E a G I «■■a»»- tbvffli® TBV Wonen 85 jaar! I orijzen. I Filmtheater MIDI Kalkaanslag verdwijnt voorgoed en p presenteert Horrornight ^^ur^eKeerier kleurrijk verleden, heldere toekomst F HEUvelpoorT ApollO IVaiol CINecittA 85 jaar TBV Wonen; een korte terugblik |i|j|n| '/IKG KORTINGSBON; All Night Horror Show 2002 - PAGINA 10 DE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 12 SEPTEMBER 2002 - PAGINA 11 In zi mr. 4359 HEUVELPOORT 365 luw van rlog werd param voor het lijk kt KAATSHEUVEL HEUVELRING 108 |WILLEM II STRAAT 29| De achterkant van de panden 132433. Janneke Weterings en Ruud van den Hoven aan het werk aan de Spoorlaan. I met van Oranje-Nassau, enz. enz. enz. Uitslag TBV Wonen zomerpuzzel Akte toelating uit 1917 ifo@jac-klijn.nl FILMAGENDA 12 t/m 18 september Feestelijkheden ook uitzien ook hebt. Een belofte n. Want ons ent biedt u keuze. L Wij, WILHELMINA, bij ue gr^ Koningin dhr Nederlanden i jaar uw kunststof cozijnen In 2001 verhuist TBV naar de Spoorlaan en wordt TBV Wonen. -4562699 -4561174 k B O ROER! Correspondentieadres Postbus 356 5000 AJ Tilburg Voor spoedgevallen buiten kantooruren Telefoon 013-594 05 55 TBV Wonen, telnr. 5940501/502 c In verband met de feestelijkheder tember a.s. om 15.00 uur gesloten. de eio' en eer een zodt iet meer i I van het arvelse Technische storingen via huismeester Openingstijden Woonwinkel maandag tot en met vrijdag van 09.00 -17.00 uur. 'm vrijdag 20.00 uur.^j Internet: www.tbvwonen.nl E-mail: info@tbvwonen.nl Woningzoekendenlijn Dagelijks telefonisch van 09.00-17.00 uur. Telefoon 013 - 594 0500 TBV Wonen Spoorlaan 430 5038 CG Tilburg Telefoon 013-594 05 94 Fax 013 - 594 05 99 ïlangrijk zijn ad- pr overi- voor ver les en heeft om samen ia! de hele nieuwe Jdenuitde jning van de ar geleden ver- q heel wat ver- Jjk aan hier on- lartje van de stad. inds la- experi- van een rfdcomputer ihetvoltalli- t te elimine- Tegen inlevering v Koerier geen 201 ize i te schuiven in i het harde wer- l blij deze praktijkerva- ''"gedaan. Janneke: “Ik -p het project en heb -■iteresseerde mensen ‘Het llchtkunstwerk, ontworpen door Peter van Kempen, Is een opvallend object aan de Spoorlaan. sriGwefaaficte (Mel Gibson) staat voor een raadsel. Samen met zijn broer Merrill (Joaquin Phoenix) start hij een zoektocht naar de waarheid achter deze tekens. Stuart Little 2 Muizenkind Stuart Little beleef nieuw avontuur, voor een belar deel samen met de leden van z., optie-gezin. Dat gezin krijgt er van deze bon betalen lezers van De Tilburgse 0 maar 17,50 euro voor een toegangsbewijs. ••■Wr; r17 De vier studenten hebben hard moe ten werken om het pand tijdig en net jes op te leveren. Het viel niet altijd mee want door slecht weer werden regelmatig gedwongen l de planning. Ondanks h ken zijn ze erg I ring te hebben opge ben best trots op he het aan veel geïntei mogen laten zien!” Op het programma staan de volgende films: Queen of the Damned, Dog Soldiers, Blade II en Jeepers Creepers. Kaarten voor deze filmnacht kosten 20 euro. Met de kortingsbon van de Tilburgse Koerier betaalt u slechts 17,50 euro. 1960-1980 Deze periode wordt gekenmerkt door de bouw van veel galerij- en portiekflats en hoogbouw (bv. Eikenflat, Zuidkaapflat, Hoffmanflat en etagewoningen in het Zand). Maar ook komen er 240 eengezins woningen in Rondom ter Linde en 352 eengezinswoningen in het Wandelbos. Windtalkers Tijdens de tweede wereldoorl de zg. Navajo-taal gebruikt i versturen van geheime berichten. De Japanners konden de code niet kraken en probeerden daarom Navajo-solda- ten te kidnappen. Windtalkers is het verhaal van twee mariniers die de op dracht krijgen om Navajo-soldaten te beschermen. Oesters van Nam Kee het leven van de 18-jarige Berry goed vindt een verpletterende ommekeer leen boel plaats als hij de