Willem II kan best beter 1 ll Willem II wenst u prettige feestdagen 0 dè rep° moét sco 'n Schoon 8003 Audax nieuwe [en prettig gesprek 3 t hoofdsponsor jeugdtoernooi t/ J W <1 \0.ttrpolis Supporter van de week WILLEM II FC GRONINGEN Statistische feiten Voor die iiren' En Prettige Feestdagen! L Namens ons team gewenst SPOREL SP0RTPW2EN RELATIEGESCHENKEN /j F Frans Schollen jr. JR - MÉ O» 4 DE TILBURGSE DE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 19 DECEMBER 2002 - PAGINA 8 Stadionkrant Hoofdsponsor FOTO: FOTOBURO TOIN DAMEN FOTO: FOTOBURO TOIN DAMEN lorters- bij Ajax 2 deed pijn. langdurige afwezigt Fanshop Willem II FC Groningen 1-0 23 Openingstijden Supporters Service Unit ZATERDAG 21 DECEMBER 19.30 UUR Gesp Gew. Gel. Verl Doelsal. redelijkerwijs worden zij zich omhoog weten 1- 0 2- 0 3- 0 1-0 In i mt Willem II - Ajax zondag 2 februari, 14.30 uur Tel. 013-456 11 99 Fax 013-455 08 01 3-1 3-0 0-0 2-2 Kapel meesterlaan 112 5049 NL Tilburg Het mooiste cadeau voor de beste prestatie o-o 3-4 3-1 2- 3 3- 0 12 0-0 3-0 5-2 3- 1 4- 2 3 0 3-1 Uit 5-0 2-1 2- 2 1- 3 3- 0 0-1 0-2 2- 1 4- 3 2-0 1-4 5- 3 Fanshopaanbieding Spelerskaarten per stuk van 0,50 euro voor 0,25 euro gen ding we aatge- >003 in en rondom het stadion van Willem II. Vooral de manier waar vorige week een 0-2 ach Roda JC omboog ning maakte indru keer vol tege punten dus. omen@h°n,e-nl Seizoen 1970-1971 1974- 1975 1975- 1976 1976- 1977 1977- 1978 1978 1979 1980 1981 1981 1982 1982 1983 1983-1984 1987- 1988 1988- 1989 1989- 1990 1990- 1991 1991- 1992 1992- 1993 1993- 1994 1994- 1995 1995 1996 1996- 1997 1997- 1998 2000- 2001 2001- 2002 Uit Totnnl 46 18 Bus passe-partout Voorde negen resterende uitwedstrij den na de winterstop kunt u een bus- passe-partout kopen voor 60 euro. Alleen voor leden van de supporters club. Informatie op 013-456 16 72 Thul* 23 14 Thuis 0-1 4-2 Hu** Sportfotograf'e geopend van maandag terdag van 13.00 uur tot z~ ■.■.“d:tr:jddagen van -..an wec|. Dan kan het de strijd tot drie kwartier na de wedstrijd. Ift alleen maar be- Bovendien zijn dan ook de verkoop punten pp de promenade bij vakken B en M geopend. Sfeer in het stadion Heb je leuke ideeën voor de sfeer- sponsors, stuur dan een e-mail naar sfeersponsors@willem-ii.nl. Alle re acties zijn welkom. Kaartverkoop via Ticketbox. Maximaal 1 kaartje per seizoen- of clubkaart. De kassa's op de wedstrijd dag zijn gesloten WH Kings De WH Kings is een fanclub speciaal voorkinderen van Ot/m 12jaar. Word lid voor slechts 15 euro dan hoor je er helemaal bij. Vraag snel het speciale inschijfformulier aan of kijk op kids- side.willem-ii.nl. „elijks- en bedrljfsr4portöge5 Sluiting Kerst Nieuwjaar Van maandag 23 december tot en met woensdag 1 januari zijn de administratie en de fanshop van Willem II gesloten. 5 6 11 4 13 17 54-24 28 48 82 72 Harris Verhoeven Seizoen en clubkaarten Voor informatie en aanschaf van een seizoenkaart of clubkaart kun je van maandag tot en met vrijdag tussen 13.30 uur en 16.30 uur terecht bij de administratie van Willem II. Hoge positie Willem II begon met het neerzetten van sterke prestaties in de Intertoto en trok die lijn onverminderd door in de nationale competitie. Dat leidde zelfs tot de derde plek op de ranglijst. Niemand verwachtte uiteraard dat de ploeg van Wotte die hoge positie met succes zou kunnen verdedigen, maar waarschijnlijk even zo weinigen zullen hebben gedacht dat er vervolgens zo sterk de klad in kwam. Het brutale, het zelfverzekerde spel was na nederla gen bij Feyenoord en Ajax vrijwel op slag uit de Tilburgse formatie verdwe nen en zo is tot nu toe bij veel aanhan gers van Willem II (en elders) het beeld blijven hangen van een ploeg die al weken geen mooi voetbal meerspeelt, maar die merkwaardig genoeg al struikelend toch aardig wat punten heeft verzameld. Als altijd zijn ertal van oorzaken aan te wijzen als het wat minder gaat, maar het is duidelijk dat het ontbreken van een balvaste centrale spitsspeler een zware handicap is geweest. Het lijkt er, De laatste wedstrijden voor de winterstop staan dit weekeinde op het programma. Willem II sluit de eerste seizoenshelft zaterdagavond thuis tegen FC Groningen af. De verplichte rustpauze