3L Verlenging van verboden Wilhelminapark Spec BAT op n Oldtimers naar Turnhout Dit is een publicatie van het gemeentebestuur van Tilburg Veilig vrijen, ook op vakantie DE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG S JUNI 2003 - PAGINA 8 DE TILBURGSI ier in 13/03. in ignum- De politie surveilleert in het Wilhelminapark. (Foto Publieksvoorlichting gemeente Tilburg) (Foto Publieksvoo Ontwerpbeschikkingen Beschikkingen emeenteme t Stads VVV Tilburg Publieksvoorlichting Vraag van de week Waar haal ik een Pas 65+? Kapvergunningen 542 8811 Gemeente Tilburg )unt Wet milieubeheer/Algemene Wet Bestuursrecht Bezoekadressen Commissies 12.30 uur. Gemeentelijke telefoonnummers ler- Het alcoholverbod voor het Wilhelminapark en het parkeerterrein aan de Jan Heijnsstraat en directe omgeving is verlengd tot 4 december. Ook het samenscholingsverbod is verlengd tot die datum. De verboden blijken effectief te zijn tegen de overlast die drugsge bruikers en alcoholisten soms in de omgeving veroorzaken. sn zich i ts moet 8 juiste manier te ig met een Platform Bewoners, 5037 AR Tilb B.V. Opet bezv oudt Nieuwe uitgaver Nieuw en gratis t Informatiecentrui Sportmagazine 1 Huursubsidie programma 2 Bouwen in Tilbui van Lekker Uit ir Informatiecentrum Centrum, '0 10. tijden als Stadswinkel sdiensten rg een pa id nbrochure jinele ideeën oepen staan in brochure Tilbut ze fraaie gids :s in het Bourg t beschreven. >t 1. Alle voornoemde kapvergunningen zijn aan aanvragers bekend gemaakt op 5 juni - Fallon Haneveer, inzake leerlin genvervoer; Steven Landveld, inzake leerlin genvervoer. 5041 ondernemers, gemeen- StadsVVV (tel. 0900-202 08 15/35 cpm) maandag van 13.00 tot 18.00 u en zaterdag van 10.00 tot I6.(A Inwerkingtreding Op grond van het bepaalde in de Algeme- Stadswinkel Reeshof Kerkenbosplaats 2 Zelfde openingstijden als Stadswinkel Noord. stuursrechtspraak van de Raad van Postbus 20019, 2500 EA‘s-Gravenha nsdag en ilburg.nl de krant nog in juli en augustus een malig uit. Op Stap in Brabant is ver krijgbaar bij de Stads-VVV. Het BAT vei zetten. Dit De Stads-VVV organiseert in samenwerking met Toerisme Turnhout op tweede pinksterdag weer de jaarlijkse toertocht voor oldtimers. Aanmeldingsformulieren zijn verkrijgbaar bij de Stads- VVV (Spoorlaan 364) en het Gemeentelijk Informatiecentrum in Stadswinkel Centrum. De medewerkers van het Gemeentelijk Informatiecentrum druk in de weer met het verzenden van de brieven voor het actualise ren van het databestand. ..„isseme. ■an deze v i gemaakt, /oorlopig lag 2.00 uur In week 23 hebben burgemeester en wet- houders de volgende kapvergunningen verleend: ckige contacten van it immers aan de smet is met een soa of oplopen van aids en en s bij het Gemeentelijk rum en de stadswinkels: Tilburg, de brochure ie 2003 - 2004, het Stads- 2004 - 2007, de map urg en de nieuwe editie in Tilburg. De milieust zijn op twe< Het college burg deelt n heeft ontvai 28, lid 1 Wei met het voo Spoorlaan 364, 5038 CD Tilburg. Openingstijden: 3 uur; dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur .00 uur. Internet: www.vvvtilburg.nl zelfs een den. 14,95. blikjes en dergelijke met alcohol houdende drank bij zich te hebben. Ook is het niet toege staan op de weg drinkglazen of flessen bij zich te hebben die Gemeentelijk Informatiecentrum (tel. 0900-202 50 10/25 cpm) Stadhuisplein 130 (ingang naast Paleis Raadhuis), 5038 TC Tilburg. Openingstijden: maandag van 13.00 tot 18.00 uur; dinsdag, woens vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur, donderdag van 9.00 tot 20.00 uur. E-mail: puinfo@tili Woensdag 11 juni vanaf 10.00 uur