WONEN 1 p 2002 A CVT Arena uit de steigers Plant nu de lente Gratis Cello naast open haard woonbeurs Culinaire dagen bij Bulthaup Viool onder het bed Twee vleugels Kans op gratis behang tijdens Oktober Behangmaand ER? CVT Keukens aan Zomerstraat blijft voorlopig open met de mooiste keukens bij Piet Klerkx I fwM 50 tot 90% GOEDKOPER -4= dan nieuw bij... I 013-5359858 DONDERDAG 10 OKTOBER 2002 - PAGINA 1$ DE TILBURGSE KOERIER Joren Vennix: cello FOTO: PETER LIGTENBERG - 51 ligt sborge IJK” loembol- Sofie Wisse: viool FOTO: PETER LIGTENBERG KET 'N'Wxao0's 4 Cécile de Grijs: piano FOTO: PETER LIGTENBERG 5046 GR TILBURG Tel. (013) 542 53 74 raat 30 155092 raat 167 B5887 Winkel: s vak! uwers.nl 'ehad. geop- Maar Jos.W.Simons Piano en Orgelhandel 1 Goirkeslraat 178-180 waar- innen. De regie bij de bouw is in handen van de heer Cees van Tilburg, die graag poseert voor de “CVT Arena” FOTO: PETER LIGTENBERG zonder als de colonnade, dié al zo beeldbepalend is aan dé buitenkant. Velen praten al over de CVTArena.” organiseert het eerste In de weekenden 12 en 13 okto ber, 19 en 20 oktober en 26 en 27 oktober vindt bij Piet Klerkx in Waalwijk voor de eerste keer de woonbeurs plaats. Bezoekers kunnen hun hart ophalen aan al les wat te maken heeft met wonen en sfeer creëren in huis. nakkelijk parkeren?”, al- lanager Margot Romeijn. int de fris- m frisse en Tilburg >8 atida.nl geluid, .en, fi- Ze is nog steeds actief op h D merking. Overlast? De enige met wie ze in haar vr gezien het feit dat haar huis tamelijk groot is zal er ia! op de jebonden taalzaken, te we- iterkleur, Verf y, Profiel irs@Home treffende winkel. I worden schriftelijk meerd. In oktober 1 nieuwste collecties bel Samen met een groot aantal bekende regionale maar ook nationale bedrij ven, tovert Piet Klerkx haar enorme winkel om in een gezellige happening voor het hele gezin. In tegenstelling tot de bestaande woonbeurzen in het land is deze woonbeurs gratis. Tijdens de woonbeurs in Waalwijk kaïi de bezoeker veel inspiratie opdoen en zijn er diverse woondemonstraties. Zoals het maken van groendecoraties, de laatste trends op het gebied van verf kleuren en verftechnieken, het nieuw ste op het gebied van beeld en gel kunst en curiosa, haarden, vloerer nanciering, woonaccessoires, verlich ting, meubelonderhoud, schilderijen en ga zo maar door. Ook dé kinderen kunnen zich prima vermaken met Goi ters uit het Land van Ooit, bekend van TV. Naast de diverse stands is er ook een speciaal styling team, dat bestaat uit stylistes die de bezoekers interieurad vies op maat kunnen geven. Zo laten zij onder andere zien wat er mogelijk is met kleur in huis en welke indeling op timaal is. Het meenemen van platte grond en foto’s is wel een aanrader. Functionele bestekindeling voor ieder gebruiks- moment. foto: bulthaup Voor in- en verkoop van gebruikte meubelen 2.600 m2 nette gebruikte kwaliteits-kasten, -bankstellen, -salontafels en -kleinmeubelen van een houten bak en plant groene Hebe eromheen. Een vrolijke voorjaarscombinatie! Een affect ontstaat ook wanneer lentebloeiers van verschillende hoog ten met vaste planten in dezelfde kleur worden gecombineerd. Zo zijn er nog veel meer verrassende combinaties mogelijk. Alles mag, dus laatje eigen creativiteit de vrije loop! I 2002 - PAGINA 14 Deg< diger kijkje kensystemen van Bulthauf gente prodt ze deursj hoogglans f neratie afzu naire dagen Mooi en gezellig Waarom heeft Piet Klerkx deze woon beurs georganiseerd? “Onze bezoe kers hechten vaak veel waarde aan mooi en gezellig wonen. Dat gaat ver der dan alleen de bank of de eethoek. Vandaar dat we samen met andere be drijven die met wonen bezig zijn, de Woonbeurs hebben georganiseerd* Onze enorme winkel in Waalwijk is daar ook uitstekend geschikt voor. Waarom zou je naar een woonbeurs in Amsterdam of Utrecht gaan met hoge entreegelden wanneer er dichterbij een gezellige woonbeurs is met bovendien gratis en gem; dusformulema and, inbraak noodzakelijk trom prettig 'eiligingssys- rering vormt bezigheden, 'an Hoppen- ontwerp uit gewoonten, en betrouw den en een- systeem. an van. Velen