prachtige Thera ont- s ze laten moet, danseres op de Amsterdamse Aanbouw Bijzonder is ook de renovatie in van de aanbouw aan de achterkant van Spoorlaan 424. Vier leerlingen van de opleiding Bouwtechniek van het ROC Midden Brabant hebben dit deel van de renovatie op zich genomen. In de oorspronkelijke plannen zou de aan bouw plat gegooid worden. Maar toen ontstond het idee van het project voor de bouwopleiding van het ROC. Een voor de opleiding uniek project. Voor het eerst worden theorie en praktijk op deze manier met elkaar verbonden. we kranen te kopen en de nota's voor water en energie zijn lekker omlaag gegaan. Dus begrijp je wel dat wij bij ons thuis absoluut geen spijt hebben gehad van deze aankoopbeslissing". Een aantal van de buurvrouwen zijn net als ondergetekende overgegaan tot het laten plaatsen van deze modu le en hebben precies dezelfde posi tieve ervaringen opgedaan. w Zaterdag 21 op zondag 22 september y» Filmtheater Midi, 00.15 uur Filmtheater MIDI, Heuvelring 108 in Tilburg, presenteert in de nacht van zaterdag 21 op zondag 22 september weer een Horrornight. Deze filmnacht duurt van 00.15 tot omstreeks 08.00 uur. Bram Schellekens, Janneke Weterings, Jeroen van Oort en Niek van Huijgevoort vonden het een bij zondere ervaring. Vooral Janneke Weterings vertelt enthousiast. “Je doet Twee maanden op proef (niet goed geld terug) 2002 staat in het teken van de start van de nieuwbouw van Koningsvoorde (78 aanleunwonin gen, 46 zorgwoningen en 24 ver- pleegwoningen), afronding v herstructureringsproject Kor Hofjes, groot onderhoud en reno vatie van de Dolomietenlaan en Dolomietenweide, Edisonlaan, Gen. Smutslaan en Schubertstraat en de start van de bouw van 80 koop- en 30 huurwoningen Diamantkruising aan de Ringbaan Noord. 1917 Tilburgsche Bouwvereeniging wordt toegelaten. De vereniging wordt opgericht vanuit de textiel- en lederindustrie om de erbarmelij ke woonomstandigheden van ar beiders te verbeteren. Signs De familie Hess uit Bucks County i Pennsylvania wordt geconfronteer met een myster' 150 m groot pat nen in hun graan’ (Mel Gibson) staa Samen met z;;" k" Phoenix)s waarheid van A mer. Ze is nog slechts een schade de Iris van vroeger. Sneak Preview Elke dinsdag om 22.00 uur een verras- singsfilm tegen een gereduceerde prijs. Signs twee mensen die verliefd worden De familie Hess uit Bucks County in bevallig van hetzelfde geslacht Pennsylvania wordt geconfronteerd v..laareen met een mysterieus verschijnsel; een 1, 150 m groot patroon van cirkels en lij nen in hun graanveld. Graham Hess appig we- ituren be- De alleenstaande meneer Tas er leeft rustig en eenvoudig totdat hij de merkwaardige Sproet ontmoet. Oesti Die ziet hem meteen als zijn eigen va- In hel der. Al snel kunnen de twee het goed vindt met elkaar vinden. Ze beleven e - lol met alle gekke wensen die Resident Evil De computergestuurde Umbrella Cor poration werkt in een ondergrom boratorium aan een risicovol e> ment. De verspreiding dodelijk virus is voor hoof Red Queen aanleiding om 1 ge personeel systematisch ren. Iris: a memoir of Iris Murdoch Iris portretteert de beroemde Britse schrijfster en filosofe Iris Murdoch. De film geeft inzicht in haar personage, haar talent, haar werk, maar concen treert zich vooral op de liefdevolle re latie tussen Iris en haar echtgenoot John Bayley, met wie ze 43 jaar ge- ÈiSSSS ïjSESi’; verteerd door de Ziekte van Alzhei- d,e mer. Ze is noe slechts een schaduw van vriendinnetje Margalo te redder, uit klauwen van een gemene valk. Haar doelwit was een drugdealer, die haar echtgenoot heeft vermoord en veel van haar leerlingen verslaafd heeft gemaakt. Als ze hoort dat er on schuldige slachtoffers zijn knapt er iets in haar. De politie probeert haar te la ten bekenne dat ze een terroriste is met