in de Nassauzaal. Brabant op Stap In Brabant is elke dag wat leuks te doen. De juni-editie van Op Stap in Brabant, de krant voor een gezellig dagje uit, is verschenen. Verder komt Commissie voor de bezwaarschriften Info aanvangstijden: tel. 542 89 72 kolommen te bezichtigen van de nieuw bouw rond het Kunstcluster in het centrum. Naast het Brabants Conserva torium en de Concertzaal komt daar de nieuwbouw van de Academie Beeldende Vorming. Deze interessante expositie is ter beschikking gesteld door CAST. kennelijk bestemd zijn voor het nuttigen van drank op de weg. Voor speciale evenementen in het Wilhelminapark kan hierop een uitzondering worden gemaakt. Toepassing Het college v< houders van het in zijn vei heeft beslotei wijzigde) bek de toepassing volge artikel 20 Bro. In de 1 geven hoe he enbare hoorzitting inzake 'waarschriften van de iers/verzorgers van: Nieuwe openings De openingstijden van het Servicepunt - Udenhout zijn onlangs uitgebreid. De voormalige stadswinkel zit sinds januari als servicepunt in de openbare bibliotheek aan het Tongerlo- plein. Op verzoek van de Dorpsraad zijn de openingstijden aangepast en komen ze meer overeen met die van de bibliotheek. Zo is het Servicepunt Udenhout voortaan ook op dinsdag open, terwijl de openingstijd op vrij dag verschoven is naar de avonduren. Hierdoor kunnen ook mensen die tij dens kantooruren moeten werken, bij het servicepunt terecht. De nieuwe openingstijden zijn: maandag, woens dag, donderdag van 14.00 tot 16.00 uur, dinsdag van 10.00 tot 12.00 uur en vrijdag van 17.30 tot 19.30 uur. het groenlabelsysteem in twee nog te bouwen varkensafdelingen (MO3/OO13). Tegen de ontwerpbeschikking zijn geen bedenkingen ingebracht. De beschikking is wel inhoudelijk gewijzigd t.o.v. de ont werpbeschikking. De Pas 65+ is te koop bij alle stadswinkels. Nodig zijn een geldig legitimatiebewijs en een pasfoto. Een brochure met informatie kunt u krijgen bij het Gemeentelijk Informatiecentrum. Onderstaande zaken (vergunningen Wet milieubeheer, het opleggen van nadere ei sen en meldingen 8.19) liggen ter inzage bij Publiekszaken. Stadswinkel Centrum Stadhuisplein 130 (ingang naast het paleis) Open maandag 13.00 - 18.00 uur, dinsdag, woensdag, vrijdag 09.00 - 18.00 uur, donderdag 09.00 - 20.00 uur. Gemeentelijk in Stadswinkel tel. 0900 - 202 50 Zelfde openingstr Centrum. Infolijnen 213 13 13 Burgerzaken en Belastingen 542 92 00 Bouwen en Wonen 542 87 72 Parkeerbalie 542 88 11 Sociale Zaken Arrangementenbrc Bijna dertig origin re en grotere groe Arrangementenbrc Stads-VVV. In deze leukste uitstapjes Hart van Brabant brochure kost Stads VVV Tilburg Spoorlaan 364 (naast de ANWB) telefoon 0900 202 0815 Open: maandag 13.00 -18.00 uur, dinsdag, t/m vrijdag 09.00 18.00 uur, zaterdag 10.00 - 16.00 uur. Gemeentelijke informatie vindt u ook op Internet: http://www.tilburg.nl Turnhout. Daar zijn tijdens Pinksteren de Parkfeesten met diverse activiteiten en veel muziek. De aankomst in Turnhout is omstreeks drie uur ‘s middags. In de Europa liggen op het De gemeente bedoeld voor worden uitgt duikelduo, et Nieuwbouw Kunstcluster J Tot eind juni zijn in de Stadswinkel Centrum maquettes en informatie- Wandelrouteboek Nederland Voor de wandelaars i' van kunnen krijgen, het ANWB Wandelrot in de winkel liggen. In een u, van maar liefst 100 kleürri;1- staan 100 wandeltochten dwv Nederland beschreven. Deze streerde uitgave kost 17,95 Er kunnen maximaal 150 oldti mers meedoen. Om half twaalf ‘s morgens vertrekt de oude auto’s vanaf het Paleis Raadhuis. De tocht voert via een prachtige route naar het Belgische te, politie en