trant Controle remmen en banden bij fiets-APK Geld voor toegankelijk maken openbare gebouwen Verslag bedrijfsbezoeken op internetsite Janssen Plan voor Uitvinders- en Zeeheldenbuurt vastgesteld Gemeente maakt plan voor lokaal gezondheidsbeleid Voornemen openbaar maken deel Saai van Zwanenbergweg Zwemvierdaagse Stappegoor 3 te 303 - PAGINA 10 ■DONDERDAG 3 JULI 2003 - PAGINA 1 1 DE TILBURGSE KOERIER Op de agenda onder meer: Op de agenda onder meer: Op de agenda onder meer: Ontwerpbeschikkingen iging ïld Meldingen e uws Adressen, openingstijden Heubei tussen FotoJ. Lampe. Wbb) Commissies Wet milieubeheer/Algemene Wet Bestuursrecht Bestemmingsplannen Werken aan de weg >t (Reeshof) t zaterdag it in het en daar infor- >el uitmaakt. Voor zijn internetrubriek ‘Bedrijf van de maand’ heeft wethouder Janssen deze keer bouwbedrijf André Doevendans bezocht. ‘Op het bedrijventerrein Loven ligt dit mooie bouwbedrijf. We kregen een enthousiast onthaal door de directeur van het bedrijf, Hanneke Doevendans’, aldus Janssen. Het college heeft op 16 juni ingestemd met het stedenbouwkundig ontwerp voor de herstructurering van de Uitvindersbuurt en Zeeheldenbuurt. Het ontwerp schetst een beeld voor de toekomst van de wijk. In het plan staat onder meer waar eengezinswoningen en appartementen komen, hoe het parkeren wordt geregeld en hoe de openbare ruimte eruit gaat zien. Watt Tot j best straat, ispad: fiets- Maandag 7 juli om 09.00 uur in de koffiekamer Raad, stadskan toor 1. Polluxstraat Tot eind september riolerings- en asfalteringswerkzaamheden op bedrijventerrein Vossenberg Zuid west. Polluxstraat wordt doorge trokken, aanleg Hectorstraat. inderen is de .<s geregist zij - Beleidsanalyse Grondexploitatie 2003. veg 2, openingstij- )0 tot 18.00 uur, lag van 09.00 3.00 tot 20.00 op te' afdeli Ontwi meen- Stads- web- burg.nl >mie 1(AB) adsgriffie Middelpunt, -t 13, 16.00 tot 17.00 11.00 tot 12.00 - Stichting Breukvlak, inzake vergoeding ID-banen 2004. tertorenstraat e.o. t juli vernieuwing riolering, strating en parkeerhavens. n kracht. spelre- juwen. tand van )f een r infor- staat in is bij de - Masterplan Binnenstad; - Tilburgs Verkeer- en Vervoer Plan. Maandag 7 juli om 17.00 uur in de raadzaal. riek Griensven (PvdA) "aadsgriffie Donderdag 10 juli vanaf 15.30 uur in de Nassauzaal. 11.30 tdskan- oternet- iurg.nl. iringswerkzaamheden venterrein Vossenberg ’olluxstraat wordt door J.P. Coenstraat Tot eind juli riolerings- en wegwerkzaamheden. teren huis- en en diverse riool- tein Nemostraat gen heeft inge- rpbeschikking, ijkerwijs niet geen bedenkin- cht tegen de orden; ebruik van de drijfsterrein :n gemeld. Dit n het evaluatie- deeld dat het itreiniging mul 'd is; i met het sane- Donderdag 10 juli vanaf 1 uur in kamer 206 van sta< toor 1. Openbare hoorzitting inzake bezwaarschriften van: - dhr. Schapendonk, gericht tegen de opgelegde last onder dwangsom. De gemeente heeft jaarlijks geld beschikbaar voor het toegankelijk maken van openbare gebouwen. Niet alleen mensen met een handicap moeten er makkelijk binnen kunnen, ook ouders met kinderwagens, senioren met een rollator en personen met zware koffers. Meer infor matie over deze regeling staat in een nieuwe folder. In het buitenbad van Stappegoor worden van 7 t/m 11 juli heel wat meters gemaakt tijdens de teiter zwemvierdaagse. Iedereen is welkom, jong en oud. De deelnemers zwemmen vier dagen tussen 16.00 en 19.00 uur 500 meter in het buitenbad. Na overleg