Mociman I I I I g£SÉS“ Kejndei'K.upK.es-restfvai in viivar-enbeer Doe-het-zelf-kinder-concert Jungle Book is terug! RECEPTIONISTE/TELEFONISTE VERKOOPTALENT KEUKENS VERKOOPTALENT KEUKENS LEERLING KEUKENVERKOPERS ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER LEERLING KEUKENMONTEUR Keukens Poppentheater in het Bezoekerscentrum Project Gilde Samenspraak van start Collecte Jantje Beton: kom op voor kinderen zond - -DONDERDAG 20 FEBRUARI 2003 - PAGINA 7 003 - PAGINA 6 DE TILBURGSE KOERIER VRIJDAG 21 FEBRUARI 18.30 uur - The Lord of the Rings 2 entree €8,50 DRK entree €7,50 ee kinderen 5,00 itree groten €6,50 PHERDAY entree €6,50 R in 8 MILE entree €6,50 Sr Keukens voor mensen, door mensen Voor onze vestiging in Tilburg zijn wij op zoek naar sussen weer dol- EHBO afd. t Tilburg fulltime Uiteraard geldt voor elke functie een passende salariëring. www.mooiman.nl UP-korting ;top< Verder goede rekene Kom carnavals- knutselen in de bibliotheek Mooiman Keukens Tilburg is leverancier van kwaliteitskeukens in het middensegment van de markt. Door een jong managementteam worden meerdere verkoopvestigingen in Noord-Brabant aangestuurd. Van ons team wordt verwacht dat zij klantgerichtheid en kwaliteit in product en organisatie als hoogste goed zien. Deze visie en het daaruit voortvloeiende succes maakt uitbreiding van ons team noodzakelijk. )ren n zaken RONDOM HART VAN BRABANT ijke sollicitatie ilburg, t.a.v. e sturen naar: Mooiman Keukens 5003 DA Tilburg. 06-51384440 irveren: Jt?r g, Tel: 013-5431963 isisonderwijs NGS 2 O TOWERS MIDI THEATER 14.00 uur-Jungle Book 2 E L Iruari 2003 9660 aatsheuvel leermeters. speelv< specie Alleen schriftelijk Tilt het g geautor het Het brede assortiment en tegemoet kunt komen aan alleen; het afsluiten van een order komt ze uiteraard na. Hierbij actuele in die je verkope deskundi; ZATERDAG 22 FEBRUARI CINEMA HEUVELPOORT 13.30 uur - Harry Potter 2, Nederl. gespr. 14.30 uur-Spy Kids 2 14.30 uur-Pietje Bell 18.30 uur - The Lord of the Rings 2 MIDI THEATER 14.00 16.00 uur - Jungle Book 2 !0.00 uur an het Vrije de school Knutsel je eigen carnavalsmasker in de jeugdbibliotheek. iarmoniali i een openbare avond i d.m.v. foto’s van procedures op gebied van bij je hoog in ictioneren als •koop. Wel heb limschoots ver een parttime één van deze uitbreiding blokfluitensemble In het blokfluitensemble senen van de voor Muziek e camavalsweek weer nieuwe worden i iedere vr Pendel Koning Willem II College In verband met de geringe parkeerge legenheid op het eigen terrein, zet het II College voor de dinsdag 25 februari i. Belangsteller de open avond willen bezo auto komen, wordt geadvis keren op het parkeerterrei bad en ijssportcentrum i ook de i naar het! Jungle-liefliebbers opgelet, want zaterdag 22 februari gaat bij het Midi Theater in Til burg de nieuwe film van Jungle Book in Première. De film heet Jungle Book 2 en hij begint waar het eerdere spannende avon tuur is geëindigd. Solliciteren? :ies, voorzien van recente pasfoto, kun je afdeling personeelszaken, Postbus 3046, tuurmonumenten kunnen ar op zondag 23 februari komen kij- elling. De voorstelling heet ‘Feest van elt-concert ïn die zich „kke samen f alentenorkest van het Bra- nservatorium in Tilburg de I mfonie van Leopold Mozart, ADRESSEN: Cinema Heuvelpoort Heuvelpoort365 Tilburg Midi Theater Heuvelring 108 Tilburg Poppentheater De Witte Lelie Gemullehoekenweg 147 Oisterwijk WOENSDAG 26 FEBRUARI CINEMA HEUVELPOORT 13.30 uur - Harry Potter 2, Nederl. gespr. 