Kt Rietje komt er goed vanaf! PI 5423317 Groen langs Noordwesttangent besproken op bewonersavond Informatiemarkt voor vrouwen die weer willen gaan werken Grofhuisvuillijn -DONDERDAG 13 FEBRUARI 2003 - PAGINA 11 DE TILBURGSE KOERIER )3 - PAGINA 10 —J PROVINCIALE STATEN I—, Oproepingskaart deze week in de bus Leer nu schaatsen tijden trot- jboringen op ilf februari. Kunstwerk bij entree Reeshof e uws Vergadering raad Ontwerpbeschikkingen uur. of ie itrum edt u komt toch ook? www.tilburgsj Kennisgeving Wet bodembescherming (Wbb) Werken aan de weg Kapvergunningen Wet milieubeheer/Algemene Wet Bestuursrecht De inrichting van een groenstrook aan de westkant van de Noordwesttangent is gespreksonderwerp tijdens een bewoners avond. Die is op donderdag 20 februari in gemeenschapshuis The Chump, Oude Baan 1 5 in Hulten en begint om 20.00 uur. Tilburg is bezig met de voorbereidingen voor de vijftien kilometer lange rondweg, waarvan de aanleg in maart begint. kruis' Marei rs raads- tsvervan- tsubsidie 42 80 79 ingebracl schikking - de adv>; hebben n 'Huur en ling voor mensen smalle beurs of, Noord aats 2) en 10a), opening- .3.00 tot 18.00 :t donderdag ir, vrijdag van eningstijden 118.00 uur, vrijdag van aderdag van bij het CWI. m juist steea Herbestrating van het trottoir aan de Spoorlaan. (Foto Publieksvoorlichting gemeente Tilburg) Pieter Vreedeplein e.o. Milieuboringen op diverse plaatsen tot half februari. Loop eens binnen l Werkgevers nemei jaar. horeca- chtingen bedenkingen hebben :n t.o.v. de ontwerp tij Tilburg, aal in de n er en 0.000 es? ;enlijk te i een tads- net het huis uit. U heeft wel eens i maar hoe pakt u dat aan en wat velke natie over n brochu- adswin- ren en 200. ietenstraat 58, 1 ;s in zijtuin; vergun- 112/03. 19, 1 kastanje in anningnummer oud. i de 40 en 55 Wagenstraat Tot begin maart herbestrating tussen Lange Nieuwstraat en Atelierstraat. Wijziging voorschriften Het bevoegd gezag kan de aan een vergunning verbonden voor schriften en beperkingen wijz aanvullen of intrekken als dil belang van de bescherming v milieu noodzakelijk is, als te. sche ontwikkelingen op milie artoe aanleiding geve ikkelingen zijn meth In week 07 hebben burgemeester en wethouders de volgende kapver gunningen verleend: tan xe rijbaan tussen ark en Wandelboslaan 17, TILBURG irg. Rauppstraat 11, berk in tuin; vergunningnummer Denk niet te snel: ik ben te i ids meer mensen aan tussen Wijkraad Reeshof en Bewonersvereniging Reeshofpark hebben in het kader van het Kunstenplan Openbare Ruimte Tilburg (KORT) 2002 2010 om een imposant kunstwerk gevraagd dat de entree tot de wijk markeert. De wijkorganisaties willen een baken voor bezoekers maar ook een herkenningsteken voor bewoners, een hedendaagse kunst- toepassing met een historische dimensie. Professionele beeldend kunstenaars kunnen voor 1 april een schetsidee inzenden met docu mentatie van hun werk. r’ gegt Berc kir.c deg- 3 ing Niet iedereen zal met een baan het CWI verlaten. Maar als u wilt, gaat u wel naar buiten met een ‘tweede stap richting werk’. Bijvoorbeeld in de vorm van informatiemateriaal of een afspraak om uw wensen te bespreken. Alle voornoemde kapvergunningen zijn aan aanvragers bekend gemaakt op 13 februari 2003. Enschot ït donderdag ir, vrijdag van Uw kinderen zitten op school of zijn nagedacht over buitenshuis werken heeft u de arbeidsmarkt te bieden? Statenlaan Westelijke rijbaan tussen Westerpark en Wandelboslaan 18,19, 21 februari afgesloten. jeldt vooreen perk jeldt voor alle geve je gemeente Tilbur schikking ligt ge februari Spoorlaan Herbestrating trottoir tussen NS- plein en oude