met organisaties op het terrein van de volksgezondheid wil de gemeente zich de komende jaren richten op sociaal-economi- sche verschillen in de gezondheid. De nadruk komt hierbij te liggen op jeugd, ouderen, allochtonen, verslaafden en daklozen. De gemeente kiest voor een wijkgerichte benadering en neemt ook de huisartsenproblematiek onder de loep. Tilburgers kunnen nog tot en met 5 juli hun fiets gratis laten keuren. Deze APK duurt tien tot vijftien minuten en er wordt onder meer naar de remmen en banden gekeken. Wolplein e.o. Tot half juli bestratingswerkzaam- heden in Graaf Arnoldstraat, Kettingstraat, Getouwstraat, Dessinateurstraat en Wolplein. Commissie voor de bezwaarschriften Info aanvangstijden: tel. 542 89 72 aandacht te brengen. Janssén is van mening dat Tilburg bol staat van interessante bedrijven. Voor hem is zo’n bezoek dan ook de beste manier om voeling te krijgen en te houden met Tilburgse ondernemers. Openbare hoorzitting inzake bezwaarschrift van: Onderstaande zaken lieubeheer, het opleggen en meldingen 8.19) liggen bliekszaken. Commissie Fysi Voorzitter E. van G Secretaris: H. Vos, Raad (hans.vos@tilburg.nl tel. 542 82 99) "2003 be- irif- :entrum Hingen tzijde. Zij Kasteelpa Tot half jul tussen Gv.l Clasinadret IS-station ad 2003 ied als DE woningen en ontwikkel rant-West i (eerste fase), rdt de grond a gemaakt. De brochure is het resultaat van samenwerking tussen de gemeente en het TOG, het Tilburgs Overleg Gehandicaptenorganisaties. Een gebouw is toegankelijk wanneer mensen zelfstandig, comfortabel, veilig en doelgericht het gebouw kunnen binnenkomen en er hun weg kunnen vinden. Er moeten ruime parkeerplaatsen zijn, zo dicht mogelijk bij de ingang. Verlaagde trottoirs en een licht oplopende, niet te steile hellingbaan voor de deur maken het de bezoeker makke- Commissie Maatschappij Voorzitter: J. Robben (CDA) Secretaris: J. Hamers, Raadsgriffie (hans.hamers@tilburg.nl tel. 542 84 12) mingsplan is hiermee met ingang van 23 mei 2003 onherroepelijk geworden. Vanaf vandaag ligt het bestemmingsplan voor ie dereen ter inzage bij de balie Bouwen en Wonen in Stadswinkel Centrum. gen hebben te- j het nemen van likking zijn aan- van de tekst kking; uik hebben ge leid advies uit werpbeschik- >ad If juli rioolvernieuwing Goirkestraat en :ef. deelnemers niet alleen voor zichzelf. Zij steunen aid Kinderfonds. Familie, vrienden en buren kunnen /orengsten gaan naar het Kinderfonds. Inschrijven -yan Recreatiebad Stappegoor. Daar is ook >aaiquoten voor deelname bedragen 10,00. Vrijdag 4 juli om 14.00 uur in de raadzaal. Stadswinkel Centrum Stadhuisplein 130, openingstijden maan dag van 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur, donderdag van 09.00 tot 20.00 uur. Commissie Econot Voorzitter: A. van Zijl Secretaris: H. Vos, Raad (hans.vos@tilburg.nl tel. 542 82 99) schikking en bij- ;gen vanaf 4 juli veken ter inzage formatiecen- igstijden: zie ran de ontwerp- elanghebben- mijn van terin- s wij ze ege van de ge- leling Milieu, Tilburg of mon- iformatiepunt iar voren bren- deling naar vo- een verslag ge- :d om te zijner n tegen het be- estuursrecht- n State, staat al- Stadswinkels Reeshof, Noord Reeshof (Kerkenbosplaats 2) en Noord (Brucknerlaan 20a), openingstijden maan dag van 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag tot en met donderdag van 09.00 tot 18.00 uur, vrijdag van 09.00 tot 20.00 uur. Door werkzaamheden is een aantal wegen geheel of gedeeltelijk