politieke motieven. Hulp komt uit een onverwachte hoek: de jonge agent Fi lippo (Ribisi) wordt verliefd op Philip pa. Hij komt met een plan dat haar d’r vrijheid teruggeeft, zelfs als het hem zijn carrière kost. Of nog erger.... Lost and Delirious Een hyper-emotionele film over de ge compliceerde relatie tussen drie tiener- meiden die op kostschool samen een kamer delen. Lost and Delirious gaat niet zozeer over lesbiennes als wel en toevallig van hetzelfde ges zijn. Het gaat over het zoeken naar een eigen identiteit, over sex, over dood, euforie en wanhoop. Queen of the Damned: De legendarische vampier Lestat is herrezen „en als rockster in de hedendaagse muziekwereld, r’ Zijn muziek wekt Akasha, de koningin van p alle vampiers, die na 6000 jaar in menselijke gedaante tot leven komt. Akasha wil samen met Lestat de wereld overheersen en haar plannen zijn zo verwoestend, dat alle onster felijke vampieren hun krachten bundelen om te overleven. Dog Soldiers: Zes soldaten, een volle maan: geen enkele kans! Een bataljon van Britse soldaten wordt voor een oefening uitgezonden naar het on herbergzame Schotland. Wat een routine klus De leerlingen hebben zelf de plannen ontwikkeld en na goedkeuring van TBV Wonen uitgevoerd. Natuurlijk is voor zo'n project wel goe de begeleiding nodig. De begeleider van Diamant was ziek en toen is een andere oplossing gevonden. Een van ijgen medewerkers, Frans Simons, len tweetal oud-medewerkers van TBV Wonen zijn gevraagd om de leer lingen bij te staan en te begeleiden in de dagelijkse werkzaamheden. Ruud van den Hoven en Henk van Ierland waren dan ook vele uurtjes te vinden aan de Spoorlaan. Voor meer informatie kunt u bellen naar Fuel Save Europe BV (0475 - 527 516). Heaven Turijn. Vier onschuldige mensen ko men om het leven bij een bomaanslag. De Engelse lerares Philippa (Blan chett) wordt gearresteerd en bekent. module bleef ons glaswerk schoner, verder was ik minder tijd kwijt aan het glansend krijgen van de wastafels en het andere sanitair. Meestal ontkalkte ik eenmaal per 4 weken de badka mer, terwijl dat nu nog slechts 1 maal per 3 maanden noodzakelijk is. Mijn aanrecht blijft min of meer druppelvrij. Blouses en zo zijn gemakkelijker en soepel te strijken en ik doe veel min der waspoeder bij de was en toch schuimt het beter en meer. Wat ik ook snel merkte was dat mijn haren zach ter werden en ik gebruik nu minder conditioner en geen anti-klit meer. Of de koffie lekkerder smaakt weet ik niet, dat hoor ik wel van anderen die na ons ook een module hebben laten aanbrengen. Mijn man is nog enthou siaster, want hij hoeft geen onnodige reparaties meer te doen of dure nieu- Het volgende verhaal wil ik graag aan u doorvertellen. Tijdens een koffie- ochtendje met een aantal buurvrou wen is hèt gespreksonderwerp de tweewekelijkse advertenties in dit weekblad van "Fuel Save Europe", waarin reclame wordt gemaakt voor de bovengenoemde onthardingsmo- dule. Een buurvrouw vraagt in het algemeen of er iemand is "die weet of het nou wel echt werkt". Alle aanwezi gen zeggen dat zij ook wel de adver tenties regelmatig lezen, maar er is alom twijfel over de werking van het apparaatje. Dan blijkt dat er EÈn aan wezige is die bijna 2 jaar geleden "omdat haar echtgenoot het nu een maal wilde" een module besteld had. "Ik vond het eigenlijk weggegooid geld en had er weinig vertrouwen in". "Een paar dagen na plaatsing van de Veel lezers van De Tilburgse Koerier hebben zich in de zomermaan den gebogen over de zomerpuzzel van TBV Wonen. We ontvingen maar liefst een kleine 200 inzendingen. De juiste oplossing luidde dit keer “TBV Wonen wenst u een mooie zomer”. Uit alle goede inzen dingen hebben we twee winnaars getrokken. We feliciteren de heer of mevrouw C. v.d. Heuvel uit Moergestel en de heer of mevrouw A. Louer uit Goirie. Zij hebben de cadeaubon inmiddels ontvangen. 