Cen Dit is een publicatie van het gemeentebestuur van Tilburg Zl Kruidenbuurt wint prijs ‘Vrolijk de straat op’ Pasen: openingstijden en ophalen huisvuil gewijzigd ‘Afz Tilb óu-n Noord DE TILBURGS DE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 17 APRIL 2003 - PAGINA 10 en jzend Stadswinkel Centrum. (Foto Publieksvoorlichting gemeente Tilburg) De prijswinnaars bijeen in stadskantoor I. (Foto Beleidsontwikkeling gemeenteTilburg) Ontwerpbeschikkingen Ad an drie Meldingen Op de agenda: emeenteme i Publieksvoorlichting Stads-VVV Tilburg Festival Mundial Vraag van de week Kapvergunningen 542 8811 Gemeente Tilburg tad Wet milieubeheer/Algemene Wet Bestuursrecht Bezoekadressen Commissies Gemeentelijke telefoonnummers Mevrouw L. Braber uit de Kruidenbuurt heeft de eerste prijs gewonnen voor de beste activiteit in het kader van ‘Vrolijk de straat op' van vorig jaar. Mevrouw Braber kreeg 500 euro voor de activiteiten die zij samen met buurtgenoten organiseert. De tweede prijs was voor het bewonerscomité Frans Lisztstraat. Wethouder Jan Hamming heeft afgelopen zaterdag de prijzen uitgereikt. De openingstijden van de stadswinkels en de Stads-VVV zijn in verband met Pasen en Koninginnedag aangepast. Zo zijn op Goede Vrijdag 18 april de stadswinkels en de Stads-VVV om 16.00 uur gesloten, terwijl ze op Koninginnedag (woensdag 30 april) de hele dag dicht zijn. Ook de tijdstippen voor het ophalen van het huisvuil zijn gewijzigd. Regio TV ze nieuwe afle ‘Afzender G televisieprc gemeente. programma bekijken. Ir meer de vol Voor klacht telefoonnu via dat nun verkeerslic ring van ee de internet 1 sierkers in lurnmer 1 wilg in ignummer bij de i Belastingen len Stads-VVV (tel. 0900-202 08 15 35 c. maandag van 13.00 tot 18. »rs°bei 2003. mega Maas optre i°2rr Vrag< Een t' geme het a gemee »n, aan -Enschot 18.00 uur, dinsdag, g 09.00 -12.00 uur, uur. jemde kapvergun- i aanvragers ct op Onderstaande zaken (vergunningen Wet milieubeheer, het opleggen van nadere eisen en meldingen 8.19) liggen ter inzage bij Publiekszaken. j naast het paleis) .00 uur, dinsdag, 18.00 uur, uur. z geslaagd voor uw rijbev Druiventros? Kom dan si Stadswinkel Berkel-Enschot. er mee op door de i toneel- idansen itie Donderdag 24 april vanaf 09.00 uur in de Nassauzaal. (ingar tijden: maandag van I3.00 t uur, donderdag van 9.00 tot 20.00 uur. E-mail: Informatiecentrum 10/25 cpm) Stadhuisplein 130 Openingstij tot 18.00 ui. cpm) Spoorlaan 364, 5038 CD Tilburg. 8.00 uur; dinsdag tot en met vrijdag v en zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Internet: www.vwtilburg.r ctads-VW i «O uur gesli 5 mei en 2< Hoorcommissie reclamanten bestemmingsplannen Inwerkingtre Op grond van wet bestuursn belang rechtst kapvergunnin bezwaar aante Valkenswaard Live Stads-VVV Tilburg verzorgt de voorver koop voor ‘Valkenswaard Live’ op 16 en is op sloten, op 29 mei de In week 16 het ders de volgen verleend: tewijs en staat u snel naar Open maandag 13.00 - 18.C schoolkeuzes en de Iers en verzorgers meebeslissen o.dsen zijn -* -telijk iswinkels. i 26, 1 berk in iningnummer latje vindt u ook op Het college van mee dat heteei ingevolge artik scherming, me’ saneren, van: n Aannemingsbe locatie: Kapiti Tilburg. Alle voornot ningen zijn aan bekend gemaakt 17 april 2003. Openingstijden De winkel van de Sta 18 april vanaf 16.00 21 april, 30 april, hele dag. Openingstijden: van 9.00 tot 18.00 uur l.nl Efteling Spiegeltje, spiegeltje aan de