a 3 Zingende selectie op Open Dag Toptoernooi terug Gratis Willem II DVD bij een nieuwe seizoenkaart TTe "II Programma Open Dag ach Korte berichten X^rpolis '2 WELKOM THUIS! SPO 50 CWI a l*ontour Meld^g^antaisHbeTzorger! Vei $3 QV SPOREL SMWW2EN Fanshop w r 1 DE TILBURGSE KOERIER •DONDERDAG 7 AUGUSTUS 2003 - PAGINA 12 DE TILBURG! tadionkrant Hoofdsponsor FOTO: FOTOBURO TOIN DAMEN Tijdstip Activiteit jretc het samer niet, DeLMfewye Koerier fanshop.willem-ii.nl Stappegoorweg 229 Tel. 013 - 535 «9 91 [.013 -535 19 48 ^organisatie voor vrijwilligerswerk Willem If BH Ook na uw vakantie staan deze dankbare vetplanten er nog vief bij. Want deze Sempervivum kan prima tegen droogte. Nu diverse soorten in een mooie stenen sierpot (0 15 cm). Van 5,50 voor Steunpunt Vrijwilligerswerk Vrijwillige Thuishulp SOS-Hulpcentrale 17.00-18.15 17.00-19.00 18.30- 19.00 19.00-19.25 17.00- 20.00 17.00- 20.00 19.30- 20.30 17.00- 20.30 20.15-20.35 17.00- 20.00 17.00- 22.00 17.00- 22.00 20.30- 23.00 Handtekeningen en foto's Skate-a-way Skatedemo Demotraining Interpolis Ballonwedstrijd Rondleiding Stadion Diverse Games o.a. darts Voorstellen spelers en karaoke Harten Persconferentie voor de kids Games Rabo Kids Plaza Parabouncer Feestavond j voet je mo- *9 vol waren Na een jaar afwezigheid is het internationaal jeugdtoernooi van Willem II terug op de voetbalka- lender. Mede dankzij de inbreng van de nieuwe hoofdsponsor, Audax, kunt u op 22, 23 en 24 augustus weer genieten van jeugd voetbal op topniveau. LET OP: de Vacaturebank is gesloten van 11 tot en met 24 augustus 2003! Tel. 013-45611 99 Fax 013-455 08 01 Kapelmeesterlaan 112 5049 NL Tilburg Contour zoekt met spoed i per wee' oor ouder aorgc jezind. "Het Verhandelen Je krijgt de kranten bij je thuis, je werkt alleen op donderdag en je verdient méér dan je denkt! Bel nu voor meer info! 013-5821107 Ben je benieuwd of de sterren van Willem II net zo goed kunnen zingen als voetballen, dan zit er maaréén ding op. Willem II DVD en Presentatiegids De DVD die iedere seizoenkaarthou- der dit jaar gratis krijgt, is vanaf 9 au gustus op vertoon van de seizoen kaart af te halen in de fanshop. Tevens ontvangt u dan de nieuwe presenta tiegids van het seizoen 2003-2004. rbliciteit kan eksten nkele uren De cursus b( sten van 11 doende aan wordt vi Cursusbure; Ledenservici Ben jij zelfstandig en heb jij administratieve vaardig- Verzorgingscentrum Kievitshorst zoekt een planner voor het samenstellen van een driemaandelijks rooster voor vrijwilligers. Piekert u zit uw sleutel; gebeurt ied naarmate wi geheugen oi steek. Dat goed gehei actief te kun blijven. Soi zich ook geetachtighi ^kunnen zijn Een prachtig kado Iedereen die komende seizoen een seizoenkaart aanschaft, wordt be loond met een prachtig kado: een Willem II DVD met hoogtepunten. Willem II heeft uiteindelijk voor onze nadrukligtof groep gekozen, mede omdat er een ben we in voetbalacl openingstijden: ma. 10.00-18.00 Op zaterdag t Willem II-sta voor de jaarli. succes van vo keer gekozen programma. school zorgt z tes zodat ook ten kunnen demonstreren. Voor degene die de spelers nog ballend in actie willen zien iserdt gelijkheid om de demotraining te gen. "In tegenstelling tot andere je Voetbalvereni Gilzerbaan. S gemeente bek TMHC Tilbu komt er op Si Tilburg ligt d; 'n Creatieve vrouw gezocht! Stedelijk Centrum Feniks zoekt iemand die de put verzorgen, zoals o.a. posters maken, wervende tek formuleren, perberichten schrijven e.d. Heb jij enl per week tijd? De fanshop is geopend van maan dag tot en met zaterdag van 13.00 uur tot 17.00 uur en op wedstrijd dagen van drie uur voor aanvang van de wedstrijd tot drie kwartier na de wedstrijd. Bovendien zijn dan ook de verkooppunten op de promenade bij vakken Ben M geopend. In verband met de zomervakantie is de fanshop gesloten van 21 juli tot en met 8 augustus. Rondom eventuele thuiswedstrij den van Willem II is de fanshop normaal geopend. Reserveren seizoenkaart Voor het reserveren van een seizoen kaart kun je een aanvraagformulier aanvragen op telefoonnummer 013- 5490593. Heb je nog vragen of wil je meer informatie, kom dan even langs op het stadion tussen 8.30 uur -12.30 uur en 13.00uur-17.00 uur. Engelse les geven op woensdagochtend...iets