E 1 Wau en Mathijsen winnaars np laatste suppnrtersavond Willem II legt jong talent vest Gratis Willem II DVD bij een nieuwe seizoenkaart Willem II Be meente neemt investeringen over sporel SPOKTPWZEN Mai ^t^rpolis Programma voorbereiding De prijzen 1 SPO Jf-ontour a X ,x www.willem-ii.nl Kaartverkoop Ze roede Intertoto Kassa tarieven .2 ».Wf Willem II wint Shell-Jeugdcup "De keuze van u/innaars" DE TILBURGSE KOERIER ■DONDERDAG 12 JUNI 2003 - PAGINA 18 DE TILBURGSE tadionkrant Willem II SPECIALE ZOMERUITGAVEN Hoofdsponsor Meisje: V FOTO: FOTOBURO TOIN DAMEN clubcard Vakken Uw voordeel EZU Eretribune Noord/Zuid ERETRIBUNE NOORD 35,00 26,50 264,00 220,50 31,50 24,50 237,00 195,00 20750 30,00 21,00 185,00 juli 25,00 18,00 152,25 24,50 16,00 167,75 142,75 138,25 18,00 13,00 94,00 LS senioren LR rolstoel 18,00 13,00 130,00 111,00 N Sfeervak 18,00 13,00 117,00 124,00 14,00 27,50 100,50 169,00 10,50 16,00 5,50 10,50 55,00 120,00 IC 19,00 15,00 137,00 134,00 Voordelen Seizoen Club Card-houders [Willem II I I - O K N M SST Xraburg/ organisatie voor vrijwilligerswerk 3 juli, 17 juli 7 augustus ling en ontvanc zoenkaart ophol li-fanshop. Seizoen 2003 - 2004 H J Nadere informatie over de Seizoen Club Card: Administratie Willem II, Postbus 235, 5000 AE Tilburg, Tel: 013-5490590 E-mail: willem-ii@willem-ii.nl erui- i ver een half jat sloot de cli jenomen i het cen- wedstrijddag ge- 18.00 uur. Kapelmeesterlaan 112 5049 NL Tilburg Tel. 013-45611 99 Fax 013-455 08 01 Voor alle informatie over Willem II: Internet: www.willem-ii.nl NOS-Teletekst; pagina 677 t/m 12jaar/65+ WWW AAB Beveili I werpt ui af. »n sei- letdat Steunpunt Vrijwilligerswerk Vrijwillige Thuishulp SOS-Hulpcentrale LR LS J 13 t/m 16 jaar J ouder I F en G t/m 12 jaar/65+ I B en M t/m 12 jaar/65+ beschikbaar llige Thuishulp van en bij gehandicapten, cl Deze overname, die budc''1 neutraal gebeurt, vindt pl< zodat de liquiditeitspositie Willem II verbetert. Willem II heeft zich financieel altijd kun nen redden. Door de verande ringen op de transfermarkt en igettair plaats a van K t/m 12 jaar K ouder Altin is een atletische keeper die beschikt over een fijne trap. De talenten van Frank van der Struijk zijn ook in Zeist al ger me tijd bekend. De centrale v Reserveren seizoenkaart Voor het reserveren van een seizoenkaart kun je een aan vraagformulier aanvragen op telefoonnummer 013-5490593. Heb je nog vragen of wil je meer informatie, kom dan even langs óp het stadion tussen 8.30 uur - 12.30 uur en 13.00 uur - 17.00 aur. lEenH t/m 12 jaar/65+ 208,00 178,00 Wijzigingen Kijk voor de www. willem-ii. nl ERETRIBUNE Net als bij veel andere clubs zal er ook bij Willem II de ko mende jaren nauwelijks fi nanciële ruimte zijn voor transfers. Het is zaak om in ventief te scouten en het oog daarbij vooral te richten op de spelers die aan het ein de van hun contract komen. Maar waarom ver zoeken, als je het dichtbij kunt ha len? Uit de Willem ll-jeugd- opleiding dient zich volop talent aan. De investering in de eigen opleiding steeds meer vruchtei urg :l (beheerder D'n Beitel) PSV, Fey, Overige Ajax, NAC 13 wedstr. t/m 12 jaar 65+ Winst V; Tilburger Arm won afgelopen athlon van duathlon door het centrum va maakt deel uit Timexduathlon Voor de winnat Oost-Souburgh dit seizoen. D< van het jaar van Willem II wordt. Dit scheidsfeestje voor met name Marti. Nuelson Wau Joris Mathijsen voorbehouden laatste wijzigingen op NOS teletekst pagina 677 of op Joris Mathijse zijn de winnaar spelersklassenn kers van de hun stem uil Mathijsen kret stemmen, in 'Most Valuat waardevolle sj lopen seizoen, of the Match kl Onthoud de namen I Want het is niet denkbeeldig dat u die over een jaar of wat terugziet in de opstelling van de hoofdmacht van Willem II. Het is aan de ze ven talenten zelf om te laten zien dat ze ook die laatste stap pen kunnen maken. Wij wen sen ze daarbij veel succes. Berry van Ierland 147,00 120,00 tes. Met de overname kan de BVO deze leningen volledig af lossen waardoor de rentes niet meer opgebracht hoeven te worden. Hiermee verbetert Willem II op structurele wijze zijn liquiditeitspositie. 