A 3L -gN Inf toe Nieuwe gemeentelijke diensten: Beleids- en Gebiedsontwikkeling Dit is een publicatie van het gemeentebestuur van Tilburg ^^iuaxgrr”p DONDERDAG 3 OKTOBER 2002 - PAGINA 10 DE TILBURGSE KOERIER DE TILBURGS direc- geve beat Bestemmingsplannen Adressen, openingstijden Commis Op de agend Werken aan de weg Kapvergunningen Het Pater van den Elzenplein. (Foto Publieksvoorlichting gemeente Tilburg) emeentemei Verkeer Stads-VVV Tilburg Wandelgids g van 9.00 telen nd wc GEEf :u ook op Telefoon 0900-2020815 Gemeentelijke telefoonnummers Inloopavond nieuwbouw hoek Ringbaan West - Kwaadeindstraat De twee gemeentelijke diensten Stadszaken en Wijkzaken zijn gereorganiseerd. Deze diensten bestaan sinds 1 oktober niet meer en zijn vervangen door Beleidsontwikkeling en Gebiedsontwikkeling. Doel van de reorganisatie is meer samen werking tussen de diensten om in de stad beter en sneller beleid te kunnen maken en projecten uit te kunnen voeren. Op de hoek Ringbaan West - Kwaadeindstraat komen 31 woningen, 200 m2 commerciële ruimte en eventueel een kerkruimte. Dat staat in een plan dat een projectontwikkelaar op verzoek van het bisdom ‘s Hertogenbosch heeft gemaakt. Het parochiehuis op de betreffende locatie moet wijken voor de nieuwbouw. Het college wil in principe meewerken aan het plan. Op donderdag 10 oktober is er tussen 19.30 en 21.30 uur een inloopavond in het parochie huis aan de Kwaadeindstraat 127. In ontmoeti oktober om buitengebic noemde Ree het gebruik inwoners v< hoek Rinc ing gemee Dit deel van de gemeente Tilb St Kt MlMal.tami rijbaan, voet- ,PiusX)‘ gew.Jt -iet 31 okt k Informatiecentrum cel Centrum, "0 10. tijden als Stadswinkel St 503 18.00 v<“ en zatetu Internet: Gemeente cpm) Stac tot 18.00 u 18.00 uur, msstraat, 2 Valse J~3rns in de bestrating; ’nummer 02/1847. is een gratis brochure ook meteen zo’n leuk Maandag 7i in Stadskan URG eteringlaan 183, 1 lijsterbes in vergunningnummer igbaan West - Kwaadeindstraat. rente Tilburg) 'io december rispunt stanjestraat Kies t kan 18.00 n een itskaart. keer naar i geldt tot 18.00 uur, donderdag van 09.00 tot 20.00 uur; het ten- .„ding uit iep gedaan restrekt nog aanvraag- o zo. 77 82. tussen Burg, van de )03. Entreebewijzen Pretparken Verschillende entreebewijzen van pretparken zijn bij de Stads-VVV te verkrijgen: de Efteling 21,00, Safaripark Beekse Bergen 11,80, Speelland Beekse Bergen 4,80, Sixflags Holland volwassene 19,50 kinderen 3 t/m lljaar maandag van 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 9.00 onder meer 1 (18.00-19.0 voorstellen. i een »n bij de *esho^ (Brucknerlaan 20a), openingstijden maandag van 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag tot en met donderdag van 09.00 tot 18.00 uur, vrijdag van 09.00 tot 20.00 uur. staat informatie over kaste >or het publiek geopend in het Nederlands en het genomen. Ook zijn de facili- igen en contactadressen Kastelengids In de Nederlandse Kastelengids en historische buitenplaatsen die vooi -:jn. Per locatie is een beschrijving in over de geschiedenis opgf prijzen, routebeschrijving 1 ids koste 13,00? net pa uur, dins< LOOuur, Het parochiehuis op de 1 (Foto Publieksvoorlichtir mogelijk om voor het aanvragen van een nieuw rijbewijs een afspraak maken via tel. 2 13 13 13. 