I Wie is de beste? Ei t Kennen we elkaar nog? \0terpoZ/\ Supporter van lie week r Champions Leagueavnnh www.willem-ii.nl Statistische feiten fanshop.willem-ii.nl rtage .ren' JE-ES KO.F. SPOREL AAB Beveiligingen b.v. 013 - 5426447 Naj «V dè rep® Vo°r èt sco’ die r»106 AB -- -Tl Fy I Jlw ■II DE TILBURGS DE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 14 NOVEMBER 2002 - PAGINA 8 Stadionkrant Hoofdsponsor FOTO: FOTOBURO TOIN DAMEN Zwarti Thomas Rensen 5 wors 5 voor 5 supe 4 brod Bak] Bierland Willem II - RKC Waalwijk Uit 1-0 3-2 2 33-19 24-26 57-45 Harrie Verhoeven AUTOMOBIELBEDRIJF Excelsior - Willem II vrijdag 22 november, 20.00 oor. Gel. Doelsal. 5 5 0-0 1-0 izijn heupen heeft is ui plaag voor iedere PSV- Willem II zaterdag 30 november, 19.30 uur. Tel. 013-456 11 99 Fax 013-455 08 01 1-0 1-2 1-3 3-2 1-0 3-2 O-1 2- 0 3- 3 3-1 2-2 2-0 www.aabbeveiligingen.nl AAB Beveiligingen - Als u voor security kiest Kapelmeesterlaan 112 a 5049 NL Tilburg Kreitenmolenstraat 212, 5071 BL Udenhout Telefoon 013-5113088, Fax 013-5110367 E-mail: info@JE-ES.com. Internet: www.JE-ES.com SPORTPRYZEN RELATIEGESCHENKEN Het mooiste cadeau voor de beste prestatie Thuis 17 Eindstand 7-5. Conclusie: Willem II is het betere team en zal dan ook de drie punten pakken, met een klein verschil. 1-0,2-1,3-2 of 7-5. het nippt ,5-0,5. VÓÓR HET TE LAAT IS! fanshopaanbieding 3-puntenmuts van 10,96 euro voor 8,95 euro jsitii em t Zondagmidd< concert. Dit mu aan om 14.30 u Hoefstraat Oerlesestre Wagnerple Looiersplei Raadhuispl Paletplein Vertrek bussen om 18.00 uur vanaf parkeerplaats Willem ll-stadion. Bus passe-partouthouders 7,20 euro, le den van de supportersclub 19,20 euro en niet leden 23,70 euro. Verkoop bus- kaarten van 9 novembertot en met 19 november. Losse kaarten via ticketbox 12,00 eurto (excl. toeslag). geen bus iel. TB-toe igeopend van maandag terdag van 13.00 uur tot sn van wed- Sektioui - Cornelisse (linksbuiten) AlsSektioui hetopzi hij ongrijpbaar. Een voor al uw voetbalkaartjes en staatsloten. Verplichte treincombi dus vervoer. Kosten 25 euro (int j in SSU 22,50 euro, irg CS, postperron. Vertrek 18.15 uur. Bus passe-partout houders kunnen na 30 november te gen inlevering van de combikaart bij de supportersclub 6 euro retour ont vangen. Korvelseweg 174 - 5025 JM Tilburg www.boekelier.am-s.nl Uit Totaal 34 16 Thuis 0-0 Mathijsen -Boulahrouz (linksback) Boulahrouz is het nieuwe RKC-talent. Een uitnodiging voor Jong Oranje (of toch Jong Marokko?) zit er dan ook aan te komen. Maar Mathijsen is al bezig aan zijn derde seizoen in de basis van Willem II en naar volle tevredenheid. Boulahrouz haalt hierop basis van mo gelijkheden net een gelijkspelletje weg. 3-2 dus. De uitslag van samenwerking ten opgeleverd het Cambreur Stewards Willem II zoekt stewards (m/v) die, te gen een passende onkostenvergoe ding, de supporters bij thuis- en uit wedstrijden willen begeleiden. verdediging. Zoals hij de schaar eruit gooide tegen FCZwolle is zeldzaam en kun je zeggen dat hij aan zijn beste sei zoen tot nu toe bezig is. Maar als hij zijn dag niet heeft, zul je hem ook niet zien en heb je weinig aan hem. Tim Cornelisse is constant en af en toe sco rend. Toch een duidelijke winst voor Sektioui. 