w beleef je de mooiste wonderer land? In de Efteling natuurlij! wereld vol adembenemende t -1.,— -r--ingskaarten - :tads-VW en 22. Kinderen t/m 3 jaar gratis. Fietsen vanuit Tilburg Recreatieve fietsers die de wijde omge ving van Tilburg willen leren kennen, zullen blij zijn met het boekje 'Fietsen vanuit Tilburg'. Het bevat negen routes -- die allemaal beginnen bij het NS-station en sprookjes. Toeganj aan de Spoorlaan. Deze 80 pagina's tel- verkrijgbaar bij de Sta lende ringband kost 6,25. Open maandag, woensdag t/m vrijdag Woensdag 23 april om 16.00 uur in de Paleiszaal. A tc Udenhout door r ppn gedeeltelijke uui net wijzigen van sm in twee nog te iznnr mestvarkens onroerende-zaakbelastingen, de afval stoffenheffing, de rioolrechten en als u in het bezit bent van een hond, de hondenbelasting. Bij de aanslag zit een brochure. Lees alles goed na. Wilt u langskomen bij Belastingen, maak dan gebruik van de stadswinkels. Algemene informatie: tel. 013 - 213 13 13. Informatie over kwijtschelding: ..et milieu en d waarden hebbe reinigingsmetf voor VKS R-— voor Gebr voor een pe..„. voor alle gevelreinigingen in de gemeente Tilburg. De beschikkingen liggen gedu rende zes weken, van 17 april 2003 tot en met 29 mei 2003, ter inzage bij de Afdeling Handhaving van de dienst Gebiedsontwikkeling, Schouwburgring 107 te Tilburg, elke werkdag van 09.00 uur tot 16.00 uur. Voor inzage buiten kantooruren, of voor eventuele vragen, kunt u bellen met de afdeling Handhaving, telefoonnummer 013- 4647119 of 013-4647111. In week 16 hebben burgemeester en wethouders de volgende kapvergunningen verleend: Wijziging voorschriften Het bevoegd gezag kan de a= vergunning verbonden voor beperking intrekken bescher is, als te -nilieug- ■ga dance party op 3 mei in de aspoort te Den Bosch. Met live tredens van The Gibson Brothers, rest enTony Scott. Kaarten kosten >4,50 - Iedereen die zijn zienswijze heeft kenbaar gemaakt tegen het ontwerp-bestemmingsplan ‘Pieter Vreedeplein e.o. herziening 2002’ kan deze mondeling toelichten. Degenen die hun zienswijze hebben kenbaar gemaakt, kunnen ook anderen machtigen de ziens wijzen toe te lichten. ing naast Paleis Raadhuis), tot 18.00 uur; dinsdag, woensdag en ->n nn c ,y. puinfo@tilburg.nl Adres Publiekszaken Stadskantoor 2, Koningsplein 8, 5038 WG Tilburg. Openingstijden: werkdagen 9.00- 12.00 en 14.00-16.00 uur, dinsdag (op afspraak) tevens van 17.00-20.00 uur. Voor inzage tijdens avonduren, of vo’or vragen, bel de afdeling Bedrijven en Milieu telefoon 013-5429074. Nieuwe onderwijsgidsen De onderwijsgidsen 2002-2003 voor de basisschool en voor het voortgezet onderwijs zijn uit. Ze worden uitgege ven door het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschappen. Beide gid sen geven informatie over zaken als het Nederlands onderwijssysteem, Melding (artikel 8.19 Wm) Indien een bedrijf met een milieuver""" ning een wijziging wil laten plaatsvinuen en deze wijziging is niet in overeenstem ming met de vergunning, maar de veran dering leidt niet tot andere of grotere nadelige gevolgen dan door de milieuver gunning worden toegestaan, hoeft hiervoor geen nieuwe vergunning te worden aangevraagd, maar kan volstaan worden met een melding ‘verandering inrichting’ aan het bevoegd gezag (artikel 8.19 Wet milieubeheer). Door het college van burgemeester en wethouders wordt Cemeentelijk (tel. 0900-202 50 5038 TC Tilburg, vrijdag van 9.00 ti Gemeentelijk Informatiecentrum in