14.30 uur-Spy Kids 2 14.30 uur-Pietje Bell MIDI THEATER 14.30 uur-Jungle Book 2 POPPENTHEATER DE WITTE LELIE 15.00 uur - Tante Sjaan...het circus komt er ;ren van ingen tot activiteiten ónderenVan een gezel- o peen spannend vakantiekamp. Zodat ze even zorgeloos en gelukkig zijnJantje Beton vindt dat ieder kind moet kun nen spelen. Maar die projecten kosten veel geld. Geef daarom ook uw bijdra ge aan de collectanten. Alleen dan kan men deze kinderen blijven helpen en helpt u de kinderen uit uw buurt. Dankzij de groei en de behoefte aan tijdige manageméntinformatie ben je o.a. verantwoordelijk voor de verwerking van de in- en verkoopfacturen, kas- en bankboek en debiteuren- en crediteurenbeheer. Je werkt mee aan de samenstelling van periodieke rapportages en beheert artikel- en prijsbestanden. ZONDAG 23 FEBRUARI CINEMA HEUVELPOORT 13.00 uur - Harry Potter 2. Nederl. gespr. 13.15 uur-Spy Kids 2 13.30 uur-Pietje Bell 16.00 uur - The Lord of the Rings 2 16.00 uur-Harry Potter 2 In Bezoekerscentrum Oisterwijk van Nati alle kinderen van vier tot acht jaar op zondi ken naar een leuke theatervoorstelli de dieren’ en hij begint om 14.00 ui NIEUW ee kinderen €5,00 itree groten €6,50 Het is weer bijna carnaval! Iedereen denkt na over wat hij of zij wil worden. Weet jij het al? Als je nog een leuk mas ker of andere camavalsversiering no dig hebt, kan de jeugdbibliotheek öp het Koningsplein in Tilburg jou een handje helpen. Kom zondag 23 febru ari tussen 14.00 en 15.30 uur naar deze bibliotheek en knutsel hier je eigen car- navalsversiering in elkaar. Heb je nog geen idee? Ook dat is geen enkel pro bleem, want in de bibliotheek liggen heel veel boeken met allemaal leuke knutselideetjes voor je klaar. Deze knutselmiddag is voor alle kinderen van 4 tot 12 jaarDe toegang is gratis keltisch kruis Het Keltisch Kruis organiseert woens dag 26 februari een paranormale avond met de heer J. van Marsbergen die aan ondersteunt Jantje B de hand van kaarsvlammen helder- v°or kinderen die in ziende waarnemingen zal doenPlaats: dreigen te komenZoals kir café Den Eik, Bredaseweg 177, Til- achterstandswijken of kinc burg. Aanvang: 20.00 uur. Informatie: u-nt“ Joop en Maria Smit, tel. 5351436. Met de andere helft van de opbrengst ondersteunt Jantje Beton projecten voor kinderen die in de verdrukking dreigen te komen. Zoals kinderen uit 1J inderen die met hun moeder in een Blijf-van-mijn- Hjfhuis wonen. Kortom: kinderen die weinig of geen momenten van ont spanning in hun leven hebben. Juist deze kinderen wil Jantje Beton een toe komst bieden, waarin zij geen achter stand kennen ten opzichte van de rest van de samenleving. Zo kunnen we voorkomen dat ze op het verkeerde pad raken. De dieren in het bos zijn erg verdrietig, omdat het bosvrouwtje moet ver huizen. Zij moet verhuizen omdat haar huisje kapot is gemaakt. Niemand weet wie het gedaan heeft. De dieren houden veel van het bosvrouwtje eri willen niet dat ze weg gaat. Samen gaan ze ervoor zorgen dat er een nieuw huisje komt. Als het lukt, komt er een heel groot feest, waarbij alle dieren worden uitgenodigd. En...wie denk je dat er nog meer op het feest mogen komen? Na het poppenspel maken alle kinderen een feestelijke boswartj deling. Dus vergeet nietje warme mutswanten en een dikke jas mee te ne-j men. De kosten voor deze middag bedragen drie euro voor leden van Na tuurmonumenten en vijf euro voor niet-leden. De kaartjes dienen van tevoren gereserveerd te worden via het telefoonnummer 013-5219209; Het Bezoekerscentrum ligt op de Van Tienhovenlaan 5 in Oisterwijk. paranormale waarnemingen Harmonia heeft op maandag 24 febru ari een openbare