afge sloten. Bel voor meer informatie tel. 549 55 67. Zie ook Internet: http://openbarewerken.tilburg.nl Slecht weer kan leiden tot wijzi gingen. Goed doel Ook dit jaar zwemmen de d" tevens het Ronald McDonald baantjes sponsoren. De opbt kan tot en met 8 juli bij de receptie var meer informatie verkrijgbaar. De koste Kapitein Nemostraat Tot half juli verbett kolkaansluitingen e reparaties in Kapite en Nautillusstraat. Kloosterstraat Tot september hoek met L. Bouwmeesterplein afgesloten wegens verbouwing Schouwburg. Klooster Oude Dijk bereikbaar via L. Bouwmeesterplein. Achterzijde Schouwburg bereikbaar via Oude Dijk. Melding (artikel 8.19 Wm) Indien een bedrijf met een milieuvergunning een wijziging wil laten plaatsvinden en deze wijziging is niet in overeenstemming met de vergunning, maar de verandering leidt niet Een fietser rijdt op een rustige, regenachtige zondagochtend over het fietspad. Plotseling komt een auto van een parkeerplaats. De automobilist ziet de fietser net op tijd en trapt vol op de rem. De fietser knijpt ook hard in zijn hand remmen, waarvan de achterste is versleten. De eveneens versleten voorband heeft weinig grip op het natte asfalt. De fietser raakt in een slip en belandt op het weggedeelte voor auto’s. contacten met de bevolking (klanten, patiënten, etc.). Om reden zijn individuele Tilbui niet betrokken bij het maken het plan. Zij kunnen tot ehw' augustus reageren. Na verw; van alle reacties neemt de g‘ nieuwe besluiten. De concej vragen bij Germaine d( ling Maatschappelijke vikkeling, tel. 542 95 63. die jrgers iken van ïind ïrwerking ,e gemeente •ceptnota is ie Wit, Fatima-Oost Tot half juli herinrichting Blazoenstraat, Ridderstraat, Vazalstraat, Valkenierstraat, Pagestraat en Gildestraat. Sisser Een dergelijk voorval kan op een rustige zondagmorgen met een sisser aflopen. Maar tijdens de spits op een werkdag kunnen de gevolgen ernstig zijn. Daarom is een goed onderhouden fiets van groot belang. De fiets-APK is daarbij een handig hulpmiddel. Aan de campagne doen mee: Ervo, Fietsenhal, Piet Hensen, Van lersel, Jansen en van Rijswijk, Ton vd Klundert, Kuysters, Profile Dave, Smits, Spijkers, SVT, Guill vd Ven en ‘t Zand. Zie ook www.tilburg.nl. len >men ischrij- lanvragen :t CWI stigd aan So™ :hrijven ddags is Zorgvlied Tot juli vernieuwing riolering, trot toirs en rijbanen tussen Burg. Rauppstraat en Burg, v/d Mortelplein. imcii maken, 'doen wij aa- „e voorgescf mene wet bes *n gedurende vier w met ingang van 3 juli t 2003. Het voornemen, stukken, ligt voor iede Gedurende bovengenoemde periode kunnen zienswijzen inge diend worden tegen het voornemen van het college om vrijstelling van de bestemmingsplannen te verlenen voor de herstructurering Uitvinders- en Zeeheldenbuurt. Deze zienswijzen kunnen worden ingediend bij de Directeur Publiekszaken, Postbus 90118, 5000 LA Tilburg. Stadswinkel Berkel-Enschot Generaal Eisenhowerwe- 3 den maandag van 13.00 iO.