6-3 Speciale aanbieding vuur seiznenkaarthuuders In de fanshop kan iedereen met een Willem ll-seizoenkaart een gratis pas je op komen halen waarmee u meteen fikse korting u auto kunt laten wassen bij een bekende wasstraat in Tilburg. Sinterklaaskoopavonden fanshop Op woensdag 27 en donderdag 28 november is de fanshop ge opend tot 20.00 uur Wll-Kings De Wil Kings is een fanclub speciaal voor kinderen van 0 t/m 12 jaar. Word lid voor slechts 15 euro dan hoor je er helemaal bij. Vraag snel het speciale inschijfformulier aan. Fanshop De fanshop is tot en met zate 17.00 uur en op wedstrijddager drie uur voor aanvang van de strijd tot drie kwartier na de wedstrijd. Bovendien zijn dan ook de verkoop punten op de promenade bij vakken B en M geopend. Zijn composit wordt op woer gevoerd door h Ensemble op b burgse Concert; spelen op vleug Voor deze com] Het Nederlands de Concertzaal tussen de 8 en l wilden bedenke gestaan: van eet ledig uitgewer compositie. Dit duidelijk uit d Rick was zo’n 1 een volledig ui van maar liefst “Uitgewerkt acl programma Cal aan gewerkt. Ei tijtje f-hoom in schrift gezet en goed voor gaan gen meer en me meer instrumei vuljedehelecc Kids Side Shoot-out Dit seizoen worden in de rust van alle thuisduels van Willem II Kids Side Shoot-outs gehouden. 8 kinderen van de Kids Side zullen onder leiding van mascotte Kingo hun kunsten verto nen. Van Nieuwstadt - Van den Berg (centrumverdediger) Van Nieuwstadt is de enige geboren Waalwijker in beide selecties! Ook op vallend: Bij RKC speelt de enige gebo ren Tilburger van de twee teams, Abeslam Assouiki. Van Nieuwstadt is weer terug na een blessure maar had het uiteraard, net zoals de rest van Willem II, zwaar tegen Feyenoord en Ajax. Peter van den Berg is dé verdedi ger en aanvoerder van RKC. Hij is sterk, solide en ervaren. Daarom, deze strijd wordt gewonnen door Van den Berg: 2.5-1.5. □aliens - Greene (rechtsback) De rechtsback moet verdedigend sterk zijn en over de vleugels mee kunnen spelen. Dat laatste is vooral voor Greene geen probleem. De 20-jarige verdediger is bezig aan zijn eerste sei zoen bij RKC. Maar een rechtsback moet ook betrouwbaar zijn. Greene heeft pas enkele wedstrijden gespeeld en daar valt dus nog niet overte oorde len. Omdat Jaliens een vaste betrouw bare waarde is in het Tilburgse elftal pakt Willem II weer het punt. 2-0 Shoukov - Hoogendorp (spits) Als RKC al een vedette heeft, dan is dat Hoogendorp toch wel. Speelde zo goed dathij hr mocht pre Waalwijkse club vindt dat niet zo jam mer want Hoogendorp blijft daardoor de gevreesde aanvalsleider en topsco rer van RKC. Ondanks dat Shoukov ook bezig is aan een goed seizoen en voor gevaar zorgt, wint Hoogendorp deze strijd: 6-4. Ceesay - Oost (rechtsbuiten) Als Ceesay aan de bal is, gebeurd er wat. Hij straalt ongelofelijk veel drei- Alweer de derde Brabantse derby van Willem II, tegen RKC Waalwijk. Tegenwoordig ontlopen beide teams elkaar op de ranglijst niet veel. Maar welk team is nu daad werkelijk beter? Een zo objectief mogelijke vergelijking tussen de twee elftallen. Seizoen 1984- 1985 1985- 1986 1986- 1987 1988- 1989 3-0 1989- 1990 0-2 1990- 1991 4-2 1991- 1992 3-1 1992- 1993 0-2 1993- 1994 4-1 1994- 1995 1995- 1996 1996- 1997 1997- 1998 1998- 1999 3-0 1999- 2000 2-1 2000- 2001 2-0 2001- 2002 3-1 Sfeer in het stadion Heb je leuke ideeën voor de sfeer- sponsors, stuur dan een e-mail naar sfeersponsors@willem-ii.nl. Alle re acties zijn welkom. Wotte - Jol (trainer) De moeilijkste beslissing. Onvergelijkbaar ook. Wotte heeft in drie maanden tijd het vertrouwen in de hij het een halfjaartje bij