avond met waarne mingen d.m.v. foto’s van overledenen met één bloem door mevr. Kde Bruin Plaats: De Goede Herder, Isidorus- straat 6, Tilburg. Aanvang: 20.00 uur. Tel. info: 5470747/4557178. annanina’s rust Op zondag 23 februari organiseert het IVN Tilburg e.o. een openbare wande- lexcursie in ‘Annanina’s Rust’. Anna nina’s Rust is een duidelijke represen tant van het zogenaamde landgoedbos Het landgoed had naast de houtpro- duktie de functie de mens tot genoegen te zijn. In het landgoed Annanina’s Rust komt deze dubbelfunctie fraai tot uiting. Kronkelpaden met rododend rons, monumentale beuken en eiken bepalen het karakter van dit gebied. Aanvang om 10.00 uur. Startplaats: kapelletje aan de Beekseweg in Hilva- renbeek. U kunt het landgoed bereiken via de weg van Hilvarenbeek naar Diessen. laarzenwandeling Op zaterdag 22 februari wordt er een laarzenwandeling gehouden over de Kampina onder begeleiding van een boswachter van Natuurmonumenten. Deze wandeling duurt van 11.00- 13.00 uur. De wandeling is specifiek bedoeld voor volwassenen. Tijdens de laarzenwandeling gaat een boswachter u alles vertellen over de waterhuishou ding en het waterbeheer van Natuur monumenten op de Kampina. U kunt zich aanmelden bij het bezoekerscen trum van Natuurmonumenten in Ois terwijk. U krijgt hier informatie over de vertrekplaats van de excursie. Re serveren kan telefonisch via nummer (013) 5219209. Natuurlijk kunt u ook langskomen, Bezoekerscentrum Ois terwijk aan de Van Tienhovenlaan 5 the young ones De Stichting Jeugd 12-16 Hilvaren beek organiseert in het gebouw TheY- oung Ones aan de Holstraat 4b in Hil varenbeek op vrijdag 21 februari een wedstrijd buksschieten. Er is weer een echte buksschiettent net als op de ker mis, waar weer bepaald wordt wie de beste schutter van Beek wordt. De en tree is gratis. De openingstijden zijn van 19.00 tot 22.30 uur. Er wordt geen alcohol geschonken. folklore-dansgroep paiduska Folklore groep Paiduska organiseert op 22 februari haar jaarlijkse instuif in café ‘t vaartje, Vaart weg 137 in Don gen-V aartHet belooft weer een gezel lige avond te worden. Er mag eigen muziek worden mee gebracht. De al gehele leiding is in handen van Jo van Wanrooy. Aanvang dansen om 20.30 uur. Meer informatie: C. Haarbosch, tel.0162-321010. Je bent in bezit van tenminste MEAO/BA en/of MBA-diploma en je hebt kennis van p" gebied van de financiële administratie. Natuurlijk heb je ook ervaring op het get omatiseerde gegevensverwerking. Accuratesse en verantwoordelijkheid staan bij vaandel. Verder ben je collegiaal en kun je zowel goed in een teamverband funem zelfstandig werken. Het project Gilde Samenspraak gaat ook in Tilburg van start. Gilde Sa menspraak.ofwel Nederlands voor anderstaligen, is in meerdere gemeenten in Nederland een succes. Echt goed Nederlands spreken, integreren, dat doe je pas in contact met gewone Neder» Maar over het algemeen verkeren an derstaligen in hun eigen culturele kring. En waar vind je die behulpzame Nederlander? Gilde Samenspraak brengt de anderstalige en de Nederlan der samen, in de huiskamer. Vijftigplussers, aangesloten bij Gilde Tilburg, bieden anderstaligen de mo gelijkheid op een informele, gezellige manier Nederlands te leren spreken. Gewoon bij iemand thuis. Op zich is het geven van lessen Nederlands door vrijwilligers niet zo uniek. Dat gebeurt overal in Nederland. Het bijzondere van de hulp die de begeleiders van Gil de Samenspraak bieden, is dat het uit drukkelijk niet om lessen gaat, maar om samen Nederlands te praten, oefe nen dus. Meestal met z’n