hebben in het verleden les van Cécile geh .ek een grote rol in haar leven speelt is een overbodige i vrijstaande huis rekening dient te houden is haarman. M er altijd wel ergens eén rustig plekje zijn Ruimtelijk De keukenshowroom wordt erg ruim opgezet, waardoor de keukenontwer- pen van CVT ook de juiste beleving krijgen. “Het moet een plezier zijn om hier rond te lopen”, licht C. van Tilburg toe. “Het mag niet zo zijn dat de men sen zich een weg moeten banen door nauwe gangpaadjes.” De showroom Korvelseweg 159, Tilburg maandag gesloten Magazijn: Kapelmeesterlaan 114, Tilburg Noord open donderdag, vrijdag, zaterdag www.peerke.biz het koken en ser- haup boeken worden opgehaald. Meer informatie: Bulthaup Nederland BV, tel. 0541-553108; www.bult- haup.nl Ook het nieuwe structuurbehang dat doet denken aan stof, ge vlochten papier of gepleegd leer is de coratief en helemaal trendy. In de spe ciaalzaak is ook een scala aan unieke kinderkamercollecties verkrijgbaar, met lieve gedichtjes, vrolijke figuur- en felle kleuren die de baby- of kin- camer een individuele stijl geven. bestaat uit twee etages. Op de begane grond wordt opder meer een smaak volle ontvangst- en zitruimte voor de klanten gecreëerd, compleet met kook- theater, baren intemethoek. Hoewel de keukenzaak aan de Zomer straat in maart 2003 naar de Vossen- berg zal verhuizen, zullen niet alle ves tigingen van CVT naar Tilburg West worden overgebracht. De vestiging van CVT Doe-Het-Zelf aan het Onze Lieve Vrouweplein en de daar tegen over gelegen winkels voor deuren, Haar viool ligt normaal gesproken goed opgeborgen in een vioolkoffer onder het bed. De kans op beschadi ging is daar het geringst zegt ze. Voor deze gelegenheid wilde ze haar viool kist wel even open zetten. Sofie Wisse 14) een vlotte moderne meid, bespeelt al vanaf haar zesde jaar dit strijkinstru ment. Alweer negen jaar dus. Het mu- ziekbloed zit in haar genen want haar vader is beroepsmusicus en haar moe der heeft dwarsfluit gestudeerd op het conservatorium. Sofie blijkt de liefde voor dit strijkinstrument al op zeer jon ge leeftijd te hebben geërfd van haar opa, die ook viool speelt. Viool stude ren doet ze altijd op haar eigen kamer. Een kamer van een echte middelbare schoolleerling. Lekker felle kleuren en veel posters en plaatjes van haar idolen sieren de wanden van haar kamer. Ze heeft een zeer vast patroon van oefe nen. Iedere dag een half uur, meestal na het eten, rond de klok van half negen en dat zes dagen per week. Daarnaast zit ze een half uur per week op les bij De Tilburgse Dans en Muziekschool. Haar huisgenoten zeggen geen last van haar vioolspel te hebben. Ze be schouwt het vioolspelen louter als hob by want haar beroep wil ze er niet van maken zegt ze. vloeren, kastsystemen etc. blijven in het centrum gevestigd. Bij de CVT Groep (keukens en interi-( eur) werken op dit moment 92 mensen in vaste dienst. Een aantal freelancers brengt het personeelsbestand op meer dan honderd. Tips en weetjes Bloembollen die bloeien in het voor jaar worden geplant in het najaar. Koop bloembollen bij een bloembol lenhandel of tuincentrum. Plant de bollen of knollen zo snel mo gelijk na aankoop of ontvangst. Er zijn namelijk soorten die snel uitdrogen. Plant de bollen zo dat ze vanuit het huis gezien kunnen worden of op een plek in de tuin waar vaak langs wordt gelo pen, zodat de bloei niet onopgemerkt blijft. Kijk voor meer inofrmatie over bloem bollen eens op www.bulbsonline.org. Prijsvraag Behang staat dit najaar centraa winkelvloer van de formuleget verf- en behangspeci ten Deco Home, Int Wand, Decorette, Dcokay, Verf Behang en Colors winkels. Naast een uitgebreide collec- met vaste planten. Wanneer je in het najaar tussen de vaste beplanting bloembollen plant, ontstaan er in de lente verrassende en spectaculaire verrassend ef combinaties! Er zijn tal van combinaties mogelijk tussen bloembollen en vaste planten. Wil je je tuin eens echt opvrolijken, combineer dan bijvoorbeeld blauwe druifjes met de kleinbladige Hebe. Plant de bolletjes van de blauwe druif in een groepje bij elkaar in