Mode verzorging Wanted sie ene BACIO Sokkenschuur zet sokkentraditie op Korvel voort w Deze winter wordt schoenmode heel 'hot' HELFT v/d HELFT !003 - PAGINA 8 DONDERDAG 21 AUGUSTUS 2003 - PAGINA 9 DE TILBURGSE KOERIER TILBURG - OISTERWIJK ir jong en oud Korvelseweg 6, Tilburg www.pijnenburgschoenen.nl Bart van Peltplein 7, TILBURG Alleen de huid en het onderhuidse weefsel worden verdoofd. heren boxer I het assorti- Eigenaresse Angelique Hens kens in haar net geopende sokkenspeciaalzaak Zowel voor De Sokkenschuur op Korvel. MEDISCHE VIBRO-LIPOSCULPTUUR FIGUURCORRECTIE ONDER LOCALE ANESTHESIE Chirurgische begeleiding Conclusies na 8 jaar ervaring Elegante schoenen met hak uit de Mart Visser collectie. ng krijgt d< inderen, als v« \kensch Of u kken o Sokken Buiten de ingreep zelf bestaat de medische behandeling uit de navolgende componenten: Vibro-Liposculptuur heeft als doel het verwijderen van overtollig vet (vetkussentjes) ter hoogte van buik, taille, rug, schouderbladen, benen, kuiten, armen etc., en dit onder locale anesthesie. Vibro-Liposculptuur beoogt het realiseren van drie cruciale elementen van een medische behandeling: Zoals U uit het bovenstaande kunt afleiden wordt door een, in België en Nederland geregistreerd chirurg, vanuit een particuliere praktijk, een medische behandeling aangeboden ter correctie van het figuur, welke evident weefselvriendelijk en dus patiëntvriendelijk is, medisch verantwoord, minimaal belastend en uitdrukkelijk niet is geassocieerd met enige commerciële instelling. Consult op afspraak. (telefoneren kan vanaf 10 uur ‘s morgens) Uitsluitend Vibro-Liposculptuur. 1het streven naar een optimaal resultaat, 2. op een zo veilig en verantwoord mogelijke wijze, 3. op een zo comfortabel mogelijke manier met een minimum aan ongemak. 1uitsluitend lokale anesthesie volstaat, hetgeen intraveneuze verdoving (in de bloedvaten) overbodig maakt en dus de daaraan verbonden risico’s complicaties uitsluit. 2. geen bloedingen, weinig of geen hematomen (blauwe plekken): het betreft een weefselvriendelijke methode. 3. pijnloze ingreep: de pijnloosheid houdt ca een zestal uren aan, na de ingreep. Nadien ervaart men een lichte, zeurende pijnsensatie welke overgaat in een licht stijf gevoel (zoals bijv, na sportbeoefening). 4. elegante verwijdering van het inactief, onesthetisch vetweefsel. 5. snel herstel na de ingreep: U mag meteen naar huis (liefst niet zelf rijden!) en U krijgt duidelijke richtlijnen en/of instructies mee. Er kan altijd nader contact worden opgenomen indien nodig. 6. snelle werkhervatting en snelle hervatting sportactiviteiten. Behandelend chirurg: Dr. F. Vancoppenolle, geregistreerd in België nr 1/16174/32/140 en in Nederland BIG nr. 19049367001 Turnhoutsebaan 264 B- 2400 Mol België ;een toen- Voor meer informatie over deze themapagina mode en verzorging en alle advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met Michaël Korthout: tel. 013-5368805 of 06-23164819. invloed I De b 1uitvoerig consult met verhelderende uitleg aan de hand van videobeelden; 2. indicatiestellin'- 3. bespreking var 4. pre-operatief r< (kan in Uw eigen omgeving) 5. controle en begeleiding na ingreep. De combinatie van sondevibraties en tumescente locale verdovingstechniek leidt tot belangrijke verbeteringen: d blijft belang boxing-boot goed bestaat uit slips en strings (geen lingerie) in de maten S tot en met XL. Ze zijn verkrijgbaar in diverse kleuren. ing, beoordeling huidstructuur tonus; /an de mogelijkheden beoogd resultaat; referentie-laboratoriumonderzoek Sport Ook de sportir schoenmode. igrijk in de jts (sport- Ba Jarenlang