hoofdpostkantoor. Verkeer moet over één rijstrook. Intrekking van de vergunning Vergunningen verleend ingevolge de Wet milieubeheer kunnen om diverse redenen -op verzoek of Door werkzaamheden is een aantal wegen geheel of gedeeltelijk afge sloten. Bel voor meer informatie tel. 549 55 67. Zie ook Internet: http://openbarewerken.tilburg.nl Slecht weer, zoals vorst in de grond, kan leiden tot wijzigingen. ?n aantal basisvaardigheden op een speelse manier aan deorde. in de laatste les wordt op een ongedwongen manier een-test afgenomen om de schaatsvaar- digheid te toetsen. Na net goed doorlopen van de test volgt de uitreiking van een echt schaatsdiploma. Schaatsen zijn tijdens lessen te huur tegen gereduceerd tarief. Voor meer informatie en inschrijving bel 013-5; De verkiezingen voor Provinciale Staten worden op dinsdag 11 maart gehouden. Het provinciebestuur zit tussen het rijk en de gemeente in. Bepaalde zaken zijn te groot voor gemeenten en te klein voor de rijks overheid. Provinciale Staten houden zich bezig met: ruimtelijke ordening, water en milieu, verkeer en vervoer, economie, natuur en landschap, welzijn en cultuur. Ook houdt de provincie toezicht op de gemeenten en kiest zij de leden van de Eerste Kamer. Die worden dus indirect door u gekozen. torlopige voor ar van de tspraak is 1 treedt het voordat op De Kroonstraat Tot half maart afgesloten bij Zevenheuvelenweg. 1. Burg voortuir 4809/0Z. 2. Van Hogendorpstraat 26a, 1 berk in achtertuin; vergunning nummer 4810/03. 3. Deken Sandersstraat 12, 1 berk in achtertuin; vergunning nummer 4811/03. 4. Gerard van Swi< ceder en 1 Lariks in ningnummer481. 5. Klaverstraat 1 achtertuin; vergui 4813/03. 6. Sneekstraat, 2 essen in berm; vergunningnummer 03/1867. tut Tongerloplein landag, vrijdag van L.c.i’ende het besluit detailhandel ambachtsbedrijven milieubeheer. Bladelstraat 4 te Tilburg, -;ten en beperkingen wijzigen, Multifit; aanvullen of intrekken als dit in het 2. Bladelstraat 8 te Tilburg, uelang van de bescherming van het Stichting Petvank 2000; “ilieu noodzakelijk is, als techni 3. Vredeman de Vriesstraat 38A oJ.e ontwikkelingen op milieuge te Tilburg, Stichting Jong bied daartoe aanleiding geven of als Nederland Albert Schweitzer ikkingen inbrengen. er ontwikkelingen zijn met betrek- irdt op maandag 10 king tot de kwaliteit van het milieu, n 15.00 uur de moge- Op eigen initiatief zijn BenW voorne- ..jD__oden tot gedachtewisse- mens over te gaan tot wijziging van ling en tot het indienen van monde- de voorschriften danwel beper- □rdt linge bedenkingen, waar de kingen, behorend bij Tatraweg 9 te je- aanvrager bij kan zijn. Een verzoek Tilburg betreffende een gemeente- d. hiervoor moet minstens een week werf van Gemeente Tilburg Publieke van tevoren worden ingediend Werken (2002/1297). Daartoe is een (telefoon 5429074). ontwerpbeschikking opgesteld. Deze ligt met bijbehorende stukken vanaf 17 februari 2003 ter inzage. Tot en met 4 maart 2003 kan men schriftelijk bedenkingen tegen de ontwerpbeschikking inbrengen. Sport infolijn (013) *32 60 00 Fatima-Oost Tot half juli herinrichting Blazoenstraat, Ridderstraat, Vazalstraat, Valkenierstraat, Pagestraat en Gildestraat. De raad vergadert op maandag 17 februari om 17.00 uur. Op de agenda onder meer het vragen uurtje (18.00 -19.00 uur) en de volgende onderwerpen. sief atelier), aan ons dient worden gemeld. Dit totda grond van het evaluatierapp hebben beoordeeld dat de sz conform het voerd; - dat uiterlijk 14 dagen voor aanvang van de sanering schriftel11 melding gedaan moet worden van de startdatum van de sanering bij het college; dat zij instemmen