> dinsdag tot en met donderdag tot 12.00 uur, vrijdag van 13.vi In het kader van de bereikbaarheid van de aldaar gevestigde bedrijven is het gewenst om de als rijbaan en parkeren bestemde ge deelten van deze particuliere bedrijfsper celen de status van openbare weg te verle nen. Alvorens de gemeenteraad op dit verzoek kan beslissen, dient ingevolge de Wegenwet dit voornemen te worden gepu bliceerd zodat belanghebbenden hun zienswijzen op dit voornemen kenbaar kunnen maken. Middels deze publicatie voldoen wij aan deze verplichting. Ingevol ge de voorgeschreven procedure in de Al gemene wet bestuursrecht ligt het voorne men gedurende vier weken ter visie, zulks 11 tot en met 31 juli en, met bijbehorende :dereen ter inzage in het tot andere of grotere nadelige gevolgen dan door de milieuvergunning worden toege staan, hoeft hiervoor geen nieuwe vergun ning te worden aangevraagd, maar kan vol staan worden met een melding ‘verandering inrichting’ aan het bevoegd gezag (artikel 8.19 Wet milieubeheer). Door het college van burgemeester en wethouders wordt ver volgens een akkoordverklaring opgesteld. De akkoordverklaring is een besluit waarin staat of de melding wel of niet wordt geac cepteerd. Onderstaande melding is geaccep teerd en ligt vanaf 7 juli 2003 ter inzage. Eindhovenseweg 3 te Berkel-Enschot door Bavaria N.V.: het verplaatsen en bijplaatsen van opslagcontainers van de fa.Hiltra die ge schikt zijn voor buitenopslag van chemica liën overeenkomstig CPR 15-1 (TR2003/114). Tegen de akkoordver1-'- ring(en) kan tot en met 19 augustus «.w. zwaar worden gemaakt. De bezwaarschr ten moeten worden gericht aan burgemeester en wethouders van Tilburg, per adres directeur Publiekszaken, Konings plein 8, 5038 WG Tilburg. In een aparte brief kunt u verzoeken om uw persoonlijke gege vens niet bekend te maken. De melding ak koordverklaring wordt de dag daarna van kracht tenzij binnen de termijn bezwaar is gemaakt en een verzoek tot het treffen van - een voorlopige voorziening is ingediend bij de Voorzitter van de Wieling bestuursrecht spraak van de Raad van State (voor adres zie algemeen). 'Als de hele bestemmingsplanprocedure is voltooid wordt een bestemmingsplan on herroepelijk. Het bestemmingsplan is vast gesteld door de raad en geheel of gedeelte lijk goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant. Tegen de gehele of ge deeltelijke goedkeuring van Gedeputeerde Staten kan in bepaalde gevallen beroep worden ingesteld bij de Afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State. Deze beslist over de beroepschriften en bepaalt daarmee of het bestemmingsplan onher roepelijk wordt. Ringbaan Oost Op ,8 juli van 09.00 tot 13.00 uur parkeerverbod tussen Enschotsestraat en Bosscheweg i.v.m reiniging straatgoten. Op 10 juli parkeerverbod van 09.00 tot 13.00 uur tussen Bosscheweg en Ringbaan Zuid. Reeshof Oost Het college van burgemeester en wethou ders van Tilburg maakt ingevolge het be paalde in art 31 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening, bekend dat Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant het bestem mingsplan Reeshof Oost hebben goedge keurd. Het plan is op 9 december 2002 (ge wijzigd) vastgesteld door de raad. Het bestemmingsplan omvat het gebied dat globaal omsloten wordt door het Wilhel- minakanaal ten noorden, Burg. Baron van Voorst tot Voorstweg ten oosten, de spoorlijn ten zuiden en tenslotte de Gie- kerkstraat ten westen en heeft betrekking op de woonbuurten Gesworen Hoek en Huibeven en het Reeshofbos. Tegen de goedkeuring zijn geen beroepschriften in gediend bij de Afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State. Het bestem- Ringbaan Oost Opknapbeurt tot april 2004 tussen Bosscheweg en kruising met Gelrebaan. Tot 4 juli auto's tussen Enschotsestraat en Gelrebaan in lijk. Brede toegangsdeuren, een makkelijk te vinden deurbel en eventueel voorzieningen voor slechthorenden zorgen voor een goede entree. Binnen moeten gangen niet te smal