hulpverleningsin stanties hebben zich verenigd in het Platform 5041. Dit samenwer kingsverband heeft geconstateerd dat de beide verboden van groot nut zijn om de overlast in het gebied terug te dringen. Het samenscholingsverbod houdt dat het verboden is om in het aangegeven gebied samen te komen met meet dan vier personen van wie kan worden aangenomen dat de samenkomst verband houdt met het gebruik van of handel in harddrugs. Men moet zich op bevel van politie uit zo’n groep verwijderen en zijn of haar weg te vervolgen. Voor het alcoholverbod geldt dat het verboden is om op de openbare weg in het aangegeven gebied alcoholhoudende drank te nuttigen of aangebroken flessen, Fietskaart gratis De Tilburgse fietskaart bevat informatie over onder meer de sternet-fietspaden en de bewaakte fietsenstallingen met openingstijden en tarieven. Ook rijwiel handelaren zijn vermeld. Het Tilburgse Fietssternet is 130 kilometer lang. Er zijn negen fietsroutes die op de kaart ieder een eigen kleur hebben. De kaart ii gratis verkrijgbaar bij onder meer de stadwinkels en het Gemeentelijk Informatiecentrum. Het samenscholingsverbod geldt voor het gebied begrensd door het Wilhelminapark (noordzijde), de Dr. Nolensstraat tot en met de Kardinaal Afrinkstraat, de Veldhovenring tot aan de Nijverstraat, inclusief de Deken Botsstraat, de Groeseindstraat tot de Houtstraat, de Nijverstraat tot aan de Schaepmanstraat, de Buitenstraat, de Lange Nieuwstraat, de Fraterstraat, de Gasthuisring, in het zuiden begrensd door de zuidzijde van het spoorviaduct, de Alleenhoudersstraat tot en met de meest westelijke ingang van de Dr. Cuijpershof, de Philips Vingboonstraat, de Gasthuisring en het Wilheminapark (westzijde). Lekker uit in Tilburg Lekker Uit In Tilburg is dé wegwijzer voor het Tilburgse uitgaansaanbod. Het boekje is gratis verkrijgbaar bij de Stads-VVV. In de nieuwe editie is de Stads-VVV weer vertegenwoordigd met uitgebreide toeristische informatie. Lekker Uit In Tilburg staat boordevol cultuur en evenementen in de regio. De gids is ook op internet te bekijken: www.uitintilburg.nl. Mountainbike Routegids In deze gids zijn de 40 'oude' routes herzien en er zijn 18 nieuwe routes opgenomen. Die nieuwe routes liggen niet alleen in Limburg en Brabant, de mountainbikeprovincies bij uitstek, maar ook in Groningen. Daar is ze"' route met hoogteverschil te vinde Verkrijgbaar bij Stads-VW voor huis aan huis wordt verspreid, staat op de gemeentesite www.tilburg.nl. Architectuurgids Tilburg Om de zesde stad van het land te leren kennen, kan de Architectuurgids Tilburg een handig hulpmiddel zijn. Hierin staan circa 125 projecten die tussen 1850 en 2001 in Tilburg, Berkel- Enschot en Udenhout gerealiseerd zijn: van woningbouw tot parken, van steden bouwkundige ensembles tot monumen tale kerken. De gids met daarin een duidelijke plattegrond kost 7,95. Festival Mundial Voor het slotweekend van Festival Mundial op 14 en 15 juni in het Leijpark zijn kaarten te koop bij de Stads-VVV. Ze kosten per dag 8 en voor twee dagen 15. Ook zijn er verschillende cd’s van Festival Mundial verkrijgbaar vanaf 10 per stuk. Veel mensen verheugen zich op de vakantie. Een nieuwe omgeving, niets moet alles kan, nieuwe vrienden en romantiek. Je normale dagelijkse leven en zorgen lijken heel ver weg. Of je op een nuchtere Nederlander valt of op een spannende Spaanse, erop uit bent of juist niet. Het kan iedereen overkomen: een vakantieliefde. Het is zaak datje op één punt het hoofd koel houdt: zorg dat jij en je geliefde geen souvenir overhouden waar je spijt van krijgt. Kennisgeving ontwerp-dwangsom Het college