Stadswinkel Centrum, tel. 0900 -202 50 10. Zelfde openingstijden als Stadswinkel Centrum. Jong Oranje Festival De Stads-VVV verzorgt de voorverkoop van het Jong Oranje Festival op 27 april in de Danssalon te Eindhoven. Er is onder meer een mini concert van Grad Damen Wesley. Kaarten kosten 10. Opt april) wordt er geen huist o_ zameld. Dat gebeurt al eerder namelijk op zaterdag 19 april. Op Koninginnedag rijdt het Brabants Afval Team (BAT) ook niet. Deze ophaalronde verschuift naar Stadswinkel Berkel-I Gen. Eisenhowerweg 2 Open maandag 13.00 woensdag, donderdag vrijdag 13.00 - 20.00 u Aanvraag om Wm-vergunning Aanvragen zijn ingediend voor: Dr.Paul Janssenweg 140 te Tilburg door Optica! Media Manufacturers B.V. voor een revisievergunning voor een inrichting voor fabricage en verpakken van cd’s en dvd’s (M/03/0011). Waalwijkseweg 10A te Ude C.J.M. van Gorp voor een ge revisievergunning voor het het groenlabelsysteem in n bouwen afdelingen voor m< opfokzulgen (M03/0013). BenW willen de gevraagde vergunningen wijziging v verlenen. De ontwerpbeschikkingen beperkinge liggen met bijbehorende stukken vanaf 22 april 2003 ter inzage. Tot en met 20 mei 2003 kan men schriftelijk bedenkingen tegen de ontwerpbeschikkingen inbrengen. Op verzoek wordt op maandag 12 mei 2003 om 15.00 uur de mogelijk heid geboden tot gedachtewisseling en tot het indienen van mondelinge beden kingen, waar de aanvrager bij kan zijn. Een verzoek hiervoor móet minstens een week van tevoren worden ingediend (telefoon 5429074). Om een beel zijn van het staat er vooi maand kort< op deze pag Meldpunt g< door aan de lingen van d het meldpui klachten wo Eindhovenseweg 10 te Berkel-Enschot betreffende een inrichting voor het houden van dieren van H.A.M. Broeders (TR/2003/1098). BenW zijn voornemens om het verzoek om wijziging van de voor schriften danwel beperkingen te hono reren. Daartoe is een ontwerpbeschikking opgesteld. Deze ligt met bijbehorende stukken vanaf 22 april 2003 ter inzage. Tot en met 20 mei 2003 kan men schrifte lijk bedenkingen tegen de ontwerpbe schikking inbrengen. Op verzoek wordt op maandag 12 mei om 15.00 uur de mogelijkheid geboden tot gedachtewisse ling en tot het Indienen van mondelinge bedenkingen, waar de aanvrager bij kan zijn. Een verzoek hiervoor moet minstens een week van tevoren worden ingediend (telefoon 5429074). Op eigen initiatief zijn BenW voornemens over te gaan tot wiwioino van de voorschriften danwel gen, behorend bij: Centaurusweg 148-1 te Tilburg betreffende een gereedschapmakerij van Samuel Gereedschapmakerij B.V. (2002/1300). Daartoe zijn ontwerpbe schikkingen opgesteld. Deze liggen met bijbehorende stukken vanaf 22 april 2003 ter inzage. Tot en met 6 mei 2003 kan men schriftelijk bedenkingen tegen de ontwerpbeschikkingen inbrengen. Commissie voor de bezwaar schriften Info aanvangstijden: tel. 542 89 72 Ontwerpbescl artikelen 29, Bij het college i 17 januari 200: melding ingedi lid 1 Wbb, met saneren op de 1 Salastraat 34 schikking is do - vast te stellen geval van ernst - vast te stellen urgentie om he - te bepalen da: gemelde voorn worden begom van deze besef te bepalen dal anders dan wei dient te wordei grond van het beoordeeld dat saneringsplan - dat uiterlijk 1 sanering schrif worden van de bij het college; - dat binnen vlj nemen van het worden gemelt gemeente Tilbt Openbare hoorzitting inzake bezwaarschriften van dhr. mw.: - De Groot en Van Keulen, inzake