17 uur. Op de agenda het vragenuurtje .00 uur) en de volgende Alle voornoemde kapvergunningen zijn aan aanvragers bekend gemaakt op 3 oktober 2002. Stadswinkel Udenhout Slimstraat 2 Zelfde openingstijden als Stadswinkel Berkel-Enschot. - Intrekking bestuursco onderwijs - GOA-plan 1 - Verspre - Onderz Mölle - Jaar 200 -ME i uur, dinsdag, - 18.00 uur, uur, dinsdag, -12.00 uur, Bezoekadressen Stadswinkel Centrum Stadhuisplein 130 (ingang naast het paleis) Open maandag 13.00 - 18.00 uur, dinsdag, woensdag, vrijdag 09.00 -18.C" donderdag 09.00 - 20.00 uur. 17,50, Warner Bros Movie World volwassene 22,00 kinderen 3 t/m 11 jaar 16,25. Mi’dden-Brabar‘ taan 26 bijzon— m met landschaps et Dommel- en Wijnstadwijn Bij de Stads-VVV rode en een witte van L een verrassend fris bou De rode wijn heeft een afdronk. De prijs per fit verkrijgbaar vanaf 2,50. Rekeningcc Voorzitter: N Secretaris: J. (rdierja@tilb Gemeentelijk in Stadswinke tel. 0900 -202 50 Zelfde openingsti. Centrum. In week 40 hebben burgemeester en wethouders de volgende kapvergun ningen verleend: de Wetenweek ligt nu in de reek van 16 tot en met instellingen in heel Nederland u :hap en technologie en de invloed mleving. is de Tilburg Wijnstadwijn te koop, een - -ren Domaine Lafage. De witte wijn heeft juquet en een lekker sappige smaak. n volle, fruitige smaak en zachte ■les is 6,95. Cadeaukistjes zijn ester en wethouders bereiden ontwerp-bestemmingsplan voor, luor de gemeenteraad wordt vast- -'i. Voor die vaststelling wordt het ders is ingediend en tevens een verzoek om een voorlopige voorzie ning bij de arrondissements-rechtbank is ingediend kan van deze vergunning pas gebruik worden gemaakt, nadat op het verzoek om een voorlopige voor ziening afwijzend is beslist. U kunt een bezwaarschrift indienen bij het college Tilburg. U kunt een verzoek om voorlopige voorziening indiener President van de Arrondissementsrechtbank te Breda, sector Bestuursrecht, Postbus 90110, 4800 RA Breda. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan als een bezwaarschrift is ingediend. gemeentelijk horecabeleid. Het ontwerp-bestemmingsplan ligt ter inzage in het Gemeentelijk Informatiecentrum in Stadswinkel Centrum en bij de balie Bouwen en Wonen in de Stadswinkels Centrum, Noord, Reeshof, Berkel-Enschot en Udenhout. Gedurende de termijn dat het plan ter inzage ligt kan iedereen schriftelijk zijn of haar zienswijze omtrent het ontwerp-bestemmings plan kenbaar maken aan de' Gemeenteraad, Postbus 90157, 5000 Spoorlaan Herinrichting bij Interpolis. Verkeer over noordelijke ri;‘ behalve (brom)fietsers en Vv gangers. Toelevering bedrijven omgeving Tivoli via Sint Josephstraat. Burgemeester en wethouders maken ontwerp-bestemmingsplannen. De gemeenteraad stelt bestemmings plannen vast. Een vastgesteld bestem mingsplan moet door Gedeputeerde Staten worden goedgekeurd. Tegen het vastgestelde bestemmingsplan kunnen schriftelijk bedenkingen worden ingé bracht bij Gedeputeerde Staten. Bij de Gelet op het Wegenverkee administratii besluiten vai 2 januari 19S eh wethoude van de direct april 2001 in de bevoegdh verkeersbesl 1. het instel tingsverkee vanaf de Tr Korveldwar bij de ontihouding van a- het bestemmingsplan zullen Gedeputeerde Staten tevens een beslis sing nemen op de ingebrachte beden kingen. TILBUI 1. Wetciui; achtertuin; 4715/02. 2. Plantagehof S, 1 ceder in voortuin; vergunningnummer 4716/02. 3. Heubergerstraat 123, 1 esdoorn in achtertuin; vergunningnummer 4717/02. 4. Busker Christusdoor vergunning™ temmingsplan mbergstraat’; .zoek van de A.A. de Jong, schadevergoe- 49 van de Ordening Broekhoven Burgemeester en wethouders van Tilburg maken, ihgevolge het bepaalde in art. 