van burgemeester en wethou ders van Tilburg maakt bekend dat zij hebben besloten Secured by Web, Kraaivenstraat 38-18 te Tilburg een last onder dwangsom op te leggen. Diver se malen is Secured by Web verzocht, conform artikel 8.41 Wet milieubeheer en artikel 6 van het ‘Besluit woon- en ver- blijfsgebouwen milieubeheer’, een mel ding in het kader van het ‘Besluit woon- en verblijfsgebouwen milieubeheer’ in te dienen. Tot op heden heeft het bedrijf nog geen gehoor gegeven aan deze ver zoeken. Omdat wij niet langer wensen te berusten in deze situatie hebben wij be sloten dat Secured by Web 250,-per week, met een maximum van 2500,- jeheer moet beta|en |ndjen de melding niet wordt ingediend. De ontwerpbeschikking heeft van 4 april 2003 tot en met 18 april 2003 ter inzage gelegen. Gedurende deze termijn zijn er geen bedenkingen inge diend. De beschikking met bijbehorende stukken ligt gedurende zes weken van 6 juni 2003 tot en met 17 juli 2003 ter inza ge bij de afdeling Handhaving van Ge- biedsontwikkeling, telefoonnummer 013 464 71 56. Gedurende de termijn van te- rinzagelegging kan beroep tegen de de finitieve beschikking worden Ingesteld bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Alleen degenen die tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp beschikking en belanghebben den aan wie redelijkerwijs niet kan wor den verweten geen bedenkingen tegen de ontwerp beschikking te hebben ingé bracht, kunnen beroep instellen. Daar naast kan bij de Voorzitter van de Afde ling Bestuursrechtspraak een verzoek worden ingediend tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek kan alleen worden gedaan als ook een be roepschrift bij de Afdeling is ingediend. Toegangskaarten attractieparken Bij de Stads-VW zijn toegangskaarten verkrijgbaar voor diverse attractieparken. In de rij staan bij de kassa van een park is dus niet nodig. Prijzen: Efteling 22; Six Flags Holland 18,50 voor kinderen (3-11 jaar), volwassenen 23; Warner Bros. Movie World 23. Digitale stadsgids verbeterd De digitale stadsgids van Tilburg op internet is onlangs geactualiseerd. Ook de zoekstructuur is verbeterd, zodat het nu nog eenvoudiger is om de juiste informatie te vinden. De digitale versie van het bekende boekje dat jaarlijks Wie de kapvergunningen met tekeningen wil inzien en wie vragen heeft, kan con tact opnemen met dhr. P. de Rootj, Beleids ontwikkeling, tel. 542 87 24. Adres Publiekszaken Stadskantoor 2, Koningsplein 8, 5038 WG -Tilburg. Openingstijden: werkdagen 9.00- 12.00 en 14.00 1'6.00 uur, dinsdag (op af spraak) tevens van 17.00-20.00 uur. Voor inzage tijdens avonduren, of voor vragen, bel de afdeling Bedrijven en Milieu tele foon 013-5429074. Openingstijden De winkel van de Stads-VVV is op 9 juni gesloten. jrB&S de ge- gunning jvciu ui artikel 8.4 van de Wet mi- u*“- behoeve van een inrichting iet vervaardigen van gereedschap- '02/0050). BenW willen de ge- -j vergunning verlenen. De ont- -schikking ligt met bijbehorende jn vanaf 9 Juni 2003 ter inzage. Tot 8 juli 2003 kan men schriftelijk kingen tegen de ontwerpbeschik- ibrengen. Op verzoek wordt op lag 30 juni 2003 om 15.00 uur de ‘Jkheid geboden tot gedachtewisse- en tot het indienen van mondelinge bedenkingen, waar de aanvrager bij kan zijn. Een verzoek hiervoor moet minstens een week van tevoren worden ingëdiend (telefoon 5429074). Informatiecentrum actualiseert databank Om bezoekers nog beter van dienst te kunnen zijn, is het Gemeentelijk Informatiecentrum bezig met het actu aliseren van zijn digitale databestand. Er is een brief uitgegaan naar bijna vierdui zend organisaties en