woningonttrekkingsvergunning Alleenhouderstraat 133 te Tilburg; Smetsers, inzake verleende bouwvergunning voor het veran deren van een carport in een garage aan de Jachtlaan 3 te Udenhout; - Creemers, inzake verleende bouwvergunning voor scholei appartementen en woningen i de Perweide 1 te Udenhout. Stadswinkel Noord Brucknerlaan 20a Open maandag 13.00 18.00 uur, dinsdag, woensdag, donderdag 09.00 18.00 uur, vrijdag 09.00 - 20.00 uur. Stadswinkel Reeshof Kerkenbosplaats 2 Zelfde openingstijden als Stadswinkel Noord. TILBURG 1. Esperloop ningnummer^ 2. Van der Dc achtertuin; vei 3. Diepenvee in achtertuin; 4. Ringbaan 1 vergunningnu 5. Ardennenl vergunningnu 6. Gluckstraa vergunningnu 8. Von Weber vergunningnu Allevoorn aanvrager 17 april 2( Vakantie Vrije tijd In Nederland is elke dag wat leuks te doen. De krant Vakantie Vrije tijd bevat honderden tips voor een dagje lekker weg in eigen land. Zo wordt een bezoek aan evenementen telkens weer een leuke ervaring. De krant [cost 2,25. kan worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. bevatten: een omschrijving van de beschikking waartegen het bezwaar is gericht, alsmede de gronden van het bezwaar. Daarnaast kan bij de voorzienin genrechter van de Rechtbank Breda, sector bestuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda, een verzoek om voorlopige voor- gediend. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan als het bezwaarschrift is ingediend. Van bovengenoemde kapvergunningen kan pas gebruik worden gemaakt 3 weken na de dag van bekendmaking aan de aanvrager. Indien binnen deze termijn van 3 weken een bezwaar bij het college van burgemeester en wethouders is ingediend en tevens een verzoek om een voor lopige voorziening bij de arron dissementsrechtbank is inge diend kan van deze vergunning pas gebruik worden gemaakt, nadat op het verzoek om een voorlopige voorziening afwij; is beslist. Wie de kapvergun ningen met de bijbehorende teke ningen wil inzien en wie vragen heeft, kan contact opnemen met dhr. P. de Rooij, Beleidsontwikkel ing, tel. 542 87 24. Publiekshal Sociale Zaken Koningsplein 8 Open maandag t m donderdag 08.30 16.00 uur, vrijdag 08.30 - 12.30 uur. Stads VVV Tilburg Spoorlaan 364 (naast de ANWB) telefoon 0900 202 0815 Open: maandag 13.00 18.00 uur, dinsdag, t/m vrijdag 09.00 18.00 uur, zaterdag 10.00 - 16.00 uur. Gemeentelijke informatie vint Internet: http://www.t‘"- Stadswinkels De meeste stadswinkels zijn van maan dag tot en met vrijdag tot 18.00 uur open, op koopavond tot 20.00 uur. Wanneer u iets van de gemeente nodig heeft, bijvoorbeeld een paspoort, een uittreksel uit het geboorteregister, een rijbewijs of een bouwvergunning dan kunt u daar terecht. Er zijn stads winkels in het Centrum, Reeshof, Noord, en Berkel-Enschot. In Udenhout heeft de gemeente een Servicepunt. Zie voor adressen en openingstijden het colofon. Kidsgids Vakantie Wie neemt je zoon of dochter m kindersafari en wie gidst je dwi bergen? Waar kunnen gezinnen f spelen in Frankrijk of flamencod in Spanje? In de Kidsgids Vakant._ staat veel informatie voor volwassenen met kinderen die de vakantie op een leuke manier willen besteden. Prijs: 12,50. Six Flags Beleef opnieuw de sensatie van The Roller Coaster in Six Flags Holland. Het park opent zijn deuren weer van 18 april {ot en met 7 september. Toegangskaarten zijn verkrijgbaar bij de Stads-VVV en kosten 18,50 voor kin deren (3-11 jaar), volwassen 23. vervolgens een akkoordverklaring