tweeën, soms met een groepje van twee of drie anderstaligen Zo’ n één a twee keer per week wordt er erlanders. een uur tot anderhalf uur gesproken over heel alledaagse onderwerpen als het weer, actueel nieuws of de eigen achtergrond. Op die manier kan de an derstalige zijn of haar kennis van de Nederlandse taal en cultuur verbete ren, zijn of haar woordenschat uitbrei den en zijn of haar spreekangst over winnen. De vrijwilliger biedt het de gelegenheid om eens kennis te maken met een andere cultuur. Het samen brengen van béide groepen en tegelij kertijd het nuttige met het aangename verenigen, dat is de kracht van Gilde Samenspraak. Misschien is Gilde Samenspraak iets voor u? Zo ja, neemt u dan contact op met de coördinatoren van Gilde Sa menspraak via tel. 013-5434572. Zij zijn van maandag tot en met donder dag bereikbaar bij Contour. E-mailen kan ook via gilde@contourtilburg.nl De kinderen bij u uit de buurt helpen en tegelijkertijd iets doen voor het goede doei? Dat kan! Van 24 febru ari t/m 8 maart wordt door het hele land de Jantje Beton Collecte geor ganiseerd. legenheid op L- Koning Willem II -- open avond van dinsdag 25 februari Die projecten kunnen variër pendelbussen in. Belangstellenden die speelvoorzieningen tot J open avond willen bezoeken en per speciaal voor kinderenVan een ge: ito komen, wordt geadviseerd te par- lig dagje uit tot een week lang op i keren op het parkeerterrein van zwem- spannend vakantiekamp. Zodat bad en ijssportcentrum Stappegoor. Daar vertrekken ook de twee bussen die de bezoekers naar het Koning Wil lem II College brengen, en terug. Ook met behulp van borden worden auto mobilisten ter plekke op deze pendel dienst geattendeerd. Je hebt inmiddels ervaring in een verkoopfunctie in de detailhandel en daarin ook je sport verdiend. Klantgerichtheid, verkoopdrive, leveren van kwaliteit en “afspraak is afspraak" zijn J!* je hoog in het vaandel hebt; in woord en daad. Naast adviseur ben je bovenal koper die graag het uiterste uit zichzelf haalt en enthousiasme weet te koppelen aan iigheidJe werkt je zaken graag goed af zowel richting klant als collega's. Je bent flexibel ingesteld en beschikt niet over een "van 9 tot 5 mentaliteit" kro op zoek naar wonderen In het nieuwe KRO programma ‘Won deren Bestaan’ gaan mensen vertellen over ervaringen die ze tot op de dag van vandaag niet logisch kunnen verkla ren. De redactie van dit programma is op zoek naar heel veel mooie, wonder lijke, onverklaarbare, spannende ver halen. Heeft u zelf wel eens een won der beleefd, iets onverklaarbaars meegemaakt of een ervaring gehad die u aan het denken heeft gezet over wat er meer is tussen hemel en aarde? Neem dan gerust contact op met de re dactie van ‘Wonderen Bestaan’. U kunt hen op de volgende manieren be reiken: per telefoon: 035-6713322. Per post: KRO, t.a.v. redactie ‘Wonderen Bestaan’, Postbus 23000, 1202 EA Hilversum of per mail: wonderenbe- staan@kro.nl. duizend bloeiende toverhazelaars Midden in de winter bloeien de hama- melis of toverhazelaars. De mooiste collectie van de wereld van deze strui ken bevindt zich in de tuin van J. v. He- ijningen aan de Overase Weg 120 te Breda. Dit is tevens de nationale col lectie. Naast meer dan duizend hama- melisstruiken zijn er ook veel bijzon dere coniferen en andere bomen en heesters te bezichtigen. Verder zijn de verschillende boomvormen zeer de moeite waard. Uniek is ook het bos van Metaseqoia glyptostoboides. Het ge heel is 13 ha groot. Iedere zondag in ja nuari en februari en 2 maart zijn er rondleidingen om 14.00 uur. Toegang 230 