instanties. Daarin staat een verzoek om de gegevens zoals die nu geregistreerd zijn, te controleren. Het Gemeentelijk Informatiecentrum streeft ernaar om in de loop van de zomer de database helemaal up-to-date te hebben. Het Informatiecentrum krijgt dagelijks vragen over de meest uiteen lopende onderwerpen. Om deze vragen zo correct mogelijk te kunnen beant woorden, is een actueel informatie bestand noodzakelijk. Stadswinkel Berkel-Enschot Gen. Eisenhowerweg 2 Open maandag 13.00 18.00 uur, dinsdag, woensdag, donderdag 09.00 -12.00 uur, vrijdag 13.00-20.00 uur. Servicepunt Udenhout Openbare bibliotheek Tongerloplein Open maandag, woensdag, donderdag 14.00 16.00 uur. Dinsdag 10.00 -1? en vrijdag 17.30-19.30 uur. Publiekshal Sociale Zaken Koningsplein 8 Open maandag t/m donderdag 08.30 -16.00 uur, vrijdag 08.30 Het Brabani (maandag 9 niswagens Wennen Het is heel belangrijk een condoom op de gebruiken. Voor iemand die geen ervaring condoom heeft, is het misschien even wennen. Probeer het een keer alleen. De gebruiksaanwijzing is doorgaans voldoende duidelijk. Als je een condoom goed gebruikt, kan het ook een goed voorbehoedmiddel zijn. Maar de pil beschermt niet tegen het aids-vitkis en andere soa. Gebruik daarom pil én condoom. Als je onveilig hebt gevreeën en je denkt dat je een soa hebt, ga dan naar de huisarts of neem contact op met de GGD. Tot slot: prettige vakantie en vrij veilig of vrij niet. Meer informatie: GGD Hart voor Brabant, Bureau SOA Bestrijding tel. (073) 640 45 00. i voor kleine- in de /urg van de 's zijn de irgondische i. De TILBURG 1. Transvaalplein 17, 1 jeneverbes in zijtuin; vergunningnummer 4938/03. 2. Lunterenstraat 27, 1 kronkelwilg in achtertuin; vergunningnummer 4939/03. 3. Bingelradestraat 79, 4 coniferen in de achtertuin; vergunningnummer 4940/03. 4. Sint Pieterstraat 32, 2 coniferen in achtertuin; vergunningnummer 4941/03. 5. Ingenhovenlaan 44, 1 berk in voor tuin; vergunningnummer 4942/03. 6. Barendrechtstraat 58, 1 populie achtertuin; vergunningnummer 494 7. Professor Gimbrèrelaan 164, 1 nlfeer in zijtuin; vergunningnummer 8. Cornells de Vriendtstraat 26, 1 treurwilg in achtertuin; vergunningnum mer 4945/03. 9. Ceramstraat 6, 1 sierkers en 2 spar ren in achtertuin; vergunningnummer 4946/03.' 10. Poluxstraat Schepersdijk, 6 ei ken, 2 elzen en 1 berk op industrieter rein; vergunningnummer 03/1885. Parapiu-ontheffingen gevelreiniging Het college van burgemeester en wethou ders van de gemeente Tilburg maakt be kend dat het voornemens is aan Actief reinigingstechnieken B.V., Industrie weg 48 te Waalwijk, aan DSG Schoon maakbedrijf B.V., Pallasstraat 36 te ~Tburg en aan F.N.S. Bedr V., Pallasstraat 36 te Til raplu-ontheffing te verlenen van artikel 10.63 van de Wet en artikel 84 van de Algemene p ke verordening van de gemeente 1 voor het uitvoeren van gevelreinig Aan de paraplu-ontheffing worden voor waarden verbonden ter bescherming van het riool, het milieu en de werkomgeving. De voorwaarden hebben betrekking op di verse reinigingsmethoden. De ontheffin gen voor Actief reinigingstechnieken B.V., DSG Schoonmaakbedrijf B.V., en aan F.N.S. Bedrijfsdiensten B.V. gelden voor een periode van 1 jaar en gelden voor alle gevelreinigingen in de gemeente Tilburg. De ontwerpbeschikkingen liggen gedu rende vier weken van 5 juni 2003 tot en met 3 Juli 2003 ter inzage bij de Afdeling Handhaving van de dienst Gebiedsont- wikkeling, Schouwburgring 107 te Til burg, elke werkdag van 09.00 uur tot 16.00 uur. Voor inzage buiten kantooru ren, of voor eventuele vragen, kunt u bel len met de afdeling Handhaving, telefoon nummer 013 -4647119 of 