zijn en er mogen geen obstakels in staan. Een gebouw is verder pas echt toeganke lijk wanneer er faciliteiten zijn zoals een lift, een invalidentoilet, een ringleiding en kleurmarkering op glazen deuren. De nieuwe folder is verkrijgbaar bij het TOG, tel. (013) 468 61 65. De sloop van tachtig woningen in de Uitvindersbuurt is in juni begonnen. (Foto Gebieds ontwikkeling gemeente Tilburg) Ontheffing reliningswerkzaamheden diverse locaties Het college van burgemeester en wethou ders van de gemeente Tilburg maakt bekend dat het voornemens is aan Openbare Werken Tilburg ontheffing te verlenen op grond van artikel 10.63 van de Wet milieubeheer en ar tikel 84 van de Algemene plaatselijke veror dening van de gemeente Tilburg voor het uitvoeren van reliningswerkzaamheden in het kader van diverse rioolreparaties in Til burg. Aan de ontheffing worden voorwaar den verbonden ter bescherming van het ri- oöl, het milieu en de werkomgeving. De ontheffing voor Openbare Werken Tilburg geldt gedurende de periode dat de diverse rioolreparaties, inclusief-het vervangen van een aantal inlaten en het frezen van wortels in het riool, in Tilburg worden uitgevoerd. De ontwerpbeschikking (Inclusief de daarbij behorende tekeningen, te weten nummer 020422 tot en met 020433) ligt gedurende vier weken van 3 juli 2003 tot en met 31 juli 2003 ter inzage bij de Afdeling Handhaving van de dienst Gebiedsontwikkeling, Schouw- burgring 107 te Tilburg, elke werkdag van 09.00 uur tot 16.00 uur. Voor inzage buiten kantooruren, of voor eventuele vragen, kunt u bellen met de afdeling Handhaving, tele foonnummer 013-4647119 of 013-464 7111 Gedurende de termijn van terinzagelegging kunnen door iedereen schriftelijke beden kingen tegen de ontwerpbeschikking wor den ingediend. Deze moeten worden gericht aan het college van burgemeester en wet houders van de gemeente Tilburg, p/a direc teur Gebiedsontwikkeling, Postbus 90157, 5000 LL Tilburg. Degene die schriftelijke be denkingen indient kan verzoeken dat zijn persoonlijke gegevens niet worden vermeld. Beroep tegen de definitieve beschikking kan worden ingesteld door degenen die beden kingen hebben ingebracht tegen de ontwerp beschikking, de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van hun adviesbevoegdheid, en door belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen be denkingen tegen de ontwerpbeschikking te hebben ingebracht. Als de definitieve be schikking afwijkt van de ontwerpbeschik king kan, voor wat betreft deze wijzigingen, door iedereen beroep worden ingesteld. twee richtingen over westelijke rijbaan. Dijksterhuisstraat en Van Meterenstraat afgesloten. Enschotsestraat richting ce open. Fietsers in twee richt over fietspad aan west; kunnen oversteken bij Enschotsestraat en Gelrebaan. Algemeen De procedures voor het nemen van beschik kingen in het kader van de Wet milieubeheer (Wm) bestaan uit twee stappen: het opstel len van een ontwerp van de vergunning of nadere eisen (de ontwerpbeschikking) en vervolgens het nemen van de beschikking. Tegen de ontwerpbeschikking kunnen met redenen omklede bedenkingen worden ingé bracht bij burgemeester en wethouders van Tilburg (zie adres Publiekszaken). Dit moet afhankelijk van de procedure binnen 2 of 4 weken. Schrijf een aparte brief als u ver zoekt persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Na afweging van alle ingebrachte be denkingen wordt de uiteindelijke beschik king opgesteld en vervolgens