het midden De actiemaand oktober is door de behangbranche voor de derde keer uitgeroepen tot ‘Nationale Behangmaand'. In iedere for- mulegebonden speciaalzaak kunt u allerlei promotionele ac ties tegemoetzien met behang, waaronder een prijsvraag v bij u gratis behang kunt wit gezamenlijke Bulthaup dealers no- jen iedereen van harte uit om een rijkje te komen nemen naar de keu- jp met intelli- iuctinnovaties zoals greeplo- systemen, titanium en fronten en de nieuwste ge- ifzuigkappen. Tijdens de culi- kunnen de nieuwe Bult- Op bedrijventerrein Vossen- berg wordt momenteel druk ge werkt aan de nieuwbouw van de bekende Tilburgse onderne ming CVT Keukens. De eerste fase van de bouw op de hoek van Burgemeester Baron van Voorst tot Voorstweg en Brakman is net afgerond. De ruwbouw is opgele verd en de binnenafwerking en opbouw van het interieur kun nen beginnen. De binnenafwerking (verwarming, electra, loodgieter, stuc- en schilder werken) zal zo’n twee maanden in be slag nemen. Naar verwachting kan eind november met de interieurbouw worden begonnen. Deze fase zal zo’n drie maanden in beslag nemen. Al met al betekent dit dat de klant voor een hoogwaardige nieuwe keuken nog ge ruime tijd terecht kan bij de bekende vestiging van CVT Keukens aan de Tilburgse Zomerstraat (einde Korvel seweg bij Schouwburgring). Bijzonder pand In juli 2001 is gestart met de nieuw bouw. Het bouwproces verloopt voor spoedig. De magazijnen, expeditie en afdeling logistiek van CVT zullen al over een maand naar de locatie Vos- senberg verhuizen, waar4.800 m2 ma gazijnruimte beschikbaar is, 1.200 m2 voor interieur (deuren, bouwbeslag, vloeren, plafonds, kasten en kastsyste men) en 1.000 m2 voor kantoorruimte. “Bovendien krijgt onze keuken showroom 3.000 m2 vloeroppervlak tot z’n beschikking”, vertelt bouwre- gisseur C. van Tilburg: “Die wordt zo danig dat het méér wordt dan een ge wone keukenzaak. Ons doel is om de mooiste keukénshowroom van Neder land te maken. Deze wordt net zo bij- Nederlands Behang Collectief Het Nederlands Beha heeft als doel behan° dacht te brengen van uv leden van het NBC best; aangevende land; Arte, I merken Origi Wandvisie, maar ook lijmfabrikant Henkel met het merk Perfax neemt deel aan deze branchevereniging. De doorvertaling van allé activiteiten vin den verv.olgens plaats bij de formule- gebonden detailhandel als Colors@Home, Deco Home, Deco- kay, Decorette, Interkleur, Profiel en Verf Wand. Naast de Nationale Ok tober Behangmaand, organiseert het NBC ook de promotiecampagne voor Smart Paper behang, de superprakti- sche nieuwe manier van behangen waarbij slechts de muur wordt inge lijmd, waarna het behang direct van de rol op de wand kan worden aange bracht. Daarnaast wordt de consument regelmatig geïnformeerd over alle no viteiten op wanddecoratiegebied. Het bespelen van de cello is zijn grote passie. Dat. wordt meteen duidelijk als we Joren Vennix 10) ontmoeten. 'Muziek, klassiek maar ook modem, neemt een be langrijke plaats in in het leven van deze jonge, nog veelbelovende muzikant, die al enkele malen pre stigieuze prijzen in de wacht wist te slepen. Afgelopen jaar trad hij onder andere op in de Rotterdam se Doelen tijdens het Nationaal Concours Stichting Jong Neder land. Hij was er de jongste deelne mer. Momenteel maakt hij deel uit van het Regionaal Strijkorkest. Het is duidelijk. Het dagelijks le ven van deze knaap staat geheel in het teken van de muziek en zijn in strument, de cello. Dit strijkins trument bespeelt hij al sinds zijn zesde. Hij kon zelfs eerder noten lezen dan gewoon lezen volgens zijn moeder. Aanvankelijk wilde hij piano gaan spelen. Zijn vader en oudere broer die voor het ple zier piano spelen waren zijn grote voorbeeld. Maar afgeschrikt door een lange wachtlijst voor dit ins trument ging hij eens kijken bij een proefles cello. En dat bezoek je heeft dus de nodige gevolgen gehad. Drie maal in de week is hij op De Tilburgse Dans en Muziek school te vinden voor het volgen van een vol uur cello-les. Daar naast studeert hij thuis gemiddeld twee uur per dag op zijn instrument. Meestal in