voor jou? Missionair Service Centrum zoekt een vrijwilliger die Engelse les kan geven en in t Engels kan converseren met cursisten die ongeveer drie jaar Engels hebben gevolgd. Ben jij sociaal, vriendelijk en geduldig? Geheugenst "“Wilt u betei vergeetachti; ‘Beter omga voor u. In de gen te traine grote vert geetachtighe vaardighedei technieken. I van nieuwe halen van geheugen Belangrijk i •gedachten c kunt ordenei De Vrijwillige Thuishulp van Contour zoekt met spoed vrijwilligers die enkele uurtjes per week... boodschappen kunnen doen voor ouderen, gehandicapten, mensen die slecht ter been zijn en voor mensen met een laag inkomen op huisbezoek kunnen gaan bij ouderen, eenzamen, dementerenden, gehandicapten en zieken. Kies voor...het betere werk, want 'n uurtje per week kan een leven veranderen! PSV Willem II zaterdag 23 augustus, 19.30 uur Verplichte treincombiregeling, prijs 26 euro. Kaartverkoop via Ticketbox en in het kantoor van de supporters club onder vak M op 7 augustus van 18.30u-19.30u. Willem II - AZ zaterdag 16 augustus, 19.30 uur Kaartverkoop via Ticketbox. Geen sei zoen- of clubkaartverplichting. Kassa's op wedstrijddag geopend vanaf 18.00 uur. Het aantal kur keyclub Tilbui ting op drie. een gezanten] college neemt op de herinric bied Stappego lijk gebruik bekostiging ee veld voor hoe leggen voor d Amateurvoetb Fontys Sport Midden-Braba zover. Dan vindt op het terrein van siasme." Bij de c*’ het Willem II stadion de Open Dag Open Dag komt vee plaats. Dit jaar wordt het evenement voor het 3e jaar georganiseerd door studenten van de Fontys opleiding. Sport Economie en Communicatie. Sinds kort 1 Vacaturelijn: Inkomen) eei wijze hun va< CWI kan ve groot bestand i didaten, van om deze vacat service zijn g Voor het verv speciale vac; meer dan 130 het hele land, vacature door op een CWI-i ver in de buui de werkgever gedegen advie deling van de een voorseleci daten. De vacatur kader van 1 initiatief van d en Inkomen) Verspreiding Tricolores Een nieuw voetbalseizoen staat op het punt van beginnen. In Tricolores, het clubblad van Willem II, kunt u dat weer op de voet volgen zoals u de afgelo pen jaren van Willem II gewend was. Vanaf 9 augustus is de splinternieuwe Tricolores Presentatiegids van het sei zoen 2003-2004, gratis en exclusief voor alle seizoenkaarthouders van Willem II verkrijgbaar. U kunt een exemplaar afhalen in de fanshop van Willem II Tricolores zal dit seizoen vier maal uit komen en wordt huis-aan-huis ver spreid onder alle inwoners in de regio Tilburg. De eerste uitgave staat ge pland voor medio oktober. In de Vacaturebank van het Steunpunt Vrijwilligerswerk zijn honderden verschillende vrijwilligersbanen opgenomen. Interesse!’ Loop dan eens binnen, St. Annaplein 21. De Vacaturebank is geopend op maandag, dinsdag en woensdag van 13.00 tot 17.00 uur. Kun je overdag niet, bel dan even voor een afspraak, telefoon 013 - 543 45 72. Meer weten? Bezoek ook eens www.vrijwilligerscentrale.nl/tilburg. 'De keuze van ivin naars" ËJU ■a Aanbieding is geldig tot 1 week na verschijning in deze krant of zolang de voorraad strekt. De D-pupillen en C-junioren van Willem II moeten het opnemen tegen hun leeftijdgenoten van Arsenal, Ajax, Feyenoord, Club Brugge, PSV, FC Nantes en Malmö FF. De Zweden zijn voor het eerst van de partij in Tilburg. Nieuw is ook de openings avond in het Willem ll-stadion. De D- pupillen van Willem II spelen dan hun openingswedstrijd tegen Malmö (18.30 uur) en de C-junioren openen daarna tegen Arsenal. Het voorpro gramma met optredens van Frank Smeekens en Showballet Dance Masters Van Opstal wordt gepresen teerd door Studio Sport-presentator HumbertoTan en staat mede in bette ken van de strijd tegen zinloos ge weld, een thema dat de laatste tijd he laas weer zeer actueel is geworden in onze stad. woon jij in üisterwijk, omgeving Centrum Je bent 14 jaar of ouder en wilt extra geld op zak? Extra geld Voor de jare Wll-Kings De Wil Kings is een fanclub speci aal voor kinderen van 0 t/m 12 jaar. Word lid voor slechts 15 euro dan hoor je er helemaal bij. Vraag snel het speciale inschrijfformulier aan of kijk op kids.willem-ii.nl. wonderschone doelpunten, actiega- mes en exclusieve interviews. De gratis DVD kunt u