gepubliceerd. Beroep tegen de definitieve beschikking staat alleen open voor: - degenen die bedenkingen hebben ingé bracht tegen de ontwerpbeschikking; - de adviseurs die advies uitgebracht hebben over de ontwerpbeschikking: - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen t.o.v. de ontwerpbeschikking; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingébracht tegen de ontwerpbe schikking. Beroep tegen de definitieve beschikking kan worden ingesteld bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ‘s-Gravenhage. g van in 10.00 \30 tot gemeentelijk informatiecentrum, gevestigd in de stadswinkel aan het Stadhuisplein 130. Openingstijden: zie colofon. Genoem de stukken zijn na telefonische afspraak te vens in te zien bij de afdeling Grondbedrijf van de Dienst Gebiedsontwikkeling, Stad huisplein 130, kamer 519 (tel. 013- 5428714). Ingevolge de Algemene wet be stuursrecht kunnen belanghebbenden op dit verzoek binnen genoemde termijn hun zienswijze, hetzij schriftelijk, hetzij mon deling, kenbaar maken. Zij moeten hun schriftelijke zienswijze richten aan de ge meenteraad van Tilburg, adres: Stadhuis plein 130, 5038 TC Tilburg. Voor het mon deling uiten van de zienswijze kan telefonisch een afspraak worden gemaakt onder nummer: 013-5428714. Adres Publiekszaken Stadskantoor 2, Koningsplein 8, 5038 WG Tilburg. Openingstijden: werkdagen 9.00- 12.00 en 14.00-16.00 uur, dinsdag (op af spraak) tevens van 17.00-20.00 uur. Voor in zage tijdens avonduren, of voor vragen, bel de afdeling Bedrijven en Milieu telefoon 013-5429074. Besterdring Op 6 juli vanaf NS-plein tot Super De Boer tussen 06.30 en 11.00 uur en op 8 juli vanaf Super De Boer tot aan Besterdplein tussen 06.30 en 11.00 uur metingen voor kermis- plaatsen. Voor kinderen is de minimale afstand250 meter per dag. De afstand wordt dagelijks geregistreerd op de deelnemerskaart. De deelnemers bepalen zelf de slag waarmee zij zwemmen en de snelheid. Zij moeten in het bezit zijn van een zwemdiploma A. Tijdens de zwemvierdaagse worden er allerlei gezellige activi- ‘en georganiseerd. Op vrijdagavond 11 juli is er een feestelijke afsluiting met uitreiking van medailles en een disco. Sneekstraat Tot half juli verplaatsing rioolge maal naar Spakenburglaan tussen Sneekstraat en Steenwijksingel. Tot eind september bouwrijp maken grond in Sneekstraat ti Spakenburglaan en Scharwoudestraat. Meer informatie: www.tilburg.nl/janssen Wie belangstelling heeft om onder nemer te worden, kan bellen met BKW Startersadvies, tel. 013 542 93 03. Zie ookwww.tilburg.nl. Ringbaan West Op 8 juli van 09.00 tot 13.00 uur parkeerverbod tussen Bredaseweg en H. van Brabantlaan i.v.m. reini ging straatgoten. Op 10 juli parkeerverbod van 09.00 tot 13.00 uur tussen H. van Brabantlaan en Hasseltrotonde. ‘Een vrouw aan het roer, in wat toch een mannenwereld is’, vervolgt de wethouder. ‘Weer een bewijs dat het gaat om kwalitatief ondernemer schap en niet om het poppetje.’ Maandelijks doet Janssen op zijn website verslag van bezoeken aan Tilburgse bedrijven. Op deze manier krijgen ondernemers de kans hun lusten en lasten onder de Het gezondheidsbeleid wordt een onderdeel van andere beleidster reinen. Het college heeft de conceptnota Gezondheid in Beeld, lokaal gezondheidsbeleid 2003 - 2007 vastgesteld. De gemeente is voortaan verplicht om elke vier jaar dergelijk beleid te maken. Zij heeft met gezondheidsorganisaties samengewerkt in themagroepen. Deze instellingen hebben nauwe debat over de ‘Tussenrapportage m.b.t. de uitvoering van de kader- nota Kleurrijk Tilburg: inzetten op verhoging van effectiviteit’; - informatieve bijeenkomst over het project Huiselijk Geweld. Servicepunt Udenhout Openbare Bibliotheek Tongerloplein 15, openingstijden maandag, woensdag, don derdag 14.00 tot 16.00 uur, dinsdag 10.00 tot 12.00 uur en vrijdag van 17.30 tot 19.30 uur. 1 (vergunningen Wet mi- 1 van nadere eisen en ter inzage bij Pu- bouwing van 27 juni tot en met 24 juli ter inzage op de volgende plaatsen: - Balie Bouwen en Wonen in stads winkel Centrum - Buurthuis Trouwiaan, Piet Heinstraat 3A. - Informatiecentrum Herstructurering het Pastoor Vroomansstraat geopend dinsdag 1 uur en donderdag uur. Aanvraag om Wm-vergunning Aanvraag is ingediend voor: Kreitenmolenstraat 151 te Udenhout door Brameco.Zon voor een wijzigingsvergun- ning voor het wijzigen van de productie van mengvoedersoort (M/02/0056). BeriW willen de gevraagde vergunning verlenen. Hiervoor is een ontwerpbeschikking opgesteld. In deze is reeds eerder een ontwerpbeschik king opgesteld welke is gepubliceerd op 6 maart 2003. Inmiddels is bekend geworden dat bij de totstandkoming van deze ont werpbeschikking is uitgegaan van een fou tieve gebouwhoogte met als gevolg een ge wijzigde uitmondingshoogte van de afvoerpijp voor koellucht. Deze wijziging heeft echter geen gevolg voor de versprei ding van de afgevoerde koellucht. Om niet tekort te doen aan de inspraakmogelijkhe den van belanghebbenden hebben wij ge meend de ontwerpbeschikking opnieuw ter inzage te moeten leggen. De bedenkingen welke reeds zijn ingebracht naar aanleiding van de eerder gepubliceerde ontwerpbe schikking zullen in de verdere procedure op de normale wijze worden meegenomen en behoeven niet opnieuw te worden ingé bracht. De ontwerpbeschikking ligt met bij behorende stukken vanaf 7 juli 2003 ter in zage. Tot en met 5 augustus 2003 kan men schriftelijk bedenkingen tegen de ontwerp beschikking inbrengen. Op verzoek wordt op maandag 28 Juli 2003 om 15.00 uur de mogelijkheid geboden tot gedachtewisse ling en tot het indienen van mondelinge be denkingen, waar de aanvrager bij kan zijn. Een verzoek hiervoor moet minstens een week van tevoren worden ingediend (tele foon 5429074). Op basis van het stedenbouwkundig ontwerp werken woningcorporatie Tiwos en gemeente de plannen voor het eerste deelgebied, de Uitvindersbuurt, verder uit. Volgens planning komen hier vanaf begin 2004 nieuwe woningen. Om ruimte te maken voor deze nieuwbouw is in juni de sloop van tachtig woningen begonnen. In de ruimtelijke onderbouwing staat waarom de herstructurering past in het gemeentelijk-beleid en in de toekomstige bestemming van de wijk. Deze onderbouwing is nodig om vrijstelling te kunnen verlenen van het bestemmingsplan. Het plan past niet binnen de bestemmingsplannen voor het gebied. Daarom wordt een vrijstel lingsprocedure gevolgd. Op basis van de vrijstelling kunnen uiteinde lijk de bouwvergunningen worden afgegeven. Het verzoek om vrijstel ling ligt met de ruimtelijke onder- Heubergerstraat Tot begin juli herbestraten van rijbaan en trottoirs bij huis nummer 118 t/m 136. Pleintje bij huisnummer 94 t/m 116 bereik baar via noodinrit. Goirkestraat Tot half juli herinriching zuidelijk gedeelte tussen Hasseltstraat, Wilhelminapark en Smids^. versmallen rijbaan, aanleg stroken en parkeervakken.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2003 | | pagina 11