is altijd een prima mo ment om terug te kijken naar de eerste competitiehelft en tevens een prognose te wagen over het verdere verloop van de strijd. Een tussen balans dus. Puntenverlies Boeiender wellicht is hoe het de clubs vergaat die momenteel hogerop in de ranglijst zetelen en gelukkig hoort ook Willem II daarbij. De toegang tot Europees voetbal zorgt hier voor het zout in de pap. Kandidaten genoeg; denk maar aan clubs als FC Utrecht, Roda JC, NAC en RKC Waalwijk. Ook Willem II is hiervoor nog in de race. Het zal dan ook mooi zijn als de Tricolores zich nog voor de wi nterstop een sterke uitgangspositie verwerven en zich kunnen nestelen in de subtop of opzijn minst er dicht bij. Dat geeft hoop voor het vervolg van de competitie. Gerechtvaardigde hoop trouwens, ge zien de stand op de ranglijst, ook al valt voor de Tricolores bij het opmaken van de balans deze niet overwegend posi tief uit. Vooral de bijna traditioneel vroege uitschakeling in de bekerstrijd (Buslkaarten uitwedstrijden Buskaarten voor een door de suppor tersclub georganiseerde reis naar een uitwedstrijd van Willem II alsmede toegangskaartjes voor wedstrijden waarvoor geen combiverplichting geldt, zijn te koop aan de balie van de supporters service unit. De balie is daarvoorgeopend op maandagavond tussen 18.00 uur en 19.30 uur en voor aanvang van de thuisduels van Willem II. Ral- 013-4638286 w DCI. 06-53183624 na zijn optreden tegen AZ, op dat James Quinn die rol kan vervullen. Zijn schorsing gooit echter opnieuw roet in het eten. In aanvallend opzicht heeft Willem II ook duidelijk geleden onder de langdurige afwezigheid we gens schorsingen van Jatto Ceesay. Eigenlijk nog een wonder dat Willem II aan scoren toekwam... In de aanstaan de winterstop kan Wotte met zijn tech nische staf rustig evaleren wat er zoal mis is gegaan en wat er verbeterd De fanshop is i dient te worden. Hopelijk vinden de tot en met zate spelers in hun vakantie en op hettrai- 17.00 uur en op wedstrijdde ningskamp in Turkije hun vorm en be- drie uur voor aanvang van leving weer terug. u-—ui tweede seizoenshell ter gaan. De supporter die op bijgaande foto is omcirkeld, wordttijdens de wedstrijd Willem II - FC Groningen uitgeroepen tot supporter van de week. Deze supporter krijgt een mooie plaats op de hoofdtribune, een rondleiding door het stadion, een blijvend aandenken en een uitnodiging voor het bijwonen vaneen busreis van de suppor tersclub. Bovendien mag de supporter samen met een spe ler naar keuze of trainer/coach Mark Wotte op de foto. Deze blijvende herinnering wordt aangeboden door Fotoburo Toin Damen. De gelukkige sup porter wordt drie kwartier voor aanvang van de wedstrijd ver wacht bij het kantoor van de supportersclub van Willem II (onder vak M). Ik vertoon weinig gelijkenis met Sinterklaas of de Kerstman, geef zelden cadeautjes en ben niet zo vriendelijk. Toch heb ik iets wat deze mannen ook hebben. Ik praat graag met kinderen en nog liever luister ik naar ze. En bovenal neem ik ze serieus. Vorige week bijvoorbeeld toen ik in mijn stamkroeg zat, die trouwens tegenwoordig d'n Beitel heet, raakte ik weer eens in gesprek. Het kereltje was de kerstboom aan het optuigen en we kregen het toevallig over voetbal. Hij speelde in de jeugd bij Willem II. 'Ik train veel en hard mijnheer en ik wil alles leren van de trainer. Ik wil graag in het eerste komen, het eerste van Willem II. Daar droom ik van. Dat willen we eigenlijk allemaal, al mijn vriendjes van het voetbal. Tonneke, Clemens, Henk, Jimmy, Martin, Budje, Robert, Ruud' en hij noemde nog wat namen maar die ben ik even vergeten. 