de woonkamer, soms boven op zijn slaapkamer. In de woonkamer heeft zijn instrument een eigen plek gekregen. In een hoek naast de open haard en een immense spiegel waarin hij zichzelf kan bekijken tijdens het oefenen. De spiegel zorgt ervoor dat hij de juiste li chaamshouding blijft aannemen tijdens het spelen. Hoewel het instrument is ingepast in het bestaande interieur is het instrument prominent aanwezig. Niet zo vreemd als je bedenkt dat hij er zovele uren studeert voor de spiegel. Zijn medebewoners hebben er geen probleem mee als hij beneden oefent en als het echt niet kan verhuist hij dus'naar zijn kamer. Ze houden rekening met zijn hobby. En op de slotvraag of hij er zijn beroep van wil maken antwoord hij: ik den k het niet. tang Collectief ,ehang onder de aan- van de consument. De JC bestaan uit de toon gevende leveranciers in Neder- Eijffinger, E&S met de gin en Esta, Rasch, Voca en a, maar ook Het is weer tijd om de lente te planten! Oktober en november zijn uitstekende maanden om bloembollen te planten, in de tuin, of in potten en bakken op het balkon of terras. Bulthaup jaarlijks in weekeinde van novem ber culinaire dagen. Op 1 en 2 november worden er tijdens dit culinaire evenement op alle Bult haup locaties demon straties gegeven, waar bij gerenommeerde koks expliciete voorde len van Bulthaup Life bij de consument onder de aandacht brengen. Of het nu gaat om voorbe reiden, koken, spoelen of afval, voor alle func ties van het kookproces biedt Bulthaup de meest praktische en duurzame oplossingen. Vanzelf sprekend worden deze kookdemonstraties aan gevuld met originele re cepten, proeverijen en praktische tips rond 1 tie nieuwe behangboeken (keuze per winkel uit gemiddeld 125 collecties behang) vinden er in het kader van de Nationale Oktober Behangmaand al lerlei promotionele acties en aanbie dingen plaats. Dit jaar is er een lande- tjes er lijke prijsvraag georganiseerd waarbij derka iedere klant, bij aankoop van be hang in de maand oktober, kans maakt op gratis behang ter waan de van het aankoopbedrag. De consument hoeft alleen een actie- kaart in te vullen, de slagzin af te maken en deze kaart met kas sabon in te leveren bij de desbe- Prijswinnaars lijk geïnfor- liggen de ahang in de winkel; u zult ontdekken dat het hedendaagse behang een echt lif- estyle product is geworden met mooie dessins van grote bloe men, sierlijke ornamenten of hip pe glanzende en grafische patro nen. In de winkels kunt u naast de prijs vraag, volop inspiratie opdoen door sfeerpresentaties te bewonderen en ge bruik maken van aantrekkelijke aan biedingen. Ook in de woonbladen en kranten wordt behang extra onder de aandacht gebracht zodat u ook hier leu ke styling- en decoratie-ideeën krijgt voor bij u thuis! Wat moet iemand nu met twee vleugels in de kamer, vraag je je af. Een is toch wel genoeg zou je zeggen. Voor Cecile de Grijs ligt dat net even iets anders want zij is concertpianiste en piano- docente. Twee gitzwarte vleu gels sieren haar klassiek inge richte kamer. Een vrij ruime kamer. Op de beide vleugels staan talloze fotolijstjes van kinderen, kleinkinderen en an dere dierbaren. De tweede vleu gel is in huis gekomen op het moment dat ze met een vakge note concerten ging verzorgen. Samen werden er dan in deze ruimte stukken ingestudeerd. Deze voormalig docente van het Tilburgs Conservatorium kent geen leven zonder de piano en pianomuziek Op zeer jonge leeftijd zat zij al op de piano kruk, getuige een oude foto die aan de muur hangt. Klassieke muziek en de liefde voor de pianoklanken werden haar met de paplepel ingegeven. Al enige generaties lang is de familie in het mooie vak van klassieke muziek actief. De schilderijen aan de muur, in deze kamer mmet een hoog plafond, zijn daar de stille getuigen steeds actief op haar gebied. Dat muziel Overlast? Dei Bloembollen ogen erg vrolijk in toe ven bij elkaar en zorgen voor opvallen de kleuraccenten in de voorjaarstuin. Maar ze kunnen echter ook gebruikt worden voor prachtige combinaties - t- Bi

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2002 | | pagina 15