50% besparing op "losse" kaartjes 10% korting in de Willem II fanshop ir? Dan kun je direct Contour voor het chronisch zieken Woon jij in of omgeving van gemeenten Oisterwijk en Hilvarenbeek? En ben jij een dagdeel per week b aan de slag bij de Vrijwillige Thuis bezoeken van of oppassen bij en/of dementerende ouderen. Op 7 juni hebt meegedaan aar nooi Van h Akkermans en ver was er vooi Kerstens. Nicl van Mol en Jar de prijs: Bastia Pereira. Rick Koster; derde p Benthe Koster i Heb jij 's middags een paar uurtjes tijd? Verzorgingscentrum 't Laar is op zoek naar vrijwilligers die cliënten kunnen ondersteunen bij het middageten. Sportscho van der P; Judoka's van J der Pas waren cesvol in Oss. nemers van dez liefst twaalf in i uitslagen warer in één keer slaat Christophe Martin het glaasje Schrobbelèr achterover. Gejuich klinkt. Tijdens de afslui tende supportersavond wordt altijd gekozen wie er Speler .«o» hQf «on willam ii iiif jaar js het ook een af- tin en Janssens. Kun jij een Dit verzorgings begeleiden van een 1 voor het boodschapj andere uitstapjes mé T 1 De A1 van Willem II zette op 31 mei in Apeldoorn de kroon op een prima seizoen door de be kerfinale tegen Fortuna Sittard met 1-0 te winnen. Een fraaie kopbal van Frank van Mosselveld na twee minuten bleek genoeg om de Shell- Jeugdcup mee naar Tilburg te kunnen nemen. In augustus mag Willem II A1 in de Amsterdam Arena aantreden tegen kampioen Heerenveen als voorwedstrijd bij de wed strijd om de Johan Cruijff- schaal. hem aangedrukt. "Geweldig, toch?", zegt Martin. "Echt on gelofelijk als je ziet hoe de fans met mij omgaan. Zoveel wed strijden heb ik toch niet voor Willem II gespeeld. Als je dit zo ziet, is het best mogelijk dat ik spijt krijg dat ik wegga. Maar oar. h o if :aa r geleden toen ik be- ;lub te verlaten was de Pechvogel van het jaar: Tom Caluwé Supporter van het jaar: Martijn Pijnenbur Clubman van het jaar: Cees van de Wiel Talent van het jaar: Speler van het jaar: 28 juni 5 juli 7-11 juli 8 juli 10 juli 12/13 juli 16 juli 19/20 juli 23 juli 26 juli 2 aug. 9 aug. 15/16/17 aug. KingZine M Stichting King rekenen op veel ban van Wilier binnenkort oo KingZine door Dit donateurscb len en het bie mogelijkheden Voor slechts vijf een jaar lang Bovendien ont' gratis een uniel werp uit de oi werpwedstrijd. de stagnerende economie drukken de lasten van de lenin gen die de club indertijd is aan gegaan de laatste jaren steeds meer op de liquiditeitspositie. Het gaat om dure, kortlopende leningen met relatief hoge ren- Opmerkelijk is dat het vrijwel uitsluitend spelers betreft die al minimaal vanaf de C-junioren het Willem ll-shirt dragen. Alleen Erik de Kruyk maakte pas als B-junior de overstap van Ameide naar Willem II. Deze lange veelscorende centru- maanvaller mag overigens vol gend seizoen nog uitkomen bij de A-jeugd. Dat laatste geldt voor nog vier van de gecontrac teerde spelers. Tilburger Ahmet Start training 2e ronde Intertoto Willem II - FC Dinaburg/FC Wil Trainingskamp Odoorn (Drente) Regioteam Zuid-Wolde - Willem II CSVC-Willem II 2e ronde Intertoto FC Dinaburg/FC Wil - Willem II Longa-Willem II Eventueel 3e ronde Intertoto (uitwedstrijd) Schijndel-Willem II Eventueel 3e ronde Intertoto (thuiswedstrijd) Voorschoten - Willem II Open Dag Amstelcup 1e knock-out ronde Speelronde 1 Holland Casino Eredivisie i bewoonster vai jscentrum zoekt - ?en bew ipen laken Het