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat van 4 oktober 2002 tot en met 31 oktober 2002 het ontwerp-bestemmingsplan ‘Broekhoven II, le herziening' voor sgorie iedereen ter inzage ligt. Het ontwerp- rden bestemmingsplan omvat het gebied dat globaal omsloten wordt door de Broekhovenseweg, de Groenstraat, de Prof. Keesomstraat en de Edisonlaan en heeft betrekking op het tegengaan van ongewenste horecavestigingen, dat wil zeggen horecavestigingen die niet in overeenstemming zijn met het Wijk Trouwlaan Bestrating in O. van Noortstraat richting Oerlesestraat, riolerings- werkzaamheden in O. van Noortstraat voor kruising A. Tasmanstraat. Fabriekstraat Tot en met november tussen Noordhoekring en Noordstraat regelmatig afgesloten i.v.m. bouwwerkzaamheden. Stadswinkels Udenhout, Berkel- Udenhout (Slimstraat 2) en Berkel- Enschot (Generaal Eisenhowerweg 2), openingstijden maandag van 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag tot en met donderdag van 09.00 tot 12.00 uur, vrijdag van 13.00 tot 20.00 uur; - Jaarrekenin Afwikkeling - Overleg inz bijzonder o - Stand van z Wet besche vens. Nieuwlandstraat Nieuwlandstraat en ‘Radiopleintje’ (bij kruising met Heuvelstraat) in fasen afgesloten tot half november. Panden slecht bereikbaar. Eenrichtingsverkeer zo nodig opgeheven. Wisseldiner Met het Wisseldiner biedt de Stads-VVV iedereen de moge lijkheid om te genieten van het veelzijdige aanbod Tilburgse restaurants. Flanerend door de stad gebruiken de deelne mers in diverse eetgelegenheden één of meerdere gerechten. Een leuke manier om Tilburg van een andere kant te leren kennen. Bij de Stads-VVV is een brochure met uitgebreide informatie gratis verkrijgbaar. Snel rijbewijs aanvragen Wie geslaagd is voor het rijexamen, kan direct het rijbewijs aanvragen in Stadswinkel Berkel-Enschot, Generaal Eisenhowerweg 2. De rijexamens worden vanuit De Druiventros aan de Bosscheweg afgenomen. Stadswi Berkel-Enschot ligt daar het dichtst bij. Breng wel dc te rijvaardigheids- en geneeskundige verklaringen en twee identieke, recente pasfoto's mee. Overigens is het ook Op 4 juli en Reconstruct! sieerd over c visie van de goed als een informatieav commissie, i sing, met de Meierij inste bestuur vind de mensen d werken of re streefbeeld 1 slotte is het 1 Meierij van f het zogehete nu al aan de teerd om me gedachten te Wetenweek De gratis programmakrant van VVV-winkel. Tijdens de Wetenwe 23 oktober laten honderden i kennismaken met wetenschaj die zij hebben op de samer Stadswinkel Berkel-Enschot Gen. Eisenhowerweg 2 Open maandag 13.00 -18.00 woensdag, donderdag 09.00 vrijdag 13.00 - 20.00 uur. alle gebieden in de stad. De teur van deze dienst is Adri van Grinsven. Wie meer wil lezen over wat de diensten doen, kan folders opvragen bij bureau Communicatie van de dienst Gebiedsontwikkeling, telefoon: 542 92 46. Nota onderzoek AZC In de Stadswinkels Noord en Centrum zijn gratis verkrijgbaar de brochures rond het draagvlakonderzoek asielzoekers centrum in Tilburg Noord. Naast de resultaten wordt ook inzicht gegeven in de opmerkingen die geplaatst zijn en de uiteindelijke conclusies. Najaarsdagtochten Bij de Stads-VVV zijn verschillende najaarsdagtochten te boe ken. Zo is er een leuke tocht naar Mondo Verde, een uniek themapark te Landgraaf. U kunt daar bijvoorbeeld de tropen bezoeken met kletterende watervallen en terrasvormige tuinen. Verder behoort een gezellig dagje naar Parijs, Oberhausen of Antwerpen tot de mogelijkheden. iwinkel de vereis te 540 83 28 Gebiedsteam Noord 542 98 07 Gebiedsteam Binnenstad 572 84 14 Gebiedsteam West 0800 1920 Centraal Meldpunt s«yHiïs:wvGuldh“lpverlen"’g 549 99 54 Klantenservice Deeltaxi 542 88 11 Sector Burgerzaken 542 88 11 Sector Belastingen 542 88 11 Sector Bouwen en Milieu 542 91 98 Kadaster/bouwarchief 583 93 93 Brabants Afval Team om.: huishoudelijk