'Zou toch mooi zijn, wij allemaal uit de buurt en dan in het eerste van een grote club uit onze stad. Zegt de voorzitter ook altijd: "Willem II is van Tilburg en de Til burgers". Ik moet natuurlijk wel mijn school af maken en nog iets an dersgaan leren. Dankanikleukwerkdoen en sporten op hoog niveau. Dat is goed te doen volgens mij. Ik denk wel eens dat het allemaal niet zo om het voetbal en het publiek gaat tegenwoordig. Alleen maar om centen en handel. Veel verdienen, van de ene naar de andere club, alles op tv, alle maal reclame en een heleboel belangrijke mensen. Het gaat helemaal niet meer om de sport. Op school leer ik bij boekhouden datje niet meer moet uitgeven dan je verdient, nou volgens mij mag dat bij voetbalclubs wel. Als ze daar geld te kort komen vragen ze het gewoon aan de gemeente. Is eigenlijk niet eerlijk. Vind ik een soort spieken. Daarom zou ik het wel leuk vinden om lekker te voetballen, in het eerste natuurlijk, tegen jongens uit Breda, Eindhoven, Amsterdam en al die andere plaatsen in ons land met een goede club. Gewoon lekkersporten en supporters langs de lijn waar van je er veel kent. Volgens mij gaat dat wel lukken als het allemaal zo door blijft gaan.' 'n mijn verbazing vergat ik nog bijna te vragen hoe hij heette. 'Ze noemen te de kleine John mijnheer. Veel winterstop plezier! Snarf Een blik op de huidige ranglijst leert dat Ajax en PSV zullen strijden om het landskampioenschap. Wellicht dat feyenoord nog iets terugkomt, maar de kampioensschaal lijkt te ver weg j/oor de Rotterdammers. Ploegen als RBC Roosendaal, Excelsior, FC Zwolle, FC Groningen en De Graafschap hebben we intussen le ren kennen als de zwakke broeders. Het lijkt er op dat zij zich na de feest dagen alleen maar druk moeten ma ken om nacompetitie of zelfs degra datie te ontlopen. Het brengt een griezelig soort voetbalspanning mee. Spelen om de elfde of veertiende plek doet er immers niet zoveel toe. Heerenveen staat ook nog steeds in die onderste regionen, maar van de friezen mag verwacht dat te werken. Zware dobber Maar eerst dus nog het duel tegen FC Groningen. Het zal een zware dobber worden. De Groningers zijn weliswaar een regelrechte degradatiekandidaat en begonnen de competitie slecht, maar onder de nieuwe trainer Ron Jans lijkt het elftal weer in de lift te zit ten. Tegen AZ bewees Willem II in elk geval te beschikken over strijdlust en werkzin. Mooi was het misschien niet allemaal, maar liever strijdend ten on der, dan als een mak lam naar de sl achtbank te worden afgevoerd. Dat is Audax treedt de komende drie seizoe- een prima devies, en leverde in dit ge- nen op als hoofdsponsor van het val ook nog eens drie punten op. Al Internationaal Jeugdtoernooi van gaan we natuurlijk vooral voor mooi Willem II. HettoernooivoorC-junioren en aantrekkelijk voetbal naar het sta- en D-pupillen heeft niet alleen in dion. Hopelijk weet Willem II ook za- Nederland maar ook ver buiten de terdag tegen FC Groningen weer de landsgrenzen een grote reputatie op- nodigeambitieophetveldtebrengen. gebouwd. De namen van winnaars FC Groningen verloor niet meer in de van eerdere edities zoals Barcelona, laatste vier wedstrijden en het zelfver- Arsenal, Bayer Leverkusen, Ajax en trouwen van de spelers neemt toe. Feyenoord bevestigen de status van arop Groningen het toernooi. Spelers als Nigel de ihterstand tegen Jong, Ebi Smolarek, Johnny Heitinga, g in een 3-2 overwin- Youssouf Hersi en Jason Oost, die in ruk. De Tricolores zijn het verleden schitterden op het toer- dus gewaarschuwd. Iedereen nog een nooi, zijn inmiddels allen actief in de keer op scherp en iedereen er nog een Holland Casino Eredivisie. Voor ko- jenaan. Alles of niets. Drie mend seizoen hebben Arsenal, FC Nantes, Club Brugge, Glasgow Katja van der Linden Rangers, Ajax, PSV en Feyenoord uit nodigingen ontvangen voor deelna me aan het toernooi. Willem II en Audax hechten grote waarde aan een kwalitatief hoog staand toernooi. Deelname aan derge lijk evenement vormt een waardevolle bijdrage aan de opleiding van jong voetbaltalent. De doorbraak van eer ste elftalspelers Jos van Nieuwstadt, Joris Mathijsen en Danny Mathijssen, ulBWarOS die allen actief waren op het Willem II Willem II zoekt stewards (m/v) die, te- jeugdtoernooi, onderschrijft die visie. °n een passende onkostenvergoe- DelOeeditievanhettoernooistaat ing, de supporters bij thuis- en uit- plandop22,23en24augustus2Gv /edstrijden willen begeleiden. Met ingang van het nieuwe jaar veran deren de openingstijden van de sup porters service unit en kun je dagelijks voor al je (wedstrijd)toegangskaarten terecht bij het Ticketbox verkooppunt in de Willem ll-fanshop. De openingstijden zijn: ma t/m za van 13.00 uur -17.00 uur. A

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2002 | | pagina 8