euro per persoonKinderen gratis Op andere dagen zijn bezoekers wel kom na afspraak: tel.076-5655114.De Overase Weg ligt in zuid-west Breda naast het Mastbos. partycentrum Den Boogaa Jansplein 5 in Moergestel. maunw duurt van 14.00-18.30 uur. Aan het programma wordt meegewerkt door de country-rockgroep The Travelling Band en als attractie The Tempo Doe- loe SingersEr is volop gelegenheid tot dansen. Tevens is er een tombola met leuke prijzen. Liefhebbers van Indi sche lekkernijen kunnen uitgebreid ge nieten want de Indische keuken is weer volop aanwezig. Verdere inlichtingen: tel0492-546115b .g.g. 040-2450269 lezing vicki brownhuis Op woensdag 26 februari organiseert het Vicki Brownhuis Oisterwijk een lezing voor mensen met kanker en hun naasten. De stichting breekt deze och tend een lans voor patiëntenverenigin gen op het gebied van kanker. De le zing wordt gegeven in het Vicki Brownhuis aan de Kerkstraat 48a in Oisterwijk en duurt van 10.00 tot 12.00 uur. De toegang is gratis. Belangstel lenden zijn van harte welkom na aan melding via telefoonnummer 073- 6148550 of per e-mail: info@ vbrownhuis ,nl zaterdagen doen. Een /oorstellen. jm, je bent een ne functie, dan Je leert tijdens een interne opleiding alle "ins en outs" van het keukenvak. Als je capaciteiten, vorderingen en motivatie het toelaten is de doorgroei naar een zelfstandig keukenmonteur vanzelf sprekend. Voor deze functie kan je bellen met: 013-583 98 99 voor het maken van een afspraak dansmatinee orkest zoekt leden suara Indo Het Vliegbasisorkest is op zoek naar nieuwe muzikale leden. Zoals in elk orkest wordt °°k hier veel aandacht lein 5 in Moergestel. De matinee ™ntale 6 hoorns, naar aanvulling gezocht. Mocht u zich geroepen voelen het or kest te versterken, op hoorn, trompet, klarinet of bas, schroom dan niet en email naar: feijk@concepts.nl of bes- son@ wannadoo.nlOok kunt u contact opnemen met het secretariaat, tel: 013- 5344057. je dat Mowgli onder de mensen brach mist hij zijn oude leventje en zijn beste vriend Baloe. Ook Baloe mist Mowgli. Zelfs zo erg dat hij naar de mensen gaat om Mowgli op te zoekenMaar een beer in een mensendorpdat vraagt om problemen. Baloe en Mowgli vluchten samen de Jungle in en Shanti komt de twee achterna. In de jungle beleven zij een spannend en heel mooi avontuur. Ook zullen Mowgli en zijn vrienden een paar belangrijke lessen leren. Kijk voor de data en tijden in de kinderagenda op deze pagina. Ook dit jaar wordt er weer een Brabants Keinder- kupkesfestival georganiseerd en wel op zondag 23 fe bruari. Er doen maar liefst twaalf Brabantse gemeen ten met hun jeugdprinsen en -prinsessen aan mee. Het Pezerikkengat in Hilvarenbeek is de gastheer. Er wor den zo’n tweeduizend bezoekers verwacht, die alle maal komen kijken naar de ruim zeshonderd deelne mers aan dit leuke festival. Het gevarieerde programma van het KKF bestaat uit een optocht, to- neelpresentaties én een wedstrijd voor de hofkapellen. Het officiële ontvangst is om 10.00 uur. Vartaf 12.00 uur kan het publiek genieten van de prachtige optocht. Deze wordt opgesteld naast basisschool De Biedonk en trekt langs de volgende route: de Hispohal - St. Sebastiaanstraat - Vrijthof - Wouwerstraat - Plein 40-45 - St. Lambertus- straat - Petershemstraat - Schoolstraat - Elsakkerstraat - HispohalOm 13.30 uur begint het grote festival in de His pohal op de J.F. Kennedylaan 1 in Hilvarenbeek. Jasper van Gerwen en Eric Hoosemans verzorgen de presentatie en Prinses Pien zal de officiële opening verrichten. Iedere jeugdgroep voert een toneelstuk op en de