npg» steld. De akkoordverklaring is een bes waarin staat of dé melding wel of niet wordt geaccepteerd. Onderstaande meldingen zijn geaccepteerd en liggen vanaf 21 april 2003 ter inzage. Kraaivenstraat 1 te Tilburg door f van geloven B.V.: het vervangen var satézakjeslfjnen door één snellere nieuwe; het verplaatsen van de acculaad- ruimte en paneerlijn en het vergroten van de orderpickruimte (pi2132). Ledeboerstraat 21 te Tilburg door Goodyear Aviation Products: het vernieuwen en verplaatsen van de droog- kamer en het verplaatsen van een drietal schaafmachines (pi2135). Tegen de akkoordverklaringen kan tot en met 3 Juni 2003 bezwaar worden gemaakt. De bezwaarschriften moeten worden gericht aan burgemeester en wethouders van Tilburg, per adres direc teur Publiekszaken, Koningsplein 8, 5038 WG Tilburg. In een aparte brief kunt u verzoeken om uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. De melding akkoordverklaring wordt de dag daarna van kracht tenzij binnen de termijn bezwaar is gemaakt en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning is ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (voor adres zie algemeen). 17 mei. Grad Damen treedt 16 mei op met in het voorprogramma Marianne Weber Wesley 20). Op 17 mei 's middags Jody Bernal Kids Show 9,50) en 's avonds de Heverband met o.a. Leo Sayer, Claire, Katrina from the Waves en Diva’s of Dance 25). Vincent van Gogh ■Vincent van Gogh in Tilburg’ is de titel van een magazine dat verkrijgbaar is bij de Stads-VVV. Het is een heruitgave van Tilburg, Tijdschrift voor geschiedenis, monumenten en cultuur. Verkoopprijs 3,25. De Stads-VVV organiseert samen met de BBA dagtochten in het teken van Vincent van Gogh. Maar er zijn ook meerdaagse arrangementen te boeken naar Frankrijk, waar Van Gogh een deel van zijn leven doorbracht. Prijzen: dag tochten vanaf 21,-, meerdaagse reizen vanaf 240,- p.p. Ja, in Stadswinkel Centrum staan bij de balie van het Gemeentelijk Informatiecentrum diverse internet- zuilen tot uw beschikking. Pas 65+ De Pas 65+ is een kortingskaart voor ouderen. Met de kaart betalen zij min der voor bijvoorbeeld de schouwburg, een museumbezoek of bij gebruik van trein, bus of taxi. Aan deze kaart kun nen geen rechten worden ontleend, maar wel gunsten. Deze gunsten zijn afhankelijk van de bedrijven en instel lingen zelf en niet van de gemeente. De Pas 65+ is te koop bij de stadswinkels. Nodig zijn een geldig legitimatiebewijs en een pasfoto. Ik heb thuis geen internet maar wil toch de site van de gemeente bekijken. Kan dat? Festival Mundial Kaarten voor het slot weekend van Festival Mundial op 14 en 15 juni in het Leijpark zijn verkrijgbaar bij de Stads-VVV. Ze kos ten per dag 8 en voor twee dagen betaalt de bezoeker 15. wand, waar •en van het jk. Een attracties >n zijn en kosten Algemeen De procedures voor het nemen van beschikkingen in het kader van de Wet milieubeheer (Wm) bestaan uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning of nadere eisen (de ontwerpbeschikking) en vervólgens het nemen van de beschikking. Tegen de ontwerpbeschikking kunnen met redenen omklede bedenkingen worden ingebracht bij burgemeester en wethouders van Tilburg (zie adres Publiekszaken). Dit moet afhankelijk van de procedure binnen 2 of 4 weken. Schrijf een aparte brief als u verzoekt persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Na afweging van alle ingebrachte bedenkingen wordt de uiteindelijke