afval, milieu- straat,ongediertebestrijding 542 94 70 Regionaal Historisch Centrum 532 60 00 Sportbedrijf/Sport-infolijn 532 60 43 Verhuur sportaccommodaties 536 74 75 Nederlands Textielmuseum 542 94 63 Fac6i'air°BedriJf Tilburg 09008844 Centraal telefoonnummer politie 1-1-2 Alarmnummer 213 13 13 Infolijn Burgerzaken en 542 88 11 Infolijn Sociale Zaken Geboorteaangifte Ouders van wie de baby in een Tilburgs ziekenhuis is geboren, kunnen daar ‘s morgens van 09.00 tot 10.00 uur de geboorte aangifte doen. Zij moeten het vooraf wel even doorgeven aan de verpleegkundige op de kraamafdeling. Een bezoek aan een stadswinkel is dan niet nodig. In het Tweestedenziekenhuis kunnen ouders voor geboorteaangifte terecht op maandag, woensdag en vrijdag en in het Elisabethziekenhuis op dinsdag en donderdag. Traject huursubsidie gewijzigd De uitvoering van de huursubsidie is overgegaan naar h rijk. Dat heeft ook gevolgen voor de regeling Woonlastt plafond. Het is technisch niet meer mogelijk deze regel: te voeren. Voortaan kan in plaats daarvan een beroep worden op de Bijzondere Bijstand. De gemeente ver wel algemene informatie over de huursubsidie en formulieren: bureau Woonsubsidies, tel. 542 96 76. Het landelijk informatienummer is 0800 - 488 7 Inwerkingtreding Van voornoemde kapvergunningen kan pas gebruik worden gemaakt 3 weken na de dag van bekendmaking aan de aanvrager. Indien binnen deze termijn van 3 weken een bezwaar bij het college van burgemeester en wethou- Stadswinkel Noord Brucknerlaan 20a Open maandag 13.00 - 18.00 woensdag, donderdag 09.00 - vrijdag 09.00 - 20.00 uur. jtadswinkel Reeshof Kerkenbosplaats 2 Zelfde openingstijden als Stadswinkel Noord. Gasthuisring Tot begin november aanleg in- en uitrit toekomstige parkeergarage tussen Fraterstraat en Hart van Brabantlaan. Bredaseweg Tot 1 november o.m. asfaltering en aanleg fietsstroken op kruising met Ringbaan West. Auto’s op Ringbaan West richting Tilburg- Zuid en vice versa over één rijstrook. Omleiding auto’s richting centrum via Conservatoriumlaan, Hart van Brabantlaan en Noordhoekring. Daarom zijn er verschillende afdelingen van de ene naar de andere dienst verschoven en wordt er gewerkt aan een betere onderlinge afstemming. Bij Beleidsontwikkeling staat het beleid en de strategie van de gemeente centraal. De directeur van deze dienst is Marco Wilke. Gebiedsontwikkeling maakt plannen en voert projecten uit in Publieksvoorlichting Infolijn Informatie nodig van Burgerzaken of Belastingen? C/\^ dan het nummer van de infolijn 2 13 13 13. Dat ka 7 -7 van maandag tot en met vrijdag van 09.00 tot 18.v r uur. Ook handig trouwens voor het maken van afspraak voor een nieuw paspoort of identiteit Zeker nu er nieuwe regels gelden en iedereen twee kt een stadswinkel moet komen. Het afsprakensysteem ook voor nieuwe rijbewijzen. Itads-VW (tel. 0900-202 08 15 35 cpm) Spoorlaan 364, 3038 CD Tilburg. Openingstijden: maandag van 13.00 tot uur; dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur terdag van 10.00 tot 16.00 uur. http://www.vvvtilburg.nl telijk Informatiecentrum (tel. 0900-202 50 10 25 tdhuisplein 130. Openingstijden: maandag van 13.00 uur; dinsdag, woensdag en vrijdag van 9.00 tot r, donderdag van 9.00 tot 20.00 uur. Actie winkelwagenmuntje voorbij De actie waarbij klanten in de stadswinkels bij het betalen via de pinautomaat een handig winkelwagenmuntje kregen, is voorbij. Ruim 7500 mensen hebben het muntje ontvan gen en hebben ervaren hoe handig het is om via de pin automaat af te rekenen. Pinnen aan de balie is niet alleen gemakkelijk voor de klant maar ook voor de