1990-2002 In de Reeshof worden nieuwe wo ningen opgeleverd voor koop en huur. Het eerste stadsvernieu wingsproject wordt opgeleverd; een nieuw Merode. TBV ontvangt hiervoor de Bronzen Bever van het Rijk. minder zeep en waspoeders. De was komt zachter en schoner uit de was machine. De oude laag kalk of ketel steen in de bestaande leidingen, op verwarmingselementen en in de apparatuur wordt laag voor laag afge broken tot een fijne poeder, die met het spoelwater verdwijnt zonder ver stoppingen te veroorzaken". "Steeds meer mensen willen het product vrij blijvend uitproberen, daarom leveren we de waterontharder twee maanden op proef. Verder krijgt iedereen een zogenaamde "niet goed geld terug garantie" en op de module zelf zit een levenslange technische garantie", aldus Frits Erdkamp. Uit vele ervarin- wasverzachters gen blijkt dat mensen ruim 250 eliro jebruikt ca. 25% per jaar kunnen besparen op hun 1940-1960 Wederopbouw, lenigen van de wo ningnood. Veelal bouw van eenge zinswoningen. In 1951 de eerste samenwerking met het toenmalige St. Josephzorg, het huidige Zorgcentrum Tilburg zuid (ZTz). toch het hele werk, van begin tot het einde, van intekenen tot uitvoeren. Er waren geen tekeningen beschikbaar dus we moesten zelf het pand inme ten. En als het klaar is, staat er toch een pand dat een beetje van jezelf is.” Op donderdag 12 september a.s. verricht burgemeester Johan Stekelenburg in aanwezigheid van genodigden de officiële opening. Op zaterdag 14 september a.s. houden we een open huis voor huurders en andere relaties. Er is dan gelegenheid ons gebouwencomplex te bezoe ken en kennis te maken met de verschillende afdelingen. Natuurlijk wordt er voor een hapje en een drankje gezorgd en zijn er voor kinderen speciale activiteiten zoals een clown en een schminkhoek. Alle huurders en relaties van TBV Wonen hebben een uitnodiging ont vangen voor de opening. De officiële aanmeldingstermijn is inmiddels verstreken. Maar huurders die alsnog belangstelling hebben kunnen zich vrijdag 13 september aanmelden bij het directiesecretariaat van - -2 of per e-mail aan info@tbvwonen.nl. jn is TBV Wonen op donderdag 12 sep- Oprichting van het Wonen Plusfonds, bestemd om een deel van de woningvoorraad af te stem men op de wensen van ouderen middels speciale aanpassingen en voorzieningen. geconfronteerd ïrieus verschijnsel; een atroon van cirkels en lij- aanveld. Graham Hess aat voor een raadsel, iet zijn broer Merrill (Joaquin start hij een zoektocht naar de 1 achter deze tekens. 1922 Oplevering eerste nieuwbouwcom- plex Merode in de wijk Broekhoven. Voor die tijd ruime woningen met veel aandacht voor groen in de straat. room en u uitkomen. Maar ze komen erachter dat Wallen, ex vriendschap en liefde belangrijker zijn glossy man dan alles kunnen wensen wat je wilt.beklimt hij moet worden, wordt een hel voor sergeant Harry Wells (Sean Pertwee) en zijn mannen. Blade II: zijn strijd tegen de vampiers, moet Blade ditmaal samenwerken met zijn gezworen vij anden “The Bloodpack”. Dit eliteteam van Blade’s grootste tegenstander, vampier Da- maskinos, traint al jaren om Blade te vemieti- i, maar nu hebben ze elkaar nodig om “The Reapers” te stoppen: een groep gemuteerde, zeer snelle supervampiers met vlijmscherpe tanden en fenomenale krachten. Jeepers Creepers: Broer Dairy en zus Trish zijn op doorreis naar huis voor de grote vakantie. Onderweg doen ze een verschrikkelijke ontdekking in de kel der van een verlaten oude kerk. Dat ze dat niet hadden mogen zien, wordt duidelijk als een mysterieus wezen om hen heen dood en ver derf begint te zaaien om uiteindelijk de twee getuigen uit de weg te ruimen. Trish en Darry vechten voor hun leven in een ijzingwekken de