Beloftenteam streed tot op de laatste dag mee voor de titel, terwijl de A-jeugd de Shell- Jeugdcup won en op een vijfde plaats eindigde in de competi tie. De technische staf van de jeugdopleiding verrichtte de af gelopen jaren prima werk om de doorstroming na Jos van Nieuwstadt, Nuelson Wau, Joris Mathijsen en Danny Mathijssen niet te laten stok ken. Er komen weer een aantal m Zonnehof begeleiden? een vrijwilliger voor het jewoonster naar het ziekenhuis, maar ook “n doen, gezellig samen koffie drinken en m. Een prachtig cadeau Iedereen die het komende sei zoen een seizoenkaart aan schaft, wordt beloond met een prachtig cadeau: een Willem II DVD met hoogtepunten, won derschone doelpunten, actie- games en exclusieve inter views. De gratis DVD kunt u na beta- ISaa aa V30 UW SOj- ialen in de Willem Ben jij handig en wil jij de handen uit de mouwen ste ken? Stichting Lorenzetti houdt zich bezig met o.a. het organiseren van activiteiten en uitgeven van brochures. Voor het verrichten van allerlei hand- en spandiensten en het technisch assisteren bij de voorbereidingen van een tentoonstelling in Tilburg is men op zoek naar een handige vrijwilliger (één a twee dagdelen per week). Complimenten van de suppor tersen de trainer, mooier kan het niet worden voor Mathijsen. Hij vindt deze supportersavond dan ook de leukste van het seizoen. "Zo hou je goed contact met de supporters en het is een mooie traditie om de speler van het sei zoen te kiezen." Ondertussen vermaakt ook Christophe Martin (gangmaker van het jaar) zich nog steeds pri ma. Helemaal aan het einde van de zaal zit hij op een pianokruk- je. De afgelopen minuut heeft hij ongeveertien meisjes in zijn handen gehad. Iedereen wil met Martin op de foto en ieder een wordt enthousiast tegen De gemeente Tilburg neemt de investeringen over die Willem II heeft gedaan voor de bouw en verbouw van het stadion. De gemeente gaat het stadion vervolgens aan de club verhuren op mark- conforme basis. Dat maakte burgemeester Stekelenburg vorige week bekend tijdens een persconferentie in het Willem ll-stadion. Daar wordt Nuelson Wau alsta- lent van het jaar gekozen. Hij laat Danny Mathijssen en Emile van de Meerakker achter zich. Gekeken naar het aantal speel minuten in het eerste van Willem II is dat geen rare keuze. Wau: "Ik ben zeer vereerd met deze prijs. Talent van het jaar betekent zeker wat voor me. Ik heb een redelijk seizoen achter de rug. Weliswaar met pieken en dalen, maar die ervaring neem ik mee naar volgend sei zoen, waardoor het alleen maar beter kan." Ondertussen staat Mark Wotte op het podium, om bekend te FOTO: FOTOBURO TOIN DAMEN situatie heel anders. Maar ik heb hier een fantastische tijd gehad." Veel tijd om te praten heeft hij niet, het volgende meisje ligt in zijn armen. Tussendoor neemt hij een flin ke slok uit een champagnefles. "Ik moet nog tweehonderd kilo meter rijden zo meteen, maar dat komt goed hoor." zeer talentvolle lichtingen aan. Het zal niemand verbazen dat Willem II alles in het werk stelt om talentvolle jongeren aan zich te binden. Dit lukte met ze ven spelers van het zo succes volle A-team. Alleen Joep van den Ouweland koos zoals be kend voor een overstap naar Feyenoord. Hoogste tijd om de talenten kort voor te stellen. maken wie er vandoor gaat met de prijs van Speler van het jaar. ''Ik heb op Quinn gestemd", zegt Van Gils. Van Dijk heeft gekozen voor Joris Mathijsen. Samen met Geert de Vlieger zijn dat ook de drie genomineerden. Het wordt niet verrassend Mathijsen. Nog geen twee jaar geleden was hij Talent van het jaar en nu de opvolger van Denny Landzaat. Mathijsen: "Ongelofelijk om uitverkozen te worden tot beste speler. Al heel mijn leven wilde ik voor het eer ste van Willem II spelen en stap je voor stapje ben