heeft de schoenmode de kledingmode gevolgd. Dit jaar zie je dat de schoen een eigen plaats opeist in het modebeeld. Steeds meer mensen wil len zich met schoenen en laarzen onderscheiden. Assortiment Het assortiment van De Sokkenschuur is haast gelijk aan die van de Firma Meijers. Naast kinderpyjama's en kin- derondergoed, beschikt deze zaak ook over dames- en herenondergoed. "De encollectie bestaat nu nog vooral uit uvAershorts, maar eind deze maand het hoofditem van is toch wel sokken. LAATSTE WEEK ZOMERCOLLECTIE T-shirts 50% Dr. F. Vancoppenolle, chirurg Turnhoutsebaan 264 B- 2400 MOL Tel 0032 (0)14-32 14 39 Fax 0032 (0)14-32 28 86 GSM 0032 (0)476 91 90 92 Em@il info@vibrolipo.be Webadres www.vibrolipo.be Nabij Eindhoven-Turnhout - knippen heer 8 - - knippen dame 9.- - föhnen vanaf 9.25 - opsteken vanaf 12.50 i dreadlocks voor €100.- ook gespecialiseerd in afro-haar Bel voor een afspraak: Q13-5449918 meer tiajaar niet weg en bruintinten - boventoon voeren. de zilver- en bronsef in ‘two-tone’ en laarzen ee: idspotters die nc ten willen, zijn e op de scht Fluor was deze zomer al zen van onder andere H ook in verschil lende breedtematen veikrijgbaar. Voor de verschillende kuitwijdtes zijn laarzen uit gevoerd met siretchmateriaal. veterslui- tingen met binnenrits, riempjes of gesp. Een andere positieve ontwikkeling is dat de modieuze schoen ook steeds meer ver krijgbaar is in de grotere maten. De gemiddelde damessehoenmaat is in Nederland de laatste jaren met ruim een hele maat toegenomen naar ongeveer maat 391/2. Dit is een gemiddelde, er zijn dus voldoende vrouwen die een grotere schoen nodig hebben. Een geruststelling is dat tot maat 45 heel modieuze schoenen verkrijgbaar zijn. Heuvelpoort 356, Tilburg, 013-5369181 Besterdring 181, Tilburg, 013-5365248 Dorpsstraat 39, Oisterwijk, 013-5282626 Bacio Baby Heuvelpoort 390A, Tilburg. 013-5358652 Draagcomfort Naast het uiterlijk wint ook het draag comfort terrein. Merken als JJ en Spiess voeren hun schoenen zelfs uit met losse voetbedje en veel andere merken hebben foam verwerkt aan de binnenzijde van de schoen of laars. Omdat niet alleen de lengte van voeten verschilt, maar ook de breedte en iedere kuil anders is. zijn laar- Details Ook een nieuwe trend dit najaar is het dragen van je broek in je laarzen. In een driekwart laars of een lange laars. De onderkant van de kleding krijgt de laatste jaren steeds meer aandacht. Dat zie je aan de vele details onderaan broeken. In die ontwikkeling past ook de verhoogde aan dacht voor de schoenen. Details, met name op laarzen, zijn het komend seizoen erg belangrijk. Bandjes in alle soorten en maten, veel donkere vlekkerige ’two-tone' materialen of ver wassen effecten (kalk optiek) zorgen voor verrassende effecten. Dit gecombineerd met de spitse vormen, die nu echt hoogtij gaan vieren, zorgen zij voor een opval lend nieuwe look. Schoenpromotie Al deze ontwikkelingen zorgen ervoor dat de schoenmode meer aandacht vraagt van de consument. Daar sluit de collectieve schoenpromotie. die vanaf eind septem ber van start gaat onder het motto 'Wat een schoen kan doen’ bij aan. Alles heeft tot doel om het imago van schoenen ver der te verbeteren waardoor schoenen nog meer in de schijnwerpers komen te staan. Alle kans dus dat je de komende maanden mooie èn comfortabele schoenen kunt dragen die bij je passen. want De Sokkenschuur ligt op de DanieThe- Voor ronstraat. Deze bereikt u door vanaf het Korvelplein de Oerlesestraat in te rij den, vervolgens gaat u twee maal rechtsaf en dan gelijk weer links. "De Sokkenschuur ligt achter ons woon huis", vertelt Angelique. "Doordat