beschikking opgesteld en vervolgens gepubliceerd. Beroep tegen de definitieve beschikking staat alléén open voor: Het bevoegd gezag kan de aan een - degenen die bedenkingen hebben inge- vergunning verbonden voorschriften en bracht tegen de ontwerpbeschikking; beperkingen wijzigen, aanvullen of - de adviseurs die advies uitgebracht intrekken als dit in het belang van de hebben over de ontwerpbeschikking; bescherming van het milieu noodzakelijk - degenen die bedenkingen hebben tegen is, als technische ontwikkelingen op wijzigingen t.o.v. de ontwerpbeschikking; milieugebied daartoe aanleiding geven of - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs als er ontwikkelingen zijn met betrekking niet kan worden verweten geen beden- tot de kwaliteit van het milieu. De vergun- kingen te hebben ingebracht tegen de ninghouder heeft verzocht om wijziging ontwerpbeschikking. van de voorschriften danwel beperkingen, Beroep tegen de definitieve beschikking behorend bij: :gen over belastingaanslag i tijdje terug zijn de aanslagen neentelijke belastingen verstuurd. Op aanslagbiljet staan vermeld de TILBURG 1. Esperloop 8, 1 berk in voortuin; vergunningnummer 4898/03. 2. Van der Doesstraat 4, 2 berken in achtertuin; vergunning- ziening worden ingt nummer 4899/03. dergelijk verzoek ké 3. Diepenveenstraat 41, 2 grove ----' - dennen in achtertuin; vergunning nummer 4900/03. 4. Ringbaan West 239, 1 berk in voortuin; vergunningnummer 4901/03. 5. Ardennenlaan achtertuin; vergunt 4902/03. 6. Gluckstraat 38, 1 populier in achtertuin; vergunningnummer 4903/03. 7. Purcelldreef 75, zijtuin; vergunningnt 03/1882. 8. Von Weberstraat, plantsoen; vergunning 03/1883. tweede paasdag (maandag 21 zaterdag 3 mei. Het BAT verzoekt ril) wordt er geen huisvuil inge- iedereen om de containers uiter- 'J -lijk om acht uur‘s morgens buiten te zetten. De milieustraten Albion in Tilburg en Hoolstraat in Berkel- Enschot zijn op beide dagen gesloten. Met activiteiten als voorlezen, het maken van een buurtboekje en een poppenkastspel wil mevrouw Braber bevorderen dat bewoners positiever over hun eigen omgeving gaan denken. Het bewo nerscomité Frans Lisztstraat ontving 250 euro voor de schoon maakacties die het meerdere malen per jaar in de buurt organi seert. Ook dit jaar hoopt de gemeente weer op veel goede en leuke Vakantie: denk aan paspoort Mensen van wie in mei, juni, juli of augustus het paspoort verloopt, wordt geadviseerd op tijd een nieuw reisdocument aan te vragen. In verband met de vakantieperiode kan het namelijk extra druk worden. Het verwerken van nieuwe aanvragen duurt langer en daar komt bij dat men twee keer naar de gemeente moet komen. Ook voor het bijschrijven van kinderen gelden andere regels. Verder heeft de Koninklijke Marechaussee de regels voor een noodpaspoort aange scherpt. Het is niejt eenvoudig voor zo’n paspoort in aanmerking te komen. Daarom is het van belang op tijd naar de gemeente te gaan. Bel voor een afspraak met 2 13 13 13. kosten en regels, s wijze waarop oude kunnen meepraten en meebesli over het schoolbeleid. De gidst verkrijgbaar bij het Gemeentel' Informatiecentrum en de stad; Dance Classic Fever De Stads-VVV verzorgt de voorverkoop van Dance Classic Fever, the 70’s 80’s Inwerkingtreding Op grond van het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht kan eenieder wiens belang rechtst reeks door afgifte van deze kapvergunning wordt getroffen, daartegen bezwaar