achtervolging. Frits Erdkamp heeft in deze regio al enige jaren het agentschap van de Alpine Water Descaler. "Het is een module die op de waterleiding wordt aangebracht zonder zagen en bre ken. De kristalstructuur verandert, waardoor de kalkdeeltjes opgelost blijven in het water en niet meer kun nen neerslaan en hechten. De samenstelling van het water veran dert niet. Daarom blijft het gezonde effect van calcium- en magnesium- deeltjes voor haar, botten en tanden behouden. Maar de negatieve effec ten van kalkaanslag in de apparatuur (vaatwasser, wasmachine, combike- tel, koffiezetter, waterkoker, boiler, geiser, etc.) en op tegels, kranen, douchecabines etc. verdwijnen. U heeft geen ontharders, agressieve poetsmiddelen en wasverzachters meer nodig en u get._.... Het had nog heel wat voeten in de aar de voordat iedere medewerker een plekje had. Er is het afgelopen jaar nieuw pand verrezen dat voor een i terne doorgang zorgt tussen de ver schillende panden. Austin Powers in Goldmember Dr. Evil en Mini-Me zijn ontsnapt uit de gevangenis, om vervolgens samen met de slechte Goldmember een plan voor wereldheerschappij te verzinnen. Dit plan bestaat uit flink wat tijdreizen, en het kidnappen van de spion Nigel Powers, de vader van geheim agent Austin Powers. Terwijl Austin Dr. Evil, Mini-Me en Goldmember door de tijd achterna reist stopt hij in het jaar 1975. Hier krijgt hij hulp van een oude vriendin, detective Foxy Cleopatra. The Lord of the Rings Lang geleden heefteen slechte, mach tige man van adel op een plaats ge naamd Middle Earth allerlei kwade krachten verzameld om alles op zijn weg te vernietigen. Om zijn doel te be reiken heeft hij nog maar één ding no dig: een ring die eeuwen eerder verlo ren is geraakt. Het onheil kan worden afgewend als deze ring wordt vernie tigd. Sproet Deze film gaat over een grap zentje dat wonderlijke avonh leeft. De alleenstaande mene senbier leeft rustig en eenvou. hij de merkwaardige Spr<“’ Femme Fatale De doortrapte femme fatale Laure Ash verleidt een model en ontdoet haar van kostbare kleding met bijzondere juwe len. Laure speelt dubbel spel en laat de overige bendeleden met lege handen achter. Ze meet zich een nieuwe iden titeit aan, maar wordt zeven jaar later gefotografeerd. Kan zij uit handen blij ven van haar vroegere handlangers? Men in Black II Jay en Kay (Will Smith en Tommy Lee Jones) moeten na vijfjaar weer een in tergalactische ramp zien te voorko men. Een boosaardig monster heeft zich vermomd als een sexy lingerie model. Daar moet natuurlijk iets aan gedaan worden. Althans, daarvan pro- beert J. zijn vroegere makker K. te water- en energienota, poetsmidde len, ontharders, waspoeders, zepen, reparaties en vervangingskosten. Ook ervaren mensen veel minder huidirritaties te hebben door kalkaller- gie. Daarnaast werken de gebruikers mee aan een beter milieu door o.a. minder stroom- en gasverbruik. De waterontharder is geproduceerd volgens de strenge ISO 9002 norm en wordt vakkundig bij de watermeter gemonteerd in minder dan 15 minu ten. "Natuurlijk zonder dure voorrij en montagekosten" benadrukt Frits Erdkamp. Het is dit jaar maar liefst 85 jaar geleden dat TBV Wonen officieel werd toegelaten als woningcorporatie. Onder het motto ‘kleurrijk verleden, heldere toekomst' vieren we dit, samen met huurders, fa milieleden en andere relaties op 12 en 14 september a.s. Het jubi leumevenement staat vooral in het teken van de open! nieuwe kantoren aan de Spoorlaan. Meer dan een jaar huisde TBV Wonen naar de Spoorlaan. Er moest nog f bouwd en gebouwd worden dus hebben we geleidelijf ze intrek genomen. Het bevalt ons prima in het hart;: We zijn makkelijk te bereiken zo tegenover het busstation en onze bezoekers weten de Woonwinkel te vinden. De nieuwe huisvesting De nieuwe huisvesting