met het deelsaneringsplan. Beschikking en bijbehorende stukken liggen vanaf 14 februari 2003 gedurende zes weken ter inzage in het Gemeentelijk Informatiecentrum. Adres en ijden: zie colofon. Binnen -ia de dag waarop de beschikking is bekend gemaakt, kunnen belanghebbenden tegen dit van 1 jaar en inigingen in ontwerpbe- vier weken met 14 f“\ Ook voor spullen die een C’*’ tweede leven verdienen! Inwerkingtreding Op grond van het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht kan eenieder wiens belang rechtstreeks door afgifte van deze kapvergun- ning wordt getroffen, daartegen bezwaar aantekenen bij het college van burgemeester en wethouders van Tilburg, Postbus 90155, 5000 LH Tilburg. Een -gedagtekend- bezwaarschrift dient binnen 6 weken na deze bekendmaking te worden ingediend, tenminste bevatten: een omschrijving van de beschikking waartegen het bezwaar is gericht, alsmede de gronden van het bezwaar. Daarnaast kan bij de voorzieningenrechter van de Arrondissements rechtbank te Breda, sector Bestuursrecht, Postbus 90110, 4800 RA Breda, een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan als (Paraplu-)ontheffingen Gevelreiniging Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Tilburg maakt bekend dat het voor nemens is aan M.J. Kolen Schilder en straatwerken BV, Jan Tinbergenlaan 51te Berkel- Enschot een paraplu-ontheffing te verlenen op grond van artikel 10.63 van de Wet milieubeheer en artikel 84 van de Algemene plaatselijke verordening van de gemeente Tilburg voor het uitvoeren van gevelreinigingen. Aan de paraplu- ontheffing worden voorwaarden verbonden ter bescherming van het riool, het milieu en de werkomge ving. De voorwaarden hebben betrekking op diverse reinigingsme- thoden. De ontheffing voor M.J. Kolen Schilder- en straalwerken BV De oproepingskaart valt deze week in de bus, de kandidaten lijst volgende week. Niet ontvangen? Bel 013 - 542 9629. Op de oproepingskaart staat ook informatie over kiezerspas en volmacht. Die kunnen schriftelijk worden aangevraagd tot uiterlijk 25 februari. Bel voor formulieren bovenstaand nummer, of ga langs bij een stadswinkel. E-mailen kan ook: inwoners@>tilburg.nl. In Noord-Brabant doen de volgende partijen mee: CDA, VVD, PvdA, Groenlinks, D66, SP, Leefbaar Brabant/BOF, Verenigde Senioren Partij, LPF, Christenunie SGP, LPN. De partijen kunnen de verkiezingsposters weer op de verkie- zingsborden plakken. Andere affiches plakken is verboden. Maak gebruik van uw stemrecht! Volgende week meer infor matie op deze pagina. -net de uitvoering van het 1de voornemen tot saneren e worden begonnen binnen 4 afgifte van deze beschik- Aanvraag om Wm-vergunning Aanvragen zijn ingediend voor: Centaurusweg 45 te Tilburg door Rior B.V. voor een wijzigingsvergun- ning voor een gewijzigde opslag en wijze van aftappen van olie, koel vloeistof en antivries (M/02/0053). BenW willen de gevraagde vergun- p- ning verlenen. De ontwerpbeschik king ligt met bijbehorende stukken je- vanaf 17 februari 2003 ter inzage. ,u- Tot en met 18 maart 2003 kan men schriftelijk bedenkingen tegen de ontwerpbeschikkingen inbren Op verzoek wor ils u maart 2003 om 1 niet lijkheid geboder Vandaag wordt er van 15.00 tot 21.00 uur bij het CWI (voorheen arbeidsbureau) aan de Besterdring 235 een infor matiemarkt gehouden die antwoorden geeft op uw vragen en u op weg helpt naar werk. Op deze markt zijn onder meer aanwezig: de gemeente, het CWI, KLIQ, ROC Midden-Brabant, uitzendbureaus en bedrijven uit de regio. Textielplein e.o. Inrichting 30 km uur gebied op isingen van Textielplein met engostraat, Cheviotstraat en Kamgarenplein. Aanleg