wethou ders d.d. 21 juli 1998 en van de directeur Be drijven d.d. 1 mei 2003 inzake de over dracht van de bevoegdheid tot het nemen van verkeersbesluiten, is besloten: 1. tot het instellen van eenrichtingsverkeer in de Hesperenstraat (het gedeelte tussen de Korvelseweg en de Hesperenzijstraat); 2. tot het instellen van een a) parkeerverbodszone in de Joke Smitsweg, de Mina Krusemanweg (ten noorden van de Joke Smitsweg) en de Emma Goldmanweg (incl. Bella van Zuijlenstraat en Ellen Pank- hurststraat); b) een parkeer'" de Marga Klon.H c) een adviessnc bocht Emma Goi weg; 3. De navolgen gesloten te ver van de aslast hog Vincentiusstraat straat, Noordstr? tionsstraat, Scho hof, Vincentiusp Ondermandaat spoedeisende bestuurs dwang Het college van burgemeester en wethouders van Tilburg maakt bekend dat de directeur van de dienst Gebiedsontwikkeling bij besli van 28 juli 2003 ondermandaat heeft ver leend aan: het hoofd van de afdeling Handha ving; Teammanagers van de afdeling Handha- J ving; Medewerkers milieuhandhaving van de afdeling Handhaving; Medewerkers handha ving ruimtelijke ordening en medewerkers handhaving bestaande bouw van de afdeling Handhaving; Medewerkers straattoezicht van de afdeling Handhaving, tot het, namens het college, beslissen tot het direct toepassen van bestuursdwang, het effectueren hiervan en in verband daarmee sluiten van overeen komsten met personen of bedrijven om die handelingen te kunnen verrichten die nodig zijn ter uitvoering van de bestuursdwang (ar tikel 125 van de Gemeentewet en afdeling 5.3 van de Algemene wet bestuursrecht) bij spoedeisende situaties, in die gevallen dat aan de directeur Gebiedsontwikkeling man daat is gegeven tot het besluiten om be stuursdwang toe te passen. Dit besluit werd reeds gepubliceerd in het gemeenteblad Xl| 2003/20. straat is toegestaan, 6. een maximum-snelheid in te stellen in de navolgende wegen, straten en pleinen Vincentiusstraat, Korte Schijfstraat, Fabriek straat, Noordstraat, Utrechtsestraat, Sta tionsstraat, Schoolstraat, Frater Rombouts hof, Vincentiuspad, Heuvelstraat, Bleshof, Kapelhof, Oude Markt, Langestraat, Ranken straat, Wingerdhoek, Mariastraat, Tuin straat, Poststraat, Roemerhof, Telefoon straat, Stadhuisstraat, Alexanderstraat, Stadhuisplein, Willem 11-straat, Pieter Vree deplein, Magazijnstraat, Heuvelring, Heuvel, Veemarktstraat, Telegraafstraat, Kerkpad, Monumentstraat, Hendrikhof, Juliana van Stolbergstraat; 7. de navolgende wegen, straten en pleinen aan te wijzen als voetpad met dien verstan de dat verkeer gedurende de periode van 11.00 tot 06.00 uur de dag daaropvolgend is toegestaan. Heuvelstraat, Bleshof, Kapelhof, Oude Markt, Langestraat (ged.). Stadhuis plein, Telefoonstraat (ged.), Kerkpad, Monu- mentstr. (ged.), Heuvel (ged.), Willem II- straat (ged.), Paleisring (ged.), Schouwburgring (ged.) 8. eerdere besluiten met betrekking tot het instellen van het voetgangersgebied, voor zover deze betrekking hebben op de o zeven genoemde wegen, straten en ple in te trekken; 9. alle parkeerverboden, aangegeven door verkeersborden El van Bijlage I van het Re glement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990, zonaal toe te passen als bedoeld arti kel 9 j. 13 BABW. Op 4 september 2003 heeft het hoofd van de afdeling Beheer Infrastructuur van Openba re Werken Tilburg namens burgemeester en wethouders verkeersbesluiten genomen dat het treffen van bovenvermelde maatregelen mogelijk maakt. De volledige tekst van vo- renvermelde verkeersbesluiten Ijgt vanaf 15 september 2003 gedurende 6 weken ter in zage in het Gemeentelijk Informatiecentrum (begane grond van Stadskantoor 1) Stadhuis plein 130 te Tilburg. Iedereen wiens belang betrokken is, kan op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen de genoemde ter- mijn een bezwaarschrift indienen. Een be zwaarschrift moet in ieder geval worden voorzien van een datum, naam en adres van de bezwaarmaker, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden waarop bezwaar wordt ge maakt. Een eventueel bezwaarschrift kan worden gericht aan burgemeester en wet houders, Postbus 90155, 5000 LH Tilburg.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2003 | | pagina 13