begeleidende muziekgroep doet mee aan de kapellen wedstrijd. Alle pre sentaties bevatten een carnavaleske verwerking van het thema Kekturris Durhinne. Rond de klok van 1730 uur vindt de prijsuitreiking plaats. Hierna zal iedereen weer naar zijn of haar eigen camavalsdorp vertrekken Het gaat om een collecte voor en door het jeugdwerkwaarbij 50% van de op brengst bestemd is voor de deelnemen de clubs. Deze opbrengst kunnen de clubs besteden aan activiteiten of spel materialen voor kinderen, waar nor maal gesproken geen geld voor is. Bij voorbeeld voor het organiseren van een vakantiekamp of het aanschaffen van een nieuw speeltoestel. Je bent positief ingesteld en wilt het vak keukenverkoper leren. In een strak concept, maar met alle creativiteit die bij dit prachtige vak hoort. Je dient natuurlijk wel in staat te zijn om een goed adviserend gesprek om te buigen naar een verkooptransactie waarbij de klant blind moet kunnen varen op afspraken die hij of zij met je maakt. Je krijgt van ons een gedegen interne opleiding. Kinderen uit Tilburg en omgeving kunnen door dit doe-het-zelf-concert kennismaken met klassieke muziek en de concertzaal. De kinderen di opgeven repeteren ter plekke met het Talentenorkest van he bants Cons Kindersymfonie van Leopold Mozart, onder leiding van Chris DuindamAls I klapstuk voeren orkest en kinderen de 1 Kindersymfonie met toetersbellen en 1 vogelfluitjes uit. I Natuurlijk mogen ouders, opa’s en I oma’s en broertjes en zusjes komen I luisteren en meeklappen. Want het is I toch niet niks: met je eigen familie en een echt orkest in een prachtige con certzaal een echte Mozart spelen! Voor kinderen die meespelen is de toe gang gratis. Toehoorders betalen 5,10 euro entree. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de Theatershop van Theaters Til burg, tel. 013-5432220/www.theater- stilburg.nl Honderd kinderen kunnen op zondag 23 februari om 14.00 uur van zich laten ho ren door samen met een echt orkest mu ziek te maken. In de Concertzaal vindt dan het doe-het-zelf-kinder-concert plaats, met de Kindersymfonie van Leo pold Mozart. Een feest voor iedereen van 6-12 jaar, met Peer de Graaf als I gangmaker. Parttime, leeftijd tot ±60 jaar 20 uur per week) Het bovenstaande spreekt je aan maar je wilt niet meer fulltime meedraaien in de verko^ je jarenlange ervaring in een verkoopfunctie in de detailhandel en daarin je sporen ruim» diend. Ook al ben je een jaartje ouder, toch wil je het niet rustig aan doen. Je zoekt eer uitdaging en bent beschikbaar op maandag, vrijdag, zaterdag en de koopzondagen of éc dagen, dan ben je bij ons welkom! Uiteraard hebben degenen die ervaring hebben in de betreffende branche de voorkeur. eigen technische mogelijkheden zorgen de wensen van de klant. Uiteraard laat j c.’der geeft je een echte "kick". Je legt afsprak "ij kun je rekenen op een enthousiast team van t interne trainingen en regelmatig intern overleg. ODeze twee vrolijke meisjes zijn de twaalfjarige prinses Pien Netten en haar even oude adjudante Marieke Cuij- pers, van de Kleen Pezerikke. jonge moedergroep Sta je alleen voor je opvoeding, wil je lekker kletsen en activiteiten onderne men met andere moeders? Elke woens dag van 915 tot 11 30 uur komt de Jon ge moedergroep bij elkaar in Feniks. De crèche in huis kost 0,60 euro per kind per keer. Bel gerust of loop eens binnen voor informatie: Feniks, Wil- helminapark 62, tel. 5421896. marokkaanse ochtend in de ketting Woensdagochtend 26 februari organi seert Moedercentrum De Ketting een Marokkaanse ochtend. Alle vrouwen uit de wijk