013-4647111 Gedurende de termijn van terinzageleg- ging kunnen door iedereen schriftelijke bedenkingen tegen de ontwerpbeschik kingen worden ingediend. Deze moeten worden gericht aan het college van burge meester en wethouders van de gemeente Tilburg, p/a directeur Gebiedsontwikke- ling, Postbus 90157, 5000 LL Tilburg. De gene die schriftelijke bedenkingen in- djent kan verzoeken dat zijn persoonlijke gegevens niet worden vermeld. Beroep te gen de definitieve beschikkingen kan worden ingesteld door degenen die be denkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikkingen, de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van hun advies bevoegdheid, en door belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen tegen de ont werpbeschikkingen te hebben ingebracht. Als de definitieve beschikkingen afwijken van de ontwerpbeschikkingen kan, voo wat betreft deze wijzigingen, door iede een beroep worden ingesteld. Algemeen De procedures voor het nemen van be schikkingen in het kader van de Wet mi lieubeheer (Wm) bestaan uit twee stap pen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning of nadere eisen (de ont werpbeschikking) en vervolgens het ne men van de beschikking. Tegen de ont werpbeschikking kunnen met redenen omklede bedenkingen worden ingebracht bij burgemeester en wethouders van Til burg (zie adres Publiekszaken). Dit moet afhankelijk van de procedure binnen 2 of 4 weken. Schrijf een aparte brief als u ver zoekt persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Na afweging van alle ingebrach te bedenkingen wordt de uiteindelijke be schikking opgesteld en vervolgens gepu bliceerd. Beroep tegen de definitieve beschikking staat alleen open voor: - degenen die bedenkingen hebben ingé bracht tegen de ontwerpbeschikking; - de adviseurs die advies uitgebracht heb ben over de ontwerpbeschikking; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen t.o.v. de ontwerpbeschikking. - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkin gen te hebben ingebracht tegen de ont werpbeschikking. Beroep tegen de definitieve beschikking kan worden ingesteld bij de Afdeling be ne wet bestuursrecht kan eenieder wiens belang rechtstreeks door afgifte van deze kapvergunning wordt getroffen, daarte gen bezwaar aantekenen bij het college van burgemeester en wethouders van Til burg, Postbus 90155, 5000 LH Tilburg. Een -gedagtekend- bezwaarschrift dient binnen 6 weken na deze bekendmaking te worden ingediend en dient tenminste te bevatten: een omschrijving van de be schikking waartegen het bezwaar is ge richt, alsmede de gronden van het be zwaar. Daarnaast kan bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank Breda, sector bestuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda, een verzoek om voorlopige voorziening worden inge diend. Een dergelijk verzoek kan pas wor den gedaan als het bezwaarschrift is in gediend. Van voonoemde kapvergunningen kan pas gebruik wor den gemaakt 3 weken na de dag van be kendmaking aan de aanvrager. Indien binnen deze termijn van 3 weken een be zwaar bij het college van burgemeester en wethouders is ingediend en tevens een verzoek om een voorlopige voorzie ning bij de arrondissementsrechtbank is ingediend kan van deze vergunning pas gebruik worden gemaakt, nadat op het verzoek om een voorlopige voorziening afwijzend is beslis Aanvraag om Wm-vergunning Aanvraag is ingediend voor Swaardvenstraat 2 te Tilburg door B technology B.V.: voor een nieuwe, de hele inrichting omvattende, vergt als bedoeld in artikel 8.4 van de M lieubeheer ten beh< voor het vervaardig pen (M/02/0050). BenW wi