twee verkeersdrempels in Wittebollestraat. rotonde Dongewijkdj-eef. Voor de uitvoering van het winnende ontwerp is 45.000 beschikbaar. Een informatiepakket is verkrijg baar bij FAXX, Atty Bax, Dunantstraat 1, 5017 KC TILBURG. Telefoon: 013-584 1010. Informatie KORT-beleid: http://www.kunstbuitenbinnentil- burg.nl Informatie historie Reeshof: http://rhc.tilburg.nl/receptie/Reesh of/, de digitale versie van het boek Van Reij’s hof tot Reeshof. Beschikking op grond van arti kelen 40 Wbb Bij het college van de gemeente Tilburg is op 30 oktober 2002 door de heer N. de Wit uit Tilburg een melding ingediend op grond van artikel 28, lid 1 Wbb, met het voor nemen de bodem te saneren op de locatie Noordhoekring 61 in Tilburg. Vanaf 3 januari 2003 lag de ontwerpbeschikking gedurende vier weken ter inzage in het Gemeentelijk Informatiecentrum. Ten aanzien van de ontwerpbe schikking zijn geen zienswijzen naar voren gebracht. De beschik king is ten opzichte van de ontwerpbeschikking niet gewijzigd. openingstijden: zie In de beschikking heeft het college zes weken na de dag vastgesteld: - het nader onderzoek van het betrokken gedeelte goed te keuren en vast te stellen dat het betrokken gedeelte deel uitmaakt van een geval van ernstige bodemverontrei niging; - dat me' gemelde dient te jaar na a ’r- king; -dat het gebruik van de bodem, anders dan wonen met tuin (inclu- uur de moge K -jedachtewiss“- ncii van mondc- ■•'°ar de Een verzoek icuS een week ingediend ut te besluit op grond van artikel 87 Wbb lat wij op juncto artikel 20.1 Wet milieube- —oport heer juncto artikel 7:1 Algemene sanering wet bestuursrecht (Awb), een saneringsplan is uitge- bezwaarschrift indienen bij het college van de gemeente Tilburg, Postbus 90155, 5000 LH Tilburg. elijk Het bezwaarschrift moet zijn onder in tekend en moet ten minste bevatten: naam en adres van de indiener; - de dagtekening; de gronden van het bezwaar. Bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ‘s-Gravenhage, kan eventueel een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan als het bezwaarschrift is ingediend. iden op deze loemde :e, hetzij ndeling oeten hun 'e inzenden van Tilburg, 130, 5038 TC ideling naar zienswijze, spraak ïr nummer ambtshalve- geheel of gedeeltelijk worden ingetrokken. De vergunning houder heeft verzocht om gedeelte lijke intrekking van de vergunning, behorend bij: Loonsehoek 2 te Udenhout betreffende een inrichting voor het houden van dieren van C.Vermeer (TR2003/1009). BenW zijn voorne mens om het verzoek om intrekking van de vergunning te honoreren. Daartoe is een ontwerpbeschikking opgesteld. Deze ligt met bijbeho rende stukken vanaf 17 februari 2003 ter inzage. Tot en met 4 maart 2003 kunnen schriftelijk beden kingen worden ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Adres Publiekszaken Stadskantoor 2, Koningsplein 8, 5038 WG Tilburg. Openingstijden: werkdagen 9.00-12.00 en 14.00- 16.00 uur, dinsdag (op afspraak) tevens van 17.00-20.00 uur. Voor inzage tijdens avonduren, of voor vragen, bel de afdeling Bedrijven en Milieu telefoon 013-5429074. De nieuwe weg gaat de snelweg A 58 (afslag Gilze) verbinden met de Midden Brabantweg (afslag Spinder). De Noordwesttangent is onder meer bedoeld voor de ontsluiting van woonwijk Reeshof en bedrijventerreinen Vossenberg, Kraaiven en De Wildert. Tussen de weg en de gemeentegrens met Gilze en Rijen is een strook van 40 meter groen gepland. Hiervoor is een inrichtingsvoorstel gemaakt, dat beide gemeenten op 20 februari met belangstellenden bespreken. Het inrichtingsplan ligt tussen 21 februari en 5 maart ter inzage in Stadswinkel Reeshof en in het gemeentehuis van Gilze en Rijen. Meer informatie over dit onderwerp staat op de internetsite van de gemeente www.tilburg.nl op de pagina Actueel. Gilde, betreffende het besluit l sport- en recreatie-inricl milieubeheer. 