ik geen winkelpand hoef te huren, kan ik I De Sokkenschuur biedt u een zeer uit- baby's en kinderen, als voor dames en alle producten tegen een scherpe prijs HU gebreid assortiment kwaliteitssokken heren, biedt De Sokkenschuur een zeer aanbieden." De winkel beschikt over voor een aantrekkelijke prijs. U heeft gevarieerd aanbod. Of u qu op zoek 30 m2 verkoopvloer en is daarmee iets U keus uit vele merken, zoals Mexx, bent naar casual sokken of naar exclu- groter dan het vroegere pand van Kou- Hudson, Kunert, Teckel, Basset, Filo- sieve sokken; De Sokkenschuur heeft sen Meijers. Het pand ligt op een hoek I doro en Yellow Moon. Maar, u kunt het. En, omdat de winkel niet zo groot en beschikt aan weerszijden over gratis hier ook terecht voor kinderondergoed is, kunt u altijd rekenen op een kundig parkeerplaatsen. "Parkeren is hier geen en kinderpyjama's, vanaf maat 104. En advies in een gezellige sfeer. Boven- enkel probleem", zegt Angelique. De H ook dames-en herenondergoed is in dien heeft De Sokkenschuur deze Sokkenschuur is open van dinsdag tot het assortiment opgenomen. "Bij het maand' klant een leuke, gratis en met vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur E opzetten van De Sokkenschuur heb ik attentie. en op zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. veel hulp van de familie Meijers H gehad", vertelt eigenaresse Angelique Henskens. "Zij hebben mij geadviseerd H bij het samenstellen van het assorti ment én hebben mij nuttige tips gege ven wat betreft de winkelinrichting." laarsjes op platte zooltjes) zijn hot dit najaar, evenals de twee sportstrepen die als een 'S' over de zijkant van laarzen op een klein hakje lopen. Maar ook de vrouw die gesteld is op een elegante schoen kan haar hart ophalen. Mart Visser speelt in zijn nieuwe collectie mooi met de hoogte van de hakken. Ele gante hakken en spitse vormen zullen het beeld bepalen. De 'pump' krijgt dit najaar haar revival’. De details die we al aanstipten komen ook terug in het leer zelf. Er komt naast het gladde leer en het 'two-tone' effect ook meer leer met duidelijke nerfstructuur, dat zorgt voor een meer casual-look. Ook suède is dit najaar niet weg te denken, waarbij zwart en bruintinten -van mokka tot camel- de boventoon voeren. Nieuw dit najaar zijn de zilver- en bronseffecten. Eventueel in Iwo-tone' geven ze schoe nen en laarzen een rijk aanzien. Voor trendspotters die nog meer kleur aan de voeten willen, zijn er de neonkleuren. Als accent op de schoen of als complete schoen. Fluor was deze zomer al hot, maar dat wordt deze herfst en winter nog veel hotter! Zo wordt de schoen of laars een steeds belangrijker onderdeel van een 'look'. 'Wat een schoen kan doen' is dan ook t passend thema van de collectieve scho promotie die eind september start. Begin dit jaar hoorde je nog wel eens geluiden dat de laars over haar hoogte punt heen was, maar niets is minder waar. De laars bepaald de komende maanden nadrukkelijker dan ooit het straatbeeld. De laarzen worden zelfs nog langer dan ze de afgelopen jaren geweest zijn. Er zijn komend seizoen zelfs enige modellen waarvan de schacht over de knie komt. Een sexy combinatie met de minirok. Even leek het erop dat Korvel een van haar tradities zou verliezen, v sokkenspeciaalzaak Meijers aan de Trouwlaan sloot haar deuren. Vo Angelique Henskens was deze sluiting aanleiding om zelf een sokkenwinkel te beginnen. En zo is, met kundige hulp van de familie Meijers, De Sokken schuur tot leven gebracht. U vindt deze zaak op de Danie Theronstraat 34 in Tilburg.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2003 | | pagina 9