gemeente. Men betaalt altijd gepast en loopt op deze manier niet het risico dat het met het wisselgeld fout zou kunnen gaan. Zeshoevenstraat Herinrichting tot medic in twee gedeeltes. Kruit Zeshoevenstraat - Kast, afgesloten. Zorgvlied Vernieuwing riolering t Burg. Rauppstraat en Bi Mortelplein tot juni 20( L. Bouwmeesterplein Bestrating Louis Bouwmeesterplein en Kloosterstraat in fasen tot eind november. De huidige werkzaam heden zijn vóór 1 november gereed. Indien nodig éénrichtings verkeer in Kloosterstraat tijdelijk omgekeerd. Parkeergarage blijft bereikbaar. Dubbel Haags Drie dagen ‘koninklijk’ Den Haag. Dubbel Haags staat voor negen verschillende en voordelige hotelarrangementen. Elk arrangement heeft een eigen thema: van de musical Aida tot Madurodam en van een verwendag in Kuur Thermen Vitalizee tot een dagje Delft. U kunt kiezen uit zestien hotels, zoals een comfortabel onderkomen in Scheveningen of een uiterst luxe hotel in har- zijn. Per locatie is een 1 tje Den Haag. Bij de Stads-VVV Tilburg is een gratis brochure Engels over de geschiet verkrijgbaar. De medewerkers kunnen ook meteen zo’n leuk teiten, prijzen, arrangement voor u boeken. vermeld. De gic De gemeente, de projectontwikke laar en het architectenbureau /en dan een toelichting en intwoorden vragen. De helft van de woningen bevindt zich in een langgerekt gebouw van vier bouwlagen aan de Ringbaanzijde, de andere helft in een woontoren van negen bouwlagen op de hoek van de Ringbaan en de Kwaadeindstraat. Tussen de woontoren en de woningen aan de Kwaadeindstraat wordt aan een atelierwoning van drie bouwlagen Informatiecentrum in Stadswinkel Centrum en bij de balie Bouwen en Wonen in de Stadswinkels Centrum, Noord, Reeshof, Berkel-Enschot en Udenhout. Schriftelijke bedenkingen kunnen gedurende de termijn van terinzagelegging worden ingebracht ---door: -- bracht bij Gedeputeerde Staten. Bij de - iedereen die bedenkingen heeft tegen' het plan ter inzage ligt I< gehele of gedeeltelijke goedkeuring of de wijzigingen die de raad bij de vast- schriftelijk zijn of haar bij de onthouding van goedkeuring van stelling van het bestemmingsplan omtrent het ontwerp-be --heeft aangebracht ten opzichte van - het ontwerp plan; - een belanghebbende die aantoont dat hij of zij redelijkerwijs niet in staat is geweest zijn of haar zienswijze tegen het ontwerp-bestemmingsplan bij de gemeenteraad kenbaar te maken. De bedenkingen moeten worden gericht aan Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant, Postbus 90151, 5200 MC ‘s-Hertogenbosch. Publiekshal Sociale Zaken Koningsplein 8 Open maandag t/m donderdag 08.30 - 16.00 uur, vrijdag 08.30 - 12.30 uur. Stads-VVV Tilburg Spoorlaan 364 (naast de ANWB) telefoon 0900 - 202 0815 Open: maandag 13.00 - 18.00 uur, dinsdag, t/m vrijdag 09.00 -18.00 uur, zaterdag 10.00 -16.00 uur. Gemeentelijke informatie vindt Internet: http://www.tilburg.nl dingsbesluit voor een terrein gelegen aan de Beukendreef te Berkel-Enschot; - Vaststelling bester'" ‘Sportpark Kroner.„„ - Beschikking op verze heer en mevrouw A./ Rielseweg 865 om s<_l.. ding ingevolge artikel Wet op de Ruimtelijke (WRO); - Het niet onttrekken aan het openbaar verkeer voetpad Boomgaardstraat; - Krediet aankoop parkeergarage Knegtel; - Advisering over het aanwijzen als rijksmonumenten van Sint Josephstraat 122 en Norbertijnenpoort 1. Meer informatie Als u naar aanleiding van deze publi catie de kapvergunningen met bijge- voegde'tekeningen wilt inzien of als u vragen over de bomen heeft, dan kunt u contact opnemen met de heer P. de Rooij van de dienst Wijkzaken, tel. 542 van de verordening tuurscommissies openbaar Tilburg; 2002-2006; reide bedrijvigheid; rzoek geloofsbrieven J.H. .