Celta groep teruggebracht. Jol is al enkele >roberen, wat mislukte. De jarenbeziginWaalwijkenheeftzijnei- gen team bij elkaar. Op basis van het s|ag) Verkoop verleden, waarin Wotte te weinig opstap Tilbur haalde en Jol het maximale, een nipte winst voor de RKC-trainer. Nog wel... Landzaat - Molhoek (middenveld) De A-international tegen die van Jong Oranje. Molhoek is een talent dat zich al bewezen heeft als vaste waarde bij RKC. Landzaat is aanvoerder van Willem II en de dragende kracht. Vorig jaar clubtopscorer en ook dit jaar weer vaak en goed aanwezig. Misschien dat Molhoek wel de toekomst is, maar deze strijd is echt gewonnen door Landzaat: 4.5-2.5. ging uit. Jason Oost is ook een voet baller die graag voor de actie gaat. De ex-Feyenoorder was even de sensatie van het seizoen maarzaktesnel watte- rug. Door zijn leeftijd en gebrek aan er varing niet heel constant. Een gemak kelijke overwinning voor Ceesay dus. Stand: 7-4. Huwelijl«-en Janssens -Nikiforov (centrumver dediger) Een Belg tegen een Rus. Janssens is bezig aan zijn tweede seizoen bij Willem II en is er, vergeleken met vorig jaar, flink op vooruit gegaan. Janssens is een blok in het centrum en uiteraard koppend sterk. Maar ook Nikiforov is een goede verdediger. Er zijn weinig aanvallers die langs de ervaren ex- PSV'er komen. Door de goede vorm van Janssens op het nippertje een ge lijkspel. Stand: 2,E Forumavond Op maandag 25 november a.s. organi seert de supportersclub een forum discussieavond onder leiding van Toinevan Peperstraten. Het forum be staat uit: Alex de Coninck (directeur commerciële zaken Willem II), Mark Wotte (trainer Willem II), Barry Hulshoff (directeur voetbalzaken Willem II) en de spelers Denny Landzaat (aanvoerder), Chris Janssens en Raymond Victoria. De avond wordt gehouden in het sup- porterscafé en vanaf 20.00 uur kan men vragen inleveren die aan het fo rum worden voorgelegd. De toegang is gratis. Na een voortvarend begin van de com petitie zitten we éven in een dip. Drie afgetekende nederlagen, waarvan een in het eigen stadion. Dat doet pijn, maakt je bezorgd, stelt je teleur. Je wordt er zelfs kwaad van! Ik begrijp goed dat je als supporter - dat ben ik zelf ook! - een uitlaat zoekt om die rot gevoelens op iets of iemand af te re ageren. Dat mag, dat moet kunnen, voetbal is immers emotie. Het gaat er wel om hoe die reactie is. Beledigende spreekkoren richting scheidsrechter, vernielingen in het pas geopende sup portershome en knokpartijen zijn in elk geval niet de geschikte middelen. Niet voor jezelf, maar zeker ook niet voor de club. Ons Willem II staat in Nederland bekend om zijn aantrekkelijk voetbal, zijn fatsoenlijke en enthousiaste sup porters en zijn goede sportieve en fi nanciële organisatie. Dat willen wij, spelers, supporters en bestuur graag zo houden. Zullen we afspreken, dat de uitschieters tegen FC Twente en Vitesse uitzonderingen geweest zijn? wedt Stoere kerels en een "nette" club bij ten elkaar niet! De Vlieger - Van Dijk (keeper) Twee ervaren doelverdedigers. Ooit speelde de doelman van RKC nog vier wedstrijden voor Feyenoord. Beide keepers maken nauwelijks blunders maar De Vlieger is iets veelzijdiger dan Van Dijk en niet voor niets Belgisch in ternational. 