ik steeds ver der gekomen. Ditjaarhebikeen heel sterk seizoen gedraaid met deze prijs als hoogtepunt." Mark Wotte onderbreekt het gesprek even om Mathijsen een goede vakantie te wensen. "Ik vond ook dat jij de prijs verdiende." Als één ding het afgelopen zoen duidelijk was dan is het Tilburg en omgeving als een blok achter Willem II staan. Met bijna 12.500 seizoenkaarten hebben de Tricolores een fan tastisch publiek en daar zijn we trots op! Ook het komende sei zoen rekenen we weer op uw steun voor Willem II. Samen met een groepje fans hebben Johan van Dijk en BjÜrn van Gils een fles SchrobbelAr gekocht voor twee vertrekkende Belgen, Christophe Martin en Chris Janssens. "Zezitteninonshart, het zijn echte Willem ll-ers", zegt Van Dijk. "We wilden op deze afsluitende avond laten zien dat we hun inzet hebben gewaardeerd en dat het jam mer is dat ze weg gaan." Terwijl de aandacht naar Janssens gaat die zonder pro blemen twee glaasjes achter el kaar weg werkt, starten op het podium de uitverkiezingen. rechtervleugelen MikeThijssen uit Eersel is een aanvallende middenvelder die regelmatig zijn doelpuntjes meepikt. Twee van de vastgelegde spelers zul len gezien hun leeftijd zeker de overstap maken naar het Beloftenteam. Roel van Hemert (Hilvarenbeek) en Arjan Swinkels (Poppel) zijn vleugel- verdedigers, Roel aan de rech terkant en Arjan op links. Beide spelers die als pupil in de jeugd opleiding werden opgc staan overigens ook in trum van de verdediging hun mannetje. Mathijsen bleef kiezing met 2’, Geert de Vlieg Raymond Victo met 12% van d Op de drukbezoi vond na elke thi zing voor Man Dankzij vier ov zoveel klasserin ook het totaalk Geert de Vlie tweede, Dmitri een derde plaats Beide verkiezir website TILBO de stichting F Willem II supj voor een beten verbondenheid hangers. Door l fanblad 'KingZi eren van aanspr de stichting h bereiken. Gilde Tilburg zoekt vrijwilligers! Gilde Tilburg is een vrijwilligersorganisatie van actieve 50-plussers die zich beschikbaar stellen om anderen, jong en oud, te laten profiteren van hun ervaring en vakkennis. Deze vrijwilligers doen dit belangeloos en op een informele wijze. Ben jij 50 jaar of ouder en beschik jij over kennis en ervaring, die jij belangeloos wilt overdragen aan anderen? Reageer dan snel. In de Vacaturebank van het Steunpunt Vrijwilligerswerk zijn honderden verschillende vrijwilligersbanen opgenomen. Interesse? Loop dan eens binnen, St. Annaplein 21. De Vacaturebank is geopend op maandag, dinsdag en woensdag van 13.00 tot 17.00 uur. Kun je overdag niet, bel dan even voor een afspraak, telefoon 013 - 543 45 72. Meer weten? Bezoek ook eens www.vrijwilligerscentrale.nl/tilburg. 5 juli 19.30 uur Willem II - FC Dinaburg (Let) FC Wil (Zwi) Kaartverkoop ma. t/m vr. via ad ministratie Willem II tussen 8.30u - 12.30u en 13.00u - 17.00u Toegangsprijzen: korte zijde 7,50 (t/m 12 jaar 5,-), lange zijde 10,- (t/m 12 jaar 5,-) en hoofdtribune 15,-. Kassa's op opend vanaf Zaterdag 7 ju Nederlandse ,l balvereniging Na een gelijk sj in de poule wen 0 gewonnen va In de finale wa stander. Qua het een echte fi stand gelijk op kanten keihard I ?cgs“r.V* beslissende set I den. Bij de stai I werd van spee steeds was het Tijdens de zomerperiode verschijnt deze pagina Stadionkrant nog drie keer. Dat zal zijn op: dediger uit Boxtel droeg meermaals het Oranje-shir Bredanaar Guillermo Zschüs- schen is een getructe aanvaller, die het beste uit de voeten op de recreatieh Wegens werkz; waterbaan en Recreatiebad S van 16 juni to gebruik zijn. 1 glijbanen word ningen en hekv gen. Ook de zwembad word moet te komen de badgasten is recreatiebad va juli gereducee recreatief zwen de slechts 1,50

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2003 | | pagina 18