Groenewoud zijn welkom. Tijd: 930 tot 1130 uur. Adres: Mat- terhomstraat 1Kinderopvang is aan wezig. relaties met anderen Doe ik iets steeds weer verkeerd in contact met anderen? Wat had ik an ders kunnen doen? Door jezelf de goe de vragen te stellen kun je zelf je pro blemen oplossen. In de cursus Leren van ervaringen onderzoeken de deel neemsters onder deskundige leiding in twaalf bijeenkomsten in welke valkui lenje bent gestapt in je relaties met an deren. Opgeven voor 25 februari. Start: 11 maart bij Feniks, stedelijk centrum voor emancipatie, Wilhelmi- napark 62; tel. 5421896. gymnastiek voor kinderen met motorische achterstand Al geruime tijd zijn Gymnastiekver eniging Volt, Steeds Voorwaarts en DOS bezig met het geven van Special Gym: gymnastiek voor kinderen van 6 tot 13 jaar met een motorische achter stand. De groepen bestaan uit maxi- rden begeleid Tijdens de en spelender- idividueel bewegingsvormen „lanceren, klauteren, rollen, 1 en zwaaien. De lestijden bij verenigingen zijn als volgt: DOS,elke maandag van 16.00 -17.00 uur in Sporthal De Schelf in Udenhout. Volt: elke donderdag van 16.00-17.00 uur in de gymzaal van basisschool de Meander op de Meddostraat in Til burg. Steeds Voorwaarts: elke dinsdag van 15.00- 16.00uuropdeMeerssen- straat in Tilburg én elke woensdag van 1830- 1930uuropdeStaringstraatin Tilburg. Heeft u interesse of wenst u wat meer informatie, bel dan met Han- nie Popelier (Volt) tel: 013 - 4635371 Claudia Gijselhart (Steeds Voor waarts) tel: 013 - 5900703 of Corrie Pijnenburg (DOS Udenhout) tel: 013 5113341. i ervoor dat je vrijwel altijd je het niet bij het adviseren jt afspraken duidelijk vast en am van betrokken collega's, fulltime - parttime Je leidt op een zeer klantvriendelijke manier het telefoonverkeer en ontvangt bezoekers op een spontane, gastvrije manier. Uiteraard ben je zeer representatief, spreekt ABN en hebt een duidelijke, vriendelijke stem. Je hebt affiniteit met woninginrichting, verricht licht administratieve werkzaam heden, hebt een goede typevaardigheid en bent bekend met computergebruik. Ook op en de koopzondagen (12 per jaar) weet je tijdens drukte wat je voor welke klant moet kopje koffie inschenken, korte uitleg geven of ze aan een verkoper vc ben je collegiaal en kun je goed in een teamverband functioneren. Kortor de aanvulling op ons jonge enthousiaste team. Heb je interesse in de parttime len wij op alle zaterdagen en koopzondagen zeker op jouw aanwezigheid in de showroom. jmet een motoris itensemble voor volwas- stand. De groepen bestaan Gemeentelijke School maal tien kinderen en worder en Dans kunnen na de door deskundige leiding. T k weer nieuwe leden lessen oefenen de kinderen i geplaatst. Het ensemble, dat wijs én individueel bewegings mjdag van 20.05 tot 20.55 uur zoals balanceren, klauteren, repeteerto.l.v.JeanneCoumans,speelt springen muziek uit de Middeleeuwen, Renais- de drie i sance, Barok en Weense Klassieken. Enkele componisten die op het reper toire staan zijn Praetorius, Susatz, Bach, Purcell en Mozart. Het ensemble heeft de volgende bezetting: sopraan-, alt-tenor- en basblokfluit. Mensen die ongeveer 3 jaar blokfluitles hebben ge had kunnen zich aanmelden bij de ad ministratie van de school; telfoon: 013-5301200De kosten tot aan de zo mervakantie bedragen 59,80 euro. Ook is het mogelijk om eerst een keer te komen kijken en eventueel mee te spelen. Dit kan op vrijdag 21 en 28 fe bruari om 20.05 uur in lokaal 324 van het Jan van Besouwhuis. 'a 'L W

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2003 | | pagina 7