na betaling en ontvangst van uw seizoenkaart opha len in de Willem ll-fanshop. is er dit jaar niet gekozen voor een oe fenwedstrijd. Mark Wotte krijgt een microfoontje om waarna er een aantal trainingsoefeningen worden gedaan, waarbij de spelers kun kunsten aan het publiek kunnen vertonen. Kunsten kunnen de spelers ook vertonen tij dens de spelerspresentatie op het po dium bij de hoofdingang. "Wij hebben deze keer niet gekozen voor de gang bare manier van presenteren waarbij de spelers één voor één het veld op lo pen, maar voor een karaoke show, de spelers kunnen dan in plaats van hun voetbalkwaliteiten hun zangkwalitei- ten demonstreren. Tot slot wordt de avond afgesloten met een muziek spektakel; hier zullen feest en spel el kaar afwisselen. Als klap op de vuurpijl brengt Rob Ronalds zijn zangtalent ten gehore. Ben jij overdag beschikbaar? Bureau Ver antwoord zoekt een vrijwilliger die de inwoners van Tilburg wil informeren over de negatieve gevolgen van de neoliberale globalisering en over vijftien jaar Max Havelaar koffie. Jouw taken zijn samenstellen en inrichten van een fototentoonstelling, informatie geven' over Max Havelaar koffie en het verrichten van algemeen secretarieel werk. Op zaterdag 9 augustus is het weer leden van onze groep en ons enthou- 8groteopblaasbareattributenkunnen organisatie van de realiseren."De spelers lopen daar zeel meer kijken dan rondzodatdekinderenvroegtijdigeen op het eerst oog lijkt. Zo moet er ge- handtekening kunnen bemachtigen zorgd worden voor de sponsoring, PR, van hun favoriet." In samenwerking aankleding van de Open Dag, catering, met hoofdsponsor Interpolis is er een activiteiten en nog veel meerzaken. De grote ballonnenwedstrijd georgani- studenten hebben dan ook een echte seerd. De kinderen kunnen deze dagtaak gehad aan het evenement, avondookvoorjournalistspelenende Ditmaal bestaat de groep uit vijf en- Over de ervaringen van de organisatie spelers allerlei vragen stellen tijdens thousiaste jongens die al in april van zijn de studenten eensgezind. "Het de speciale persconferentie die wordt dit jaar zijn begonnen met de organi- leukste vonden wij het onderhandelen gehouden. Spektakel is er volop tij- satie om ervoor te zorgen dat alle fans met sponsoren, om dan uiteindelijk de dens de Open Avond. Er is namelijk een leuke avond tegemoet gaan. "Via deal binnen te kunnen halen." een paraboüncer aanwezig en een school hoorden wij dat er een vacature kartbaan. Daarnaast wordt er een ska- was bij Willem II voor de organisatie Spel en spectakel tedemo gehouden waarbij de voetbal- vandeOpen Dag, vertellen de studen- Net als vorig jaar heeft de Open Dag de Iers een actieve rol spelen. De skate- ten. "Wij besloten te solliciteren, vorm van een Open Avond, waarbij de demo wordt gegeven door jpdejongstefans. "Zoheb- Skateschool"skate-a-way". De skate- jekozen, mede omdat er een ben we in samenwerking met de school zorgt zelf voor voldoende ska- achtergrond is bij vier van de Rabobank het RABO KIDS PLAZA met tes zodat ook de bezoekers hun talen- De overige poulewedstrijden op za terdag en de kruisfinales op zondag morgen worden gespeeld op het jeugdcomplex van Willem II. De twee finalewedstrijden worden op zondag middag gespeeld in het Willem ll-sta dion (14.30 uur). De toegang is bij alle wedstrijden gratis. Meer informatie over het Audax- Willemll Jeugdtoernooi vindt u in een speciale bijlage bij het Stadsnieuws van 20aug. ofopwww.willem-ii.nl. Va Bie Atletiekveren voetbalvereni Hout-Akker dagavond 13 vakantieloop. vakan tieloop Wegcircuit va Informatie hie burgtenmiles.i na www.uitslagei De Vakantielo het Wegcircu voor de vijfd seerd. www.uitslagei De jeugd (t/m overige deelnt 4 of 10 km. voor de 2 km en 10 km. AU, een herinnerir terrein van t aan de Vosser Starttijd: 19.0 en 19.30 voor voor alle afsta de kantine va chegelegenhei Als één ding het afgelopen seizoen duidelijk was dan is het dat Tilburg en omgeving als een blok achter Willem II staan. Met bijna 12.500 seizoenkaar ten hebben de Tricolores een fantas tisch publiek en daar zijn we trots op! Ook het komende seizoen rekenen we weer op uw steun voor Willem II. DEELNEMENDE CLUBS I

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2003 | | pagina 12