aantekenen bij het college van burgemeester en wethouders van Tilburg, Postbus 90155,5000 LH Tilburg. Een gedagtekend- bezwaarschrift dient binnen 6 weken na deze bekendmaking te worden inge diend en dient tenminste te ing opge- verbonden ter bescherming van het riool, Gedurende de termijn van terinzageleg- een besluit het milieu en de werkomgeving. De voor- ging kan tegen de beschikking beroep --ben betrekking op diverse worden ingesteld bij de Afdeling thoden. De ontheffingen bestuursrechtspraak van de Raad van 5 Reiniging Onderhoud B.V. en State, Postbus 20019, 2500 EA s- troeders Van Heeswijk B.V. gelden Gravenhage. Alleen degenen dié tijdig i periode van 1 jaar en gelden bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikkingen en belangheb benden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten dat zij dit niet (tijdig) hebben gedaan, kunnen beroep instellen. Daarnaast kan bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak een verzoek worden ingediend tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek kan alleen worden gedaan als ook een beroepschrift bij de Afdeling is inge diend. ideeën van Tilburgers die hun woonomgeving willen opvro lijken. Elke straat, wijk of vereni ging die in de afgelopen twee jaar nog niet heeft deelgenomen, kan zich tot 7 mei inschrijven. Aanvraagformulieren zijn verkrijgbaar in de buurthuizen wijkcentra, de openbare biblio theek, de stadswinkels en bij stichting de Twern. Informatie over dit onderwerp is ook te vinden op www.tilburg.nl. 542 88 11 Beleidsontwikkeling 542 92 85 Economie 542 87 86 Ruimtelijke Ordening 542 98 95 Onderwijs en Jeugd 542 95 71 Maatschappelijke Ontwikkeling 542 95 63 Afdeling Onderwijs, Milieu 542 90 75 Milieu 542 88 11 Gebiedsontwikkel 542 91 41 Gebiedsteam 540 83 28 Gebiedsteam 542 98 07 Gebiedsteam Binnenstad 572 84 14 Gebiedsteam West 542 88 66 Grondbedrijf 0800 1920 Centraal Meldpunt 542 88 11 Publiekszaken 542 88 11 Sector Sociale Zaken 542 91 43 Sector Werk en Scholing 542 93 03 Buro Kleinschalig Werk 549 55 55 Bureau Schuldhulpverlening 542 99 11 Bureau WVG 549 99 54 Klantenservice Deeltaxi 542 88 11 Sector Burgerzaken 542 88 11 Sector Belastingen 542 88 11 Sector Bouwen en Milieu 542 89 22 Bodem informatiepunt 542 91 98 Kadaster/bouwarchief 583 93 93 Brabants Afval Team om.: huishoudelijk afval, milieu- straat.ongediertebestrijding 542 33 17 Grofhuisvuillijn 542 88 11 Bedrijven 542 94 70 Regionaal Historisch Centrum Tilburg 532 60 00 Sportbedrijf/Sport-infolijn 532 60 44/ 532 60 43 Verhuur sportaccommodaties 536 74 75 Nederlands Textielmuseum 542 22 41 idem Infolijn 542 94 63 Facilitair Bedrijf Tilburg 540 83 00 Openbare Werken Tilburg 542 87 72 Parkeerbedrijf 464 19 11 Diamantgroep 532 63 26 Brandweer 09008844 Centraal telefoonnummer politie 595 89 00 team Vreemdelingenzaken 464 39 11 GGD Midden Brabant 1-1-2 Alarmnummer Paraplu-ontheffingen gevelreiniging ergun- Het college van burgemeester en wethou- /inden ders van de gemeente Tilburg maakt bekend dat zij aan VKS Reiniging Onderhoud B.V., De Amert 102 te Veghel en aan Gebroeders Van Heeswijk B.V., Heubergerstraat 205 te Tilburg paraplu-ontheffingen verlenen op grond van artikel 10.63 van de Wet milieubeheer en artikel 84 van de Algemene plaatselijke verordening van de ‘eente Tilburg voor het uitvoeren van elreinigingen. Aan de paraplu- teffing worden voorwaarden

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2003 | | pagina 10