1-0 voor Willem II. Kaartverkoop Voor kaartverkoop, seizoen- en club- kaarten kunt u van maandag tot en met vrijdag tussen 13.30 uur en 16.30 uur terecht bij de administratie van Willem II. Informatie over buskaart- verkoop van de supportersclub vind je op teletekst (pag. 677) of www.wil- Iem2.org. Victoria - Fuchs (middenveld) De één ex-Feyenoorder, de ander ex- PSV'er. Victoria kan ook rechtsback spelen maar speelt voornamelijk op het middenveld. Fuchs speelt sinds een halfjaar bij RKC waar hij regelma tig zijn doelpuntje meepikt. Weinig ver schil in de kwaliteiten tussen de twee spelers wat de stand op 3.5-2.5 brengt. Ook op een avond dat ik geniet van Champions League-voetbal, willen mijn gedachten nog wel eens afdwalen. Niet de overwinning van Ajax op Lyon vormt de aanleiding, maar het nieuws van de hereniging van Co en Martin bij AZ. Ik realiseer me dat het nog maar drie jaar geleden is, dat Willem II zich mocht scharen tussen illustere namen als AC Milan, Real Madrid en Manchester United. In het seizoen 1999-2000 scoorden Mark Schenning, Papa Sanou en Dmitri Shoukov, fraaie doelpunten die over heel de wereld te zien waren. Onder leiding van Co en Martin speelde Willem II thuis, maar ook uit brutaal aanvallend voetbal. Zelfs de topclubs kwamen met knikken de knieën naar Tilburg. Het feest in Leeuwarden, waar Tomas Galasek de ban brak en Sami Hyppia huilend afscheid nam van zijn publiek, zal ik nooit vergeten. Of we dat niveau ooit nog halen... Een zware opgave voorde op volgers van het illustere duo, zo is inmiddels wel gebleken. Zeker nu blijkt dat Willem II financieel minder gezond is dan we met zijn allen dachten. De Willem ll-gemeenschap werd zelfs opgeschrikt door ontslagen. En het is ei genlijk allemaal de schuld van Leo. Van Leo? Ja, Leo Beenhakker. Die had afgelopen zomer Denny Landzaat terug naar Amsterdam moeten halen. Van der Gun naar Tilburg, samen meteen grote zak Euro's. Jammergenoeg moeten ook de beursgenoteerde Amsterdammers anno 2002 elke Euro vijf keer omdraaien voor ze hem uitgeven. Als Leo Chivu had kunnen slijten in Spanje, had onze hoofdscoutzijn rondjes langs de Brabantse voetbalvelden zeer waarschijnlijk kunnen voortzetten en had u uw kaartje nog altijd bij de SSU kunnen kopen. Blijft natuurlijk de vraag of dé beleidsbepalers bij Willem II al hun kaarten op Leo en de transfermarkt hadden mogen zetten. Regeren is immers vooruitzien. Of gelden erin de voetballerij toch andere wetten? Van der Gun - Van Diemen (middenveld) Al weertwaalfjaarisVan Diemen prof voetballer. Via Utrecht, AZ, NEC, RKC en Anderlecht kwam hij weer terug bij RKC. Een nuttige en goede middenvel der. Cedric van der Gun werkt hard voor Willem II maar heeft nog niet de vorm te pakken die hij ooit had bij Ajax. Door zijn inzet wel een gelijkspel 5-3. Sportf°<°8raf,e FOTO: FOTOBURO TOIN DAMEN De supporter die op bijgaande foto is omcirkeld, wordt tijdens de (strijd Willem II - RKC Waalwijk uitgeroepen tot supporter van de week. Deze supporter krijgt een mooie plaats op de hoofdtri bune, een rondleiding door het stadion, een blijvend aandenken Jan Vullings en een uitnodiging voor het bijwonen van een busreis van de sup- Voorzitter portersclub. Bovendien mag de supporter samen met een speler naar keuze oftrainer/coach Mark Wotte op de foto. Deze blijvende herinnering wordt aangeboden door Fotoburo Toin Damen. De gelukkige supporter wordt drie kwartier voor aanvang van de wedstrijd verwacht bij het kantoor van de supportersclub van Willem II (ondervak M). Willem II

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2002 | | pagina 8