1. Polluxstraat perceel 7 te Tilburg, Hatex Modestoffen; 2. Ringbaan Oost 114 te Tilburg, Shurgard Tilburg, betreffende het besluit opslag- en transportbedrijven milieubeheer. 1. Schoorstraat 30 te Udenhout Servicestation Verhoeven, betreffende een gereedmelding tankstation milieubeheer. 1. Dalemdreef 21 t/m 27 te Tilburg, Grote Beemd; 2. Saai van Zwanenbergweg 1 te Tilburg, Top Juris B.V., betreffende het besluit woon- en verblijfsgebouwen milieubeheer. 1. Reeshofweg ongenummerd te Tilburg, Openbare Werken Tilburg, betreffende het besluit voorzie ningen en installaties milieubeheer. De meldingen liggen ter inzage van 14 februari 2003 tot en met 14 maart 2003 bijGebiedsontwik- keling, afdeling Handhaving. Adres Handhaving, Schouwburgring 107- 111, 5038 TK Tilburg. Onderstaande zaken (vergunningen - degenen die Wet milieubeheer, het opleggen van tegen wijziginger nadere eisen en meldingen 8.19) beschikking; liggen ter inzage bij Publiekszaken. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingé bracht tegen de ontwerpbeschik king. Beroep tegen de definitieve beschik king kan worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ‘s-Gravenhage Zorgvlied Tot juni vernieuwing riolering, toirs en rijbanen tussen Burg. Rauppstraat en Burg, van de Mortelplein. Onderzoek geloofsbrieven mevrouw C. van Bijnen-Stok; - benoeming medewerkers griffie en aanwijzen plaats gende raadsgriffiers; - bijstelling van enkele verorde ningen in het kader van de Wet dualisering gemeentebestuur; voorbereidingsbesluit voor een locatie gelegen aan de Paus Adriaanstraat en de Hoèfstraat (wijk Padua); voorbereidingsbesluit voor een locatie gelegen aan de Van Anrooijlaan; - verzoek van de heer en mevrouw A.J.J.M. Coppens te Udenhout om schadevergoeding op grond van artikel 49 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; - verzoek van de heer P.A.M. Stokkermans te Udenhout om scha devergoeding op grond van artikel 49 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO); - verstrekken van een geldlening aan de op te richten besloten vennootschap Samen Stromen BV met als doel de levering van ‘ander water’; - visie Spoorzone; - verlenen van gemeentegarantie aan de Stichting Sport Promotie Udenhout; - ICT-visie Stad en Maatschappij; kredietaanpassing renovatie Schouwburg. Centrum Tot 16 mei rioolreiniging tussen Spoorlaan, IJzerstraat, Sint Annastraat en Dionysiusstraat. Bij stank kranen laten lopen en toilet spoelen. Wateroverlast melden via Helma Rioolreiniging, tel. 531 35 00. geldt voor een periode geldt voor alle gevelreii de gemeente Tilburg. De schikking ligt gedurende van 14 februari 2003 tot en met 14 maart 2003 ter inzage bij de Afdeling Handhaving van de dienst Gebiedsontwikkeling, Schouwburgring 107 te Tilburg, elke werkdag van 09.00 uur tot 16.00 uur. Voor inzage buiten kantoor uren, of voor eventuele vragen, kunt u bellen met de afdeling Handhaving, telefoonnummer 013- 4647119. Gedurende de termijn van terinzagelegging kunnen door iedereen schriftelijke bedenkingen tegen de ontwerpbeschikking worden ingediend. Deze moeten worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Tilburg, p/a directeur Gebiedsontwikkeling, Postbus 90157, 5000 LLTilburg. Degene die schriftelijke bedenkingen indient kan verzoeken dat zijn persoonlijke "gevens niet worden vermeld, eroep tegen de definitieve beschik- ing kan