vraagde vergunning verier werpbeschikking stukken vanaf 9 jtlni en met 8jv.:; 2003 bedenkir-- - king inbrengen. CH maandag 30 Juni mogelijkheid gebuu. ling en tot het indier ngen, waar iverzoek hi In veel vakantielanden komen aids en soa (seksueel over draagbare aandoeningen) vaker voor dan in Nederland. Daarom is het in geval van oppervlak! groot belang datje veilig vrijt. Je kunt buitenkant niet zien of iemand besm“ met het aids-virus. De kans op het op. andere geslachtsziekten door seksueel contact kan sterk worden verkleind door het gebruik van een condoom. In het buitenland zijn condooms soms moeilijk verkrijgbaar, bovendien kan de taal een probleem zijn bij het kopen ervan. Ook zijn buitenlandse condooms vaak onbetrouw baar. Wees voorbereid op onverwachte gebeurtenissen en neem condooms mee als je op vakantie gaat. Bewaar ze koel en donker (niet in de koelkast). 542 88 11 Belek 542 92 85 Econc 542 87 86 542 98 95 542 95 71 542 95 63 542 95 72 542 88 11 Gebiedsontwikkeling 542 91 41 Gebiedsteam Oude Stad 540 83 28 Gebiedsteam Noord 542 98 07 Gebiedsteam Binnenstad 572 84 14 Gebiedsteam West 542 88 66 Grondbedrijf 0800 1920 Centraal Meldpt 542 88 11 Publiekszaken 542 88 11 Sector Sociale Zaken 542 91 43 Sector Werk en Scholing 542 93 03 Buro Kleinschalig Werk 549 55 55 Bureau Schuldhulpverlening 542 99 11 Bureau WVG 549 99 54 Klantenservice Deeltaxi 542 88 11 Sector Burgerzaken 542 88 11 Sector Belastingen 542 88 11 Sector Bouwen en Milieu 542 89 22 Bodem informatiepunt 542 91 98 Kadaster/bouwarchief 583 93 93 Brabants Afval Team om.: huishoudelijk afval, milieu- straat.ongediertebestrijding 542 33 17 Grofhuisvuillijn 542 88 11 Bedrijven 542 94 70 Regionaal Historisch Centrum Tilburg 532 60 00 Sportbedrijf/Sport-infolijn 532 60 44/ 532 60 43 Verhuur sportaccommodaties 536 74 75 Nederlands Textielmuseum 542 94 63 Facilitair Bedrijf Tilburg 540 83 00 Openbare Werken Tilburg 542 87 72 Parkeerbedrijf 464 19 11 Diamantgroep 532 63 26 Brandweer 09008844 Centraal telefoonnummer politie 464 39 11 GGD Midden Brabant 1-1-2 Alarmnummer Onderstaande beschikking ligt vanaf 9 Juni 2003 ter inzage. Tegen de beschik king kan tot en met 22 juli 2003 beroep worden ingesteld. De beschikking wordt de dag daarna van kracht tenzij binnen de termijn beroep is ingesteld en een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (voor adres zie alge meen). Aanvraag om Wm-vergunmng BenW hebben vergunning verleend voor: Waalwijkseweg 1OA te Udenhout aan C.J.M. van Gorp voor een gedeeltelijke re visievergunning voor het wijzigen van Stadswinkel Noord Brucknerlaan 20a Open maandag 13.00 - 18.00 uur, dinsdag, woensdag, donderdag 09.00 -18.00 uur, vrijdag 09.00 - 20.00 uur. De Fietsgids Nederland De 50 fietsroutes in deze gids zijn een selectie uit de ANWB/VVV-fietsgidsen. Ze bieden een grote variatie: mooie natuurgebieden, rustige landwegen, verrassende dorpjes en aangename fietspaden. Alle routes zijn beweg- die er geen genoeg wijzerd. Bij elke route staat een uitvoe- i, heeft de Stads-VVV rige beschrijving van landschappen en juteboek Nederland bezienswaardigheden. *- "on dikke ordner Verkoopprijs 8,95. rijke pagina’s door heel e rijk geïllu- )5. ^ontheffingen gevelreir ege van burgemeester en w i de gemeente Tilburg i t het voornemens is aan Act -gstechnieken B.V., In te Waalwijk, aan DSG B.V., Pallass irijfsc ilburj en op gronc et milieube ite Tilburg cmigingen. idsontwikkeling lomie Ruimtelijke Ordening Onderwijs en Jeugd Maatschappelijke Ontwikkeling Afdeling Onderwijs, Milieu I? Grot Cent

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2003 | | pagina 8