öller; -arrekening 2001 en begroting 003 GGD Hart voor Brabant; lER-beoordeling Piushavengebied; - Het nemen van een voorberei- dingsbesluit voor het tracé van de Noordwesttangent; - Het nemen van een voorberei- gedacht. Achter en onder het gebouw komt een parkeerkelder. Het college heeft richtlijnen vast gesteld voor dit plan in de vorm van een concept ruimtelijke onderbouwing. Ook is besloten een vrijstellingsprocedure te volgen op grond van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening omdat het plan niet past in het bestemmingsplan ‘Het Kasteel’. Door werkzaamheden is een aantal wegen geheel of gedeelte lijk afgesloten. Bel voor meer informatie tel. 549 55 67. Zie ook Internet: http://openbarewerken.tilburg.nl Slecht weer kan leiden tot wijzi gingen. „elegden kan iedereen, geu rende die termijn, schriftelijk zijn zienswijze omtrent het ontwerp kenbaar maken. In een speciale commissie kan men de tijdig ingediende i zienswijzen mondeling toelichten. De i gemeenteraad zal bij de vaststelling van het bestemmingsplan tevens een 'I- besluit nemen over de ingediende ziens wijzen. Groenewoud Burgemeester en wethouders van Tilburg maken, ingevolge het bepaalde in art. 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat de gemeente raad op 9 september 2002 het bestem mingsplan ‘Groenewoud I, 2e gedeelte lijke herziening (Pius X)’gewijzigd Burgemeester en weinuuuers uereiaen heeft vastgesteld en dat het plan, met een ontwerp-bestemmingsplan voor, Vergadering raad bijbehorend raadsbesluit, van 4 dat door de gemeenteraad wordt vast- oktober 2002 tot en met 31 oktober gesteld. Voor die vaststelling wordt het 2002 voor iedereen ter inzage ligt. Het ontwerp-plan gedurende 4 weken ter De raad vergadert op maandag 7 bestemmingsplan omvat het gebied inzage gelegd en kan iedereen, gedu- oktober om 17 uur. Op de agenda dat globaal wordt omsloten door de - J‘- --J-1"“-- Oude Hilvarenbeekseweg, de Don Sartpstraat en het Pater van den Elzenplein en heeft betrekking op de nieuwbouw van appartementen, een wijkcentrum, een bibliotheek en een dagkapel. Het vastgestelde bestem mingsplan bevat de navolgende wijzi gingen ten opzichte van het ontwerp- - vervanging van de als bijlage bij de voorschriften opgenomen Staat van Bedrijfsactiviteiten voor het omge- vingstype drukke woonwijk door de Staat van Bedrijfsactiviteiten voor het 1 omgevingstype gemengd gebied; - door hantering van een verfijndere Staat van Bedrijfsactiviteiten is de maximaal toelaatbare hindercateg voor bedrijfsactiviteiten 3 geworc in plaats van 2. Deze wijzigingen zijn integraal opge nomen in de Staat van wijzigingen die onderdeel uitmaakt van het terinzage- liggende raadsbesluit (vaststellingsbe sluit). Het bestemmingsplan ligt ter inzage in het Gemeentelijk Servicepunt kadaster De balie Bouwen en Wonen in de stadswinkels is ook service punt voor het kadaster. Klanten kunnen daar direct een kadastraal kaartje krijgen of een eigendomsbewijs. De kosten zijn 5,45 per stuk. Voor andere kadastergegevens, zoals inmeten en onderzoek naar erfdienstbaarheden, mailen de baliemedewerkers de aanvraag naar het kadaster. Het kadaster werkt het dan verder af. Meer informatie: tel. 542 92 00. Wandelgids In de Wandelgids 1 en Grensstreek sta dagwandelingen met landsc wijzer. Daarnaast is het Dommel- Campinapad beschreven, een mooie tweedaagse trektocht. Het gidsje is te koop voor 8,95. n-Brabant bijzondere II lil

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2002 | | pagina 10