bestaat uit vier panden op een rij. Op de tweede ver dieping loopt een verbinding tussen de verschillende panden. Twee panden dateren uit begin 1900 en hebben nog de originele ornamenten, decoraties en andere karakteristieke elementen. TBV Wonen heeft beide panden volle dig gerestaureerd. In een jaar tijd zijn ze door vakmannen van ons onder- houds- en installatiebedrijf en externe bedrijven in oude staat teruggebracht. Beide vroeg 20e eeuwse panden zijn met elkaar verbonden door middel van een glazen toren ontworpen door ar chitect T. van der Hagen van de Architectenwerkgroep Tilburg. De strakke en transparante nieuwbouw zorgt voor een gevarieerd beeld. In het vierde pand, een modem gebouw met grote etalages, is de Woonwinkel ge vestigd. len, ex-scholiere en ex-model voor 'v mannenbladen. Samen met haar uvMiun hij de toppen van geluk en ge not. Maar het verval zet zich al snel in en op een gegeven moment lijkt het of Thera van de aardbodem is verdwenen. Berry gaat naar haar op zoek en pas als zijn wanhoop op een hoogtepunt is slaagt erin haar te vinden. The Sum of all Fears Met in de hoofdrol Ben Affleck als CIA-analist Jack Ryan en Morgan Freeman als CIA-directeur William Cabptt geeft The Sum of all Fears een huiveringwekkend realistisch verslag van wat er kan gebeuren, als een mas savernietigingswapen in verkeerde handen zou vallen. De film geeft een adembenemend beeld van hoe snel angst kan escaleren tot een zodanige .beert ZIJ’ paranoia, dat mensen niet meer rede- overtuigen. 11". kunnen denken. The Sweetest Thing Sexy Christina Walters (Cameron Diaz) heeft een gouden regel als het gaat om afspraakjes: zoek niet naar Mr. Right, maar richt je vooral op Mr. RightNow. Najaren van het vermijden van serieuze relaties loopt ze haar gro te liefde en soulmate Peter tegen het lijf. Maar de volgende dag blijkt hij de stad al verlaten te hebben. Christina en haar beste vriendin Courtney besluiten hem te gaan zoeken. Sproet Deze film gaat over een grappig we zentje dat wonderlijke avonturen be leeft. De alleenstaande meneer Tas- senbier leeft rustig en eenvoudig totdat hij de merkwaardige Sproet ontmoet Die ziet hem meteen als zijn eigen va der. Al snel kunnen de twee het goed met elkaar vinden. Ze beleven een boel lol met alle gekke wensen die ze laten uitkomen. Maar ze komen erachter dat vriendschap en liefde belangrijker zijp dan alles kunnen wensen watje wilt... A In Nederland is het water vaak kalkrijk oftewel "hard", zoals dat in de volksmond heet. Onze regio is daarop bepaald geen uit zondering. Hoe vaak ergert u zich aan het koffiezetapparaat en waterkoker die om de haverklap ontkalkt moeten worden? Of aan de kalkafzetting op de douchekop, de kranen, in het bad, de verwarmingselementen van de wasmachine, de vaatwasser en ook aan de wandtegels in de douche of aan de douchecabi ne zelf. Dit grote probleem kan echter eenvoudig verholpen worden met de plaatsing van de "Alpine Water Descaler", een module die op de waterleiding aangebracht wordt. Ketelsteen is niet langer een probleem voor vele gezinnen. door Frederique van Vliet 1980-1990: Er verrijzen gevarieerde woningty pen in nieuwe wijken de Blaak en de Reeshof. TBV Wonen bouwt mee aan de ‘compacte stad’ in het centrum (Schoolstraat). Realisatie van complex ‘Het Kasteel’ in de ‘Oud Noord'. Een eerste ingrijpend grootonderhoudsproject Rondom ter Linde wordt door het eigen on- derhouds- en installatiebedrijf uit gevoerd Veel aandacht voor groepen die extra zorg behoeven. Zo worden aan de Tafelbergstraat focuswonin- gen gebouwd voor mensen met een zware lichamelijke beperking. Om meer te kunnen betekenen voor senioren ontstaat er een structurele samenwerking i Zorgcentrum Tilburg zuid.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2002 | | pagina 15