worden ingesteld door egenen die bedenkingen hebben igebracht tegen de ontwerpbe schikking, de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van hun adviesbe voegdheid, en door belangheb benden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen beden kingen tegen de ontwerpbeschik king te hebben ingebracht. Als de definitieve beschikking afwijkt van de ontwerpbeschikking kan, voor wat betreft deze wijzigingen, door iedereen beroep worden ingesteld. Algemeen De procedures voor het nemen van beschikkingen in het kader van de Wet milieubeheer (Wm) bestaan uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning of nadere eisen (de ontwerpbeschik king) en vervolgens het nemen van de beschikking. Tegen de ontwerp beschikking kunnen met redenen omklede bedenkingen worden ingé bracht bij burgemeester en wethou ders van Tilburg (zie adres Publiekszaken). Dit moet afhankelijk van de procedure binnen 2 of 4 weken. Schrijf een aparte brief air verzoekt persoonlijke gegevens r.._ bekend te maken. Na afweging van alle ingebrachte bedenkingen wordt de uiteindelijke beschikking opge steld en vervolgens gepubliceerd. Beroep tegen de definitieve beschik king staat alleen open voor: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpbe- "'•■'■'dng; iviseurs die advies uitgebracht jen over de ontwerpbeschikking; het bezwaarschrift is ingediend. Van voornoemde kapvergunningen kan pas gebruik worden gemaakt 3 weken na de dag van bekendmaking aan de aanvrager. Indien binnen deze termijn van 3 weken een bezwaar bij het college van burge meester en wethouders is ingediend en tevens een verzoek om een voor lopige voorziening bij de arrondis sementsrechtbank is ingediend kan van deze vergunning pas gebruik worden gemaakt, nadat op het verzoek om een voorlopige voorzie ning afwijzend is beslist. Wie de kapvergunningen met teke ningen wil inzien en wie vragen heeft, kan contact opnemen met dhr P. de Rooij, Beleidsontwikkeling, tel. 542 87 24. Melding AMvB (artikel 8.41) De volgende meldingen zijn ontvangen van bedrijven, die onder de werkingssfeer van een AMvB milieubeheer vallen: 1. Perosistraat 525A te Tilburg, Afbouw-Onderhoud- Timmerwerk; 2. Goirkestraat 121 te Tilburg, Sjoof Willems Werk in Uitvoering; 3. Hogendorpstraat 2 te Tilburg, Bouwbedrijf van den Broek, betreffende het besluit bouw en houtbedrijven milieubeheer. 1. Lovense Kanaaldijk 1B te Tilburg, Van Gooi Stoffen V.O.F.; Openingstijden: 9.00 tot 16.00 ut,r 2. Wethouder van lerlandstraat 5 Voor inzage tijdens avonduren, o, te Tilburg, Run Meubel Tilburg voor vragen, bel de afdeling B.V., Handhaving telefoonnummer 013- betreffende het besluit detailhandel 464 71 03. en a- 1. B1 Muit 2. BI Stiel 3. Vn te Til Daarna kiest een adviescommissie drie ideeën die uitgewerkt worden tot een schetsontwerp. De schets ontwerpen worden in september geëxposeerd. Wijkbewoners kunnen dan hun stem uitbrengen op het ontwerp van hun keuze. Het kunst werk kan een symbolische brug slaan tussen de oorspronkelijke agrarische bevolking en de nieuw- bouwbewoners. De locatie kan de kunstenaar zelf bepalen binnen het gebied Reeshofweg en omgeving vanaf de Bredaseweg tot en met de Kinderen die zich niet zo zeker voelen op de Gedurende de cursus komen eer schaats, kunnen zich nu nog inschrijven een speelse manier aan deorde voor een schaatscursus in het ijssportcen- hp? InV/fnn digheid te toetsen. Na het goed doo trum. De schaatslessen voor kinderen worden gegeven in een serie van zes lessen van een uur. aviiaavpdiplOI reduceerd tar 532 58 00. s i .4

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2003 | | pagina 11